Covoc

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 11/11/2020

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar132000868
Ortalama Seviye7,410,0010,259,72
Galibiyetler647449,05%00,00%225,00%2435,29%
Yenilgiler654449,58%00,00%562,50%4363,24%
Berabere1821,38%00,00%112,50%11,47%
Hayatta Kalınan Savaşlar294322,30%00,00%112,50%1014,71%
İmha edilen Tanklar90230,6800,0040,50480,71
Yoketme Oranı0,880,000,570,83
Tespit edilen Tanklar153081,1600,00172,13741,09
Verilen Hasar1.003,210,001.356,881.576,91
Düşman üssü işgal puanı79680,6000,0000,0040,06
Üs savunma Puanı51820,3900,0000,0050,07
Deneyim610,800,00635,13640,56
WN7971,640,00608,80732,43
WN81192,700,00704,151060,02
Toplam
Savaşlar13200
Ortalama Seviye7,41
Galibiyetler647449,05%
Yenilgiler654449,58%
Berabere1821,38%
Hayatta Kalınan Savaşlar294322,30%
İmha edilen Tanklar90230,68
Yoketme Oranı0,88
Tespit edilen Tanklar153081,16
Verilen Hasar1.003,21
Düşman üssü işgal puanı79680,60
Üs savunma Puanı51820,39
Deneyim610,80
WN7971,64
WN81192,70
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar8
Ortalama Seviye10,25
Galibiyetler225,00%
Yenilgiler562,50%
Berabere112,50%
Hayatta Kalınan Savaşlar112,50%
İmha edilen Tanklar40,50
Yoketme Oranı0,57
Tespit edilen Tanklar172,13
Verilen Hasar1.356,88
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim635,13
WN7608,80
WN8704,15
Son 30 gün
Savaşlar68
Ortalama Seviye9,72
Galibiyetler2435,29%
Yenilgiler4363,24%
Berabere11,47%
Hayatta Kalınan Savaşlar1014,71%
İmha edilen Tanklar480,71
Yoketme Oranı0,83
Tespit edilen Tanklar741,09
Verilen Hasar1.576,91
Düşman üssü işgal puanı40,06
Üs savunma Puanı50,07
Deneyim640,56
WN7732,43
WN81060,02
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar53000
Galibiyetler2139,62%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3260,38%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1426,42%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar250,4700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,640,000,000,00
Tespit edilen Tanklar611,1500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.848,040,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı681,2800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı941,7700,0000,0000,00
Deneyim630,830,000,000,00
Toplam
Savaşlar53
Galibiyetler2139,62%
Yenilgiler3260,38%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1426,42%
İmha edilen Tanklar250,47
Yoketme Oranı0,64
Tespit edilen Tanklar611,15
Verilen Hasar1.848,04
Düşman üssü işgal puanı681,28
Üs savunma Puanı941,77
Deneyim630,83
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar72000
Galibiyetler3548,61%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3548,61%00,00%00,00%00,00%
Berabere22,78%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2636,11%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar450,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,980,000,000,00
Tespit edilen Tanklar771,0700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.186,780,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı130,1800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3815,2900,0000,0000,00
Deneyim633,040,000,000,00
Toplam
