Cmelda_RACL

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 29/06/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar50973287073
Ortalama Seviye7,658,718,868,86
Galibiyetler2667052,32%1760,71%4158,57%4460,27%
Yenilgiler2358746,27%1139,29%2941,43%2939,73%
Berabere7161,40%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1584831,09%1346,43%3042,86%3142,47%
İmha edilen Tanklar483910,95401,43741,06771,05
Yoketme Oranı1,382,671,851,83
Tespit edilen Tanklar383710,75200,71410,59420,58
Verilen Hasar1.451,242.012,821.991,101.991,95
Düşman üssü işgal puanı159140,3100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı180730,3500,0080,1180,11
Deneyim707,13932,14872,67884,59
WN71255,631599,271374,051387,30
WN81735,622222,261986,772266,37
Toplam
Savaşlar50973
Ortalama Seviye7,65
Galibiyetler2667052,32%
Yenilgiler2358746,27%
Berabere7161,40%
Hayatta Kalınan Savaşlar1584831,09%
İmha edilen Tanklar483910,95
Yoketme Oranı1,38
Tespit edilen Tanklar383710,75
Verilen Hasar1.451,24
Düşman üssü işgal puanı159140,31
Üs savunma Puanı180730,35
Deneyim707,13
WN71255,63
WN81735,62
Son 24 saat
Savaşlar28
Ortalama Seviye8,71
Galibiyetler1760,71%
Yenilgiler1139,29%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1346,43%
İmha edilen Tanklar401,43
Yoketme Oranı2,67
Tespit edilen Tanklar200,71
Verilen Hasar2.012,82
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim932,14
WN71599,27
WN82222,26
Son 7 gün
Savaşlar70
Ortalama Seviye8,86
Galibiyetler4158,57%
Yenilgiler2941,43%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3042,86%
İmha edilen Tanklar741,06
Yoketme Oranı1,85
Tespit edilen Tanklar410,59
Verilen Hasar1.991,10
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı80,11
Deneyim872,67
WN71374,05
WN81986,77
Son 30 gün
Savaşlar73
Ortalama Seviye8,86
Galibiyetler4460,27%
Yenilgiler2939,73%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3142,47%
İmha edilen Tanklar771,05
Yoketme Oranı1,83
Tespit edilen Tanklar420,58
Verilen Hasar1.991,95
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı80,11
Deneyim884,59
WN71387,30
WN82266,37
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar530000
Galibiyetler30858,11%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler21740,94%00,00%00,00%00,00%
Berabere50,94%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar18635,09%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3980,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,160,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4180,7900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.672,030,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4490,8500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2390,4500,0000,0000,00
Deneyim928,720,000,000,00
Toplam
Savaşlar530
Galibiyetler30858,11%
Yenilgiler21740,94%
Berabere50,94%
Hayatta Kalınan Savaşlar18635,09%
İmha edilen Tanklar3980,75
Yoketme Oranı1,16
Tespit edilen Tanklar4180,79
Verilen Hasar1.672,03
Düşman üssü işgal puanı4490,85
Üs savunma Puanı2390,45
Deneyim928,72
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar19000
Galibiyetler1684,21%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler315,79%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1263,16%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar160,8400,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,290,000,000,00
