AnchoiCZ

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 06/05/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar30701063486
Ortalama Seviye8,400,009,199,73
Galibiyetler1430546,59%00,00%3047,62%22045,27%
Yenilgiler1601152,15%00,00%3250,79%25652,67%
Berabere3851,25%00,00%11,59%102,06%
Hayatta Kalınan Savaşlar1001732,63%00,00%2031,75%15732,30%
İmha edilen Tanklar207770,6800,00520,834470,92
Yoketme Oranı1,000,001,211,36
Tespit edilen Tanklar181390,5900,00661,053260,67
Verilen Hasar1.035,720,001.482,651.818,17
Düşman üssü işgal puanı174290,5700,0000,001770,36
Üs savunma Puanı105840,3400,00390,622780,57
Deneyim645,050,00781,32816,47
WN7779,630,001022,971014,94
WN8914,070,001498,071473,33
Toplam
Savaşlar30701
Ortalama Seviye8,40
Galibiyetler1430546,59%
Yenilgiler1601152,15%
Berabere3851,25%
Hayatta Kalınan Savaşlar1001732,63%
İmha edilen Tanklar207770,68
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar181390,59
Verilen Hasar1.035,72
Düşman üssü işgal puanı174290,57
Üs savunma Puanı105840,34
Deneyim645,05
WN7779,63
WN8914,07
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar63
Ortalama Seviye9,19
Galibiyetler3047,62%
Yenilgiler3250,79%
Berabere11,59%
Hayatta Kalınan Savaşlar2031,75%
İmha edilen Tanklar520,83
Yoketme Oranı1,21
Tespit edilen Tanklar661,05
Verilen Hasar1.482,65
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı390,62
Deneyim781,32
WN71022,97
WN81498,07
Son 30 gün
Savaşlar486
Ortalama Seviye9,73
Galibiyetler22045,27%
Yenilgiler25652,67%
Berabere102,06%
Hayatta Kalınan Savaşlar15732,30%
İmha edilen Tanklar4470,92
Yoketme Oranı1,36
Tespit edilen Tanklar3260,67
Verilen Hasar1.818,17
Düşman üssü işgal puanı1770,36
Üs savunma Puanı2780,57
Deneyim816,47
WN71014,94
WN81473,33
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar36000
Galibiyetler1027,78%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2363,89%00,00%00,00%00,00%
Berabere38,33%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar616,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar200,5600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar240,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.313,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı230,6400,0000,0000,00
Deneyim572,690,000,000,00
Toplam
Savaşlar36
Galibiyetler1027,78%
Yenilgiler2363,89%
Berabere38,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar616,67%
İmha edilen Tanklar200,56
Yoketme Oranı0,67
Tespit edilen Tanklar240,67
Verilen Hasar1.313,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı230,64
Deneyim572,69
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar16000
Galibiyetler318,75%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1381,25%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar637,50%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar50,3100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar150,9400,0000,0000,00
Verilen Hasar720,690,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı744,6300,0000,0000,00
Deneyim310,630,000,000,00
Toplam
Savaşlar16
Galibiyetler318,75%
Yenilgiler1381,25%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar637,50%
İmha edilen Tanklar50,31
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar150,94
Verilen Hasar720,69
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı744,63
Deneyim310,63
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1439007
Galibiyetler71749,83%00,00%00,00%342,86%
Yenilgiler71849,90%00,00%00,00%457,14%
Berabere40,28%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar58040,31%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar9090,6300,0000,0040,57
Yoketme Oranı1,060,000,000,57
Tespit edilen Tanklar8910,6200,0000,0040,57
Verilen Hasar1.172,620,000,001.183,57
Düşman üssü işgal puanı27881,9400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı38122,6500,0000,0000,00
Deneyim692,440,000,00634,86
Toplam
Savaşlar1439
Galibiyetler71749,83%
Yenilgiler71849,90%
Berabere40,28%
Hayatta Kalınan Savaşlar58040,31%
İmha edilen Tanklar9090,63
