Aşağıdaki tanklar istatistiklere dahil değildir: Eclipse

Badabula

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 09/09/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6156758133996
Ortalama Seviye7,078,898,728,54
Galibiyetler3086450,13%2441,38%6045,11%50550,70%
Yenilgiler2978348,37%3356,90%7052,63%46947,09%
Berabere9201,49%11,72%32,26%222,21%
Hayatta Kalınan Savaşlar1862130,25%1322,41%3526,32%33333,43%
İmha edilen Tanklar472400,77330,57700,536610,66
Yoketme Oranı1,100,730,711,00
Tespit edilen Tanklar540880,88320,55900,686640,67
Verilen Hasar897,261.246,121.280,481.292,66
Düşman üssü işgal puanı719651,17210,36620,478900,89
Üs savunma Puanı236960,3800,0000,001090,11
Deneyim551,06711,16748,87763,06
WN7975,58813,93788,75911,43
WN81196,74875,021013,571153,89
Toplam
Savaşlar61567
Ortalama Seviye7,07
Galibiyetler3086450,13%
Yenilgiler2978348,37%
Berabere9201,49%
Hayatta Kalınan Savaşlar1862130,25%
İmha edilen Tanklar472400,77
Yoketme Oranı1,10
Tespit edilen Tanklar540880,88
Verilen Hasar897,26
Düşman üssü işgal puanı719651,17
Üs savunma Puanı236960,38
Deneyim551,06
WN7975,58
WN81196,74
Son 24 saat
Savaşlar58
Ortalama Seviye8,89
Galibiyetler2441,38%
Yenilgiler3356,90%
Berabere11,72%
Hayatta Kalınan Savaşlar1322,41%
İmha edilen Tanklar330,57
Yoketme Oranı0,73
Tespit edilen Tanklar320,55
Verilen Hasar1.246,12
Düşman üssü işgal puanı210,36
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim711,16
WN7813,93
WN8875,02
Son 7 gün
Savaşlar133
Ortalama Seviye8,72
Galibiyetler6045,11%
Yenilgiler7052,63%
Berabere32,26%
Hayatta Kalınan Savaşlar3526,32%
İmha edilen Tanklar700,53
Yoketme Oranı0,71
Tespit edilen Tanklar900,68
Verilen Hasar1.280,48
Düşman üssü işgal puanı620,47
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim748,87
WN7788,75
WN81013,57
Son 30 gün
Savaşlar996
Ortalama Seviye8,54
Galibiyetler50550,70%
Yenilgiler46947,09%
Berabere222,21%
Hayatta Kalınan Savaşlar33333,43%
İmha edilen Tanklar6610,66
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar6640,67
Verilen Hasar1.292,66
Düşman üssü işgal puanı8900,89
Üs savunma Puanı1090,11
Deneyim763,06
WN7911,43
WN81153,89
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar10000
Galibiyetler550,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler550,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar220,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar70,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,880,000,000,00
Tespit edilen Tanklar50,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.332,800,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı737,3000,0000,0000,00
Deneyim548,600,000,000,00
Toplam
Savaşlar10
Galibiyetler550,00%
Yenilgiler550,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar220,00%
İmha edilen Tanklar70,70
Yoketme Oranı0,88
Tespit edilen Tanklar50,50
Verilen Hasar1.332,80
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı737,30
Deneyim548,60
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar23000123
Galibiyetler9742,17%00,00%00,00%4637,40%
Yenilgiler13156,96%00,00%00,00%7762,60%
Berabere20,87%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5825,22%00,00%00,00%2822,76%
İmha edilen Tanklar980,4300,0000,00450,37
Yoketme Oranı0,570,000,000,47
Tespit edilen Tanklar2901,2600,0000,001241,01
Verilen Hasar979,520,000,001.362,24
Düşman üssü işgal puanı3311,4400,0000,00800,65
Üs savunma Puanı3711,6100,0000,003362,73
Deneyim500,380,000,00651,15
Toplam
Savaşlar230
Galibiyetler9742,17%
Yenilgiler13156,96%
Berabere20,87%
