| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ELC EVEN 90 | 8 | 662,68 | 636 | 876 | 47,26% | 1320,97 | |||||
| Strv 107-12 | 11 | 1959,44 | 740 | 661 | 46,60% | 1178,28 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1313,57 | 529 | 595 | 51,26% | 1467,21 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 220,55 | 280 | 550 | 58,36% | 1429,29 | |||||
| Object 252U Defender | 8 | 1154,18 | 498 | 509 | 50,29% | 1221,87 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1668,37 | 508 | 479 | 51,98% | 1646,34 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 316,86 | 339 | 466 | 51,50% | 1075,30 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 1692,52 | 702 | 449 | 45,43% | 1220,83 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1189,18 | 642 | 371 | 49,87% | 1165,84 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1223,71 | 457 | 357 | 49,86% | 1465,16 | |||||
| Strv 103B | 10 | 1764,87 | 565 | 344 | 43,31% | 1173,73 | |||||
| AMX Chasseur de chars | 8 | 817,09 | 462 | 317 | 48,58% | 1011,38 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 596,40 | 432 | 308 | 47,73% | 1004,55 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1436,03 | 666 | 279 | 50,90% | 956,28 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 995,70 | 706 | 277 | 48,74% | 1320,24 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1373,76 | 694 | 276 | 47,10% | 1350,64 | |||||
| M12 | 7 | 785,63 | 405 | 275 | 48,36% | 1037,50 | |||||
| Chrysler K GF | 8 | 1000,35 | 534 | 272 | 54,04% | 1151,09 | |||||
| E 25 | 7 | 991,76 | 677 | 271 | 51,66% | 1490,70 | |||||
| Cromwell | 6 | 684,43 | 474 | 267 | 48,69% | 1545,73 | |||||
| Panhard EBR 75 (FL 10) | 8 | 684,82 | 686 | 247 | 50,20% | 1172,18 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 687,23 | 365 | 233 | 48,93% | 1271,22 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1039,77 | 540 | 218 | 42,66% | 1010,37 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 861,30 | 670 | 217 | 47,47% | 884,03 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 526,38 | 450 | 205 | 54,63% | 1089,77 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 365,83 | 213 | 204 | 47,06% | 673,61 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 825,29 | 401 | 201 | 49,25% | 1235,14 | |||||
| Maus | 10 | 1405,43 | 728 | 196 | 45,41% | 881,92 | |||||
| T-54 | 9 | 1213,59 | 678 | 196 | 46,94% | 1132,19 | |||||
| T71 DA | 7 | 831,49 | 506 | 193 | 53,37% | 2190,03 | |||||
| T49 | 9 | 801,47 | 447 | 188 | 43,09% | 1031,75 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1759,99 | 700 | 182 | 50,00% | 1380,08 | |||||
| Nashorn | 6 | 518,59 | 349 | 180 | 52,22% | 791,29 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1129,62 | 468 | 178 | 47,75% | 1272,39 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 489,87 | 373 | 171 | 43,27% | 1286,08 | |||||
| Charioteer | 8 | 1059,83 | 506 | 167 | 43,71% | 1081,37 | |||||
| T28 Concept | 7 | 894,07 | 481 | 167 | 40,72% | 1060,28 | |||||
| T37 | 6 | 496,72 | 427 | 162 | 49,38% | 1410,32 | |||||
| KV-2 (R) | 6 | 769,94 | 512 | 162 | 49,38% | 1155,41 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1393,04 | 630 | 161 | 45,96% | 1208,92 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 552,87 | 580 | 152 | 54,61% | 1487,25 | |||||
| T-44 | 8 | 1070,85 | 754 | 150 | 47,33% | 1451,36 | |||||
| Leo | 7 | 862,14 | 655 | 149 | 49,66% | 1439,88 | |||||
| Churchill I | 5 | 566,62 | 518 | 147 | 56,46% | 1232,84 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 535,17 | 540 | 146 | 54,79% | 1610,54 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 368,77 | 395 | 144 | 59,03% | 1424,46 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 897,97 | 532 | 143 | 48,25% | 1050,18 | |||||
