Barbarul_Jan

clanlogo
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 16/04/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar682191886257
Ortalama Seviye8,559,508,588,64
Galibiyetler3451950,60%844,44%4147,67%13652,92%
Yenilgiler3248647,62%1055,56%4552,33%11745,53%
Berabere12141,78%00,00%00,00%41,56%
Hayatta Kalınan Savaşlar2062830,24%211,11%1416,28%5922,96%
İmha edilen Tanklar550590,8130,17580,671740,68
Yoketme Oranı1,160,190,810,88
Tespit edilen Tanklar625000,92241,331271,483211,25
Verilen Hasar1.322,971.078,891.203,071.255,28
Düşman üssü işgal puanı545440,8000,001661,933961,54
Üs savunma Puanı243050,3600,0090,1090,04
Deneyim656,70667,83815,23818,46
WN71032,82499,72924,73986,09
WN81391,13544,95982,901127,95
Toplam
Savaşlar68219
Ortalama Seviye8,55
Galibiyetler3451950,60%
Yenilgiler3248647,62%
Berabere12141,78%
Hayatta Kalınan Savaşlar2062830,24%
İmha edilen Tanklar550590,81
Yoketme Oranı1,16
Tespit edilen Tanklar625000,92
Verilen Hasar1.322,97
Düşman üssü işgal puanı545440,80
Üs savunma Puanı243050,36
Deneyim656,70
WN71032,82
WN81391,13
Son 24 saat
Savaşlar18
Ortalama Seviye9,50
Galibiyetler844,44%
Yenilgiler1055,56%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar211,11%
İmha edilen Tanklar30,17
Yoketme Oranı0,19
Tespit edilen Tanklar241,33
Verilen Hasar1.078,89
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim667,83
WN7499,72
WN8544,95
Son 7 gün
Savaşlar86
Ortalama Seviye8,58
Galibiyetler4147,67%
Yenilgiler4552,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1416,28%
İmha edilen Tanklar580,67
Yoketme Oranı0,81
Tespit edilen Tanklar1271,48
Verilen Hasar1.203,07
Düşman üssü işgal puanı1661,93
Üs savunma Puanı90,10
Deneyim815,23
WN7924,73
WN8982,90
Son 30 gün
Savaşlar257
Ortalama Seviye8,64
Galibiyetler13652,92%
Yenilgiler11745,53%
Berabere41,56%
Hayatta Kalınan Savaşlar5922,96%
İmha edilen Tanklar1740,68
Yoketme Oranı0,88
Tespit edilen Tanklar3211,25
Verilen Hasar1.255,28
Düşman üssü işgal puanı3961,54
Üs savunma Puanı90,04
Deneyim818,46
WN7986,09
WN81127,95
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1068000
Galibiyetler55952,34%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler46243,26%00,00%00,00%00,00%
Berabere474,40%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar48645,51%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar5810,5400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2780,2600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.602,130,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5360,5000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı14261,3400,0000,0000,00
Deneyim680,700,000,000,00
Toplam
Savaşlar1068
Galibiyetler55952,34%
Yenilgiler46243,26%
Berabere474,40%
Hayatta Kalınan Savaşlar48645,51%
İmha edilen Tanklar5810,54
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar2780,26
Verilen Hasar1.602,13
Düşman üssü işgal puanı5360,50
Üs savunma Puanı14261,34
Deneyim680,70
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar159000
Galibiyetler9257,86%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6540,88%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,26%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7849,06%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1030,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,270,000,000,00
Tespit edilen Tanklar380,2400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.212,960,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1450,9100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1470,9200,0000,0000,00
