Amexx

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 16/06/2020

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar484030010
Ortalama Seviye7,630,000,006,40
Galibiyetler3120864,48%00,00%00,00%440,00%
Yenilgiler1674134,59%00,00%00,00%660,00%
Berabere4540,94%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2003441,39%00,00%00,00%330,00%
İmha edilen Tanklar790431,6300,0000,00121,20
Yoketme Oranı2,790,000,001,71
Tespit edilen Tanklar713311,4700,0000,00131,30
Verilen Hasar2.160,210,000,001.577,50
Düşman üssü işgal puanı790471,6300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı584621,2100,0000,0000,00
Deneyim922,250,000,00571,00
WN72173,810,000,001466,30
WN83611,960,000,00148,10
Toplam
Savaşlar48403
Ortalama Seviye7,63
Galibiyetler3120864,48%
Yenilgiler1674134,59%
Berabere4540,94%
Hayatta Kalınan Savaşlar2003441,39%
İmha edilen Tanklar790431,63
Yoketme Oranı2,79
Tespit edilen Tanklar713311,47
Verilen Hasar2.160,21
Düşman üssü işgal puanı790471,63
Üs savunma Puanı584621,21
Deneyim922,25
WN72173,81
WN83611,96
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar10
Ortalama Seviye6,40
Galibiyetler440,00%
Yenilgiler660,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar330,00%
İmha edilen Tanklar121,20
Yoketme Oranı1,71
Tespit edilen Tanklar131,30
Verilen Hasar1.577,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim571,00
WN71466,30
WN8148,10
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar557000
Galibiyetler44579,89%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler10418,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere81,44%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar31957,27%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4880,8800,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,050,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2770,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.935,490,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı7101,2700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3950,7100,0000,0000,00
Deneyim974,010,000,000,00
Toplam
Savaşlar557
Galibiyetler44579,89%
Yenilgiler10418,67%
Berabere81,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar31957,27%
İmha edilen Tanklar4880,88
Yoketme Oranı2,05
Tespit edilen Tanklar2770,50
Verilen Hasar1.935,49
Düşman üssü işgal puanı7101,27
Üs savunma Puanı3950,71
Deneyim974,01
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar153000
Galibiyetler13688,89%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler149,15%00,00%00,00%00,00%
Berabere31,96%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar10166,01%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1270,8300,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,440,000,000,00
Tespit edilen Tanklar980,6400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.335,820,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2251,4700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2301,5000,0000,0000,00
Deneyim953,010,000,000,00
Toplam
Savaşlar153
Galibiyetler13688,89%
Yenilgiler149,15%
Berabere31,96%
Hayatta Kalınan Savaşlar10166,01%
İmha edilen Tanklar1270,83
Yoketme Oranı2,44
Tespit edilen Tanklar980,64
Verilen Hasar1.335,82
Düşman üssü işgal puanı2251,47
Üs savunma Puanı2301,50
Deneyim953,01
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar46000
