DangerZone911

clanlogo
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 16/01/2023

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar44888547138
Ortalama Seviye7,299,409,218,99
Galibiyetler2109346,99%240,00%1838,30%5741,30%
Yenilgiler2312851,52%360,00%2859,57%7957,25%
Berabere6671,49%00,00%12,13%21,45%
Hayatta Kalınan Savaşlar1113224,80%120,00%1123,40%3525,36%
İmha edilen Tanklar282050,6330,60370,79890,64
Yoketme Oranı0,840,751,030,86
Tespit edilen Tanklar385000,8630,60220,47990,72
Verilen Hasar736,771.092,401.339,491.181,55
Düşman üssü işgal puanı273100,6100,0040,0940,03
Üs savunma Puanı118450,2600,0000,0010,01
Deneyim534,89661,80624,45595,45
WN7754,14557,94694,26667,50
WN8812,33795,37941,35921,26
Toplam
Savaşlar44888
Ortalama Seviye7,29
Galibiyetler2109346,99%
Yenilgiler2312851,52%
Berabere6671,49%
Hayatta Kalınan Savaşlar1113224,80%
İmha edilen Tanklar282050,63
Yoketme Oranı0,84
Tespit edilen Tanklar385000,86
Verilen Hasar736,77
Düşman üssü işgal puanı273100,61
Üs savunma Puanı118450,26
Deneyim534,89
WN7754,14
WN8812,33
Son 24 saat
Savaşlar5
Ortalama Seviye9,40
Galibiyetler240,00%
Yenilgiler360,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar120,00%
İmha edilen Tanklar30,60
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar30,60
Verilen Hasar1.092,40
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim661,80
WN7557,94
WN8795,37
Son 7 gün
Savaşlar47
Ortalama Seviye9,21
Galibiyetler1838,30%
Yenilgiler2859,57%
Berabere12,13%
Hayatta Kalınan Savaşlar1123,40%
İmha edilen Tanklar370,79
Yoketme Oranı1,03
Tespit edilen Tanklar220,47
Verilen Hasar1.339,49
Düşman üssü işgal puanı40,09
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim624,45
WN7694,26
WN8941,35
Son 30 gün
Savaşlar138
Ortalama Seviye8,99
Galibiyetler5741,30%
Yenilgiler7957,25%
Berabere21,45%
Hayatta Kalınan Savaşlar3525,36%
İmha edilen Tanklar890,64
Yoketme Oranı0,86
Tespit edilen Tanklar990,72
Verilen Hasar1.181,55
Düşman üssü işgal puanı40,03
Üs savunma Puanı10,01
Deneyim595,45
WN7667,50
WN8921,26
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar9000
Galibiyetler444,44%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler555,56%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar444,44%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,3300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,600,000,000,00
Tespit edilen Tanklar70,7800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.350,780,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı576,3300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı222,4400,0000,0000,00
Deneyim461,220,000,000,00
Toplam
Savaşlar9
Galibiyetler444,44%
Yenilgiler555,56%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar444,44%
İmha edilen Tanklar30,33
Yoketme Oranı0,60
Tespit edilen Tanklar70,78
Verilen Hasar1.350,78
Düşman üssü işgal puanı576,33
Üs savunma Puanı222,44
Deneyim461,22
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar17000
Galibiyetler211,76%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1588,24%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar423,53%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar60,3500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,460,000,000,00
Tespit edilen Tanklar171,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar352,120,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim185,760,000,000,00
Toplam
Savaşlar17
Galibiyetler211,76%