Deneyim662,710,000,000,00
Toplam
Savaşlar159
Galibiyetler9257,86%
Yenilgiler6540,88%
Berabere21,26%
Hayatta Kalınan Savaşlar7849,06%
İmha edilen Tanklar1030,65
Yoketme Oranı1,27
Tespit edilen Tanklar380,24
Verilen Hasar1.212,96
Düşman üssü işgal puanı1450,91
Üs savunma Puanı1470,92
Deneyim662,71
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar26000
Galibiyetler1350,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1350,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1142,31%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar160,6200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,070,000,000,00
Tespit edilen Tanklar170,6500,0000,0000,00
Verilen Hasar427,580,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı110,4200,0000,0000,00
Deneyim275,650,000,000,00
Toplam
Savaşlar26
Galibiyetler1350,00%
Yenilgiler1350,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1142,31%
İmha edilen Tanklar160,62
Yoketme Oranı1,07
Tespit edilen Tanklar170,65
Verilen Hasar427,58
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı110,42
Deneyim275,65
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1081000
Galibiyetler70164,85%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler35933,21%00,00%00,00%00,00%
Berabere211,94%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar52848,84%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar8060,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,460,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6050,5600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.252,230,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6320,5800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı8990,8300,0000,0000,00
Deneyim718,470,000,000,00
Toplam
Savaşlar1081
Galibiyetler70164,85%
Yenilgiler35933,21%
Berabere211,94%
Hayatta Kalınan Savaşlar52848,84%
İmha edilen Tanklar8060,75
Yoketme Oranı1,46
Tespit edilen Tanklar6050,56
Verilen Hasar1.252,23
Düşman üssü işgal puanı6320,58
Üs savunma Puanı8990,83
Deneyim718,47
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar161000
Galibiyetler8452,17%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7546,58%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,24%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5534,16%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar770,4800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,730,000,000,00
Tespit edilen Tanklar940,5800,0000,0000,00
Verilen Hasar860,370,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1651,0200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3222,0000,0000,0000,00
Deneyim606,700,000,000,00
Toplam
Savaşlar161
Galibiyetler8452,17%
Yenilgiler7546,58%
Berabere21,24%
Hayatta Kalınan Savaşlar5534,16%
İmha edilen Tanklar770,48
Yoketme Oranı0,73
Tespit edilen Tanklar940,58
Verilen Hasar860,37
Düşman üssü işgal puanı1651,02
Üs savunma Puanı3222,00
Deneyim606,70
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2948000
Galibiyetler127343,18%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler164255,70%00,00%00,00%00,00%
Berabere331,12%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar91731,11%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar13680,4600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar17230,5800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.075,090,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı22650,7700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı50171,7000,0000,0000,00