Galibiyetler3984,78%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler48,70%00,00%00,00%00,00%
Berabere36,52%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3576,09%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar541,1700,0000,0000,00
Yoketme Oranı4,910,000,000,00
Tespit edilen Tanklar581,2600,0000,0000,00
Verilen Hasar645,480,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı781,7000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı481,0400,0000,0000,00
Deneyim642,630,000,000,00
Toplam
Savaşlar46
Galibiyetler3984,78%
Yenilgiler48,70%
Berabere36,52%
Hayatta Kalınan Savaşlar3576,09%
İmha edilen Tanklar541,17
Yoketme Oranı4,91
Tespit edilen Tanklar581,26
Verilen Hasar645,48
Düşman üssü işgal puanı781,70
Üs savunma Puanı481,04
Deneyim642,63
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar375000
Galibiyetler25367,47%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler11630,93%00,00%00,00%00,00%
Berabere61,60%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar17947,73%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3911,0400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,990,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2840,7600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.404,310,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6781,8100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3570,9500,0000,0000,00
Deneyim619,520,000,000,00
Toplam
Savaşlar375
Galibiyetler25367,47%
Yenilgiler11630,93%
Berabere61,60%
Hayatta Kalınan Savaşlar17947,73%
İmha edilen Tanklar3911,04
Yoketme Oranı1,99
Tespit edilen Tanklar2840,76
Verilen Hasar1.404,31
Düşman üssü işgal puanı6781,81
Üs savunma Puanı3570,95
Deneyim619,52
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar137000
Galibiyetler10778,10%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3021,90%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8159,12%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1421,0400,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,540,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1340,9800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.516,960,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı600,4400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6534,7700,0000,0000,00
Deneyim1.068,140,000,000,00
Toplam
Savaşlar137
Galibiyetler10778,10%
Yenilgiler3021,90%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8159,12%
İmha edilen Tanklar1421,04
Yoketme Oranı2,54
Tespit edilen Tanklar1340,98
Verilen Hasar1.516,96
Düşman üssü işgal puanı600,44
Üs savunma Puanı6534,77
Deneyim1.068,14
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2513000
Galibiyetler219187,19%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler31212,42%00,00%00,00%00,00%
Berabere100,40%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar159163,31%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar24330,9700,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,640,000,000,00
Tespit edilen Tanklar17130,6800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.504,700,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı34281,3600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı21220,8400,0000,0000,00
Deneyim1.007,900,000,000,00
Toplam
Savaşlar2513
Galibiyetler219187,19%
Yenilgiler31212,42%
Berabere100,40%
Hayatta Kalınan Savaşlar159163,31%
İmha edilen Tanklar24330,97
Yoketme Oranı2,64
Tespit edilen Tanklar17130,68
