DRAIVER888

clanlogo
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 27/09/2022

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar581461668158
Ortalama Seviye8,1210,0010,0010,00
Galibiyetler2828648,65%850,00%3652,94%7245,57%
Yenilgiler2900849,89%743,75%3044,12%8050,63%
Berabere8521,47%16,25%22,94%63,80%
Hayatta Kalınan Savaşlar1082218,61%531,25%1826,47%3723,42%
İmha edilen Tanklar385590,66110,69450,66970,61
Yoketme Oranı0,811,000,900,80
Tespit edilen Tanklar693881,19120,75380,56960,61
Verilen Hasar1.064,281.812,811.727,151.574,53
Düşman üssü işgal puanı638861,1000,001251,841250,79
Üs savunma Puanı137060,2400,0000,0000,00
Deneyim634,05758,38738,01677,39
WN7904,52907,32896,34724,72
WN81073,621225,381202,501051,12
Toplam
Savaşlar58146
Ortalama Seviye8,12
Galibiyetler2828648,65%
Yenilgiler2900849,89%
Berabere8521,47%
Hayatta Kalınan Savaşlar1082218,61%
İmha edilen Tanklar385590,66
Yoketme Oranı0,81
Tespit edilen Tanklar693881,19
Verilen Hasar1.064,28
Düşman üssü işgal puanı638861,10
Üs savunma Puanı137060,24
Deneyim634,05
WN7904,52
WN81073,62
Son 24 saat
Savaşlar16
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler850,00%
Yenilgiler743,75%
Berabere16,25%
Hayatta Kalınan Savaşlar531,25%
İmha edilen Tanklar110,69
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar120,75
Verilen Hasar1.812,81
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim758,38
WN7907,32
WN81225,38
Son 7 gün
Savaşlar68
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler3652,94%
Yenilgiler3044,12%
Berabere22,94%
Hayatta Kalınan Savaşlar1826,47%
İmha edilen Tanklar450,66
Yoketme Oranı0,90
Tespit edilen Tanklar380,56
Verilen Hasar1.727,15
Düşman üssü işgal puanı1251,84
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim738,01
WN7896,34
WN81202,50
Son 30 gün
Savaşlar158
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler7245,57%
Yenilgiler8050,63%
Berabere63,80%
Hayatta Kalınan Savaşlar3723,42%
İmha edilen Tanklar970,61
Yoketme Oranı0,80
Tespit edilen Tanklar960,61
Verilen Hasar1.574,53
Düşman üssü işgal puanı1250,79
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim677,39
WN7724,72
WN81051,12
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1568000
Galibiyetler68643,75%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler82152,36%00,00%00,00%00,00%
Berabere613,89%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar41326,34%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar9000,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,780,000,000,00
Tespit edilen Tanklar17561,1200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.465,950,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı16801,0700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı8170,5200,0000,0000,00
Deneyim692,580,000,000,00
Toplam
Savaşlar1568
Galibiyetler68643,75%
Yenilgiler82152,36%
Berabere613,89%
Hayatta Kalınan Savaşlar41326,34%
İmha edilen Tanklar9000,57
Yoketme Oranı0,78
Tespit edilen Tanklar17561,12
Verilen Hasar1.465,95
Düşman üssü işgal puanı16801,07
Üs savunma Puanı8170,52
Deneyim692,58
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar704000