Yoketme Oranı1,06
Tespit edilen Tanklar8910,62
Verilen Hasar1.172,62
Düşman üssü işgal puanı27881,94
Üs savunma Puanı38122,65
Deneyim692,44
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar7
Galibiyetler342,86%
Yenilgiler457,14%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar40,57
Yoketme Oranı0,57
Tespit edilen Tanklar40,57
Verilen Hasar1.183,57
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim634,86

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar612000
Galibiyetler36759,97%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler23438,24%00,00%00,00%00,00%
Berabere111,80%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar27544,93%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4600,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,360,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2960,4800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.702,150,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı8031,3100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2550,4200,0000,0000,00
Deneyim950,870,000,000,00
Toplam
Savaşlar612
Galibiyetler36759,97%
Yenilgiler23438,24%
Berabere111,80%
Hayatta Kalınan Savaşlar27544,93%
İmha edilen Tanklar4600,75
Yoketme Oranı1,36
Tespit edilen Tanklar2960,48
Verilen Hasar1.702,15
Düşman üssü işgal puanı8031,31
Üs savunma Puanı2550,42
Deneyim950,87
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (262)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
FV4202 8669,86584473046,07%686,72
TVP T 50/51101187,09542258342,24%729,36
T34 8527,12457167541,85%338,21
T110E5101303,40603160242,82%804,07
BZ-176 81098,2178698050,51%975,28
T-34-85M 6697,3656876945,38%1023,39
CS-52 LIS 81071,7372467451,78%1195,27
M1039754,9156859846,15%477,32
Prototipo 6 81492,4682251150,29%1366,19
Miel 81233,6973651045,29%1257,65
E 65 Zwilling 81462,8887049047,76%1290,15
M47 Iron Arnie 81036,8671346548,17%1090,21
GSOR 1010 FB 81177,0668841945,82%1217,92
Progetto M35 mod. 46 81246,7274039845,48%1340,35
T328575,4454038642,23%397,03
Škoda T 5091090,2862937843,65%774,78
XM57 81340,2476736650,55%1213,36
LT-432 8650,5565634746,11%1073,46
M48A5 Patton101362,6574334052,06%983,73
T297489,7753333350,45%441,72
TVP VTU Koncept8649,8759429047,59%644,51
Forest Spirit 81176,7668627646,74%1076,78
SPHT 91958,7088225648,83%1464,16
Stridsyxa 81463,1884525152,99%1536,35
Object 430U101305,4272024648,37%932,04
Kampfpanzer 07 RH 81107,1472623348,50%1322,21
Object 140101499,8770223243,97%1091,35
Char Futur 4 91217,4169323247,84%927,23
Škoda T 40 6134,5724819834,34%0,00
Konštrukta T-34/1007549,4551317944,69%621,05
T-62A101471,7074717949,72%1140,43
ELC EVEN 90 8477,0967017548,00%837,06
Object 252U 81091,9472517345,09%992,94
Löwe 81354,5887316052,50%1606,84
VCS 6x6 TS 90 9608,3361615642,31%645,31
IS-7101474,2874115445,45%966,16
XM69 Hacker112272,2187315149,67%1560,86
Kunze Panzer 91126,5967714546,21%889,06
Rheinmetall Skorpion G 81144,5271813154,20%1136,67
M26 Pershing8682,0160712944,19%616,53
Type 71101874,7779812846,88%1310,48
Maus101439,1682812250,82%984,14
T110E4101787,5672412246,72%1147,38
IS-38781,9465112146,28%708,65
Object 268 Version V 101496,1260011939,50%867,57
Škoda T 256566,9657911053,64%972,94
Kampfpanzer 67101811,0082310950,46%1287,88
BZ-75102023,7679910846,30%1345,76
Chieftain Mk. 6 101470,0272610543,81%900,62
AMBT 81126,0970310445,19%1081,22
T803112025,8292810450,00%1295,15
Rambo 91352,0777910248,04%1154,90
Vz. 60S Dravec 102182,2191710154,46%1533,22
Ares 8591503,928239848,98%1377,20
Vz. 55101982,477869747,42%1290,09
121101742,277639647,92%1300,28
Pz.Kpfw. 5581585,029449455,32%1561,61
Cobra 91170,907159448,94%899,58
FV215b (183) 101124,406129047,78%659,84
BZ-16681133,676788839,77%1109,71
HWK 128649,907198856,82%1128,57
Char Mle. 75 9672,496088845,45%720,45
Taschenratte111985,458638839,77%965,34
Lorraine 155 mle. 518719,696078652,33%711,65
AMX 13 (FL 11) 5402,644758651,16%1224,98
KR-1112120,229098647,67%1272,49
Ares 7581229,758048545,88%1439,46
Vz. 63P112327,828278441,67%1433,64