Verilen Hasar1.504,70
Düşman üssü işgal puanı34281,36
Üs savunma Puanı21220,84
Deneyim1.007,90
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar262000
Galibiyetler17366,03%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler8933,97%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar11142,37%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1850,7100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,230,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1690,6500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.814,480,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1950,7400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2520,9600,0000,0000,00
Deneyim745,670,000,000,00
Toplam
Savaşlar262
Galibiyetler17366,03%
Yenilgiler8933,97%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar11142,37%
İmha edilen Tanklar1850,71
Yoketme Oranı1,23
Tespit edilen Tanklar1690,65
Verilen Hasar1.814,48
Düşman üssü işgal puanı1950,74
Üs savunma Puanı2520,96
Deneyim745,67
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (384)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
E 7592578,15936128364,38%3277,94
Tiger I71496,9175587759,52%2597,92
Löwe 82022,9887487065,06%3556,82
T34 82332,6594084267,10%3997,86
KV-8561430,2879277466,41%3749,51
IS-382391,41100575171,50%4156,58
E 100102920,1176567963,48%3086,80
T26E4 SuperPershing 81865,9397163763,74%3335,71
Tiger II81847,1577963459,15%2998,34
T110E5103682,61106058969,78%4329,73
Jagdtiger92672,9574257660,42%2983,28
AMX 50 10082225,8888255965,47%3631,61
T2972035,5898855471,84%3976,54
Cruiser Mk. IV4754,4285954977,41%5568,31
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5987,6980654564,40%4042,51
Pz.Kpfw. II2391,7257354466,18%3194,98
KV-151051,1869452669,77%3612,62
IS71870,3592349663,10%3734,62
T-1092859,36117146572,26%4054,50
KV-261337,6281146167,03%3236,12
Pz.Kpfw. III/IV5539,0847444755,93%1912,21
T3282251,5399244567,42%3781,93
Object 140103840,03109241463,29%4536,29
Rheinmetall Skorpion G 82483,9698940459,90%3669,75
T-5493498,48121738368,41%5774,53
Jagdpanzer E 100102980,5070837759,95%2878,49
AMX 50 B103525,9696235268,75%3916,90
M60 103553,0595535062,86%4024,69
StuG III Ausf. G5776,9947534957,88%2543,51
IS-7103274,0797334770,32%3755,24
Ferdinand81615,6759134561,16%2028,43
M53/M5592012,7774633855,92%2379,50
AMX 50 12092430,0672833461,08%3204,17
VK 45.02 (P) Ausf. B92796,21113932368,42%3863,46
FV215b (183) 103392,4093632164,17%3466,99
T4992024,37104231261,86%4035,43
T-62A103657,01115531171,06%4569,53
Jagdpanther71574,0873431060,32%3008,47
IS-6 82948,25135130968,28%5215,74
Centurion Action X103613,89109230663,40%4332,21
T3092872,6893030561,64%3412,82
Pz.Kpfw. III Ausf. J4458,3347030160,13%2202,49
S-5171510,5846729848,66%2151,65
MT-256538,6354629461,90%1851,88
T95/FV4201 Chieftain 103380,42110627668,12%2899,52
M1271569,0146426857,09%2515,64
E 50 Ausf. M103865,87114426570,94%4638,90
Object 907 103600,70114326566,79%3662,41
Conqueror93214,48119125670,31%4256,11
WZ-111 model 1-493194,43123025369,96%4502,65
Object 430 Version II93149,79124123766,24%4579,62
Kranvagn103677,34105423668,64%4128,46
VK 36.01 (H)6714,8644923556,17%1479,67
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4730,0658122962,45%2818,48
SU-122-44 72206,71113122868,86%4724,21
M41 HMC51106,0140522354,26%2288,02
Object 70493888,1396322371,75%4453,60
Bat.-Châtillon 12 t81607,7195322356,50%3834,39
