B0T_RZOPEN

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3994504859
Ortalama Seviye7,870,009,819,71
Galibiyetler2082452,13%00,00%2960,42%3457,63%
Yenilgiler1863146,64%00,00%1837,50%2440,68%
Berabere4901,23%00,00%12,08%11,69%
Hayatta Kalınan Savaşlar751518,81%00,00%612,50%610,17%
İmha edilen Tanklar328770,8200,00240,50310,53
Yoketme Oranı1,010,000,570,58
Tespit edilen Tanklar556121,3900,001052,191642,78
Verilen Hasar1.421,000,001.977,331.786,78
Düşman üssü işgal puanı71490,1800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı106520,2700,0000,0000,00
Deneyim726,940,00931,58893,64
WN71225,400,001197,091216,34
WN81729,640,002020,162268,70
Toplam
Savaşlar39945
Ortalama Seviye7,87
Galibiyetler2082452,13%
Yenilgiler1863146,64%
Berabere4901,23%
Hayatta Kalınan Savaşlar751518,81%
İmha edilen Tanklar328770,82
Yoketme Oranı1,01
Tespit edilen Tanklar556121,39
Verilen Hasar1.421,00
Düşman üssü işgal puanı71490,18
Üs savunma Puanı106520,27
Deneyim726,94
WN71225,40
WN81729,64
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar48
Ortalama Seviye9,81
Galibiyetler2960,42%
Yenilgiler1837,50%
Berabere12,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar612,50%
İmha edilen Tanklar240,50
Yoketme Oranı0,57
Tespit edilen Tanklar1052,19
Verilen Hasar1.977,33
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim931,58
WN71197,09
WN82020,16
Son 30 gün
Savaşlar59
Ortalama Seviye9,71
Galibiyetler3457,63%
Yenilgiler2440,68%
Berabere11,69%
Hayatta Kalınan Savaşlar610,17%
İmha edilen Tanklar310,53
Yoketme Oranı0,58
Tespit edilen Tanklar1642,78
Verilen Hasar1.786,78
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim893,64
WN71216,34
WN82268,70
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar521000
Galibiyetler26951,63%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler23745,49%00,00%00,00%00,00%
Berabere152,88%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar17032,63%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4750,9100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,350,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5571,0700,0000,0000,00
Verilen Hasar2.051,020,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4720,9100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5381,0300,0000,0000,00
Deneyim863,070,000,000,00
Toplam
Savaşlar521
Galibiyetler26951,63%
Yenilgiler23745,49%
Berabere152,88%
Hayatta Kalınan Savaşlar17032,63%
İmha edilen Tanklar4750,91
Yoketme Oranı1,35
Tespit edilen Tanklar5571,07
Verilen Hasar2.051,02
Düşman üssü işgal puanı4720,91
Üs savunma Puanı5381,03
Deneyim863,07
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar12000
Galibiyetler758,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler541,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar433,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar70,5800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,880,000,000,00
Tespit edilen Tanklar110,9200,0000,0000,00
Verilen Hasar989,830,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı191,5800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim707,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar12
Galibiyetler758,33%
Yenilgiler541,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar433,33%
İmha edilen Tanklar70,58
Yoketme Oranı0,88
