cookie_text Daha fazla

Aidan22

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 03/12/2017

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar61915000
Ortalama Seviye7,720,000,000,00
Galibiyetler3187351,48%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2940747,50%00,00%00,00%00,00%
Berabere6351,03%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1947931,46%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar654861,0600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,540,000,000,00
Tespit edilen Tanklar608640,9800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.272,370,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı365180,5900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı636401,0300,0000,0000,00
Deneyim643,820,000,000,00
WN71307,540,000,000,00
WN81736,050,000,000,00
Toplam
Savaşlar61915
Ortalama Seviye7,72
Galibiyetler3187351,48%
Yenilgiler2940747,50%
Berabere6351,03%
Hayatta Kalınan Savaşlar1947931,46%
İmha edilen Tanklar654861,06
Yoketme Oranı1,54
Tespit edilen Tanklar608640,98
Verilen Hasar1.272,37
Düşman üssü işgal puanı365180,59
Üs savunma Puanı636401,03
Deneyim643,82
WN71307,54
WN81736,05
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih: 21/07/2011 01:04
Son Savaş: 15/01/2018 17:33
Son Güncelleme: 17/02/2018 23:56

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar145000
Galibiyetler5638,62%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7853,79%00,00%00,00%00,00%
Berabere117,59%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4329,66%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar920,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,900,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1070,7400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.454,930,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı570,3900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1971,3600,0000,0000,00
Deneyim508,630,000,000,00
Toplam
Savaşlar145
Galibiyetler5638,62%
Yenilgiler7853,79%
Berabere117,59%
Hayatta Kalınan Savaşlar4329,66%
İmha edilen Tanklar920,63
Yoketme Oranı0,90
Tespit edilen Tanklar1070,74
Verilen Hasar1.454,93
Düşman üssü işgal puanı570,39
Üs savunma Puanı1971,36
Deneyim508,63
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar31000
Galibiyetler1548,39%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1651,61%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1238,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar230,7400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,210,000,000,00
Tespit edilen Tanklar150,4800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.294,420,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı220,7100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı40,1300,0000,0000,00
Deneyim654,450,000,000,00
Toplam
Savaşlar31
Galibiyetler1548,39%
Yenilgiler1651,61%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1238,71%
İmha edilen Tanklar230,74
Yoketme Oranı1,21
Tespit edilen Tanklar150,48
Verilen Hasar1.294,42
Düşman üssü işgal puanı220,71
Üs savunma Puanı40,13
Deneyim654,45
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8000
Galibiyetler450,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler450,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar450,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar70,8800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar60,7500,0000,0000,00
Verilen Hasar555,380,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı506,2500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim435,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar8
Galibiyetler450,00%
Yenilgiler450,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar450,00%
İmha edilen Tanklar70,88
Yoketme Oranı1,75
Tespit edilen Tanklar60,75
Verilen Hasar555,38
Düşman üssü işgal puanı506,25
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim435,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar131000
Galibiyetler6952,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6146,56%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,76%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6247,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1200,9200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,740,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1541,1800,0000,0000,00