Yenilgiler1588,24%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar423,53%
İmha edilen Tanklar60,35
Yoketme Oranı0,46
Tespit edilen Tanklar171,00
Verilen Hasar352,12
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim185,76
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar357000
Galibiyetler13838,66%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler21359,66%00,00%00,00%00,00%
Berabere61,68%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13738,38%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2170,6100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,990,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2750,7700,0000,0000,00
Verilen Hasar846,240,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4081,1400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı11233,1500,0000,0000,00
Deneyim505,120,000,000,00
Toplam
Savaşlar357
Galibiyetler13838,66%
Yenilgiler21359,66%
Berabere61,68%
Hayatta Kalınan Savaşlar13738,38%
İmha edilen Tanklar2170,61
Yoketme Oranı0,99
Tespit edilen Tanklar2750,77
Verilen Hasar846,24
Düşman üssü işgal puanı4081,14
Üs savunma Puanı11233,15
Deneyim505,12
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar726000
Galibiyetler29941,18%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler41457,02%00,00%00,00%00,00%
Berabere131,79%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar23532,37%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3870,5300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,790,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4980,6900,0000,0000,00
Verilen Hasar660,590,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı8061,1100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5210,7200,0000,0000,00
Deneyim467,580,000,000,00
Toplam
Savaşlar726
Galibiyetler29941,18%
Yenilgiler41457,02%
Berabere131,79%
Hayatta Kalınan Savaşlar23532,37%
İmha edilen Tanklar3870,53
Yoketme Oranı0,79
Tespit edilen Tanklar4980,69
Verilen Hasar660,59
Düşman üssü işgal puanı8061,11
Üs savunma Puanı5210,72
Deneyim467,58
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar9000
Galibiyetler444,44%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler555,56%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar333,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,4400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar40,4400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.043,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10,1100,0000,0000,00
Deneyim385,110,000,000,00
Toplam
Savaşlar9
Galibiyetler444,44%
Yenilgiler555,56%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar333,33%
İmha edilen Tanklar40,44
Yoketme Oranı0,67
Tespit edilen Tanklar40,44
Verilen Hasar1.043,67
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı10,11
Deneyim385,11
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (450)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Löwe 8951,60663233447,56%970,01
Rhm.-Borsig Waffenträger81109,70605115049,74%1068,17
Tiger I7763,4355072742,09%811,81
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8889,1959366145,39%863,63
WZ-120-1G FT 8956,2964166148,87%923,90
Waffenträger auf Pz. IV91294,4560564946,53%972,68
Rheinmetall Skorpion G 81078,4361264744,82%1034,11
Jagdtiger91348,3461662048,39%1006,95
Kampfpanzer 07 RH 8778,8762258347,86%878,68
E 7591025,2361958145,09%762,34
Churchill III 5394,4759655451,44%729,64
IS-38929,0861152146,64%932,98
T-50-2 6391,3251950452,18%998,47
T-448590,3756549946,09%618,37
