BigBoneFish

clanlogo
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 12/09/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar335300069
Ortalama Seviye7,320,000,008,30
Galibiyetler1732251,66%00,00%00,00%3347,83%
Yenilgiler1563346,62%00,00%00,00%3652,17%
Berabere5751,71%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar897326,76%00,00%00,00%1115,94%
İmha edilen Tanklar276970,8300,0000,00370,54
Yoketme Oranı1,130,000,000,64
Tespit edilen Tanklar379461,1300,0000,001321,91
Verilen Hasar1.178,930,000,001.333,86
Düşman üssü işgal puanı100710,3000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı150210,4500,0000,0000,00
Deneyim659,010,000,00763,48
WN71167,750,000,00979,31
WN81565,690,000,001648,48
Toplam
Savaşlar33530
Ortalama Seviye7,32
Galibiyetler1732251,66%
Yenilgiler1563346,62%
Berabere5751,71%
Hayatta Kalınan Savaşlar897326,76%
İmha edilen Tanklar276970,83
Yoketme Oranı1,13
Tespit edilen Tanklar379461,13
Verilen Hasar1.178,93
Düşman üssü işgal puanı100710,30
Üs savunma Puanı150210,45
Deneyim659,01
WN71167,75
WN81565,69
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar69
Ortalama Seviye8,30
Galibiyetler3347,83%
Yenilgiler3652,17%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1115,94%
İmha edilen Tanklar370,54
Yoketme Oranı0,64
Tespit edilen Tanklar1321,91
Verilen Hasar1.333,86
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim763,48
WN7979,31
WN81648,48
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar348000
Galibiyetler13037,36%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler20157,76%00,00%00,00%00,00%
Berabere174,89%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8223,56%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1830,5300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,690,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2610,7500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.778,900,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1630,4700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2170,6200,0000,0000,00
Deneyim664,230,000,000,00
Toplam
Savaşlar348
Galibiyetler13037,36%
Yenilgiler20157,76%
Berabere174,89%
Hayatta Kalınan Savaşlar8223,56%
İmha edilen Tanklar1830,53
Yoketme Oranı0,69
Tespit edilen Tanklar2610,75
Verilen Hasar1.778,90
Düşman üssü işgal puanı1630,47
Üs savunma Puanı2170,62
Deneyim664,23
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11000
Galibiyetler436,36%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler654,55%00,00%00,00%00,00%
Berabere19,09%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar327,27%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,3600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,0900,0000,0000,00
Verilen Hasar760,090,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim451,450,000,000,00
Toplam
Savaşlar11
Galibiyetler436,36%
Yenilgiler654,55%
Berabere19,09%
Hayatta Kalınan Savaşlar327,27%
İmha edilen Tanklar40,36
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar10,09
Verilen Hasar760,09
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim451,45
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar120000
Galibiyetler8268,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3730,83%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,83%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3730,83%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar270,2300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar920,7700,0000,0000,00
