ConTroll

clanlogo
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 10/07/2021

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar575930102804
Ortalama Seviye8,000,009,258,93
Galibiyetler3449259,89%00,00%6462,75%51463,93%
Yenilgiler2255139,16%00,00%3837,25%28535,45%
Berabere5500,95%00,00%00,00%50,62%
Hayatta Kalınan Savaşlar1589027,59%00,00%2120,59%21827,11%
İmha edilen Tanklar665341,1600,001361,3310451,30
Yoketme Oranı1,600,001,681,78
Tespit edilen Tanklar1314972,2800,005155,0532404,03
Verilen Hasar1.565,510,001.371,511.421,95
Düşman üssü işgal puanı368540,6400,00600,592330,29
Üs savunma Puanı389250,6800,001000,984760,59
Deneyim815,150,001.054,521.021,08
WN71669,170,001951,311822,49
WN82331,640,002544,902417,88
Toplam
Savaşlar57593
Ortalama Seviye8,00
Galibiyetler3449259,89%
Yenilgiler2255139,16%
Berabere5500,95%
Hayatta Kalınan Savaşlar1589027,59%
İmha edilen Tanklar665341,16
Yoketme Oranı1,60
Tespit edilen Tanklar1314972,28
Verilen Hasar1.565,51
Düşman üssü işgal puanı368540,64
Üs savunma Puanı389250,68
Deneyim815,15
WN71669,17
WN82331,64
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar102
Ortalama Seviye9,25
Galibiyetler6462,75%
Yenilgiler3837,25%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2120,59%
İmha edilen Tanklar1361,33
Yoketme Oranı1,68
Tespit edilen Tanklar5155,05
Verilen Hasar1.371,51
Düşman üssü işgal puanı600,59
Üs savunma Puanı1000,98
Deneyim1.054,52
WN71951,31
WN82544,90
Son 30 gün
Savaşlar804
Ortalama Seviye8,93
Galibiyetler51463,93%
Yenilgiler28535,45%
Berabere50,62%
Hayatta Kalınan Savaşlar21827,11%
İmha edilen Tanklar10451,30
Yoketme Oranı1,78
Tespit edilen Tanklar32404,03
Verilen Hasar1.421,95
Düşman üssü işgal puanı2330,29
Üs savunma Puanı4760,59
Deneyim1.021,08
WN71822,49
WN82417,88
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar396000
Galibiyetler23459,09%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler15338,64%00,00%00,00%00,00%
Berabere92,27%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar16040,40%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2790,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,180,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3500,8800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.717,490,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6531,6500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı900,2300,0000,0000,00
Deneyim856,810,000,000,00
Toplam
Savaşlar396
Galibiyetler23459,09%
Yenilgiler15338,64%
Berabere92,27%
Hayatta Kalınan Savaşlar16040,40%
İmha edilen Tanklar2790,70
Yoketme Oranı1,18
Tespit edilen Tanklar3500,88
Verilen Hasar1.717,49
Düşman üssü işgal puanı6531,65
Üs savunma Puanı900,23
Deneyim856,81
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar198000
Galibiyetler13769,19%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5728,79%00,00%00,00%00,00%
Berabere42,02%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8844,44%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1950,9800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,770,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3501,7700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.344,430,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3251,6400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6773,4200,0000,0000,00
Deneyim972,620,000,000,00
Toplam
Savaşlar198
Galibiyetler13769,19%
Yenilgiler5728,79%
Berabere42,02%
Hayatta Kalınan Savaşlar8844,44%
İmha edilen Tanklar1950,98
Yoketme Oranı1,77
Tespit edilen Tanklar3501,77
Verilen Hasar1.344,43
Düşman üssü işgal puanı3251,64
Üs savunma Puanı6773,42
