AlexTanks777

clanlogo
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 09/06/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar20532861506
Ortalama Seviye7,519,139,749,85
Galibiyetler1025549,95%337,50%2540,98%24348,02%
Yenilgiler1001748,79%562,50%3557,38%25750,79%
Berabere2601,27%00,00%11,64%61,19%
Hayatta Kalınan Savaşlar559027,23%225,00%1626,23%15931,42%
İmha edilen Tanklar158440,7730,38440,724530,90
Yoketme Oranı1,060,500,981,31
Tespit edilen Tanklar167100,81222,75791,304840,96
Verilen Hasar1.103,71701,631.782,461.901,96
Düşman üssü işgal puanı173780,8550,6350,084860,96
Üs savunma Puanı77140,3800,00921,511580,31
Deneyim485,62414,88673,72667,23
WN71015,15596,691021,901066,18
WN81281,61611,721551,821578,63
Toplam
Savaşlar20532
Ortalama Seviye7,51
Galibiyetler1025549,95%
Yenilgiler1001748,79%
Berabere2601,27%
Hayatta Kalınan Savaşlar559027,23%
İmha edilen Tanklar158440,77
Yoketme Oranı1,06
Tespit edilen Tanklar167100,81
Verilen Hasar1.103,71
Düşman üssü işgal puanı173780,85
Üs savunma Puanı77140,38
Deneyim485,62
WN71015,15
WN81281,61
Son 24 saat
Savaşlar8
Ortalama Seviye9,13
Galibiyetler337,50%
Yenilgiler562,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar225,00%
İmha edilen Tanklar30,38
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar222,75
Verilen Hasar701,63
Düşman üssü işgal puanı50,63
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim414,88
WN7596,69
WN8611,72
Son 7 gün
Savaşlar61
Ortalama Seviye9,74
Galibiyetler2540,98%
Yenilgiler3557,38%
Berabere11,64%
Hayatta Kalınan Savaşlar1626,23%
İmha edilen Tanklar440,72
Yoketme Oranı0,98
Tespit edilen Tanklar791,30
Verilen Hasar1.782,46
Düşman üssü işgal puanı50,08
Üs savunma Puanı921,51
Deneyim673,72
WN71021,90
WN81551,82
Son 30 gün
Savaşlar506
Ortalama Seviye9,85
Galibiyetler24348,02%
Yenilgiler25750,79%
Berabere61,19%
Hayatta Kalınan Savaşlar15931,42%
İmha edilen Tanklar4530,90
Yoketme Oranı1,31
Tespit edilen Tanklar4840,96
Verilen Hasar1.901,96
Düşman üssü işgal puanı4860,96
Üs savunma Puanı1580,31
Deneyim667,23
WN71066,18
WN81578,63
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar47000
Galibiyetler1327,66%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3472,34%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar919,15%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar200,4300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,530,000,000,00
Tespit edilen Tanklar180,3800,0000,0000,00
Verilen Hasar348,400,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı30,0600,0000,0000,00
Deneyim161,040,000,000,00
Toplam
Savaşlar47
Galibiyetler1327,66%
Yenilgiler3472,34%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar919,15%
İmha edilen Tanklar200,43
Yoketme Oranı0,53
Tespit edilen Tanklar180,38
Verilen Hasar348,40
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı30,06
Deneyim161,04
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3891000
Galibiyetler188948,55%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler197850,84%00,00%00,00%00,00%
Berabere240,62%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar152439,17%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar29010,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,230,000,000,00
Tespit edilen Tanklar27790,7100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.222,970,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı64701,6600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı130473,3500,0000,0000,00
Deneyim534,280,000,000,00
Toplam
Savaşlar3891
Galibiyetler188948,55%
Yenilgiler197850,84%
Berabere240,62%
Hayatta Kalınan Savaşlar152439,17%
İmha edilen Tanklar29010,75
Yoketme Oranı1,23
Tespit edilen Tanklar27790,71
Verilen Hasar1.222,97
Düşman üssü işgal puanı64701,66
Üs savunma Puanı130473,35
Deneyim534,28
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1477000
Galibiyetler56438,19%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler87058,90%00,00%00,00%00,00%
Berabere432,91%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar50233,99%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar8840,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,910,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10200,6900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.319,050,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı21431,4500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı38502,6100,0000,0000,00