Tortoise93166,04120322366,82%4090,06
Centurion Mk. 7/193007,55121121969,86%4028,26
SU-15271916,2899221867,43%3991,31
STB-1103545,72103121864,68%3881,82
Object 252U Defender 82465,36121920966,99%3539,82
AMX 50 Foch (155) 103483,7990720758,94%3275,87
Emil II92910,67115420667,48%3764,29
Strv 103B103753,31109020466,18%3949,24
Škoda T 5093355,78116420371,43%4404,43
AMX M4 mle. 4571611,6981920266,34%3091,36
M48A5 Patton103399,47108420070,00%3730,12
Panther71876,52112719667,86%4465,30
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 82555,53120318968,78%4999,80
T-54 first prototype 82083,34116618861,70%3689,97
Hummel61189,8240718751,34%2173,16
212A91910,7461518653,76%1861,44
T57 Heavy Tank103779,8399718668,82%4316,32
Churchill III 5884,0281518367,76%2862,92
Object 703 Version II 82484,60128018165,19%3501,81
T-4482212,5691418064,44%4699,26
Škoda T 2561562,20108717664,20%4412,46
T-54 ltwt.92459,44115117464,37%5362,04
Strv 103-093243,43115017363,01%4054,40
M10392725,25107417364,74%3822,17
HWK 1281722,02101417160,82%4021,74
Chrysler K GF 82714,23133117166,67%4730,24
ISU-15282826,18109017065,29%4472,01
M4A1 Revalorisé 82285,44114016866,07%3792,87
Object 268104291,0595416759,88%4875,32
Jagdpanzer IV6648,9535116653,61%1254,67
Centurion Mk. I82083,79108116158,39%4002,80
M40/M4381682,1580416167,70%2188,74
Cromwell61569,16116716070,00%5063,51
VK 45.02 (P) Ausf. A82569,76105315970,44%4776,11
KV-482159,4996315868,35%3450,48
Leopard Prototyp A92775,01104115657,05%3108,59
FV4005 Stage II103259,3393015561,94%3030,54
Spähpanzer Ru 25191809,4195414962,42%3469,72
M46 Patton93106,84123014772,79%4386,30
T110E4103447,3296214766,67%3230,93
T1 Heavy Tank51026,3471114566,90%3159,92
WZ-111 82650,65126614468,75%4967,42
AT 1582453,61101314270,42%3895,65
AMX 50 Foch93003,2386314163,83%3783,71
E 25 72040,84118914165,25%4789,63
Object 26393220,39119914071,43%3974,07
ARL 4461063,1353013961,87%2740,68
T-34-3 82337,27123313971,22%4219,84
FV4004 Conway92899,61101913760,58%3579,99
T1 Cunningham1286,0749913666,18%2830,76
Type 5861400,7376513663,97%4122,01
T9593318,54121413668,38%4007,44
T-505270,2838313660,29%1042,12
112 82534,83121913666,18%4415,14
T-34-85M 61738,83120513566,67%4004,48
E 5093236,68118213259,09%4545,48
KV-220-2 51287,21118613267,42%4132,11
Type 4 Heavy92328,34100413159,54%3152,17
AMX AC mle. 4882189,1795913058,46%3320,11
Prototipo Standard B92772,5897712850,78%3006,00
FCM 50 t 82323,21121312866,41%4334,78
ST-I93061,86108712459,68%4201,24
AMX AC mle. 4671645,4564211950,42%3289,52
M41 Walker Bulldog81511,58109011962,18%3484,98
T54E193375,20124011776,07%4462,60
Heavy Tank No. VI 61539,15107411768,38%4282,78
Object 430U103640,17111811664,66%4027,62
AMX 12 t61163,4389011560,87%5100,39
T-15061911,54123611578,26%5410,88
IS-3-II93101,49121111566,09%4096,36
STA-182324,94100011464,04%4334,59
Type 64 61365,4892311456,14%4888,55
Rhm.-Borsig Waffenträger82650,11110411265,18%3465,07
Emil I82313,44114011163,06%3443,08
T6982512,32129111175,68%4667,19
SU-100Y 61436,1682911165,77%3574,50
Panther/M10 71748,08107511167,57%4018,93
VK 30.01 (P)6748,5255211060,00%1758,27
AT 86982,2944011054,55%2320,58
Object 268 Version 4103905,54110511065,45%4181,52
T-4371527,62101510966,97%3488,59
M7 Priest3615,1726510852,78%2143,49
Cromwell B 61476,63120010869,44%3873,25
Panther II82408,9595810763,55%4786,48
Waffenträger auf Pz. IV93204,30107510765,42%3789,25
