Call_m3_Platypus

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 01/02/2023

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar217910050
Ortalama Seviye8,260,000,008,16
Galibiyetler1290559,22%00,00%00,00%2448,00%
Yenilgiler864339,66%00,00%00,00%2550,00%
Berabere2431,12%00,00%00,00%12,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar987545,32%00,00%00,00%2244,00%
İmha edilen Tanklar277371,2700,0000,00420,84
Yoketme Oranı2,330,000,001,50
Tespit edilen Tanklar185850,8500,0000,00290,58
Verilen Hasar2.031,720,000,001.927,06
Düşman üssü işgal puanı113570,5200,0000,00711,42
Üs savunma Puanı158290,7300,0000,0000,00
Deneyim932,890,000,00842,10
WN71678,150,000,001191,25
WN82549,190,000,002244,41
Toplam
Savaşlar21791
Ortalama Seviye8,26
Galibiyetler1290559,22%
Yenilgiler864339,66%
Berabere2431,12%
Hayatta Kalınan Savaşlar987545,32%
İmha edilen Tanklar277371,27
Yoketme Oranı2,33
Tespit edilen Tanklar185850,85
Verilen Hasar2.031,72
Düşman üssü işgal puanı113570,52
Üs savunma Puanı158290,73
Deneyim932,89
WN71678,15
WN82549,19
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar50
Ortalama Seviye8,16
Galibiyetler2448,00%
Yenilgiler2550,00%
Berabere12,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2244,00%
İmha edilen Tanklar420,84
Yoketme Oranı1,50
Tespit edilen Tanklar290,58
Verilen Hasar1.927,06
Düşman üssü işgal puanı711,42
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim842,10
WN71191,25
WN82244,41
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar484000
Galibiyetler23748,97%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler21845,04%00,00%00,00%00,00%
Berabere295,99%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar20642,56%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4020,8300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,450,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2880,6000,0000,0000,00
Verilen Hasar2.221,600,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4831,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10902,2500,0000,0000,00
Deneyim833,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar484
Galibiyetler23748,97%
Yenilgiler21845,04%
Berabere295,99%
Hayatta Kalınan Savaşlar20642,56%
İmha edilen Tanklar4020,83
Yoketme Oranı1,45
Tespit edilen Tanklar2880,60
Verilen Hasar2.221,60
Düşman üssü işgal puanı4831,00
Üs savunma Puanı10902,25
Deneyim833,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar9000
Galibiyetler444,44%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler444,44%00,00%00,00%00,00%
Berabere111,11%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar555,56%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar50,5600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,250,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.026,780,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı20,2200,0000,0000,00
Deneyim543,780,000,000,00
Toplam
Savaşlar9
Galibiyetler444,44%
Yenilgiler444,44%
Berabere111,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar555,56%
İmha edilen Tanklar50,56
Yoketme Oranı1,25
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar1.026,78
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı20,22
Deneyim543,78
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar999000
Galibiyetler52652,65%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler47347,35%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar46546,55%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar7790,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,460,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6410,6400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.490,640,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı12431,2400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı46534,6600,0000,0000,00
Deneyim944,150,000,000,00
Toplam
Savaşlar999
Galibiyetler52652,65%