Deneyim495,150,000,000,00
Toplam
Savaşlar1477
Galibiyetler56438,19%
Yenilgiler87058,90%
Berabere432,91%
Hayatta Kalınan Savaşlar50233,99%
İmha edilen Tanklar8840,60
Yoketme Oranı0,91
Tespit edilen Tanklar10200,69
Verilen Hasar1.319,05
Düşman üssü işgal puanı21431,45
Üs savunma Puanı38502,61
Deneyim495,15
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (196)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
FV4005 Stage II101588,2452686848,27%1106,59
KV-8561018,3151775056,53%2215,30
ST-I91485,8257067150,52%1414,20
Leopard 1101830,3155658046,38%1416,37
IS-381493,7857553852,79%1849,75
Rhm.-Borsig Waffenträger81424,5948150452,58%1457,94
60TP Lewandowskiego102441,6969444252,26%1953,04
Schwarzpanzer 58 81149,6064341150,36%1522,44
T-34-856589,0337939848,99%1092,61
KV-48990,8747339552,66%1172,11
O-I6883,4848537052,43%1650,44
Jagdpanther II81150,2346537051,89%1195,30
Taschenratte112466,7979536746,87%1418,77
Centurion Mk. I8832,3143532248,45%951,08
Type 4 Heavy91304,3748631648,10%1105,53
Kranvagn101805,2758530647,06%1270,92
Lorraine 155 mle. 507752,3933730448,68%868,93
Cromwell6433,9834428648,95%706,41
Grille 15102079,7959226553,21%1524,74
KV-37879,9742926448,11%1104,60
IS-4101690,7747426147,13%1227,65
Lorraine 155 mle. 518865,6541225750,58%875,11
ELC EVEN 90 8671,6058825449,21%1322,68
T-345308,5327325147,41%758,65
O-Ho81201,1052624953,82%1343,66
Comet7441,5936624146,06%509,05
Waffenträger auf Pz. IV91596,5451223047,83%1242,87
Bat.-Châtillon 155 5810992,0445922845,61%686,41
STK-2112595,9184322347,98%1694,42
Leopard Prototyp A91922,4863321850,92%1935,62
Sturer Emil7813,5438221452,34%1045,16
Jagdpanther7797,5438920954,07%1088,29
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4240,0821020547,80%516,32
AMX 13 757613,7942320349,26%1260,95
Grille5541,5630219950,25%1236,17
AMX 12 t6424,6838919853,54%1080,97
T-1506567,1737518949,74%884,54
Pz.Kpfw. 38 (t)3258,2425718554,05%1003,56
Spähpanzer SP I C7619,5138318348,09%1052,41
Jagdpanzer E 100101918,5147117751,41%1419,38
Churchill I5319,7228117349,13%518,41
AMX ELC bis5274,0632017152,63%831,01
Indien-Panzer81197,9758916656,63%1634,58
IS71160,1951716149,69%1794,84
Emil I81271,5855015653,85%1459,02
AMX 13 F3 AM6599,7633215655,77%866,22
SU-54485,0724515444,16%1179,89
O-Ni7895,2546415452,60%1127,71
Vz. 71 Tesák101510,6569315347,06%1735,41
Charioteer8972,6045115352,29%983,43
KV-15355,8129615046,00%574,32
Object 432U112069,8078514747,62%1487,09
Crusader6148,0819114440,28%167,31
Jagdpanzer IV6455,2129114144,68%652,50
Panhard EBR 10510862,3961013849,28%888,32
50TP Tyszkiewicza91763,6876813447,76%1674,86
StuG III Ausf. G5298,4823313145,80%489,13
Jagdtiger91506,8142612541,60%1096,98
UDES 1691508,4674912452,42%1522,08
T-34-3 81325,1972212443,55%1624,14
Churchill VII6336,2730412342,28%347,46
Lorraine 40 t 81438,9168811843,22%1654,50
Hummel6472,9726811343,36%555,56
Pz.Kpfw. 35 (t)2116,6918611255,36%497,95
LPT-67 Šelma91405,3865311249,11%2255,10
SU-122A5328,6023611148,65%654,78
UDES 14 Alt 581246,6264911050,00%1537,24
Durendal 102025,9971411044,55%1358,26
Emil II91421,2277410250,98%1317,65
T-103 81496,6471810151,49%1698,92
Nashorn6624,793359748,45%925,60
VK 28.016519,854059554,74%1662,32
Cruiser Mk. IV4139,431869250,00%282,44
Type 71102168,558339251,09%1544,34
VK 16.02 Leopard5366,883479148,35%1250,30
Maus101772,209048953,93%1232,65
IS-6 B 81450,398518855,68%1724,68
Covenanter5119,941838550,59%222,46
Strv 746648,284028248,78%1187,94
SU-263199,891498253,66%476,59
Leo7880,575148144,44%1369,39
UDES 15/16102203,537788043,75%1595,92
BV-111112257,648207350,68%1599,37
Vz. 64 Blesk81267,039157068,57%2735,71
FV4004 Conway91542,666316753,73%1324,76
Matilda4194,122226547,69%369,12
T1 Cunningham168,811356442,19%169,34
M3 Lee4185,572046154,10%564,68
Super Hellcat 7947,924606055,00%1441,67
Char Futur 4 92092,909125954,24%1966,83
Type 5 Heavy102210,907475846,55%1437,32
T-284236,631965738,60%534,60
Fantôme 91674,938025752,63%1622,52
O-I Experimental5572,533715556,36%1115,41
SU-86410,092935451,85%463,90
MT-256301,432905335,85%626,70
A-20577,352204650,00%111,92
Achilles6560,693374242,86%855,09
Pz.Sfl. IVc5363,882254151,22%654,92