M26 Pershing82178,34105110669,81%4397,68
TVP T 50/51103360,99103110366,99%3504,39
Pz.Kpfw. 38 (t)3526,6753610370,87%2840,38
M661041,4454010265,69%2631,63
Type 5 Chi-Ri71967,13117010164,36%4418,88
G.W. Tiger (P)81647,9190610163,37%2254,06
T25/271705,3110359970,71%3376,40
SU-10061438,589259863,27%3721,12
SU-10182317,1410259862,24%3288,07
VK 30.02 (M)61392,068469860,20%3810,09
53TP Markowskiego82038,229549648,96%2695,60
IS-3A 82578,7412329562,11%3297,20
BDR G1 B5699,024109461,70%1864,04
Super Conqueror103310,3810529463,83%3593,14
SU-100M171673,259769359,14%3049,00
IS-272097,8712229266,30%4116,75
G.W. Tiger91798,838509263,04%1927,44
T3761217,6710779267,39%5210,71
T2882230,4210769064,44%3251,84
P.43 bis61520,639778960,67%3480,70
AMX 50 Foch B103633,4310088962,92%3661,09
Object 25792857,3111218967,42%3847,58
M4A1 Sherman51149,089428863,64%4894,37
M4A3E8 Sherman61651,8311758867,05%5199,81
Konštrukta T-34/10071609,167958863,64%3599,84
AMX 30 1er prototype92444,869678850,00%2778,99
UDES 0382227,5110128765,52%2882,31
T6751101,448118772,41%3658,85
Bat.-Châtillon Bourrasque 82514,2412158762,07%3506,33
King Tiger (Captured) 71853,3811768666,28%3597,72
Black Prince71945,6711458561,18%3733,02
Maus103562,8510828567,06%4185,57
WZ-132A91846,439208452,38%3408,44
T92 HMC101869,886928357,83%1651,03
M4461046,327378263,41%2202,09
AMX 13 9091930,7110028062,50%4053,18
105 leFH18B2 5905,325477968,35%2167,72
T-100 LT102266,7810277967,09%3680,16
Bretagne Panther 61420,6110737963,29%3017,57
Matilda4765,816667862,82%3434,42
Leo71953,3711567862,82%5003,44
M3 Light 3295,402987852,56%1866,76
T14 51396,6512267780,52%5421,15
Type T-3451158,869457763,64%5570,22
Tiger (P)71558,688897570,67%3014,15
K-91103120,059867556,00%3380,76
VK 72.01 (K) 104092,3010987463,51%4678,02
60TP Lewandowskiego102951,219137356,16%2520,52
T-127 3603,528197367,12%4084,95
T26E5 Patriot 82238,5312977272,22%3800,19
Type 6193070,3211417161,97%4013,35
113103775,5810407156,34%4378,59
FV215b 103686,0311177169,01%4280,99
G.W. Panther71244,618547160,56%1819,29
T-3451023,708667065,71%4024,03
AT 25666,333737054,29%1953,10
Object 41682535,2012327072,86%4475,69
UDES 1692890,1611196960,87%3572,92
WZ-111 model 5A103825,8111346965,22%4406,50
GSOR 1008 82602,329706959,42%3450,74
Charioteer82419,0311986875,00%3676,72
Panhard EBR 75 (FL 10) 81653,7410246869,12%3590,92
Churchill VII6995,187376756,72%2466,52
IS-2M 71933,9410726764,18%2913,77
M374401,832486663,64%1727,40
AMX 13 7571434,799846660,61%4331,93
FV4202 82071,3011356672,73%3620,13
T 55A 93124,1111876657,58%3859,13
T2072037,2712476470,31%4551,63
A-4471728,2210396457,81%3506,80
Bat.-Châtillon 25 t AP92454,3810996368,25%3436,30
Panhard EBR 105101848,449106358,73%2375,59
Object 70592543,7510796363,49%2886,37
P.44 Pantera82071,7711366269,35%3539,82
Object 261102007,156256251,61%1931,15
Type 3 Chi-Nu51082,319316170,49%5551,40
TVP VTU Koncept82029,3211496071,67%4195,65
LTTB81404,8210666063,33%3253,57
XM551 Sheridan102699,278366048,33%3885,76
IS-2-II82330,9811296063,33%3973,30
KV-1371209,958815962,71%2690,23
AT 772097,2411725967,80%3932,00
IS-M82186,0211065961,02%3211,24
IS-5 (Object 730) 82686,8613345979,66%5016,09
O-Ni71694,7911305877,59%3117,56
T25 AT71810,1010335868,97%3314,24
IS-4103435,729885763,16%3691,39
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4202,122475749,12%643,96
Churchill I5764,144445660,71%2028,00
AMX ELC bis5648,307265662,50%3045,98