Galibiyetler31344,46%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler38053,98%00,00%00,00%00,00%
Berabere111,56%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar20829,55%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3740,5300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar7131,0100,0000,0000,00
Verilen Hasar523,740,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı8811,2500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı7131,0100,0000,0000,00
Deneyim450,350,000,000,00
Toplam
Savaşlar704
Galibiyetler31344,46%
Yenilgiler38053,98%
Berabere111,56%
Hayatta Kalınan Savaşlar20829,55%
İmha edilen Tanklar3740,53
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar7131,01
Verilen Hasar523,74
Düşman üssü işgal puanı8811,25
Üs savunma Puanı7131,01
Deneyim450,35
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar141000
Galibiyetler7351,77%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6848,23%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4632,62%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar820,5800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,860,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1170,8300,0000,0000,00
Verilen Hasar946,300,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1060,7500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5303,7600,0000,0000,00
Deneyim742,710,000,000,00
Toplam
Savaşlar141
Galibiyetler7351,77%
Yenilgiler6848,23%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4632,62%
İmha edilen Tanklar820,58
Yoketme Oranı0,86
Tespit edilen Tanklar1170,83
Verilen Hasar946,30
Düşman üssü işgal puanı1060,75
Üs savunma Puanı5303,76
Deneyim742,71
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2172000
Galibiyetler104247,97%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler105648,62%00,00%00,00%00,00%
Berabere743,41%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar65129,97%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar13130,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,860,000,000,00
Tespit edilen Tanklar19710,9100,0000,0000,00
Verilen Hasar953,160,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı31531,4500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı16790,7700,0000,0000,00
Deneyim602,140,000,000,00
Toplam
Savaşlar2172
Galibiyetler104247,97%
Yenilgiler105648,62%
Berabere743,41%
Hayatta Kalınan Savaşlar65129,97%
İmha edilen Tanklar13130,60
Yoketme Oranı0,86
Tespit edilen Tanklar19710,91
Verilen Hasar953,16
Düşman üssü işgal puanı31531,45
Üs savunma Puanı16790,77
Deneyim602,14
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1471000
Galibiyetler76752,14%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler69647,31%00,00%00,00%00,00%
Berabere80,54%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar45631,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10010,6800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,990,000,000,00
Tespit edilen Tanklar13780,9400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.675,240,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı14070,9600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı11060,7500,0000,0000,00