Jagdpanther II8756,3551647343,76%613,90
LT-432 8526,7756146944,99%788,79
E 25 7629,1454643646,79%738,56
Jagdpanther7703,0948540043,00%769,01
IS7645,4451139443,15%685,78
Tiger II8712,6853139341,98%600,87
T-549942,4064338847,16%841,42
Super Hellcat 7618,4149736551,23%824,79
T-1091049,9561936145,43%841,48
ISU-1528919,9752535149,29%833,22
ShPTK-TVP 100 8964,9762034750,72%941,74
SU-130PM 81075,9955733640,48%881,65
Progetto M35 mod. 46 8966,7062533043,94%973,07
M10 Wolverine5364,5940132849,09%738,25
VK 30.02 (D)7736,4265230954,69%1157,75
Ares 8591170,2256030750,16%959,48
E 5091042,6863430544,59%805,88
VK 36.01 (H)6487,2244129843,29%629,91
Object 703 Version II 81008,7972729750,51%972,87
T-34-85M 6640,7262229752,19%1010,14
Cruiser Mk. IV4220,6725429448,30%629,20
KV-26608,1950427847,12%868,34
Leopard Prototyp A9841,0356627441,97%543,68
T-34-856448,1649826955,76%820,85
KV-856463,2747126947,96%654,79
Object 140101088,3457226841,79%663,34
Pz.Kpfw. I Ausf. C3160,3334225550,98%702,15
Bisonte C45 81060,0269224850,81%1037,29
Spähpanzer Ru 2519541,3058324650,81%653,67
KV-15434,5146824551,02%828,50
Panther II8611,6556124347,74%607,84
Ares 90 C111607,2670023644,92%1044,93
Jagdpanzer IV6508,4746423548,94%860,64
Sturer Emil7585,0745022839,91%584,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5301,8837022446,43%644,21
Pz.Kpfw. III/IV5139,8921922351,12%210,58
T-54 first prototype 8705,1759921743,32%706,61
Lorraine 155 mle. 507446,6237321546,51%391,25
E 100101191,7661821346,01%762,09
T25/27505,3748420649,03%584,15
Conqueror91069,5968020547,80%812,62
Object 26391232,5964820546,34%982,18
T-1506746,3355920451,47%1277,39
Leopard 1101273,1359920446,08%845,67
T-832 81089,2866720143,28%996,78
VK 30.01 (H)5288,5135220048,50%534,33
IS-7101319,6964219945,23%904,14
M18 Hellcat6416,4741919943,22%521,26
Char Mle. 75 9857,2957819847,98%1060,53
LPT-67 Šelma9869,8862218845,21%1092,25
Centurion Mk. I8584,5756818650,54%584,13
Bat.-Châtillon 12 t8417,7050118343,72%564,61
AMX 13 909518,6951718140,88%527,34
LTTB8483,3556717946,93%711,59
Konštrukta T-34/1007589,4151517749,72%808,53
TVP VTU Koncept8547,2449117748,59%562,33
P.44 Pantera8740,3456417642,05%751,71
Bat.-Châtillon Bourrasque 8777,4448517640,34%646,47
Lorraine 155 mle. 518745,5054917345,09%635,89
SU-1527631,2947616841,07%660,21
Object 70491024,1856716843,45%613,11
IS-M8726,3954516841,67%591,66
Ares 90101370,0265916740,72%817,38
Dicker Max 6540,3938516248,15%836,91
Object 430U101129,7970316048,13%752,17
T499562,8755315938,99%518,17
Cromwell6428,9746615642,95%695,75
VK 16.02 Leopard5226,4937315649,36%583,18
T-437454,4449815646,79%540,11
Ares 7581129,8168715451,30%1363,66
VK 100.01 (P)8856,4563115251,97%847,72
VK 30.02 (M)6360,9740015047,33%493,67
Cromwell B 6575,1055914944,30%911,58
60TP Lewandowskiego101531,4962114843,92%925,54
T28 Prototype8763,3955014746,26%639,40
Comet7530,2959014654,11%787,75
Panther7742,4756314444,44%1084,84
Object 7059982,0466714245,77%725,66
Object 268101284,5157914045,00%709,01
VK 30.01 (P)6401,0943813745,99%485,01
T-54 ltwt.9583,6355213742,34%639,75
T110E4101492,9957613545,19%887,30
Vz. 55101471,2665113444,03%945,84
UDES 038671,5349113352,63%624,42
Centurion Mk. 7/19986,1366113348,87%815,30
Panhard AML Lynx 6x68343,1345813246,97%429,80
AMX 30 1er prototype9566,2452413141,98%284,71
SU-1006611,5851113050,77%975,25
TNH 105/10008752,0365012950,39%795,57
Pz.Kpfw. III Ausf. J4140,1818912946,51%171,45
Bat.-Châtillon 25 t AP9980,7656612944,96%781,22