Verilen Hasar811,050,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı440,3400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2652,0200,0000,0000,00
Deneyim530,580,000,000,00
Toplam
Savaşlar131
Galibiyetler6952,67%
Yenilgiler6146,56%
Berabere10,76%
Hayatta Kalınan Savaşlar6247,33%
İmha edilen Tanklar1200,92
Yoketme Oranı1,74
Tespit edilen Tanklar1541,18
Verilen Hasar811,05
Düşman üssü işgal puanı440,34
Üs savunma Puanı2652,02
Deneyim530,58
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar205000
Galibiyetler9144,39%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler11154,15%00,00%00,00%00,00%
Berabere31,46%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6330,73%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1550,7600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,090,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1330,6500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.251,120,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1080,5300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6092,9700,0000,0000,00
Deneyim665,610,000,000,00
Toplam
Savaşlar205
Galibiyetler9144,39%
Yenilgiler11154,15%
Berabere31,46%
Hayatta Kalınan Savaşlar6330,73%
İmha edilen Tanklar1550,76
Yoketme Oranı1,09
Tespit edilen Tanklar1330,65
Verilen Hasar1.251,12
Düşman üssü işgal puanı1080,53
Üs savunma Puanı6092,97
Deneyim665,61
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar593000
Galibiyetler31953,79%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler26043,84%00,00%00,00%00,00%
Berabere142,36%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar23439,46%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4130,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,150,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4080,6900,0000,0000,00
Verilen Hasar901,650,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı7141,2000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı7171,2100,0000,0000,00
Deneyim603,730,000,000,00
Toplam
Savaşlar593
Galibiyetler31953,79%
Yenilgiler26043,84%
Berabere142,36%
Hayatta Kalınan Savaşlar23439,46%
İmha edilen Tanklar4130,70
Yoketme Oranı1,15
Tespit edilen Tanklar4080,69
Verilen Hasar901,65
Düşman üssü işgal puanı7141,20
Üs savunma Puanı7171,21
Deneyim603,73
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar108000
Galibiyetler5046,30%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5752,78%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,93%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3330,56%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar810,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,080,000,000,00
Tespit edilen Tanklar580,5400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.825,340,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1141,0600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı530,4900,0000,0000,00
Deneyim652,770,000,000,00
Toplam
Savaşlar108
Galibiyetler5046,30%
Yenilgiler5752,78%
Berabere10,93%
Hayatta Kalınan Savaşlar3330,56%
İmha edilen Tanklar810,75
Yoketme Oranı1,08
Tespit edilen Tanklar580,54
Verilen Hasar1.825,34
Düşman üssü işgal puanı1141,06
Üs savunma Puanı530,49
Deneyim652,77
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (299)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
M18 Hellcat61302,89846581760,94%3461,02
T4991104,06753192852,44%1885,67
WZ-111 81322,70787172354,67%1756,01
Cromwell6780,51678121153,34%1871,85
AMX ELC bis5561,72622111455,30%2324,03
G.W. E 100101647,51503110048,91%1604,87
Object 268102808,8679196652,17%2569,32
FV3046925,2056093054,41%2055,69
T-62A101665,9168287546,17%1442,70
T3092380,5983885653,97%2457,54
ISU-15281875,8675177053,25%2318,29
T-44-100 81357,6968773053,56%2083,00
E 100101776,6368271547,13%1455,25
T-549966,3262170345,23%866,42
O-Ho81524,7877270154,35%1992,20
T26E4 SuperPershing 81227,2679567753,62%1810,25
E 7591292,4667066047,27%1165,98
Jagdpanzer E 100102284,6767365249,54%1803,44