Deneyim529,590,000,000,00
Toplam
Savaşlar2948
Galibiyetler127343,18%
Yenilgiler164255,70%
Berabere331,12%
Hayatta Kalınan Savaşlar91731,11%
İmha edilen Tanklar13680,46
Yoketme Oranı0,67
Tespit edilen Tanklar17230,58
Verilen Hasar1.075,09
Düşman üssü işgal puanı22650,77
Üs savunma Puanı50171,70
Deneyim529,59
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar538000
Galibiyetler23543,68%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler29855,39%00,00%00,00%00,00%
Berabere50,93%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar15428,62%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1960,3600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,510,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1580,2900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.059,270,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2840,5300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1320,2500,0000,0000,00
Deneyim572,270,000,000,00
Toplam
Savaşlar538
Galibiyetler23543,68%
Yenilgiler29855,39%
Berabere50,93%
Hayatta Kalınan Savaşlar15428,62%
İmha edilen Tanklar1960,36
Yoketme Oranı0,51
Tespit edilen Tanklar1580,29
Verilen Hasar1.059,27
Düşman üssü işgal puanı2840,53
Üs savunma Puanı1320,25
Deneyim572,27
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (456)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Löwe 81197,90719453349,53%1472,52
T92 HMC101792,71564273448,61%1922,76
G.W. E 100101845,16605231148,68%1842,26
Object 261101920,39629213751,29%2144,41
M53/M5591704,81609210152,55%1943,99
Conqueror Gun Carriage101657,15554198552,14%1548,45
M6A2E1 81073,62651190748,93%1321,73
Rheinmetall Skorpion 81268,21682168349,08%1269,64
S-5171715,44719158657,57%2670,58
Maus101658,16714143553,80%1367,68
Lorraine 155 mle. 5181276,76591116853,60%1593,28
Bat.-Châtillon 155 58101509,88521112651,60%1508,95
FCM 50 t 8937,65629104848,00%1049,32
M40/M4381460,28617101155,49%1944,72
E 100101871,39718101152,82%1592,06
T34 81009,4358787748,35%1064,32
IS-7101724,1568082546,06%1408,03
Churchill III 5885,15107277153,31%2027,93
IS-381368,0379575158,59%1802,99
M46 Patton91196,1370074750,87%1095,04
T-1091738,9374561051,64%1979,93
FV4005 Stage II101318,3358158345,28%847,96
FV215b (183) 101589,3366050051,40%1164,26
AMX 50 10081097,7865947951,57%1205,16
AMX 13 909560,6159547449,79%666,95
Rhm.-Borsig Waffenträger81591,4368944145,80%1819,23
T-5491050,2468343548,28%958,72
Bat.-Châtillon 155 5591779,6769343555,63%2244,85
Grille 15101665,3259543145,01%1099,09
VK 45.02 (P) Ausf. B91578,9577039160,10%1816,92
T2 Light Tank 2112,0635839152,69%395,25
105 leFH18B2 5739,4252938657,51%1477,21
T698977,9970337556,53%1249,52
TL-7 91604,9585136255,80%1557,48
Waffenträger auf E 100101904,2367735654,78%1397,61
ShPTK-TVP 100 81062,3163434842,53%962,19
AMX 50 Foch (155) 101596,1260934449,42%1146,62
M26 Pershing8914,9164933953,10%1230,56
AMX 50 Foch B101500,0660633942,77%917,65
SU-130PM 81246,3565433345,05%1168,11
Tortoise91515,6477432252,80%1222,41
ELC EVEN 90 8519,9968531952,66%934,08
Tiger II81408,7376329854,36%2035,46
FV20781173,3163129760,27%1521,24
M48A5 Patton101441,1966629547,12%1034,03
Progetto M35 mod. 46 81041,3871529352,56%1117,28
Waffenträger auf Pz. IV91490,5561228940,48%1174,73
AMX 50 B101258,9858328742,86%763,03
WZ-120-1G FT 81252,6272828549,47%1304,13
Chi-To SP71305,8284928357,95%1762,59
Strv 103B101785,4067927749,10%1157,06