| Conqueror | 9 | 1584,96 | 776 | 141 | 51,77% | 1533,74 | |||||
| M44 | 6 | 588,64 | 372 | 140 | 49,29% | 873,36 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1273,07 | 702 | 140 | 52,14% | 1382,20 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 875,97 | 684 | 139 | 52,52% | 1765,30 | |||||
| SU-85 | 5 | 460,62 | 283 | 138 | 52,90% | 969,59 | |||||
| O-Ho | 8 | 1262,07 | 780 | 135 | 49,63% | 1401,87 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1238,25 | 611 | 134 | 42,54% | 944,54 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1240,19 | 630 | 134 | 43,28% | 1339,04 | |||||
| Löwe | 8 | 1066,87 | 624 | 134 | 49,25% | 1090,35 | |||||
| Hirschkäfer | 11 | 1668,47 | 620 | 132 | 40,91% | 885,96 | |||||
| MT-25 | 6 | 490,90 | 398 | 130 | 56,15% | 1669,12 | |||||
| Challenger | 7 | 1065,17 | 646 | 126 | 49,21% | 1544,75 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 1010,88 | 717 | 126 | 46,03% | 1560,43 | |||||
| Manticore | 10 | 612,34 | 695 | 126 | 49,21% | 546,56 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1857,52 | 627 | 125 | 44,00% | 1482,92 | |||||
| LT-432 | 8 | 752,55 | 705 | 125 | 56,80% | 1490,49 | |||||
| Matilda | 4 | 416,97 | 364 | 119 | 52,94% | 1144,78 | |||||
| TS-5 | 8 | 1291,89 | 766 | 117 | 50,43% | 1266,61 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1228,29 | 698 | 111 | 45,05% | 1506,87 | |||||
| UDES 16 | 9 | 1515,50 | 735 | 107 | 48,60% | 1477,25 | |||||
| KV-1 | 5 | 331,59 | 272 | 105 | 54,29% | 587,19 | |||||
| Crusader | 6 | 281,31 | 251 | 104 | 42,31% | 663,09 | |||||
| Ares 85 | 9 | 1035,93 | 699 | 103 | 43,69% | 756,90 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1569,25 | 624 | 102 | 46,08% | 940,85 | |||||
| IS-7 | 10 | 1528,75 | 774 | 101 | 47,52% | 1060,71 | |||||
| Achilles | 6 | 783,32 | 622 | 101 | 54,46% | 1552,74 | |||||
| Black Prince | 7 | 763,32 | 667 | 100 | 53,00% | 959,29 | |||||
| Emil II | 9 | 1125,17 | 634 | 98 | 40,82% | 770,04 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 488,05 | 290 | 96 | 39,58% | 1166,57 | |||||
| Ares 90 | 10 | 1245,84 | 699 | 96 | 48,96% | 796,40 | |||||
| Covenanter | 5 | 184,92 | 189 | 90 | 34,44% | 368,65 | |||||
| Churchill VII | 6 | 545,28 | 552 | 89 | 56,18% | 902,60 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1084,85 | 804 | 87 | 55,17% | 1273,44 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1267,06 | 868 | 84 | 53,57% | 1392,99 | |||||
| M41 | 5 | 365,16 | 261 | 82 | 51,22% | 501,32 | |||||
| Emil I | 8 | 1101,53 | 669 | 80 | 46,25% | 1079,45 | |||||
| O-I | 6 | 691,80 | 597 | 80 | 56,25% | 1163,41 | |||||
| Marder 38T | 4 | 236,56 | 198 | 80 | 56,25% | 496,82 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 460,24 | 522 | 79 | 64,56% | 1184,62 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 617,27 | 582 | 78 | 35,90% | 837,78 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 567,15 | 583 | 78 | 46,15% | 1209,99 | |||||
| T-43 | 7 | 832,36 | 663 | 74 | 44,59% | 1402,02 | |||||
| SU-85B | 4 | 293,52 | 201 | 73 | 39,73% | 530,24 | |||||
| T-50 | 5 | 357,87 | 322 | 71 | 40,85% | 1316,29 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1574,70 | 715 | 71 | 35,21% | 1165,64 | |||||
| 105 leFH18B2 | 5 | 610,49 | 317 | 68 | 38,24% | 1132,33 | |||||
| O-Ni | 7 | 1043,90 | 805 | 68 | 57,35% | 1476,00 | |||||
| Archer | 5 | 455,15 | 382 | 68 | 52,94% | 1044,51 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 544,63 | 659 | 68 | 66,18% | 1343,70 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1244,12 | 679 | 66 | 54,55% | 1193,75 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 994,05 | 592 | 65 | 47,69% | 1030,42 | |||||
