DR_Bazzinga

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar26719038136
Ortalama Seviye7,540,008,688,63
Galibiyetler1277647,82%00,00%1539,47%5540,44%
Yenilgiler1365551,11%00,00%2360,53%7857,35%
Berabere2881,08%00,00%00,00%32,21%
Hayatta Kalınan Savaşlar531819,90%00,00%615,79%2216,18%
İmha edilen Tanklar154490,5800,00260,68690,51
Yoketme Oranı0,720,000,810,61
Tespit edilen Tanklar318971,1900,00541,421781,31
Verilen Hasar818,360,001.280,161.004,91
Düşman üssü işgal puanı95980,3600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı69650,2600,0000,00200,15
Deneyim424,140,00556,39448,96
WN7803,380,00808,09652,10
WN8911,770,001115,66785,57
Toplam
Savaşlar26719
Ortalama Seviye7,54
Galibiyetler1277647,82%
Yenilgiler1365551,11%
Berabere2881,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar531819,90%
İmha edilen Tanklar154490,58
Yoketme Oranı0,72
Tespit edilen Tanklar318971,19
Verilen Hasar818,36
Düşman üssü işgal puanı95980,36
Üs savunma Puanı69650,26
Deneyim424,14
WN7803,38
WN8911,77
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar38
Ortalama Seviye8,68
Galibiyetler1539,47%
Yenilgiler2360,53%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar615,79%
İmha edilen Tanklar260,68
Yoketme Oranı0,81
Tespit edilen Tanklar541,42
Verilen Hasar1.280,16
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim556,39
WN7808,09
WN81115,66
Son 30 gün
Savaşlar136
Ortalama Seviye8,63
Galibiyetler5540,44%
Yenilgiler7857,35%
Berabere32,21%
Hayatta Kalınan Savaşlar2216,18%
İmha edilen Tanklar690,51
Yoketme Oranı0,61
Tespit edilen Tanklar1781,31
Verilen Hasar1.004,91
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı200,15
Deneyim448,96
WN7652,10
WN8785,57
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar90000
Galibiyetler3842,22%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5055,56%00,00%00,00%00,00%
Berabere22,22%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1820,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar380,4200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,530,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1131,2600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.326,560,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı200,2200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı480,5300,0000,0000,00
Deneyim449,070,000,000,00
Toplam
Savaşlar90
Galibiyetler3842,22%
Yenilgiler5055,56%
Berabere22,22%
Hayatta Kalınan Savaşlar1820,00%
İmha edilen Tanklar380,42
Yoketme Oranı0,53
Tespit edilen Tanklar1131,26
Verilen Hasar1.326,56
Düşman üssü işgal puanı200,22
Üs savunma Puanı480,53
Deneyim449,07
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar20000
Galibiyetler525,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1365,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere210,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar630,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,2000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,290,000,000,00
Tespit edilen Tanklar110,5500,0000,0000,00
Verilen Hasar540,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim241,200,000,000,00
Toplam
Savaşlar20
Galibiyetler525,00%
Yenilgiler1365,00%
Berabere210,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar630,00%
İmha edilen Tanklar40,20
Yoketme Oranı0,29
Tespit edilen Tanklar110,55
Verilen Hasar540,25
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim241,20
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar7000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,4300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,430,000,000,00
Tespit edilen Tanklar30,4300,0000,0000,00
Verilen Hasar457,710,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı618,7100,0000,0000,00
Deneyim88,430,000,000,00
Toplam
Savaşlar7
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler7100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar30,43
Yoketme Oranı0,43
Tespit edilen Tanklar30,43
Verilen Hasar457,71
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı618,71
Deneyim88,43
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1100,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar11,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar444,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim532,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler1100,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1100,00%
