CLS_66i

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/07/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar100475282611303
Ortalama Seviye6,866,616,827,22
Galibiyetler5204451,80%1035,71%12648,28%63949,04%
Yenilgiler4723747,01%1864,29%13350,96%64849,73%
Berabere11941,19%00,00%20,77%161,23%
Hayatta Kalınan Savaşlar2713327,00%310,71%2810,73%22016,88%
İmha edilen Tanklar898220,89150,541370,527550,58
Yoketme Oranı1,220,600,590,70
Tespit edilen Tanklar1216011,21240,864201,6123071,77
Verilen Hasar877,53711,71690,38757,08
Düşman üssü işgal puanı1116091,1100,001280,497110,55
Üs savunma Puanı718570,7200,00220,08510,04
Deneyim478,94346,54480,67505,09
WN71144,19575,10814,20870,44
WN81332,13911,48973,071003,40
Toplam
Savaşlar100475
Ortalama Seviye6,86
Galibiyetler5204451,80%
Yenilgiler4723747,01%
Berabere11941,19%
Hayatta Kalınan Savaşlar2713327,00%
İmha edilen Tanklar898220,89
Yoketme Oranı1,22
Tespit edilen Tanklar1216011,21
Verilen Hasar877,53
Düşman üssü işgal puanı1116091,11
Üs savunma Puanı718570,72
Deneyim478,94
WN71144,19
WN81332,13
Son 24 saat
Savaşlar28
Ortalama Seviye6,61
Galibiyetler1035,71%
Yenilgiler1864,29%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar310,71%
İmha edilen Tanklar150,54
Yoketme Oranı0,60
Tespit edilen Tanklar240,86
Verilen Hasar711,71
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim346,54
WN7575,10
WN8911,48
Son 7 gün
Savaşlar261
Ortalama Seviye6,82
Galibiyetler12648,28%
Yenilgiler13350,96%
Berabere20,77%
Hayatta Kalınan Savaşlar2810,73%
İmha edilen Tanklar1370,52
Yoketme Oranı0,59
Tespit edilen Tanklar4201,61
Verilen Hasar690,38
Düşman üssü işgal puanı1280,49
Üs savunma Puanı220,08
Deneyim480,67
WN7814,20
WN8973,07
Son 30 gün
Savaşlar1303
Ortalama Seviye7,22
Galibiyetler63949,04%
Yenilgiler64849,73%
Berabere161,23%
Hayatta Kalınan Savaşlar22016,88%
İmha edilen Tanklar7550,58
Yoketme Oranı0,70
Tespit edilen Tanklar23071,77
Verilen Hasar757,08
Düşman üssü işgal puanı7110,55
Üs savunma Puanı510,04
Deneyim505,09
WN7870,44
WN81003,40
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar63,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar89,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim25,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar2
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler2100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar63,00
Verilen Hasar89,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim25,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar446,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim90,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar2
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler2100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,50
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar10,50
Verilen Hasar446,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim90,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1718000
Galibiyetler70741,15%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler95255,41%00,00%00,00%00,00%