SU-861067,8552860751,40%1651,04
Tiger II8979,6560060344,44%1021,15
Bat.-Châtillon 155 5591422,1049759850,84%1521,81
M40/M4381358,8460856753,09%1661,81
Jagdpanther II81840,6779055252,90%2387,72
AMX 13 909819,6864154150,46%1180,31
T-345202,6524353547,66%368,66
Object 261101698,6555452847,92%1546,96
Bat.-Châtillon 155 58101714,1153652351,24%1615,02
KV-26966,4956249752,52%1827,59
FV4202 81237,9278049652,62%1790,09
M41 Walker Bulldog81005,3676447548,00%2171,74
Object 70492342,4183746654,94%2201,30
Jagdtiger92134,1578944150,57%2026,29
FV380591478,1346143749,66%1621,64
VK 45.02 (P) Ausf. B91634,8275241453,62%1786,11
T-34-856309,9226339941,60%347,64
Bat.-Châtillon 25 t101912,3769139751,39%1640,15
T110E4102416,7068339642,93%1862,39
WZ-111 model 1-491655,2367039452,28%1642,70
O-Ni71300,5565238557,14%1906,92
M53/M5591510,0862937153,10%1639,30
T-1091469,6272036849,73%1453,47
Waffenträger auf Pz. IV92130,2181036556,16%2205,90
FV215b (183) 102236,2766236145,98%1745,63
T92 HMC101667,3349635448,02%1653,97
Rhm.-Borsig Waffenträger82018,7185535053,43%2479,53
WZ-1328690,7260334847,13%1036,29
IS-7101888,8671434647,69%1618,19
Crusader5324,4238333948,08%881,63
T-448622,8553533545,37%692,41
T2971279,4376830749,51%1697,16
Bat.-Châtillon 25 t AP91336,1166730544,59%1276,30
G.W. Tiger91480,7457830345,54%1420,06
G.W. Tiger (P)81224,6860529752,19%1672,10
Type 4 Heavy91469,5270828751,92%1436,88
212A91436,1744528646,50%1339,60
T-54 ltwt.9999,4165828647,20%1400,30
SU-14-281060,3551428554,74%1221,64
E 5091568,3773228147,69%1568,66
Conqueror91409,5366527954,12%1312,11
O-I61030,0260927455,47%2002,21
Waffenträger auf E 100102684,1674527353,11%2125,66
Covenanter4195,0435527247,79%661,34
VK 36.01 (H)6293,6724426842,16%276,49
IS-381398,0974926551,32%1796,96
VK 16.02 Leopard5468,9856926354,37%2031,97
FV20781188,7048325844,96%1492,87
KV-481213,4269925352,17%1550,38
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5107,9517225241,27%24,25
Centurion Action X102157,0473024951,81%1918,46
T-437463,8339824747,77%570,20
T9591944,9179624549,80%1877,30
Spähpanzer Ru 2519814,0263124447,95%1171,67
T54E191799,1271224352,67%1766,41
AMX AC mle. 4881321,7560824051,67%1548,15
Object 263102104,4165924050,83%1579,30
Tortoise92176,2083924052,08%2194,74
KV-15632,5554123654,24%1582,36
Churchill I5480,6644023246,55%940,41
StuG III Ausf. G5466,6940223149,35%1118,93
Type 6191624,9065923149,78%1605,55
Centurion Mk. 7/191623,5866423050,43%1569,07
11081251,5574122648,23%1555,49
Lorraine 155 mle. 5181170,8250022551,56%1351,15
M10391361,3472122447,32%1306,50
Object 430 Version II91285,2463422247,30%1174,26
T110E3102111,4568022047,27%1587,33
SU-122-5491791,3780121959,36%2072,14
STA-181266,0269821754,38%1885,66
M46 Patton91416,6765321753,46%1345,73
AMX 50 10081395,7171421554,88%1682,59
Leopard Prototyp A91171,0958621349,30%1072,85
Hummel6915,3148220850,48%1454,24
AT 1581558,5283720854,33%1944,62
AMX 50 Foch91438,4561620351,72%1238,86
Škoda T 256814,9853320251,98%1881,19
Tiger I7529,6542320148,76%472,28
SU-1527712,9741920141,79%809,43
AMX 50 12091661,9662220150,75%1579,66
59-166301,9142720144,28%662,23
Škoda T 5091865,4576820054,50%1834,83
WZ-12091501,1562318648,92%1679,69
SU-1006562,6639518448,37%922,53
AMX 30 1er prototype91738,6780118155,25%1825,26
Grille 15102165,1854217953,63%1582,35
ST-I91722,3567217653,98%1711,53
Object 41681104,0162417654,55%1513,74
Emil I81576,7278417246,51%1792,86
M41 HMC5990,3650316947,34%1892,92
TVP VTU Koncept8924,4651516847,62%1157,31
T3281293,4276616854,17%1628,73
FV4004 Conway91678,5664516751,50%1535,74
T71 DA7501,6461216353,37%916,40
Centurion Mk. I8901,5160516048,75%1126,28
Panther7445,8542015842,41%429,33
Crusader 5.5-in. SP7923,0753015746,50%1482,49
T25 AT7946,9553115251,97%1353,95
Charioteer81439,2064815257,24%1768,49
SU-54441,3823015151,66%1019,15
Pz.Kpfw. III Ausf. J4133,5220114740,14%231,61
UDES 0381502,7557114551,03%1580,70
M26 Pershing8969,1965814447,22%1217,35
T6981083,6570314249,30%1461,44
VK 30.01 (H)5325,1637014145,39%488,17
Conqueror Gun Carriage101478,3552414153,90%1236,77
T2881463,0170114049,29%1605,76
Caernarvon81081,6472813855,80%1304,39
AMX 13 F3 AM61003,1349213545,93%1631,91