FV380591756,5064327050,74%2054,11
KV-856792,5258426853,73%1453,14
IS-4102011,7376126053,85%1808,68
ISU-15281149,6462525849,61%1095,54
Leopard 1101460,9166225846,12%999,64
Hummel6919,4746325746,69%1421,66
Bat.-Châtillon Bourrasque 81061,8672524953,01%1172,61
TS-5 81022,0568824852,42%964,01
T-448771,9564524355,56%1068,52
Bat.-Châtillon 25 t AP9980,5558124143,57%757,85
T110E5101468,6574123749,79%1065,79
Achilles6666,7649323351,93%1167,92
T57 Heavy101513,3066922248,65%1073,22
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5538,4155421654,63%1632,69
Grille5949,2951921458,41%2689,25
G.W. Panther71398,4954821445,79%1945,04
Strv 103-091237,7850220744,44%926,98
Object 268101446,6962320547,80%914,01
BZ-176 81429,5391120559,02%1522,71
50TP prototyp 81102,8673519949,25%1169,14
T3091308,1969319251,56%1081,24
T207806,8564818354,10%1290,05
VK 36.01 (H)6921,4470418056,11%1868,85
UDES 038897,8342618048,89%871,55
M1271174,1858418045,00%1703,31
Crusader 5.5-in. SP71066,1859818051,67%1853,95
T-62A101240,6866317653,41%954,36
AMBT 81148,4074217652,27%1265,80
Škoda T 56 81284,9178117651,70%1154,88
Bat.-Châtillon 25 t101145,3756117440,23%680,90
Manticore101074,4376417154,39%1239,62
T110E3101556,5670217052,35%1039,05
T23E3 7416,3039716847,62%482,07
Ho-Ri 3101794,9269716646,99%1136,07
M56 Scorpion 7826,1860615854,43%1091,52
AMX 12 t6514,0458515749,04%1395,56
SU-1018740,6847515538,71%553,09
T-832 81377,1686614753,74%1450,48
T110E4101702,5471014251,41%1116,33
Object 252U 81151,2874514249,30%1130,04
FV4004 Conway91136,2051813745,26%793,42
P.43 bis6661,2057013151,91%1168,47
FV4201 Chieftain Proto 91280,0875513149,62%1137,46
IS-3-II9959,2164412845,31%658,85
Rheinmetall Panzerwagen10816,6272312752,76%796,40
M54 Renegade 81073,5875912655,56%1113,26
WZ-113G FT102100,1778312555,20%1495,64
AMX M4 mle. 49 Liberté 8895,1172912552,80%964,36
ISU-122-2 81551,3081512348,78%1618,76
FV217 Badger101440,2570312151,24%930,80
Jagdtiger91696,8773211946,22%1306,60
Type 5 Ka-Ri 81497,4574911750,43%1398,07
60TP Lewandowskiego101718,2173911647,41%1093,34
Strv K 91239,7666611638,79%927,63
Char Futur 4 91492,7377211550,43%1234,33
FV3046779,4352511353,98%1404,85
Spähpanzer Ru 2519507,7150311241,96%483,59
Lion 101546,6570811250,89%1192,88
M7 Priest3734,9246111060,00%2611,95
Charioteer8916,8054011042,73%759,78
E 7591452,7174010849,07%1376,95
M60 10908,8153510839,81%446,83
Progetto C50 mod. 6691094,3669210749,53%882,59
Type 71101788,6878810750,47%1249,92
Conqueror91036,1969310549,52%755,47
T-437614,4355510457,69%981,66
Excalibur 6779,8462010455,77%1218,30
Lorraine 155 mle. 5071183,6258310355,34%1582,68
IS-2-II8893,5965210352,43%965,95
Heavy Tank No. VI 6909,5473210348,54%1665,75
WZ-111 model 5A101716,1173510141,58%1208,59
Škoda T 509726,045179936,36%367,21
Panhard AML Lynx 6x68273,404699941,41%233,40
UDES 15/16101650,357229845,92%1193,80
DBV-152 101849,176689852,04%1189,08
NC 70 Błyskawica101412,426809848,98%912,99
Strv S1 81400,137169855,10%1519,59
Jagdpanzer E 100101812,906309743,30%1107,86
Controcarro 3 Minotauro101708,537309446,81%1136,39
T376330,694419450,00%730,59
Object 780 101727,858549458,51%1389,50
E 25 7826,396249440,43%941,00
Ikv 90 Typ B7610,524089350,54%743,81
T28 Prototype8904,735469040,00%778,52
Vz. 55101934,467778946,07%1377,17
Caliban 81171,717558948,31%1314,60
Char Mle. 75 91340,758208852,27%1991,17
P.44 Pantera8623,914998637,21%453,13
AT 158991,266008641,86%837,76
SMV CC-64 Vipera 81223,707638654,65%1350,29