53TP Markowskiego81242,407464052,50%1260,38
Škoda T 177915,606944042,50%1976,80
Marder II3160,281654052,50%386,28
Object 430U101943,108044057,50%1684,77
Object 43091962,739514060,00%1891,09
Type 4 Ju-To71184,777243943,59%1497,55
Patton the Tank 91100,785983666,67%1099,80
Lago4280,202733545,71%723,82
Renault Otsu1114,501553240,63%302,80
BT-7499,381323243,75%114,34
Pz.Sfl. IVb4201,252363256,25%588,45
Strv m/425426,813963141,94%994,27
Type 6892053,489333151,61%1988,16
Type 5781326,458473164,52%1598,40
BT-2268,411012948,28%133,78
Type 95 Heavy4232,552162944,83%588,35
Loyd Gun Carriage255,70972748,15%173,54
Vickers Medium Mk. III3120,691342638,46%210,76
SU-182127,851272650,00%702,51
Valentine3304,622742653,85%1177,23
M2 Medium Tank3109,041542347,83%215,04
Archer5204,741952343,48%219,71
Škoda T 256918,096362240,91%1673,23
AMX 404169,572712157,14%606,90
KV-261215,868082180,95%2385,48
Marder 38T4347,053002152,38%861,90
LTP 3105,001742142,86%267,56
M8A14100,501692060,00%181,91
M24E2 Super Chaffee 6242,453362075,00%623,78
Škoda T 245552,164661942,11%1451,07
Pz.Kpfw. II Luchs4109,952461957,89%295,24
Object 252U 81358,338531866,67%1656,21
T3 HMC2175,062121758,82%780,17
Cruiser Mk. III3126,651871758,82%545,05
Pz.Kpfw. I Ausf. C3205,192441643,75%800,89
Windhund 81152,385651643,75%1040,69
T-29 3191,881871643,75%438,70
T28 Concept 7795,135701643,75%960,20
T-463127,272041553,33%415,00
T56 GMC3135,331411540,00%229,99
ISU-122S 7845,534151553,33%1090,99
45TP Habicha71015,938051464,29%1478,55
Valentine AT4170,692221361,54%433,77
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4102,381601323,08%72,08
T1 Heavy5298,922441225,00%354,89
Bat.-Châtillon 155 559746,364871154,55%597,85
T7 Combat Car 2109,181571145,45%352,88
Vickers Medium Mk. II243,60801040,00%1,51
Panzerjäger I2116,601311040,00%202,25
Cruiser Mk. II2230,202201050,00%965,38
Type 2597 Chi-Ha344,2280933,33%0,00
Universal Carrier 2-pdr2113,11101922,22%222,91
Vickers Medium Mk. I149,6395862,50%186,59
Leichttraktor153,8899850,00%84,33
Strv m/40L3167,71344771,43%625,59
S-517764,43665757,14%841,69
T2 Medium Tank251,14139771,43%262,70
Wespe366,14135771,43%261,00
MKA 232,2981728,57%0,00
MS-1182,17125650,00%270,14
T-50-2 6664,00377633,33%1924,50
Pz.Kpfw. I262,20166540,00%17,44
KV-1S6492,40339540,00%749,89
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6184,80264560,00%348,86
SMV CC-64 Vipera 81032,40512520,00%777,39
Vickers Mk. E Type B2166,50199450,00%625,09
T-262217,752214100,00%1195,24
Alecto4203,50140425,00%317,09
Light Mk. VIC 262,50205425,00%60,92
Chi-Go 71469,50865475,00%2141,82
B1454,33142366,67%249,96
Renault NC-3119,3383366,67%230,82
M2 Light219,335330,00%0,00
Type 91 Heavy3101,00181366,67%333,09
Cruiser Mk. I1162,67142366,67%851,92
Convert. Medium Tank T3 3259,67311333,33%525,90
Tiger 131 6388,33354333,33%298,16
T26E3 Eagle 7 71632,67927366,67%2792,98
Valiant 5265,67233333,33%270,97
7TP2124,002642100,00%468,37
Ikv 103512,009320,00%3,10
Black Prince II 7521,50466250,00%462,39
Pz.Sfl. IC 456,00231250,00%117,14
T1E6 2364,0025620,00%1579,68
TKS z n.k.m. 20 mm 2128,0021410,00%396,97
Renault FT1121,002810,00%437,02
D1297,006810,00%177,35
Sav m/4340,001891100,00%261,00
T26E4 SuperPershing 8460,0019710,00%239,64
Panhard EBR 909230,007381100,00%293,69
Gabler’s Destroyer 5427,006231100,00%1143,32
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 51192,0012721100,00%2575,10
KV-1SA 51202,008281100,00%3224,39
T-116 3613,008611100,00%3050,39
L-60 259,008510,00%44,19
FCM 2C 3103,0010910,00%22,70
43 M. Toldi III 3140,007210,00%367,98

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 09/06/2026
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 27/01/2026
Ayrıldı: 08/06/2026
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 08/02/2024
Ayrıldı: 19/01/2026
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 08/02/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 27/01/2024
Ayrıldı: 08/02/2024
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 03/01/2024
Ayrıldı: 11/01/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 20/09/2022
Ayrıldı: 30/09/2022
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/10/2022
Ayrıldı: 30/04/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/10/2022
Ayrıldı: 20/10/2022