Berabere593,43%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar59634,69%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar12000,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,070,000,000,00
Tespit edilen Tanklar14300,8300,0000,0000,00
Verilen Hasar998,270,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı22911,3300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı64953,7800,0000,0000,00
Deneyim465,770,000,000,00
Toplam
Savaşlar1718
Galibiyetler70741,15%
Yenilgiler95255,41%
Berabere593,43%
Hayatta Kalınan Savaşlar59634,69%
İmha edilen Tanklar12000,70
Yoketme Oranı1,07
Tespit edilen Tanklar14300,83
Verilen Hasar998,27
Düşman üssü işgal puanı22911,33
Üs savunma Puanı64953,78
Deneyim465,77
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar69000
Galibiyetler3347,83%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3550,72%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,45%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2739,13%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar460,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,100,000,000,00
Tespit edilen Tanklar450,6500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.086,770,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı440,6400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı190,2800,0000,0000,00
Deneyim439,970,000,000,00
Toplam
Savaşlar69
Galibiyetler3347,83%
Yenilgiler3550,72%
Berabere11,45%
Hayatta Kalınan Savaşlar2739,13%
İmha edilen Tanklar460,67
Yoketme Oranı1,10
Tespit edilen Tanklar450,65
Verilen Hasar1.086,77
Düşman üssü işgal puanı440,64
Üs savunma Puanı190,28
Deneyim439,97
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (445)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
E 25 71043,56554679453,84%1772,10
Dicker Max 6880,84467362155,79%1865,59
T3091693,47600243251,36%1569,23
T499980,89518239449,62%1485,74
Pz.Kpfw. II Luchs4349,80393219158,79%1581,04
T25 Pilot Number 1 81073,06602211352,58%1557,77
M53/M5591249,99469207850,38%1358,40
T26E4 SuperPershing 81011,88579181849,94%1367,91
T92 HMC101223,82546173948,71%1021,41
112 81090,08648160153,28%1332,38
AMX M4 mle. 49 81124,89624148651,95%1405,06
Pz.Kpfw. T 25 5445,99388141253,75%1298,79
VK 45.02 (P) Ausf. B91600,89568135552,92%1692,43
Cruiser Mk. II2270,22303131258,38%1501,34
M8A14509,87400128660,19%1816,77
E 5091539,19569125052,00%1574,78
T92 8436,69526121646,55%640,51
Object 260 101536,00597117348,59%1043,59
Emil II91703,73632109853,83%1682,47
E 50 Ausf. M101973,87508109045,69%1758,19
Pz.Kpfw. I Ausf. C3196,3032394853,27%1012,14
T 55A 91507,4358694750,90%1547,39
M4A1 Sherman5455,8933593352,09%1249,02
ELC EVEN 90 8516,8552293246,24%852,44
M40/M4381065,7443592749,51%1253,16
Strv m/42-57 Alt A.2 6756,1247186853,23%1456,69
T71 DA7685,2948980950,06%1438,32
T28 Prototype81053,4449678450,38%1122,73
T-34-856809,2249676358,45%1988,96
Bat.-Châtillon 155 5810980,6657875950,46%762,51
T28 Concept 71066,5754971955,63%1723,60
Emil I81408,4158271253,09%1782,40
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3318,1536668359,30%971,61
M41 Walker Bulldog8776,4656464054,38%1533,70
T-127 3378,1438861058,85%1895,62
AMX Canon d'assaut 105 81012,3150958844,05%951,05
