AnT75

clanlogo
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 29/07/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar283851090362
Ortalama Seviye7,739,209,798,73
Galibiyetler1280945,13%330,00%4448,89%17247,51%
Yenilgiler1519153,52%770,00%4651,11%18450,83%
Berabere3851,36%00,00%00,00%61,66%
Hayatta Kalınan Savaşlar880231,01%220,00%3741,11%12534,53%
İmha edilen Tanklar178770,6380,80610,682610,72
Yoketme Oranı0,911,001,151,10
Tespit edilen Tanklar119990,4210,10110,121020,28
Verilen Hasar704,481.396,301.285,441.068,76
Düşman üssü işgal puanı305741,08121,20130,14580,16
Üs savunma Puanı116560,4100,0020,0220,01
Deneyim444,79378,10594,11620,50
WN7642,30608,76694,32727,45
WN8619,53894,14794,38823,58
Toplam
Savaşlar28385
Ortalama Seviye7,73
Galibiyetler1280945,13%
Yenilgiler1519153,52%
Berabere3851,36%
Hayatta Kalınan Savaşlar880231,01%
İmha edilen Tanklar178770,63
Yoketme Oranı0,91
Tespit edilen Tanklar119990,42
Verilen Hasar704,48
Düşman üssü işgal puanı305741,08
Üs savunma Puanı116560,41
Deneyim444,79
WN7642,30
WN8619,53
Son 24 saat
Savaşlar10
Ortalama Seviye9,20
Galibiyetler330,00%
Yenilgiler770,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar220,00%
İmha edilen Tanklar80,80
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar10,10
Verilen Hasar1.396,30
Düşman üssü işgal puanı121,20
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim378,10
WN7608,76
WN8894,14
Son 7 gün
Savaşlar90
Ortalama Seviye9,79
Galibiyetler4448,89%
Yenilgiler4651,11%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3741,11%
İmha edilen Tanklar610,68
Yoketme Oranı1,15
Tespit edilen Tanklar110,12
Verilen Hasar1.285,44
Düşman üssü işgal puanı130,14
Üs savunma Puanı20,02
Deneyim594,11
WN7694,32
WN8794,38
Son 30 gün
Savaşlar362
Ortalama Seviye8,73
Galibiyetler17247,51%
Yenilgiler18450,83%
Berabere61,66%
Hayatta Kalınan Savaşlar12534,53%
İmha edilen Tanklar2610,72
Yoketme Oranı1,10
Tespit edilen Tanklar1020,28
Verilen Hasar1.068,76
Düşman üssü işgal puanı580,16
Üs savunma Puanı20,01
Deneyim620,50
WN7727,45
WN8823,58
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar9000
Galibiyetler222,22%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler777,78%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar222,22%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20,2200,0000,0000,00
Verilen Hasar27,890,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim47,220,000,000,00
Toplam
Savaşlar9
Galibiyetler222,22%
Yenilgiler777,78%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar222,22%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar20,22
Verilen Hasar27,89
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim47,22
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6000
Galibiyetler116,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler583,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar116,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,3300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,400,000,000,00
Tespit edilen Tanklar30,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar761,170,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı203,3300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı7312,1700,0000,0000,00
Deneyim235,330,000,000,00
Toplam
Savaşlar6
Galibiyetler116,67%
Yenilgiler583,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar116,67%
İmha edilen Tanklar20,33
Yoketme Oranı0,40
Tespit edilen Tanklar30,50
Verilen Hasar761,17
Düşman üssü işgal puanı203,33
Üs savunma Puanı7312,17
Deneyim235,33
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2161000
Galibiyetler110851,27%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler102147,25%00,00%00,00%00,00%