Tespit edilen Tanklar100,5300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.155,210,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı150,7900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim1.024,890,000,000,00
Toplam
Savaşlar19
Galibiyetler1684,21%
Yenilgiler315,79%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1263,16%
İmha edilen Tanklar160,84
Yoketme Oranı2,29
Tespit edilen Tanklar100,53
Verilen Hasar1.155,21
Düşman üssü işgal puanı150,79
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim1.024,89
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1100,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar136,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim30,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1100,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar136,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim30,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3501000
Galibiyetler200357,21%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler147442,10%00,00%00,00%00,00%
Berabere240,69%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar143040,85%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar22950,6600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,110,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20120,5700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.456,440,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı52891,5100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı86892,4800,0000,0000,00
Deneyim788,870,000,000,00
Toplam
Savaşlar3501
Galibiyetler200357,21%
Yenilgiler147442,10%
Berabere240,69%
Hayatta Kalınan Savaşlar143040,85%
İmha edilen Tanklar22950,66
Yoketme Oranı1,11
Tespit edilen Tanklar20120,57
Verilen Hasar1.456,44
Düşman üssü işgal puanı52891,51
Üs savunma Puanı86892,48
Deneyim788,87
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar650000
Galibiyetler36656,31%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler28043,08%00,00%00,00%00,00%
Berabere40,62%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar21733,38%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar5000,7700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,150,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3110,4800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.715,940,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2690,4100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı910,1400,0000,0000,00
Deneyim876,270,000,000,00
Toplam
Savaşlar650
Galibiyetler36656,31%
Yenilgiler28043,08%
Berabere40,62%
Hayatta Kalınan Savaşlar21733,38%
İmha edilen Tanklar5000,77
Yoketme Oranı1,15
Tespit edilen Tanklar3110,48
Verilen Hasar1.715,94
Düşman üssü işgal puanı2690,41
Üs savunma Puanı910,14
Deneyim876,27
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (485)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Rheinmetall Skorpion 81614,8574794950,05%1733,13
M54 Renegade 81973,26104986460,19%2550,72
Progetto M35 mod. 46 81869,96100373357,71%2608,57
AMX 50 B102598,6584767351,26%2198,96
Leopard 1102898,5490364959,48%2554,79
Lorraine 40 t 81517,0176962253,22%1920,66
P.44 Pantera81587,6688756656,01%2407,23
T95E6 102631,8392254456,99%2403,71
BT-7 artillery 3155,4719954348,25%432,86
AMX Canon d'assaut 105 81785,8492552861,74%2369,42
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81347,7285952452,86%1887,45