CS-52 LIS 81023,526798652,33%1132,67
AAT60 81214,736978646,51%1123,09
IS-3A 8945,536428643,02%730,96
KR-1111791,768068644,19%1033,39
Object 140101312,416948549,41%965,06
Object 268 Version 4101693,846988547,06%1139,75
Kampfpanzer 07 P(E) 101516,087358544,71%1004,97
Charlemagne 81249,678138557,65%1211,44
M47 Iron Arnie 81205,377938452,38%1388,69
TS-54 81379,078808447,62%1540,08
XM57 81056,406798354,22%892,79
Vickers MBT Mk. 3 101676,247118350,60%1230,50
Progetto M40 mod. 65101413,206578247,56%944,09
Object 752 91944,019538256,10%1750,88
Turtle Mk. I 81177,597618245,12%1063,31
Cobra 91344,526908242,68%1156,21
Emil II91283,147388148,15%1002,92
PTZ-78112327,578398151,85%1376,19
T-100 LT10804,686638046,25%816,18
T78 6740,085678047,50%978,60
AMX 13 F3 AM6918,465267958,23%1434,95
TVP VTU Koncept8557,945827755,84%613,13
Prototipo Standard B91132,576607751,95%903,04
Object 26391108,905977746,75%759,86
Caernarvon Action X 8816,797597755,84%851,07
Super Hellcat 7828,876137761,04%1199,68
Concept No. 5101698,246857647,37%1122,16
ST-62 Version 2 101529,506867640,79%938,52
TNH T Vz. 5191351,817307549,33%1109,08
Jagdtiger Prototype 81705,339337562,67%1913,16
Strv 107-12111881,118027455,41%1103,26
Object 430U101595,808097456,76%1316,79
Taschenratte112188,189147443,24%1282,33
T-50-2 6364,805337452,70%897,06
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8917,187457451,35%1138,86
Type 5 Ke-Ho4686,475777350,68%2910,05
Challenger7787,965047244,44%835,01
K-91101426,566937241,67%958,68
LT-432 8407,315837251,39%577,87
AMX M4 mle. 54101566,776627140,85%926,73
Ares 90101365,036877140,85%844,44
Konštrukta T-34/1007432,835197054,29%545,04
AT-FV230 Breaker111855,998437055,71%1238,64
Carro da Combattimento 45 t 101675,307427048,57%1239,95
Ferdinand81208,336236942,03%1025,73
Caernarvon8624,255986844,12%488,84
Object 777 Version II 91300,268296854,41%1087,48
M4A1 FL 10 6592,245176847,06%828,21
53TP Markowskiego8878,916226743,28%816,14
Rinoceronte101476,558316659,09%1167,51
Ikv 1035277,823196654,55%585,50
STB-1101204,596376643,94%781,38
AT 77729,245886654,55%847,14
AE Phase I 91482,258206552,31%1404,71
Char Murat 91555,287656440,63%1420,07
ASTRON Rex 105 mm 81074,207416453,13%1073,32
Type 4 Heavy9945,216306339,68%634,61
XM66F 81487,147666349,21%1538,14
AT 86422,904266243,55%554,55
KJPZ TIII Jäger 91424,617566154,10%1225,33
Lätt Stridsfordon 120 91499,627336154,10%1319,97
KV-5 81057,488556157,38%1160,07
E 5091139,807036051,67%941,64
Tiger-Maus 91355,807456043,33%1132,23
TS-60 91296,927006045,00%1035,31
Concept 1B 91503,288436053,33%1209,90
CS-63101308,736935947,46%905,17
TVP T 50/51101282,836705851,72%939,59
Progetto CC55 mod. 5481013,577545862,07%1107,91
Churchill VII6454,174835846,55%604,97
WZ-111-1G FT81032,345995850,00%1013,14
FV230 Canopener101765,408185853,45%1315,38
Type 63 81153,217685848,28%1140,33
T28 Concept 7923,456255841,38%1190,16
Kranvagn101348,956635745,61%849,62
CC-46 Pancernik 91370,746735735,09%965,36
WZ-111G FT91303,867285662,50%1046,43
Kunze Panzer 91049,846875658,93%934,95
Centurion Mk. 7/191299,298165558,18%1238,04
FV226 Contradictious 81144,497795556,36%1110,08
Lansen C 8961,356975448,15%997,07
Panhard AMD 178B699,453185345,28%70,20
121B 101360,006145337,74%926,18
T-44-100 81317,218095253,85%1745,88
Charioteer Nomad 81192,026935251,92%1245,46
Churchill Crocodile 61042,427975246,15%1649,71
BZ-75101624,318295156,86%1169,91
M-IV-Y 81058,297225147,06%1009,58
T2971149,667595050,00%1506,12
