ConfusedPanda

clanlogo
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 20/05/2017

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar12050000
Ortalama Seviye6,540,000,000,00
Galibiyetler597449,58%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler595249,39%00,00%00,00%00,00%
Berabere1241,03%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar280423,27%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar90040,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,970,000,000,00
Tespit edilen Tanklar124281,0300,0000,0000,00
Verilen Hasar805,940,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı167961,3900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı72680,6000,0000,0000,00
Deneyim535,390,000,000,00
WN7999,500,000,000,00
WN81181,090,000,000,00
Toplam
Savaşlar12050
Ortalama Seviye6,54
Galibiyetler597449,58%
Yenilgiler595249,39%
Berabere1241,03%
Hayatta Kalınan Savaşlar280423,27%
İmha edilen Tanklar90040,75
Yoketme Oranı0,97
Tespit edilen Tanklar124281,03
Verilen Hasar805,94
Düşman üssü işgal puanı167961,39
Üs savunma Puanı72680,60
Deneyim535,39
WN7999,50
WN81181,09
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar14000
Galibiyetler214,29%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1285,71%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar214,29%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,2900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar100,7100,0000,0000,00
Verilen Hasar368,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı201,4300,0000,0000,00
Deneyim170,070,000,000,00
Toplam
Savaşlar14
Galibiyetler214,29%
Yenilgiler1285,71%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar214,29%
İmha edilen Tanklar40,29
Yoketme Oranı0,33
Tespit edilen Tanklar100,71
Verilen Hasar368,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı201,43
Deneyim170,07
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar311000
Galibiyetler14546,62%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler16352,41%00,00%00,00%00,00%
Berabere30,96%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar10834,73%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1900,6100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,940,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3050,9800,0000,0000,00
Verilen Hasar959,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6772,1800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2500,8000,0000,0000,00
Deneyim563,890,000,000,00
Toplam
Savaşlar311
Galibiyetler14546,62%
Yenilgiler16352,41%
Berabere30,96%
Hayatta Kalınan Savaşlar10834,73%
İmha edilen Tanklar1900,61
Yoketme Oranı0,94
Tespit edilen Tanklar3050,98
Verilen Hasar959,67
Düşman üssü işgal puanı6772,18
Üs savunma Puanı2500,80
Deneyim563,89
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar21000
Galibiyetler942,86%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1257,14%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar523,81%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar120,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar100,4800,0000,0000,00
Verilen Hasar673,100,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı190,9000,0000,0000,00
Deneyim413,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar21
Galibiyetler942,86%
Yenilgiler1257,14%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar523,81%
İmha edilen Tanklar120,57
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar100,48
Verilen Hasar673,10
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı190,90
Deneyim413,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (211)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
AMX 13 909693,1954636543,01%892,09
T-5491254,5864630847,08%1216,61
Object 70491854,8367930050,33%1539,30
Churchill I5525,9451927158,30%1181,38