Type 6191682,0174251748,74%1679,97
ShPTK-TVP 100 81838,9195348556,91%2331,71
Strv m/42-57 Alt A.2 6680,6650746951,81%1139,98
CS-52 LIS 81779,1694446355,08%2376,72
Super Conqueror102731,9495446254,11%2412,17
STB-1102194,4581840451,24%1935,37
Object 277102552,3494439056,67%2327,89
Centurion Action X102515,7189038656,22%2299,78
Bat.-Châtillon Bourrasque 82072,30104635858,94%2794,50
T-5491632,7175735244,89%1639,66
M60 102488,6587435153,56%2167,05
Carro da Combattimento 45 t 102813,6897634258,77%2477,68
TVP T 50/51102423,7485334050,29%2206,15
Type 5 Chi-Ri7431,4828433240,66%406,85
STA-18479,9534733243,07%368,23
Object 268 Version V 102528,5479832954,71%2099,43
114 SP2 102521,7578032853,35%1814,20
113 Beijing Opera 102836,9491432646,63%2589,71
Chieftain/T95 81517,0193632554,77%2439,07
Škoda T 5091564,1270532247,52%1348,88
Lorraine 155 mle. 518959,4250931650,95%953,38
T-4481221,7471731051,61%1697,38
GSOR 1010 FB 81866,9799129963,21%2694,46
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4655,2740729157,04%1950,38
SDP wz 66 Grom 81831,9093529059,66%2259,43
CS-63102400,8185128948,79%2056,26
T-34-85M 61313,3894828864,58%2719,55
M48A2 Räumpanzer 81772,80110328360,42%2661,91
E 5092340,11104128163,35%2676,91
M10 RBFM 5645,3751227149,82%1306,23
FV4005 Stage II102053,9474126955,76%1581,41
122 TM 81526,9182926955,02%1831,58
Škoda T 256628,1542526844,40%1020,69
Centurion Mk. I8522,8135526841,42%390,28
ARL 446319,4726226446,97%341,16
Centurion Mk. 7/19911,6148326340,30%597,99
Prototipo Standard B91893,3581926053,85%1811,09
HWK 30 81108,0377925953,67%2249,24
Leopard Prototyp A92549,2397825654,30%2747,82
Pz.Kpfw. I Ausf. C3160,3720524547,35%606,28
Concept No. 5102373,0880924553,06%1869,74
Kanonenjagdpanzer 105 81705,9787423757,81%2045,45
AMX 13 105101367,4775223347,21%1542,52
Škoda T 56 82151,03106723260,78%2368,89
Type 59 G 81645,1697823159,31%2330,78
KJPZ TIII Jäger 92133,9992222959,83%2145,50
Type 4 Chi-To6244,2921322738,77%175,05
ISU-1528929,3143422747,14%778,11
Object 70491433,1657521949,32%1026,66
Object 907 102595,3993721954,79%2234,40
Strv 103B102307,6980421556,74%1721,51
Löwe 81858,84107521560,93%2386,04
AMX 12 t6552,4144121354,93%1489,38
AMX Chasseur de chars 81698,7793021354,46%2486,91
LT-432 81096,6883420951,67%2305,31
UDES 038870,6845320541,46%700,33
Somua SM 81866,48105120564,88%2347,30
WZ-120-1G FT 81573,5882320552,20%1790,53
Lorraine 155 mle. 507649,9436820447,55%676,34
T-44-100 81763,6095620252,97%2542,40
AMX 13 57 7938,7274320149,25%1924,44
P26/404268,8426319942,21%531,31
SU-122-44 71560,6188919862,12%2486,98
Comet7374,1327919736,55%293,88
AMX M4 mle. 54102877,2296919755,84%2705,84
ISU-152K 81096,0557519743,65%1086,17
Type 3 Chi-Nu5166,1718819441,75%191,09
KV-26719,2348019451,55%1155,61
Škoda T 27 81728,2291619454,12%2487,62
STA-2 81568,1597219461,34%2362,68
T-34-856307,1227719244,27%349,77
Tiger II81621,1687819157,07%2013,21
SU-1527516,7231919047,37%525,94
Conqueror91074,4056418751,34%831,81
AMX 30 1er prototype92360,7396018759,36%2852,84
SFAC 105 81652,9778918754,55%1616,04
Caernarvon8735,9944418643,01%615,13
Strv 103-091469,6866218655,38%1244,09
T297671,4541018545,41%630,58
121102684,2695718558,92%2565,26
Panther/M10 71574,11102318160,77%2991,64
Churchill VII6335,5925218039,44%309,96
T28 Prototype8892,9849617840,45%733,54