Yenilgiler47347,35%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar46546,55%
İmha edilen Tanklar7790,78
Yoketme Oranı1,46
Tespit edilen Tanklar6410,64
Verilen Hasar1.490,64
Düşman üssü işgal puanı12431,24
Üs savunma Puanı46534,66
Deneyim944,15
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1189000
Galibiyetler67256,52%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler48140,45%00,00%00,00%00,00%
Berabere363,03%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar53745,16%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar9340,7900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,430,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6790,5700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.230,540,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6080,5100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı17631,4800,0000,0000,00
Deneyim700,890,000,000,00
Toplam
Savaşlar1189
Galibiyetler67256,52%
Yenilgiler48140,45%
Berabere363,03%
Hayatta Kalınan Savaşlar53745,16%
İmha edilen Tanklar9340,79
Yoketme Oranı1,43
Tespit edilen Tanklar6790,57
Verilen Hasar1.230,54
Düşman üssü işgal puanı6080,51
Üs savunma Puanı17631,48
Deneyim700,89
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar550000
Galibiyetler23943,45%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler30555,45%00,00%00,00%00,00%
Berabere61,09%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar22240,36%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4340,7900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,320,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2560,4700,0000,0000,00
Verilen Hasar2.316,530,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1790,3300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6271,1400,0000,0000,00
Deneyim727,840,000,000,00
Toplam
Savaşlar550
Galibiyetler23943,45%
Yenilgiler30555,45%
Berabere61,09%
Hayatta Kalınan Savaşlar22240,36%
İmha edilen Tanklar4340,79
Yoketme Oranı1,32
Tespit edilen Tanklar2560,47
Verilen Hasar2.316,53
Düşman üssü işgal puanı1790,33
Üs savunma Puanı6271,14
Deneyim727,84
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (310)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T3092465,4990483554,25%2431,32
Löwe 81860,32106372861,68%2705,64
ST-I92346,6997968956,17%2538,93
IS-4102627,1190565755,56%2321,18
60TP Lewandowskiego103090,2794357256,12%2875,67
Pz.Kpfw. VII102775,2392742758,78%2541,45
VK 45.03 71571,6096538061,84%2699,14
Centurion Action X102578,4787036155,40%2573,24
50TP Tyszkiewicza92678,06111735269,89%3294,90
E 7592438,86102932460,80%2801,63
Maus102923,3797131860,06%2885,31
T9592797,61101931262,18%2972,20
Conqueror92492,35101930761,89%2823,92
T110E4102547,1279229751,85%2015,57
FV4202 81551,3795127959,50%2469,07
TNH T Vz. 5192502,90102625957,14%2628,23
Emil II92685,40104425860,47%3029,44
Tiger II82211,77110925362,85%3127,07
KV-481800,5496525260,32%2510,68
Pz.Kpfw. II2488,7683524073,33%3794,09
Jagdtiger92586,8696723857,98%2712,03
IS-382054,06103423059,57%2766,78
TVP VTU Koncept81557,7685022955,90%2227,05
KV-261296,5588022461,16%2787,72
Centurion Mk. I81543,3786322154,30%2387,50
T-34-281657,0492922055,00%2566,65
Jagdpanzer E 100102479,7679821058,10%2010,41
Charioteer82013,4693220164,68%2733,07
VK 45.02 (P) Ausf. B92224,6394019754,82%2608,60
IS-5 (Object 730) 81928,4599619657,65%2747,29
53TP Markowskiego82142,62106919060,00%3027,95
Kranvagn102590,6195618961,38%2362,45
VK 45.02 (P) Ausf. A81907,3899318958,73%2865,11
Mäuschen92290,02102018568,11%2589,39
Object 252U Defender 82123,05115118469,02%2915,21
VK 75.01 (K) 82002,97100618051,67%2718,74
KV-15966,5080617661,36%2738,30
FV215b 102460,1484816751,50%2108,78
ST-II102515,1392616757,49%2100,05
VK 100.01 (P)82144,94107016462,20%3252,39
T28 Prototype81826,5289316358,90%2381,04
Konštrukta T-34/10071368,8284515759,87%2668,88
Tiger I71919,49113115162,25%3333,81
AMX M4 mle. 5192463,48101315168,21%2605,45