Tespit edilen Tanklar110,92
Verilen Hasar989,83
Düşman üssü işgal puanı191,58
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim707,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1882000
Galibiyetler105756,16%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler81543,30%00,00%00,00%00,00%
Berabere100,53%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar76140,44%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar14430,7700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,290,000,000,00
Tespit edilen Tanklar26201,3900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.878,920,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı31011,6500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı75664,0200,0000,0000,00
Deneyim860,460,000,000,00
Toplam
Savaşlar1882
Galibiyetler105756,16%
Yenilgiler81543,30%
Berabere100,53%
Hayatta Kalınan Savaşlar76140,44%
İmha edilen Tanklar14430,77
Yoketme Oranı1,29
Tespit edilen Tanklar26201,39
Verilen Hasar1.878,92
Düşman üssü işgal puanı31011,65
Üs savunma Puanı75664,02
Deneyim860,46
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar850000
Galibiyetler49157,76%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler35541,76%00,00%00,00%00,00%
Berabere40,47%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar26831,53%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar7660,9000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,320,000,000,00
Tespit edilen Tanklar9581,1300,0000,0000,00
Verilen Hasar2.157,860,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4540,5300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4650,5500,0000,0000,00
Deneyim923,840,000,000,00
Toplam
Savaşlar850
Galibiyetler49157,76%
Yenilgiler35541,76%
Berabere40,47%
Hayatta Kalınan Savaşlar26831,53%
İmha edilen Tanklar7660,90
Yoketme Oranı1,32
Tespit edilen Tanklar9581,13
Verilen Hasar2.157,86
Düşman üssü işgal puanı4540,53
Üs savunma Puanı4650,55
Deneyim923,84
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (498)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Panhard EBR 10510951,48617127745,97%975,11
Progetto M35 mod. 46 81391,98792119853,84%1746,32
TS-5 81761,69886100954,11%2057,31
AMX M4 mle. 49 81417,2881597751,38%1752,75
ELC EVEN 90 8727,1471889950,95%1463,76
Bat.-Châtillon Bourrasque 81450,2577783650,48%1691,60
112 81624,7293366953,21%2108,45
ISU-152K 81617,0178664153,67%1947,38
SU-130PM 81588,6977757653,82%1801,37
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81216,3574953552,71%1660,35
Object 703 Version II 82022,73107251656,20%2520,56
VK 75.01 (K) 81710,2990550751,87%2102,10
KV-26869,7455150051,00%1557,32
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5343,6830750052,60%867,18
AMX ELC bis5487,5247448856,56%2007,43
Škoda T 56 82095,85104545759,74%2323,53
Heavy Tank No. VI 6785,2057243250,46%1347,30
Object 277102211,7777739151,66%1835,27
BZ-176 82101,99107938760,47%2325,02
T-832 82205,05112436357,30%2907,30
Object 268 Version 4102484,1489435457,63%2026,81
Object 274a 81512,1490133952,21%1996,54
T95/FV4201 Chieftain 103312,51102633453,59%2572,49
FV215b 102224,5579331948,90%1853,22
Panhard AML Lynx 6x68496,1047031752,05%775,54
Caernarvon Action X 81591,6698031552,70%2119,87
Grille 15102203,5571730754,40%1613,09
FV4005 Stage II101877,4564027348,72%1447,11
