Beranor

clanlogo
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 24/06/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2918116152322
Ortalama Seviye7,529,008,508,52
Galibiyetler1446749,58%743,75%6844,74%13842,86%
Yenilgiler1425048,83%956,25%7851,32%17454,04%
Berabere4641,59%00,00%63,95%103,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar1037435,55%425,00%5334,87%10231,68%
İmha edilen Tanklar269370,9290,561030,681970,61
Yoketme Oranı1,430,751,040,90
Tespit edilen Tanklar199820,6800,00520,341000,31
Verilen Hasar1.086,11923,31957,89927,10
Düşman üssü işgal puanı252450,8700,001921,262950,92
Üs savunma Puanı255650,8800,00910,601440,45
Deneyim596,46574,69644,24604,83
WN71105,61493,64709,84619,61
WN81388,65616,07761,26689,33
Toplam
Savaşlar29181
Ortalama Seviye7,52
Galibiyetler1446749,58%
Yenilgiler1425048,83%
Berabere4641,59%
Hayatta Kalınan Savaşlar1037435,55%
İmha edilen Tanklar269370,92
Yoketme Oranı1,43
Tespit edilen Tanklar199820,68
Verilen Hasar1.086,11
Düşman üssü işgal puanı252450,87
Üs savunma Puanı255650,88
Deneyim596,46
WN71105,61
WN81388,65
Son 24 saat
Savaşlar16
Ortalama Seviye9,00
Galibiyetler743,75%
Yenilgiler956,25%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar425,00%
İmha edilen Tanklar90,56
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar923,31
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim574,69
WN7493,64
WN8616,07
Son 7 gün
Savaşlar152
Ortalama Seviye8,50
Galibiyetler6844,74%
Yenilgiler7851,32%
Berabere63,95%
Hayatta Kalınan Savaşlar5334,87%
İmha edilen Tanklar1030,68
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar520,34
Verilen Hasar957,89
Düşman üssü işgal puanı1921,26
Üs savunma Puanı910,60
Deneyim644,24
WN7709,84
WN8761,26
Son 30 gün
Savaşlar322
Ortalama Seviye8,52
Galibiyetler13842,86%
Yenilgiler17454,04%
Berabere103,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar10231,68%
İmha edilen Tanklar1970,61
Yoketme Oranı0,90
Tespit edilen Tanklar1000,31
Verilen Hasar927,10
Düşman üssü işgal puanı2950,92
Üs savunma Puanı1440,45
Deneyim604,83
WN7619,61
WN8689,33
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar20000
Galibiyetler1260,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler840,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1155,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar60,3000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar90,4500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.435,200,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı643,2000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim713,700,000,000,00
Toplam
Savaşlar20
Galibiyetler1260,00%
Yenilgiler840,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1155,00%
İmha edilen Tanklar60,30
Yoketme Oranı0,67
Tespit edilen Tanklar90,45
Verilen Hasar1.435,20
Düşman üssü işgal puanı643,20
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim713,70
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar281,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim85,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar281,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim85,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler250,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler250,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar250,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar71,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı3,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar200,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı123,0000,0000,0000,00
Deneyim301,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler250,00%
Yenilgiler250,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar250,00%
İmha edilen Tanklar71,75
Yoketme Oranı3,50
Tespit edilen Tanklar20,50
Verilen Hasar200,75
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı123,00
Deneyim301,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar221000
Galibiyetler15168,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6730,32%00,00%00,00%00,00%