| BV-111 | 11 | 1678,33 | 614 | 64 | 26,56% | 903,04 | |||||
| T-34-85 | 6 | 728,43 | 727 | 60 | 65,00% | 1700,74 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1398,82 | 562 | 60 | 35,00% | 924,85 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 470,13 | 536 | 60 | 56,67% | 1298,29 | |||||
| Object 257 | 9 | 1045,75 | 569 | 59 | 25,42% | 727,48 | |||||
| Valentine | 3 | 287,60 | 260 | 58 | 55,17% | 1036,33 | |||||
| KV-1S | 6 | 471,71 | 344 | 58 | 43,10% | 629,36 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 699,97 | 589 | 58 | 48,28% | 1492,84 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 597,35 | 401 | 57 | 35,09% | 510,70 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 285,55 | 306 | 55 | 52,73% | 687,63 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 509,95 | 507 | 55 | 41,82% | 1328,23 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 897,00 | 694 | 52 | 55,77% | 1120,09 | |||||
| Spähpanzer SP I C | 7 | 781,10 | 715 | 51 | 56,86% | 1604,25 | |||||
| Birch Gun | 4 | 242,04 | 213 | 50 | 56,00% | 962,53 | |||||
| Tiger I | 7 | 1162,41 | 748 | 49 | 46,94% | 1436,47 | |||||
| M37 | 4 | 260,92 | 238 | 48 | 66,67% | 891,58 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 80,85 | 173 | 48 | 35,42% | 0,23 | |||||
| Taschenratte | 11 | 1497,77 | 702 | 48 | 31,25% | 594,14 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1260,93 | 665 | 46 | 45,65% | 942,77 | |||||
| BZ-58 | 7 | 824,83 | 745 | 46 | 63,04% | 1078,98 | |||||
| VK 75.01 (K) | 8 | 1114,39 | 823 | 46 | 58,70% | 1330,19 | |||||
| T-28 | 4 | 240,18 | 259 | 45 | 46,67% | 605,15 | |||||
| IS-3 | 8 | 940,68 | 715 | 44 | 50,00% | 901,81 | |||||
| AMX 40 | 4 | 191,12 | 199 | 42 | 38,10% | 469,85 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 282,81 | 303 | 42 | 66,67% | 1040,58 | |||||
| AMX AC mle. 46 | 7 | 805,38 | 501 | 42 | 40,48% | 921,63 | |||||
| LHMTV | 8 | 592,12 | 604 | 42 | 38,10% | 908,58 | |||||
| Lätt Stridsfordon 120 | 9 | 1614,24 | 567 | 41 | 29,27% | 1199,83 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 206,70 | 251 | 40 | 47,50% | 524,23 | |||||
| leKpz M 41 90 mm | 8 | 574,00 | 559 | 40 | 42,50% | 839,60 | |||||
| KR-1 | 11 | 1518,70 | 735 | 40 | 35,00% | 747,89 | |||||
| Cromwell B | 6 | 840,90 | 707 | 39 | 46,15% | 1583,82 | |||||
| Valentine AT | 4 | 165,37 | 167 | 38 | 52,63% | 323,85 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 1109,50 | 818 | 38 | 52,63% | 1246,58 | |||||
| 121B | 10 | 1072,21 | 506 | 38 | 23,68% | 538,01 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 421,41 | 270 | 37 | 43,24% | 584,28 | |||||
| T-34-85M | 6 | 611,70 | 480 | 37 | 40,54% | 797,70 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 898,64 | 668 | 36 | 44,44% | 889,08 | |||||
| Sexton II | 3 | 170,76 | 174 | 34 | 55,88% | 683,84 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 1375,15 | 790 | 34 | 41,18% | 1111,23 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 180,33 | 226 | 33 | 60,61% | 658,00 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 739,94 | 645 | 33 | 42,42% | 1426,12 | |||||
| Marder II | 3 | 183,97 | 198 | 33 | 66,67% | 567,87 | |||||
| Object 140 | 10 | 1472,33 | 777 | 33 | 60,61% | 1390,39 | |||||
| Windhund | 8 | 1148,27 | 592 | 33 | 42,42% | 961,78 | |||||
| T-46 | 3 | 164,16 | 180 | 32 | 40,63% | 487,57 | |||||
| IS | 7 | 773,06 | 581 | 31 | 45,16% | 821,98 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 135,45 | 144 | 31 | 38,71% | 203,63 | |||||
| E 75 TS | 8 | 1075,90 | 687 | 31 | 41,94% | 1060,22 | |||||
| SU-76M | 4 | 194,33 | 172 | 30 | 50,00% | 392,08 | |||||
