Chocoking

clanlogo
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 27/09/2023

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar25874666
Ortalama Seviye7,345,005,005,00
Galibiyetler1281649,53%466,67%466,67%466,67%
Yenilgiler1272549,18%233,33%233,33%233,33%
Berabere3331,29%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar601323,24%350,00%350,00%350,00%
İmha edilen Tanklar204890,7971,1771,1771,17
Yoketme Oranı1,032,332,332,33
Tespit edilen Tanklar256550,9950,8350,8350,83
Verilen Hasar981,691.150,171.150,171.150,17
Düşman üssü işgal puanı197280,769515,839515,839515,83
Üs savunma Puanı111330,43386,33386,33386,33
Deneyim491,20616,00616,00616,00
WN71009,231888,311888,311888,31
WN81251,944151,994652,61262,50
Toplam
Savaşlar25874
Ortalama Seviye7,34
Galibiyetler1281649,53%
Yenilgiler1272549,18%
Berabere3331,29%
Hayatta Kalınan Savaşlar601323,24%
İmha edilen Tanklar204890,79
Yoketme Oranı1,03
Tespit edilen Tanklar256550,99
Verilen Hasar981,69
Düşman üssü işgal puanı197280,76
Üs savunma Puanı111330,43
Deneyim491,20
WN71009,23
WN81251,94
Son 24 saat
Savaşlar6
Ortalama Seviye5,00
Galibiyetler466,67%
Yenilgiler233,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar350,00%
İmha edilen Tanklar71,17
Yoketme Oranı2,33
Tespit edilen Tanklar50,83
Verilen Hasar1.150,17
Düşman üssü işgal puanı9515,83
Üs savunma Puanı386,33
Deneyim616,00
WN71888,31
WN84151,99
Son 7 gün
Savaşlar6
Ortalama Seviye5,00
Galibiyetler466,67%
Yenilgiler233,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar350,00%
İmha edilen Tanklar71,17
Yoketme Oranı2,33
Tespit edilen Tanklar50,83
Verilen Hasar1.150,17
Düşman üssü işgal puanı9515,83
Üs savunma Puanı386,33
Deneyim616,00
WN71888,31
WN84652,61
Son 30 gün
Savaşlar6
Ortalama Seviye5,00
Galibiyetler466,67%
Yenilgiler233,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar350,00%
İmha edilen Tanklar71,17
Yoketme Oranı2,33
Tespit edilen Tanklar50,83
Verilen Hasar1.150,17
Düşman üssü işgal puanı9515,83
Üs savunma Puanı386,33
Deneyim616,00
WN71888,31
WN8262,50
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar28000
Galibiyetler932,14%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1967,86%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar414,29%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar130,4600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,540,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20,0700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.327,140,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim496,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar28
Galibiyetler932,14%
Yenilgiler1967,86%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar414,29%
İmha edilen Tanklar130,46
Yoketme Oranı0,54
Tespit edilen Tanklar20,07
Verilen Hasar1.327,14
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim496,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar7000
Galibiyetler342,86%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler457,14%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar457,14%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20,2900,0000,0000,00
Verilen Hasar828,860,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı263,7100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim384,710,000,000,00
Toplam
Savaşlar7
Galibiyetler342,86%
Yenilgiler457,14%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar457,14%
İmha edilen Tanklar40,57
Yoketme Oranı1,33
Tespit edilen Tanklar20,29
Verilen Hasar828,86
Düşman üssü işgal puanı263,71
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim384,71
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar60,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim14,800,000,000,00
Toplam
Savaşlar5
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler5100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar60,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim14,80
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar222000
Galibiyetler9341,89%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12656,76%00,00%00,00%00,00%
Berabere31,35%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5424,32%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1120,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2831,2700,0000,0000,00
Verilen Hasar465,290,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3311,4900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1230,5500,0000,0000,00
Deneyim258,830,000,000,00
Toplam
Savaşlar222
Galibiyetler9341,89%
Yenilgiler12656,76%
Berabere31,35%
Hayatta Kalınan Savaşlar5424,32%
İmha edilen Tanklar1120,50
Yoketme Oranı0,67
Tespit edilen Tanklar2831,27
Verilen Hasar465,29
Düşman üssü işgal puanı3311,49
Üs savunma Puanı1230,55
Deneyim258,83
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar163000
Galibiyetler8250,31%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7747,24%00,00%00,00%00,00%
Berabere42,45%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6741,10%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar970,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,010,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1661,0200,0000,0000,00
Verilen Hasar923,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3672,2500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5523,3900,0000,0000,00
Deneyim439,570,000,000,00
Toplam
Savaşlar163
Galibiyetler8250,31%
Yenilgiler7747,24%
Berabere42,45%
Hayatta Kalınan Savaşlar6741,10%
İmha edilen Tanklar970,60
Yoketme Oranı1,01
Tespit edilen Tanklar1661,02
Verilen Hasar923,33
Düşman üssü işgal puanı3672,25
Üs savunma Puanı5523,39
Deneyim439,57
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1465000
Galibiyetler68646,83%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler77252,70%00,00%00,00%00,00%
Berabere70,48%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar45831,26%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar9950,6800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,990,000,000,00
Tespit edilen Tanklar14871,0200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.680,420,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı29071,9800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı58203,9700,0000,0000,00
Deneyim690,910,000,000,00
Toplam
Savaşlar1465
Galibiyetler68646,83%
Yenilgiler77252,70%
Berabere70,48%
Hayatta Kalınan Savaşlar45831,26%
İmha edilen Tanklar9950,68
Yoketme Oranı0,99
Tespit edilen Tanklar14871,02
Verilen Hasar1.680,42
Düşman üssü işgal puanı29071,98
Üs savunma Puanı58203,97
Deneyim690,91
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar192000
Galibiyetler12163,02%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7136,98%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7136,98%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1520,7900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,260,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1050,5500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.979,400,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı390,2000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı760,4000,0000,0000,00
Deneyim917,620,000,000,00
Toplam
Savaşlar192
Galibiyetler12163,02%
Yenilgiler7136,98%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7136,98%
İmha edilen Tanklar1520,79
Yoketme Oranı1,26
Tespit edilen Tanklar1050,55
Verilen Hasar1.979,40
Düşman üssü işgal puanı390,20
Üs savunma Puanı760,40
Deneyim917,62
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (327)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Rheinmetall Skorpion G 81463,68571200952,51%1688,33
VK 36.01 (H)6653,18409110052,73%1194,44
Löwe 81246,30604103749,66%1518,79
M54 Renegade 81510,0868294155,37%1851,14
Jagdtiger91623,3352268051,62%1449,20
Ferdinand81206,0641658549,06%1351,37
Kampfpanzer 07 RH 81102,7967152653,80%1549,38
Hummel6938,5933752450,95%1614,34
G.W. Tiger (P)8941,7237949443,93%1123,57
Jagdpanther7754,4834648850,41%1017,72
G.W. Tiger91234,5941644049,32%1117,38
Tiger I7804,3540438644,82%972,12
Schwarzpanzer 58 81049,4361237948,02%1392,34
Spähpanzer Ru 2519667,1445137744,56%898,46
Tiger II8969,3744535346,18%1074,44
E 7591287,1751435351,84%1176,40
EMIL 1951 81330,0864732244,72%1473,01
Spähpanzer SP I C7493,5841731851,57%901,18
Jagdpanzer IV6415,0527130149,83%640,51
Rhm.-Borsig Waffenträger81269,8643928747,04%1228,04
Pz.Kpfw. I Ausf. C397,6924728355,12%361,18
VK 30.02 (D)7685,0043827248,16%1081,50
Leopard Prototyp A91014,2850727250,37%803,49
G.W. Panther71142,6037326347,53%1618,24
WZ-111 Alpine Tiger 81355,0669725751,75%1753,64
Indien-Panzer8842,2149425052,40%1069,93
Waffenträger auf Pz. IV91406,6943824744,53%1103,76
Sturer Emil7860,0037224646,75%1064,10
Tiger (P)7956,7656122755,07%1335,04
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5438,6829722249,55%1187,85
leKpz M 41 90 mm 8634,8347919848,99%1085,72
Rheinmetall Panzerwagen10874,4452618843,62%807,42
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4239,4220818749,73%492,33
VK 45.02 (P) Ausf. A8971,9947618446,20%1103,33
VK 45.02 (P) Ausf. B91469,0358818358,47%1530,17
VK 100.01 (P)81235,5461517755,93%1525,29
Grille5583,5326916947,34%1439,45
Jagdpanzer E 100101936,0251716748,50%1376,84
STA-18740,3455615850,00%906,80
Panther II8841,0552415444,81%1007,18
O-Ho81042,6656115250,66%1107,16
StuG III Ausf. G5360,3224214754,42%791,70
AE Phase I 91592,0361114744,90%1462,81
TVP VTU Koncept8886,0058614248,59%1094,77
T-448755,0958214152,48%906,98
E 5091321,8755913948,92%1215,12
E 100101708,7452213747,45%1231,83
O-Ni7927,4149613354,89%1200,83
VK 75.01 (K) 81216,1559413149,62%1348,46
Chrysler K GF 81006,6449112144,63%1046,34
E 50 Ausf. M101691,6761711947,06%1321,07
Pz.Sfl. IVc5338,5325011948,74%644,13
VK 28.016202,8533611344,25%371,16
Panther7694,9642211145,05%1007,98
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4100,0721611141,44%84,45
Leopard 1101528,8259910841,67%1077,21
IS-2 shielded 71188,5360710755,14%1711,26
CS-538777,8458210636,79%831,78
Nashorn6675,4037910540,95%1070,29
Škoda T 5091146,8659310139,60%826,68
Type 6891351,2565510052,00%1168,32
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81161,496769948,48%1364,73
Kunze Panzer 91590,836059852,04%1576,49
IS-381013,986379550,53%1049,31
VK 16.02 Leopard5101,852239542,11%75,84
T-1091297,087439548,42%1194,84
Mäuschen91497,595569551,58%1397,87
TNH 105/10008971,575429351,61%1108,67
Pz.Kpfw. III/IV5296,202609347,31%726,01
Type 4 Chi-To6474,193568947,19%759,13
Pz.Kpfw. II Luchs4232,392858956,18%824,97
Type 4 Heavy91082,935078751,72%896,05
Type 5 Chi-Ri7615,594688550,59%892,70
Type 3 Chi-Nu5211,252458549,41%414,28
VK 30.01 (P)6512,023418452,38%817,23
Type 619914,784998338,55%663,75
Pz.Kpfw. III Ausf. J4252,943088361,45%695,28
G.W. E 100101216,654668243,90%927,13
Object 430U101531,076108143,21%1104,09
O-I6791,784607852,56%1528,59
CS-5991085,506977648,68%919,63
Sturmpanzer II4398,792097343,84%1417,11
T-549988,226847247,22%815,94
VK 30.02 (M)6488,973447143,66%755,43
Type 63 81268,627437145,07%1411,33
TNH T Vz. 5191223,307207044,29%946,33
Marder II3152,331686952,17%342,17
SDP 58 Kilana81183,366336942,03%1020,25
Type 5781244,997306842,65%1250,73
Marder 38T4349,473026648,48%821,15
Type 4 Ju-To71050,276646342,86%1255,04
FV3046523,463606147,54%734,66
Sturmpanzer I Bison3127,451316055,00%337,34
M4A3E8 Sherman6421,494125937,29%516,14
60G FT5393,312475841,38%646,59
M446492,643765860,34%761,56
Leo7756,915925742,11%974,64
Tiger-Maus 91451,566965743,86%1083,39
T-437810,806205556,36%1327,10
BZ-5871052,737525550,91%1351,06
Type 586765,796215339,62%1402,37
SU-86703,833655347,17%921,91
O-I Experimental5567,794235362,26%1203,97
M18 Hellcat6654,714325152,94%1052,77
UDES 14 Alt 581004,105285052,00%1122,21
SDP 44 Burza6783,745545056,00%1395,48
Durchbruchswagen 24373,023484852,08%1046,19
T-34-856656,154724746,81%1129,66
Semovente M43 Bassotto6623,964194738,30%799,37
Challenger71136,344784731,91%1371,80
T376414,963824740,43%869,63
50TP Tyszkiewicza91434,437634645,65%1091,69
UDES 1691167,915954650,00%983,16
Centurion Mk. I8685,176684652,17%773,16
Škoda T 177524,805004553,33%1012,92
Achilles6686,893714540,00%1045,00
AT 86578,824824440,91%864,08
Object 25791301,007874443,18%1159,74
FV227 Conceiver8926,805494431,82%817,93
SU-1006813,765054254,76%1507,54
IS7953,956654143,90%1240,81
Type 1 Chi-He4264,933014151,22%789,60
M10 Wolverine5311,683134148,78%517,11
Object 43091282,886554136,59%1005,37
P.43 ter7724,006074052,50%1105,36
Carro d'assalto P.887840,755414042,50%967,19
T-1506678,654154050,00%1008,47
Object 140101416,986324042,50%1143,53
VK 30.01 (H)5261,152613948,72%458,48
53TP Markowskiego8715,035613935,90%480,81
SDP 57 Gowika71038,416493956,41%1548,45
Leichttraktor1226,872423844,74%1089,39
Pz.Kpfw. 35 (t)2112,462023770,27%655,20
Pz.Kpfw. 38 (t)374,241623748,65%71,19
Vz. 44-171066,576043762,16%1524,48
M36 Jackson6985,464623754,05%1732,04
WZ-131G FT6733,895413754,05%1208,94
KV-26665,413953740,54%1039,87
Centurion Mk. 7/191124,367943655,56%1029,62
Pawlack Tank6836,615793652,78%1480,09
Konštrukta T-34/1007840,716393554,29%1463,67
SMV CC-567804,716933557,14%1100,37
59-166431,915113551,43%1148,48
SDP 60 Gonkiewicza91243,177263560,00%1028,15
P.43 bis6541,644033345,45%875,22
CS-4471094,737713357,58%1739,25
Renault Otsu1168,752453256,25%824,05
T1 Heavy5544,694853246,88%1050,94
Ikv 65 Alt II6539,063343250,00%867,42
Vz. 64 Blesk8390,944393246,88%439,85
M75256,693163240,63%708,55
Ho-Ri 28788,694863234,38%548,32
Grille 15101748,665693243,75%1154,75
T-345245,843463164,52%620,48
Object 277102033,297753151,61%1833,93
Obsidian 81004,396513129,03%981,98
VK 30.01 (D)6194,733003046,67%155,96
HWK 128520,803743036,67%700,50
Pz.Kpfw. III Ausf. E3149,862162941,38%266,16
Char Futur 4 91408,288032955,17%1302,16
AMX 13 F3 AM6720,793952846,43%1158,35
Pz.Kpfw. VII101698,465582850,00%1287,91
Škoda T 256497,963352722,22%738,91
TVP T 50/51101516,896332755,56%1248,47
Chi-To SP71229,527792759,26%1522,81
Strv m/425404,003082646,15%905,84
AMX 13 105 AM mle. 505469,882362638,46%788,38
Wespe3293,381712653,85%993,26
AT 77992,776202642,31%1047,92
B.U.G.I.6573,845032552,00%848,15
M10391452,447312544,00%1148,11
MT-256556,285152564,00%1816,51
FV226 Contradictious 81236,127842556,00%1242,53
T207742,176512450,00%1039,97
Ho-Ri 191306,836702445,83%914,41
SDP 40 Zadymka5415,583362445,83%703,20
45TP Habicha7925,837592360,87%1374,19
Maus101756,915832347,83%1467,05
M-II-Y71136,048502356,52%1524,00
FV224 Chopper71084,579712369,57%1551,04
BT-7 artillery 3337,224912352,17%1443,85
Type 97 Chi-Ha3204,773102236,36%568,35
Ikv 1035252,272392250,00%440,75
M5 Stuart4171,862742245,45%305,69
KV-1S6683,186522254,55%1166,69
Pz.Sfl. IC 4358,054282240,91%957,44
M3 Light 394,951262250,00%280,05
Type 95 Ji-Ro6592,904232157,14%915,24
VK 20.01 (D)4377,243832152,38%1049,53
Staghound Mk. III6462,865402147,62%719,54
T2971294,658782065,00%1699,34
Ikv 90 Typ B7923,754402035,00%1205,74
M24 Chaffee5306,753632050,00%866,43
T1 Cunningham1106,472271968,42%661,70
Panzerjäger I251,89921952,63%100,29
T3281192,847241931,58%1339,88
Type 95 Heavy4184,892041942,11%408,89
M2 Medium Tank3118,842161952,63%308,85
Type 3 Ju-Nu61070,217441963,16%1785,59
BZ-16681100,587561957,89%1236,37
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4607,004371931,58%1763,17
Vz. 55101523,007191850,00%1082,90
60TP Lewandowskiego102244,229381866,67%1947,71
Kampfpanzer 50 t 91378,065701850,00%1093,38
Tiger 131 61004,337111861,11%1976,16
T28 Concept 7939,334301833,33%1353,30
Concept 1B 91295,395951838,89%718,66
40TP Habicha6764,416041752,94%1441,92
STB-1101825,186801747,06%1618,62
Crusader 5.5-in. SP7520,653261741,18%598,87
Panhard AMD 178B6412,295211764,71%1318,99
Object 777 Version II 91281,247651747,06%1010,39
Pz.Kpfw. II2148,942741656,25%620,03
Churchill VII6475,443971650,00%684,80
Super Conqueror102301,699881662,50%2106,07
Strv 746590,933871553,33%965,36
Mitsu 1085434,804201553,33%655,46
M66371,573671450,00%391,00
Cromwell6678,077261471,43%1626,06
SMV CC-678834,644961421,43%603,76
S35 CA5558,793011450,00%1069,82
SU-855796,154831346,15%1900,89
Churchill I5567,625471361,54%1285,66
T-29 3361,694631346,15%1298,39
M3 Lee4217,582161258,33%677,18
Sav m/434260,752671250,00%598,27
AMX 12 t6755,838631275,00%2682,37
FSV Scheme A7425,085461258,33%525,83
Carro da Combattimento 45 t 101172,836421266,67%806,38
Black Prince7318,822701118,18%135,23
Type 91 Heavy3119,181481127,27%130,40
M-III-Y81110,917221154,55%1235,30
T56 GMC3282,703261050,00%883,50
BDR G1 B5303,903861050,00%408,40
Charioteer8890,406481060,00%899,04
T-116 3392,004711050,00%1823,46
KV-5 8958,706011050,00%1077,45
M3 Stuart3143,11286944,44%390,30
Matilda4627,67469955,56%2068,85
Type 98 Ke-Ni3152,67290977,78%678,87
Hirschkäfer111125,33402933,33%418,26
DS PZInż5421,50399825,00%754,48
SU-76G FT4327,14336757,14%698,38
T25 AT71390,00919771,43%2227,07
Ares 7581107,57627742,86%1174,44
Kolohousenka1422,83450666,67%2873,16
Strv m/40L3122,67200683,33%425,88
25TP KSUST II5433,00599683,33%1231,59
Type 5 Ke-Ho4161,67408633,33%293,12
AMX ELC bis5471,50338650,00%1524,00
Patton the Tank 91285,67575633,33%1256,59
TS-5 8894,67476650,00%672,45
Chi-Ni269,60257540,00%74,93
T-284185,00159560,00%468,43
10TP357,00152540,00%16,42
Emil I8944,00531560,00%924,24
Pvlvv fm/42289,60224560,00%347,15
Caernarvon8427,60403540,00%199,14
T2 Medium Tank2209,00217560,00%1036,36
AMX M4 mle. 4571231,20623560,00%2116,57
NC 70 Błyskawica101537,40766560,00%1209,93
T675168,40241540,00%98,76
KV-15465,80385520,00%703,54
A-447363,80422560,00%454,83
Type 95 Ha-Go290,50217450,00%233,62
Ikv 723103,50149425,00%32,95
KV-371858,75842450,00%3112,06
T404129,50260475,00%315,47
Type 71101438,75638450,00%933,98
ARL V396596,75324450,00%1062,72
AEC Armoured Car5623,75420425,00%1330,17
leKpz Borkenkäfer11803,25298425,00%492,84
TOG II* 6347,00255450,00%402,10
GSR 3301 Setter7350,25525450,00%606,62
StuG IV 5173,0012840,00%138,89
Nergal 81101,75644450,00%994,11
Stinger 102010,75720475,00%1422,15
Vickers Medium Mk. I1204,00143333,33%939,39
Strv fm/211194,00325333,33%1025,47
Lago446,67273366,67%252,16
M4A1 Sherman5352,33344333,33%683,15
7TP2266,00248333,33%924,56
UDES 15/1610969,67605333,33%473,24
Lorraine 155 mle. 5071131,00791366,67%1820,35
M127667,33352333,33%602,22
T25/271042,67649333,33%1384,38
T-34-17550,00599250,00%647,02
M2 Light2162,00396250,00%602,07
Vickers Mk. E Type B2130,00209250,00%387,80
M7 Priest393,00124250,00%148,02
AMX AC mle. 4671587,00459250,00%2286,94
Aufklärungspanzer Panther 728,5065250,00%130,44
Waffenträger auf E 10010329,5021120,00%0,00
LTG7538,009402100,00%1242,97
KPz 3 Projekt 07 HK 91048,0029820,00%676,18
Valentine II 4161,00410250,00%378,91
TKS z n.k.m. 20 mm 220,002641100,00%261,00
Renault FT10,00710,00%0,00
50TP prototyp 82504,0010391100,00%3882,94
14TP40,0013510,00%0,00
SU-15271289,009921100,00%1890,24
MS-110,002710,00%0,00
WZ-13170,0010810,00%0,00
Conqueror91093,0010441100,00%847,01
CS-63101215,0010381100,00%825,51
Type 89 I-Go/Chi-Ro2568,00119110,00%3199,34
SU-85B4580,0024010,00%1381,65
Centurion Action X101744,0029810,00%1268,18
Cruiser Mk. IV4647,0040210,00%2088,90
T-34-2G FT70,005610,00%0,00
Cruiser Mk. III3133,0011510,00%354,86
M48A5 Patton101073,0011410,00%463,08
T-6020,008610,00%0,00
Pz.Sfl. IVb4764,004611100,00%2766,18
StuG III Ausf. B4346,003841100,00%1011,78
IS-M80,0019810,00%0,00
BT-53606,004151100,00%1441,66
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5332,003451100,00%705,70
E 65 Zwilling 80,004110,00%0,00
Windhund 82896,0040010,00%2419,50
K-91-PT 91913,0027610,00%1289,89
T-50-2 6589,006201100,00%1447,26
T-34 shielded 51951,0055610,00%5325,83
LTP 339,004510,00%0,00
Valiant 5131,0032310,00%0,00
Super Hellcat 7545,004311100,00%708,46
Chi-Go 73154,0015801100,00%4733,33

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 27/09/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 27/09/2023
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 20/03/2023
Ayrıldı: 24/09/2023
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 25/11/2012
Ayrıldı: 23/08/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 27/08/2016
Ayrıldı: 22/03/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 10/05/2017
Ayrıldı: 01/04/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 03/06/2019
Ayrıldı: 21/08/2019
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 21/11/2020
Ayrıldı: 09/05/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 30/09/2022
Ayrıldı: 22/02/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/03/2023
Ayrıldı: 19/03/2023