Berabere31,36%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13259,73%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2311,0500,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,600,000,000,00
Tespit edilen Tanklar650,2900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.395,480,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3191,4400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı960,4300,0000,0000,00
Deneyim760,470,000,000,00
Toplam
Savaşlar221
Galibiyetler15168,33%
Yenilgiler6730,32%
Berabere31,36%
Hayatta Kalınan Savaşlar13259,73%
İmha edilen Tanklar2311,05
Yoketme Oranı2,60
Tespit edilen Tanklar650,29
Verilen Hasar1.395,48
Düşman üssü işgal puanı3191,44
Üs savunma Puanı960,43
Deneyim760,47
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar93000
Galibiyetler3638,71%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5660,22%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,08%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3739,78%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar740,8000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,320,000,000,00
Tespit edilen Tanklar770,8300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.175,290,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4154,4600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3333,5800,0000,0000,00
Deneyim553,780,000,000,00
Toplam
Savaşlar93
Galibiyetler3638,71%
Yenilgiler5660,22%
Berabere11,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar3739,78%
İmha edilen Tanklar740,80
Yoketme Oranı1,32
Tespit edilen Tanklar770,83
Verilen Hasar1.175,29
Düşman üssü işgal puanı4154,46
Üs savunma Puanı3333,58
Deneyim553,78
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar63000
Galibiyetler914,29%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5485,71%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1625,40%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar150,2400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,320,000,000,00
Tespit edilen Tanklar480,7600,0000,0000,00
Verilen Hasar807,130,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1041,6500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı991,5700,0000,0000,00
Deneyim236,220,000,000,00
Toplam
Savaşlar63
Galibiyetler914,29%
Yenilgiler5485,71%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1625,40%
İmha edilen Tanklar150,24
Yoketme Oranı0,32
Tespit edilen Tanklar480,76
Verilen Hasar807,13
Düşman üssü işgal puanı1041,65
Üs savunma Puanı991,57
Deneyim236,22
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (256)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T34 81283,91659234248,72%1565,24
Type 59 81042,24701203050,25%1431,64
AMX Chasseur de chars 8794,0258974846,79%875,70
T3091783,4169374150,61%1669,68
M53/M5591409,3257771549,23%1502,83
T-5491306,2272358447,77%1380,11
IS-6 81062,6066554448,16%1095,15
Grille 15101148,2257151144,62%605,81
Bat.-Châtillon 155 5591227,6852745546,37%1344,66
212A91787,7364045151,66%2178,54
Lorraine 155 mle. 5181189,5561445051,78%1490,63
M10391744,1472641348,67%1897,83
SU-861262,9258638055,26%2492,75
M40/M4381481,3363236652,46%1960,00
Jagdpanzer E 100101507,5458935945,13%929,15
105 leFH18B2 5676,9153235354,39%1407,80
Object 70491904,6467334248,25%1715,74
G.W. Tiger91281,6451933745,10%1305,95
AMX 13 909637,2056032045,31%764,96
T26E4 SuperPershing 8911,8267431151,13%1086,65
AMX 50 12091316,3460831045,16%1094,92
IS-7101541,3166631048,06%1176,17
IS-381386,7969030646,08%1878,72
KV-15648,5552130452,30%1445,91
Jagdpanther II81359,1965028649,30%1445,35
Waffenträger auf Pz. IV91254,2753828644,76%858,08
T3281465,6481727357,51%2151,45
T-448895,2761827249,63%1265,69
T-1091921,1474426450,00%2215,30
Bat.-Châtillon 25 t AP91449,6069124746,96%1499,06
E 25 7722,0650824641,46%858,13
ISU-15281492,5259224148,96%1838,31
Lorraine 155 mle. 5071174,2856024047,08%1761,45
T92 HMC101180,1551123447,01%942,93
S-5171477,7871123264,66%2412,73
Jagdtiger91589,8163623246,98%1268,90
T2971246,3876322455,36%1885,93
T110E4101371,0159821748,85%832,02
G.W. Panther71442,8459621250,47%2168,15
T-62A101470,5465321042,86%1100,76
Hummel61136,7159220455,88%2366,79
AMX 50 10081483,1276620447,06%1914,74