Deneyim786,990,000,000,00
Toplam
Savaşlar1471
Galibiyetler76752,14%
Yenilgiler69647,31%
Berabere80,54%
Hayatta Kalınan Savaşlar45631,00%
İmha edilen Tanklar10010,68
Yoketme Oranı0,99
Tespit edilen Tanklar13780,94
Verilen Hasar1.675,24
Düşman üssü işgal puanı14070,96
Üs savunma Puanı11060,75
Deneyim786,99
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (411)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Progetto M35 mod. 46 81175,50737288751,75%1343,67
T-34-856522,06485168548,43%914,71
K-91101543,41688165047,15%1163,67
SU-130PM 81346,82705156248,72%1352,67
STB-1101482,83697100447,61%1119,88
Progetto M40 mod. 65101692,1073094050,21%1372,48
Grille 15101584,9161086645,96%1089,92
T-1091199,9868077649,74%1084,43
Löwe 81157,1681664155,38%1386,50
CS-63101540,3570763449,05%1116,28
Maus101824,9778663348,82%1367,00
Strv S1 81283,3664360046,83%1305,39
IS-38945,3665759649,83%981,79
IS-7101371,5266459045,93%942,77
T-549914,1564055649,28%796,74
T675588,5655951754,35%1497,58
CS-52 LIS 81098,6468651248,63%1215,82
IS-6 81127,9371349845,98%1260,31
T34 B 8944,3864249748,49%1032,03
Jagdpanzer E 100101658,4766849149,69%1094,25
Prototipo Standard B91354,1766346845,73%1146,41
Super Conqueror101656,1170546245,45%1130,95
Rhm.-Borsig Waffenträger81121,6659345048,00%1089,19
Churchill III 5425,0664744553,93%826,19
T-448706,9158244050,45%816,98
T110E5101510,4570743345,27%1074,15
KV-856480,8944341346,00%647,61
ISU-15281038,2858941147,93%984,60
T3091283,0766339948,37%1023,96
IS7790,1061039048,97%1000,31
AMX Chasseur de chars 8834,0262939046,15%985,84
Leopard 1101470,9962438543,64%968,40
M10391058,7361438450,52%884,57
Leopard Prototyp A9941,8058836244,20%674,77
T-345228,6234135252,56%475,90
WZ-111 model 1-491201,5765434843,68%942,74
Škoda T 5091131,6563134146,33%924,06
Conqueror91584,1375632947,11%1462,95
VK 100.01 (P)81341,0383632352,94%1786,51
AMX M4 mle. 54101511,4470031946,39%968,18
AMX M4 mle. 49 8932,0572231150,16%1022,72
Waffenträger auf Pz. IV91437,6262630845,78%1132,26
Bat.-Châtillon Bourrasque 81187,1771930748,21%1272,62
Type 4 Heavy91191,9668230644,44%931,19
Strv 103-091655,1267730249,01%1476,98
Centurion Mk. I8857,6466730152,49%1058,74
Tiger (P)7960,0268630149,83%1255,46
Object 705A101547,8772930144,85%1133,38
Object 277101647,7473229448,64%1218,49
Indien-Panzer8926,5865429252,40%1187,79
T28 Prototype81014,3360929045,86%1008,75
Emil II91249,1870328846,53%991,29
Object 26391617,4875026954,28%1496,49
E 7591281,3571926648,87%1138,39
M53/M5591257,3269526654,89%1326,57
AMX 13 909725,7661826547,92%961,81
60TP Lewandowskiego101548,9471226046,54%1003,34
Object 70491577,0267025848,45%1207,30
KV-48826,7862325648,05%839,76
E 5091305,5571225449,21%1176,30
T-34-85 Rudy 6698,3463625453,15%1261,81
T-804125,9323225246,83%277,53
TVP VTU Koncept8841,6463825149,40%1036,49
Centurion Mk. 7/191316,7171024551,84%1265,35
Cromwell B 6580,6158124449,59%1004,22
T297784,4259924245,45%857,39
E 100101691,4571424245,45%1158,57
T54E191398,5370324047,50%1256,22
T25/27682,7439523949,37%921,17
Object 907 101647,6673623845,38%1173,25
Somua SM 81145,4474823247,41%1071,09
50TP Tyszkiewicza91178,0768023143,72%906,04