SU-1018747,9654712846,88%658,03
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6390,3844512849,22%845,14
Bretagne Panther 6726,6060012851,56%1238,91
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4203,9121512747,24%361,69
Centurion Action X101171,9454112441,94%686,58
AMX ELC bis5194,4539712454,03%547,91
Nashorn6469,0840012340,65%603,89
AMX Canon d'assaut 105 8847,2460012151,24%774,25
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4103,0519112045,00%128,16
AT 86483,3649611747,86%672,71
TNH T Vz. 5191247,7572411643,97%975,45
Tiger (P)7847,2963211554,78%1105,18
K-91-PT 9985,9557211446,49%731,49
StuG IV 5350,7036311454,39%793,46
Škoda T 256415,8746911345,13%638,27
59-166444,4654011361,06%1357,07
UDES 14 Alt 58848,4261611347,79%919,89
Prototipo Standard B91063,7563511249,11%874,26
AMX 13 757446,2361011255,36%903,75
Vz. 64 Blesk8881,7770311146,85%1393,61
UDES 169941,4256411144,14%714,56
Object 268 Version 4101243,5062411145,95%698,19
VK 30.01 (D)6532,1554411047,27%892,70
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6589,2257410947,71%991,92
Ferdinand81233,1057210744,86%1169,97
Pz.Kpfw. II2154,5023410549,52%573,85
KV-48767,7359710550,48%765,92
Progetto M40 mod. 65101220,3559110442,31%739,72
T3091198,6161110344,66%821,01
AMX 13 F3 AM6417,8638410346,60%434,59
Object 43091110,6462810237,25%777,90
AMX 12 t6260,3543010143,56%464,25
MT-256238,744449847,96%520,29
Rheinmetall Panzerwagen10743,696109848,98%674,78
Pz.Kpfw. III Ausf. E394,261599741,24%55,30
T207641,185369447,87%787,49
Progetto CC55 mod. 548897,386569446,81%884,67
T-345259,473259340,86%477,43
P.43 bis6566,915509351,61%1017,10
T1 Heavy5402,964339142,86%629,05
M415265,072939139,56%190,90
O-Ni7680,465109139,56%666,93
M75238,573629145,05%750,46
Mäuschen91385,677389146,15%1158,86
VK 28.01696,103979044,44%71,74
T376394,085199047,78%898,93
Aufklärungspanzer Panther 7401,585168950,56%762,18
SU-855466,944138853,41%1016,38
T297849,886918852,27%1040,56
M46 Patton91086,306048842,05%824,71
Char Futur 4 91048,385908845,45%720,93
T-62A10949,835058739,08%564,21
M66482,605218554,12%636,65
AT 25283,313278544,71%455,49
M41 Walker Bulldog8282,574808448,81%323,97
Škoda T 509847,586518349,40%659,40
O-I6610,715028344,58%903,80
Hotchkiss EBR7392,074638343,37%647,94
Strv 103-091126,964848241,46%700,89
T1 Cunningham184,151978145,68%317,58
O-I Experimental5395,913428048,75%647,02
KV-37878,296238050,00%999,11
Pz.Sfl. IVc5260,463358058,75%522,94
Type 586482,015097944,30%786,69
Vz. 71 Tesák101017,766097948,10%1005,69
M36 Jackson6328,563717945,57%363,21
BT-74105,791677853,85%234,43
StuG III Ausf. G5268,583437848,72%449,89
SU-100M17734,125247844,87%828,87
P.43 ter7637,906057748,05%905,37
T56 GMC3124,341537749,35%254,48
TVP T 50/51101072,445707540,00%601,90
53TP Markowskiego8817,356027548,00%751,36
1108742,844777444,59%635,30
Churchill VII6704,494477445,95%1112,22
Marder 38T4202,452357451,35%377,30
Pz.Kpfw. KW I (r) 5628,456337363,01%1160,94
M3 Stuart3121,311787250,00%351,16
GSOR 3301 AVR FS9567,375517139,44%627,88
FV224 Chopper7988,305707051,43%1113,80
CS-52 LIS 8713,615127041,43%569,24
50TP Tyszkiewicza91195,786926847,06%918,31
T328990,747086847,06%1038,63
M2 Light290,931606749,25%204,06
Panhard AMD 178B6272,133916738,81%526,37
LHMTV8388,645536651,52%537,66
Type 4 Heavy91293,977086555,38%1110,00
T404266,083076439,06%459,60
M1039936,925576443,75%682,82
ELC EVEN 90 8407,635166434,38%526,65
M26 Pershing8665,435056350,79%680,42