DZT-159 92162,0799817858,99%2303,40
AMX 13 F3 AM6404,1926917635,80%340,19
Type 64 61179,0199517662,50%3683,86
T9592492,04107717568,00%2457,86
AMX M4 mle. 5192442,51108817363,01%2598,29
Type 5 Ka-Ri 81966,3491617355,49%2093,07
Patton the Tank 91894,0095917061,76%2406,21
Char Futur 4 92000,0889816951,48%1951,46
Emil I81006,4749116641,57%907,99
Bat.-Châtillon 25 t102426,6585016653,01%2140,06
Panther mit 8,8 cm L/71 81649,1987816649,40%2420,13
Ferdinand81241,3253016544,85%1118,41
VK 72.01 (K) 102939,6999416558,18%2235,27
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61300,9997916460,98%2951,68
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81561,0481716350,92%1818,82
T-345311,0827516245,68%674,17
M66384,1327416142,24%350,55
S-517747,8156516157,14%868,01
Churchill I5212,9720015942,14%190,32
GSOR 1008 81463,9480215957,86%1550,20
O-Ho81556,1896515862,03%2028,13
UDES 1692313,20104315357,52%2775,74
T6981812,0698615358,82%2716,47
WZ-111 model 6 82071,18113815363,40%2534,51
FCM 50 t 81598,2696115154,97%2045,10
Emil II91628,5177815052,67%1551,84
Rhm.-Borsig Waffenträger81999,1191615066,00%2347,70
KV-1S6261,0427514854,05%318,15
SU-855309,1122014645,89%511,28
Object 140102649,0191314650,68%2484,32
P.43 bis6571,9237714346,85%886,80
SU-1006321,3924414246,48%342,73
T-1091730,3990714259,86%2056,53
Type 62 7955,3789314060,00%2414,18
M4A1 Revalorisé 81579,4670214042,86%1883,73
FV4202 81283,5175713943,88%1719,14
AMX 30 B102519,7490813756,93%2405,05
SU-122A5250,6118913743,07%363,64
IS7787,2644913642,65%877,37
Object 260 103155,90106213658,82%2814,30
IS-38819,2249913542,96%702,31
ISU-122-2 81564,1884413555,56%1716,13
Black Prince7516,0734113342,86%434,90
AMX 13 105 AM mle. 505222,2618313350,38%324,25
Renault G15199,8319913345,11%308,40
Object 268102467,9074913246,97%1743,40
T77 81779,6191313254,55%2123,06
WZ-12092027,3488912945,74%2112,55
T1 Heavy5259,0224412948,06%327,75
Kampfpanzer 07 RH 81399,1083712853,13%1847,89
A-4361318,9395512761,42%3502,63
Cromwell6365,5429112650,79%555,70
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5241,6122612648,41%442,16
AltProto AMX 30 81901,99112312567,20%3015,12
XM57 82024,59104012465,32%2168,12
Challenger7794,8745912348,78%926,66
Char Mle. 75 91416,1477712049,17%2079,72
P.43 ter7745,7048611852,54%1019,09
Leopard 120 Verbessert112718,0383711849,15%2180,05
60TP Lewandowskiego102556,4687911451,75%2036,82
Ikv 65 Alt II6439,3229711444,74%594,43
KV-15256,5423611446,49%310,78
Crusader6212,2019111136,04%338,96
Object 703 Version II 81728,55101311154,95%2062,70
T-28489,7513611040,00%6,94
M2 Light2424,4933611056,36%1952,16
Covenanter582,5414910848,15%79,55
IS-7102541,2092810853,70%2297,53
VK 75.01 (K) 81994,33105710858,33%2736,42
Charioteer8953,7955710744,86%879,66
VK 36.01 (H)6453,8732210651,89%611,49
Bisonte C45 81514,2485210651,89%1686,33
FV226 Contradictious 81867,8498710652,83%2099,34
Bat.-Châtillon 155 559941,4258910558,10%959,86
DBV-152 102727,2479910254,90%1907,57
Panhard AMD 178B6325,0033410241,18%663,01
AMX ELC bis5166,4221310052,00%408,52
59-Patton 81676,35105610069,00%2820,21
SU-5458,731189947,47%111,85
CS-5991516,397849951,52%1367,35
Jagdtiger Prototype 81995,1210749867,35%2420,45
A-20546,791209743,30%46,66
Projekt ION 82406,5211069754,64%2574,38
M446665,394429637,50%976,20
Jagdtiger91504,996139542,11%1122,77
M5A1 Stuart453,271519443,62%37,24