Jagdpanther II81887,8283914951,01%2293,55
Rinoceronte102779,4088214450,69%2584,05
T26E5 81631,53103514161,70%2448,92
IS-7102569,0595613557,78%2284,53
T6981696,2893713456,72%2396,52
Centurion Mk. 7/191987,6085313154,96%1972,75
T26E4 SuperPershing 81780,08108011959,66%2605,17
T57 Heavy102746,5395311956,30%2499,92
Tiger 131 61315,4596111966,39%3095,47
Bofors Tornvagn 82098,15108711959,66%2785,68
Emil I81927,4998911859,32%2688,76
Caernarvon81719,6399711661,21%2314,16
Object 907 102432,9094111663,79%2258,86
AMX 50 Foch (155) 102504,8377511553,91%2050,51
Object 780 102712,0292711356,64%2367,67
E 75 TS 82047,28109010968,81%3052,84
T2971575,30103810872,22%2522,57
WZ-120-1G FT 81927,9893910854,63%2416,11
Jagdpanzer IV61005,3775210169,31%2341,83
T2881901,1199810165,35%2505,72
KV-371578,829369865,31%2590,86
FV4004 Conway92094,368669755,67%2253,05
Object 268 Version V 102571,217269745,36%1886,37
BDR G1 B51343,279679379,57%3630,85
T110E5102528,889019360,22%2173,48
Sturer Emil71342,067149355,91%1910,08
E 100102617,619768965,17%2608,93
Super Conqueror102704,319378960,67%2339,53
AMX M4 mle. 54102536,058658554,12%2017,39
122 TM 81735,6110238265,85%2172,45
59-166860,909038174,07%3383,92
T-1092452,1410307962,03%2800,77
Spähpanzer SP I C71181,618057951,90%2856,57
Char Futur 4 92075,158817956,96%2093,11
ASTRON Rex 105 mm 81827,4310167758,44%2496,20
T-34-171412,118897454,05%2365,78
IS-2 shielded 71578,9410437270,83%2861,06
CS-5381512,318197054,29%2242,71
TVP T 50/51102523,548276847,06%2294,91
AMX 50 Foch92456,0710016860,29%2660,79
Rhm.-Borsig Waffenträger81571,697446857,35%1560,14
45TP Habicha71640,579226759,70%2907,47
AMX AC mle. 4881946,159826764,18%2442,27
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4726,806666669,70%2616,51
Ferdinand81765,948976563,08%1994,93
Bisonte C45 82036,0910686544,62%2588,03
IS-3-II92404,9510676464,06%2765,85
AMX 50 10081876,948066361,90%2404,03
IS-2-II82105,4610396361,90%2929,60
ISU-152K 81631,948656360,32%2100,35
AE Phase I 92368,7110716363,49%2613,70
AMX 50 Foch B102321,928076251,61%1719,65
121B 102465,538946261,29%2168,81
T25/271097,436796149,18%1646,30
AMX 50 B102522,028386050,00%1985,12
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81753,9711176063,33%3011,38
M4A1 Revalorisé 81526,588616051,67%1836,97
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5778,517935967,80%3105,50
TNH 105/100081724,329515757,89%2490,86
Object 268 Version 4102643,989025662,50%2185,38
Rheinmetall Skorpion 81828,699205459,26%2242,11
Tiger (P)71474,989485354,72%2262,17
Cromwell6840,317625257,69%1787,14
Leo71489,659485265,38%2995,28
T34 81759,199155257,69%2170,70
AMX 65 t81417,357675250,00%1773,78
AMX Canon d'assaut 105 81768,738855257,69%2051,16
AMX M4 mle. 49 81669,4910244959,18%2290,10
IS71815,2711174868,75%4004,63
StuG III Ausf. G5798,326154746,81%2439,32
WZ-13171172,968784751,06%2926,56
Škoda T 256948,547494665,22%2119,74
Gonsalo 81951,9310074658,70%2230,92
Škoda T 5092276,899174553,33%2399,86
Strv 7461160,239124468,18%2871,14
VK 30.01 (P)61019,409194276,19%2455,42
T-62A102230,887514242,86%1846,23
Tortoise92462,8810424252,38%2391,33
SU-130PM 81804,349914173,17%2066,19
Churchill I5796,937734065,00%2409,29
AMX 50 12092312,259024052,50%2346,89
Object 277103008,259454050,00%2846,42
S35 CA5847,516263958,97%2166,73
Object 70592148,2610593966,67%2482,17
KV-5 81566,008723847,37%1858,57
T-54 first prototype 81504,5810153865,79%2252,14
KV-1371250,849593772,97%2402,46
Churchill Gun Carrier6872,195563754,05%1543,10
Škoda T 245631,866463663,89%2314,11
Sav m/434510,005113647,22%1628,25
VK 16.02 Leopard5563,226513661,11%2340,23
CS-52 LIS 81920,3310063661,11%2517,42
Carro d'assalto P.8871615,6610573568,57%2651,35
Progetto CC55 mod. 5481651,8610073568,57%2247,85
40TP Habicha61001,767913461,76%2432,53
Object 274a 81612,188863452,94%2089,67
T77 81971,1211593476,47%2676,92
Lorraine 40 t 81756,978153441,18%2052,77