Cruiser Mk. III3100,981376342,86%235,67
M24E2 Super Chaffee 6446,515926355,56%1282,56
Carro d'assalto P.887786,975966237,10%911,09
Bat.-Châtillon 155 559903,685696250,00%754,51
Spähpanzer SP I C7472,105896256,45%853,93
Vickers Medium Mk. I198,511346152,46%405,11
AMX 13 105 AM mle. 505260,333066137,70%295,24
Marder II3136,641436144,26%207,67
M24 Chaffee5181,513756140,98%351,83
M446466,724116142,62%561,85
Matilda IV 5404,874746053,33%993,90
Škoda T 245314,414205945,76%764,18
S-517619,465575949,15%628,62
Crusader6236,844005646,43%553,47
T3 HMC2152,931355536,36%474,54
T-284124,632515442,59%139,06
STG Guard 8819,155055459,26%924,70
SU-100Y 6670,985015438,89%952,50
AE Phase I 91009,416515442,59%682,16
BZ-16681011,426165236,54%951,76
Waffenträger auf E 100101437,065005232,69%640,44
IS-27743,126365154,90%908,99
Caernarvon8892,457515152,94%949,65
M10 RBFM 5647,145795052,00%1332,85
T-34-2G FT7828,065624940,82%1086,15
Jagdpanzer E 100101143,925564942,86%571,86
Windhund 8944,965104938,78%816,35
Strv m/42-57 Alt A.2 6633,575994951,02%1045,99
T28 Concept 7780,516164955,10%1019,64
Grille 15101088,194854843,75%566,42
A-20561,472564748,94%100,04
Kunze Panzer 91204,226474643,48%1040,44
Black Prince7713,406684546,67%825,49
Alecto4162,602574546,67%244,64
AMX 404194,272694440,91%494,72
M5A1 Stuart4184,803994450,00%507,63
T216186,954314452,27%358,66
BZ-6891333,336864259,52%1167,06
T1 HMC265,29994143,90%148,98
M3 Lee4275,713204151,22%1033,27
CS-6310905,565734143,90%459,98
Pz.Sfl. IVb4243,242174141,46%575,17
Pz.Kpfw. 35 (t)287,101564047,50%248,41
M40/M438551,353624040,00%344,59
S35 CA5380,303654040,00%594,10
Super Conqueror101062,505594040,00%528,60
Bat.-Châtillon 25 t101015,085373943,59%582,08
WZ-1328623,236543951,28%1015,35
M-II-Y7957,697553951,28%1205,76
BT-7 artillery 3218,853413953,85%778,95
Pz.Kpfw. II Luchs473,762573847,37%77,89
Type 4 Ju-To7605,294333839,47%462,10
Indien-Panzer8692,585943852,63%758,74
Bofors Tornvagn 81105,346663847,37%1079,51
M127621,384233724,32%545,45
AMX AC mle. 488527,654903754,05%445,92
Semovente M43 Bassotto6591,504723650,00%855,15
SU-86657,174883641,67%837,46
AMX 105 AM mle. 474366,863813652,78%1485,44
SMV CC-64 Vipera 8952,926513644,44%802,81
SU-76M4250,712763545,71%536,10
T-116 3226,543913560,00%1052,69
Type 95 Heavy4206,123203455,88%611,83
Type T-345300,214143461,76%787,80
T26E4 SuperPershing 8729,716353435,29%666,23
M48A5 Patton101773,388023452,94%1532,84
AEC Armoured Car5264,742733464,71%542,13
GSR 3301 Setter7251,444873447,06%374,59
WZ-1317473,364843348,48%860,03
Wespe3150,031403348,48%387,55
Matilda4190,132913237,50%262,37
Heavy Tank No. VI 6659,005553243,75%901,78
Type 64 6520,724833246,88%1288,73
Fantôme 91167,725553240,63%851,49
AMX AC mle. 467288,003893151,61%226,49
Archer5381,353383141,94%661,29
M-III-Y8869,776743148,39%819,19
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3287,583853154,84%695,33
Challenger7849,976783066,67%1188,51
Chieftain/T95 8695,106263046,67%730,86
BT-2277,031582955,17%248,48
Durchbruchswagen 24137,102102941,38%124,71
Object 777 Version II 9950,836532944,83%665,56
Lago4226,683392839,29%525,75
T-463130,932872857,14%497,48
M5 Stuart4101,073782864,29%239,35
SU-76G FT4294,363382857,14%594,81
Somua SAu 404314,713752853,57%785,48
Charioteer8743,395802850,00%653,85
Kolohousenka186,481162740,74%188,58
M374167,783182762,96%545,83
Type 3 Ju-Nu6582,785422748,15%713,76
TS-54 81021,638592766,67%1127,70
Vz. 44-17667,606022544,00%674,06
Covenanter5159,563072544,00%333,44