leKpz M 41 90 mm GF 8467,1346555846,24%621,90
M18 Hellcat6707,1535055349,73%1253,69
Type 5 Heavy101697,9471153950,46%1175,18
AMX 13 F3 AM6684,2141652352,77%1115,17
AMX ELC bis5297,2029652051,92%905,79
KV-26718,5047950350,30%1211,62
Tiger 131 6897,9553849157,84%1770,26
FV4004 Conway91619,0750748050,21%1554,40
VK 100.01 (P)81339,8558547853,35%1808,04
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5435,7629247252,54%1147,46
M4A1 Revalorisé 8971,9255146046,52%1139,83
Type 3 Chi-Nu Kai 5434,9536645952,72%1154,61
Panther mit 8,8 cm L/71 81017,6256344750,11%1392,11
KV-856701,6237644448,42%1199,21
VK 30.01 (H)5547,2838143651,83%1394,54
ST-I91348,7355542348,46%1256,77
Panther II8915,7648739946,62%1141,86
BT-22153,3919538851,29%699,64
M4A3E2 Sherman Jumbo6599,7642838852,58%1220,71
KV-15396,2229637847,88%696,06
T25/27776,6333836044,44%970,00
KV-48941,2461135949,03%1074,28
Churchill III 5532,4253635953,48%1191,97
STA-2 8916,4260735947,91%1214,04
Object 252U 81046,9954935050,00%979,29
Pz.Kpfw. III/IV5290,3527134952,15%700,36
T-345257,0226034749,86%549,33
Kranvagn101816,7564634656,65%1455,88
T-50-2 6463,7244234346,65%1275,10
Vz. 71 Tesák10890,1059133644,64%764,67
FV4202 8919,4863233651,19%1163,58
Panther7643,7136432348,92%875,46
T3 HMC2180,3019132350,77%794,37
AMX M4 mle. 5191450,3268132253,42%1286,28
IS-271127,6752432154,52%1790,80
AMX 50 10081257,2949831955,49%1578,71
60TP Lewandowskiego101705,9363531953,92%1242,26
T-103 81200,9159431947,34%1345,91
Chrysler K GF 8890,1560231847,80%885,57
Matilda4344,4428231357,19%1017,00
VK 45.02 (P) Ausf. A81308,4451331050,32%1567,66
BT-7 artillery 3239,3628131054,52%985,74
O-I Experimental5849,2853330962,14%2269,14
ARL 446602,6836630853,57%1030,13
T675474,3831129754,21%1141,16
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8963,3156529752,86%1046,16
VK 30.01 (P)6573,1240629248,29%936,17
Matilda Black Prince 5487,1142828650,70%1268,76
M127656,7732228250,71%829,93
M22 Locust 3225,7330328255,67%933,68
T110E4101618,0447927646,01%1148,99
FV4005 Stage II101580,3658927550,55%1148,74
Object 777 Version II 91416,3063327354,58%1294,74
AMX 50 Foch (155) 101672,1769527250,37%1217,63
M446538,1440226450,00%901,64
Leo7864,2147026155,94%1505,81
S35 CA5526,4631326146,74%1206,89
Somua SM 81164,6266726145,21%1090,05
Controcarro 1 Mk. 291489,6361626053,46%1295,36
Kanonenjagdpanzer 105 8962,3455126047,31%944,06
T26E5 Patriot 81111,7273925748,25%1394,81
Vz. 60S Dravec 101490,6266025648,05%887,96
AMX M4 mle. 457817,0341025550,59%1041,81
T-1506540,4135325544,31%755,18
Type 586501,3135325052,40%902,28
Charioteer81127,2344024746,15%1238,15
Maus101279,4362024650,81%865,32
SU-1006878,2848024252,89%1895,20
S-517594,1039224146,06%542,22
T2971174,4753723350,64%1669,70
Pz.Kpfw. II Ausf. G3273,6930023252,59%1285,63
Tiger I71102,6258222954,15%1645,39
Bat.-Châtillon 155 559780,1857722948,03%660,54
Challenger7834,9038922845,61%1122,45
AMX 30 1er prototype91206,5849822547,11%1065,42
T-54 first prototype 8809,0155522544,89%872,96
STG Guard 8950,8362022450,89%1070,73
M5 Stuart4159,5124922356,50%373,59
KV-1S6657,4646422261,26%1455,40
Pz.Kpfw. 38 (t)3216,4422722159,28%836,92