Type 6891801,699308158,02%1655,42
UDES 038786,485908058,75%770,57
DZT-159 91441,848058052,50%1193,89
Type 4 Heavy91676,108357847,44%1570,38
Centurion Mk. I8807,365887835,90%802,58
Vz. 68 Squall 8636,016237741,56%935,39
Bat.-Châtillon 155 559769,966037646,05%638,90
Charioteer Nomad 81516,078157660,53%1615,80
Rheinmetall Panzerwagen101152,997847553,33%1289,07
TS-6 91666,328597450,00%1586,21
Cruiser Mk. IV428,361247341,10%9,97
BZ-6891561,568067349,32%1297,29
Gonsalo 81307,198397354,79%1386,62
T-29 3119,761537143,66%189,41
113 Beijing Opera 101479,317487146,48%984,88
Type 5781524,718367050,00%1549,74
Projet Louis 91046,177726947,83%1326,24
WZ-111 model 1-491087,267866855,88%935,67
Strv 103B101180,786406850,00%659,77
53TP Markowskiego8877,576696740,30%769,65
T3091180,686576645,45%865,50
Type 586655,335846651,52%1201,12
T-50-2 6530,806516451,56%1474,47
Ashigaru 101628,427116448,44%1054,56
Jagdtiger Prototype 81072,036756346,03%936,88
Lätt Stridsfordon 120 91536,357786357,14%1305,67
WZ-111 model 5A101510,218356262,90%1144,33
Carro da Combattimento 45 t 101373,856536243,55%841,00
Centurion Action X101602,487936056,67%1294,85
Type 5 Heavy101841,958235952,54%1253,07
BZT-70 102108,468425949,15%1209,25
Object 277101584,127495843,10%1054,64
OCP Peacekeeper 91778,438345846,55%1532,10
M46 Patton9612,636375655,36%441,95
Spähpanzer SP I C7543,465405637,50%871,38
Object 432U111547,808025450,00%1022,30
Ikv 90 Typ B7526,584285341,51%511,30
1108739,336585257,69%730,82
TNH T Vz. 5191646,027755246,15%1364,16
Black Rock 111935,508165242,31%1101,19
TNH 105/100081192,707455046,00%1431,56
M2268,631724944,90%93,50
T698944,026394839,58%986,00
T57 Heavy101692,307584746,81%1129,20
Versuchspanzer 5791723,238064742,55%1315,27
Pz.Kpfw. Neu112106,618094636,96%1141,44
Vickers Medium Mk. I156,961554551,11%132,05
T28 Prototype8978,986064445,45%872,98
45TP Habicha7901,166444344,19%1110,30
Churchill VII6675,816124346,51%1218,48
O-Ho8965,847284348,84%923,87
GSOR the TANK 91082,315824240,48%854,32
Kampfpanzer 50 t 91838,319644261,90%1763,55
WZ-12091460,889474165,85%1548,13
O-Ni7905,716314136,59%913,22
Bat.-Châtillon 155 5810846,716104139,02%496,37
Tiger I71163,788064050,00%1582,44
T1 Heavy5223,952444050,00%255,79
AMX 30 B101591,057534052,50%1239,90
BZ-5871021,597333946,15%1193,33
Object 703 Version II 81470,218983850,00%1492,95
Caernarvon8865,706073732,43%722,25
60TP Lewandowskiego101596,378053551,43%1127,05
IS7668,887253467,65%914,31
KJPZ TIII Jäger 91456,127703455,88%1264,93
DBV-152 101580,006013339,39%779,87
Object 274a 81248,617763345,45%1326,05
IS-27769,135933240,63%858,67
Jagdpanzer E 90 91468,597213253,13%1194,73
Type 1 Chi-He4384,684113154,84%1166,29
Ikv 65 Alt II6640,614763141,94%960,59
M24E2 Super Chaffee 6489,945513141,94%1228,92
Type 4 Ju-To7984,907273060,00%1189,99
Somua SAu 404398,573383050,00%1012,16
T25/27797,006863060,00%1174,47
E 77 91646,877843050,00%1441,91
Husarz 81132,937163050,00%1058,41
Gabler’s Destroyer 5238,833822931,03%410,40
Toro 91504,078452951,72%1307,62
WZ-111 model 6 81250,258392857,14%1249,37
121B 101200,618032864,29%965,45
Cromwell6388,374342740,74%495,40
VK 36.01 (H)6902,046902740,74%1399,52
Type 3 Chi-Nu5355,234062650,00%835,10
M18 Hellcat6660,735022646,15%976,12
T-34-281533,527702548,00%1947,13
Type 3 Ju-Nu6697,206332560,00%964,51
40TP Habicha6579,635602450,00%1025,79
M10 Wolverine5306,213112437,50%402,28
Spähpanzer Ru 25191023,757282437,50%1545,78
VK 30.01 (H)5943,736512250,00%2667,23
Ikv 1035407,363712245,45%823,93
AMX 13 105 AM mle. 505165,682562250,00%188,47
KV-1S6643,056422250,00%1022,49
Lorraine 155 mle. 507625,056202161,90%831,73
Cruiser Mk. III327,76732133,33%0,00
AMX ELC bis5488,105192166,67%1935,30
Vickers Medium Mk. II226,451132060,00%179,76
Type T-345470,754362045,00%1097,95
Black Prince7807,898151963,16%1136,21
Tiger (P)71142,638891968,42%1675,44
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8618,534931926,32%513,34
Crusader669,222371872,22%261,00
Vz. 44-171580,179751844,44%2296,20