İmha edilen Tanklar11,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar444,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim532,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar836000
Galibiyetler38746,29%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler44953,71%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar24128,83%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4210,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,710,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10901,3000,0000,0000,00
Verilen Hasar869,410,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı13451,6100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı40014,7900,0000,0000,00
Deneyim488,430,000,000,00
Toplam
Savaşlar836
Galibiyetler38746,29%
Yenilgiler44953,71%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar24128,83%
İmha edilen Tanklar4210,50
Yoketme Oranı0,71
Tespit edilen Tanklar10901,30
Verilen Hasar869,41
Düşman üssü işgal puanı13451,61
Üs savunma Puanı40014,79
Deneyim488,43
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar457000
Galibiyetler16435,89%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler28261,71%00,00%00,00%00,00%
Berabere112,41%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar10422,76%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1920,4200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,540,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4751,0400,0000,0000,00
Verilen Hasar613,130,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2230,4900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2940,6400,0000,0000,00
Deneyim293,630,000,000,00
Toplam
Savaşlar457
Galibiyetler16435,89%
Yenilgiler28261,71%
Berabere112,41%
Hayatta Kalınan Savaşlar10422,76%
İmha edilen Tanklar1920,42
Yoketme Oranı0,54
Tespit edilen Tanklar4751,04
Verilen Hasar613,13
Düşman üssü işgal puanı2230,49
Üs savunma Puanı2940,64
Deneyim293,63
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar208000
Galibiyetler11153,37%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9545,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere20,96%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6028,85%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1050,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,710,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3561,7100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.611,720,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1260,6100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2881,3800,0000,0000,00
Deneyim510,620,000,000,00
Toplam
Savaşlar208
Galibiyetler11153,37%
Yenilgiler9545,67%
Berabere20,96%
Hayatta Kalınan Savaşlar6028,85%
İmha edilen Tanklar1050,50
Yoketme Oranı0,71
Tespit edilen Tanklar3561,71
Verilen Hasar1.611,72
Düşman üssü işgal puanı1260,61
Üs savunma Puanı2881,38
Deneyim510,62
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (224)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
SU-130PM 81288,86539121946,19%1244,50
FV215b (183) 101355,0248590950,72%895,78
T-100 LT10756,3050682848,55%752,96
Cromwell6386,8632873547,76%599,12
Bat.-Châtillon Bourrasque 81057,8460268349,93%1137,13
FV2078827,1733861143,86%872,50
Object 277101544,0457158643,69%1092,81
O-I6676,6239258451,71%1124,53
Matilda IV 5393,7234955250,00%935,82
Strv 103-091674,3647754948,09%1527,81
IS-38883,6741353443,26%793,96
Strv 103B101705,2055352748,39%1149,20
FV380591073,7441652145,68%989,56
T-54 ltwt.9627,0338249142,77%711,46
Panhard EBR 75 (FL 10) 8726,1551748252,70%1194,79
Progetto M40 mod. 65101636,7461946950,32%1231,72
Panhard EBR 10510633,1751145444,71%517,73
T-34-85M 6658,9342437751,99%1059,62
KV-48740,6039637246,51%694,19
UDES 0381098,9938436544,66%1061,09
Bat.-Châtillon 12 t8663,5244436546,85%1128,79
Type 4 Heavy91236,4650136449,45%1083,39
T675286,4523534845,98%453,70
Crusader 5.5-in. SP7571,5429833549,85%760,02
Bat.-Châtillon 25 t AP91069,9651232652,45%1051,37
T-1091287,0048232345,20%1115,11
FV3046498,2929031049,35%765,76
KV-37599,9333529443,20%535,94
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4221,0022628956,40%515,28
Jagdpanther7620,2132426643,23%611,70
LTTB8410,3337926148,28%558,53
Caernarvon Action X 8879,0852625349,41%970,23
Hotchkiss EBR7618,9746824459,02%1519,85
leKpz M 41 90 mm GF 8414,1846324442,21%492,21
O-Ho81041,5649124148,96%1066,37