| ARL V39 | 6 | 677,38 | 519 | 29 | 58,62% | 1220,85 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 667,93 | 512 | 28 | 35,71% | 1085,12 | |||||
| Type 71 | 10 | 1540,82 | 749 | 28 | 46,43% | 895,43 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 1349,85 | 630 | 27 | 33,33% | 594,45 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 83,96 | 167 | 26 | 46,15% | 122,92 | |||||
| M3 Lee | 4 | 181,77 | 198 | 26 | 57,69% | 559,22 | |||||
| KV-1SA | 5 | 694,72 | 637 | 25 | 52,00% | 1369,99 | |||||
| StuG IV | 5 | 335,96 | 226 | 25 | 28,00% | 536,38 | |||||
| T-34 | 5 | 558,13 | 665 | 24 | 66,67% | 2016,17 | |||||
| M8A1 | 4 | 297,96 | 344 | 23 | 56,52% | 742,10 | |||||
| AMX AC mle. 48 | 8 | 1036,57 | 533 | 23 | 34,78% | 825,96 | |||||
| Ares 75 | 8 | 877,57 | 741 | 23 | 47,83% | 912,12 | |||||
| GSOR 3301 AVR FS | 9 | 599,61 | 694 | 23 | 43,48% | 708,52 | |||||
| A-20 | 5 | 351,41 | 368 | 22 | 59,09% | 1381,61 | |||||
| Alecto | 4 | 330,95 | 270 | 22 | 50,00% | 821,73 | |||||
| MBT-B | 10 | 1417,09 | 744 | 22 | 50,00% | 893,04 | |||||
| M7 Priest | 3 | 146,76 | 193 | 21 | 80,95% | 391,23 | |||||
| T67 | 5 | 472,67 | 421 | 21 | 47,62% | 970,78 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 99,47 | 187 | 19 | 68,42% | 383,97 | |||||
| Lago | 4 | 306,42 | 408 | 19 | 52,63% | 966,78 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 221,21 | 214 | 19 | 36,84% | 432,01 | |||||
| STG Guard | 8 | 694,11 | 386 | 18 | 44,44% | 578,09 | |||||
| AMX 38 | 3 | 99,06 | 239 | 17 | 64,71% | 280,81 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 94,38 | 167 | 16 | 37,50% | 149,01 | |||||
| LTG | 7 | 486,06 | 318 | 16 | 43,75% | 747,86 | |||||
| Großtraktor - Krupp | 3 | 220,13 | 341 | 16 | 43,75% | 596,82 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 1106,00 | 764 | 14 | 42,86% | 1983,16 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 187,62 | 142 | 13 | 30,77% | 506,09 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 111,77 | 163 | 13 | 46,15% | 269,37 | |||||
| T-80 | 4 | 309,54 | 475 | 13 | 61,54% | 1219,11 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 699,54 | 622 | 13 | 61,54% | 999,17 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 196,92 | 127 | 12 | 25,00% | 417,90 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 1263,75 | 829 | 12 | 58,33% | 800,62 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 231,25 | 270 | 12 | 41,67% | 987,68 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 147,64 | 147 | 11 | 36,36% | 730,39 | |||||
| T20 | 7 | 759,27 | 812 | 11 | 72,73% | 1260,18 | |||||
| T-26 | 2 | 141,18 | 161 | 11 | 63,64% | 688,46 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 471,64 | 461 | 11 | 54,55% | 597,89 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1620,09 | 775 | 11 | 63,64% | 1565,98 | |||||
| Ares 90 C | 11 | 974,09 | 499 | 11 | 18,18% | 353,00 | |||||
| BT-2 | 2 | 104,30 | 155 | 10 | 50,00% | 350,24 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 570,70 | 560 | 10 | 90,00% | 1525,89 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 59,60 | 172 | 10 | 60,00% | 190,45 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 125,50 | 166 | 10 | 50,00% | 354,99 | |||||
| E 77 | 9 | 1526,80 | 562 | 10 | 10,00% | 1154,73 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 751,90 | 608 | 10 | 20,00% | 1090,87 | |||||
| 10TP | 3 | 292,78 | 297 | 9 | 55,56% | 1234,69 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 504,11 | 402 | 9 | 55,56% | 1310,47 | |||||
| BZ-166 | 8 | 694,78 | 508 | 9 | 44,44% | 523,51 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 381,00 | 386 | 9 | 55,56% | 709,79 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 378,75 | 451 | 8 | 75,00% | 1379,94 | |||||