AMX 50 12091066,834649438,30%708,98
M18 Hellcat6481,682859445,74%624,56
Object 43092119,5410029459,57%2407,03
KV-856416,473119245,65%487,14
SPHT 92771,7810659260,87%2540,83
Tiger I7835,225499152,75%1043,61
FV4201 Chieftain Proto 91980,669509058,89%2030,35
Object 780 102545,739268852,27%2190,21
M-IV-Y 81887,5510818868,18%2478,39
T54 Heavy Tank 91831,468968752,87%1960,84
Turtle Mk. I 82331,5912428762,07%3236,79
116-F3 102815,078958652,33%2189,22
Pz.Kpfw. II291,851538538,82%136,65
SARL 42496,891358445,24%86,83
Bat.-Châtillon 12 t8662,265878438,10%1016,84
AMBT 82197,4211028457,14%3212,04
Type 1 Chi-He499,161608348,19%107,11
M3 Lee4103,161508248,78%171,61
Vickers MBT Mk. 3 102492,809028260,98%2362,35
T78 61061,777468258,54%1644,88
Pz.Kpfw. II Luchs4119,001988149,38%258,75
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4161,421608140,74%239,46
Charioteer Nomad 81645,258728161,73%1914,73
SU-85B4160,511488038,75%140,16
Škoda T 245304,202427934,18%580,34
Ikv 90 Typ B7598,403657838,46%615,84
60G FT5355,682127850,00%601,38
Achilles6437,784047754,55%682,75
SU-85I 5967,707877755,84%2341,25
TNH T Vz. 5192030,138907554,67%1954,39
ELC EVEN 90 8670,737647444,59%1263,99
Vz. 55102763,849327350,68%2198,96
Pz.Kpfw. KW I (r) 51255,9011177363,01%2758,70
M5 Stuart476,001687250,00%92,98
FV217 Badger103331,3910487255,56%2809,24
T25/27823,824317140,85%1010,59
121B 102638,289327160,56%2291,21
SU-86594,413657045,71%647,88
BZ-6892016,269946963,77%2143,89
Concept 1B 92493,4811396965,22%2349,08
AMX AC mle. 488948,756336847,06%861,75
Object 452K 102506,379666759,70%2009,48
T3091189,307326654,55%968,48
SU-76G FT4232,061886646,97%325,29
M6A2E1 81894,8810826665,15%2692,13
AE Phase I 92683,4710796653,03%2935,59
Panzer 58 81732,539416653,03%2454,26
Matilda4120,381586541,54%69,65
CS-5381329,926896541,54%1647,77
WZ-131G FT6560,713806543,08%761,60
FV2078784,956236543,08%688,08
AMX 50 Foch B102049,718326556,92%1620,86
T-103 81693,348896556,92%1944,43
Cruiser Mk. III328,531046442,19%8,06
AMX 105 AM mle. 474172,751616445,31%405,98
45TP Habicha7920,166396355,56%1160,36
14TP4169,772106245,16%436,52
AMX 40493,771726248,39%161,05
Progetto M40 mod. 65102772,779026046,67%2470,82
O-I6697,174836051,67%1023,18
T95/FV4201 Chieftain 102998,1710306053,33%2255,73
SU-18274,86845933,90%184,81
Kanonenjagdpanzer 2 81868,598595957,63%2059,49
T-46342,621065844,83%49,42
AMX M4 mle. 457626,604485848,28%677,85
Chrysler K GF 81136,457265855,17%1299,41
ST vz. 394120,461765752,63%228,54
VK 168.01 (P) 81709,709295653,57%2197,02
T-22 medium 102379,438465641,07%1964,37
Super Hellcat 7669,635325651,79%901,94
AMX 13 757662,624865552,73%1375,19
T-70367,761015532,73%1,24
Jagdpanther7552,434145442,59%495,14
G.W. Panther7594,504215444,44%561,31
T23E3 71339,249455462,96%2598,45
AMX M4 mle. 49 Liberté 81000,436695446,30%1009,27
T-437613,645315358,49%972,33
T25 Pilot Number 1 81621,689965358,49%2653,33
Type 97 Chi-Ha331,78835129,41%0,00
Ikv 1035179,681885046,00%214,05
Object 752 92304,4810785064,00%2207,87
ASTRON Rex 105 mm 81712,729235054,00%1922,37
Vickers Mk. E Type B219,57804951,02%88,66
Type 95 Heavy4163,531934951,02%393,13
O-I Experimental5308,652884955,10%459,66
Mäuschen91639,658824953,06%1552,27
CS-52 C 81468,358414951,02%2053,39
Vz. 68 Squall 81116,587194841,67%1982,95
TKS z n.k.m. 20 mm 2146,912534748,94%669,05
Type 71102602,138884744,68%1909,50