Jagdpanzer E 100102310,6169926852,99%1711,44
Object 252U 81744,8893426454,92%2043,42
Vz. 55102810,3289826252,67%2314,75
IS-4102607,2394925957,53%2328,02
E 50 Ausf. M101926,2770725647,27%1575,72
Panther7477,4433525245,24%562,35
T-549940,6956424939,36%714,09
Caliban 81424,6886124052,08%1799,41
Kanonenjagdpanzer 105 81447,6569423649,15%1594,80
T92 HMC101447,6362323351,93%1164,36
KV-48602,8940423144,59%476,53
T-103 81959,24100323057,39%2555,68
Schwarzpanzer 58 81251,1774722453,13%1716,38
KV-37612,9535621845,41%600,82
TVP T 50/51101987,5775021747,93%1629,45
HWK 30 8812,4661221547,91%1364,43
Leopard 1102375,4777521450,00%2034,64
LT-432 8878,3468020846,15%1602,85
Rhm.-Borsig Waffenträger81722,5880620357,14%1855,30
Hotchkiss EBR7389,0336920346,80%685,92
Panhard AMD 178B6269,1728820252,97%653,39
M10 RBFM 5760,9959020254,46%1696,64
STA-2 81283,4280220154,73%1790,97
TOG II* 61215,4482319857,07%2484,73
T77 81520,1975519654,08%1715,44
Jagdpanzer IV6318,2627818746,52%384,88
Kranvagn102635,4488118748,13%2282,08
E 5091054,3552918145,30%816,54
M4A1 Sherman5268,2926217647,73%542,99
Panther II8532,0635317641,48%431,93
T92 8563,8563017151,46%952,59
60TP Lewandowskiego102634,4887317052,94%2158,36
Panther mit 8,8 cm L/71 81608,5888616846,43%2334,04
King Tiger (Captured) 71501,5399916759,28%2365,51
Bat.-Châtillon 25 t102266,2686016557,58%2052,43
IS-3A Peregrine 81987,30105216557,58%2490,06
IS-M81090,8949816349,69%1215,30
E 75 TS 81969,76102516157,14%2721,96
T-100 LT10994,1676115952,83%1230,33
Super Conqueror102328,9178115848,73%1831,98
M41 Walker Bulldog8837,0882615856,96%1667,41
Strv K 92185,62101215756,69%2353,74
T-34-856453,2933915252,63%816,72
VK 30.01 (H)5241,4422615142,38%354,34
VK 30.02 (M)6343,7431415049,33%486,08
AMX 12 t6458,9534514740,82%1104,00
VK 30.01 (P)6460,5337014749,66%643,78
T110E3103086,1095214560,00%2546,30
KV-15361,0928914445,83%562,85
M48A5 Patton101728,6870014344,76%1239,91
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81622,6993614354,55%2243,44
114 SP2 102342,6875714353,85%1728,97
T-1091506,7076114149,65%1476,27
T-1506424,8131114050,00%565,49
ISU-15282035,6489913856,52%2506,17
Object 777 Version II 91887,8680013853,62%1924,06
T-437531,6939413644,85%701,85
Maus102278,7788213649,26%1796,34
T26E4 SuperPershing 81702,04106913460,45%2569,45
WZ-120-1G FT 8724,5037413442,54%519,21
ST-I91227,6270613046,92%1045,13
FV201 (A45) 7694,6745312948,06%872,75
Lorraine 40 t 81900,4591912653,17%2500,94
E 100102385,8890612461,29%2009,81
IS-6 B 81544,7783512456,45%1862,25
Jagdpanther7558,3940612343,90%577,03
T-448736,4451912347,15%838,82
121B 102067,3382012254,92%1772,39
M54 Renegade 81751,4993312157,02%1998,39
Ram II 5785,2063911954,62%2397,80
Rheinmetall Skorpion 82030,3093011560,87%2470,65
M4A3E8 Sherman6273,2725511437,72%243,80
AMX 50 10081957,8896411358,41%2582,40
Strv m/42-57 Alt A.2 6719,5755611250,00%1161,56
MTLS-1G14 3221,8125411147,75%798,67
M446562,0130611045,45%763,79
Object 705A102279,7975811050,00%1839,63
AMX 50 B102590,9380710951,38%2148,63
AltProto AMX 30 81621,4599210859,26%2270,75
CS-63102513,7499210666,98%2359,08
Tiger II82021,4299710557,14%2660,64
T-345211,7023310349,51%406,57
53TP Markowskiego81362,6175910350,49%1569,08
XM57 82335,51104810353,40%2490,68
Panhard EBR 909473,6049710247,06%501,98