STA-2 8874,1353524048,75%1060,24
Type 5 Heavy101904,1664023545,53%1337,58
IS7701,9040023253,88%896,59
Conqueror Gun Carriage101256,2445222943,67%895,39
Ikv 90 Typ B7611,1532421445,33%695,94
Object 140101322,1855420752,17%995,23
MT-256165,0628120548,78%288,59
AMX 13 757649,9541420348,28%1465,62
Vz. 64 Blesk8638,0749819542,56%873,70
T-1506366,5327119545,13%393,67
KV-15234,7822019446,39%271,57
P.44 Pantera8891,1041119239,58%931,41
KV-856423,5127418339,89%450,80
Crusader6107,0816217843,82%71,81
Panhard AMD 178B6469,0739717153,22%1356,33
AMX ELC bis5206,5124117045,29%513,80
SDP wz 66 Grom 8952,4853216651,81%820,82
StuG III Ausf. G5186,7519516152,17%275,24
Jagdpanzer IV6359,3326616147,83%473,54
Pz.Kpfw. I Ausf. C3147,5325516055,00%638,05
O-Ni7885,6250215755,41%1144,27
Ares 7581075,1465915250,66%1238,68
Object 268 Version 4101424,4556815050,00%912,08
AMX 12 t6324,4729513842,75%627,92
T-345191,6122013748,91%333,60
Schwarzpanzer 58 8804,7153113348,12%959,35
TS-5 81146,4560513048,46%1061,18
Super Conqueror101296,4152212638,89%751,84
P.43 ter7801,2645712547,20%1257,03
Prototipo Standard B91373,1845812446,77%1154,11
60TP Lewandowskiego101592,7960512052,50%1186,18
T54E191222,6468212049,17%981,25
IS-2-II8984,9348812044,17%1033,76
Bishop5422,8625611949,58%896,21
M2 Light2202,4129711853,39%876,08
Ikv 65 Alt II6515,2437511651,72%840,66
T1 Heavy5260,1223811345,13%302,00
Panhard AML Lynx 6x68576,3039111051,82%928,35
Object 26391073,3658410940,37%666,99
Valentine II 4227,8728810455,77%732,47
T-549688,6337710044,00%452,14
M66391,122969945,45%407,99
Matilda4342,422979656,25%954,13
AMX M4 mle. 49 Liberté 8823,995929636,46%675,54
VK 16.02 Leopard5166,762439549,47%364,23
Ares 8591061,414579538,95%709,95
KV-1S6237,652329348,39%224,59
STG Guard 81021,355359348,39%1251,80
T698973,476739247,83%1132,96
Ikv 1035224,041948942,70%300,37
Covenanter583,831748951,69%113,07
T-50-2 6392,983688749,43%976,10
KV-26811,484988444,05%1319,38
Chrysler K GF 81099,376038251,22%1213,59
Conqueror91355,658447864,10%1347,98
T26E5 Patriot 81030,266497857,69%1299,20
T207959,096927751,95%1339,68
O-I Experimental5420,793127755,84%778,15
IS-3-II91158,436397451,35%929,67
Pz.Kpfw. II Luchs4111,792087251,39%245,08
M8A1490,971247236,11%1,01
A-20567,861377138,03%1,08
VK 28.016165,972656942,03%214,63
T-284109,591796357,14%222,68
P.43 bis6634,083626043,33%1039,73
Birch Gun4149,091525848,28%388,27
Škoda T 5091017,915265550,91%872,57
53TP Markowskiego8697,474915550,91%621,45
50TP Tyszkiewicza91178,195285438,89%795,17
Bat.-Châtillon 25 t101194,485135448,15%889,92
Škoda T 177465,964795349,06%843,95
T57 Heavy101436,735324938,78%807,60
Type 95 Heavy4174,131804755,32%450,72
Sav m/434344,292724551,11%897,91
Marder II3103,661264440,91%58,11
M3 Lee4190,121714339,53%460,65
BT-2272,141164247,62%146,53
BT-7436,711154139,02%3,02
SU-5466,541244151,22%147,89
T34 B 8911,494944143,90%878,72
M374200,591763938,46%431,75
BZ-75101633,625143727,03%938,74
Škoda T 256616,683753438,24%950,07
T2971034,426613339,39%1098,28
M4A3E8 Sherman6748,725483253,13%1402,66
Controcarro 3 Minotauro101715,805703043,33%1002,38
Rheinmetall Skorpion G 81022,664352955,17%1012,06
Sexton II385,541292860,71%281,22
Type 64 6455,864702839,29%922,18
M4A1 Revalorisé 8641,264592751,85%623,44
Lago4194,082022646,15%398,47
Object 2579855,734772653,85%650,44
T-463115,681312540,00%231,41
M7 Priest3202,841892560,00%574,86
IS-2 shielded 71046,566502540,00%1125,58
M2 Medium Tank371,671392454,17%125,72
Panhard EBR 909809,466092454,17%1271,20
T92 8402,793592445,83%520,81
Type 91 Heavy3108,961422352,17%229,34
M18 Hellcat6173,302062347,83%95,50
AMX 404124,051742240,91%223,96
AMX 38389,501812250,00%118,94
SU-263106,001352254,55%183,63
M10 RBFM 5726,195442157,14%1586,92
T56 GMC3103,681341947,37%147,59
Cruiser Mk. IV486,951461952,63%114,50
AMX 50 Foch (155) 101247,115321952,63%811,79
BT-7 artillery 3234,612531833,33%603,03
Vickers Medium Mk. III366,941421747,06%56,82
Patton the Tank 9877,885671729,41%627,42
Cruiser Mk. III373,881291650,00%150,68
Churchill I5295,272781560,00%529,25
Pz.Kpfw. 38 (t)347,471171553,33%111,20
Marder 38T4203,071661540,00%252,11
IS-6 B 8947,535441566,67%1072,93
LTP 354,671041540,00%3,42
B14304,362841457,14%926,83
45TP Habicha7340,644241435,71%149,84
Panzerjäger I284,211191442,86%83,22
T2 Medium Tank269,861461464,29%304,34
T-26251,691091338,46%0,42
T-29 3187,382281346,15%506,24
T7 Combat Car 244,461071338,46%4,85