Strv m/425826,217453357,58%3228,40
UDES 1692069,648003342,42%2025,14
AMX M4 mle. 4571438,067953366,67%2542,09
Type 5781611,979613363,64%2033,27
ARL V396937,705933342,42%1860,61
ShPTK-TVP 100 81662,338593354,55%2091,43
Super Hellcat 71333,858653366,67%2277,76
T25 Pilot Number 1 81753,569323250,00%2639,87
T54E192507,689653151,61%2703,80
IS-M81848,169623148,39%2548,50
Krupp-Steyr Waffenträger 71163,237483164,52%1784,62
Archer5758,535573060,00%2102,75
Object 777 Version II 92164,339923060,00%2154,20
Caernarvon Action X 81627,909983063,33%2242,41
P.43 bis61302,798962968,97%2762,31
WZ-12091516,488312955,17%1430,40
Semovente M43 Bassotto61157,527252955,17%1964,63
Semovente M415951,036102955,17%2472,84
Bretagne Panther 61138,4110062979,31%2478,95
Type T-345732,416212762,96%2540,13
FV4005 Stage II102259,156212733,33%1873,11
Object 430U102401,449132751,85%2086,92
EMIL 1951 81673,158782744,44%1881,90
Bat.-Châtillon Bourrasque 81501,418782759,26%1735,65
CS-4471398,888332650,00%2184,00
Type 4 Ju-To71548,509952665,38%2229,21
M18 Hellcat6866,856152653,85%1556,76
T675724,806152544,00%1714,45
T-28E with F-30 4952,409122572,00%3218,56
Progetto C50 mod. 6691972,428952450,00%1766,70
KV-1S61013,428642462,50%2495,97
Patton the Tank 91925,389002458,33%2150,51
Pz.Kpfw. II Luchs4519,046612360,87%2747,16
T-1506977,526432343,48%1613,18
AMX 30 B102117,268952360,87%1913,61
Object 703 Version II 82437,1713312369,57%3348,40
FCM 36 Pak 40 3563,236842281,82%1956,41
Object 43092431,7711442259,09%2874,24
FV4201 Chieftain Proto 91941,238582250,00%1821,90
T2071398,298952157,14%2442,37
UDES 15/16102128,528392147,62%1828,56
SU-100M171583,3811382176,19%3115,04
HWK 1281162,956892138,10%1903,73
Hotchkiss H352366,456082070,00%2610,84
Challenger71756,4510762090,00%2845,20
Object 25792229,9010202060,00%2625,36
M47 Iron Arnie 81928,8910471963,16%2735,76
M4A3E8 Sherman61315,618891850,00%3444,26
Cruiser Mk. II2348,675661866,67%2027,76
FV215b (183) 102497,067381850,00%1842,23
SU-10061186,296991752,94%2202,86
SMV CC-6781653,188961752,94%2046,73
DBV-152 102330,066601741,18%1262,74
M10392253,2910921776,47%2216,45
K-91-PT 91867,659711764,71%2003,29
TOG II* 61115,949831776,47%2237,64
Vz. 55102159,757281637,50%1561,65
Vz. 44-171503,568371643,75%1905,25
Churchill VII6786,445941643,75%1328,59
Škoda T 27 81502,258831662,50%1933,66
Heavy Tank No. VI 61149,818461662,50%2237,18
T110E3102259,807451546,67%1547,38
Škoda T 56 81615,5310021566,67%1698,41
Strv m/42-57 Alt A.2 6882,007271566,67%1688,22
T1 Heavy5656,866721457,14%1464,97
Ikv 65 Alt II6966,216621457,14%1988,35
SMV CC-5671432,7910361464,29%2505,88
O-I6810,506631471,43%1447,69
Type 3 Ju-Nu61151,299521485,71%2104,23
T-50-2 6767,867681464,29%2741,59
Matilda LVT 41023,8610521478,57%3564,24
SU-10181595,317971346,15%1933,40
AMX AC mle. 4671154,316711330,77%1579,77
IS-2M 72355,8513451384,62%4480,73
M22 Locust 3787,0010511369,23%4257,72
AT 15A 71368,859071376,92%2102,97
Turán III prototípus 5792,317171353,85%2528,63
KV-8561089,508431266,67%2667,88
B.U.G.I.6972,756691241,67%1852,64
XM66F 81973,338881250,00%2144,03
Caliban 81262,838221241,67%1403,82
ST vz. 394396,553981145,45%1355,73
T-34-8561227,458321154,55%2885,79
Kunze Panzer 91926,369371172,73%1828,24
Progetto M35 mod. 46 81829,829201154,55%2564,59
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4571,646141145,45%1472,10
GSOR 1008 81707,458521163,64%1932,12
T34 B 81831,098141136,36%2186,59
Valentine3496,606271080,00%2527,01
Mitsu 10851026,808011060,00%2635,11
Pz.Kpfw. II Ausf. G3416,505591060,00%2029,62
Tiger-Maus 92750,8010881050,00%2631,88
Type 63 81874,3011221070,00%2445,52
KV-220-2 5998,209651060,00%2167,35
Panther71187,22859966,67%1774,29
WZ-1328865,67725966,67%1603,47
T-34-2G FT7898,44675977,78%1217,34
AltProto AMX 30 81592,00874955,56%2087,33
M4A1 Sherman5825,50697862,50%2516,46
T-4481120,75873862,50%1651,58
AMX ELC bis5689,38841887,50%3707,89
Object 752 92381,38961850,00%2100,29