Ares 758898,4564721747,47%884,27
Lorraine 155 mle. 518782,9645421552,56%854,41
M48A5 Patton101146,6571821555,35%815,15
Vz. 64 Blesk8697,7750121440,65%987,61
M2 Medium Tank3187,5324121454,21%686,77
Lorraine 155 mle. 507727,5343821451,40%938,70
StuG III Ausf. G5405,3524221048,57%851,00
TOG II* 6776,1448320955,02%1414,77
T-34 shielded 5485,3742320852,88%1210,38
Sturer Emil7808,3145120756,52%1130,38
A-447713,9842320644,66%992,18
M4A2E4 Sherman 5400,2542220355,17%1268,48
T2881348,9953219952,26%1670,91
BDR G1 B5434,1232119848,48%747,50
A-436514,1135919445,88%908,40
Type T-345355,1136618958,20%1002,56
Tiger II81057,4549918949,21%1095,15
T216268,7133318952,38%611,08
Pz.Kpfw. VII101691,9559818748,66%1232,50
T110E3101819,0168518548,11%1249,57
Excalibur 6772,8250918457,61%1410,08
T2 Light Tank 2154,2526918149,72%652,14
Renault R352251,4734317765,54%1475,85
FV3046500,7231117650,57%838,31
Škoda T 256620,8643517553,71%1309,44
Black Rock 111249,6064217546,29%619,28
Pz.Kpfw. II2163,1827717357,80%727,12
T26E5 8888,3263717350,87%973,50
SU-100M17740,6647917157,89%1016,34
StuG IV 5487,6032317043,53%1206,73
T9591856,2467216959,17%1794,22
Lorraine 40 t 8924,7359416946,15%905,07
122 TM 81015,6951016946,15%955,36
O-I6917,9948116662,05%1925,52
SU-855304,9821816544,24%549,46
M36 Jackson6715,2537616553,94%1273,18
Ares 859951,4954616246,30%687,01
Panzer 58 Mutz 8816,0152516043,13%875,02
53TP Markowskiego81194,1378815658,33%1503,42
Char Futur 4 91549,9262615646,15%1316,82
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4289,1621815450,00%674,26
T376600,4544215349,67%1776,33
T1 Heavy5291,5023915246,71%382,23
Spähpanzer Ru 25191034,7349815251,32%1677,66
M3 Lee4179,6817815145,03%459,17
Tiger (P)7976,5354315059,33%1467,93
T-284174,7718614845,27%355,85
AMX 404287,9229114855,41%1244,29
Pz.Sfl. IVc5615,8434014350,35%1438,98
M75218,7622814245,07%589,08
VK 16.02 Leopard5307,9935114153,19%1020,55
Spähpanzer SP I C7836,5150113857,97%1753,10
M415364,6532913755,47%542,38
VK 28.016442,7440513752,55%1285,89
Conqueror Gun Carriage10941,8839513743,07%622,55
Object 41681035,8247713752,55%1364,38
Sherman Firefly6736,8946613554,81%1567,47
SU-85B4318,4324813255,30%785,11
M24E2 Super Chaffee 6479,1251013052,31%1522,01
IS-2 shielded 7981,7857412950,39%1174,74
Strv 746815,9443412846,09%1810,69
1108926,9644312646,03%1016,30
M10 RBFM 5664,2748812651,59%1605,81
M2 Light2194,7427712560,80%894,01
Pz.Kpfw. III Ausf. J4104,3318412549,60%96,52
M24 Chaffee5201,0242212543,20%452,96
Super Hellcat 7599,7046012151,24%762,46
T-448917,8653012055,00%1349,99
T-437890,9248412051,67%1556,99
M374253,2516411847,46%838,48
KV-37831,3144711752,99%1014,99
AMX 12 t6332,6335011751,28%809,33
BT-7487,2413111342,48%62,48
50TP Tyszkiewicza91582,0977111249,11%1440,91
Marder II3255,2619711254,46%781,31
VK 36.01 (H)6690,5239610954,13%1275,17
M5A1 Stuart4104,5626110848,15%166,65
O-Ni71104,5470510847,22%1540,34
Rhm.-Borsig Waffenträger8924,9455310845,37%820,11
Excelsior 5552,5050310859,26%1144,03
FV38059909,5741710747,66%795,49
KV-137705,9843610650,00%1138,94
IS-4101462,6763310461,54%1138,00
Type 4 Chi-To6620,5634510335,92%1014,34
