cookie_text Daha fazla

Aidan22

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar61923002
Ortalama Seviye7,720,000,009,00
Galibiyetler3187451,47%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2941447,50%00,00%00,00%2100,00%
Berabere6351,03%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1947931,46%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar654911,0600,0000,0010,50
Yoketme Oranı1,540,000,000,50
Tespit edilen Tanklar608720,9800,0000,0031,50
Verilen Hasar1.272,360,000,00916,00
Düşman üssü işgal puanı365180,5900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı636401,0300,0000,0000,00
Deneyim643,770,000,00233,00
WN71307,400,000,00477,02
WN81735,920,000,001358,35
Toplam
Savaşlar61923
Ortalama Seviye7,72
Galibiyetler3187451,47%
Yenilgiler2941447,50%
Berabere6351,03%
Hayatta Kalınan Savaşlar1947931,46%
İmha edilen Tanklar654911,06
Yoketme Oranı1,54
Tespit edilen Tanklar608720,98
Verilen Hasar1.272,36
Düşman üssü işgal puanı365180,59
Üs savunma Puanı636401,03
Deneyim643,77
WN71307,40
WN81735,92
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar2
Ortalama Seviye9,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler2100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,50
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar31,50
Verilen Hasar916,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim233,00
WN7477,02
WN81358,35
Oluşturulduğu tarih: 21/07/2011 01:04
Son Savaş: 23/04/2018 01:17
Son Güncelleme: 20/05/2018 16:01

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar145000
Galibiyetler5638,62%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7853,79%00,00%00,00%00,00%
Berabere117,59%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4329,66%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar920,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,900,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1070,7400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.454,930,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı570,3900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1971,3600,0000,0000,00
Deneyim508,630,000,000,00
Toplam
Savaşlar145
Galibiyetler5638,62%
Yenilgiler7853,79%
Berabere117,59%
Hayatta Kalınan Savaşlar4329,66%
İmha edilen Tanklar920,63
Yoketme Oranı0,90
Tespit edilen Tanklar1070,74
Verilen Hasar1.454,93
Düşman üssü işgal puanı570,39
Üs savunma Puanı1971,36
Deneyim508,63
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar31000
Galibiyetler1548,39%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1651,61%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1238,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar230,7400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,210,000,000,00
Tespit edilen Tanklar150,4800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.294,420,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı220,7100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı40,1300,0000,0000,00
Deneyim654,450,000,000,00
Toplam
Savaşlar31
Galibiyetler1548,39%
Yenilgiler1651,61%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1238,71%
İmha edilen Tanklar230,74
Yoketme Oranı1,21
Tespit edilen Tanklar150,48
Verilen Hasar1.294,42
Düşman üssü işgal puanı220,71
Üs savunma Puanı40,13
Deneyim654,45
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8000
Galibiyetler450,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler450,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar450,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar70,8800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar60,7500,0000,0000,00
Verilen Hasar555,380,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı506,2500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim435,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar8
Galibiyetler450,00%