FV217 Badger101518,8674723053,04%1037,26
Konštrukta T-34/1007621,6455122549,33%832,70
O-Ho81027,9471021850,00%1066,35
T328910,2465621649,07%988,02
T-62A101497,2165121645,83%1173,63
Type 586528,5853221250,00%955,54
WZ-120-1G FT 81181,9469820946,41%1195,40
Bat.-Châtillon 25 t AP91266,0467520850,00%1171,53
Object 43091541,3280920655,83%1489,15
SU-10181145,4670220551,71%1309,08
1108997,6770520153,23%1077,70
SU-14-17640,6247819954,27%882,20
M26 Pershing8937,5068818950,79%1113,18
M40/M438999,9263918955,03%1075,66
Panther7790,2075418861,70%1394,18
VK 30.02 (D)7617,1557918843,62%830,37
Leo7762,8359618745,99%1146,35
Tiger II81111,4870118743,32%1181,18
Cromwell6405,4143418542,70%561,78
ST-I91351,0370018243,41%1104,09
FV4202 8904,7169418246,15%1104,60
UDES 0381215,2465818149,72%1338,46
M48A5 Patton101359,8865717944,13%877,21
Object 140101494,8265517544,57%1113,70
Object 268 Version 4101767,8271917446,55%1227,80
T-437610,9454817348,55%887,39
Caernarvon Action X 8970,9275717351,45%1084,96
T-1506570,6751217145,61%838,98
Mäuschen91631,0880517151,46%1592,64
A-436283,8237816845,83%344,02
Emil I81229,2777016154,04%1452,09
Ikv 90 Typ B7748,3451916141,61%908,30
AMX 13 757372,7153316154,04%629,27
LTTB8567,6959216045,63%888,63
O-Ni7911,2169015957,23%1206,54
Concept No. 5101557,1864315943,40%989,23
TVP T 50/51101354,3963215745,86%892,56
M41 Walker Bulldog8401,9853015746,50%499,18
SU-1006564,1746515646,79%877,95
AMX 12 t6313,3045815655,77%748,17
Challenger7924,0457815646,79%1169,91
Charioteer8842,3856115548,39%778,58
Type T-345293,9738615450,00%681,40
T376408,7550915345,10%941,07
M18 Hellcat6465,5547115252,63%730,37
Object 430U101579,1174515048,00%1172,34
T25 Pilot Number 1 81038,3969915040,00%1276,88
P.44 Pantera8883,3567214857,43%1078,84
CS-5991188,1666614842,57%966,96
53TP Markowskiego81069,1076814562,07%1273,05
Strv 103B101607,9469314548,97%1043,44
FV4004 Conway91337,5959514545,52%1064,50
MT-25689,8838614552,41%141,34
T499567,7260014547,59%621,47
T698985,0865614242,96%1128,83
T-703103,2516414242,25%146,88
IS-4101724,6575514148,94%1250,47
M127723,6961314151,77%936,06
Sturer Emil7656,2248814146,81%783,31
ELC EVEN 90 8329,9960113950,36%465,27
Vz. 55101757,3475513747,45%1214,20
Panhard AML Lynx 6x68385,7949613640,44%426,33
Object 70591699,1081313554,81%1632,34
SU-86540,6339313448,51%670,73
FV38059998,9965313352,63%1006,73
T110E4101679,9560813243,18%1007,77
Bat.-Châtillon 25 t101322,9571412950,39%1004,51
WZ-113G FT101712,2667012948,06%1024,07
VK 30.01 (D)6471,4051912953,49%827,81
SU-1527582,8645212848,44%684,08
T207728,4258912748,03%980,03
Panther II8990,8770512749,61%1259,31
AMX 50 B101381,4460312634,13%736,31
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8852,8071912650,00%1000,49
BZ-75101462,1071612544,00%940,31
Panhard EBR 909301,4150112336,59%137,56
IS-M81167,5972512349,59%1295,12
Progetto C50 mod. 6691278,9067512142,98%1086,80
T71 DA7497,7047811939,50%818,65
Ares 90101467,1565111938,66%926,70
Type 71101443,0569411847,46%906,11
Object 261101186,5462311747,86%854,49
Nashorn6575,4444511746,15%904,20
WZ-1317468,0953211654,31%860,65
UDES 1691109,2463611647,41%955,44