TL-7 92042,629734759,57%2197,46
Kranvagn102832,748944650,00%2358,61
53TP Markowskiego81355,077074654,35%1609,48
K-91102165,528324647,83%1764,04
T-116 3326,914514654,35%1496,52
T92 8943,578864654,35%2040,01
Type 63 81461,608684551,11%1596,38
Grille5453,022704445,45%809,15
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61026,438154470,45%3212,69
E 75 TS 81236,278224459,09%1583,18
Valiant 5521,665424447,73%956,37
AMX 13 909696,166744353,49%991,89
SU-100M171035,496394351,16%1382,49
Hummel6600,054444252,38%788,50
P.435515,763614257,14%1407,41
M10 Wolverine5267,332584254,76%487,63
SU-100Y 61156,768274158,54%2339,19
AMX 50 Foch91795,107734040,00%1480,23
T-34-281193,107263943,59%1329,40
SU-76M438,561053951,28%105,34
VK 100.01 (P)81371,859323961,54%1663,09
DS PZInż5452,503093852,63%907,17
KV-1371424,929803855,26%3177,42
M22 Locust 3576,167333850,00%2578,51
FV201 (A45) 71763,8911663860,53%3248,62
SU-26368,651213756,76%173,48
Leichter Kpz. 70 (K) 81570,279163751,35%2921,04
Object 283 91865,707943745,95%1947,36
BT-7413,111063650,00%103,72
Strv 746798,195883644,44%1425,12
Sturmpanzer I Bison334,19813638,89%0,46
TBT 92567,4710833658,33%2512,67
50TP Tyszkiewicza92207,4310183562,86%2189,29
VK 16.02 Leopard5632,375493548,57%2246,29
Pz.Kpfw. IV Ausf. A382,171233542,86%26,09
XM66F 81992,2310933562,86%2476,13
K-91-PT 92067,238583545,71%2030,35
T-29 3425,434863545,71%1462,53
Škoda T 40 61480,579803560,00%3560,73
43 M. Toldi III 364,941463540,00%72,41
T1 Cunningham180,061023447,06%271,03
LT vz. 38396,381463450,00%222,00
25TP KSUST II5246,153093450,00%410,10
M7 Priest385,621273444,12%88,84
Lorraine 39L AM3103,271203339,39%85,09
Type 5 Heavy102011,278843363,64%1413,62
Cruiser Mk. IV426,33773327,27%0,00
Object 252U Defender 81469,767383348,48%1486,92
56TP 81511,219273366,67%1790,04
Type T-345102,751503234,38%1,35
M2 Medium Tank323,78903246,88%59,82
SU-10181278,227313253,13%1483,08
KV-5 81584,139803256,25%2133,08
Type 4 Heavy92612,3510553158,06%3137,31
Type 2597 Chi-Ha36,39943161,29%182,63
AT 25381,292793135,48%715,41
Type 5781549,329543154,84%1885,46
Kampfpanzer 50 t 92362,8710833158,06%2339,96
Sturmpanzer II4151,201303043,33%273,37
T-15061791,7711533056,67%4447,23
E 77 91950,809163056,67%1706,38
MKA 2178,972253050,00%583,63
T 55A 91777,309863076,67%1903,47
CS-447899,697162965,52%1415,27
T404163,001712931,03%142,12
Waffenträger auf E 100102556,667972962,07%1805,25
AMR 35 2371,034292968,97%2189,25
StuG III Ausf. G5405,192302744,44%762,47
Jagdpanzer IV6461,634122751,85%661,87
T2 Medium Tank222,59762740,74%1,75
Valentine AT4360,042622748,15%973,41
Hotchkiss EBR7254,304132744,44%308,20
T-50-2 6358,303922744,44%765,05
M3 Stuart328,271342653,85%130,98
Maus102348,467362634,62%1540,91
Somua S35350,961182650,00%64,46
M103M 92426,9610412653,85%2144,88
VK 30.02 (D)71774,8410942548,00%3328,86
IT-3 4537,206082544,00%1814,66
AT 15A 7566,644882552,00%671,93
Sav m/434159,672012454,17%309,89
50TP prototyp 81630,139652360,87%2018,30
T-26218,52562326,09%0,00
T110E5102643,9110052369,57%2306,61
M4A1 FL 10 6636,484982352,17%946,25
Vickers Medium Mk. III365,141222250,00%83,09
MS-1129,36652240,91%0,00
Panzerwagen 39 3488,775392240,91%2409,65
M3G FT3251,681932250,00%669,96
Lansen C 81579,599652263,64%2007,57
M4A3E8 Thunderbolt VII 6555,865692245,45%889,53
Durendal 102183,648412263,64%1769,43
Vickers Medium Mk. I111,52642147,62%56,93