Verilen Hasar38,800,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı10578,8100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1040,8700,0000,0000,00
Deneyim329,080,000,000,00
Toplam
Savaşlar120
Galibiyetler8268,33%
Yenilgiler3730,83%
Berabere10,83%
Hayatta Kalınan Savaşlar3730,83%
İmha edilen Tanklar270,23
Yoketme Oranı0,33
Tespit edilen Tanklar920,77
Verilen Hasar38,80
Düşman üssü işgal puanı10578,81
Üs savunma Puanı1040,87
Deneyim329,08
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1626000
Galibiyetler73645,26%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler87954,06%00,00%00,00%00,00%
Berabere110,68%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar44327,24%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar8030,4900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,680,000,000,00
Tespit edilen Tanklar15000,9200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.520,980,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı23921,4700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı60193,7000,0000,0000,00
Deneyim668,150,000,000,00
Toplam
Savaşlar1626
Galibiyetler73645,26%
Yenilgiler87954,06%
Berabere110,68%
Hayatta Kalınan Savaşlar44327,24%
İmha edilen Tanklar8030,49
Yoketme Oranı0,68
Tespit edilen Tanklar15000,92
Verilen Hasar1.520,98
Düşman üssü işgal puanı23921,47
Üs savunma Puanı60193,70
Deneyim668,15
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar56000
Galibiyetler1832,14%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3867,86%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1526,79%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar250,4500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,610,000,000,00
Tespit edilen Tanklar450,8000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.783,130,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı20,0400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı721,2900,0000,0000,00
Deneyim551,380,000,000,00
Toplam
Savaşlar56
Galibiyetler1832,14%
Yenilgiler3867,86%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1526,79%
İmha edilen Tanklar250,45
Yoketme Oranı0,61
Tespit edilen Tanklar450,80
Verilen Hasar1.783,13
Düşman üssü işgal puanı20,04
Üs savunma Puanı721,29
Deneyim551,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (291)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
TVP T 50/51101916,2070971646,51%1492,02
STB-1102182,0681360050,50%1883,40
AMX 12 t6713,4959450356,86%2344,41
59-166621,6852647455,06%1990,86
Cobra 91899,2183046154,01%1772,89
Type T-345522,0843644749,44%1498,09
E 5091685,2173844646,86%1537,26
P.44 Pantera8972,5160444148,75%1170,25
T-4481048,5656843049,77%1416,05
Bat.-Châtillon 12 t8819,3376541952,51%1559,85
Prototipo Standard B91503,9562441348,43%1412,82
Type 5 Ka-Ri 81713,1281040653,45%1715,18
Crusader6467,4843840149,38%1399,34
Object 140101933,8473539246,68%1494,10
T2971267,6577438351,96%1673,09
11081513,3284737955,67%1882,33
Bat.-Châtillon 25 t102068,7279537051,08%1720,03
ShPTK-TVP 100 81414,7878835751,82%1609,07
BZ-176 81555,1192435254,55%1553,49
Char Futur 4 91847,2681135150,43%1630,51
Strv 746961,8169234654,91%2065,65
LT-432 8875,7973734451,16%1606,86
ELC EVEN 90 8795,1182434051,76%1618,20
Ho-Ri 3102296,4275633551,64%1668,09
AMX 50 10081373,3178532454,63%1543,65
Jagdpanther71000,6061631556,83%1453,45
Bat.-Châtillon Bourrasque 81557,3695431456,69%2065,98
60G FT5850,9648931257,05%2221,61
T-34-171064,5067330756,35%1848,73
T-34-856950,7364530258,61%2071,79
T2071118,7673930160,47%1825,34
UDES 14 Alt 581391,3675630047,33%1829,22