Matilda Black Prince 51260,631098850,00%4650,84
TKS z n.k.m. 20 mm 2238,71516771,43%1690,20
DS PZInż5869,00612757,14%2355,41
VK 28.016606,86609742,86%1686,31
Waffenträger auf E 100102734,00902771,43%1940,22
Object 283 92434,291135771,43%3189,95
VK 168.01 Mauerbrecher 81989,14870742,86%2280,76
Dicker Max 61001,43650771,43%1825,22
T-463338,50430650,00%1844,45
Nashorn61236,67555633,33%2076,39
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6741,33657650,00%1840,14
XM57 82206,501059650,00%2263,82
Großtraktor - Krupp 3309,005416100,00%1200,89
Somua SM 82122,831044650,00%2562,90
AMX Chasseur de chars 8560,33359616,67%374,81
50TP prototyp 81401,60901560,00%1919,40
Lansen C 81265,8049750,00%1329,53
AMX 13 (FL 11) 5967,60939560,00%4520,90
Pz.Kpfw. KW I (r) 5996,001105580,00%2152,99
Strv m/40L3359,25500475,00%1690,50
Type 586384,00467475,00%711,40
KV-1 shielded 51277,251332475,00%2928,37
SMV CC-64 Vipera 82014,501124475,00%2465,75
StuG IV 5462,75344425,00%822,10
ELC EVEN 90 8362,00473425,00%450,31
T-3451083,009533100,00%3320,56
M14/412312,6726130,00%1304,34
Vickers Medium Mk. III3598,007243100,00%3373,26
Type 5 Heavy101596,00744333,33%728,93
Cruiser Mk. III3248,6721630,00%946,41
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3548,67902366,67%1725,33
SU-85I 5411,33395333,33%561,82
Stridsyxa 82011,67886333,33%2038,01
Sherman VC Firefly 6690,67590366,67%1135,60
T-34-85M 6618,67601366,67%910,51
M4A1 FL 10 6598,33414333,33%705,37
FV226 Contradictious 81469,6712753100,00%1538,19
Fiat 30001249,0019520,00%1357,70
T1 Cunningham1312,50753250,00%2715,67
T-28442,008120,00%0,00
Ikv 1035613,507842100,00%1999,31
T3281374,509292100,00%1386,38
Universal Carrier 2-pdr2147,50165250,00%446,04
GSOR the TANK 92997,5013502100,00%3416,58
K-9110776,00691250,00%409,96
Jagdpanzer E 90 93079,00961250,00%2757,67
KV-1SA 5814,0048820,00%1268,18
T-45 2183,5020720,00%594,72
Strv S1 82424,5011802100,00%2649,69
A46 6621,00682250,00%2069,16
GSOR 1010 FB 81624,50689250,00%1676,73
Kolohousenka1592,0017121100,00%4811,10
Matilda41793,0014631100,00%14668,38
Vickers Mk. E Type B292,003091100,00%398,27
MS-11326,0010891100,00%2360,67
T-262450,009441100,00%3618,24
Somua SAu 404508,0033910,00%1387,46
Convert. Medium Tank T3 3551,007251100,00%1686,01
ARMT 5209,0025810,00%162,17
Pz.Sfl. IC 4557,007591100,00%2381,59
T-29 3311,004981100,00%1284,20
Tetrarch 2747,00123910,00%8276,15
FCM 2C 3918,006961100,00%3139,28
Valiant 5341,006981100,00%687,02
43 M. Toldi III 3360,0036310,00%1379,27
Udarniy 81223,0010251100,00%1063,37

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 01/02/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 01/02/2023
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 01/10/2021
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 05/02/2018
Ayrıldı: 09/05/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 15/08/2022
Ayrıldı: 23/01/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 12/05/2018
Ayrıldı: 09/12/2018
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 05/02/2019
Ayrıldı: 11/10/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 18/12/2018
Ayrıldı: 29/01/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/09/2021
Ayrıldı: 30/09/2021
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 04/02/2017
Ayrıldı: 11/05/2017
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 25/01/2021
Ayrıldı: 05/09/2021
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 23/05/2017
Ayrıldı: 03/02/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 30/09/2016
Ayrıldı: 12/10/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 05/01/2017
Ayrıldı: 07/01/2017
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 21/08/2016
Ayrıldı: 27/09/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 29/07/2014
Ayrıldı: 19/08/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 25/06/2014
Rütbe: Acemi
Katıldı: 21/06/2014