M2 Light2191,3729110048,00%795,91
Škoda T 256547,214539950,51%977,95
Pz.Kpfw. I Ausf. C3249,573339743,30%1285,34
56TP 82061,549949750,52%2831,33
Char Mle. 75 91660,338639654,17%2522,50
Controcarro 3 Minotauro102591,829189553,68%2159,84
IS-381644,688999555,79%2008,58
A-205166,842179245,65%389,23
ShPTK-TVP 100 81780,778879153,85%2185,60
T-62A101731,867909054,44%1559,38
T26E5 Patriot 81202,586799050,00%1529,35
Object 907 102444,369318956,18%2124,40
T-34-85 Rudy 61223,469628968,54%2696,09
Taschenratte113811,6411698653,49%2685,06
Object 279 early 103175,0910778658,14%2476,94
StuG III Ausf. G5248,362378551,76%441,66
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4191,442338455,95%604,97
Sturer Emil7541,564608446,43%561,72
IS7641,304918340,96%693,27
VK 100.01 (P)81274,467818349,40%1453,83
M4A1 Revalorisé 81152,636418247,56%1230,51
Manticore10888,477398148,15%927,64
Char Futur 4 92279,0410118162,96%2322,12
FV215b (183) 102382,957468050,00%1867,90
M415229,382237941,77%141,18
Somua SM 81963,189847948,10%2245,44
Churchill I5269,232567848,72%390,46
Mäuschen91387,927437847,44%1166,40
SDP wz 66 Grom 82074,729507858,97%2451,11
Sherman Firefly6879,665737761,04%1837,87
VK 72.01 (K) 103014,909547761,04%2335,32
CS-67 Szakal112995,349567656,58%2361,93
FV20781010,387297448,65%1077,72
Durchbruchswagen 24179,092117451,35%373,60
T9592260,869967259,72%2057,65
Chrysler K GF 81437,337107247,22%1650,81
M3 Lee4221,422547152,11%748,76
FCM 50 t 81540,468827145,07%2076,19
KV-856625,234617041,43%912,88
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4286,223016940,58%610,77
AMX 50 Foch (155) 101975,256916950,72%1298,47
Matilda Black Prince 5887,587356953,62%2685,48
T-284159,221656838,24%225,41
M-IV-Y 81874,069936858,82%2313,82
AMBT 81633,458306758,21%2033,58
Matilda4228,732306645,45%476,80
AMX 50 12091626,777546546,15%1476,31
Emil II92118,599616456,25%2288,87
IS-7103044,4510916465,63%3056,58
Tiger (P)7620,634956443,75%578,34
TNH T Vz. 5192117,549296353,97%2039,78
Strv S1 82069,328996258,06%2435,52
M4A3E8 Thunderbolt VII 61183,639346259,68%2423,80
T14 5867,617576163,93%2059,06
T-29 3282,873336056,67%1049,42
KV-5 81735,0510436061,67%2490,51
Bat.-Châtillon 12 t8776,125995837,93%1194,40
M48A2 Räumpanzer 81795,7810755858,62%2525,08
Concept 1B 93068,3712805770,18%3270,86
STB-1102140,968785662,50%1839,68
Object 70591544,468075648,21%1374,36
IS-2M 71750,0210645658,93%2790,51
Turtle Mk. I 82237,0912315666,07%2806,24
BT-7 artillery 3410,185105655,36%1639,16
Bat.-Châtillon 25 t AP91190,046665543,64%1020,28
FV4004 Conway91411,587435561,82%1271,35
XM551 Sheridan101779,598425462,96%2177,50
TNH 105/100081469,008225343,40%1757,39
SU-10181220,517735352,83%1368,37
Panther/M10 7854,116385349,06%1314,67
Type 5 Heavy102884,0410275263,46%2162,97
Charioteer8978,855485238,46%781,17
T3092959,7810795156,86%3204,16
Object 26391474,886985137,25%1081,09
Löwe 82212,3112435170,59%3284,34
M56 Scorpion 7972,686395046,00%1395,03
Tiger I71337,638374953,06%1986,72
Ferdinand81973,249204955,10%2426,56
Indien-Panzer8849,256234843,75%854,53
KV-1S6388,003754839,58%488,02
Conqueror91054,816874746,81%776,67
IS-2 71705,7710154755,32%2790,07
T-54 ltwt.9694,485144639,13%782,14
SU-14-28853,046354544,44%740,41
LTTB8739,736744548,89%1391,55
E 65 Zwilling 82525,0911994557,78%2770,79
Kampfpanzer 50 t 92715,3610914560,00%2948,19