IS-27911,9266711551,30%1195,38
AMX 65 t8881,5557311240,18%783,19
KV-1S6324,8839511249,11%402,79
SU-855253,6132210850,93%429,49
T92 HMC101452,4863110849,07%1370,79
FV230 Canopener101249,6866410840,74%638,58
Centurion Action X101306,4468910751,40%948,30
M46 Patton9901,0564510648,11%655,26
KV-37711,7058310450,00%828,64
Comet7639,9260110250,00%933,65
M10 Wolverine5293,0333710237,25%414,55
KV-15390,1145710256,86%766,09
P.43 ter7903,7973910061,00%1586,21
Škoda T 245343,983689948,48%840,58
AMX 50 12091070,775729942,42%765,59
Hotchkiss EBR7355,984879942,42%491,12
M4A3E2 Sherman Jumbo6600,865249842,86%1021,68
Jagdtiger91297,925669635,42%783,44
VK 30.02 (M)6384,134759652,08%570,64
M446648,945519554,74%1177,86
CS-538654,915909448,94%721,77
Ferdinand8955,875989345,16%855,95
AMX M4 mle. 5191472,628149359,14%1315,49
T-34-17631,975709252,17%802,47
Škoda T 27 8976,306849250,00%1128,87
VK 45.02 (P) Ausf. A8908,666439141,76%854,97
FV3046528,043709142,86%712,35
T-54 ltwt.9710,636239051,11%897,22
M66680,965468943,82%979,47
SU-122A5353,083438951,69%731,21
IS-3-II91049,786818947,19%780,68
T9591732,458368757,47%1492,25
Škoda T 256458,534768645,35%775,32
Strv 746694,706088647,67%1402,24
P.43 bis6691,346128555,29%1380,58
SMV CC-678931,795218552,94%926,05
UDES 14 Alt 58784,226088549,41%793,45
45TP Habicha7824,336308153,09%1084,79
AMX 13 10510785,985438135,80%615,57
Versuchspanzer 5791399,027478144,44%1042,05
O-I6638,655517948,10%979,33
Pz.Sfl. IVc5414,093467939,24%725,71
Object 430 Version II91099,086717946,84%928,33
T-832 81066,707767953,16%1096,18
T26E5 8981,047377946,84%1101,66
AE Phase I 91349,198137758,44%1230,31
Black Prince7805,556387646,05%926,86
Caernarvon81441,799137656,58%1916,72
Manticore10317,515267640,79%98,77
Ikv 65 Alt II6671,315167552,00%1223,71
SMV CC-567762,754877347,95%900,47
Ho-Ri 3101789,456977147,89%1095,15
SU-100M171023,657117159,15%1502,32
Type 5 Chi-Ri7597,265397047,14%761,55
59-166175,164417050,00%303,95
Lorraine 155 mle. 518900,016877062,86%1105,31
FV4005 Stage II101361,365626942,03%857,18
AMX 50 1008890,035926842,65%805,25
CS-447841,326716858,82%1243,39
T26E4 SuperPershing 81130,687096844,12%1346,61
VK 30.01 (H)5516,125346749,25%1313,02
VK 30.01 (P)6700,456246755,22%1246,50
AMX ELC bis5167,523526735,82%279,00
AMX M4 mle. 457917,586176648,48%1141,83
T110E3101924,027506650,00%1248,53
Type 6191162,526886450,00%1043,56
O-I Experimental5632,056266467,19%1427,70
T-60285,191216443,75%141,03
T2881262,598096361,90%1513,35
M415528,274926258,06%851,47
Ares 8591101,987016251,61%882,84
Bat.-Châtillon 155 559932,366206149,18%775,44
Progetto CC55 mod. 548928,506506048,33%851,08
Object 4168531,875066041,67%397,40
M54 Renegade 81096,127345947,46%1029,63
Object 268101692,316015843,10%1037,99
Pz.Kpfw. III/IV5366,374905763,16%1113,94
M-V-Y101527,987205740,35%975,23
Panhard EBR 10510499,235575644,64%370,38
Crusader 5.5-in. SP7676,136115550,91%914,24
Pz.Kpfw. III Ausf. J4171,462335451,85%310,59
WZ-1328392,585065349,06%449,86
Controcarro 1 Mk. 29963,086635362,26%819,24
GSOR 1006 Scheme 791015,236405347,17%740,11
FV601 Saladin8755,815405236,54%629,45
M4A1 Sherman5300,783655141,18%526,77
