Chicco_dance

clanlogo
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 03/05/2021

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar444360166168
Ortalama Seviye8,090,009,559,56
Galibiyetler2371953,38%00,00%8048,19%8248,81%
Yenilgiler2035345,80%00,00%8651,81%8651,19%
Berabere3640,82%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1229327,66%00,00%3722,29%3822,62%
İmha edilen Tanklar441100,9900,001220,731230,73
Yoketme Oranı1,370,000,950,95
Tespit edilen Tanklar783391,7600,003211,933221,92
Verilen Hasar1.398,440,001.417,341.414,18
Düşman üssü işgal puanı271730,6100,001340,811340,80
Üs savunma Puanı399900,9000,002261,362261,35
Deneyim758,600,00786,61787,93
WN71397,490,001123,551127,29
WN81947,580,001393,531397,28
Toplam
Savaşlar44436
Ortalama Seviye8,09
Galibiyetler2371953,38%
Yenilgiler2035345,80%
Berabere3640,82%
Hayatta Kalınan Savaşlar1229327,66%
İmha edilen Tanklar441100,99
Yoketme Oranı1,37
Tespit edilen Tanklar783391,76
Verilen Hasar1.398,44
Düşman üssü işgal puanı271730,61
Üs savunma Puanı399900,90
Deneyim758,60
WN71397,49
WN81947,58
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar166
Ortalama Seviye9,55
Galibiyetler8048,19%
Yenilgiler8651,81%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3722,29%
İmha edilen Tanklar1220,73
Yoketme Oranı0,95
Tespit edilen Tanklar3211,93
Verilen Hasar1.417,34
Düşman üssü işgal puanı1340,81
Üs savunma Puanı2261,36
Deneyim786,61
WN71123,55
WN81393,53
Son 30 gün
Savaşlar168
Ortalama Seviye9,56
Galibiyetler8248,81%
Yenilgiler8651,19%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3822,62%
İmha edilen Tanklar1230,73
Yoketme Oranı0,95
Tespit edilen Tanklar3221,92
Verilen Hasar1.414,18
Düşman üssü işgal puanı1340,80
Üs savunma Puanı2261,35
Deneyim787,93
WN71127,29
WN81397,28
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6000
Galibiyetler233,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler466,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar61,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar81,3300,0000,0000,00
Verilen Hasar2.063,170,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim611,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar6
Galibiyetler233,33%
Yenilgiler466,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar61,00
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar81,33
Verilen Hasar2.063,17
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim611,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar13000
Galibiyetler430,77%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler861,54%00,00%00,00%00,00%
Berabere17,69%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar215,38%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar90,6900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,820,000,000,00
Tespit edilen Tanklar282,1500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.232,080,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim573,080,000,000,00
Toplam
Savaşlar13
Galibiyetler430,77%
Yenilgiler861,54%
Berabere17,69%
Hayatta Kalınan Savaşlar215,38%
İmha edilen Tanklar90,69
Yoketme Oranı0,82
Tespit edilen Tanklar282,15