T-34-3 81055,886322544,00%1142,46
40TP Habicha6583,134972450,00%978,34
Ikv 90 Typ B7538,504322441,67%531,09
Pz.Kpfw. 38 (t)3265,222772356,52%999,45
Pz.Sfl. IC 4472,305522373,91%1742,54
Leo7480,685772245,45%568,71
Sav m/434163,051582231,82%166,24
SU-85B4362,554392277,27%1122,06
Mitsu 1085427,053912147,62%663,17
GSOR the TANK 9866,145902166,67%837,08
IS-2-II8800,904322123,81%583,02
FV227 Conceiver8698,244522133,33%491,53
T-29 3493,336142161,90%2126,71
14TP4198,953162055,00%621,99
O-Ho81024,708232065,00%1233,27
Škoda T 177493,355962050,00%905,49
Chi-To SP7517,754842040,00%307,58
Chi-Go 7978,007692070,00%1338,83
60G FT5241,002831952,63%363,45
Type 3 Chi-Nu Kai 5281,212761926,32%449,68
Churchill I5229,833221844,44%254,37
T698658,674791838,89%575,61
HWK 128427,945451838,89%496,12
FSV Scheme A7484,944411833,33%476,02
Excelsior 5204,063261833,33%122,45
45TP Habicha7769,066231758,82%1012,28
Maus10990,656081741,18%492,24
A46 6306,655161747,06%786,72
Panzer 58 8594,124411735,29%424,09
ST vz. 394182,752641643,75%360,92
Grille5305,813631650,00%528,02
AMX 383135,442811643,75%257,02
StuG III Ausf. B4358,443871675,00%951,15
Staghound Mk. III6297,443351637,50%248,44
Valentine3177,003221566,67%669,75
T675369,473741540,00%591,59
Object 705A101036,736101540,00%494,23
SU-2-122 5226,673151540,00%245,58
P26/404413,934291464,29%1318,15
Vickers Medium Mk. III375,072321450,00%105,36
Semovente M415489,933951450,00%1023,20
M8A14235,002521421,43%344,95
VK 20.01 (D)448,931811457,14%161,05
Type 1 Chi-He4430,004571338,46%1352,01
G.Pz. Mk. VI (e)226,77871353,85%149,18
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5366,315251384,62%890,50
Tetrarch 276,772001361,54%297,76
Renault FT164,421371241,67%121,26
LT vz. 383270,333141250,00%1024,45
25TP KSUST II5189,083651241,67%207,27
WZ-131G FT6549,175441258,33%886,96
Valentine AT4181,753691275,00%550,76
VK 45.02 (P) Ausf. A81028,085621233,33%811,37
Pz.Kpfw. I252,751051241,67%33,05
Tiger 131 6798,506401250,00%1266,16
T1E6 238,331021250,00%94,64
Strv m/40L3183,002971145,45%492,35
Sexton II3108,002131163,64%424,77
Panzerjäger I2157,091391136,36%385,95
Pawlack Tank6376,095051145,45%403,95
M16/43 Sahariano 3452,006081163,64%1186,81
Lorraine 40 t 8838,913641145,45%729,75
Strv m/425378,004401040,00%893,36
Hotchkiss H352101,401281020,00%229,19
Type 2597 Chi-Ha383,303131090,00%295,39
Type 3 Ho-Ni III5548,904401050,00%1117,54
Type 95 Ji-Ro6521,104871060,00%823,80
Renault UE 573254,903771070,00%884,66
AMX ELC 901 6455,005151050,00%1097,42
T92 8276,404731030,00%206,91
ISU-122S 7555,903591020,00%452,55
AMX M4 mle. 49 Liberté 8809,706131050,00%837,80
M4A1 Revalorisé 8691,706351060,00%769,20
P.435287,00400966,67%719,77
Lorraine 39L AM3181,33198944,44%416,73
T-34 shielded 5317,22501977,78%752,07
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2133,89322933,33%410,16
Strv 746549,25489850,00%873,59
Leichttraktor1149,13161850,00%622,04
Progetto C50 mod. 669808,13489825,00%430,91
Ikv 65 Alt II6419,88408850,00%631,20
T2 Medium Tank2176,88210862,50%955,32
BZ-587914,13675837,50%1025,95
Object 283 9857,50470825,00%531,62
D23115,57252771,43%448,25
Chi-Ni2140,57312742,86%555,17
Loyd Gun Carriage269,57130757,14%339,88
SU-122A5402,14308757,14%824,45
VK 168.01 Mauerbrecher 8705,86478728,57%497,29
Patton the Tank 91237,14628742,86%993,39
T7 Combat Car 293,00237742,86%248,20
LTP 391,86229742,86%195,89
M15/423178,00180633,33%268,89
10TP3150,17246616,67%372,41
ARL 446860,00603650,00%1468,80