AMX M4 mle. 5192995,7911705658,93%3625,63
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81941,3911905669,64%3592,28
WZ-111G FT93091,2210585550,91%3198,91
Challenger71813,6410275558,18%3316,90
Spähpanzer SP I C71567,7410785466,67%4154,25
Ikv 10351040,687555362,26%3631,30
Pz.Kpfw. II Luchs4940,309225375,47%6169,89
VK 30.01 (H)51221,048545160,78%3641,59
Dicker Max 61480,928005168,63%4046,98
E 75 TS 82458,8611984969,39%3510,16
UDES 14 Alt 582091,2611184774,47%3137,21
T3 HMC2342,493864755,32%1969,09
Sturer Emil71475,839204778,72%2692,89
Hotchkiss EBR71262,308464748,94%3256,84
T-463207,042084641,30%837,23
KV-372058,8511824671,74%4015,07
Object 277103047,339184660,87%2911,93
T28 Prototype81950,739024459,09%2396,81
LT-432 81610,149814456,82%3293,27
SU-855822,026654362,79%2932,70
P.43 ter71634,2311184369,77%3495,76
M3 Lee4381,913484362,79%1666,44
Comet72119,5113304372,09%5593,60
Wespe3235,331754351,16%840,14
Jagdpanther II82663,9810274358,14%3240,76
M2 Light Tank2523,627784273,81%4000,84
M18 Hellcat61514,079304257,14%3416,26
Strv 7461741,9012334165,85%5849,05
M8A14411,733154146,34%1173,15
WZ-12092614,7011234065,00%3651,23
Type 4 Chi-To61686,0011904065,00%5260,17
Sherman III5869,756314070,00%3233,15
Pz.Kpfw. III Ausf. E3393,643363951,28%1660,56
BT-7 artillery 3548,217553971,79%3380,10
Crusader6902,637143852,63%3547,25
B14440,083873770,27%2061,97
Sherman Firefly61293,469623767,57%3143,68
Covenanter5328,973883762,16%1569,29
Tetrarch 2378,735113754,05%2564,06
VK 16.02 Leopard5781,477113641,67%4225,87
Pz.Kpfw. I Ausf. C3341,394173669,44%2362,16
Alecto4472,063343574,29%1774,26
Chieftain/T95 82256,8011933560,00%3846,90
Caernarvon Action X 81975,4010523554,29%3031,36
M36 Jackson61206,299083470,59%2722,40
Nashorn61200,688033464,71%2792,41
Rheinmetall Skorpion 82668,0912033467,65%3811,87
Type 62 71329,619063357,58%3650,50
T-29 3764,918213369,70%3914,58
Pz.Kpfw. V/IV 51257,8211713366,67%2746,38
Strv m/42-57 Alt A.2 61487,2110243366,67%3692,93
Panhard EBR 9091752,449193250,00%2997,33
Type 3 Chi-Nu Kai 5934,918183253,13%3625,14
T-28E with F-30 41273,3810753262,50%5769,73
50TP prototyp 82635,4812673167,74%4575,10
WZ-131G FT61170,907653151,61%2612,85
Strv m/4251097,6710123076,67%4832,88
Leichttraktor1245,902953063,33%1720,63
50TP Tyszkiewicza92800,9311123073,33%3077,46
VK 28.016983,978823060,00%4019,62
O-I61435,0710182972,41%3307,54
WZ-111-1G FT82008,599482962,07%2692,13
T23E3 71800,5211072975,86%4035,08
121B 103898,347682951,72%4080,86
T-34-2G FT71608,259192857,14%3033,45
T110E3103585,1110752875,00%3186,98
Progetto M40 mod. 65103356,339302755,56%3123,70
Grille 15103908,339542759,26%3808,26
Rheinmetall Panzerwagen101127,227602751,85%1346,65
T-284320,962832653,85%1148,02
Pz.Sfl. IVc5853,695462646,15%2532,57
Object 705A102934,629232661,54%2596,67
TOG II* 6991,587612665,38%2333,40
Pz.Kpfw. T 15 3474,816952673,08%3046,30
StuG IV 5775,085912646,15%2116,69
AMX 13 F3 AM6818,686492544,00%1008,30
SU-85I 5995,407702572,00%3128,27
Lorraine 40 t 81987,1611212556,00%2951,12
Concept 1B 93458,0812602454,17%3304,59
T25 Pilot Number 1 82282,5713882378,26%4632,84
P.435764,958652272,73%3035,95
CS-5382093,6810312254,55%3448,62
T6 Medium41124,058082277,27%3157,94
Object 430103130,9510392161,90%3044,57
Pz.Kpfw. VII103902,389732171,43%4338,81
T56 GMC3206,001872045,00%497,24
Valentine AT4342,702562075,00%1413,14
VK 100.01 (P)81936,659682065,00%2467,79