Centurion Action X101496,707125048,00%1130,57
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81373,027735050,00%1696,90
Object 452K 101615,106115036,00%880,54
TNH 105/10008935,336514951,02%974,87
CS-599835,766004946,94%598,39
GSOR the TANK 91181,006924951,02%1170,78
E 77 91739,148644959,18%1643,05
Object 703 Version II 81150,418524959,18%1185,26
T1 Cunningham171,442434860,42%346,96
Object 7049662,445034845,83%300,07
Type 6891926,139424856,25%1888,28
BZ-58-2 91684,487414841,67%1360,67
AltProto AMX 30 8934,857574860,42%1069,32
T77 8793,106694856,25%772,25
Škoda T 27 8925,176654845,83%1080,45
SU-100M17690,064864740,43%702,16
E 65 Zwilling 81434,648774753,19%1380,68
Kampfpanzer 50 t 91610,918654753,19%1387,05
Škoda T 256376,613814639,13%426,63
leKpz Borkenkäfer11773,416504643,48%541,55
Kampfpanzer 07 RH 8950,007114658,70%1171,78
Gonsalo 81104,657724650,00%1090,28
Rambo 91402,966924639,13%1170,05
T328912,226554546,67%958,50
CS-538646,025964551,11%733,74
Controcarro 1 Mk. 29918,846354548,89%636,16
M4A3E2 Sherman Jumbo6836,116064546,67%1923,84
ISU-152K 81104,426024542,22%1082,16
Vz. 58 Medvěd 91341,427744553,33%1087,71
StuG IV 5269,442974551,11%509,44
M10 RBFM 5597,045484557,78%1194,77
Type 619761,525854447,73%539,65
Indien-Panzer8859,866254452,27%1010,19
M4A2E4 Sherman 5329,095064456,82%973,83
Gryphon 101595,957004440,91%1015,25
Emil I8990,567394360,47%1090,59
P.43 ter7716,535734344,19%995,71
WZ-111 model 1-49946,496944351,16%699,55
HWK 128290,744234348,84%314,07
Obsidian 81216,729554355,81%1684,18
56TP 81097,177804250,00%1139,04
STA-18583,075664148,78%553,39
LHMTV8346,465534141,46%379,53
M24 Chaffee5278,354784060,00%948,86
Super Conqueror101353,586964045,00%820,74
45TP Habicha7791,775893941,03%847,11
Vz. 60S Dravec 102036,088843953,85%1288,95
M24E2 Super Chaffee 6332,335473958,97%887,35
Toro 91355,038113964,10%1257,12
SU-1006520,004473855,26%787,67
Projekt ION 81419,828443850,00%1328,76
Leopard Prototyp A9672,005023836,84%297,09
Cromwell B 6645,326383850,00%1127,51
Panther II8895,436563754,05%1040,42
Archer5573,084003756,76%1478,82
Pz.Kpfw. T 25 5380,974923754,05%853,97
122 TM 81250,467183745,95%1297,04
SU-855436,893093644,44%827,16
50TP Tyszkiewicza9953,006943652,78%714,49
O-Ho8703,785973644,44%548,13
Ho-Ri 281377,617733650,00%1667,62
Bat.-Châtillon 12 t8385,144623644,44%432,05
Pz.Kpfw. VII101729,977513647,22%1201,30
Type 5 Heavy101797,917033542,86%1044,34
B.U.G.I.6524,945103554,29%821,19
T-1506304,464023548,57%299,81
T803111526,317573540,00%836,22
WZ-1209794,685583435,29%486,22
UDES 169916,857023452,94%787,01
BZ-79111494,628463452,94%764,74
Pz.Kpfw. 5581310,478403452,94%1185,23
MBT-B 102017,096953435,29%1128,71
Nergal 81157,797563450,00%1224,96
Carro d'assalto P.887838,246893354,55%1110,20
Ikv 65 Alt II6550,523703363,64%1057,13
AT 25275,883353345,45%444,24
Panhard EBR 10510462,485403342,42%270,80
STA-2 8909,096693342,42%960,94
Pz.Kpfw. II Ausf. D 222,611493354,55%128,56
KV-4 KTTS 8923,797053357,58%960,56
Object 265T 91437,798353363,64%1306,67
Type 3 Chi-Nu5391,263873148,39%886,62
SMV CC-678631,715633154,84%567,90
Valentine3334,193233145,16%1268,18
KV-48990,746973154,84%1066,69
Hotchkiss EBR7158,713423129,03%35,11
T 55A 91327,687213145,16%1121,88
Nemesis 8962,686553145,16%932,64
KV-137383,906083063,33%544,23
KV-15309,403523036,67%344,70
SU-14-281346,976732965,52%1772,66
CS-447640,556812968,97%932,36
FV4025 Contriver111978,697782941,38%1136,94
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6366,075172948,28%750,20