Hayatta Kalınan Savaşlar5825,22%
İmha edilen Tanklar980,43
Yoketme Oranı0,57
Tespit edilen Tanklar2901,26
Verilen Hasar979,52
Düşman üssü işgal puanı3311,44
Üs savunma Puanı3711,61
Deneyim500,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar123
Galibiyetler4637,40%
Yenilgiler7762,60%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2822,76%
İmha edilen Tanklar450,37
Yoketme Oranı0,47
Tespit edilen Tanklar1241,01
Verilen Hasar1.362,24
Düşman üssü işgal puanı800,65
Üs savunma Puanı3362,73
Deneyim651,15

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4004
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4100,00%00,00%00,00%4100,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar125,00%00,00%00,00%125,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar51,2500,0000,0051,25
Verilen Hasar749,000,000,00749,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim146,250,000,00146,25
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler4100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar125,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar51,25
Verilen Hasar749,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim146,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar4
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler4100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar125,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar51,25
Verilen Hasar749,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim146,25
Anzeigen

Tanklar (313)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Panther mit 8,8 cm L/71 8918,36487171846,92%1097,70
Rheinmetall Skorpion G 81313,14638164148,93%1368,80
AMX Canon d'assaut 105 81336,83659131050,00%1471,66
Lorraine 40 t 81271,01677126048,33%1444,80
FCM 50 t 8996,39486116142,89%1112,12
Strv S1 81330,22640103253,39%1475,79
IS-3A 81185,2173093550,80%1167,03
Löwe 81113,9169493048,06%1174,10
KV-2 (R) 6805,4452185850,00%1234,80
E 25 7895,5451183251,56%1320,08
T-34-85 Rudy 6714,3345482052,32%1307,03
AltProto AMX 30 81115,7674581448,16%1239,73
T92 8600,1962377845,63%1045,89
T-34-3 81006,3058377148,90%1153,18
Hummel6723,7737470051,14%1101,86
Pz.Kpfw. II Luchs4185,0228767853,10%603,76
TS-5 81207,3771358348,03%1145,84
Primo Victoria 8940,7767558150,95%1214,06
T26E5 81011,4771754146,58%1109,75
KV-15508,1836453956,03%1104,05
112 81113,8876052849,62%1253,59
Type 64 6493,9844752851,70%1194,41
AMX 13 57 7760,6875151350,88%1432,90
WZ-120-1G FT 81257,7470051247,66%1310,89
Pz.Kpfw. III/IV5304,5226051148,14%697,14
STG Guard 81192,0569350853,54%1445,08
leKpz M 41 90 mm GF 8683,1564750749,11%1204,76
VK 30.01 (P)6515,5034150650,00%785,51
T216404,6637850349,30%1077,34
Strv m/42-57 Alt A.2 6848,4160150252,19%1556,64
Durchbruchswagen 24208,4122748348,03%433,14
VK 28.016167,2928048047,29%275,94
Tiger (P)7864,6447647555,79%1096,02
Pz.Sfl. IVc5391,5624647048,09%760,39
Type 62 7636,9767546653,00%1486,92
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8989,6569946350,54%1094,33
AT 15A 7862,5967245954,03%1281,92
Chrysler K GF 81023,5468145850,00%1092,41
FV3046611,0136645352,98%965,26
G.W. Panther7865,7437843852,51%1023,40
StuG III Ausf. G5471,9529942952,21%1057,14
Pudel 6797,2665441154,01%1485,92
FV201 (A45) 7847,5357741149,88%1148,65
Excelsior 5535,6040741053,17%1161,46
VK 45.02 (P) Ausf. B91305,1169340945,48%1134,33
M4A3E2 Sherman Jumbo6671,4846739751,89%1353,95
Panther/M10 7938,3477437757,82%1718,00
KV-856684,3737637050,00%1071,09
AMX 50 10081188,4860036452,20%1324,74
Type 586602,0339635154,42%1246,74