MTLS-1G14 3420,056302070,00%2582,72
T7 Combat Car 2315,504922050,00%2228,40
O-I Experimental51321,959951957,89%3984,28
Object 260 103937,5813391984,21%4129,70
Sherman VC Firefly 61535,3910821866,67%3586,18
122 TM 81883,1710071866,67%2039,93
P26/4041045,297641776,47%4506,59
Bat.-Châtillon 25 t102737,0610471770,59%2930,90
Carro da Combattimento 45 t 103235,8212531782,35%2906,38
Bisonte C45 82903,6514241770,59%4243,39
StuG III Ausf. B4762,755561656,25%2580,21
T-34-171650,9311601566,67%2993,71
SU-76M4310,672771566,67%1187,60
WZ-120-1G FT 82847,6713051566,67%4320,78
Marder II3395,292701457,14%1530,44
T1 HMC2235,851711338,46%1247,75
T2 Light Tank 2604,6910441376,92%5653,09
T95E6 103571,0811261376,92%3544,12
AMX 383153,252831258,33%583,27
Cruiser Mk. III3237,833691250,00%1430,05
Panhard AMD 178B61439,0811321291,67%6401,81
Panzerjäger I2255,452951172,73%1229,11
O-Ho82113,0011071172,73%3171,08
Kampfpanzer 50 t 93320,5511561145,45%3208,96
Kanonenjagdpanzer 105 82009,4510301163,64%2568,69
Lago41184,1012621090,00%8071,79
Marder 38T4948,709371080,00%4202,44
Leopard 1104125,7011051080,00%4009,94
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3701,208721060,00%3692,29
D23280,78335988,89%1431,02
11082972,441433988,89%4565,60
AT-12296,89257966,67%1775,75
ISU-152K 81873,00752944,44%1869,31
Chrysler K 82592,001320977,78%4506,58
AMX M4 mle. 49 82393,561181955,56%3954,05
Hotchkiss H352153,13280875,00%936,12
Type 1 Chi-He4758,25805887,50%3963,35
T-262261,88252862,50%1580,00
IS-2 shielded 71751,88897862,50%2146,72
T1E6 2245,88313875,00%1899,63
Object 777 Version II 92412,00854742,86%2199,39
HWK 30 81153,431012771,43%2753,08
EMIL 1951 82364,291016771,43%2456,89
Pz.Kpfw. 35 (t)2157,17181650,00%707,67
121103325,67872650,00%3133,82
Pz.Kpfw. II Ausf. G3375,50371666,67%1997,38
FV217 Badger104618,671168683,33%3841,42
ST-II103317,00741616,67%2552,83
Panther mit 8,8 cm L/71 82216,331393683,33%3644,81
Pz.Kpfw. I2155,40204540,00%681,80
Object 279 early 104069,601218560,00%2777,61
Sturmpanzer I Bison3222,00188450,00%750,24
M6A2E1 82542,751402475,00%4105,14
Chimera 82046,001196475,00%2186,55
Renault FT1232,67270333,33%1671,88
MS-1171,00112250,00%221,21
Ram II 51326,008062100,00%3957,27
BT-22160,007110,00%586,73
Type 89 I-Go/Chi-Ro2934,0030710,00%6182,11
G.W. E 100103182,0043410,00%2145,56
AM 39 Gendron-Somua 2533,008571100,00%4461,74
LTP 3754,0011011100,00%5792,45
Valiant 51809,0016981100,00%7730,67

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 16/06/2020
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 19/02/2015
Ayrıldı: 15/11/2015
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 25/12/2015
Ayrıldı: 20/08/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 16/12/2016
Ayrıldı: 09/02/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 10/02/2017
Ayrıldı: 16/02/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 22/02/2017
Ayrıldı: 26/05/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 08/11/2017
Ayrıldı: 24/02/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/02/2018
Ayrıldı: 08/10/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 18/01/2019
Ayrıldı: 05/06/2020
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 06/06/2017
Ayrıldı: 03/11/2017
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 28/12/2018
Ayrıldı: 15/01/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 14/01/2014
Ayrıldı: 03/02/2015