Deneyim972,62
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar75000
Galibiyetler4661,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2736,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere22,67%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3141,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar480,6400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,090,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1011,3500,0000,0000,00
Verilen Hasar559,470,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı480,6400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı100,1300,0000,0000,00
Deneyim512,240,000,000,00
Toplam
Savaşlar75
Galibiyetler4661,33%
Yenilgiler2736,00%
Berabere22,67%
Hayatta Kalınan Savaşlar3141,33%
İmha edilen Tanklar480,64
Yoketme Oranı1,09
Tespit edilen Tanklar1011,35
Verilen Hasar559,47
Düşman üssü işgal puanı480,64
Üs savunma Puanı100,13
Deneyim512,24
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar365000
Galibiyetler21558,90%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler14940,82%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,27%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar14539,73%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3450,9500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,570,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4331,1900,0000,0000,00
Verilen Hasar609,260,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3801,0400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3731,0200,0000,0000,00
Deneyim458,180,000,000,00
Toplam
Savaşlar365
Galibiyetler21558,90%
Yenilgiler14940,82%
Berabere10,27%
Hayatta Kalınan Savaşlar14539,73%
İmha edilen Tanklar3450,95
Yoketme Oranı1,57
Tespit edilen Tanklar4331,19
Verilen Hasar609,26
Düşman üssü işgal puanı3801,04
Üs savunma Puanı3731,02
Deneyim458,18
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2143000
Galibiyetler120056,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler91342,60%00,00%00,00%00,00%
Berabere301,40%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar83839,10%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar19310,9000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,480,000,000,00
Tespit edilen Tanklar30471,4200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.235,290,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı45102,1000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı91834,2900,0000,0000,00
Deneyim794,690,000,000,00
Toplam
Savaşlar2143
Galibiyetler120056,00%
Yenilgiler91342,60%
Berabere301,40%
Hayatta Kalınan Savaşlar83839,10%
İmha edilen Tanklar19310,90
Yoketme Oranı1,48
Tespit edilen Tanklar30471,42
Verilen Hasar1.235,29
Düşman üssü işgal puanı45102,10
Üs savunma Puanı91834,29
Deneyim794,69
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4917000
Galibiyetler291259,22%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler190138,66%00,00%00,00%00,00%
Berabere1042,12%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar200840,84%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar42850,8700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,470,000,000,00
Tespit edilen Tanklar63121,2800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.213,210,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı56921,1600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı78711,6000,0000,0000,00
Deneyim701,440,000,000,00
Toplam
Savaşlar4917
Galibiyetler291259,22%
Yenilgiler190138,66%
Berabere1042,12%
Hayatta Kalınan Savaşlar200840,84%
İmha edilen Tanklar42850,87
Yoketme Oranı1,47
Tespit edilen Tanklar63121,28