Vz. 68 Squall 8873,077354562,22%1725,01
Object 260 103007,7110334555,56%2845,87
AMX 404129,052044450,00%307,73
Object 140102311,509084456,82%2034,00
AMX 67 Imbattable112771,118904450,00%1802,20
Type 59 81626,729794355,81%2370,32
M374220,711744254,76%646,55
50TP prototyp 82074,4910914160,98%3049,42
Emil I81486,938854156,10%1631,90
AT 25186,001754134,15%167,31
AT 15A 71615,1511273969,23%2823,93
Sexton I 3431,723663943,59%1510,31
Pz.Kpfw. III Ausf. E3135,871793839,47%193,29
O-I61514,768933857,89%3641,21
Object 261101525,087393850,00%1193,43
Obsidian 81684,2410453860,53%2573,94
Cromwell B 6964,088783865,79%2025,65
SU-10061041,736723756,76%1967,73
M127616,925783762,16%776,27
Pz.Sfl. IVc5338,113303644,44%597,47
TKS z n.k.m. 20 mm 298,111693548,57%387,84
Controcarro 1 Mk. 291917,518423548,57%1682,68
DBV-152 103353,348953560,00%2486,27
T110E5103026,6610153557,14%2702,11
T110E4102354,837763548,57%1660,15
AMX M4 mle. 54103192,349183542,86%2754,13
T4991089,147333554,29%1576,57
Leopard Prototyp A91255,476273441,18%914,23
Waffenträger auf E 100102453,917453450,00%1679,68
Pz.Kpfw. KW I (r) 51211,4411703473,53%2722,05
Škoda T 245185,331983336,36%227,46
Centurion Mk. 7/191661,189553360,61%1807,37
BZT-70 103564,7910383357,58%2745,72
Vz. 44-171308,669443265,63%2137,65
Carro da Combattimento 45 t 103144,6610763265,63%3001,32
M40/M438780,904513132,26%581,62
M60 102440,778123151,61%2370,62
ASTRON Rex 105 mm 81468,748803154,84%1709,77
KR-1112974,3910523154,84%2184,68
Pz.Kpfw. 38 (t)385,371333040,00%42,42
SU-76M4129,771113026,67%94,07
E 7591808,107883043,33%1518,19
Lorraine 39L AM3120,031112934,48%140,33
CS-447962,797302955,17%1454,83
M2 Medium Tank3138,832012951,72%389,21
Rheinmetall Panzerwagen101571,488702958,62%2046,23
Ares 90 C112555,388772944,83%1957,69
T-34 shielded 5385,793942948,28%809,94
leKpz M 41 90 mm GF 8840,868492972,41%1713,31
Chimera 81760,5510002958,62%1830,05
Marder 38T4354,753082850,00%838,52
Churchill III 51273,4613432853,57%3483,82
Projet Louis 91224,148722857,14%1894,71
SU-85B4191,931792748,15%297,51
Jagdtiger91153,895432733,33%722,05
T54E192113,3010582770,37%2358,19
Type 62 7827,427092646,15%1739,98
Leo71128,696432638,46%1613,32
SMV CC-6781195,587802650,00%1516,62
Executor112808,318712646,15%2049,96
STG Guard 82061,1210332653,85%3386,15
T803113885,3110772650,00%2951,72
Type 6191876,689922564,00%2239,38
Valiant 5517,165332564,00%1151,44
DZT-159 92315,4410452560,00%2738,10
10TP3130,331382429,17%273,49
Lorraine 155 mle. 518976,588672475,00%1035,31
T57 Heavy103314,679212441,67%2731,88
IS-2 shielded 7670,293942445,83%624,78
T-54 first prototype 81670,7911212466,67%2954,78
GSOR 1010 FB 81674,967362437,50%2065,58
VK 30.02 (D)7779,007002347,83%1171,59
SU-263160,351302347,83%296,17
S35 CA5382,783072347,83%677,30
Pz.Kpfw. VII102372,528822352,17%2261,23
Object 25792384,3910252356,52%2731,78
Object 752 92661,3910842360,87%2526,20
Pz.Sfl. IC 4333,654342347,83%968,63
113102929,6810992272,73%2947,11
Pz.Kpfw. II Luchs4400,004552157,14%1758,29
Coccodrillo 103454,5712142176,19%3349,61
Tiger-Maus 92757,6712342176,19%3335,57
EMIL 1951 81625,109482157,14%1945,38
Type 5 Chi-Ri71013,007902055,00%1764,55
WZ-111 model 1-491499,457882040,00%1310,29
Renault UE 573104,051362055,00%202,26
Universal Carrier 2-pdr269,301112055,00%151,33
SU-2-122 5767,055992055,00%2001,24
Charioteer Nomad 81665,858152060,00%1807,11
Vickers Medium Mk. III3152,161791952,63%477,22
Strv 103B103522,118751947,37%2820,56
AMX 13 757527,685541942,11%887,83
AMX 383128,052131947,37%255,32
AMX 105 AM mle. 474194,631461931,58%463,02
T-703125,111751926,32%215,31
T34 B 81988,1610821973,68%2711,66
Cobra 91440,797251947,37%1071,67
BT-7489,331311833,33%35,58
Churchill VII6677,676841872,22%1243,25
Valentine AT4119,001691872,22%323,53
Concept No. 5101999,567471850,00%1603,13
KV-1 shielded 5806,228001861,11%1877,87
Tortoise93423,5614101883,33%3610,33
FV226 Contradictious 82541,1712631877,78%3127,93
Felice 91977,659101764,71%2042,12
SDP 40 Zadymka5804,945001747,06%1856,79
BZ-79114526,7613021770,59%2791,16
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4265,352461752,94%784,06
StuG IV 5255,712511752,94%501,50
Black Rock 112846,419691752,94%2013,52
T-463164,811831656,25%622,25
Black Prince7488,134791650,00%441,92
Centurion Action X102784,507901643,75%2155,58
Somua SAu 404141,381871643,75%154,15
FV230 Canopener103240,5611301675,00%2631,65
XM66F 81494,008661656,25%1482,81
T95E6 102487,389731662,50%2274,37
Stuart I-IV3133,001971553,33%389,11
50TP Tyszkiewicza91393,678501566,67%1337,95
M7 Priest385,471121546,67%117,58
B.U.G.I.6794,805491540,00%1207,57
WZ-111 model 5A102550,408761546,67%2012,57
Vz. 60S Dravec 103445,8710581553,33%2459,07
SU-100M171452,7310181566,67%2651,04
Jagdtiger Prototype 82203,7311571580,00%2560,40
LHMTV8431,275701546,67%531,10
Strv 746947,797991471,43%1941,04
Type 91 Heavy394,141021428,57%43,70
Marder II3107,00921428,57%67,75
T2881197,577621442,86%1280,98
Gonsalo 81976,439611442,86%1928,76
14TP493,852051353,85%209,48
11081547,628121338,46%1757,96
AMX M4 mle. 457709,155361338,46%720,86
Type 3 Ho-Ni III5525,694911376,92%1310,89
STG 81524,698311361,54%2186,10
Toro 92273,5410741361,54%2508,25
GSOR 3301 AVR FS9667,008281376,92%910,82
D23186,252331250,00%607,77
Cromwell6899,758241250,00%1847,91
121102616,087861250,00%2073,98
AMX 13 105 AM mle. 505632,504081241,67%1172,10
IS-6 81567,839621266,67%1808,85
BZ-6892710,9212191266,67%3317,31
AM 39 Gendron-Somua 298,332311241,67%149,96
T 55A 91890,757871241,67%1546,82
T-44-100 82210,7510841250,00%3077,18
SU-855431,453471145,45%829,74
Renault FT 75 BS2130,551231145,45%610,82
B14271,912681136,36%537,93
T2 Medium Tank218,27791127,27%0,00
Renault FT AC2103,001411163,64%347,53
AMX 30 B101861,826511145,45%1453,31
FV217 Badger102328,097621145,45%1581,70
LT vz. 383147,402561070,00%598,40
Type 4 Chi-To6658,705751090,00%1292,02
MS-11117,801891050,00%534,96
AT-1267,00881030,00%5,48
Alecto4233,302601070,00%703,05
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3266,202101040,00%729,50
Dicker Max 6997,704911030,00%1383,97
Bretagne Panther 61630,2013591090,00%3257,04
AE Phase I 91304,806421050,00%997,25
AMX Canon d'assaut 105 8947,906911070,00%1037,68
Pz.Kpfw. 35 (t)275,44125944,44%157,41
Pvlvv fm/42230,5684955,56%197,24
Jagdpanther II81105,78550944,44%952,91
T-602175,11203933,33%624,66
TS-54 82381,671138944,44%3350,75
7TP2165,50189837,50%378,30
CC-46 Pancernik 92439,75870837,50%2353,68
Pz.Kpfw. III/IV5220,88277837,50%294,91
Ares 90101347,00613825,00%634,23
AS-XX 40 t111766,50775850,00%1290,08
T-50-2 6575,00724875,00%1779,42
MKA 287,75161862,50%262,36