G.W. Tiger (P)81003,4954234845,69%1179,08
M75325,7229633554,93%1178,91
Spähpanzer Ru 2519722,2358433249,40%978,75
VK 30.01 (H)5522,5734231952,98%1280,66
Type 4 Heavy91370,9766531949,53%1172,70
VK 45.02 (P) Ausf. A8899,1847231948,59%927,16
T698983,6648431546,03%1121,16
M18 Hellcat6728,8338531050,00%1263,69
AMX 50 12091482,1157630944,34%1323,71
FV4202 8872,5262830748,86%1010,81
Sturer Emil7721,0634830346,20%842,22
ARL 446701,9138029945,15%1154,55
E 75 TS 81085,0873829449,66%1109,75
Jagdpanzer IV6560,2934028847,92%943,85
KV-26724,9543827948,39%1199,91
IS7925,4743327047,78%1220,94
KV-1S6542,0840626555,09%986,55
AMX M4 mle. 457866,6244925850,78%1108,06
Tiger II81090,6355525652,34%1231,90
T297985,1345225549,41%1209,16
Jagdtiger91630,5870824454,10%1451,75
Leopard Prototyp A91537,2669824350,62%1403,98
Cromwell B 6702,1859524349,38%1245,52
Sturmpanzer II4372,4926724058,33%1261,26
T207859,5443823851,68%1211,83
VK 16.02 Leopard5150,3627023847,48%299,50
T499917,3063123850,84%1282,75
T28 Prototype81262,3275223753,59%1454,80
ISU-122S 7914,5952423548,09%1273,66
Emil I81288,3075423350,64%1555,07
Conqueror91637,8681523352,79%1598,97
T110E3101585,0859323343,78%917,25
Churchill III 5536,2154623256,03%1207,09
T71 DA7616,6044923149,78%1230,11
Churchill I5591,1638722852,19%1302,59
O-Ho81266,8780322853,07%1412,80
M56 Scorpion 7937,0358222650,00%1332,67
IS-2 7994,8363422149,77%1228,20
M4A3E8 Thunderbolt VII 6776,1271221955,25%1587,46
T-5491247,2466821744,24%1151,38
Jagdpanther7872,9542321551,16%1143,76
Tiger I71089,5052821356,34%1540,68
CC-46 Pancernik 91365,0978821250,94%1019,85
BT-7 artillery 3202,7825021149,29%664,32
T3091487,7962020942,58%1153,11
O-Ni71158,6383320757,00%1654,43
AMX 50 Foch (155) 101544,3658720543,41%998,71
Rhm.-Borsig Waffenträger81255,5669020055,00%1331,58
Panzer 58 Mutz 8985,4866120052,00%1302,37
VK 45.03 7948,6964019752,79%1198,07
KV-481189,2776919652,04%1369,81
Pz.Kpfw. I243,0615219551,28%124,75
KV-37830,5645719445,88%930,02
Object 252U 81132,1873519245,31%1009,66
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4304,9727019151,83%913,07
AMX Chasseur de chars 8943,1470218948,15%1126,42
S-517774,9056318851,06%872,34
M26 Pershing81038,6959618851,06%1276,48
Panther II8939,0063218845,74%1143,17
Krupp-Steyr Waffenträger 71095,8564118759,36%1763,75
SU-100Y 6714,1155018649,46%1256,00
Maus101733,2671018544,86%1132,01
T-1091422,3976118055,00%1419,36
E 5091376,4472217946,37%1235,33
T9591588,1568717748,02%1242,25
E 7591575,9479417553,14%1605,06
Ferdinand81319,6976617356,07%1558,68
Marder II3139,5616617254,65%305,50
M4A1 Sherman5479,8536217156,73%1383,04
Aufklärungspanzer Panther 7556,8940717143,27%1039,33
ISU-15281104,9555616854,76%1065,57
Caernarvon81044,0770716443,90%1100,34
Lorraine 155 mle. 5181023,5154216448,78%1113,11
Emil II91475,6271616349,08%1258,00
M53/M5591216,5759216349,08%1199,04
AMX ELC bis5474,5639016259,88%1946,14
IS-381160,2975316152,17%1337,17
59-Patton 8873,1766216140,37%989,68
Leo7813,1367216053,13%1294,79
59-166364,0037915844,94%916,76
Panther7889,1244615747,77%1357,82
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4476,5951115759,87%1477,72
Cruiser Mk. IV4288,0829015448,05%895,61
T2881218,6379615361,44%1433,97
Panhard AML Lynx 6x68641,1662115248,03%1024,79
SU-14-281125,6956915154,30%1153,51
Leichttraktor155,7212515041,33%11,23
M10391141,6261715049,33%951,89
T328994,2662814960,40%1168,56
Pz.Kpfw. I Ausf. C370,0219814652,05%182,48
T54E191446,9767714351,75%1233,85
O-I6806,1664414147,52%1392,48
AMX 50 B101724,4866714146,10%1122,75