Verilen Hasar1.213,21
Düşman üssü işgal puanı56921,16
Üs savunma Puanı78711,60
Deneyim701,44
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar520000
Galibiyetler22843,85%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler28855,38%00,00%00,00%00,00%
Berabere40,77%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13125,19%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4140,8000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,060,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6351,2200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.870,090,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5030,9700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı7591,4600,0000,0000,00
Deneyim702,070,000,000,00
Toplam
Savaşlar520
Galibiyetler22843,85%
Yenilgiler28855,38%
Berabere40,77%
Hayatta Kalınan Savaşlar13125,19%
İmha edilen Tanklar4140,80
Yoketme Oranı1,06
Tespit edilen Tanklar6351,22
Verilen Hasar1.870,09
Düşman üssü işgal puanı5030,97
Üs savunma Puanı7591,46
Deneyim702,07
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (331)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Object 268 Version 4103072,861104681271,45%3104,87
ELC EVEN 90 8848,00850579560,91%2051,66
IS-4102672,33966451160,98%2856,79
M18 Hellcat61253,92753121060,99%3239,10
Panhard EBR 909929,26900115859,41%1658,46
MT-256340,68442115254,69%1057,26
IS-6 81909,011004100161,14%2951,91
Panhard EBR 75 (FL 10) 8859,2084699361,63%1750,87
Panhard EBR 105101009,2478696955,31%1228,77
Churchill III 5485,5647189351,06%1091,73
IS-7102827,17107288468,55%3203,47
K-2 81997,87118367667,16%2943,53
ST-I91807,3560166052,58%2017,47
KV-5 81709,95109261566,50%2467,65
Lorraine 155 mle. 5071059,5836155347,56%1369,69
Object 252U Defender 81855,7697955061,09%2627,51
T-54 ltwt.91027,3375654353,59%1693,17
Object 705A102509,2695350862,20%2556,89
AMX 13 F3 AM6741,1033150243,63%1058,61
KV-1371033,3481050161,68%2301,80
T-127 3376,0142048761,60%1888,92
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81535,2164448651,03%2158,29
AMX 13 57 GF 7848,2986345958,82%2163,04
KV-481347,1660145155,43%1871,68
IS-381790,8498142564,71%2787,94
KV-371147,6156841251,46%1678,03
T92 8807,5276240355,83%1819,21
AMX 12 t6283,0432038549,35%610,12
T6981372,1886138057,11%2119,69
O-I6941,2072936861,41%2061,59
T-50-2 6591,8456736755,86%1938,12
Cromwell6841,8279534761,38%2119,47
59-166593,9477234757,93%2182,68
Somua SM 82083,48102732163,24%2894,14
AMX 13 909791,5464231747,63%1154,52
Jagdpanzer IV6692,4944731554,60%1342,99
Bat.-Châtillon 25 t102023,7576830949,19%1997,83
XM551 Sheridan101085,2264630451,64%1277,90
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4309,5428030051,67%800,25
VK 100.01 (P)81901,71102829363,82%2814,89
T4991186,2080928858,33%2282,88
FCM 50 t 81540,1991628453,87%2371,79
Maus102554,6594227861,51%2564,81
T-505126,0523527550,91%281,10
AMX 50 10081846,5794827061,48%2796,21
T-1092244,98101226963,20%2793,46
AT 15A 7916,1140426844,03%1249,02
SU-122-5491956,0288326656,39%2437,91
Bat.-Châtillon 25 t AP91609,8286324055,00%2000,46
KV-26928,5568823159,31%1991,77
M40/M4381265,6470422458,93%1748,03
Bat.-Châtillon Bourrasque 81780,08107922167,87%2651,90
Jagdpanther II81604,5165622056,82%2028,04
Type 59 G 81738,80115321568,37%2817,24
TVP T 50/51102615,0796620562,93%2592,59
AMX 404223,0733720557,07%1054,64
KV-15392,8231220546,83%750,23
SU-10181329,8475720151,24%1692,22
ST-II102696,0994919457,73%2698,46
T57 Heavy Tank102746,7989919259,38%2587,80
A-4471148,6385219063,16%2330,85
Škoda T 56 82306,79123419075,26%2860,93
M24 Chaffee5737,6990018856,38%3216,20