| Kranvagn | 10 | 1610,13 | 890 | 8 | 62,50% | 1196,73 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 145,75 | 187 | 8 | 50,00% | 344,06 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 154,50 | 340 | 8 | 25,00% | 337,21 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 167,13 | 164 | 8 | 25,00% | 504,63 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 370,13 | 301 | 8 | 50,00% | 1012,61 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 108,50 | 148 | 8 | 75,00% | 744,60 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 158,88 | 328 | 8 | 25,00% | 578,53 | |||||
| FCM 36 | 2 | 121,38 | 231 | 8 | 62,50% | 541,42 | |||||
| Black Prince II | 7 | 556,50 | 574 | 8 | 50,00% | 534,51 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 117,38 | 229 | 8 | 37,50% | 380,41 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 76,71 | 129 | 7 | 28,57% | 94,67 | |||||
| AT-1 | 2 | 94,86 | 103 | 7 | 42,86% | 135,80 | |||||
| T56 GMC | 3 | 188,43 | 308 | 7 | 85,71% | 697,01 | |||||
| T92 HMC | 10 | 790,57 | 506 | 7 | 42,86% | 465,48 | |||||
| T-70 | 3 | 110,00 | 356 | 7 | 85,71% | 413,35 | |||||
| M15/42 | 3 | 234,00 | 252 | 6 | 16,67% | 555,39 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 282,17 | 420 | 6 | 83,33% | 1728,65 | |||||
| Wespe | 3 | 70,50 | 87 | 6 | 16,67% | 0,79 | |||||
| S35 CA | 5 | 443,50 | 275 | 6 | 33,33% | 637,78 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 90,17 | 182 | 6 | 33,33% | 82,81 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 170,50 | 279 | 6 | 100,00% | 1122,68 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. D | 4 | 181,33 | 395 | 6 | 83,33% | 562,84 | |||||
| L-60 | 2 | 62,83 | 248 | 6 | 33,33% | 68,48 | |||||
| Buryan | 9 | 955,83 | 570 | 6 | 33,33% | 363,65 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 168,40 | 253 | 5 | 40,00% | 517,27 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 460,20 | 506 | 5 | 60,00% | 1778,34 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 161,60 | 262 | 5 | 40,00% | 762,37 | |||||
| Tetrarch | 2 | 135,80 | 224 | 5 | 80,00% | 732,54 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 569,80 | 662 | 5 | 60,00% | 457,88 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 84,25 | 198 | 4 | 50,00% | 116,09 | |||||
| BT-7 | 4 | 100,50 | 113 | 4 | 25,00% | 67,51 | |||||
| 7TP | 2 | 228,50 | 341 | 4 | 75,00% | 1087,42 | |||||
| 14TP | 4 | 257,25 | 162 | 4 | 50,00% | 757,26 | |||||
| T1 HMC | 2 | 67,50 | 87 | 4 | 25,00% | 111,30 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 149,75 | 279 | 4 | 75,00% | 638,87 | |||||
| MS-1 | 1 | 81,00 | 101 | 4 | 50,00% | 248,90 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 802,25 | 354 | 4 | 0,00% | 483,38 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 124,33 | 148 | 3 | 33,33% | 555,82 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 218,33 | 304 | 3 | 33,33% | 897,66 | |||||
| 4TP | 1 | 104,67 | 201 | 3 | 33,33% | 295,61 | |||||
| M2 Light | 2 | 227,33 | 263 | 3 | 33,33% | 923,57 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 114,67 | 141 | 3 | 33,33% | 190,08 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 540,00 | 667 | 3 | 66,67% | 338,17 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 979,67 | 673 | 3 | 33,33% | 329,91 | |||||
| T-29 | 3 | 188,67 | 206 | 3 | 66,67% | 617,80 | |||||