Verilen Hasar1.232,08
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim573,08
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar38000
Galibiyetler1334,21%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2565,79%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1128,95%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar220,5800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,810,000,000,00
Tespit edilen Tanklar330,8700,0000,0000,00
Verilen Hasar571,950,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı290,7600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı210,5500,0000,0000,00
Deneyim382,530,000,000,00
Toplam
Savaşlar38
Galibiyetler1334,21%
Yenilgiler2565,79%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1128,95%
İmha edilen Tanklar220,58
Yoketme Oranı0,81
Tespit edilen Tanklar330,87
Verilen Hasar571,95
Düşman üssü işgal puanı290,76
Üs savunma Puanı210,55
Deneyim382,53
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar194000
Galibiyetler10152,06%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9347,94%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7940,72%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1480,7600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,290,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2881,4800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.144,150,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1840,9500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı11545,9500,0000,0000,00
Deneyim853,130,000,000,00
Toplam
Savaşlar194
Galibiyetler10152,06%
Yenilgiler9347,94%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7940,72%
İmha edilen Tanklar1480,76
Yoketme Oranı1,29
Tespit edilen Tanklar2881,48
Verilen Hasar1.144,15
Düşman üssü işgal puanı1840,95
Üs savunma Puanı11545,95
Deneyim853,13
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar614000
Galibiyetler26142,51%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler33955,21%00,00%00,00%00,00%
Berabere142,28%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar19331,43%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4080,6600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,970,000,000,00
Tespit edilen Tanklar8761,4300,0000,0000,00
Verilen Hasar872,600,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı8171,3300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı11201,8200,0000,0000,00
Deneyim532,930,000,000,00
Toplam
Savaşlar614
Galibiyetler26142,51%
Yenilgiler33955,21%
Berabere142,28%
Hayatta Kalınan Savaşlar19331,43%
İmha edilen Tanklar4080,66
Yoketme Oranı0,97
Tespit edilen Tanklar8761,43
Verilen Hasar872,60
Düşman üssü işgal puanı8171,33
Üs savunma Puanı11201,82
Deneyim532,93
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5000
Galibiyetler360,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler240,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar480,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,2000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar153,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.036,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı357,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı30,6000,0000,0000,00