T-34-85 Rudy 61072,2188418460,33%2447,31
Type 4 Chi-To6695,2060218350,82%1477,29
T-1506647,6239318349,18%1137,64
Object 43092411,4478517964,80%2928,97
Jagdpanzer E 100102145,8569617754,24%1704,81
Panhard AML Lynx 6x68486,6656117741,24%676,03
AT 86493,9850817644,89%726,48
IS-3A 82035,51111217663,64%2854,84
AMX 13 757422,7039417552,57%767,14
LTTB81033,8390117557,71%2510,59
Jagdpanther71210,1344417352,02%1970,20
VK 75.01 (K) 81665,2596917363,01%2186,86
Panzerjäger I2212,5619817154,39%895,33
IS71306,5878116960,36%2279,23
Type 586764,7070416653,61%1753,75
Rhm.-Borsig Waffenträger81663,7582216558,79%1837,89
Jagdtiger92189,0892216360,74%2270,71
M4A3E2 Sherman Jumbo6848,4673816061,88%2144,71
T54E192184,3895715657,05%2440,58
M1271151,7365314358,04%1774,52
AMX M4 mle. 54102732,0499414257,04%2332,38
Mäuschen92210,3085014260,56%2475,99
Vz. 55102951,84101514163,12%2605,22
AMX 50 12092032,1489314160,28%2527,85
Object 777 Version II 92191,78106113866,67%2724,72
Object 70592268,7598013667,65%2843,99
Caliban 81609,62101113666,18%2109,40
Renault UE 573213,2519513452,24%654,54
Super Conqueror102567,7194813358,65%2209,09
T-5491915,8092313264,39%2641,39
StuG III Ausf. G5275,4119313142,75%419,82
FV217 Badger102657,4392813158,78%2277,95
Object 703 Version II 81736,8999613158,02%2273,01
Object 41681434,7981513048,46%2044,27
Object 263102784,3290813059,23%2477,90
Object 430 Version II92025,5480412556,00%2583,06
WZ-111 model 1-492152,9692712454,84%2621,83
Matilda Black Prince 5579,7560812268,03%1948,81
ISU-152K 81624,9490812065,00%2026,54
60TP Lewandowskiego102638,7489111655,17%2291,28
SU-122-44 71208,8167911556,52%1915,39
Charioteer81556,7182211060,00%2198,50
T376764,7984711060,00%2782,76
M41 Walker Bulldog8896,2876411060,00%2125,04
Super Hellcat 71161,4584410966,97%2335,03
Leopard 1102706,1483110850,00%2385,42
E 75 TS 81510,6483010848,15%1795,36
50TP Tyszkiewicza92103,6499110768,22%2338,98
SU-855397,7630710542,86%784,56
HWK 30 8699,6273210457,69%1322,47
AMX ELC bis5397,6355810251,96%1553,05
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5418,0935910253,92%1120,48
SU-100M171098,9181210163,37%1796,49
T71 DA7846,4477410049,00%1894,97
M10 Wolverine5363,002389949,49%733,62
Cobra 92255,879629957,58%2509,36
M5 Stuart4229,175349561,05%1091,33
AMX 50 B102246,578339353,76%1927,33
T77 81787,039719360,22%2346,42
KV-8561116,158179255,43%2475,08
FV4004 Conway91899,786709154,95%1907,67
T1E6 2189,133098960,67%1182,57
T9592019,959528868,18%1848,96
FV215b (183) 102064,078238868,18%1731,36
Hotchkiss EBR7635,507228856,82%1547,81
K-91-PT 91861,249708861,36%2215,35
Pz.Kpfw. III Ausf. J4147,392568758,62%392,61
IS-M81819,166988764,37%2778,05
M4A1 Sherman5802,677188665,12%3195,29
MS-11132,942348648,84%653,05
Object 260 102362,228638661,63%2168,59
Object 279 early 102835,4610668565,88%1970,62
AMX M4 mle. 4571491,519438457,14%2741,99
T110E3102249,838238256,10%1777,02
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81495,629888260,98%2259,40
SU-85B4183,241857956,96%367,02
CS-63102095,048467852,56%1880,47
Challenger71112,797407852,56%1487,63
M446872,835487855,13%1695,93
Type 3 Chi-Nu5397,304307750,65%1110,44
M4A1 Revalorisé 81434,589337766,23%2236,37
IS-3-II92211,7510797668,42%2484,86
Type T-345388,014797354,79%1098,51
45TP Habicha71397,916637072,86%2387,20
Panhard AMD 178B6521,705337057,14%1738,91
T-284133,651666848,53%235,02
Bat.-Châtillon 155 5810302,454786750,75%154,44
Lorraine 155 mle. 5181332,084686650,00%1691,26
T-4481623,619456464,06%2866,87
Pz.Kpfw. II Ausf. G3304,095756464,06%1567,83
T-100 LT10785,496416344,44%795,67
Marder II3199,161846254,84%550,96
Controcarro 3 Minotauro102814,089936159,02%2418,37