Yenilgiler450,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar450,00%
İmha edilen Tanklar70,88
Yoketme Oranı1,75
Tespit edilen Tanklar60,75
Verilen Hasar555,38
Düşman üssü işgal puanı506,25
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim435,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar131000
Galibiyetler6952,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6146,56%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,76%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6247,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1200,9200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,740,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1541,1800,0000,0000,00
Verilen Hasar811,050,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı440,3400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2652,0200,0000,0000,00
Deneyim530,580,000,000,00
Toplam
Savaşlar131
Galibiyetler6952,67%
Yenilgiler6146,56%
Berabere10,76%
Hayatta Kalınan Savaşlar6247,33%
İmha edilen Tanklar1200,92
Yoketme Oranı1,74
Tespit edilen Tanklar1541,18
Verilen Hasar811,05
Düşman üssü işgal puanı440,34
Üs savunma Puanı2652,02
Deneyim530,58
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar205000
Galibiyetler9144,39%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler11154,15%00,00%00,00%00,00%
Berabere31,46%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6330,73%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1550,7600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,090,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1330,6500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.251,120,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1080,5300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6092,9700,0000,0000,00
Deneyim665,610,000,000,00
Toplam
Savaşlar205
Galibiyetler9144,39%
Yenilgiler11154,15%
Berabere31,46%
Hayatta Kalınan Savaşlar6330,73%
İmha edilen Tanklar1550,76
Yoketme Oranı1,09
Tespit edilen Tanklar1330,65
Verilen Hasar1.251,12
Düşman üssü işgal puanı1080,53
Üs savunma Puanı6092,97
Deneyim665,61
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar593000
Galibiyetler31953,79%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler26043,84%00,00%00,00%00,00%
Berabere142,36%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar23439,46%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4130,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,150,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4080,6900,0000,0000,00
Verilen Hasar901,650,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı7141,2000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı7171,2100,0000,0000,00
Deneyim603,730,000,000,00
Toplam
Savaşlar593
Galibiyetler31953,79%
Yenilgiler26043,84%
Berabere142,36%
Hayatta Kalınan Savaşlar23439,46%
İmha edilen Tanklar4130,70
Yoketme Oranı1,15
Tespit edilen Tanklar4080,69
Verilen Hasar901,65
Düşman üssü işgal puanı7141,20
Üs savunma Puanı7171,21
Deneyim603,73
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar108000
Galibiyetler5046,30%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5752,78%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,93%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3330,56%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar810,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,080,000,000,00
Tespit edilen Tanklar580,5400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.825,340,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1141,0600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı530,4900,0000,0000,00
Deneyim652,770,000,000,00
Toplam
Savaşlar108
Galibiyetler5046,30%
Yenilgiler5752,78%
Berabere10,93%
Hayatta Kalınan Savaşlar3330,56%
İmha edilen Tanklar810,75
Yoketme Oranı1,08
Tespit edilen Tanklar580,54
Verilen Hasar1.825,34
Düşman üssü işgal puanı1141,06