Type T-345557,503491266,67%1559,71
T3 HMC2102,001121225,00%195,77
Ferdinand8705,503961250,00%535,97
Pz.Kpfw. I224,83861233,33%0,00
M4A1 Sherman5661,186201163,64%1924,99
SU-76M4108,361381145,45%80,23
T-70389,001461163,64%272,05
Fantôme 91105,367491163,64%1066,82
P.435227,201761040,00%329,86
Ikv 723122,501591050,00%199,47
SU-18235,80961060,00%191,48
Loyd Gun Carriage268,201381090,00%452,50
L-60 289,201661030,00%238,23
Strv m/38289,00112933,33%136,03
Strv m/40L3134,78175944,44%240,86
G.Pz. Mk. VI (e)210,1171944,44%61,93
TVP T 50/5110758,13449837,50%313,09
FCM 36248,50127862,50%202,74
M15/423229,00208742,86%492,50
AT-12128,43168771,43%569,66
T 55A 91015,14349728,57%617,99
LT vz. 35266,50129666,67%278,81
Leichttraktor1106,67128633,33%294,85
T28 Concept 7548,00258616,67%461,95
Vickers Medium Mk. II29,6066540,00%0,87
Pvlvv fm/422109,80160540,00%245,69
M5A1 Stuart4207,20182520,00%531,16
T-60258,6097520,00%3,08
MKA 2226,40275580,00%951,17
T1 HMC271,0075425,00%132,94
T-116 3108,50202475,00%424,72
Kampfpanzer 50 t 92273,50926450,00%1863,15
Super Hellcat 7433,00283450,00%474,96
Vickers Medium Mk. I147,331653100,00%261,00
Kolohousenka139,004230,00%0,00
P26/404147,67136333,33%120,75
MS-1129,677030,00%0,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro2167,33214333,33%489,83
T-45 2127,67259366,67%644,05
Valiant 5258,00261333,33%270,26
StuG IV 5277,67364366,67%704,60
Strv fm/21195,00127250,00%330,14
LT vz. 38340,50135250,00%114,92
Pz.Kpfw. 35 (t)236,001682100,00%261,00
ST vz. 3944,00162250,00%96,26
Strv m/425548,50274250,00%1463,36
Vickers Mk. E Type B226,0090250,00%79,78
M3G FT30,002320,00%0,00
SU-85B494,0010520,00%3,10
TS-54 8331,50567250,00%170,95
MTLS-1G14 3279,504132100,00%1363,41
Excelsior 5640,00654250,00%1191,73
ELC EVEN 90 8651,5042420,00%851,05
Fiat 30001152,002751100,00%826,13
M3 Stuart382,001971100,00%311,45
TKS z n.k.m. 20 mm 265,002151100,00%336,52
T1 Cunningham1130,0010410,00%615,66
Renault FT1139,007110,00%623,51
Renault Otsu194,007110,00%165,60
SMV CC-6782209,0042910,00%2401,64
BZ-16682105,0013861100,00%2675,89
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6351,0020110,00%504,28
T-34 with L-11 4112,004731100,00%337,47
KV-1SA 5311,0019210,00%313,72
Progetto M35 mod. 46 8235,0020910,00%0,00
43 M. Toldi III 379,003271100,00%347,88

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 09/02/2026
Ayrıldı: 06/09/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 03/04/2023
Ayrıldı: 30/01/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 03/04/2023
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 13/01/2019
Ayrıldı: 08/04/2019
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 22/02/2023
Ayrıldı: 01/04/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/03/2020
Ayrıldı: 05/05/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 16/04/2017
Ayrıldı: 07/05/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 19/05/2020
Ayrıldı: 05/08/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 24/08/2017
Ayrıldı: 12/01/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/03/2017
Ayrıldı: 03/04/2017
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 12/04/2019
Ayrıldı: 05/01/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/01/2020
Ayrıldı: 10/01/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 09/05/2017
Ayrıldı: 07/07/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 21/03/2017
Ayrıldı: 21/03/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 18/03/2017
Ayrıldı: 18/03/2017
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 27/12/2016
Ayrıldı: 13/03/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 25/11/2016
Ayrıldı: 25/12/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 08/10/2016
Ayrıldı: 07/11/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 30/09/2016
Ayrıldı: 01/10/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 27/03/2016
Ayrıldı: 28/09/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 24/02/2016
Ayrıldı: 25/03/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 20/02/2016
Ayrıldı: 21/02/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 01/01/2016
Ayrıldı: 15/02/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 29/11/2015
Ayrıldı: 30/12/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 21/10/2015
Ayrıldı: 31/10/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 11/09/2015
Ayrıldı: 14/10/2015