Type 5 Heavy102513,2795728953,98%1756,26
IS-38813,0048728945,67%727,74
Type 586895,8963628256,03%2002,72
T-345733,0951227053,33%2411,31
Rhm.-Borsig Waffenträger81492,6273725453,54%1499,78
WZ-131G FT61021,5961825356,13%2084,75
Panhard AMD 178B6595,2656225356,52%1889,19
KV-856665,6039824753,85%1166,96
FV1066 Senlac 8791,7774124446,72%1478,00
Super Hellcat 7702,4944424348,56%953,06
M127904,9363324050,42%1185,53
Centurion Mk. I8958,1959023842,02%1083,45
T26E5 Patriot 81143,3674523348,07%1415,96
Charioteer Nomad 81590,5676622552,00%1728,50
Cromwell6840,1167822263,51%1961,66
IS7772,3644422149,77%943,69
25TP KSUST II5672,3254622055,45%1898,31
Caernarvon81107,3165221846,33%1102,22
121B 102139,4975621744,70%1690,52
Vickers MBT Mk. 3 102129,6280721251,89%1782,55
Type 4 Chi-To6526,9739821044,76%846,63
GSOR 1010 FB 81484,2772620245,54%1647,92
Object 274a 81369,9879319848,99%1659,37
Staghound Mk. III61035,0187719663,78%2310,93
T-34-281533,9588819555,90%2273,85
S35 CA5899,5659519560,00%2208,84
KV-15438,6832219446,91%828,26
T803112372,4195619252,60%1617,12
IS-3A Peregrine 81460,9292719159,69%1605,32
40TP Habicha61038,6473018556,22%2356,95
STA-181019,0250518542,16%1145,98
M36 Jackson61343,8781118153,59%2831,20
M4A3E2 Sherman Jumbo6461,7939218148,62%745,56
Leo7734,8152117948,04%1030,61
Grille5728,0546117256,40%1694,40
Centurion Mk. 7/191814,1381916851,19%1943,11
StuG III Ausf. G5375,2726416741,32%688,55
Excelsior 5439,4339916749,10%740,82
M24E2 Super Chaffee 6618,5874116361,96%2064,77
SU-14-28950,7863516250,62%877,25
UDES 15/16102124,8574516249,38%1697,13
T1 Cunningham1133,7723916154,66%819,09
BDR G1 B51010,6852116058,75%2428,11
XM57 81903,2190015648,72%1796,77
DS PZInż5793,1362515455,84%1980,34
M10 Wolverine5935,9266615357,52%2650,11
MT-256446,3150815356,86%1477,79
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5330,5731414852,70%826,07
Ho-Ri 281650,7881514748,30%2217,10
M48A5 Patton102011,3877214646,58%1497,74
Type 6191657,0172214447,92%1653,84
AMX M4 mle. 5191747,3985814454,17%1511,48
E 7591668,3582613953,96%1487,60
WZ-111 model 1-491529,5279613748,18%1315,47
Bat.-Châtillon 25 t AP91614,6378213652,21%1684,98
IS-27950,8762213448,51%1149,16
Super Conqueror101961,6378613450,00%1490,28
AEC Armoured Car51024,0872013256,82%2899,41
AMX M4 mle. 457985,0457713138,93%1182,89
Krupp-Steyr Waffenträger 7864,8253813147,33%1161,04
WZ-113G FT102863,0184913046,15%2036,00
Tortoise91857,8893312857,03%1614,00
FSV Scheme A71326,5397112759,06%2448,75
AT 25571,8337512548,80%1278,48
Škoda T 245663,8650711949,58%2001,10
Vz. 68 Squall 8741,1368711943,70%1207,65
Panther/M10 7826,4762711958,82%1299,04
King Tiger (Captured) 7741,4553811952,94%866,67
Char Mle. 75 91220,0279411855,08%1623,65
Ikv 65 Alt II6725,8743011449,12%1256,56
Type 5 Chi-Ri7773,1244611352,21%1242,16
Maus101984,2192311257,14%1470,66
UDES 1691659,3574410947,71%1812,56
T6981600,5492110757,01%2216,42
XM66F 81951,1090010750,47%2222,92
Tiger I71101,7074010658,49%1499,26
FV380591017,0471710655,66%910,29
Type 3 Chi-Nu5306,1125110542,86%660,38
Hotchkiss EBR7927,8880210454,81%2300,52
M4A1 Sherman5400,5928210336,89%894,71
M26 Pershing8829,2753310347,57%879,65
Tiger II81379,8379910249,02%1535,59
A46 6467,7658210251,96%1609,80
Emil I81236,7271310150,50%1355,34
SU-1006978,3962310054,00%1889,12
Škoda T 5091512,087329951,52%1259,44
Churchill VII6501,533479746,39%728,75
SFAC 105 81452,336959748,45%1304,91
Vz. 64 Blesk8871,978079556,84%1512,71
T26E4 SuperPershing 81145,187179146,15%1294,22
FV226 Contradictious 81862,809879055,56%2072,51