| Sexton I | 3 | 181,67 | 297 | 3 | 66,67% | 619,03 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 54,00 | 198 | 2 | 50,00% | 79,06 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 50,50 | 73 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Renault FT | 1 | 127,00 | 201 | 2 | 100,00% | 801,57 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 102,50 | 377 | 2 | 100,00% | 587,06 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 66,00 | 190 | 2 | 50,00% | 148,41 | |||||
| Type T-34 | 5 | 191,00 | 319 | 2 | 50,00% | 322,75 | |||||
| Chi-Go | 7 | 745,50 | 496 | 2 | 50,00% | 743,29 | |||||
| Fantôme | 9 | 1166,00 | 1015 | 2 | 100,00% | 1154,03 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 209,00 | 279 | 1 | 100,00% | 1351,92 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 36,00 | 159 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 326,00 | 462 | 1 | 100,00% | 1807,72 | |||||
| SU-100 | 6 | 472,00 | 278 | 1 | 0,00% | 479,64 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 45,00 | 24 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T3 HMC | 2 | 0,00 | 116 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 100,00 | 102 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T-60 | 2 | 30,00 | 275 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T-116 | 3 | 50,00 | 141 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 387,00 | 371 | 1 | 0,00% | 1200,24 | |||||
| LTP | 3 | 49,00 | 78 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Eclipse | 9 | 2172,00 | 1443 | 1 | 100,00% | 1699,02 |
Ballard2
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 21570 | 13 | 19 | 113 | ||||
| Ortalama Seviye | 7,33 | 11,00 | 10,53 | 9,55 | ||||
| Galibiyetler | 10543 | 48,88% | 5 | 38,46% | 5 | 26,32% | 40 | 35,40% |
| Yenilgiler | 10751 | 49,84% | 8 | 61,54% | 14 | 73,68% | 73 | 64,60% |
| Berabere | 276 | 1,28% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 7533 | 34,92% | 6 | 46,15% | 6 | 31,58% | 32 | 28,32% |
| İmha edilen Tanklar | 17579 | 0,81 | 8 | 0,62 | 18 | 0,95 | 64 | 0,57 |
| Yoketme Oranı | 1,25 | 1,14 | 1,38 | 0,79 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 20738 | 0,96 | 4 | 0,31 | 9 | 0,47 | 114 | 1,01 |
| Verilen Hasar | 930,21 | 1.882,23 | 2.102,11 | 1.359,52 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 13194 | 0,61 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 29 | 0,26 |
| Üs savunma Puanı | 12025 | 0,56 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 25 | 0,22 |
| Deneyim | 536,93 | 678,85 | 683,68 | 649,50 | ||||
| WN7 | 996,23 | 572,03 | 757,46 | 630,44 | ||||
| WN8 | 1185,23 | 965,70 | 1447,21 | 1047,34 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 21570 | |
| Ortalama Seviye | 7,33 | |
| Galibiyetler | 10543 | 48,88% |
| Yenilgiler | 10751 | 49,84% |
| Berabere | 276 | 1,28% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 7533 | 34,92% |
| İmha edilen Tanklar | 17579 | 0,81 |
| Yoketme Oranı | 1,25 | |
| Tespit edilen Tanklar | 20738 | 0,96 |
| Verilen Hasar | 930,21 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 13194 | 0,61 |
| Üs savunma Puanı | 12025 | 0,56 |
| Deneyim | 536,93 | |
| WN7 | 996,23 | |
| WN8 | 1185,23 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 13 | |
| Ortalama Seviye | 11,00 | |
| Galibiyetler | 5 | 38,46% |
| Yenilgiler | 8 | 61,54% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 6 | 46,15% |
| İmha edilen Tanklar | 8 | 0,62 |
| Yoketme Oranı | 1,14 | |
| Tespit edilen Tanklar | 4 | 0,31 |
| Verilen Hasar | 1.882,23 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 678,85 | |
| WN7 | 572,03 | |
| WN8 | 965,70 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 19 | |
| Ortalama Seviye | 10,53 | |
| Galibiyetler | 5 | 26,32% |
| Yenilgiler | 14 | 73,68% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 6 | 31,58% |
| İmha edilen Tanklar | 18 | 0,95 |
| Yoketme Oranı | 1,38 | |