Char de transition 6702,765442937,93%921,89
Object 274a 8783,076562850,00%869,59
T26E5 8860,327362850,00%920,54
T-103 81266,076922740,74%1378,54
Vz. 68 Squall 8448,816122759,26%727,36
LPT-67 Šelma9518,656862657,69%657,89
XM69 Hacker112027,467952646,15%1210,48
Patton the Tank 91377,928732669,23%1536,65
GSOR 3301 AVR FS9491,586322657,69%618,34
Black Prince7691,606352552,00%829,24
WZ-132A9417,126552560,00%521,96
FSV Scheme A7630,256922458,33%935,91
Durendal 101652,087032445,83%1059,42
Leo7890,746692352,17%1406,18
SDP 58 Kilana81342,657282347,83%1462,31
KV-261077,747852369,57%2322,66
BZT-70 101944,309632369,57%1326,98
EMIL 1951 81591,489102356,52%1896,15
Ashbringer 101330,577732352,17%788,10
Panther7498,915532250,00%588,73
VK 30.02 (D)7969,556562236,36%1398,24
T95/FV4201 Chieftain 102095,5510322272,73%1587,45
1108776,336132152,38%718,22
Vz. 64 Blesk8395,486322157,14%567,25
Type 5781189,007222147,62%1192,78
AMX M4 mle. 5191227,436862147,62%993,04
Leichter Kpz. 70 (K) 8887,338012157,14%1455,88
Bofors Tornvagn 81302,678312157,14%1475,74
Projet Louis 9821,577302142,86%1027,22
P.435640,255302055,00%1923,06
FV601 Saladin8879,655332035,00%741,21
Semovente M43 Bassotto6588,634391952,63%876,89
BZ-6891226,428171957,89%1090,79
AMX ELC bis5182,472561931,58%345,46
Husarz 8757,535571947,37%535,62
Stinger 101003,795221926,32%353,09
Type 4 Chi-To6604,565541844,44%1061,82
Jagdpanzer E 90 91729,568381866,67%1471,34
leKpz M 41 90 mm 8621,674621816,67%895,71
Type 5 Chi-Ri7611,945631758,82%838,10
Strv 746469,354981758,82%812,85
Coccodrillo 101932,597861758,82%1241,23
Black Rock 111685,718291741,18%876,32
Tiger I71810,5010701656,25%2888,55
Churchill I5335,753461631,25%431,94
SMV CC-5671019,698521675,00%1712,46
Tiger 131 61004,008351662,50%1851,41
LTP 3140,753021650,00%519,45
IS-6 B 8864,736431546,67%706,54
Leox 91900,539641573,33%1760,71
DS PZInż5432,434621457,14%885,96
Stone Sentinel 81399,369101457,14%1469,37
Stridsyxa 81285,077231450,00%1284,19
IS7980,085521338,46%1278,63
Sav m/434313,854171369,23%901,85
Centurion Mk. I8500,385691353,85%504,43
SDP 60 Gonkiewicza91482,778011361,54%1340,98
Object 277101537,468401361,54%1321,56
FV224 Chopper7961,238041361,54%1222,56
Panhard EBR 75 (FL 10) 8175,924811346,15%87,09
A43 BP prototype 61073,158321346,15%1850,04
VCS 6x6 TS 90 9373,317261361,54%456,96
14TP4287,923571258,33%1077,90
Pz.Kpfw. III Ausf. E377,172071241,67%26,42
GSOR 1006 Scheme 792225,678711250,00%2269,23
Pudel 6711,276701145,45%1327,90
Matilda4194,272361154,55%388,21
KV-37428,555021163,64%465,48
SU-76M4452,274141190,91%1457,85
Ares 90 C111316,917011136,36%661,12
TBT 9802,554851118,18%343,97
AMX Canon d'assaut 105 81144,647261163,64%1215,85
Alecto4376,203601050,00%1051,63
BZ-587885,706781060,00%1072,70
VK 168.01 Mauerbrecher 8549,703911050,00%428,46
Kanonenjagdpanzer 105 81188,107101060,00%1335,39
SPHT 91678,307361040,00%980,91
P26/404451,56417955,56%1268,68
UDES 14 Alt 58814,89636944,44%825,15
SDP 44 Burza6766,25450825,00%1223,28
212A91512,75522837,50%1236,43
Bishop5332,50300837,50%530,03
M-V-Y101549,88732850,00%1100,54
Pz.Sfl. IC 4310,13235812,50%650,96
ST vz. 394221,43337771,43%709,98
Universal Carrier 2-pdr258,57110728,57%0,00
Type 1 Ho-Ni II 4842,14745757,14%2283,73
Type 97 Te-Ke 2106,50167633,33%269,20
Valentine AT4151,17235650,00%268,45
AMX 65 t8739,00694683,33%759,63
Gabler’s Destroyer 5485,507276100,00%1450,28
FV227 Conceiver8853,17721666,67%839,16
T1E6 2148,83327650,00%623,44
BT-7 artillery 3183,672806100,00%748,27