Berabere321,48%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar89841,55%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar15360,7100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,220,000,000,00
Tespit edilen Tanklar11750,5400,0000,0000,00
Verilen Hasar830,240,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı50642,3400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı41071,9000,0000,0000,00
Deneyim565,410,000,000,00
Toplam
Savaşlar2161
Galibiyetler110851,27%
Yenilgiler102147,25%
Berabere321,48%
Hayatta Kalınan Savaşlar89841,55%
İmha edilen Tanklar15360,71
Yoketme Oranı1,22
Tespit edilen Tanklar11750,54
Verilen Hasar830,24
Düşman üssü işgal puanı50642,34
Üs savunma Puanı41071,90
Deneyim565,41
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2000
Galibiyetler150,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler150,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2100,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar21,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.037,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim513,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar2
Galibiyetler150,00%
Yenilgiler150,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2100,00%
İmha edilen Tanklar21,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar1.037,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim513,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (250)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Leopard 1101103,34536166342,63%633,66
SU-130PM 81075,21576137048,25%914,52
IS-38540,1335997442,92%368,43
KV-1S6415,4130781649,63%610,90
Grille 15101228,9156264246,42%720,82
Object 14010882,8447062040,32%461,60
Progetto M40 mod. 65101233,9161260543,80%776,77
Char Futur 4 9943,2354957443,90%617,29
SU-1527445,7029554738,57%336,83
T-50-2 6261,6627952647,34%525,92
T-448402,1731851842,66%283,94
Kunze Panzer 9984,2354751545,83%746,18
M66983,4965949849,60%1679,55
Cromwell6606,5557947752,83%1239,77
Indien-Panzer8546,9834943043,02%465,11
Tiger II8846,8149141447,58%804,40
T-437373,2630740944,99%375,98
T-549589,1034638942,42%336,82
IS7477,3141737047,30%447,32
IS-710998,7651036243,37%568,28
KV-856210,8427636141,55%87,62
E 50 Ausf. M101231,6960233944,25%813,46
Leopard 120 Verbessert111334,6364133643,75%771,37
AMX 13 757362,8529927944,80%573,18
SMV CC-678809,5546826144,06%682,82
AMX 12 t6270,6724324941,77%475,38
T-109609,5836124948,59%394,70
T-34-856348,4828423347,21%478,03
K-91101180,0262223346,78%755,20
Leopard Prototyp A9683,7140722840,35%353,22
Object 2579717,2237822744,49%450,38
E 759993,7454121442,99%698,22
Waffenträger auf Pz. IV91168,9448221344,13%760,01
VK 30.02 (D)7540,1335420342,36%645,20
T-345178,4421119948,74%284,75
AMX ELC bis5183,7220919852,02%482,28
Bat.-Châtillon 12 t8353,7436019141,88%376,64
Prototipo Standard B9861,9053619045,79%578,79
VK 30.01 (D)6282,7024418741,71%272,98
Progetto C50 mod. 669813,7262917949,72%590,84
T28 Prototype8836,4944317639,20%646,79
FV4005 Stage II10959,6448517642,61%479,18
Object 430 Version II9941,7361817350,87%783,20
SU-855186,5318816846,43%211,18
IS-M8618,0445415736,31%426,06
E 10010952,0055915536,77%416,60
Tiger I7704,4245315348,37%746,75
Rinoceronte101133,4156714843,24%643,13
SU-1006459,7342414748,30%654,40
SU-54233,5123814444,44%407,06
M24 Chaffee5168,8622514147,52%372,49
SU-122A5203,6919514146,10%270,53
Strv 107-12111382,8262813841,30%620,29
Achilles6503,0745013847,83%763,86
Challenger7783,4056413551,11%910,98
P.44 Pantera8658,9842713241,67%574,40
Object 252U 8999,1163913247,73%916,36
Strv 103B101548,3469013148,85%934,34