BDR G1 B5579,9135814153,19%1180,01
AMX 65 t8873,7360414147,52%867,29
Type T-345470,2533813952,52%1470,15
Waffenträger auf Pz. IV91392,6953913749,64%1063,44
M10 RBFM 5772,8864113754,74%1796,58
WZ-1328788,8971713654,41%1382,81
M40/M4381086,6256913548,15%1211,31
M41 Walker Bulldog8666,3968213555,56%1226,10
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4255,5821813445,52%522,35
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5268,4423213342,11%496,48
AMX 12 t6722,0565013253,03%2427,09
FV2078694,6845813141,22%605,00
T25/271006,9672512850,00%1565,22
VK 36.01 (H)6617,4039012749,61%983,16
T376490,7950312654,76%1317,35
SU-122-44 7911,4262612451,61%1218,34
SU-1527888,9956512347,97%1174,03
Char Futur 4 91565,5872312250,00%1269,34
Black Prince7839,4954412153,72%1197,86
Grille5427,2626612155,37%923,09
G.W. Tiger91492,6372112052,50%1575,98
Jagdpanzer E 100101607,6258711945,38%992,58
Bat.-Châtillon 155 559973,0661011646,55%841,85
Leopard 1101507,6063311545,22%1069,35
Nashorn6698,7138911343,36%1084,82
Heavy Tank No. VI 6785,4666811056,36%1405,96
T-4481284,2985610958,72%2044,04
UDES 14 Alt 58895,0262410948,62%963,23
ST-I91417,2878010854,63%1353,90
Matilda4347,7230510762,62%1064,36
WZ-1317677,8282510760,75%1651,04
T-437931,2270310748,60%1538,99
Tiger 131 6809,9858310642,45%1240,04
Panzerjäger I295,2411110539,05%112,83
T-62A101296,8061310545,71%913,97
Super Conqueror101449,7960610541,90%863,76
SU-1006846,6352410349,51%1548,62
Bretagne Panther 6818,226029853,06%1467,63
M46 Patton91028,986709653,13%866,78
TOG II* 6865,936789650,00%1583,10
VK 30.02 (M)6633,174649546,32%1108,02
T-50-2 6640,685609459,57%2112,84
AMX 13 F3 AM6624,435419350,54%907,48
UDES 1691235,386629146,15%988,66
IS-271043,456968656,98%1460,78
Object 26391297,316178637,21%896,57
WZ-131G FT6689,395798562,35%1321,65
A-447795,826088557,65%1268,40
M4A3E8 Fury 6598,455748560,00%1293,93
T-34-171003,466508455,95%1806,53
Marder 38T4290,232368447,62%601,35
Škoda T 40 6820,984858447,62%1483,19
T28 Concept 7836,946058250,00%1072,53
M24 Chaffee5237,503398056,25%770,19
Churchill VII6653,484037946,84%1064,16
B14301,062727843,59%807,81
T-1506750,974167759,74%1322,16
StuG III Ausf. B4438,282877447,30%1119,65
Bishop5503,324157353,42%1160,34
M-II-Y7950,155437255,56%1181,05
M3 Lee4278,912337047,14%908,81
M5 Stuart4131,372187044,29%155,46
SU-10181230,066436944,93%1278,38
M446760,386126955,07%1437,37
T92 HMC101124,606386855,88%892,87
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6473,794126847,06%1030,80
Strv 746696,146706555,38%1445,68
T675602,574396547,69%1392,03
SU-100M171015,896806465,63%1601,57
Pz.Kpfw. III Ausf. J4197,802426051,67%409,36
O-I Experimental5667,715715937,29%1244,55
FV215b 101302,766845952,54%943,77
M415474,474395848,28%722,39
Lorraine 155 mle. 507934,726465749,12%1213,06
Object 70491376,166485745,61%920,46
Pz.Kpfw. II Ausf. G3228,212885653,57%982,76
Spähpanzer SP I C7666,853875534,55%1198,21
T-28E with F-30 4421,465095464,81%1133,26
Pz.Kpfw. III Ausf. E3154,841825141,18%285,73
Object 25791612,108015052,00%1575,85
M127866,905534944,90%1013,38
212A91153,826664946,94%910,06
Object 41681067,376504948,98%1171,89
KV-1SA 5573,046644959,18%1255,90
SU-855565,133684854,17%1377,04
Sherman VC Firefly 6932,237294845,83%1635,55
Type 6891765,079164654,35%1525,49
Super Hellcat 7926,046404663,04%1498,94
Object 43091035,117324555,56%880,38
M3 Stuart3139,502164459,09%524,43
G.W. E 100101224,163584330,23%861,37
AMX M4 mle. 5191645,058854360,47%1456,92
Kunze Panzer 91505,516894346,51%1290,00
BZ-6891165,307064047,50%808,81