Deneyim380,800,000,000,00
Toplam
Savaşlar5
Galibiyetler360,00%
Yenilgiler240,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar480,00%
İmha edilen Tanklar10,20
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar153,00
Verilen Hasar1.036,00
Düşman üssü işgal puanı357,00
Üs savunma Puanı30,60
Deneyim380,80
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (477)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Bat.-Châtillon 25 t102298,26871140555,44%2453,54
M41 Walker Bulldog8961,02845108057,04%2302,63
Leopard 1102091,0180097550,97%1862,89
T-100 LT101648,9882296153,69%2507,86
TVP T 50/51102227,8883095953,81%2203,55
leKpz M 41 90 mm GF 81203,9984995753,92%2783,63
T92 81173,1794391558,03%2972,11
Object 140102172,8685586752,71%2154,01
T675555,7354167053,58%1429,40
T110E5102066,8281065651,07%1806,53
T-54 ltwt.91347,2587163155,15%2509,63
Spähpanzer Ru 25191269,3886756657,60%2393,04
M48A5 Patton102134,6482551152,84%1937,69
AMX 13 9091231,5882348354,04%2262,76
KV-5 81005,5972845654,39%1173,96
AMX Chasseur de chars 81447,5692640555,80%2536,08
Object 430U102330,1089436957,18%2263,58
Manticore101065,3771036349,86%1210,09
AMX 13 105101567,8272234953,30%2073,08
M53/M5591361,5858734545,80%1425,48
E 25 71400,7292734556,52%2617,03
AMX ELC bis5341,7547933149,85%1156,97
T4991299,6882733054,85%2416,57
T-5491780,4789132557,23%2291,51
Centurion Action X101864,5172132345,51%1504,61
Kampfpanzer 07 RH 81254,5176728248,94%1779,07
T-1091994,3391827956,63%2357,48
T376573,9065126251,91%1777,67
E 50 Ausf. M102263,1385226152,49%2172,28
Progetto M35 mod. 46 81579,6589325154,58%2045,93
STB-1101877,0374825049,60%1665,82
M40/M4381043,3753724645,93%1146,09
Rheinmetall Panzerwagen101249,5867424343,62%1385,54
T2971165,3979724055,00%1721,19
WZ-132A91441,1882523356,65%2544,69
AMX 50 B101887,8370423353,65%1600,96
WZ-12091674,5088422957,21%2134,22
Leopard Prototyp A91799,4583922250,45%2002,06
WZ-111 model 1-492043,3992622159,28%2500,47
WZ-13281234,6589722159,28%2856,50
IS-381571,2084522152,49%2038,87
Conqueror92024,7990021952,51%2327,94
M10391685,7981121955,25%1835,91
Bat.-Châtillon Bourrasque 81499,3889321753,00%1945,86
AMX 30 1er prototype91874,1484621353,05%2217,87
Škoda T 5091982,8988720952,15%2165,38
AMX 13 57 71164,8798020756,52%2960,85
Comet71192,1688020551,71%2495,01
Object 705A101989,9780120552,20%1652,72
Pz.Kpfw. I Ausf. C3194,2937320346,31%904,31
Cromwell B 6952,5884720157,71%2363,66
Object 430 Version II91869,8097519759,39%2578,99
ISU-122S 71528,7685419658,16%2699,49
T57 Heavy102427,4485519355,96%2278,12
Kranvagn102284,9088719151,83%1866,60
T54E191803,6683219156,02%2098,67
M127785,3250318949,74%1007,59
Lorraine 155 mle. 5181108,2970018547,57%1389,21
Rhm.-Borsig Waffenträger81796,5979918459,24%2231,34
E 7591630,2783818352,46%1783,30
M24 Chaffee5363,5144618248,35%1264,41
UDES 15/16102211,2277118055,00%2076,87
AMX 50 12091843,1277917949,72%1932,91
M46 Patton91832,7984717752,54%2104,49
M446649,7247417751,98%1129,47
Object 277102274,9183617550,29%1999,31
AMX M4 mle. 54101852,5080117448,28%1392,50