WZ-111 model 5A102102,198718951,69%1553,39
M47 Iron Arnie 81465,638618957,30%1888,76
Panther7790,604758852,27%1292,48
T-284191,411948847,73%423,39
Conqueror91597,438188851,14%1416,87
FV217 Badger101795,398608855,68%1212,52
Churchill I5446,373108744,83%869,38
T-437664,864048747,13%906,13
O-I6959,897138354,22%1691,97
AMX ELC bis5190,422838348,19%446,74
Rheinmetall Skorpion 81397,497118146,91%1414,76
T3281397,517208057,50%1674,20
T-34-2G FT71255,197687955,70%1981,00
T-1091536,897727948,10%1417,52
T-5491166,045027850,00%1062,21
T110E5101897,697887744,16%1270,79
M18 Hellcat6973,836817557,33%1925,19
SMV CC-64 Vipera 81625,048557550,67%1789,58
BZ-5871372,748797455,41%1896,30
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4275,442527360,27%709,40
M-IV-Y 81306,928207353,42%1532,93
Mars 81682,048827354,79%1836,48
Type 59 81262,288107251,39%1533,23
SU-100Y 6844,185687256,94%1490,99
LTG7934,138807161,97%2350,52
Matilda4308,142567052,86%850,00
VK 28.016650,206327047,14%2045,80
T-50-2 6444,464657040,00%1103,39
AE Phase I 91484,337767048,57%1292,59
Ho-Ri 192004,308586956,52%1908,53
M5A1 Stuart4114,462156847,06%187,32
BZT-70 102386,078066839,71%1433,82
XM69 Hacker112600,108416844,12%1650,25
WZ-1317792,277186738,81%1706,52
M446792,975236656,06%1400,67
Leichttraktor186,421556439,06%180,29
Type 3 Ju-Nu61159,008466462,50%1940,47
M10392054,368996448,44%2010,30
Projet Louis 91086,897826450,00%1415,24
Vz. 44-171201,448686365,08%1768,41
Panther II81142,275596338,10%1333,61
DZT-159 91767,908046350,79%1599,40
P.43 ter7425,233676251,61%470,80
Vickers Medium Mk. II271,581136046,67%154,95
113 Beijing Opera 102057,157586040,00%1466,78
VK 30.01 (D)6613,445565949,15%1192,94
Spähpanzer SP I C7972,578795855,17%2554,75
Škoda T 56 81603,717385844,83%1494,86
P.435313,093435740,35%578,09
P.43 bis6555,964615743,86%871,81
T95/FV4201 Chieftain 102034,308115745,61%1221,67
Type 5 Ke-Ho4239,582385550,91%708,49
Ares 7581399,568725550,91%1710,61
StuG IV 5703,916215552,73%1952,41
M15/423200,132055347,17%446,90
Ikv 1035618,554745350,94%1661,03
Semovente M415917,856895261,54%2517,05
Covenanter5182,852325257,69%523,61
Concept 1B 91960,409004845,83%1475,57
T1 HMC2128,671504548,89%609,20
M3 Lee4238,492174551,11%737,57
GSOR 1006 Scheme 792276,828894450,00%2103,70
Comet7577,265464346,51%757,03
T2 Medium Tank2118,581724358,14%557,81
M46 Patton91669,078084344,19%1559,34
Strv m/425317,453684055,00%796,77
SU-76G FT4918,433714062,50%2557,35
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4218,452394050,00%536,11
Vickers Mk. E Type B2145,031743951,28%547,18
Renault FT186,341503852,63%371,05
Coccodrillo 102041,427473842,11%1342,36
Vz. 60S Dravec 102595,249693855,26%1770,89
ARL 446781,495793748,65%1339,81
O-Ho81715,629223751,35%2097,13
Jagdpanzer E 90 91777,467433743,24%1348,73
FV224 Chopper71287,978403540,00%1511,41
Vickers Medium Mk. III392,591263441,18%95,53
AMX 13 757981,357563450,00%2120,41
Lorraine 40 t 8761,034083339,39%695,43
14TP4178,032713262,50%605,57
VK 36.01 (H)6357,383423240,63%352,69
Škoda T 177854,726993237,50%1850,32
Sturer Emil7837,196213259,38%1212,85
MS-1185,231193141,94%215,75
Valiant 5672,067373164,52%1662,97
TVP VTU Koncept8817,306063053,33%901,52
Type 98 Ke-Ni3137,001692944,83%386,38
M2 Medium Tank394,451402937,93%91,54
Pz.Kpfw. III/IV5222,553142941,38%344,85
AT-FV230 Breaker112188,9310112965,52%1513,73
E 65 Zwilling 81519,688642850,00%1309,17
T7 Combat Car 295,151792762,96%458,84
Renault Otsu1105,271932665,38%456,98
B14232,152672657,69%621,60