Savaşlar72
Galibiyetler3548,61%
Yenilgiler3548,61%
Berabere22,78%
Hayatta Kalınan Savaşlar2636,11%
İmha edilen Tanklar450,63
Yoketme Oranı0,98
Tespit edilen Tanklar771,07
Verilen Hasar1.186,78
Düşman üssü işgal puanı130,18
Üs savunma Puanı3815,29
Deneyim633,04
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar489000
Galibiyetler28057,26%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler18337,42%00,00%00,00%00,00%
Berabere265,32%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar19239,26%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3560,7300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,200,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3630,7400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.123,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı8641,7700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı7791,5900,0000,0000,00
Deneyim742,320,000,000,00
Toplam
Savaşlar489
Galibiyetler28057,26%
Yenilgiler18337,42%
Berabere265,32%
Hayatta Kalınan Savaşlar19239,26%
İmha edilen Tanklar3560,73
Yoketme Oranı1,20
Tespit edilen Tanklar3630,74
Verilen Hasar1.123,67
Düşman üssü işgal puanı8641,77
Üs savunma Puanı7791,59
Deneyim742,32
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar61000
Galibiyetler3150,82%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2947,54%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,64%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2236,07%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar360,5900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,920,000,000,00
Tespit edilen Tanklar460,7500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.846,700,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı891,4600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı310,5100,0000,0000,00
Deneyim846,070,000,000,00
Toplam
Savaşlar61
Galibiyetler3150,82%
Yenilgiler2947,54%
Berabere11,64%
Hayatta Kalınan Savaşlar2236,07%
İmha edilen Tanklar360,59
Yoketme Oranı0,92
Tespit edilen Tanklar460,75
Verilen Hasar1.846,70
Düşman üssü işgal puanı891,46
Üs savunma Puanı310,51
Deneyim846,07
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (279)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
M4A1 FL 10 61009,3481161251,80%1935,19
VK 36.01 (H)6614,2152342356,74%1091,09
ISU-152K 81344,0070836851,90%1435,04
E 7591040,9957230547,21%810,53
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5319,2929227849,64%729,04
Bisonte C45 81244,7079625150,60%1320,80
T288998,4553224347,33%993,70
WZ-120-1G FT 81439,0879023349,79%1504,84
Tiger II8910,7154922049,09%924,17
M48A5 Patton101518,5272921152,61%1190,79
T25 AT7826,4237217250,00%1070,88
AMBT 81539,6583617250,00%2030,35
Lorraine 40 t 81250,4771117247,09%1401,82
E 75 TS 81104,8870816450,61%1166,79
Heavy Tank No. VI 6853,7667716456,71%1508,40
Prototipo Standard B91397,1765915338,56%1053,78
Kunze Panzer 91456,1179715259,21%1506,24
P.44 Pantera8850,3059214847,97%898,41
Object 705A101597,1367314840,54%991,99
Tiger I7705,4738714650,00%818,90
Object 430U101719,8876714451,39%1368,54
CS-52 LIS 81418,2877914348,25%1665,00
WZ-132A9646,9559914045,71%692,30
E 100102230,2985913650,74%1917,77