BZ-176 82070,2811476070,00%2472,20
11081553,209205962,71%2185,75
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4147,742155846,55%309,76
Spähpanzer SP I C7604,657425754,39%1183,26
Turtle Mk. I 82323,5413605777,19%3327,73
VK 36.01 (H)61013,968365662,50%2375,34
53TP Markowskiego81695,669495664,29%2497,87
Sherman Firefly61094,688725660,71%3123,70
T2971601,229905457,41%2719,54
Pz.Kpfw. III/IV5162,541895448,15%251,42
M41 HMC5756,125525261,54%1559,22
VK 16.02 Leopard5569,966235250,00%2338,47
Manticore101069,719195154,90%1313,18
A-436752,287695062,00%1920,12
M75349,295134856,25%1410,67
AMX 38381,431554736,17%72,29
Tiger (P)71302,818604757,45%1907,44
Object 268 Version V 102316,838614761,70%1957,77
Alecto4366,242744645,65%1111,56
T404208,111794546,67%368,32
AMX 105 AM mle. 474392,493064566,67%1606,29
S-517954,576524445,45%1042,99
212A9996,827624454,55%833,80
T216826,938074459,09%3030,95
WZ-1328730,498454362,79%1302,45
KV-4 KTTS 81900,4911054381,40%2713,54
VK 28.016416,125914245,24%1192,11
AMX M4 mle. 5192159,2210264163,41%2125,61
BDR G1 B5635,286004055,00%1411,12
Tiger I71253,288043951,28%1835,21
leKpz M 41 90 mm 8824,826563951,28%1588,45
AT 1581481,399283860,53%1812,11
AT 25563,395943855,26%1615,25
ARL 446931,956703745,95%1610,15
GSR 3301 Setter7468,325913751,35%1013,75
T-345549,674583661,11%1845,25
Caernarvon81654,678683644,44%2065,44
STA-181289,667573548,57%1726,32
Aufklärungspanzer Panther 7907,917913554,29%2549,21
T-103 81302,407273537,14%1265,87
TOG II* 6863,546373548,57%1477,63
A-205127,032283452,94%366,65
Kranvagn102264,798743455,88%1977,54
T-463154,352173458,82%603,96
T2 Medium Tank2131,471803452,94%611,28
Tortoise92381,7411563473,53%2596,12
SU-1006695,214363336,36%989,29
VK 30.01 (P)6986,738183369,70%2584,51
STB-1101907,787413246,88%1481,82
40TP Habicha61016,975633164,52%2529,73
SU-76M4111,161393154,84%220,62
T-34-85M 61323,1610053174,19%2969,71
Char Mle. 75 91246,409483073,33%2008,24
Progetto M35 mod. 46 81291,078263056,67%1624,99
M5A1 Stuart4187,283992944,83%492,01
AMX 30 1er prototype91794,109262958,62%2000,76
Object 430U102098,936512951,72%1983,23
B14479,326132867,86%2002,77
Pz.Kpfw. 35 (t)296,701442751,85%363,52
Object 277102015,968352762,96%1686,02
Emil I81604,3110102673,08%1901,51
D1242,801382556,00%141,02
Pz.Kpfw. I Ausf. C395,043992584,00%459,75
M2 Light Tank2294,923652445,83%1465,91
Sherman III51033,488942369,57%4404,80
Object 907 102961,5712232382,61%2927,23
Covenanter5254,004182147,62%871,67
AMX 65 t81057,147662157,14%1280,76
Tiger-Maus 92749,9011672166,67%3193,39
T2 Light Tank 2157,384152157,14%730,37
Crusader6551,206172050,00%2121,18
O-I Experimental5928,058152075,00%2329,57
AMX 13 105101159,856122035,00%1106,67
M374187,632221968,42%664,38
Pz.Kpfw. II Luchs4428,266381957,89%2143,34
WZ-111 model 5A102323,688361957,89%2233,22
T56 GMC390,471091942,11%51,00
E 100102158,059481968,42%1910,39
Concept 1B 92183,899321947,37%1868,66
Pz.Kpfw. 38 (t)3124,441671844,44%224,70
T1 HMC2131,061191735,29%517,99
IS-271518,6510121758,82%2744,76
Pz.Kpfw. III Ausf. E3156,532301770,59%549,01
Marder 38T4910,829191776,47%4081,70
E 50 Ausf. M102800,6511721788,24%2799,65
CS-52 LIS 81265,717311752,94%1574,22
Leichttraktor163,441341637,50%37,40
Type 95 Heavy4549,696061675,00%2421,54
Object 140101858,197071656,25%1529,81
Rheinmetall Panzerwagen101161,319271668,75%1599,47
M47 Iron Arnie 81748,4410501675,00%2174,11
Strv S1 81200,444911618,75%1061,45
M6A2E1 81258,508481668,75%1495,04
Type 62 7563,678031560,00%1317,13
T71 CMCD7473,606881560,00%987,69
D23135,002421450,00%381,93
Matilda4680,936011464,29%2324,96