Üs savunma Puanı530,49
Deneyim652,77
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (300)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
M18 Hellcat61302,89846581760,94%3464,42
T4991104,06753192852,44%1868,81
WZ-111 81322,70787172354,67%1768,21
Cromwell6780,51678121153,34%1874,99
AMX ELC bis5561,72622111455,30%2332,44
G.W. E 100101647,51503110048,91%1602,50
Object 268102808,8679196652,17%2571,48
FV3046925,2056093054,41%2055,00
T-62A101665,9168287546,17%1447,01
T3092380,5983885653,97%2444,18
ISU-15281873,0075077253,24%2317,01
T-44-100 81357,6968773053,56%2071,80
E 100101776,6368271547,13%1459,22
T-549966,3262170345,23%866,31
O-Ho81524,7877270154,35%2012,34
T26E4 SuperPershing 81227,2679567753,62%1814,82
E 7591292,4667066047,27%1170,26
Jagdpanzer E 100102284,6767365249,54%1804,31
SU-861067,8552860751,40%1651,47
Tiger II8979,6560060344,44%1021,13
Bat.-Châtillon 155 5591422,1049759850,84%1524,05
M40/M4381358,8460856753,09%1672,70
Jagdpanther II81840,6779055252,90%2410,76
AMX 13 909819,6864154150,46%1173,15
T-345202,6524353547,66%369,41
Object 261101698,6555452847,92%1554,46
Bat.-Châtillon 155 58101714,1153652351,24%1623,17
KV-26966,4956249752,52%1829,71
FV4202 81237,9278049652,62%1790,89
M41 Walker Bulldog81005,3676447548,00%2179,54
Object 70492342,4183746654,94%2204,44
Jagdtiger92134,1578944150,57%2025,73
FV380591478,1346143749,66%1625,86
VK 45.02 (P) Ausf. B91634,8275241453,62%1784,57
T-34-856309,9226339941,60%347,77
Bat.-Châtillon 25 t101912,3769139751,39%1646,17
T110E4102416,7068339642,93%1862,49
WZ-111 model 1-491655,2367039452,28%1636,25
O-Ni71300,5565238557,14%1914,63
M53/M5591510,0862937153,10%1676,01
T-1091471,6071936949,59%1449,68
Waffenträger auf Pz. IV92130,2181036556,16%2215,39
FV215b (183) 102236,2766236145,98%1755,12
T92 HMC101667,3349635448,02%1658,41
Rhm.-Borsig Waffenträger82018,7185535053,43%2509,64
WZ-1328690,7260334847,13%1037,36
IS-7101884,8671334747,55%1600,32
Crusader5324,4238333948,08%881,41
T-448622,8553533545,37%684,72
T2971279,4376830749,51%1697,89
Bat.-Châtillon 25 t AP91336,1166730544,59%1274,14
G.W. Tiger91480,7457830345,54%1416,12
G.W. Tiger (P)81224,6860529752,19%1669,12
Type 4 Heavy91469,5270828751,92%1437,60
212A91436,1744528646,50%1339,55
T-54 ltwt.9999,4165828647,20%1402,15
SU-14-281060,3551428554,74%1219,49
E 5091568,3773228147,69%1565,58
Conqueror91409,5366527954,12%1297,01
O-I61030,0260927455,47%2020,05
Waffenträger auf E 100102684,1674527353,11%2129,38
Covenanter4195,0435527247,79%658,54
VK 36.01 (H)6293,6724426842,16%276,21
IS-381398,0974926551,32%1801,84
VK 16.02 Leopard5468,9856926354,37%2006,07
FV20781188,7048325844,96%1493,68
KV-481213,4269925352,17%1549,71
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5107,9517225241,27%24,11
Centurion Action X102157,0473024951,81%1921,07
T-437463,8339824747,77%569,19
T9591944,9179624549,80%1850,33
Spähpanzer Ru 2519814,0263124447,95%1173,59
T54E191799,1271224352,67%1769,90
AMX AC mle. 4881321,7560824051,67%1546,50
Object 263102104,4165924050,83%1582,66
Tortoise92176,2083924052,08%2182,82
KV-15632,5554123654,24%1572,98
Churchill I5480,6644023246,55%939,55
StuG III Ausf. G5466,6940223149,35%1117,80
Type 6191624,9065923149,78%1607,41
Centurion Mk. 7/191623,5866423050,43%1565,73
11081251,5574122648,23%1559,86
Lorraine 155 mle. 5181170,8250022551,56%1354,42
M10391361,3472122447,32%1307,36
Object 430 Version II91285,2463422247,30%1182,72
T110E3102111,4568022047,27%1595,55
SU-122-5491791,3780121959,36%2073,69
STA-181266,0269821754,38%1889,18
M46 Patton91416,6765321753,46%1335,80
AMX 50 10081395,7171421554,88%1687,27
Leopard Prototyp A91171,0958621349,30%1072,72
Hummel6915,3148220850,48%1454,19
AT 1581558,5283720854,33%1947,60
AMX 50 Foch91438,4561620351,72%1226,60
Škoda T 256814,9853320251,98%1888,25
Tiger I7529,6542320148,76%472,82
SU-1527712,9741920141,79%807,69
AMX 50 12091661,9662220150,75%1584,94
59-166301,9142720144,28%650,64
Škoda T 5091865,4576820054,50%1843,83
WZ-12091501,1562318648,92%1681,27
SU-1006562,6639518448,37%922,87
AMX 30 1er prototype91738,6780118155,25%1824,93
Grille 15102165,1854217953,63%1594,40
ST-I91722,3567217653,98%1709,99
Object 41681104,0162417654,55%1522,95
Emil I81576,7278417246,51%1817,05
M41 HMC5990,3650316947,34%1893,17
TVP VTU Koncept8924,4651516847,62%1162,74
T3281293,4276616854,17%1630,62
FV4004 Conway91678,5664516751,50%1512,71
T71 DA7501,6461216353,37%906,71
Centurion Mk. I8901,5160516048,75%1126,99
Panther7445,8542015842,41%429,27
Crusader 5.5-in. SP7923,0753015746,50%1482,59
T25 AT7946,9553115251,97%1348,84
Charioteer81439,2064815257,24%1774,38
SU-54441,3823015151,66%1019,62
Pz.Kpfw. III Ausf. J4133,5220114740,14%229,15
UDES 0381502,7557114551,03%1594,22
M26 Pershing8969,1965814447,22%1218,41
T6981083,6570314249,30%1465,30
VK 30.01 (H)5325,1637014145,39%487,14
Conqueror Gun Carriage101478,3552414153,90%1237,21
T2881463,0170114049,29%1597,92
Caernarvon81081,6472813855,80%1287,43
AMX 13 F3 AM61003,1349213545,93%1633,69
E 50 Ausf. M101837,9361213540,74%1286,00
Panther II8899,7263113451,49%1172,79
SU-855238,0717013043,85%308,24
Indien-Panzer81081,4870113051,54%1398,42
Jagdpanther71212,3660812946,51%1783,93
Object 140101684,0767812949,61%1397,79
T25/27889,0555512860,94%1362,18
IS7843,8557312744,88%1014,85
SU-10181408,9473312548,00%1819,16
M127999,1055112447,58%1423,07
Sturer Emil71358,8172912452,42%2408,51
VK 45.02 (P) Ausf. A81241,7277112352,85%1573,18
A-20443,7814712249,18%84,74
T110E5101787,5268212250,82%1377,78
AT 771280,6382012154,55%2089,42
AMX 13 105 AM mle. 505492,7835011852,54%1184,32
G.W. Panther71395,4260911651,72%1768,14
M36 Jackson6530,0939811544,35%747,83
Emil II91756,5479711255,36%1846,53
AMX 13 757390,3653110851,85%642,77
Lorraine 155 mle. 507922,9655010648,11%1108,10
T28 Prototype81589,8774810657,55%2054,96
Type 5 Chi-Ri7993,0466010548,57%1650,45
Ikv 90 Typ B7951,9762210551,43%1500,31
Achilles6921,3050710536,19%1653,27
Black Prince7743,7562010447,12%914,47
Maus101631,8870510452,88%1232,09
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.460,9116310345,63%50,03
Comet7720,1962710055,00%1253,32
KV-371059,9571810055,00%1455,99
Pz.Kpfw. III/IV5182,9925610049,00%350,19
AMX 12 t6241,8442110049,00%468,22
MT-256403,7651910058,00%1255,57
Type 5 Heavy101986,947889954,55%1431,77
WZ-1317640,286379550,53%1158,33
M10 Wolverine5362,173439450,00%714,52
Jagdpanzer IV6769,724639343,01%1484,22
T 55A 91602,066739344,09%1453,47
121101585,185789244,57%1171,85
Churchill VII6652,855349245,65%1070,23
Type 586691,765809247,83%1471,45
KV-137625,075359148,35%985,03
T-505170,183389137,36%314,36
T376541,024699146,15%1401,59
SU-263149,851258943,82%227,17
Aufklärungspanzer Panther7416,045358946,07%695,41
Valentine4230,143018843,18%804,42
Konštrukta T-34/1007899,866128446,43%1416,53
Type T-345395,024178451,19%1066,26
SU-100M17905,675548251,22%1241,23
T207498,574978149,38%580,28
Challenger71019,596238159,26%1538,62
Churchill Gun Carrier6724,395378050,00%1575,36
IS-27792,235787948,10%915,07
Ikv 65 Alt II6797,775007746,75%1613,10
T216274,904167749,35%600,09
Grille5513,463747656,58%1164,29
M4A3E8 Sherman6440,434587546,67%704,33
AMX M4 mle. 457819,745667445,95%1006,45
Ferdinand81507,537597458,11%1612,51
Spähpanzer SP I C7753,865637440,54%1275,31
Leo7972,156967346,58%1624,80
Type 4 Chi-To6674,075567349,32%1385,94
M75157,482807343,84%330,89
A-447942,227477358,90%1768,65
T-54 first prototype 81226,068507250,00%1798,46
FV215b 101614,766387145,07%1125,50
VK 100.01 (P)81345,807797157,75%1619,01
Matilda4239,502686844,12%488,26
Strv 103-091583,536436648,48%1158,05
BDR G1 B5647,794826648,48%1477,41
Tiger (P)71150,477996663,64%1762,46
T57 Heavy Tank102197,157736656,06%1760,70
BT-7347,401266546,15%56,21
M7 Priest3360,953326558,46%1098,38
WZ-131G FT6639,113696540,00%938,78
StuG IV 5509,743676550,77%1343,30
Strv 746857,305676454,69%1902,19
Bishop5595,624826357,14%1607,51
A-436452,624916355,56%836,19
T28 Concept 71104,755666339,68%1414,29
IS-4101880,236356050,00%1586,67
ARL 446837,055975952,54%1597,38
KV-856964,586565952,54%1869,97
113102018,367585950,85%1672,33
ARL V396885,886205952,54%1956,14
AMX 65 t8786,576015846,55%754,68
S35 CA5656,025455448,15%1704,20
T25 Pilot Number 1 81051,117765453,70%1372,28
Pz.Kpfw. 38 (t)3135,451545335,85%301,68
AMX AC mle. 4671078,136585350,94%1701,53
Type 3 Chi-Nu5517,745005054,00%1597,74
O-I Experimental5638,784124548,89%1123,64
S-517821,765134259,52%1055,54
Marder 38T4452,644894252,38%1415,91
Pz.Kpfw. I Ausf. C3124,662804139,02%355,08
TVP T 50/51101688,926353743,24%1126,40
Type 95 Heavy4223,192253754,05%684,68
VK 30.01 (P)6772,115273745,95%1515,85
Sturmpanzer II4317,432533554,29%980,31
WZ-132A9891,466203540,00%1088,78
T-34-2G FT7864,576393565,71%1209,54
VK 28.016303,715083557,14%821,95
Nashorn61116,157333357,58%2352,46
Object 260 101703,345853234,38%1004,59
M66434,104093145,16%566,61
SU-18274,29923148,39%257,16
Strv m/425504,524532748,15%1380,66
M24 Chaffee5170,783892755,56%438,80
Pz.Kpfw. III Ausf. E311,46902630,77%0,00
AMX 50 Foch (155) 102530,728072564,00%2147,70
T1 Heavy Tank5240,352492330,43%226,52
Type 91 Heavy3136,221422330,43%294,61
T-1506320,003672334,78%248,48
Archer5627,914162343,48%1303,81
Pz.Kpfw. II257,201862050,00%108,59
XM551 Sheridan10967,635171931,58%621,86
Somua SAu 404484,595421770,59%1986,75
Pz.Kpfw. 35 (t)2103,751161656,25%437,66
T-34-17877,506041656,25%1257,13
Bat.-Châtillon 12 t8529,693851631,25%572,14
LTTB8727,086801275,00%1447,98
Pz.Kpfw. VII102146,008051241,67%1546,63
T1E6 291,502181258,33%471,69
Leichttraktor116,82751163,64%195,58
STB-1101772,825731136,36%1083,55
Leopard 1101850,367621154,55%1437,59
Lorraine 39L AM3267,802111040,00%789,64
Renault UE 573292,105201060,00%1010,52
Marder II3155,33192944,44%249,97
M48A5 Patton102493,33791944,44%2067,36
AMX 30 B101252,44627944,44%827,84
Super Conqueror102233,33767955,56%1620,48
Object 430101746,78741944,44%1231,66
FV217 Badger101717,50986887,50%1292,53
Pz.Sfl. IVc5537,88458850,00%1309,12
BT-22125,00115714,29%448,88
Sturmpanzer I Bison3142,14280771,43%521,66
AMX 404223,43322742,86%867,87
Type 89 I-Go/Chi-Ro2150,71199742,86%614,05
T2 Light Tank 278,43170728,57%178,64
LTP 3121,71291757,14%482,02
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4253,83345666,67%713,93
WZ-111 model 5A102317,50694633,33%1212,63
Strv fm/21184,40202560,00%434,12
Ikv 723193,00123520,00%404,77
AMX 50 B101864,40802580,00%1394,07
HWK 128416,20330520,00%370,92
T-28E with F-30 4504,00531540,00%1304,81
M3 Light 319,7581450,00%100,87
T7 Combat Car 253,75131425,00%65,12
T-45 2180,00249333,33%867,13
Strv m/382157,003962100,00%888,22
Strv m/40L322,50115250,00%83,37
Lago4419,00377250,00%1441,08
Hotchkiss H35235,00172250,00%71,18
Pvlvv fm/42230,50203250,00%67,44
Renault FT AC284,0013920,00%87,00
AMX 50 Foch B102624,00830250,00%1872,62
Object 268 Version 4101344,0020520,00%486,52
T-29 3324,50469250,00%1510,04
43 M. Toldi III 3352,50441250,00%2928,59
Kolohousenka139,001651100,00%261,00
LT vz. 35286,006310,00%206,41
Renault Otsu189,001731100,00%560,51
Sav m/434438,005941100,00%1445,39
MS-110,00310,00%0,00
Ikv 1035120,0015510,00%13,25
Panzerjäger I233,001591100,00%261,00
M37442,002461100,00%261,00
L-60 2154,0015110,00%670,43
Light Mk. VIC 2199,003981100,00%1466,07
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2109,005761100,00%605,70

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 03/12/2017
Ayrıldı: 23/04/2018
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 24/11/2014
Ayrıldı: 30/11/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 29/05/2014
Ayrıldı: 21/11/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 27/10/2013