SU-14-281545,5561620450,49%2289,83
AMX 13 F3 AM61127,5056220449,02%2212,10
Object 261101316,6055920448,53%1105,13
IS71026,1560520248,02%1612,27
SU-1006748,2247319853,54%1491,75
Rhm.-Borsig Waffenträger81553,2667219252,60%1659,60
Jagdpanther71097,4259418456,52%1688,56
Tiger II81200,8169618450,54%1391,84
KV-856813,8362418353,55%1522,24
M66789,3260718252,75%1267,78
T-437815,9058717351,45%1399,72
Type 4 Chi-To6780,4863316446,34%1708,25
SU-1527884,2650916350,31%1312,46
Sturer Emil71008,9958816348,47%1382,06
AE Phase I 91062,8361616241,98%735,47
M4151092,5454016150,31%2395,72
M1271593,2864715550,97%3001,64
ARL 446766,9851815245,39%1380,50
Object 268101554,4556614841,89%979,95
KV-481248,9170714645,21%1543,13
T-1506814,8451514650,68%1456,82
Type 5 Chi-Ri7847,9865414253,52%1280,04
Bat.-Châtillon 155 58101034,0159214045,00%733,67
T-34-856617,0653013952,52%1258,43
Jagdpanzer IV6650,0649413860,87%1270,40
Type 586710,6665712954,26%1473,59
AMX M4 mle. 4571002,3369412660,32%1469,13
M18 Hellcat6890,5354312047,50%1747,45
Cromwell6661,6060511747,01%1331,29
Type T-345507,9946811453,51%1649,34
VK 36.01 (H)6747,1463811154,05%1390,88
SU-855513,7529911044,55%1153,75
AMX 12 t6444,5352511054,55%1236,06
ARL V396612,8444210949,54%1104,07
Grille5804,2948810862,04%2275,26
Char Futur 4 91019,9961310843,52%684,45
FV215b (183) 10905,3050110535,24%350,21
FV3046650,1046510459,62%1158,83
Tiger I71025,8767310353,40%1498,85
Comet7923,9674110357,28%1661,61
T-505152,1341210052,00%384,57
KV-371189,426479945,45%1673,43
T-345364,013499446,81%881,85
T1 Heavy5591,825949356,99%1391,46
M7 Priest3653,373629353,76%2555,70
AMX 13 757647,776599362,37%1591,17
Marder II3429,434049362,37%1733,27
SU-54687,753609255,43%2318,85
SU-100M17970,496088848,86%1487,90
AMX 13 105 AM mle. 505635,793538749,43%1663,30
Type 62 7488,265168645,35%896,28
VK 30.01 (P)6674,905878256,10%1288,99
MT-256275,444648252,44%672,83
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5554,575237951,90%1496,87
AMX AC mle. 467793,045577454,05%1026,67
Pz.Sfl. IVc5621,844857346,58%1521,54
Centurion Mk. I8525,675446747,76%474,14
AMX 50 B10796,824856731,34%274,53
T-284321,083736648,48%1018,07
Tiger (P)71061,177406556,92%1480,26
A-20537,422666457,81%181,29
T25/27953,056266448,44%1315,85
IS-27855,166606353,97%1078,93
59-166257,104486344,44%469,64
M4A2E4 Sherman 5373,064366353,97%1060,49
VK 30.02 (D)7760,565906241,94%1060,38
Bat.-Châtillon 25 t101396,976066041,67%945,36
Nashorn6853,415465940,68%1399,03
M5A1 Stuart4266,523895846,55%906,11
StuG III Ausf. G5573,594855657,14%1552,44
Churchill VII6648,825585545,45%1153,12
Pz.Kpfw. III/IV5458,985255558,18%1416,81
T110E5101216,915265530,91%634,71
Object 140101170,616025438,89%669,21
Churchill I5614,645435350,94%1425,17
Sturmpanzer II4454,133515354,72%1772,83
BDR G1 B5424,004535352,83%715,35
Lorraine 39L AM3546,292645253,85%2493,79
S35 CA5404,564015056,00%782,15
Hirschkäfer111309,506235040,00%600,44
AT 25480,854814839,58%1193,13
IS-2M 7818,926484852,08%933,41
T675637,465874656,52%1724,71
M36 Jackson6653,044784544,44%913,35
IS-4101706,076364438,64%1116,16
Covenanter5307,774184452,27%1018,92
StuG IV 5421,643924454,55%968,52
SU-263435,173774259,52%1550,19
M8A14442,074984264,29%1341,00
Type 1 Chi-He4323,153944047,50%1010,29
Somua SAu 404299,713393852,63%817,48
Crusader6393,515063759,46%1286,57
BT-22128,082973661,11%614,66
SU-85B4473,674433647,22%1280,09
VK 45.02 (P) Ausf. A8690,945793655,56%654,22
Bishop5552,754263652,78%1177,30
Ferdinand81101,065743542,86%984,10
BT-7497,792843357,58%239,79
B14151,452963342,42%176,07
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4261,363423360,61%693,75
SU-76M4207,823063354,55%484,64
M374363,473943275,00%1595,19
VK 16.02 Leopard5166,094343253,13%386,78
Marder 38T4439,694393250,00%1219,11
Churchill III 5481,165983240,63%842,34
VK 28.016318,164333154,84%841,72
T404485,604413056,67%1341,83
E 759574,734623033,33%196,10
Bat.-Châtillon 12 t8493,804223030,00%622,24
T56 GMC3222,592842948,28%720,03
ST-I91014,865252941,38%687,81
T-34-17809,256272846,43%1202,96
STA-18482,784602737,04%299,86
T1 HMC2254,772932642,31%1770,17
T-463135,232652657,69%484,98