Somua SM 81005,17526633,33%758,56
KB-52 91348,50519616,67%971,44
Renault FT163,00112520,00%96,08
Pz.Kpfw. II247,80306540,00%3,10
T-29 3145,40204560,00%450,95
Rheinmetall Skorpion G 8315,00288520,00%17,36
T92 8412,80540540,00%546,45
Leichttraktor182,254004100,00%406,28
SDT-58 Vlkodav 91158,50752475,00%931,00
Windhund 81222,0036440,00%1223,05
VK 75.01 (K) 8344,50389425,00%68,40
FV1066 Senlac 8716,7550040,00%1291,50
Panther mit 8,8 cm L/71 81153,50784450,00%1700,74
10TP3209,00395366,67%927,53
Pz.Kpfw. III Ausf. J4176,67314366,67%436,83
T26E4 SuperPershing 8306,33393333,33%67,28
L-60 2171,00400333,33%877,07
Dicker Max 6578,00411333,33%694,92
Valiant 5507,337063100,00%1029,22
43 M. Toldi III 330,0059333,33%0,00
Fantôme 91888,33877333,33%2113,18
IS-27790,00586250,00%923,94
E 50 Ausf. M10764,00453250,00%403,38
Object 283 9515,50775250,00%342,35
MKA 2250,50448250,00%988,27
T-127 3200,00313250,00%591,60
Vickers Medium Mk. I154,001591100,00%283,77
TKS z n.k.m. 20 mm 2116,005871100,00%593,79
Škoda T 245107,003861100,00%261,00
4TP151,0019710,00%3,10
SU-2-122 50,0024010,00%0,00
T-116 3241,0019410,00%701,20
M4A3(76)W Sherman 6477,0025410,00%453,90
Matilda Black Prince 51190,0041110,00%2971,44
Pz.Kpfw. T 15 3159,004971100,00%660,71
Bretagne Panther 6269,0025110,00%153,08
Vercingétorix 91150,0056710,00%647,86
Chi-Go 7647,005791100,00%788,14

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 16/04/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 20/03/2026
Ayrıldı: 15/04/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/12/2025
Ayrıldı: 19/03/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 19/10/2025
Ayrıldı: 04/12/2025
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 28/11/2024
Ayrıldı: 19/10/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/11/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 04/11/2024
Ayrıldı: 27/11/2024
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 08/03/2023
Ayrıldı: 03/11/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 13/10/2015
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 08/11/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 10/02/2023
Ayrıldı: 02/03/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/02/2023
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 06/11/2022
Ayrıldı: 15/01/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/02/2023
Ayrıldı: 05/02/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 03/02/2023
Ayrıldı: 03/02/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/03/2023
Ayrıldı: 07/03/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 16/01/2023
Ayrıldı: 29/01/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 16/07/2022
Ayrıldı: 31/08/2022
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 01/09/2022
Ayrıldı: 05/11/2022
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 04/07/2022
Ayrıldı: 15/07/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 09/06/2021
Ayrıldı: 07/11/2021
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 09/05/2021
Ayrıldı: 08/06/2021
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 24/12/2015
Ayrıldı: 08/05/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 01/05/2015
Ayrıldı: 10/10/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 16/01/2015
Ayrıldı: 24/04/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 26/04/2015
Ayrıldı: 28/04/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 03/03/2014
Ayrıldı: 11/01/2015