M36 Jackson6504,9529413445,52%704,01
HWK 30 8507,5459813243,18%712,52
Progetto M40 mod. 65101769,8469712946,51%1365,28
Concept No. 5101804,5171312645,24%1353,54
Progetto M35 mod. 46 81310,5376611644,83%1536,60
T-284168,7619210837,96%266,89
M10 Wolverine5330,0525710555,24%652,98
Forest Spirit 81420,2469610448,08%1316,64
T-50-2 6273,8246910151,49%593,23
T9591074,3460110050,00%717,25
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4322,9139310048,00%741,44
Bat.-Châtillon Bourrasque 81298,9073510047,00%1427,39
FV215b (183) 101481,566179942,42%950,17
T-5491349,847249146,15%1287,96
Object 277101389,846729148,35%912,03
M24E2 Super Chaffee 6357,405468343,37%802,51
WZ-132-110884,555978236,59%688,47
Bat.-Châtillon 12 t8618,967298257,32%1182,31
59-166271,723648140,74%498,61
Grille5454,513928153,09%903,89
AC 4 Experimental 6548,445758053,75%990,37
WZ-1328386,195007943,04%403,04
Object 43091321,717607948,10%1233,00
G.W. Tiger (P)8778,405777841,03%702,07
P.43 ter7734,206097656,58%1130,11
Type 5781118,916757640,79%1053,87
IS-6 B 81294,868307656,58%1455,08
T207627,755467544,00%749,72
Bat.-Châtillon 25 t AP91289,626437336,99%1082,59
Vz. 55102291,948067245,83%1712,12
IS-3-II91460,138407261,11%1368,34
Char Mle. 75 9980,367337251,39%1296,36
CS-538930,725716933,33%1067,92
AMX ELC bis5178,763646659,09%504,19
GSOR the TANK 91540,807796648,48%1560,52
Centurion Mk. 7/191342,547156546,15%1269,52
Super Hellcat 7827,315906451,56%1120,84
P.43 bis6621,635196347,62%969,62
T110E3101930,347726251,61%1392,37
IS7596,615456150,82%651,47
T3 HMC2105,091505764,91%433,73
WZ-111-1G FT81278,236905752,63%1322,41
G.W. Panther7756,475925745,61%755,10
KV-15234,332935752,63%333,19
GSOR 1006 Scheme 791760,187555745,61%1670,92
IS-4101609,168155653,57%1196,93
Object 70591243,507355653,57%1138,68
M4A3E8 Thunderbolt VII 6802,937845658,93%1652,68
IS-38696,876025549,09%601,39
ST-I91637,937615543,64%1309,39
WZ-1317420,725515442,59%706,39
E 5091536,378155461,11%1500,32
T-448858,325985343,40%947,62
Type 6891557,738005255,77%1325,63
KV-26559,923615248,08%813,40
FV601 Saladin81130,676765244,23%1351,53
T1 Cunningham1103,371925158,82%569,37
Pz.Kpfw. 35 (t)2123,061705149,02%489,26
Object 140101510,516515143,14%1044,96
T-54 ltwt.9674,356725149,02%852,77
Leopard Prototyp A91616,287995052,00%1606,94
VK 30.02 (M)6620,905275048,00%1075,94
LT-432 8661,586595048,00%1075,53
AMX 50 10081047,437274959,18%1184,92
AMX 12 t6395,224244942,86%888,37
WZ-113G FT102217,207374942,86%1325,57
T78 6792,755724839,58%998,56
Emil I81341,288304654,35%1554,90
T-109988,576144643,48%688,22
Škoda T 56 81624,878644654,35%1516,80
AMX 50 12091533,227374544,44%1314,42
KV-1S6519,565044553,33%840,79
IS-2-II81279,118054553,33%1548,56
Panther II81032,376834351,16%1201,51
TNH 105/100081003,316954247,62%1058,75
Pz.Kpfw. III/IV5321,642444240,48%669,75
Caliban 8808,145844235,71%639,29
TNH T Vz. 5191687,878113951,28%1513,85
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4104,902573948,72%173,86
Indien-Panzer81078,567643953,85%1342,01
Centurion Mk. I8888,136943850,00%1041,32
M22 Locust 3506,187393865,79%2527,67
Panther7774,225803740,54%1009,55
M4A3E8 Sherman6468,224393743,24%637,27
P.435347,533343644,44%704,76
Pz.Sfl. IC 4440,195313663,89%1488,32
Bofors Tornvagn 81271,147603647,22%1369,83
PTZ-78112373,347303537,14%1205,03
FSV Scheme A7845,746963551,43%1292,97
Hummel6603,474783444,12%739,30
Leopard 1101701,416673441,18%1208,61
BT-2293,701633342,42%218,93
AMX 13 757766,366783342,42%1535,78
Type 4 Ju-To71023,645983342,42%1164,52
CS-447996,066843243,75%1417,79
Type 3 Ju-Nu61002,385603237,50%1288,99
Pz.Sfl. IVb4276,973173250,00%788,10
T-46394,101963170,97%393,62
WZ-111G FT92063,978843161,29%1801,52
M-IV-Y 81203,657433145,16%1151,00
MS-1185,331523046,67%266,24
A-205118,622402958,62%312,64
Comet7766,766562951,72%1126,40
KV-37852,526462944,83%890,08
T-34-2G FT71217,486722948,28%1679,60
ShPTK-TVP 100 81364,697582948,28%1559,40
KV-481078,507042853,57%1114,65
Staghound Mk. III6562,864782828,57%848,53
M4A1 Sherman5357,043322748,15%707,90
Leichttraktor1131,382092669,23%710,47
Pz.Kpfw. 38 (t)3193,691982661,54%700,63
AMX M4 mle. 4571468,859842661,54%2480,49
Sherman III5211,383252646,15%371,61
FV230 Canopener101814,007702642,31%1119,22
Pz.Kpfw. III Ausf. J4276,602352540,00%624,34
CS-5991263,926152532,00%880,26
Marder 38T4312,003752560,00%822,01
Sturmpanzer I Bison3264,792522458,33%958,52
Covenanter5126,832622437,50%137,98
ST-II101932,296732441,67%1212,28
Ares 758972,796372441,67%911,90
StuG IV 5521,004172429,17%1106,26
Pz.Kpfw. T 25 5191,263392352,17%348,41
Škoda T 245424,233472236,36%916,84
Vz. 44-17971,507722259,09%1219,52
Marder II3114,181672259,09%258,17
AMX 13 105101212,738422263,64%1581,24
Kampfpanzer 07 P(E) 101817,557692268,18%1506,81
Leo71094,297992161,90%1893,44
VK 30.02 (D)7818,146912147,62%1270,21
CS-63101305,197252152,38%910,87
AMX 13 909681,907322055,00%1004,07
T404183,201802050,00%296,97
B.U.G.I.6718,164581936,84%910,46
XM57 81577,638141957,89%1412,22
Gryphon 102023,427751947,37%1377,86
ARL 446984,116511844,44%1754,92
Sturmpanzer II4164,721341833,33%258,43
AMX 50 B101651,336621844,44%1112,08
Kpz. Erich Konzept I 91612,007441844,44%1261,89
ASTRON Rex 105 mm 81181,006481833,33%1072,82
E 77 91951,339851872,22%1948,78
Strv 746522,064081741,18%705,10
Bat.-Châtillon 25 t101696,126381735,29%1189,44
Type 5861038,187111747,06%2220,58
Cruiser Mk. IV4213,592911752,94%596,32
XM69 Hacker111892,006891729,41%1007,82
BT-74117,502291650,00%248,04
T14 5284,933691540,00%309,81
T-262165,731881573,33%926,94
M47 Iron Arnie 81327,537551546,67%1352,43
Object 703 Version II 81473,478471546,67%1377,74
Type 71101877,147331442,86%1201,65
SU-100M171009,938301464,29%1804,12
Vz. 62 Jasan 91865,507781450,00%1558,86
T-345391,083031338,46%812,77
Carro d'assalto P.887870,696691361,54%1083,20
121102002,779171361,54%1888,10
WZ-131G FT6675,155081353,85%1174,46
Tiger (P)71377,778601346,15%2085,15
M18 Hellcat6484,312841315,38%541,63
K-2 81212,778711353,85%1377,82
Ashigaru 101647,235821338,46%961,72
Stinger 101764,086911346,15%1098,08
Matilda4382,923231241,67%840,30
T-34-171332,509611275,00%2385,20
Emil II91076,677601250,00%764,46
Vickers Mk. E Type B2112,421391241,67%256,35
Panzerjäger I291,001141250,00%163,82
AEC Armoured Car5658,174961258,33%1533,34
IS-M8360,424401241,67%147,37
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4275,361851136,36%557,14
T56 GMC3175,552101172,73%679,25
AMX AC mle. 467546,644461145,45%545,97
Cromwell6653,405991050,00%1240,13
Strv m/425511,604231040,00%1207,34
P26/404236,101981050,00%505,37
Centurion Action X101907,307581050,00%1393,02
Toro 91602,507501040,00%1301,71
122 TM 8871,007131060,00%913,42
Progetto CC55 mod. 5481273,11860966,67%1470,83
Valentine3415,67373944,44%1492,72
T-1506747,56665966,67%1286,72
KPz 3 Projekt 07 HK 91677,44590922,22%1252,23
Nashorn6615,63429850,00%891,47
Cavalier5321,38354837,50%479,38
FV4201 Chieftain Proto 91223,63810875,00%1077,04
Pz.Kpfw. T 15 3332,13515837,50%1357,21
DZT-159 91582,25607825,00%1070,99
G.W. Tiger91221,29907771,43%1176,65
T6 Medium4178,86156728,57%142,54
BZ-176 81803,141057771,43%2058,76
Strv m/40L3242,33224633,33%643,09
Jagdtiger Prototype 81573,00868666,67%1692,66
WZ-111 model 6 81427,17907666,67%1723,06
IMT 81331,00661633,33%1274,53
Strv m/382294,80173520,00%1049,17
ST vz. 394122,80265580,00%368,84
Stuart I-IV3155,00243540,00%371,68
14TP460,20221560,00%211,04
AMX 65 t8438,80408520,00%207,10
Panhard AMD 178B6221,0019850,00%298,86
Lago4763,006914100,00%2878,97
Grant437,25189475,00%261,00
T-34-856149,50196425,00%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E392,75193450,00%124,41
Wespe3171,00214450,00%535,67
Type 3 Ho-Ni III5246,00199425,00%227,08
VK 30.01 (P)6547,25378425,00%618,53
Pz.Kpfw. II Ausf. G3395,50504475,00%1754,08
Executor111601,0054640,00%663,12
AE Phase I 91174,75637450,00%1014,98
Renault FT1129,33285366,67%855,33
4TP1355,00490366,67%2367,10
Škoda T 256350,67313333,33%383,18
Type 1 Chi-He4278,00249333,33%589,04
Pz.Kpfw. II253,339530,00%3,10
Type 2597 Chi-Ha394,676730,00%72,81
Cruiser Mk. III366,33159333,33%39,34
AT 25130,33254366,67%257,74
BZ-75101352,00869366,67%979,43
E 50 Ausf. M103928,331018333,33%3729,39
M4-85 5427,33593366,67%1043,34
SMV CC-64 Vipera 8868,33544333,33%643,64
Vz. 68 Squall 8580,00561333,33%742,26
Matilda Black Prince 5190,67286333,33%175,81
AMX ELC 901 6503,67473333,33%1096,17
Pz.Kpfw. KW I (r) 5784,679663100,00%1599,72
Char Futur 4 91221,33746366,67%929,43
SU-100I 51197,339633100,00%2678,48
Fiat 30001165,009120,00%702,11
Renault FT 75 BS2125,5099250,00%576,86
DS PZInż546,008120,00%0,00
M26 Pershing8363,00246250,00%261,82
Pz.Sfl. IVc5418,00279250,00%842,05
Matilda LVT 4846,507682100,00%1803,01
Ashbringer 101556,5048320,00%644,83
T7 Combat Car 230,00165250,00%114,52
TS-5 81189,0038720,00%889,28
TT-130M 91512,00876250,00%1320,49
Vickers Medium Mk. I1150,009710,00%646,06
Strv fm/21193,002941100,00%525,37
LT vz. 352303,004171100,00%1647,24
Renault NC-311100,0012910,00%336,41
SU-1820,00771100,00%261,00
Semovente M43 Bassotto6125,004110,00%0,00
AT-120,00741100,00%261,00
T2 Medium Tank20,004510,00%0,00
T-70363,009910,00%0,00
T-100 LT10309,008191100,00%311,38
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6633,008631100,00%1720,91
Pz.Kpfw. 35 R 2243,0024210,00%472,86
Pz.Kpfw. M 15 3103,0017110,00%90,38
M16/43 Sahariano 3285,004641100,00%769,31
LTP 3164,0018410,00%615,37

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 11/11/2020
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 11/11/2020
Ayrıldı: 24/12/2024