T2 Light Tank 2120,6229525649,22%406,58
Conqueror91537,8965925448,82%1369,71
T-1091557,8776324553,06%1590,85
ISU-15281530,6162423456,41%1887,71
SU-14-281193,3651422944,54%1163,90
ST-I91341,6164822445,98%1216,12
105 leFH18B2 5813,1653622253,60%1871,12
S-517805,4047721849,08%949,21
Caernarvon81194,4370221151,66%1480,63
E 25 7947,0161418549,73%1401,38
KV-26684,7750918247,25%1105,90
IS-381519,7677917350,87%2016,97
E 7591434,5467317350,87%1372,35
AMX 12 t6268,8447916548,48%545,06
Tiger II81282,9270316147,83%1585,28
T-437721,2558616048,13%1120,57
T-448985,4969615852,53%1410,38
M3 Light 3148,6527915743,95%566,38
Tortoise91837,1674515056,00%1726,68
AT 1581274,2775114052,14%1426,36
KV-15529,5653613050,00%1140,83
KV-481059,1666112852,34%1332,72
AMX 13 757394,3554912650,00%711,29
212A91410,0666312650,79%1327,42
KV-856644,5853711853,39%1112,36
59-166415,9343411747,86%1167,61
Comet7572,9550311141,44%715,55
Rhm.-Borsig Waffenträger81172,1562111052,73%1224,37
T25/27710,4552610348,54%928,85
SU-1527847,6556310250,98%1154,19
T3 HMC298,7721710147,52%250,39
ARL 446699,8748710052,00%1142,21
Churchill VII6556,675239945,45%867,83
AT 77995,997159750,52%1337,74
Black Prince7774,016399652,08%1024,76
Tiger I7958,917159560,00%1305,73
AMX 13 F3 AM6630,374229345,16%852,21
Pz.Kpfw. III/IV5249,983559347,31%521,58
AMX 50 10081127,536249141,76%1101,19
AMX 50 12091069,426189147,25%799,36
AMX M4 mle. 457890,736829156,04%1239,75
SU-855355,513218851,14%704,81
VK 36.01 (H)6560,005698650,00%918,19
Churchill Gun Carrier6626,624688648,84%1167,36
VK 30.02 (M)6528,684188442,86%867,28
Matilda4239,162528348,19%519,22
O-I6618,234418149,38%960,30
KV-37846,586218153,09%1095,98
Ram II 5308,954108146,91%617,07
SU-1006756,395187745,45%1237,25
Crusader6351,764227642,11%927,68
TOG II* 6672,795587656,58%1224,94
Type T-345421,324677247,22%1128,13
T3091304,327037157,75%1148,76
SU-263175,311397050,00%378,93
Nashorn6708,314267044,29%1217,48
Panther II8929,406016844,12%1079,51
Sturer Emil7949,545306850,00%1263,98
IS71151,277606756,72%1829,14
O-Ni71016,096766653,03%1302,43
KV-137365,915186546,15%401,72
VK 45.02 (P) Ausf. A8950,806676450,00%979,03
SU-122A5280,342686446,88%470,25
Panther7656,465795740,35%923,07
Ikv 1035433,183515735,09%872,30
T207651,616065651,79%932,32
AMX ELC bis5114,363635650,00%208,54
T-284136,331685444,44%209,01
Type 586521,805415446,30%891,19
Lorraine 155 mle. 507828,435875448,15%911,87
Pz.Kpfw. II Luchs4406,575175354,72%1887,70
M18 Hellcat6649,285755364,15%1306,64
Type 1 Chi-He4266,023705149,02%778,65
Pz.Sfl. IVc5487,164115147,06%1101,83
SU-85B4220,941735038,00%341,85
Waffenträger auf Pz. IV91423,645595042,00%1043,97
T-1506510,064804856,25%841,01
T-34-28841,237214755,32%1018,30
T675438,724374742,55%838,84
SU-54249,931834647,83%466,26
Tiger (P)71210,158234660,87%1889,30
M4A3E8 Sherman6620,736164557,78%1292,97
Cromwell6734,686704456,82%1625,24
Škoda T 245356,613714447,73%982,60
StuG III Ausf. G5441,583824353,49%986,18
M8A14329,693834257,14%843,22
T2971159,728173953,85%1577,68
SU-76M4106,211423953,85%155,79
VK 28.016297,324293855,26%777,21
T28 Prototype81173,766653847,37%1249,71
AMX 404151,352373727,03%303,90
T1 Heavy5647,466253745,95%1388,90
O-I Experimental5802,707153767,57%1877,05
M66772,866413663,89%1315,73
M3 Lee4281,643443647,22%887,04
VK 16.02 Leopard5231,193513647,22%629,60
VK 45.02 (P) Ausf. B91698,589413666,67%2070,78
SU-100M171015,426653647,22%1329,41
BDR G1 B5576,435843557,14%1330,93
Type 95 Heavy4232,763203438,24%578,05
StuG III Ausf. B4229,702973351,52%460,80
T28 Concept 71053,525873345,45%1518,60
B14275,533843243,75%639,94
P.43 bis6656,066133259,38%1313,88
Covenanter5254,693423243,75%699,76
Jagdpanzer IV6690,354943138,71%1221,44
VK 30.01 (P)6611,295443154,84%1034,61
M4A1 Sherman5361,404103050,00%832,29
P.435323,073843040,00%687,74
M26 Pershing8681,005843050,00%719,12