MTLS-1G14 3292,7635110357,28%1439,75
MS-11123,7817310248,04%560,17
Chimera 81168,3564510249,02%1032,69
Crusader 5.5-in. SP7790,5832710045,00%1166,58
MT-256324,7836610049,00%849,83
T-262172,732069954,55%924,87
Hotchkiss EBR7465,554769945,45%842,08
Type 3 Chi-Nu5471,733359749,48%1404,72
T2 Medium Tank2134,262099751,55%611,45
Valentine II 4322,993249743,30%1145,24
VK 168.01 (P) 8858,115479655,21%906,23
AMX 13 757629,856309553,68%1500,00
HWK 128647,035329352,69%1089,67
Pz.Kpfw. 558935,185589348,39%717,77
IS71122,525619248,91%1699,89
T-34-17787,715269243,48%1177,20
Type 5 Ke-Ho4305,632999154,95%1061,36
Churchill Gun Carrier6684,153538933,71%1129,06
Churchill I5336,722958646,51%553,82
Cruiser Mk. III3193,882438656,98%910,95
K-91-PT 9995,105448641,86%671,56
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4104,771998453,57%208,77
T-703183,362648453,57%628,84
Grille5304,291958342,17%428,76
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6582,544208243,90%1358,56
Pz.Kpfw. III Ausf. E3167,192148149,38%422,84
AMX M4 mle. 54101517,815858145,68%952,00
Wespe3273,861877958,23%1062,86
Panhard AML Lynx 6x68376,375037841,03%390,79
FCM 362209,682677754,55%1079,15
B14177,822047656,58%417,98
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5481,844687651,32%1060,24
A-20595,851807553,33%182,06
M10 Wolverine5543,413357452,70%1404,15
SU-100Y 6878,486537361,64%1587,43
Somua SAu 404191,352017251,39%406,19
Cruiser Mk. IV4273,772727152,11%907,91
IS-6 81100,104627147,89%1114,92
T-463115,231607055,71%379,28
Covenanter5183,702087045,71%430,40
T54E191634,447157051,43%1537,31
Type 62 7377,045536850,00%645,07
Hotchkiss H352143,371976851,47%586,36
T-29 3373,793606855,88%1655,48
Pz.Kpfw. 35 (t)2164,072216756,72%830,81
XM551 Sheridan10766,106296752,24%730,43
AMX 383114,292056653,03%255,13
LPT-67 Šelma9814,264976659,09%1092,12
Archer5548,083256646,97%1371,44
T698873,984726651,52%931,50
Char de transition 6912,145306648,48%1448,35
Lorraine 39L AM3255,061796556,92%902,06
P.43 bis6708,834316353,97%1337,69
Löwe 81241,185546264,52%1625,40
SU-76M4159,251376136,07%188,10
Großtraktor - Krupp 3379,543706159,02%1659,10
T56 GMC3127,591515853,45%296,51
M4A1 FL 10 6639,415035836,21%816,84
Škoda T 245474,043485749,12%1385,48
T1 Cunningham185,111215635,71%282,10
Carro d'assalto P.887638,304465651,79%784,42
AMX 13 105 AM mle. 505240,382225632,14%255,14
Somua S353410,464075655,36%1499,57
AT 25421,983335552,73%1041,25
Object 430 Version II9741,504765440,74%444,76
T-34 with L-11 4357,504265448,15%1189,12
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6840,746825461,11%1713,19
AMX 13 909638,914405352,83%900,72
FV2078753,256515354,72%795,21
M7 Priest3241,631555244,23%524,26
Cruiser Mk. I1153,381725253,85%735,17
AMX ELC 901 6260,734045238,46%407,31
T14 5657,225835164,71%1491,08
KV-1SA 5640,434645149,02%1297,78
AT-12158,721535054,00%529,85
Bishop5301,462444850,00%508,35
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5555,905174858,33%1433,84
Valiant 5601,505464866,67%1500,32
Cromwell6583,943764753,19%1109,66
59-166299,093364738,30%547,85
113101348,475954759,57%1089,68