| Tespit edilen Tanklar | 9 | 0,47 |
| Verilen Hasar | 2.102,11 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 683,68 | |
| WN7 | 757,46 | |
| WN8 | 1447,21 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 113 | |
| Ortalama Seviye | 9,55 | |
| Galibiyetler | 40 | 35,40% |
| Yenilgiler | 73 | 64,60% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 32 | 28,32% |
| İmha edilen Tanklar | 64 | 0,57 |
| Yoketme Oranı | 0,79 | |
| Tespit edilen Tanklar | 114 | 1,01 |
| Verilen Hasar | 1.359,52 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 29 | 0,26 |
| Üs savunma Puanı | 25 | 0,22 |
| Deneyim | 649,50 | |
| WN7 | 630,44 | |
| WN8 | 1047,34 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 739,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 83,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 1 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 1 | 100,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 739,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 83,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 21 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 11 | 52,38% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 10 | 47,62% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 7 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 21 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 1,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 13 | 0,62 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.284,05 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 137 | 6,52 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 100 | 4,76 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 742,81 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 21 | |
| Galibiyetler | 11 | 52,38% |
| Yenilgiler | 10 | 47,62% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 7 | 33,33% |
| İmha edilen Tanklar | 21 | 1,00 |
| Yoketme Oranı | 1,50 | |
| Tespit edilen Tanklar | 13 | 0,62 |
| Verilen Hasar | 1.284,05 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 137 | 6,52 |
| Üs savunma Puanı | 100 | 4,76 |
| Deneyim | 742,81 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 91 | 0 | 0 | 1 | ||||
| Galibiyetler | 31 | 34,07% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 54 | 59,34% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 100,00% |
| Berabere | 6 | 6,59% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 36 | 39,56% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 100,00% |
| İmha edilen Tanklar | 57 | 0,63 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 1,04 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 72 | 0,79 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 603,19 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 35 | 0,38 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 225 | 2,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 378,91 | 0,00 | 0,00 | 38,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 91 | |
| Galibiyetler | 31 | 34,07% |
| Yenilgiler | 54 | 59,34% |
| Berabere | 6 | 6,59% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 36 | 39,56% |
| İmha edilen Tanklar | 57 | 0,63 |
| Yoketme Oranı | 1,04 | |
| Tespit edilen Tanklar | 72 | 0,79 |
| Verilen Hasar | 603,19 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 35 | 0,38 |
| Üs savunma Puanı | 225 | 2,47 |
| Deneyim | 378,91 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 1 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 1 | 100,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1 | 100,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 38,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen