Alex28121998

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 28/10/2022

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar16682061183
Ortalama Seviye7,530,009,169,40
Galibiyetler788647,27%00,00%2845,90%9350,82%
Yenilgiler858351,45%00,00%3252,46%8747,54%
Berabere2131,28%00,00%11,64%31,64%
Hayatta Kalınan Savaşlar317819,05%00,00%1524,59%4021,86%
İmha edilen Tanklar91590,5500,00450,741100,60
Yoketme Oranı0,680,000,980,77
Tespit edilen Tanklar159830,9600,00741,212131,16
Verilen Hasar876,860,001.726,151.643,30
Düşman üssü işgal puanı108700,6500,00180,30180,10
Üs savunma Puanı60580,3600,0000,0000,00
Deneyim455,880,00552,80584,23
WN7787,140,00987,82948,18
WN8931,440,001530,611351,54
Toplam
Savaşlar16682
Ortalama Seviye7,53
Galibiyetler788647,27%
Yenilgiler858351,45%
Berabere2131,28%
Hayatta Kalınan Savaşlar317819,05%
İmha edilen Tanklar91590,55
Yoketme Oranı0,68
Tespit edilen Tanklar159830,96
Verilen Hasar876,86
Düşman üssü işgal puanı108700,65
Üs savunma Puanı60580,36
Deneyim455,88
WN7787,14
WN8931,44
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar61
Ortalama Seviye9,16
Galibiyetler2845,90%
Yenilgiler3252,46%
Berabere11,64%
Hayatta Kalınan Savaşlar1524,59%
İmha edilen Tanklar450,74
Yoketme Oranı0,98
Tespit edilen Tanklar741,21
Verilen Hasar1.726,15
Düşman üssü işgal puanı180,30
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim552,80
WN7987,82
WN81530,61
Son 30 gün
Savaşlar183
Ortalama Seviye9,40
Galibiyetler9350,82%
Yenilgiler8747,54%
Berabere31,64%
Hayatta Kalınan Savaşlar4021,86%
İmha edilen Tanklar1100,60
Yoketme Oranı0,77
Tespit edilen Tanklar2131,16
Verilen Hasar1.643,30
Düşman üssü işgal puanı180,10
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim584,23
WN7948,18
WN81351,54
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar33,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim13,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar33,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim13,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar75000
Galibiyetler3040,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4154,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere45,33%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2938,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar340,4500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,740,000,000,00
Tespit edilen Tanklar430,5700,0000,0000,00
Verilen Hasar650,080,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2132,8400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1441,9200,0000,0000,00
Deneyim320,240,000,000,00
Toplam
Savaşlar75
Galibiyetler3040,00%
Yenilgiler4154,67%
Berabere45,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar2938,67%
İmha edilen Tanklar340,45
Yoketme Oranı0,74
Tespit edilen Tanklar430,57
Verilen Hasar650,08
Düşman üssü işgal puanı2132,84
Üs savunma Puanı1441,92
Deneyim320,24
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar13000
Galibiyetler323,08%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler969,23%00,00%00,00%00,00%
Berabere17,69%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar430,77%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar80,6200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,890,000,000,00
Tespit edilen Tanklar90,6900,0000,0000,00
Verilen Hasar843,690,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı282,1500,0000,0000,00
Deneyim263,770,000,000,00
Toplam
Savaşlar13
Galibiyetler323,08%
Yenilgiler969,23%
Berabere17,69%
Hayatta Kalınan Savaşlar430,77%
İmha edilen Tanklar80,62
Yoketme Oranı0,89
Tespit edilen Tanklar90,69
Verilen Hasar843,69
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı282,15
Deneyim263,77
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (199)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T-448602,16385110143,42%577,57
IS-38846,2143665846,20%772,88
ELC EVEN 90 8469,8142656045,89%697,50
Jagdpanzer E 100101787,5057955046,73%1154,21
Char Futur 4 91560,0660945248,01%1315,99
STG Guard 8970,0150044550,56%1119,36
AC 4 Experimental 6641,5143439446,45%1081,05
T499896,6856536649,73%1205,77
KV-856459,4829732643,87%575,86
Object 43091092,2351331149,20%849,97
BT-74107,5116630849,68%207,31
KV-137533,1937628146,98%744,17
Jagdpanther7478,7032327446,72%446,14
Pz.Kpfw. I Ausf. C3195,2728526655,26%960,35
T-109875,8746226043,46%608,27
BT-22115,2817125550,59%440,56
Leopard Prototyp A91438,8360222443,30%1257,04
E 50 Ausf. M101606,3260520749,28%1176,96
Jagdpanzer IV6313,0826520150,25%404,49
T110E4102067,2066420055,50%1528,31
Panther II8754,7745119643,88%774,67
Leopard 1101771,1158219144,50%1284,90
IS7559,3648516948,52%563,37
Object 430U101412,5154616844,05%953,65
Progetto C50 mod. 6691165,2757316740,12%791,20
FV215b (183) 101646,8163516654,22%1170,64
Jagdtiger91040,3950816549,70%720,10
KV-15386,0827615545,16%642,95
WZ-114 91384,4257615451,95%1173,63
T-437695,9140915251,97%1095,87
M60 101698,9059714845,95%1238,44
T-103 81027,8649514843,24%937,82
Emil I8776,1646014644,52%662,09
AMX 50 Foch (155) 101773,6955414445,83%1119,83
Type 6191297,9958014239,44%1079,16
UDES 15/16101833,2463313850,72%1415,38
Object 432U111910,9668813747,45%1287,33
E 5091168,7955013647,06%946,64
M10 RBFM 5649,6247812749,61%1277,68
M41 Walker Bulldog8398,1045812441,13%454,59
StuG III Ausf. G5301,6824412252,46%604,91
UDES 14 Alt 58809,4447512043,33%809,07
Kunze Panzer 91241,9851712044,17%1012,05
Jagdpanther II8651,3938311942,02%417,96
Conqueror91206,1258411745,30%898,18
T376385,7433311742,74%848,34
XM551 Sheridan101104,4353111547,83%1122,46
UDES 1691055,2157011345,13%798,76
VK 30.01 (H)5312,9530911146,85%566,18
FV215b 101563,6554510943,12%1045,42
Object 277101632,6357310940,37%1041,30
Carro d'assalto P.887701,9243710646,23%762,80
Rinoceronte101676,7467410546,67%1152,64
T71 CMCD7324,853939950,51%523,01
Panther7526,864439747,42%617,94
KV-26604,113929751,55%920,75
Leo7567,294299552,63%750,28
P.43 bis6503,063919450,00%769,80
M-VI-Y91204,517239447,87%1028,28
M24 Chaffee5201,152648537,65%391,91
M-V-Y101866,246668348,19%1319,90
T-284135,571608241,46%167,40
Progetto CC55 mod. 5481026,915968149,38%1030,98
AMX 50 B101653,076488148,15%1110,96
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4199,841888050,00%370,30
Gonsalo 81339,656887755,84%1367,60
FSV Scheme A7703,675337552,00%993,92
Black Prince7736,415277445,95%816,98
Churchill VII6523,163927452,70%794,59
VK 30.02 (M)6388,462987444,59%480,10
SU-122A5255,801947441,89%331,99
Super Conqueror101473,866187145,07%913,83
TNH T Vz. 5191650,397106947,83%1299,70
T3091454,576636844,12%1092,82
STA-18842,096266753,73%988,21
Matilda4453,823086254,84%1226,16
M-III-Y81014,786226041,67%1033,84
TNH 105/100081121,446485944,07%1243,53
Škoda T 256534,754055750,88%896,00
VK 16.02 Leopard5136,492275731,58%152,73
Caernarvon81046,186665641,07%1094,93
FV601 Saladin81159,196265455,56%1412,42
Churchill I5607,683655347,17%1160,05
Indien-Panzer8981,366195345,28%1087,67
Vz. 44-17833,625615255,77%1057,66
Strv 746586,043765052,00%1021,83
SU-1527598,163615048,00%666,12
Emil II91020,334474835,42%551,46
A-20536,811814751,06%118,69
Vz. 55101976,707274759,57%1511,61
VK 28.016329,243024650,00%793,40
GSOR 1006 Scheme 791296,025774445,45%988,53
P26/404440,763014252,38%1196,77
Lago4363,242734156,10%1178,93
T25/27999,685494148,78%1385,53
M-II-Y7851,545194151,22%1028,06
Strv m/425268,052944060,00%669,80
40TP Habicha6678,084644040,00%1126,20
Pz.Kpfw. II Luchs4149,882314042,50%328,66
T26E4 SuperPershing 8599,584144050,00%576,86
Grille5528,903153953,85%1043,55
Marder II3100,491273953,85%157,29
G.W. Panther7746,864593751,35%769,98
Durchbruchswagen 2488,782703754,05%136,44
Type 5 Chi-Ri7577,895223650,00%778,74
P.435502,034093652,78%1281,35
Windhund 81137,814893647,22%1078,88
Hummel6655,914153551,43%869,76
T28 Prototype81142,637663571,43%1286,78
Char Mle. 75 9740,465873560,00%919,02
Super Hellcat 7544,213773444,12%570,67
Type 4 Chi-To6576,004383351,52%1072,33
T2971056,636233234,38%1029,91
Char de transition 6935,635513253,13%1431,56
SU-76M4297,391873138,71%607,50
Somua SAu 404303,971793138,71%598,71
Object 252U 81215,616803151,61%1123,78
T1 Heavy5753,075873066,67%1787,27
Strv 103B101917,636203046,67%1278,89
SU-86407,632743040,00%316,58
P.43 ter7421,483212931,03%336,39
VK 30.02 (D)7927,897242857,14%1580,15
Wespe3105,681262846,43%200,90
25TP KSUST II5334,632862733,33%549,47
Pawlack Tank6745,045912740,74%1114,02
Škoda T 245316,203082548,00%690,97
M10 Wolverine5395,243122548,00%720,82
S35 CA5551,643652548,00%1066,77
K-91-PT 91380,764972540,00%1029,51
M18 Hellcat6585,874872360,87%976,09
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6387,193362138,10%681,69
Pz.Kpfw. III Ausf. E3113,952172065,00%345,43
T1 Cunningham171,421431942,11%181,62
MS-11121,371841957,89%580,49
Vz. 60S Dravec 101927,747851952,63%1130,49
T-50-2 6465,223701850,00%1161,67
Leichttraktor156,061311752,94%113,07
T3281288,297321764,71%1444,04
G.W. Tiger (P)8972,246511764,71%1088,21
T-46395,311581656,25%290,41
14TP490,131441540,00%56,93
M8A14265,532431553,33%556,54
Pz.Kpfw. II278,641321428,57%68,61
T-345237,312401361,54%598,22
Valentine AT4195,231811361,54%514,00
M24E2 Super Chaffee 6219,463341338,46%303,28
Tiger I71162,756481250,00%1363,22
T-26275,921151258,33%272,65
Fantôme 91305,085731250,00%1190,56
ST vz. 394280,552431145,45%655,14
Pz.Kpfw. 38 (t)361,82981127,27%0,00
AMX 13 105 AM mle. 505331,552181145,45%500,95
M15/423373,702101030,00%978,57
Cruiser Mk. I165,401011070,00%324,58
Semovente M415439,002501020,00%807,48
AEC Armoured Car5340,102021030,00%456,22
Pz.Kpfw. 35 (t)256,3395933,33%23,46
Panzerjäger I2141,78137955,56%441,59
G.Pz. Mk. VI (e)277,56177977,78%467,59
M3 Stuart3104,71145742,86%185,12
TKS z n.k.m. 20 mm 2152,71268742,86%601,92
Strv m/40L3478,00287757,14%1932,56
M66271,86229714,29%116,93
VK 36.01 (H)6949,86551728,57%1358,79
Pz.Kpfw. I285,86164742,86%155,87
Cavalier5155,29199742,86%114,88
Chi-Ni2150,20198560,00%733,94
D1239,40105560,00%174,10
T3 HMC277,6044520,00%76,26
AMX ELC bis5377,80338540,00%1223,83
Waffenträger auf E 100101210,00594540,00%551,43
Patton the Tank 91196,40589540,00%977,21
Sturmpanzer I Bison362,25124450,00%91,59
SU-1820,0033425,00%0,00
Sturmpanzer II4221,002054100,00%708,90
Type 3 Ho-Ni III5218,00226450,00%288,57
M2 Light2310,33430366,67%1889,79
AT-12116,331633100,00%488,39
StuG IV 5444,67530366,67%1148,62
Renault Otsu1114,00242250,00%355,03
Type 97 Chi-Ha364,505320,00%0,00
AMX 50 1209195,508642100,00%261,00
Škoda T 177432,0021920,00%667,14
T-703427,003932100,00%1763,77
Object 283 9698,009262100,00%683,82
Pz.Sfl. IC 40,0097250,00%114,04
T7 Combat Car 227,001792100,00%261,00
T26E3 Eagle 7 71073,00455250,00%1173,95
Vickers Medium Mk. I1103,001501100,00%555,24
Type 1 Chi-He475,006410,00%0,00
M5A1 Stuart484,004610,00%9,81
AMX 50 1008950,0023310,00%783,98
Type 97 Te-Ke 2109,004181100,00%547,91
Cruiser Mk. II240,001291100,00%261,00
Gabler’s Destroyer 5523,005961100,00%1907,76
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5227,0014610,00%216,58
TS-54 81547,0011931100,00%1967,46
ARMT 5479,0021610,00%988,24
AMX ELC 901 6450,0023310,00%825,99

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 28/10/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 28/10/2022
Ayrıldı: 24/12/2024