Turán III prototípus 5533,575324757,45%1396,81
Renault UE 573209,091914645,65%581,52
Black Prince7758,136954560,00%1082,85
Valentine3324,442734548,89%1292,70
T-45 2186,912594555,56%953,15
M22280,523234450,00%1599,29
Type 2597 Chi-Ha3172,551784447,73%478,71
T-505177,602964353,49%500,82
AMX AC mle. 4671069,637114353,49%1668,16
VK 30.02 (M)6581,263454341,86%954,15
Gabler’s Destroyer 5326,844424355,81%844,96
Alecto4338,363204259,52%966,41
Taschenratte111567,407144235,71%635,57
SU-14-28949,395474146,34%870,57
Semovente M415682,515084148,78%1614,81
Panhard AMD 178B6419,764084143,90%1023,12
LT vz. 383211,202274057,50%867,27
Crusader6302,433284060,00%905,78
AMX 30 B101186,654644047,50%838,11
Progetto CC55 mod. 5481122,855113956,41%1164,39
T404440,692873951,28%1088,88
T25 AT7699,263923958,97%890,71
Sherman III5449,623983948,72%1296,15
K-9110850,746433951,28%503,70
40TP Habicha6652,743483842,11%1165,80
SU-263234,471353839,47%463,16
G.Pz. Mk. VI (e)2112,341733855,26%595,32
43 M. Toldi III 3204,082503850,00%1027,23
FCM 36 Pak 40 3336,463653764,86%972,60
Panzerjäger I2162,271553743,24%461,40
Nashorn6593,543083743,24%881,45
Strv m/425524,533863655,56%1688,72
SU-122A5397,062793447,06%910,75
D23168,552013366,67%652,37
Vickers Mk. E Type B2221,942523351,52%978,09
Sturmpanzer I Bison3183,941623357,58%617,07
Leichttraktor185,361813354,55%299,86
Type 4 Heavy91245,036253348,48%1035,97
T23E3 7521,885673345,45%663,95
O-Ho81220,098443265,63%1422,95
Churchill VII6629,874083161,29%1146,03
Black Prince II 7726,574773043,33%806,73
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4321,382662948,28%998,49
Windhund 8904,484992934,48%624,18
45TP Habicha7640,433352842,86%589,41
VK 30.01 (D)6291,682222835,71%266,84
Mäuschen9894,613872850,00%633,28
LTG7483,196482762,96%1021,80
ST vz. 394276,692572650,00%867,28
AMX 50 12091474,585112665,38%1449,56
SU-182104,401052544,00%432,05
AT 86533,163262548,00%857,31
Renault FT AC2137,331522454,17%438,35
T7 Combat Car 2120,541802445,83%441,20
Renault FT 75 BS274,22972343,48%206,09
L-60 2197,783012343,48%1098,01
Vickers Medium Mk. I167,181142245,45%142,13
TKS z n.k.m. 20 mm 2156,272482268,18%971,89
Lago4130,452982259,09%318,78
SMV CC-678605,865342250,00%480,03
T-602130,001802250,00%442,59
MKA 2308,823442259,09%1466,47
T1E6 2196,182382250,00%912,49
Vickers Medium Mk. III3203,712252171,43%857,22
Controcarro 3 Minotauro101641,577172157,14%1046,74
Loyd Gun Carriage2116,521532161,90%814,73
Kunze Panzer 91461,716622147,62%1203,92
T207756,654592055,00%1184,57
T1 HMC2176,001512055,00%1035,44
T-804191,102262050,00%644,36
Bat.-Châtillon 12 t8299,703522055,00%428,96
M3 Light 3203,352312050,00%974,97
LHMTV8199,154122045,00%119,14
BZ-587907,795901942,11%967,84
Marder 38T4286,952021936,84%541,33
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3250,792671952,63%810,82
M-II-Y7820,686431942,11%853,10
Lorraine 50 t 91596,267471947,37%1405,35
Pz.Sfl. IC 4413,894371963,16%1368,05
M3 Stuart3135,501771850,00%394,12
D1275,111181838,89%79,38
Pz.Kpfw. I271,881731723,53%50,47
A46 6437,125041747,06%1436,64
Vickers Medium Mk. II290,131131631,25%202,51
Renault FT146,501021650,00%87,47