TNH 105/10008987,206895149,02%1041,49
Covenanter5221,653645154,90%694,96
Ares 7581127,557935152,94%1369,16
T95/FV4201 Chieftain 101980,488565054,00%1404,21
ST vz. 394167,732754946,94%354,26
TNH T Vz. 5191512,988024951,02%1294,53
Type 5 Heavy102007,738534957,14%1442,41
T57 Heavy101730,357284948,98%1240,05
Panhard AMD 178B6199,693874847,92%356,17
FSV Scheme A7767,606854858,33%1224,52
M24 Chaffee5159,753424445,45%302,71
Rheinmetall Panzerwagen10612,775644438,64%384,01
Marder 38T4365,534114360,47%1044,01
IS-2-II8902,585954339,53%797,13
VK 168.01 (P) 81024,097044351,16%1173,33
Leichttraktor150,621154252,38%103,68
Lorraine 155 mle. 507799,696134250,00%1016,50
Bat.-Châtillon 12 t8481,484824242,86%663,06
Object 274a 81067,746814235,71%1215,41
Kranvagn101570,127644153,66%1200,26
WZ-111-1G FT8748,715814148,78%629,89
FV2078763,985714146,34%783,42
Object 252U 81175,127544146,34%1122,65
KV-26621,505294042,50%975,96
Crusader6244,643473953,85%636,99
Churchill VII6527,235473951,28%871,92
Pz.Kpfw. III Ausf. E394,621803941,03%48,68
Conqueror Gun Carriage101424,516103948,72%1277,95
ARL 446739,666003857,89%1318,02
Type 3 Chi-Nu5335,683783748,65%834,09
M5 Stuart442,703513754,05%128,49
STA-18755,945763545,71%815,18
Churchill I5425,604653545,71%751,80
Achilles6741,694713531,43%1144,79
Carro d'assalto P.8871018,708293363,64%1517,32
Ikv 1035389,793493333,33%787,91
T1 Heavy5320,784273253,13%499,06
AMX 13 F3 AM6563,814563240,63%697,20
WZ-131G FT6806,346953271,88%1713,87
T404205,532933250,00%360,87
T-284187,712803145,16%374,15
AMX 404203,613843158,06%746,85
E 50 Ausf. M101690,456673145,16%1219,53
StuG IV 5362,874023161,29%930,11
Ho-Ri 191432,417202948,28%1067,51
T 55A 91300,037972962,07%1274,98
P.435320,003962744,44%699,47
Type 4 Chi-To6651,045692744,44%1181,17
Staghound Mk. III6585,895402737,04%843,90
BZ-176 8849,897372751,85%687,16
Bat.-Châtillon 155 5810813,815222638,46%466,47
Spähpanzer Ru 2519497,235712650,00%546,37
Panhard EBR 75 (FL 10) 8236,384502634,62%83,23
Vickers Medium Mk. I158,081072556,00%176,49
Strv m/425389,004812564,00%1048,41
SU-54168,602292544,00%200,45
T-34-2G FT7729,605432544,00%825,45
Spähpanzer SP I C7255,964742544,00%259,75
WZ-111G FT91609,756332433,33%1154,57
G.W. Tiger9983,637312458,33%903,83
HWK 128164,134592445,83%85,71
Rinoceronte101423,487132356,52%1043,30
Marder II3249,433272360,87%741,62
Archer5473,393882343,48%914,79
T-34-85M 6585,095042339,13%685,11
Char Futur 4 91956,138032343,48%1553,15
M10 RBFM 5474,963732334,78%664,67
T-100 LT10444,775172245,45%285,56
Tiger 131 6644,775152236,36%755,72
SU-263158,812162152,38%325,20
XM66F 81114,526312138,10%911,02
Lago4299,404482065,00%1043,57
M5A1 Stuart4165,453382050,00%401,84
SU-14-28951,656022055,00%955,73
M374330,454292065,00%1212,29
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8869,705632040,00%735,79
KR-1111508,706392025,00%722,61
P26/404505,685801957,89%1808,20
T-34-28639,895961942,11%648,12
Pz.Kpfw. 5581482,269001957,89%1307,16
Pz.Kpfw. II Ausf. D 283,053201963,16%339,55
25TP KSUST II5344,945161872,22%919,69
FV215b (183) 101205,505451838,89%634,11
14TP4348,414421752,94%1381,59
B.U.G.I.6616,065301752,94%993,86