T698854,306473056,67%1079,25
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5249,173692948,28%496,57
25TP KSUST II5192,503112842,86%207,32
40TP Habicha6755,295722850,00%1344,23
Sav m/434262,463032853,57%620,58
LT vz. 383121,782202737,04%236,58
M5A1 Stuart4161,223022740,74%322,35
T56 GMC3232,632382729,63%579,50
14TP4150,813262653,85%444,49
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4202,423642650,00%598,36
Bat.-Châtillon 12 t8479,854602638,46%592,65
Centurion Mk. I8652,525852556,00%737,02
SU-182128,041202352,17%689,19
T-463101,501732250,00%274,56
T328575,454792231,82%375,49
ST vz. 394190,293562157,14%560,84
Ikv 65 Alt II6659,384062133,33%1092,41
T-34-171090,458112050,00%2160,40
T-26295,301812045,00%280,74
Pz.Kpfw. II Ausf. G3194,203972060,00%775,83
P26/404427,004821855,56%1129,97
Sturmpanzer I Bison3295,223201855,56%1124,44
Ikv 723227,782501838,89%454,00
VK 30.02 (D)71093,288041872,22%1950,85
Marder 38T4406,784781866,67%1244,82
VK 20.01 (D)4266,174731872,22%883,61
StuG IV 5506,114621855,56%1432,52
AT-1227,82911752,94%100,24
A-447790,356361758,82%1175,91
WZ-1209787,067471662,50%696,63
Leichttraktor148,50100166,25%0,19
Type 2597 Chi-Ha3139,001971625,00%251,48
M2 Medium Tank3251,443541631,25%887,00
D23178,212801428,57%486,07
10TP3177,002561346,15%533,06
Type 91 Heavy3156,312091323,08%284,88
Jagdtiger91054,384941330,77%585,94
SU-76G FT4323,082651258,33%658,82
Type 3 Chi-Nu532,731681127,27%0,00
AMX 383156,913881172,73%537,15
Marder II3160,272901163,64%476,59
D1279,302431040,00%100,15
Vickers Medium Mk. III3124,901891060,00%403,20
Pz.Kpfw. 38 (t)3250,904001080,00%1184,54
O-Ho8732,204891040,00%507,22
VK 30.01 (D)6484,305251060,00%961,27
T-50-2 6378,003731040,00%742,75
T1E6 230,90691030,00%0,00
M15/423300,78483966,67%1084,55
IS-4101764,78804966,67%1392,49
Light Mk. VIC 2131,67220933,33%499,34
LT vz. 352146,88342862,50%703,76
Vickers Mk. E Type B266,7597825,00%23,78
Carro d'assalto P.887696,75556850,00%748,15
WZ-1317433,25483850,00%663,59
Sturmpanzer II4177,25258850,00%458,92
Jagdpanther7786,00529728,57%867,67
Strv m/425396,67311633,33%715,56
MS-1156,33112650,00%118,32
Type 89 I-Go/Chi-Ro2119,83152616,67%229,94
Cruiser Mk. IV4272,67543683,33%1045,77
T1 Cunningham1103,80132520,00%383,61
Lago4675,606015100,00%2795,10
SU-1018710,00645560,00%727,49
Vickers Medium Mk. I142,25116475,00%261,00
Vickers Medium Mk. II260,75173475,00%294,40
7TP2148,25250450,00%393,92
Type 97 Chi-Ha3228,754334100,00%864,92
Panzerjäger I2190,50263450,00%594,17
Super Conqueror10850,2532640,00%338,50
FV217 Badger10957,75701475,00%653,32
Chi-Ni2199,00438366,67%1208,01
Strv m/40L3252,003863100,00%862,59
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81181,33704333,33%1160,63
Großtraktor - Krupp 3136,673613100,00%482,08
Fiat 30001177,00364250,00%745,83
L6/402127,00391250,00%286,92
Renault FT124,5071250,00%84,37
Renault Otsu1166,50298250,00%601,03
Renault NC-31177,50162250,00%238,89
G.Pz. Mk. VI (e)254,0087250,00%159,73
T7 Combat Car 232,509820,00%0,00
43 M. Toldi III 324,009520,00%0,00
Kolohousenka186,002391100,00%426,60
Strv fm/211400,006511100,00%3303,58
4TP1150,002731100,00%804,80
Pz.Kpfw. II255,005321100,00%264,10
Pvlvv fm/422242,005751100,00%1178,16
60G FT50,005410,00%0,00
Loyd Gun Carriage20,003710,00%0,00
Pz.Sfl. IC 4770,006901100,00%2202,16
T-29 3430,003481100,00%1662,67
L-60 299,0012410,00%262,04
A46 6209,005121100,00%560,82
LTP 3144,003551100,00%700,33
BT-7 artillery 3125,0019410,00%208,94
Super Hellcat 71854,007471100,00%3585,63

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 20/05/2017
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 20/05/2017
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 12/09/2015
Ayrıldı: 17/05/2017
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 20/09/2013
Ayrıldı: 29/09/2014