Type 91 Heavy331,001152050,00%107,96
T56 GMC336,251092045,00%34,27
VK 30.01 (P)6731,653972040,00%1085,70
E 7591142,207252045,00%786,70
Ikv 723140,111141936,84%146,51
AMX 38358,261311957,89%161,92
Marder II3135,161691957,89%313,01
M-V-Y102480,959651952,63%2090,96
Cromwell B 6906,117441942,11%1670,43
IS-3A Peregrine 81977,6310431957,89%2541,84
StuG IV 5365,213471952,63%740,87
Stuart I-IV371,831601855,56%146,54
10TP3142,111791855,56%459,77
T1 HMC248,28951855,56%157,51
T26E3 Eagle 7 71858,7810941861,11%3495,29
Gonsalo 81854,7810901866,67%2278,08
Vickers Medium Mk. II264,71791741,18%60,31
Großtraktor - Krupp 3605,297881764,71%2647,19
Leo7485,133931631,25%475,90
Pz.Kpfw. III Ausf. E37,25981643,75%42,73
Object 274a 81759,199461643,75%2200,38
Object 777 Version II 91826,448951650,00%1587,68
40TP Habicha6658,804741526,67%1039,93
M415373,203311546,67%428,23
BZ-587877,005811533,33%895,19
G.Pz. Mk. VI (e)230,07711540,00%23,33
Gabler’s Destroyer 5906,538901566,67%3496,35
Tiger-Maus 92067,6010821573,33%2256,06
M24E2 Super Chaffee 6367,404241540,00%760,10
TOG II* 61173,278671533,33%2142,40
Bofors Tornvagn 81800,609221540,00%2269,69
T26E5 81994,3310661540,00%2728,78
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81409,939241457,14%1726,94
Stinger 102621,438811457,14%1961,51
TNH 105/100081366,777581346,15%1484,90
ST-62 Version 2 103265,469441338,46%2844,65
Caliban 81529,008641346,15%1802,33
Strv 81 81507,318951353,85%1958,00
Fantôme 92506,929391338,46%2959,48
Pz.Kpfw. 35 (t)215,83771258,33%155,80
Hotchkiss H35226,25841225,00%0,00
M127675,334791241,67%612,99
Pz.Kpfw. I251,921121241,67%33,72
Type 1 Ho-Ni II 41126,678431241,67%3126,75
LT vz. 35263,18851127,27%28,79
BT-220,00841172,73%261,00
SU-14-28698,185771136,36%421,64
T3 HMC273,271301136,36%62,77
T-80454,821031127,27%0,00
Pz.Sfl. IC 4249,733081163,64%752,44
A46 6313,553891145,45%731,94
IS-5 (Object 730) 81552,368391145,45%1918,03
Chi-Ni222,30901030,00%0,00
Leichttraktor1124,801421010,00%359,79
Strv S1 81413,006271040,00%1234,18
Heavy Tank No. VI 6717,406711050,00%1178,84
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2579,50102110100,00%2324,22
Caernarvon Action X 81633,209761050,00%2006,58
Dicker Max 6752,104611040,00%1042,95
Chimera 81811,2011011070,00%2338,05
ISU-122S 7756,403451040,00%741,14
T-54 first prototype 81007,205001040,00%1304,80
Lago4416,78321944,44%1152,01
M15/423110,00223977,78%324,54
Type 4 Ju-To71029,78791944,44%1240,64
T26E4 SuperPershing 81055,22752944,44%1203,67
FCM 36217,0086933,33%0,00
Object 25791541,89813944,44%1420,43
Pvlvv fm/422128,75147862,50%533,72
Type 97 Te-Ke 2297,75384837,50%1382,96
AMX AC mle. 467559,88379812,50%486,57
T-60249,13119837,50%1,33
T28 Concept 7623,00681875,00%898,66
IS-4102957,00970757,14%2411,54
BZ-16681592,86938742,86%2121,35
AT 77568,14507728,57%433,73
T-45 2222,0025870,00%867,19
M16/43 Sahariano 3762,86968742,86%2671,01
Matilda Black Prince 5290,71377742,86%499,05
FV1066 Senlac 8552,71703771,43%921,00
WZ-111 81609,83936650,00%1991,45
Renault FT 75 BS2127,67140666,67%767,11
Vz. 60S Dravec 103678,331195666,67%3187,37
M4-85 5614,67692650,00%1311,03
BT-SV 3750,831028683,33%3431,15
FCM 2C 3765,40684520,00%2413,64
Kolohousenka126,2575450,00%76,78
M2239,00150450,00%78,08
Renault Otsu1221,752224100,00%1143,68
Type 89 I-Go/Chi-Ro2134,50201475,00%582,96
GSOR the TANK 91097,75918475,00%982,42
SU-2-122 5668,00543450,00%1271,17
Windhund 81317,50612425,00%1183,30
TS-54 81774,251098475,00%2011,95
AM 39 Gendron-Somua 2555,50798425,00%2490,04
STG 81683,7512184100,00%2339,91
L-60 2340,00619450,00%2047,01
T-34-3 82527,501432475,00%4380,76
Convert. Medium Tank T3 3570,00701333,33%2187,17
T2 Light Tank 2186,67449366,67%817,87
Pz.Kpfw. T 15 3264,33464366,67%1078,63
Strv fm/21158,507920,00%51,88
Renault NC-31183,502922100,00%463,72
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5946,00951250,00%2688,69
T3E2 Medium Tank 3277,00456250,00%1104,43
K-2 81806,50847250,00%2169,01
ARMT 5463,50625250,00%955,81
MTLS-1G14 3437,50543250,00%1699,84
Valentine II 4364,00575250,00%1092,75
Excalibur 6435,00419250,00%456,29
Renault FT10,00610,00%0,00
AT-120,004210,00%0,00
T-26G FT20,001381100,00%261,00
Cruiser Mk. II2578,0020010,00%2309,68
Alecto4304,003421100,00%811,16
Black Prince II 71166,0011091100,00%1398,16
T-34 with L-11 4440,0037810,00%1109,76
Kunze Panzer 9733,0030810,00%329,10
IS-2M 70,0030010,00%0,00
Primo Victoria 8814,0044310,00%684,75
T1E6 2597,009291100,00%3502,31
AMX 13 (FL 11) 5217,0034710,00%375,81

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 29/06/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 23/03/2026
Ayrıldı: 28/06/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/12/2025
Ayrıldı: 21/03/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/11/2025
Ayrıldı: 04/12/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/11/2025
Ayrıldı: 27/11/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 03/11/2025
Ayrıldı: 14/11/2025
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 16/12/2024
Ayrıldı: 02/11/2025
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 16/12/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 12/12/2024
Ayrıldı: 17/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 26/10/2024
Ayrıldı: 09/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/09/2024
Ayrıldı: 25/10/2024
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 31/03/2024
Ayrıldı: 05/09/2024
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 19/02/2024
Ayrıldı: 30/03/2024
Rütbe: Komutan
Katıldı: 04/03/2022
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 08/09/2023
Ayrıldı: 28/03/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 13/08/2023
Ayrıldı: 05/09/2023
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 21/12/2021
Ayrıldı: 28/02/2022
Rütbe: Komutan
Katıldı: 02/10/2021
Ayrıldı: 20/12/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 24/09/2021
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 14/03/2021
Ayrıldı: 23/09/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/12/2015
Ayrıldı: 29/12/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 13/12/2015
Ayrıldı: 18/12/2015
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 26/12/2018
Ayrıldı: 25/08/2020
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 26/08/2020
Ayrıldı: 13/03/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 27/04/2016
Ayrıldı: 31/12/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 03/03/2016
Ayrıldı: 23/04/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 28/04/2018
Ayrıldı: 16/05/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 03/06/2018
Ayrıldı: 25/12/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 02/01/2016
Ayrıldı: 08/02/2016