Black Prince7688,355332650,00%751,87
Type 2597 Chi-Ha3218,402542564,00%882,81
Marder II3218,962112560,00%645,71
Lago4194,712362458,33%546,94
T-463120,711562454,17%382,56
Renault NC-31142,041342347,83%68,92
AMX 40497,872342360,87%297,61
Type 97 Te-Ke 2140,221982339,13%513,49
AMX 383111,391672334,78%121,01
AMX 13 57 GF 7999,709292360,87%2212,91
Type 95 Ha-Go2134,821292236,36%391,55
T-116 3240,453392245,45%816,35
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61077,367942254,55%2331,54
WZ-111 81194,958522157,14%1380,26
Tiger 131 6911,386162133,33%1400,74
Pudel 6467,424971963,16%774,24
Object 25791461,397571844,44%1259,52
Cruiser Mk. IV4106,711561758,82%236,15
KPz 3 Projekt 07 HK 91631,659651788,24%1673,65
Cruiser Mk. III3153,501731662,50%703,08
Ikv 90 Typ B7839,476161553,33%1106,20
Pz.Kpfw. III Ausf. J4311,933291553,33%751,12
Pz.Sfl. IC 4394,332731533,33%1060,57
Carro d'assalto P.887595,933041414,29%562,83
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3207,642281450,00%634,14
Type 1 Ho-Ni II 4824,938401478,57%2287,78
Ashigaru 102268,367121435,71%1438,47
GSR 3301 Setter7706,937531450,00%1610,73
T-262139,381621353,85%656,30
BT-7 artillery 3446,005061353,85%1634,86
P26/404337,425271258,33%1000,99
Carro da Combattimento 45 t 101944,256071216,67%1177,00
D23185,822521163,64%692,51
Vickers Medium Mk. I138,401271060,00%164,93
Konštrukta T-34/10071117,609731080,00%2075,26
WZ-1328886,709101070,00%1498,73
50TP prototyp 8924,78730966,67%942,30
Type 4 Heavy91283,22856955,56%987,42
Pz.Kpfw. II Ausf. D 247,44210977,78%262,76
TKS z n.k.m. 20 mm 2262,00555862,50%1567,90
Hotchkiss H352119,38207850,00%434,19
Sav m/434350,38295825,00%740,18
Panzerjäger I2218,38240887,50%976,28
Pz.Kpfw. III Ausf. E3235,00361862,50%829,45
AMR 35 2167,50215875,00%806,87
Škoda T 40 6749,50519812,50%1247,17
SPHT 91208,63679850,00%692,01
FV601 Saladin81314,00922771,43%1787,41
SU-2-122 5426,14598785,71%927,84
4TP1130,50231650,00%455,83
10TP3142,17218616,67%331,71
Pz.Kpfw. II2142,00298650,00%425,81
AMX 13 105 AM mle. 505684,00375616,67%1366,01
A43 BP prototype 61024,50828650,00%1485,69
D12105,20216580,00%478,61
FV227 Conceiver81534,00762520,00%1493,80
LT vz. 352228,00234450,00%966,18
7TP286,002493100,00%312,19
SU-122A5201,673603100,00%439,97
T-832 82029,00922333,33%1819,20
T-29 3401,3328130,00%1256,79
IT-3 4591,007492100,00%2147,32
Matilda IV 5491,50602250,00%990,09
M41D 8439,00507250,00%560,45
Kolohousenka1224,006910,00%984,92
Fiat 3000195,001611100,00%471,54
LT vz. 383354,002481100,00%1377,40
Type 3 Ho-Ni III50,002911100,00%261,00
T23E3 7927,0013801100,00%1642,75
Pz.Kpfw. I Ausf. C30,002391100,00%261,00
T82 HMC4154,003181100,00%471,19
T-45 2140,0022110,00%388,47
Light Mk. VIC 2531,0011491100,00%3759,44
T28 Concept 71017,008821100,00%1764,12

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 12/09/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 06/03/2025
Ayrıldı: 12/09/2025
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 01/03/2022
Ayrıldı: 05/03/2025
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 01/03/2022
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 07/12/2020
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 07/02/2022
Ayrıldı: 28/02/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 02/12/2014
Ayrıldı: 04/12/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 05/12/2020
Ayrıldı: 05/12/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 02/12/2014
Ayrıldı: 04/12/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 14/04/2014