Pz.Kpfw. III Ausf. J4248,733932653,85%603,85
AT 86698,275472646,15%1056,43
Patton the Tank 9890,464352623,08%553,15
AMX 404125,042622540,00%212,37
KV-26768,565512544,00%1296,49
M10 Wolverine5617,215322441,67%1426,93
Alecto4344,214322458,33%953,94
O-I Experimental5377,044312339,13%491,34
Type 2597 Chi-Ha3228,773252236,36%696,89
Pz.Kpfw. II Luchs499,914232268,18%354,35
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.498,004612277,27%327,72
KV-1SA 5849,867382250,00%1823,69
Renault FT 75 BS2280,002102157,14%2212,81
M5 Stuart4132,383462142,86%144,26
Birch Gun4334,243942157,14%1276,11
Matilda4424,263861963,16%1237,21
Valentine AT4183,112471947,37%367,33
Type 97 Chi-Ha3372,614841855,56%1518,36
Sturmpanzer I Bison3335,782851844,44%1399,39
Renault UE 573340,173051861,11%1331,51
Type 3 Chi-Nu5453,534311741,18%1292,77
Panzerjäger I2181,471861764,71%719,63
Valentine3334,004611758,82%1292,82
Cruiser Mk. III3260,934081553,33%1452,12
Vickers Medium Mk. II2208,212651478,57%1149,29
SU-182223,362301450,00%1558,16
AT-12128,641981450,00%361,73
M3 Light 3159,002671346,15%609,56
Cruiser Mk. IV4252,583711258,33%802,62
Renault FT AC2237,422001258,33%958,74
Pz.Kpfw. I Ausf. C3190,833541241,67%711,84
AMX ELC bis5281,173671241,67%644,74
T-703291,083541233,33%1082,21
Panhard AMD 178B6181,083621250,00%307,26
Type 98 Ke-Ni3270,642731118,18%1082,28
Cruiser Mk. II2183,703121050,00%765,39
Vickers Medium Mk. I1200,44189955,56%1172,75
Vickers Medium Mk. III3219,44309944,44%722,04
MS-1182,44105933,33%185,77
Pz.Kpfw. 38 (t)3130,00284862,50%416,28
Cruiser Mk. I1288,88278875,00%1974,52
Pz.Kpfw. I273,75248825,00%54,28
Leichttraktor1114,5799714,29%301,76
Pz.Kpfw. III Ausf. E3304,71458771,43%1218,18
Universal Carrier 2-pdr2307,14313728,57%1561,79
Pz.Kpfw. II Ausf. G3221,86448785,71%980,97
Tetrarch 2214,29200742,86%989,27
D2352,67192650,00%73,82
T207405,00513666,67%531,30
Pz.Kpfw. II2100,17193616,67%158,79
Vickers Mk. E Type B2197,50270633,33%847,54
AMX 38392,67213633,33%37,66
T1E6 2116,83199666,67%577,01
T1 Cunningham133,60118560,00%163,89
Type 95 Ha-Go2268,00469580,00%1499,04
Hotchkiss H352132,00191520,00%375,80
Sexton II3137,80173520,00%357,93
T3 HMC2259,40416560,00%1313,63
T-26G FT220,2058520,00%0,00
VK 45.02 (P) Ausf. B9644,2034650,00%258,31
A-436370,00439540,00%493,72
Achilles6281,0027150,00%229,06
Progetto M35 mod. 46 8915,40597540,00%735,63
Pz.Kpfw. 35 (t)2125,50273475,00%689,98
M4A1 Sherman5605,25364425,00%1395,69
WZ-1317204,75303425,00%114,86
Strv 103B10571,50338425,00%79,38
T25 AT7318,50298425,00%118,42
T-804278,50451450,00%1208,98
T7 Combat Car 2196,00345425,00%835,52
Kolohousenka1105,3313430,00%314,51
Chi-Ni2133,67280333,33%426,24
Strv m/382219,33271333,33%731,40
Renault Otsu1118,67365366,67%526,20
M14/41293,67152333,33%81,43
D12376,33468333,33%2079,12
T-262245,334473100,00%1510,27
Loyd Gun Carriage26,33200333,33%2,61
T-50-2 6193,3321630,00%203,58
Renault FT12,505620,00%0,00
Renault NC-311194,503452100,00%1307,73
P.43 bis6441,50461250,00%586,48
Type 5 Ke-Ho480,50271250,00%98,55
G.Pz. Mk. VI (e)20,001602100,00%261,00
Light Mk. VIC 2347,00684250,00%2717,35
LTP 3328,0020420,00%1694,83
ISU-122S 7906,0044320,00%1153,92
Strv fm/211165,002401100,00%903,41
Fiat 30001600,005391100,00%4273,39
LT vz. 35245,003361100,00%261,00
LT vz. 38383,003211100,00%311,17
ST vz. 394121,0022510,00%102,28
M24 Chaffee5423,005301100,00%1312,97
T-602463,008771100,00%3113,93
Gabler’s Destroyer 50,0013710,00%0,00
GSOR the TANK 91125,0027310,00%828,29
M24 Chaffee No. 594 5331,0035410,00%538,58
Cromwell B 6456,0019610,00%584,80
T78 6845,009901100,00%1473,99

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 24/06/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 09/06/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 21/05/2025
Ayrıldı: 22/05/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 27/05/2013
Ayrıldı: 16/10/2021
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 28/11/2021
Ayrıldı: 30/08/2023
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 28/11/2021
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 27/05/2013
Ayrıldı: 17/10/2021