Super Conqueror102230,6388417055,88%1964,81
Jagdpanther II81631,1774516957,40%2059,36
Centurion Mk. 7/191866,1585116653,01%2058,81
T-345388,6443816251,23%1079,24
TVP VTU Koncept81246,1077216253,09%1970,54
Cromwell6605,8662216152,17%1269,93
T-44-100 81442,6993316054,38%2181,92
AMX 50 10081639,4882915851,90%2203,99
T3092090,1879815749,04%2011,33
Type 6192033,6896115759,24%2485,58
AMX 50 Foch B102341,1375215550,32%1839,55
IS-7102223,3783715347,71%2035,55
Centurion Mk. I81237,0578215056,67%1837,90
T71 DA7588,9661114751,02%1192,10
IS71079,9771314651,37%1639,11
Strv 103-092302,3990214662,33%2657,39
Bat.-Châtillon 25 t AP91943,8888814656,85%2450,79
Progetto M40 mod. 65102107,7676514553,10%1872,56
Tiger II81521,2884614457,64%2149,56
Object 26391904,6281114454,86%2124,23
Waffenträger auf Pz. IV92375,2083814351,05%2290,61
CS-63101703,6868314048,57%1381,81
FV4004 Conway92115,9586714052,14%2419,62
UDES 0381381,4369313946,76%1687,76
MT-256364,4052513847,83%1056,79
Emil II92192,2395913756,93%2637,13
ARL 446647,1951713653,68%1163,31
LTTB8649,4974913658,82%1354,49
WZ-1317890,3481813548,89%2009,97
T3281324,3680513557,04%1685,32
M26 Pershing81531,1989513554,07%2486,33
E 5091846,5590013154,96%2299,37
121102073,9783413057,69%2138,75
AMX 12 t6523,1163212951,16%1522,51
KV-481291,5479212953,49%1636,62
Jagdtiger92068,9186812860,16%2102,03
Charioteer81672,6684612657,94%2477,05
M18 Hellcat6585,4052112552,00%990,07
Panzer 58 Mutz 81410,3385012550,40%2193,86
M4A3E2 Sherman Jumbo6585,2360112452,42%1284,21
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81224,9272312451,61%1453,39
KV-1S6408,9145612355,28%677,96
STA-181521,2692612254,92%2539,06
VK 45.02 (P) Ausf. B92081,1689412251,64%2378,35
Spähpanzer SP I C7895,7168312251,64%1880,73
SU-1527963,3761512146,28%1412,10
AMX 50 Foch92365,6491112152,89%2671,04
VK 28.016348,4153412052,50%979,16
AMX AC mle. 4881396,9578911858,47%1951,95
VK 16.02 Leopard5228,3039411749,57%617,52
Prototipo Standard B92078,2891911657,76%2410,88
AMX M4 mle. 4571042,1172811356,64%1509,95
Lorraine 155 mle. 507741,1754111151,35%921,63
Panhard EBR 105101054,7567711145,05%1147,56
AMX 13 757572,7264610955,05%1305,37
M75332,4449910954,13%1369,82
T-34-856561,9955510854,63%1091,28
XM551 Sheridan101377,3470010842,59%1578,97
Grille 15102153,0269110750,47%1581,64
Sturer Emil71113,7463710651,89%1698,57
T28 Prototype81650,6681910657,55%2195,76
Cruiser Mk. III389,0613510552,38%256,96
AMX M4 mle. 5192040,9393110456,73%2109,27
Tiger I7987,7469210154,46%1378,76
SU-1006630,8751110144,55%1081,75
Object 41681732,1393410157,43%2974,21
KV-15622,895599949,49%1354,00
M4A1 Sherman5312,114189853,06%785,01
Vz. 71 Tesák10891,357629851,02%941,28
Panther II81412,897959851,02%2258,74
Type 5 Chi-Ri71057,177739461,70%1945,89
Leo71139,038469454,26%2127,54
60TP Lewandowskiego102148,067669452,13%1769,11
T-437889,017099355,91%1684,90
Object 260 102043,028639355,91%1747,24
50TP Tyszkiewicza91734,088329152,75%1782,33
113101926,637999151,65%1685,45
T25/271262,038159058,89%2210,43
M-V-Y101892,867529042,22%1381,22
T2071005,556718942,70%1629,56
Emil I81728,039998970,79%2438,00
VK 30.01 (H)5451,544628956,18%1154,97