E 509872,6762212751,97%675,98
Super Hellcat 7488,7941812439,52%441,18
Panther II8555,9737812339,84%448,51
Škoda T 256386,9340312251,64%620,78
50TP Tyszkiewicza9864,5449812240,98%524,53
Panther7598,8954212153,72%818,44
KV-15335,6035812142,15%481,22
T297605,8455512053,33%631,90
P.43 bis6498,0635311945,38%778,72
Conqueror9992,6359011852,54%741,64
T288831,3650911548,70%732,39
Strv m/425176,3220311448,25%276,47
T-284160,3419411341,59%250,77
FV4004 Conway9757,8950511040,91%419,97
Lago494,8814210635,85%15,73
VK 45.02 (P) Ausf. B9916,4553710641,51%626,98
Charioteer8606,8853210450,96%511,33
TVP VTU Koncept8665,3157010350,49%723,98
LTTB8442,7350710246,08%581,80
Ikv 90 Typ B7391,6225210141,58%298,35
AMX M4 mle. 54101314,1566610049,00%825,96
P.43 ter7598,293869637,50%669,45
Type 586629,864549645,83%1150,29
LTG7497,545049644,79%820,25
T328849,205589450,00%815,33
Pz.Kpfw. III/IV5232,762619359,14%541,88
AT 86494,885009247,83%748,52
CS-538672,365609046,67%715,56
BZ-587851,386439053,33%1059,28
SU-85B4166,812228946,07%217,49
P.435434,593098754,02%1181,24
Strv 103-091229,326918751,72%936,00
T499504,535328737,93%455,21
Object 4168541,064938540,00%410,34
AMX 40494,141388348,19%162,02
Progetto CC55 mod. 548858,376128247,56%795,13
AMX M4 mle. 5191021,066288250,00%697,78
AMX 65 t8961,376628156,79%1067,25
53TP Markowskiego8837,235538040,00%729,93
SU-86207,861798036,25%2,87
M26 Pershing8916,895758047,50%1065,21
Caernarvon8627,545257939,24%451,19
BZ-75101360,416147939,24%722,67
Centurion Mk. I8903,285617838,46%983,52
T-50582,031937844,87%55,66
Rhm.-Borsig Waffenträger8801,184957835,90%498,01
T207748,384867753,25%1014,06
Semovente M43 Bassotto6472,833327740,26%509,49
Object 70591010,136547651,32%799,17
SMV CC-567773,016167349,32%949,16
T376208,261897331,51%249,54
VK 36.01 (H)6537,574167245,83%727,18
M5 Stuart475,491917251,39%104,65
SU-263167,611747236,11%231,41
CS-599947,976047247,22%708,22
Sturer Emil7532,713967233,33%432,80
FV215b (183) 10872,935766850,00%448,20
T25 AT7804,655446659,09%1092,49
Pz.Sfl. IVb4154,171596656,06%395,50
45TP Habicha7499,183936547,69%460,68
VK 45.02 (P) Ausf. A8966,236166544,62%951,18
Carro d'assalto P.887613,605226243,55%583,79
60TP Lewandowskiego101168,845326241,94%617,00
Ikv 65 Alt II6285,202025938,98%223,53
Pz.Kpfw. III Ausf. J4106,211505839,66%10,88
Wespe374,49985541,82%44,79
T-46348,671565145,10%52,08
Konštrukta T-34/1007509,024465040,00%549,88
CAV mod. 71111205,826944948,98%686,07
AT 77385,884784948,98%285,13
Grille5244,352154636,96%246,53
Chi-Go 7982,788114671,74%1320,22
P26/404461,312844555,56%1399,50
40TP Habicha6221,112004531,11%112,37
UDES 038535,824164447,73%379,77
Panhard EBR 10510508,306754461,36%530,61
Comet7607,376024348,84%859,09
AT 25294,363434264,29%659,95
AMX 13 10510771,155214139,02%576,56
Panhard AMD 178B6130,882144136,59%69,76
T1 Heavy5550,034523941,03%915,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6250,443533943,59%386,01
M3 Stuart395,031603850,00%200,98
T-26253,541753754,05%117,99
Valentine AT4246,382393745,95%503,68
Black Prince7425,114493633,33%283,61
Churchill VII6376,223473641,67%402,62
SU-76M456,751293638,89%0,03
StuG III Ausf. G5491,893843551,43%1060,83
BZ-1668786,064783537,14%630,07
MT-256227,492703545,71%437,92
Object 705A10871,206033542,86%406,83
AMX 13 909386,974673438,24%268,55
Jagdpanzer IV6532,184553348,48%842,79
Type 2597 Chi-Ha371,301473333,33%1,19
Nashorn6642,914753348,48%982,42
Super Conqueror10890,695123240,63%397,35
A-447764,005183036,67%915,89
Strv m/40L355,791242951,72%113,52
25TP KSUST II567,371502744,44%51,26
Vz. 64 Blesk8589,706132751,85%851,98
M15/423110,961502661,54%241,59
Hirschkäfer111166,124852544,00%532,41
StuG IV 5449,564112552,00%1002,62