Fantôme 91734,007611741,18%1701,01
Comet7555,195851656,25%772,24
Ares 90101528,637501643,75%931,53
Valentine II 4263,007111675,00%902,70
Renault Otsu132,871071540,00%0,00
14TP4321,603981560,00%1307,56
AMX 404141,273361560,00%439,26
M5A1 Stuart4497,934241540,00%1703,55
AMX 13 F3 AM6463,606061566,67%671,49
Mitsu 1085555,535201560,00%1110,58
Super Conqueror102028,137991526,67%1423,18
VK 100.01 (P)81015,137061546,67%1038,65
ERAC 105 Proto 9715,807931580,00%1004,22
TBT 91566,207311540,00%1078,71
M16/43 Sahariano 3379,716401471,43%1167,97
M66173,622381330,77%0,00
T-448293,544061323,08%76,53
Gorilla111982,629781369,23%1124,39
Chaffee Camouflaged 5536,235961361,54%1448,59
Leichttraktor159,001421241,67%33,13
Pz.Kpfw. VII101971,179471275,00%1381,16
AM 39 Gendron-Somua 2328,005761258,33%1441,55
Stone Sentinel 81569,838841258,33%1472,99
TS-54 8556,006601154,55%471,44
AMX ELC 901 6246,183601145,45%402,10
Krupp-Steyr Waffenträger 7828,555511145,45%910,24
Strv m/38253,801521040,00%0,00
Conqueror9673,805351030,00%302,77
Black Prince II 7829,807561060,00%1127,47
Škoda T 27 81001,707971060,00%1319,41
Sentinelle 91242,706241040,00%737,85
Chi-Go 71306,609071050,00%2016,98
Sav m/43437,11198944,44%50,52
113101326,33740944,44%790,14
StuG III Ausf. B4436,33458966,67%1218,08
Patton the Tank 91392,89760955,56%1453,57
112 8765,44576933,33%583,82
Strv m/31 3414,88534862,50%1256,33
Universal Carrier 2-pdr260,5096837,50%0,00
Loyd Gun Carriage227,88110875,00%261,00
KV-15427,00517862,50%871,32
Kanonenjagdpanzer 105 81449,00689837,50%1235,33
TT-130M 91583,75765837,50%1316,88
M10 RBFM 5748,63737862,50%1625,48
AE Phase I 91528,50746837,50%1132,31
Škoda T 245188,14310742,86%256,02
O-I6911,71723771,43%1699,13
Covenanter5182,29219742,86%357,40
FCM 2C 3467,29588742,86%1334,08
25TP KSUST II5455,00501650,00%998,35
Pvlvv fm/42210,8396616,67%0,00
T-116 3187,67140633,33%492,50
IS-3A 81648,33915650,00%1835,63
StuG IV 5387,17491666,67%945,10
T1 Cunningham126,205350,00%0,00
T54E191333,20814560,00%1056,99
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6252,2013750,00%284,32
Object 283 9924,00540540,00%668,12
Tetrarch 213,4071540,00%0,24
LTP 345,80174540,00%3,42
Cruiser Mk. I135,0087450,00%86,44
Centurion Mk. 7/19739,50459425,00%348,97
STK-2112708,501232475,00%1952,39
MKA 269,0010040,00%0,00
Saryuda 91141,5042040,00%645,88
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6670,00678475,00%1227,21
Strv fm/211156,3321230,00%681,68
M3 Stuart395,6717030,00%111,53
TKS z n.k.m. 20 mm 275,00194366,67%378,97
M14/41264,67188366,67%213,83
P26/404383,33459366,67%1037,70
MS-1146,67135366,67%224,14
BZ-58-2 91455,33990366,67%1344,33
Waffenträger auf E 10010920,008503100,00%536,39
Tiger 131 6525,6735230,00%553,62
M3 Light 377,33301366,67%337,81
A7E3 3202,00258333,33%415,22
M15/423807,50630250,00%3436,40
4TP162,001902100,00%297,21
Stuart I-IV338,008420,00%0,00
T-437727,50399250,00%902,12
Kolohousenka138,001681100,00%261,00
ST vz. 394291,006081100,00%898,99
7TP2343,0017010,00%1032,93
T207358,0039010,00%206,86
10TP3263,0019110,00%745,53
Type 2597 Chi-Ha366,001801100,00%261,00
Panzerwagen 39 3385,008011100,00%1539,36
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5108,0015010,00%0,00
Super Hellcat 7419,0026410,00%338,23

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 06/05/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/05/2025
Ayrıldı: 06/05/2025
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 06/01/2025
Ayrıldı: 04/05/2025
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 17/12/2024
Ayrıldı: 06/01/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 17/12/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 06/01/2018
Ayrıldı: 17/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 19/09/2016
Ayrıldı: 14/04/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 20/04/2017
Ayrıldı: 29/12/2017
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 01/01/2018
Ayrıldı: 02/01/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 11/09/2016
Ayrıldı: 17/09/2016