T57 Heavy101538,206604040,00%896,60
Kranvagn101538,827373447,06%988,28
KV-137981,127493452,94%1968,58
A46 6392,623633441,18%1014,53
IS-7101349,418023256,25%983,76
Pawlack Tank6831,846423259,38%1458,87
Strv 103-091548,066093132,26%1129,61
Tetrarch 2211,192733154,84%1146,41
Type 5 Heavy101853,557782951,72%1143,07
Churchill Crocodile 6941,626022948,28%1368,74
WZ-132A91031,188002850,00%1520,14
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4135,791992850,00%288,02
Pz.Kpfw. II2108,041962740,74%240,43
Valentine II 4419,525852759,26%1746,00
SDP 44 Burza6764,724982540,00%1107,18
Pz.Kpfw. 35 (t)2104,331712437,50%297,24
Strv m/425543,966262470,83%1801,25
Panhard AMD 178B6428,224282339,13%989,97
43 M. Toldi III 3121,702442356,52%562,67
T-34-281065,006682240,91%1330,49
M48A5 Patton101186,866792250,00%769,63
Großtraktor - Krupp 3290,414512245,45%1095,91
Churchill Gun Carrier6287,052432123,81%208,60
Pz.Kpfw. VII102005,816882128,57%1210,81
Pz.Kpfw. 38 (t)3202,301972050,00%595,68
Windhund 8872,206412060,00%917,30
M4A3(76)W Sherman 6891,607642070,00%1587,70
Patton the Tank 91008,804722035,00%700,94
IS-4101832,057371942,11%1211,22
AC 1 Sentinel 4309,953891942,11%861,99
M4A2E4 Sherman 5363,675871866,67%1171,84
StuG IV 5371,613471855,56%939,75
Crusader 5.5-in. SP7584,293211729,41%567,64
BZ-75101589,447161637,50%876,21
M8A14595,316071643,75%2001,55
Panhard EBR 909528,196771637,50%460,73
Tortoise91728,817001643,75%1323,00
Jagdpanther II8885,605601546,67%823,22
MT-256401,934891546,67%1188,21
Bat.-Châtillon 25 t101633,866621450,00%1317,21
Strv 103B101446,008271464,29%932,51
AMX M4 mle. 54101041,626701346,15%513,17
M24E2 Super Chaffee 6522,385531346,15%1294,24
Excalibur 6778,004041323,08%921,75
T110E4101456,927981258,33%946,85
E 77 91115,736761145,45%2548,97
M3 Light 3227,003721154,55%1135,91
Char de transition 61112,307321050,00%1773,83
LTP 3266,13467862,50%1590,30
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6597,25745875,00%1176,52
E 100101599,86620728,57%979,28
AMX 30 B101225,86366742,86%721,30
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5253,14245714,29%273,45
T-29 3255,29498771,43%1043,30
T-45 2322,33473683,33%1756,01
XM551 Sheridan101418,50697450,00%1584,27
Ram II 5660,75604425,00%1468,93
Chi-Go 71086,50604425,00%1115,44
TKS z n.k.m. 20 mm 2134,00327366,67%741,16
T1 Cunningham1103,339630,00%378,88
Vickers Medium Mk. I10,001420,00%0,00
LT vz. 383262,50243250,00%1161,39
Black Prince II 7766,00765250,00%901,46
Valiant 5887,00759250,00%2192,06
T-345344,0025110,00%603,61
Strv m/38215,0025210,00%0,00
Strv m/40L377,008010,00%0,00
Lago4173,004041100,00%513,67
Pvlvv fm/42227,002481100,00%261,00
Ikv 723174,003921100,00%524,85
MS-110,004110,00%0,00
UDES 15/1610986,0034710,00%442,20
AT 770,002381100,00%261,00
VK 30.01 (D)61066,0034110,00%1632,56
Gabler’s Destroyer 5813,0012111100,00%3085,89
Straussler V–4/40 3436,0023110,00%1246,46

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 09/09/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 31/08/2026
Ayrıldı: 02/09/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 15/02/2025
Ayrıldı: 08/05/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 30/08/2024
Ayrıldı: 01/10/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 15/02/2024
Ayrıldı: 20/06/2024
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 24/10/2023
Ayrıldı: 04/12/2023
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 02/05/2023
Ayrıldı: 31/05/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/06/2023
Ayrıldı: 24/07/2023