UDES 1691537,997528946,07%1533,77
SU-10181635,987758950,56%2110,91
M6A2E1 81314,258818956,18%1895,63
T-54 first prototype 81240,478458752,87%1797,45
LT-432 8932,567158646,51%1931,45
Caernarvon81245,788038548,24%1397,85
Object 70592192,999878557,65%2627,70
Ares 90101758,618228448,81%1387,43
IS-M81331,667948247,56%1613,20
IS-3-II91757,098658248,78%1830,87
WZ-132-1101268,157988148,15%1482,28
VK 45.02 (P) Ausf. A81601,0010208170,37%2470,65
Panhard EBR 909871,617378052,50%1368,18
Škoda T 256984,758017958,23%2699,32
53TP Markowskiego81476,488367754,55%1883,72
ST-I92024,2110257770,13%2460,00
P.44 Pantera81586,639227663,16%2550,84
T92 HMC101459,976437648,68%1458,10
KV-856472,214767545,33%669,94
AMX 13 F3 AM6620,764297534,67%777,38
Pz.Kpfw. III Ausf. E3115,191927558,67%284,04
Achilles6919,036697548,00%1986,65
GSOR 3301 AVR FS91063,197277448,65%1711,22
11081414,539107256,94%1876,27
T216475,265867251,39%1433,58
M10 Wolverine5423,803697047,14%891,25
T 55A 91842,969577064,29%2325,13
AMX 65 t81221,817176946,38%1532,45
IS-2-II81458,658556957,97%1922,07
SU-855421,603976845,59%891,39
Ikv 90 Typ B71354,818196852,94%2447,06
Pz.Kpfw. III Ausf. J492,152406845,59%52,67
59-166531,136786850,00%1683,89
Tiger (P)71096,138196863,24%1621,42
A-4471233,017786845,59%2370,09
Type 586899,547966752,24%2285,60
Jagdpanzer IV6869,886576659,09%1852,80
P.43 ter71164,508146654,55%2161,65
VK 36.01 (H)6567,805166646,97%817,70
Jagdpanther71305,827756657,58%2014,27
Challenger71218,688076656,06%1987,70
Rinoceronte101937,207856558,46%1541,63
BDR G1 B5475,264996553,85%941,69
Panhard AML Lynx 6x68983,267536544,62%1959,82
KV-26869,576806349,21%1635,65
T26E4 SuperPershing 81336,738676353,97%1898,48
IS-271120,568156256,45%1731,24
AMX AC mle. 4671204,427696256,45%2040,37
Aufklärungspanzer Panther 7407,555056237,10%614,30
M2 Medium Tank397,981356142,62%127,67
UDES 14 Alt 581312,498106154,10%1793,76
WZ-111 model 5A102177,528176149,18%1859,07
T-34-171466,089936058,33%3036,88
T1 Heavy5572,105776050,00%1286,51
Type T-345519,285546063,33%1677,58
Cruiser Mk. IV4147,921736033,33%220,84
StuG III Ausf. G5496,954545955,93%1354,77
T-46379,781475858,62%235,24
FV3046648,345735853,45%1145,96
A-436513,104945846,55%936,32
Tortoise91831,887805846,55%1434,05
Churchill VII6856,826925757,89%1745,12
T-34-2G FT71207,197065752,63%2055,28
E 100101397,396245731,58%745,77
Panther71089,098735667,86%2260,02
M5 Stuart4155,213705651,79%303,58
Object 70491503,096105641,07%1008,12
Matilda4263,753535560,00%686,60
M2 Light2126,981635453,70%413,16
Covenanter5246,444265442,59%692,09
WZ-131G FT6925,126785265,38%2090,57
VK 30.02 (M)6944,607045251,92%2261,27
LHMTV8799,927315255,77%1759,71
Pz.Kpfw. II270,141325145,10%71,99
M374283,412815145,10%849,16
Vz. 55101782,747695050,00%1288,20
M7 Priest3192,942665052,00%471,71
O-Ni71109,568125060,00%1771,14
O-I6914,067375064,00%1979,01
45TP Habicha71240,988084959,18%1941,28
M415322,943404946,94%368,85
CS-538957,226594946,94%1106,49
SU-14-28999,025384837,50%907,78
M8A14157,962874843,75%180,73
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4279,283104761,70%725,60
Pz.Kpfw. II Luchs4160,203514654,35%465,15
AT 1581344,418284658,70%1728,02
T9591881,918204652,17%1694,87
Strv 746786,937504557,78%1758,26
T-284142,912154548,89%260,19
S-517771,696634553,33%879,46
Black Prince71209,449434571,11%1999,67
T-50585,092454544,44%56,41
SU-100M171459,988534557,78%2578,24
Type 62 7986,738574450,00%2561,09
Churchill I5442,395094454,55%925,14
Progetto C50 mod. 6691387,937954454,55%1410,85
Vickers Medium Mk. II295,191724355,81%362,51
Konštrukta T-34/10071214,328674165,85%2312,08
Ikv 65 Alt II6967,127204156,10%2258,95
O-I Experimental5694,495874153,66%1435,20
Hotchkiss EBR7609,276514156,10%1367,78
M54 Renegade 81594,258634047,50%1953,75
Škoda T 245626,876193953,85%2259,24
T2 Medium Tank268,181063943,59%113,10
T56 GMC3157,922373951,28%406,90
ARL V3961098,337533958,97%2704,23
Nashorn61017,106293948,72%1942,17
Object 252U Defender 81911,3110263958,97%2858,27
Pz.Kpfw. I247,001433844,74%63,11
Controcarro 1 Mk. 291360,976863743,24%1019,46
AT 86792,146573756,76%1488,46
M-III-Y81381,198393748,65%1761,25
Valentine3370,174983672,22%1739,05
KV-371391,289443666,67%2470,32
TNH T Vz. 5192040,409553557,14%2039,09
VK 30.01 (P)6903,497743568,57%2032,35
Type 71102161,038983557,14%1748,20
Pz.Sfl. IVc5755,605963560,00%2074,39
M4A3E8 Fury 6500,945003545,71%884,34
G.W. Tiger91703,538403452,94%1596,84
AT 771412,889223467,65%2181,76
AMX 30 B101720,478283455,88%1531,47
Object 268 Version 4102087,267933452,94%1647,49
Vickers Medium Mk. III3108,331463357,58%311,13
Progetto CC55 mod. 5481361,978263351,52%1580,28
T2881726,038643357,58%2109,91
G.W. Panther71094,218103360,61%1395,14
Crusader 5.5-in. SP7676,646633360,61%987,17
Panhard AMD 178B6479,305953351,52%1617,54
P.43 bis61107,699153278,13%2826,47
Marder II3152,592233259,38%381,34
GSR 3301 Setter7554,447663268,75%1435,08
Type 64 6591,726513253,13%1534,59
Type 4 Chi-To61092,778443167,74%2806,51
T404318,293893145,16%696,53
Ikv 1035844,536343043,33%2310,92
T-15061096,637303050,00%2032,73
Char Mle. 75 91198,438583070,00%1893,43
ELC EVEN 90 8942,908913066,67%2133,14
WZ-111-1G FT81208,906372944,83%1183,83
S35 CA5713,975832955,17%1611,60
M3 Lee4110,362462860,71%308,78
T110E4101601,576002839,29%1010,71
Durchbruchswagen 24232,323822853,57%594,78
CS-52 LIS 81370,258672853,57%1863,04
Vz. 44-17974,966982751,85%1217,62
Strv 103B101955,416702751,85%1428,50
Bishop5338,813252729,63%538,31
T110E3101788,007012748,15%1155,25
Crusader6502,316062661,54%1855,58
Bat.-Châtillon 155 5591130,466102630,77%795,07
Leopard 120 Verbessert111968,128622653,85%1461,48
M3 Stuart391,321692552,00%216,50
FV380591059,845272524,00%745,00
Object 430101919,008162544,00%1823,80
Pz.Kpfw. 5581710,2810782572,00%1956,41
ST vz. 394418,084482445,83%1367,49
ISU-15281070,755892450,00%974,33
AT 25622,256082466,67%2045,10
FV230 Canopener102049,048982450,00%1452,81
GSOR 1008 81611,588672458,33%1857,01
WZ-111G FT91442,706262356,52%1115,08
M-IV-Y 81619,879592356,52%2166,63
Kunze Panzer 91862,528362339,13%1680,27
Char Futur 4 92068,5210042352,17%2181,14
121B 101697,917442343,48%1233,73
M5A1 Stuart4309,954542254,55%1162,97
O-Ho81125,057462250,00%1211,43
60G FT5553,954402250,00%1126,23
AMX 404110,292572147,62%233,71
FV4202 81500,5710102166,67%2254,90
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6786,757202055,00%2163,32
LT vz. 383224,112881942,11%774,19
B14195,054081957,89%475,42
Strv m/425762,638121968,42%3162,76
P.435656,216371947,37%2272,12
Type 4 Heavy91166,377901963,16%1020,31
M36 Jackson61029,266561952,63%1758,90
T25 AT71641,168841968,42%2920,36
Marder 38T4550,005531957,89%1515,21
40TP Habicha6683,835571833,33%1146,47
SU-18257,06611827,78%62,83
M-II-Y71227,678871861,11%1910,84
Versuchspanzer 5791231,567021844,44%829,33
leKpz Borkenkäfer111030,176961838,89%854,62
SU-130PM 82157,4410071883,33%2853,57
T-45 2236,063951844,44%1236,25
T78 61153,398281855,56%2047,96
Type 3 Chi-Nu5679,297321776,47%2461,35
Leichttraktor185,531201717,65%168,74
Somua SAu 404475,244961741,18%1487,92
Object 703 Version II 81311,766921735,29%1171,89
Sav m/434327,254351650,00%886,00
CS-4471062,318281662,50%1941,61
Type 95 Heavy4404,195011650,00%1442,59
T-26282,881021643,75%185,33
Grille5680,136341662,50%1650,02
AMX 383132,752221637,50%186,78
Maus101449,888151650,00%974,68
Type 6891698,258641650,00%1647,44
BZ-75101793,697931650,00%1334,39
Tetrarch 2179,002541643,75%775,04
Caernarvon Action X 81746,569981650,00%2681,77
SMV CC-678875,336691540,00%850,33
Archer5321,933551546,67%623,84
M-VI-Y91250,876851540,00%954,75
Bisonte C45 81670,208911540,00%1726,72
BZ-176 81953,6710581553,33%2224,37
AE Phase I 91542,808591560,00%1413,61
105 leFH18B2 5595,934221435,71%952,23
Pawlack Tank6962,508441478,57%1707,93
Type 1 Chi-He4438,856511376,92%1790,15
Type 2597 Chi-Ha3275,463891346,15%968,01
Bat.-Châtillon 155 58101035,084421330,77%707,23
G.W. Tiger (P)81124,318331369,23%1585,94
VK 100.01 (P)81612,548761346,15%1839,36
Carro d'assalto P.887968,757681266,67%1480,90
Type 91 Heavy3267,673321241,67%786,82
CS-5991611,3310101275,00%1892,70
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5859,839101275,00%3398,15
Ares 8591007,925721225,00%698,87
Lago4390,005691163,64%1399,28
25TP KSUST II5399,554081136,36%741,05
B.U.G.I.6772,365491145,45%1321,59
SU-86852,736411154,55%1210,67
Universal Carrier 2-pdr251,36861136,36%0,00
AltProto AMX 30 81253,279221172,73%1690,77
Vickers Medium Mk. I157,001141070,00%292,81
DBV-152 101905,706161030,00%1079,94
FV4005 Stage II101495,504981040,00%1088,73
T-34-85M 61085,407911060,00%2134,03
Cobra 9779,807001060,00%658,41
ShPTK-TVP 100 8749,605991050,00%693,60
BZ-587929,22762966,67%1209,15
FV217 Badger101218,78595944,44%632,17
P26/404275,50382850,00%577,39
T1 HMC2133,50160825,00%544,16
TNH 105/100081235,63932875,00%1760,63
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4719,63684837,50%3134,15
Panhard EBR 75 (FL 10) 81828,0012098100,00%4842,76
Type 3 Chi-Nu Kai 5321,50337825,00%657,92
D23318,29451771,43%1562,21
T1 Cunningham175,5789714,29%197,45
Panzerjäger I266,5769714,29%0,00
Cruiser Mk. II2336,86473757,14%1750,67
Renault UE 573471,43518757,14%1666,68
Pz.Sfl. IVb4506,86559785,71%1972,06
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3285,14483757,14%1088,34
Concept No. 5101324,29739757,14%858,80
Tiger-Maus 91606,86934757,14%1565,18
Ares 7581127,86719742,86%1048,06
T25 Pilot Number 1 81750,141058742,86%3139,38
Rheinmetall Skorpion 81313,29771742,86%1257,98
Strv m/40L3233,00446666,67%939,21
Type 97 Chi-Ha3492,17518650,00%2240,74
Controcarro 3 Minotauro102464,67578633,33%1404,31
IS-4102452,83895650,00%1873,43
BZ-6891299,331028683,33%1341,56
Jagdpanzer E 100101517,50704666,67%1059,52
K-91101515,17518616,67%915,82
Kampfpanzer 50 t 92489,001070650,00%2277,31
Bofors Tornvagn 82277,001179666,67%2941,60
T28 Concept 7965,33756650,00%1490,41
Excalibur 61022,67778666,67%2063,55
Renault NC-31180,00221520,00%188,50
Ikv 723304,40434560,00%1034,77
Semovente M43 Bassotto6229,40230520,00%64,97
SMV CC-5671516,20870540,00%2097,06
Renault FT AC2236,604785100,00%1065,82
M47 Iron Arnie 81927,201207580,00%2382,09
Object 283 91071,40810560,00%936,76
M24E2 Super Chaffee 6406,00491520,00%999,67
Matilda IV 5970,80797540,00%3355,14
Heavy Tank No. VI 6873,20655540,00%1224,79
StuG IV 5570,20521560,00%1446,97
Hummel6592,755854100,00%944,86
Cruiser Mk. I1158,253444100,00%840,95
T-26G FT2102,25141450,00%174,03
Valentine AT4289,00370475,00%806,16
BZ-16681629,00809475,00%1821,47
Strv m/42-57 Alt A.2 6793,00803475,00%1314,23
L-60 2153,25367450,00%805,80
Stridsyxa 81706,75858450,00%1824,69
Chimera 81418,75778450,00%1332,99
GSOR 1010 FB 81118,00810450,00%1102,62
Strv m/382145,00449366,67%647,34
Renault FT144,0077333,33%0,00
Hotchkiss H35250,67188333,33%2,11
D12116,67316366,67%529,89
Type 89 I-Go/Chi-Ro2146,67313333,33%382,59
SDP 58 Kilana81071,33562333,33%931,54
Alecto4149,003393100,00%389,72
Pz.Kpfw. VII101702,0043130,00%819,33
HWK 128998,00633333,33%1772,40
ST-II10938,3329930,00%361,58
Object 777 Version II 92789,3312323100,00%3772,34
Patton the Tank 91356,33811366,67%1446,12
MTLS-1G14 3436,67521333,33%1719,61
Chi-Ni2215,00417250,00%1061,39
Renault Otsu10,0083250,00%70,89
M14/412291,004172100,00%1085,38
M15/423228,505032100,00%792,95
10TP372,00173250,00%108,31
Vickers Mk. E Type B2381,007342100,00%2221,33
Pvlvv fm/422127,503092100,00%550,09
Type 97 Te-Ke 273,501742100,00%351,82
Type 5 Heavy10279,50586250,00%131,38
SU-122A5446,00371250,00%873,48
Caliban 8957,50706250,00%950,69
Type 63 8813,50648250,00%637,57
TOG II* 61435,0010582100,00%2860,47
43 M. Toldi III 371,5020020,00%61,29
Kolohousenka1162,0013210,00%555,60
Strv fm/21135,002181100,00%261,00
Fiat 30001243,005881100,00%1672,87
MS-11138,002591100,00%819,93
G.W. E 100101656,0047910,00%1031,96
Conqueror Gun Carriage101015,0042510,00%595,71
G.Pz. Mk. VI (e)20,002110,00%0,00
Windhund 82604,0087610,00%3244,33
XM66F 83737,0016411100,00%5733,78
Jagdpanzer E 90 92258,0010791100,00%2037,77
AM 39 Gendron-Somua 2255,004231100,00%964,70
Light Mk. VIC 238,006210,00%0,00
BT-7 artillery 3220,003341100,00%938,00
T-28E with F-30 4614,007731100,00%2033,31
Somua SM 81187,0010131100,00%1240,67

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 03/05/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 03/05/2021
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 25/06/2015
Ayrıldı: 01/07/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/07/2016
Ayrıldı: 12/01/2018
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 04/01/2019
Ayrıldı: 27/12/2019