Renault FT AC2110,791411464,29%395,75
Valentine II 4444,075841435,71%1638,45
T3 HMC2126,231061315,38%318,47
Centurion Action X102483,859401361,54%2345,77
ISU-122-2 81607,7711151392,31%1899,74
Matilda IV 5437,754401233,33%928,50
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4331,173811216,67%663,24
T3281381,277651136,36%1616,72
AT 77726,826651154,55%880,96
MTLS-1G14 3325,645811181,82%1498,31
WZ-120-1G FT 81443,918701154,55%1634,96
Strv m/42-57 Alt A.2 6966,207301060,00%1784,72
Cromwell B 61137,5010361070,00%2479,12
Chimera 81105,208231050,00%1057,36
T1 Cunningham1150,56235966,67%910,57
BT-7495,44196955,56%334,58
M4A3E8 Sherman6770,22622955,56%1835,84
Hotchkiss H352151,56262977,78%794,27
T-262129,11129944,44%496,53
Renault R352209,67403966,67%1201,87
M53/M559974,33606944,44%679,89
FV4201 Chieftain Proto 92480,221266988,89%2888,19
BT-SV 3356,56538955,56%1349,32
WZ-132A91039,13630825,00%1429,28
E 5091916,881177887,50%2294,75
T26E4 SuperPershing 8919,13691837,50%759,89
Object 780 102306,881148887,50%1835,26
Kampfpanzer 50 t 92140,501190887,50%1977,51
VK 72.01 (K) 103073,381063875,00%2821,26
Lorraine 40 t 81068,38482850,00%1054,19
Waffenträger auf E 100102116,14764757,14%1525,67
SU-100Y 6540,14482728,57%710,15
Light Mk. VIC 2116,71221728,57%376,66
Vickers Medium Mk. I127,8367633,33%0,00
Kolohousenka130,179160,00%0,00
AMBT 81631,331057683,33%2148,03
Bofors Tornvagn 81512,33765650,00%1322,10
TKS z n.k.m. 20 mm 2161,80338560,00%851,98
Sexton II3364,00383580,00%1683,31
AT-12179,60157580,00%796,67
LT-432 8591,60399540,00%744,24
E 25 7813,80912560,00%1212,44
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2323,40549560,00%2058,64
Renault FT122,00101450,00%82,06
Vickers Mk. E Type B2130,25202450,00%437,00
Vickers Medium Mk. III3136,757040,00%269,13
Object 752 92818,501008450,00%2192,57
Object 274a 81295,25770450,00%1242,57
T-45 2274,50449450,00%1333,18
Excalibur 6802,25750475,00%1300,28
Monkey King 103270,751043450,00%3386,77
Sturmpanzer I Bison322,671003100,00%261,00
Loyd Gun Carriage2305,33288333,33%2001,84
Pz.Sfl. IVc5478,00333333,33%776,82
XM66F 81697,671045366,67%1958,96
AM 39 Gendron-Somua 2293,00642333,33%1284,34
AC 1 Sentinel 4284,67548366,67%1140,85
Löwe 81072,00830366,67%1063,22
T7 Combat Car 2121,33242333,33%386,80
BT-7 artillery 3338,33546366,67%1620,90
T14 5521,0010442100,00%1038,72
Type 5 Chi-Ri7267,00309250,00%224,46
Pz.Kpfw. II245,502982100,00%261,00
Universal Carrier 2-pdr2127,00125250,00%402,22
T25/271094,0053020,00%1275,17
Kampfpanzer 07 P(E) 101854,5011532100,00%1500,04
VK 168.01 Mauerbrecher 82578,5014062100,00%3855,89
Renault Otsu10,002171100,00%261,00
T-34-173213,0020531100,00%10048,59
Obsidian 81147,0044710,00%900,47
T-116 3197,003481100,00%744,03
SU-130PM 81571,009141100,00%1564,12
T-29 3163,0011310,00%273,28
GSOR 1008 8671,0023110,00%307,58
M56 Scorpion 72891,0013161100,00%4570,11
TS-5 81999,0012991100,00%1766,75
T 55A 92276,0011551100,00%2523,36
T-28E with F-30 4496,0029410,00%921,09

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 10/07/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/06/2021
Ayrıldı: 09/07/2021
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 19/04/2016
Ayrıldı: 26/06/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 23/07/2020
Ayrıldı: 29/05/2021
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 26/07/2013
Ayrıldı: 04/04/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 30/05/2021
Ayrıldı: 30/05/2021
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 28/06/2016
Ayrıldı: 19/10/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 21/10/2017
Ayrıldı: 22/07/2020