Universal Carrier 2-pdr2102,631201650,00%274,24
AMX 13 57 GF 7668,805571546,67%1203,14
Ikv 1035551,293601457,14%1611,97
Birch Gun4225,571751435,71%646,69
Churchill Crocodile 6570,865211442,86%676,71
Chi-Go 7806,216411442,86%852,38
Valentine AT4137,691511353,85%248,61
AEC Armoured Car5268,462451338,46%350,10
T78 6879,774751338,46%1099,96
Type 97 Te-Ke 2239,834011241,67%1215,09
Type 95 Heavy4121,091631154,55%263,82
Durchbruchswagen 24313,452381127,27%692,65
SU-85I 5459,092681118,18%626,72
Pz.Kpfw. T 15 3327,734411163,64%1803,11
M4A3E8 Sherman6646,003331030,00%1126,55
E 7591022,605111030,00%612,71
Pz.Sfl. IVb4241,901661040,00%501,54
LTP 3220,502601070,00%1192,07
P.435298,67262944,44%650,33
SMV CC-567804,00722966,67%1180,27
GSOR the TANK 91056,44700966,67%1008,38
14TP4300,88265850,00%1229,30
Type 98 Ke-Ni3134,25277850,00%444,73
Škoda T 177649,63633862,50%1349,19
VK 20.01 (D)4177,63257862,50%517,36
AMX 65 t8606,13254837,50%419,64
XM69 Hacker111097,13565825,00%422,23
AE Phase I 91585,63710887,50%1513,48
Fantôme 9994,75491850,00%807,65
Stuart I-IV3392,29458785,71%2515,14
SU-54221,71204742,86%329,57
T6 Medium4614,71485771,43%1720,84
AMR 35 2324,29358757,14%1857,42
T-116 3246,86293771,43%1154,23
Light Mk. VIC 2161,43265757,14%894,06
P26/404218,67226650,00%465,82
10TP3222,00219650,00%919,38
SU-1527759,00625666,67%1075,15
Sexton II3150,50137633,33%433,36
Semovente M43 Bassotto6622,50422633,33%775,06
SARL 424308,83293666,67%1176,00
IS-M8508,00313633,33%258,85
M4A3(76)W Sherman 6854,17700666,67%1755,88
T26E3 Eagle 7 7913,33578650,00%1097,72
Chi-Ni2167,80251580,00%994,18
Strv m/40L3266,80483540,00%886,90
Sturmpanzer II4114,20118540,00%117,39
Mitsu 1085480,20284560,00%818,95
ARL V396252,80382580,00%417,41
AMX 105 AM mle. 474121,4084560,00%321,77
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2209,40484580,00%1213,66
Kolohousenka1176,2512140,00%779,55
Renault Otsu140,506640,00%3,10
Type 95 Ha-Go282,00124425,00%101,25
Renault NC-31165,75153450,00%178,47
M46 Patton9782,5018740,00%381,40
Grant4521,00446366,67%2084,69
DS PZInż5277,0011330,00%334,63
Type 91 Heavy3137,0013030,00%203,69
UDES 14 Alt 58755,33480333,33%537,62
Type 89 I-Go/Chi-Ro272,331593100,00%292,96
Jagdpanther II8368,00337333,33%68,21
Hummel6598,00281250,00%745,20
Jagdpanzer IV6292,5011520,00%254,68
Type 97 Chi-Ha3386,50329250,00%1468,73
T3E2 Medium Tank 3194,50350250,00%749,42
Convert. Medium Tank T3 3488,50482250,00%1759,96
Strv fm/211182,005331100,00%1104,83
Fiat 30001160,002371100,00%932,44
LT vz. 352415,005921100,00%3144,22
Strv m/382224,004441100,00%985,68
L6/402785,005331100,00%4715,01
4TP194,003610,00%194,74
Renault G15710,005901100,00%2795,46
M3G FT3275,0013610,00%616,94
Type 3 Ju-Nu6524,007471100,00%687,91
StuG III Ausf. B4366,003611100,00%1031,69
T18 HMC352,001101100,00%261,00
T82 HMC4160,002111100,00%511,19

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/07/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/04/2026
Ayrıldı: 03/07/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/02/2026
Ayrıldı: 27/03/2026
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 06/10/2025
Ayrıldı: 26/11/2025