Type 64 61138,88898850,00%3551,11
Chi-Ni259,71131728,57%21,27
P26/404146,71163728,57%136,46
Type 3 Chi-Nu5660,57462742,86%1878,74
T1 HMC239,8689757,14%172,15
SU-54128,14168757,14%228,73
Vz. 71 Tesák101202,43814771,43%1288,89
SDT-58 Vlkodav 92510,571187785,71%2767,32
Jagdpanzer E 90 91523,00702742,86%1051,12
Kampfpanzer 07 RH 82315,431257771,43%3614,14
116-F3 103205,57824728,57%2296,44
M15/42393,17156666,67%230,40
Sturmpanzer I Bison3107,67158683,33%375,96
Sexton II3166,17144666,67%686,00
Projekt ION 82042,33943650,00%1802,12
M46 Patton9266,83529666,67%261,00
Loyd Gun Carriage2103,33144666,67%686,64
Challenger71435,67864633,33%1865,48
G.Pz. Mk. VI (e)255,67118666,67%313,62
AMX 65 t81499,6712156100,00%2040,63
Jade Coil 82113,50801616,67%2078,50
T-116 3170,67198650,00%576,16
Ashigaru 102162,00907650,00%1635,30
LT vz. 35298,60128560,00%374,74
BT-22137,60166560,00%662,43
D1242,40144560,00%177,20
Crusader6338,40323520,00%661,20
SMV CC-5671297,60831560,00%1854,98
O-Ho82435,601134560,00%3411,42
CS-5991227,40661540,00%1069,96
Object 430U103456,40858540,00%2824,95
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 51303,8013735100,00%5359,79
T-45 2255,00302520,00%935,02
M3 Light 3156,00279580,00%685,72
M22 Locust 3207,20363540,00%600,28
Stinger 102278,00933560,00%1752,42
Kolohousenka172,25101450,00%172,08
Fiat 3000173,509040,00%112,44
T1 Cunningham160,50104425,00%100,31
M2290,75160450,00%248,21
M14/412250,75225425,00%763,41
S-517419,75330425,00%204,82
Pz.Kpfw. II2111,50186425,00%227,04
Vickers Mk. E Type B2153,25221450,00%546,91
Rinoceronte103356,751209475,00%3141,97
Leichttraktor1182,00384450,00%933,48
Panzerjäger I2158,75249450,00%474,13
SU-182262,75201450,00%1769,73
T-26267,00138450,00%151,76
Cruiser Mk. IV4442,25282425,00%1251,48
FCM 362173,00313450,00%765,01
Chieftain/T95 8924,75657450,00%1110,75
AMX 13 105102282,2512164100,00%3587,00
AMX 50 Foch B102230,75864450,00%1490,05
K-91102850,25826450,00%2229,02
T26E3 Eagle 7 71653,00966450,00%3061,66
AMX M4 mle. 49 Liberté 82430,251060450,00%2790,75
Vickers Medium Mk. II2161,002273100,00%868,95
ST vz. 394105,002783100,00%313,66
Type 97 Chi-Ha3137,67272366,67%456,47
Type 2597 Chi-Ha376,6799333,33%9,24
SZDV Vz. 50 81548,67811366,67%1769,59
Type 89 I-Go/Chi-Ro2160,33193333,33%452,32
T3 HMC219,3393366,67%228,75
Cruiser Mk. III3113,33160333,33%314,19
Type 71101755,0036230,00%826,98
ARL V39688,33149333,33%0,00
FV3046471,67254366,67%763,75
ST-62 Version 2 102502,001098366,67%2108,04
Škoda T 27 81522,67982366,67%1814,15
SU-85I 5640,00462333,33%1263,31
SU-100Y 61581,67903366,67%2648,46
T-34-85M 62312,001533333,33%5599,11
WZ-111 model 6 82341,001215366,67%3110,06
Churchill Crocodile 61138,009713100,00%1856,48
AMX 13 57 GF 71004,67836333,33%1894,62
Panzer 58 81430,33979366,67%1769,54
Udarniy 81628,671111366,67%1764,77
Nergal 82091,331034366,67%2690,10
Strv fm/21172,50134250,00%214,56
Renault NC-31165,001742100,00%354,87
Type 1 Chi-He41410,00821250,00%7678,87
M10 Wolverine5184,00217250,00%219,41
Ho-Ri 3102344,5042720,00%1383,81
BZ-75104483,5016662100,00%5550,06
Waffenträger auf Pz. IV92143,509982100,00%1694,23
KJPZ TIII Jäger 92198,50933250,00%1946,88
T-34 with L-11 4172,50423250,00%390,32
SMV CC-64 Vipera 81061,5033520,00%737,51
Valentine II 4371,50583250,00%1051,13
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2198,005122100,00%625,09
Type 5 Ka-Ri 82079,0012312100,00%2669,75
Type 1 Ho-Ni II 41211,50981250,00%2703,89
Char de transition 61924,0093420,00%2753,77
Sherman VC Firefly 61445,0011472100,00%3150,60
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6276,00348250,00%335,82
VK 45.03 71623,00905250,00%2063,44
SU-100I 51166,5010032100,00%3012,65
Leox 91701,5041820,00%1166,74
Vickers Medium Mk. I1104,003611100,00%627,67
M3 Stuart30,005610,00%0,00
Renault FT10,001161100,00%261,00
Škoda T 5091018,008641100,00%933,25
25TP KSUST II5193,003981100,00%425,27
UDES 15/16103979,0018061100,00%4391,86
M8A14766,006361100,00%1953,22
Nashorn61137,008781100,00%2054,56
AMR 35 255,002001100,00%261,00
M4A3(76)W Sherman 6875,0059610,00%1373,93
Rheinmetall Skorpion G 82992,007801100,00%3340,62
Primo Victoria 8687,0033010,00%534,78
Vz. 58 Medvěd 94167,0083910,00%4428,46
Pz.Kpfw. T 25 51623,0014791100,00%6735,90
T7 Combat Car 2663,0013201100,00%6213,47
FV4202 82612,0017161100,00%5954,89
Stitch 84500,0019951100,00%9135,19
T28 Concept 71506,0053610,00%2307,00
Excalibur 6711,0035710,00%730,37
FCM 2C 3738,0052210,00%2554,76
Super Hellcat 72358,0012861100,00%5500,03
AMX Chasseur de chars 8939,0052710,00%814,96
Chaffee Camouflaged 5227,0039210,00%264,74

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 08/11/2025
Ayrıldı: 13/10/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 12/09/2025
Ayrıldı: 07/11/2025
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 26/08/2025
Ayrıldı: 10/09/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 18/06/2025
Ayrıldı: 16/07/2025
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 05/06/2025
Ayrıldı: 17/06/2025
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 29/12/2024
Ayrıldı: 29/05/2025
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 02/11/2024
Ayrıldı: 29/12/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 02/11/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 25/11/2023
Ayrıldı: 01/11/2024
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 20/09/2022
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 06/11/2020
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 30/04/2020
Ayrıldı: 22/05/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 23/05/2020
Ayrıldı: 05/11/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 01/11/2023
Ayrıldı: 24/11/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 11/09/2022
Ayrıldı: 19/09/2022
Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/07/2022
Ayrıldı: 16/08/2022
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 17/08/2022
Ayrıldı: 10/09/2022
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 29/01/2020
Ayrıldı: 03/02/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 05/02/2020
Ayrıldı: 29/04/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 10/04/2018
Ayrıldı: 19/08/2018
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 14/04/2019
Ayrıldı: 16/07/2019
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 05/04/2019
Ayrıldı: 13/04/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 11/10/2019
Ayrıldı: 03/11/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/11/2018
Ayrıldı: 02/04/2019
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 29/11/2019
Ayrıldı: 25/01/2020