UDES 15/16101490,068481764,71%1195,93
T92 8398,294661741,18%464,80
LT vz. 383124,132991662,50%486,55
Matilda4301,444021650,00%784,51
M3 Lee4241,062791650,00%688,76
Sav m/43471,871781526,67%0,00
MS-1147,801191526,67%0,13
AMX AC mle. 488751,075531533,33%500,25
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5303,003781553,33%727,56
Object 703 Version II 81018,336941540,00%943,50
T1 Cunningham129,36871450,00%75,29
Lorraine 40 t 81117,155761330,77%1017,42
Ikv 723180,252631250,00%412,91
Valentine3364,005051250,00%1615,41
G.W. E 10010914,676231250,00%652,91
AMX 383194,803991070,00%731,96
Kunze Panzer 9895,205671050,00%647,67
Kolohousenka1101,22189933,33%290,01
Fiat 30001212,11311977,78%1398,07
Renault FT118,7852933,33%0,00
BDR G1 B5684,56535944,44%1214,14
A-447747,22529955,56%999,53
Object 777 Version II 91555,78973966,67%1511,23
GSR 3301 Setter7321,33437944,44%514,08
Pz.Kpfw. II2130,50329862,50%531,13
Controcarro 3 Minotauro101940,38756850,00%1110,05
Kampfpanzer 07 P(E) 101333,50880862,50%980,49
T-34 shielded 5378,88442825,00%618,30
EMIL 1951 81256,75781875,00%1294,76
Renault NC-31146,86127742,86%22,26
WZ-1209797,43577742,86%546,10
40TP Habicha6632,43556742,86%1192,86
Cruiser Mk. IV4158,43358757,14%397,59
Cruiser Mk. III3127,86176714,29%384,55
ARL V396478,43531771,43%868,70
Strv m/40L3218,17277633,33%537,86
Waffenträger auf E 100101596,33573633,33%831,99
Type 63 8686,50502633,33%436,66
T28 Concept 7838,33741666,67%1360,69
BT-7 artillery 3120,67302683,33%450,74
M3 Stuart378,40263560,00%225,27
AMBT 81086,40572540,00%832,51
SMV CC-64 Vipera 81055,60512520,00%982,14
43 M. Toldi III 3134,20292560,00%617,44
LT vz. 35273,502644100,00%339,39
Renault Otsu149,00120475,00%261,00
M14/412271,75369450,00%1108,95
Panzerjäger I2157,00333475,00%707,08
Bishop549,00134425,00%0,00
AMX 50 Foch B10775,2523040,00%220,56
M-IV-Y 8694,25504450,00%0,00
B14479,67595366,67%1701,21
WZ-111 model 5A101559,33621333,33%765,11
VK 45.02 (P) Ausf. B91356,6743030,00%954,12
AMX 30 B101246,33515333,33%699,86
Pz.Kpfw. VII101312,0039530,00%715,11
Object 780 10906,67661366,67%622,95
Taschenratte11819,0040030,00%148,75
56TP 8645,00592333,33%375,64
T-45 2194,33338366,67%978,73
GSOR 1008 8948,33769366,67%962,22
VK 75.01 (K) 8842,00471333,33%644,06
Super Hellcat 7602,008043100,00%938,51
Type 578473,50525250,00%330,85
G.Pz. Mk. VI (e)282,001832100,00%462,84
ST-II10909,5060520,00%394,47
Kampfpanzer 67101846,50906250,00%1266,61
Strv m/42-57 Alt A.2 6417,005192100,00%638,91
LTP 378,50215250,00%193,38
Gryphon 10436,0024720,00%0,00
Strv fm/211134,004101100,00%858,09
SU-18256,002171100,00%315,36
SU-76M4230,0015610,00%366,23
T56 GMC3195,0029510,00%513,32
NC 70 Błyskawica10697,0017110,00%177,00
XM551 Sheridan100,007251100,00%261,00
T-50-2 6393,0021610,00%699,48
STG Guard 8412,0025510,00%153,50
L-60 2222,006931100,00%1555,95
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4152,003951100,00%360,86
KV-220-2 5105,004591100,00%261,00
Tetrarch 2245,0023310,00%1201,85
Excalibur 6440,0021610,00%346,73

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 27/09/2022
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 27/09/2022
Ayrıldı: 24/12/2024