Sav m/43485,671022425,00%0,20
KV-26514,793812437,50%569,05
T6 Medium4199,542662445,83%268,17
Patton the Tank 91136,005052450,00%1060,31
Fantôme 9808,334762450,00%589,13
Pz.Kpfw. III Ausf. E379,701582343,48%40,26
AMX M4 mle. 457908,966732352,17%1088,01
VK 30.01 (P)61149,307782360,87%2501,54
Semovente M415395,433442142,86%664,13
Hotchkiss EBR7244,102812128,57%216,59
CS-52 LIS 8881,004662142,86%852,19
Škoda T 245265,553612060,00%638,20
Škoda T 509834,655332030,00%460,10
Churchill I5224,001952020,00%176,02
Ikv 1035245,451952045,00%367,08
AMX 38372,751032040,00%2,85
M4A1 Sherman5349,373121926,32%657,94
CS-6310820,266401952,63%488,27
AT-1242,171061838,89%0,00
VK 30.02 (M)6276,564531850,00%341,70
Ares 758685,726151850,00%659,86
SU-18241,291211735,29%0,00
Škoda T 177638,765331735,29%1156,68
T71 CMCD7474,065791735,29%870,21
DS PZInż5269,751681625,00%313,14
Fiat 30001103,201621546,67%337,65
Vz. 60S Dravec 101304,276761560,00%795,61
T309652,936151457,14%441,28
B.U.G.I.6306,831481216,67%209,60
Valentine II 429,672001250,00%108,82
M1039829,554721145,45%536,63
M41 Walker Bulldog8493,365851154,55%780,43
Lago M38 3321,274081136,36%598,71
ST vz. 394334,303381040,00%889,53
14TP462,701741040,00%22,36
Jagdpanther7356,802781050,00%286,26
IS-6 8118,604631070,00%261,00
Löwe 8469,904211030,00%214,07
SU-100Y 6236,602511050,00%205,20
Cromwell B 6571,503911070,00%1087,47
T-54 first prototype 8348,003311040,00%157,20
T78 6612,904921050,00%694,37
WZ-120-1G FT 8461,704751050,00%307,68
Panzer 58 Mutz 8673,603391030,00%632,91
Vickers Mk. E Type B284,89174933,33%105,11
Staghound Mk. III6324,8925290,00%294,36
Lorraine 50 t 9880,33572955,56%703,42
T71 DA7321,13494850,00%468,66
AE Phase I 9772,38578837,50%403,65
7TP231,1497757,14%135,92
Chrysler K 8656,29625757,14%629,12
M10 RBFM 5206,14228728,57%122,57
ARL 446860,00652666,67%1583,13
T-29 3262,83205650,00%813,51
AMX ELC 901 6343,33485650,00%768,71
Strv fm/21145,60154540,00%0,00
Windhund 8983,20511540,00%827,32
Pz.Sfl. IC 4233,00295560,00%619,76
Strv m/38233,25135475,00%261,00
4TP172,2598425,00%94,91
10TP30,0058425,00%0,00
M2 Light289,50118425,00%102,81
FCM 36 Pak 40 30,00142475,00%261,00
Controcarro 1 Mk. 29371,00290425,00%10,06
GSOR the TANK 9900,50387425,00%499,80
K-91-PT 91001,75606450,00%725,70
M4A3(76)W Sherman 6966,00713450,00%1493,90
Pz.Kpfw. II2182,33231333,33%531,53
Valentine3198,3313830,00%430,58
Pz.Kpfw. II Ausf. G3367,33478333,33%1333,27
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3229,672633100,00%854,79
LTP 325,33105366,67%242,37
Renault NC-31171,00145250,00%202,10
AMR 35 281,001632100,00%360,97
T-116 373,004720,00%19,73
TKS z n.k.m. 20 mm 20,003910,00%0,00
T1 Cunningham129,00951100,00%261,00
Matilda4681,005851100,00%2100,84
MS-110,001981100,00%261,00
Gabler’s Destroyer 5149,0022810,00%127,90
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5551,0038610,00%1286,88
T-34 with L-11 455,003401100,00%264,10
KV-1SA 5209,005001100,00%381,39
M24E2 Super Chaffee 6188,0012510,00%193,65
M16/43 Sahariano 3572,0038310,00%1297,77
AMX 13 (FL 11) 50,004110,00%0,00
Valiant 51186,009301100,00%2880,33
Straussler V–4/40 346,007810,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 29/07/2025
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 16/02/2024
Ayrıldı: 12/03/2025
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 16/02/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 01/10/2023
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 17/07/2023
Ayrıldı: 24/07/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 30/07/2023
Ayrıldı: 18/09/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 29/07/2023
Ayrıldı: 29/07/2023