Ikv 723189,33303650,00%450,59
Ikv 1035355,1720260,00%550,58
Type 5 Heavy101407,83462633,33%641,19
T-262146,83157650,00%614,47
Ho-Ri 28862,83513650,00%867,92
SU-263124,17178633,33%84,40
Renault FT AC2132,83255633,33%331,86
Birch Gun437,00132633,33%0,00
KV-1SA 5437,83430633,33%611,52
IS-2 7924,33592633,33%1100,13
Renault FT 75 BS249,8099520,00%16,65
4TP174,80173560,00%279,06
M7 Priest397,60191560,00%248,62
SU-182122,60165540,00%574,94
M2 Medium Tank399,00153540,00%108,97
SDP 40 Zadymka5225,80144520,00%176,73
M3 Light 3393,60750580,00%2337,41
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8542,60387520,00%352,77
43 M. Toldi III 3207,80465560,00%979,51
LT vz. 352100,25102425,00%209,26
TKS z n.k.m. 20 mm 2103,00298475,00%549,33
Type 97 Chi-Ha3133,25162425,00%194,14
Type 91 Heavy3148,003924100,00%506,90
Type 89 I-Go/Chi-Ro296,75240450,00%223,55
T-26G FT245,0058425,00%0,00
T26E3 Eagle 7 7790,00542450,00%889,82
Valiant 5617,25675450,00%1469,57
A25 Harry Hopkins I 4296,50329425,00%541,57
Renault Otsu147,00205333,33%1,54
Pvlvv fm/42291,33256366,67%365,24
MS-1143,3363333,33%0,00
M3G FT3371,33314366,67%1416,19
BDR G1 B5325,67338333,33%336,46
Universal Carrier 2-pdr2110,00244366,67%441,06
T-505148,67341366,67%486,79
T-703168,33326366,67%613,58
Manticore10928,6710143100,00%943,67
M14/41224,506620,00%0,00
D12135,0016920,00%424,44
Sturmpanzer I Bison30,001372100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 2202,50275250,00%820,23
Cruiser Mk. I10,00420,00%0,00
Cruiser Mk. II2132,5011720,00%316,64
Pz.Kpfw. II Ausf. G311,50140250,00%89,84
Gabler’s Destroyer 5374,5034520,00%901,52
Pz.Kpfw. 35 R 2232,50336250,00%500,90
Lago M38 3202,5024620,00%245,40
Strv fm/21136,009810,00%0,00
Vickers Medium Mk. II293,006031100,00%465,14
B14340,003521100,00%925,03
Renault NC-31172,003710,00%123,24
Vickers Mk. E Type B296,007510,00%155,30
DS PZInż50,007810,00%0,00
Panzerwagen 39 3415,005881100,00%1662,09
SDP 44 Burza6501,003421100,00%832,84
Object 25791381,0033010,00%877,72
Black Prince II 7781,0038310,00%905,74
Rheinmetall Begleitwagen 3118,003081100,00%261,00
T-34 with L-11 4515,007501100,00%2291,50
Matilda LVT 4550,008151100,00%1340,50
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2163,0023710,00%240,00
Primo Victoria 8242,005751100,00%270,34
Light Mk. VIC 20,001910,00%0,00
FCM 2C 3233,002691100,00%660,36

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 16/01/2023
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 16/01/2023
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 06/10/2021
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 10/02/2015
Ayrıldı: 29/05/2015
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 30/07/2015
Ayrıldı: 12/03/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 20/09/2014
Ayrıldı: 08/02/2015
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 05/11/2020
Ayrıldı: 24/02/2021
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 21/03/2017
Ayrıldı: 29/04/2018
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 20/05/2021
Ayrıldı: 25/09/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 22/07/2022
Ayrıldı: 06/08/2022
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 06/03/2021
Ayrıldı: 19/05/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 22/07/2022
Ayrıldı: 06/08/2022
Rütbe: Acemi
Katıldı: 31/08/2014
Ayrıldı: 08/02/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 16/08/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 04/07/2013