E 50 Ausf. M101837,9361213540,74%1282,62
Panther II8899,7263113451,49%1171,97
SU-855238,0717013043,85%308,97
Indien-Panzer81081,4870113051,54%1397,67
Jagdpanther71212,3660812946,51%1783,69
Object 140101684,0767812949,61%1394,55
T25/27889,0555512860,94%1361,46
IS7843,8557312744,88%1013,28
SU-10181408,9473312548,00%1845,79
M127999,1055112447,58%1412,97
Sturer Emil71358,8172912452,42%2408,52
VK 45.02 (P) Ausf. A81241,7277112352,85%1572,93
A-20443,7814712249,18%85,05
T110E5101787,5268212250,82%1374,77
AT 771280,6382012154,55%2083,18
AMX 13 105 AM mle. 505492,7835011852,54%1186,43
G.W. Panther71395,4260911651,72%1764,81
M36 Jackson6530,0939811544,35%748,97
Emil II91756,5479711255,36%1828,40
AMX 13 757390,3653110851,85%652,98
Lorraine 155 mle. 507922,9655010648,11%1106,75
T28 Prototype81589,8774810657,55%2054,11
Type 5 Chi-Ri7993,0466010548,57%1649,38
Ikv 90 Typ B7951,9762210551,43%1488,40
Achilles6921,3050710536,19%1656,84
Black Prince7743,7562010447,12%914,26
Maus101631,8870510452,88%1234,22
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.460,9116310345,63%51,05
Comet7720,1962710055,00%1252,23
KV-371059,9571810055,00%1454,74
Pz.Kpfw. III/IV5182,9925610049,00%351,93
AMX 12 t6241,8442110049,00%473,28
MT-256403,7651910058,00%1266,83
Type 5 Heavy101986,947889954,55%1455,83
WZ-1317640,286379550,53%1168,15
M10 Wolverine5362,173439450,00%715,15
Jagdpanzer IV6769,724639343,01%1486,91
T 55A 91602,066739344,09%1439,73
121101585,185789244,57%1173,08
Churchill VII6652,855349245,65%1071,26
Type 586691,765809247,83%1472,96
KV-137625,075359148,35%988,48
T-505170,183389137,36%311,66
T376541,024699146,15%1395,74
SU-263149,851258943,82%227,27
Aufklärungspanzer Panther7416,045358946,07%695,46
Valentine4230,143018843,18%805,99
Konštrukta T-34/1007899,866128446,43%1410,59
Type T-345395,024178451,19%1066,51
SU-100M17905,675548251,22%1258,55
T207498,574978149,38%582,00
Challenger71019,596238159,26%1591,21
Churchill Gun Carrier6724,395378050,00%1578,04
IS-27792,235787948,10%912,86
Ikv 65 Alt II6797,775007746,75%1601,47
T216274,904167749,35%607,48
Grille5513,463747656,58%1164,84
M4A3E8 Sherman6440,434587546,67%703,41
AMX M4 mle. 457819,745667445,95%1005,75
Ferdinand81507,537597458,11%1607,78
Spähpanzer SP I C7753,865637440,54%1261,95
Leo7972,156967346,58%1612,64
Type 4 Chi-To6674,075567349,32%1385,68
M75157,482807343,84%331,10
A-447942,227477358,90%1766,41
T-54 first prototype 81226,068507250,00%1807,70
FV215b 101614,766387145,07%1121,65
VK 100.01 (P)81345,807797157,75%1591,67
Matilda4239,502686844,12%487,50
Strv 103-091583,536436648,48%1151,84
BDR G1 B5647,794826648,48%1478,51
Tiger (P)71150,477996663,64%1758,83
T57 Heavy Tank102197,157736656,06%1751,87
BT-7347,401266546,15%56,87
M7 Priest3360,953326558,46%1098,50
WZ-131G FT6639,113696540,00%938,02
StuG IV 5509,743676550,77%1342,29
Strv 746857,305676454,69%1889,63
Bishop5595,624826357,14%1608,55
A-436452,624916355,56%836,18
T28 Concept 71104,755666339,68%1404,79
IS-4101880,236356050,00%1584,96
ARL 446837,055975952,54%1600,85
KV-856964,586565952,54%1868,98
113102018,367585950,85%1683,37
ARL V396885,886205952,54%1959,98
AMX 65 t8786,576015846,55%742,69
S35 CA5656,025455448,15%1704,70
T25 Pilot Number 1 81051,117765453,70%1348,24
Pz.Kpfw. 38 (t)3135,451545335,85%308,62
AMX AC mle. 4671078,136585350,94%1708,06
Type 3 Chi-Nu5517,745005054,00%1598,33
O-I Experimental5638,784124548,89%1114,31
S-517821,765134259,52%1053,78
Marder 38T4452,644894252,38%1422,37
Pz.Kpfw. I Ausf. C3124,662804139,02%359,70
TVP T 50/51101688,926353743,24%1112,28
Type 95 Heavy4223,192253754,05%690,23
VK 30.01 (P)6772,115273745,95%1522,03
Sturmpanzer II4317,432533554,29%980,79
WZ-132A9891,466203540,00%1060,60
T-34-2G FT7864,576393565,71%1201,36
VK 28.016303,715083557,14%822,51
Nashorn61116,157333357,58%2351,15
M66434,104093145,16%566,81
SU-18274,29923148,39%258,25
Object 260 101715,876053036,67%984,78
Strv m/425504,524532748,15%1374,47
M24 Chaffee5170,783892755,56%437,43
Pz.Kpfw. III Ausf. E311,46902630,77%0,00
AMX 50 Foch (155) 102530,728072564,00%2139,68
T1 Heavy Tank5240,352492330,43%226,77
Type 91 Heavy3136,221422330,43%297,85
T-1506320,003672334,78%248,46
Archer5627,914162343,48%1300,85
Pz.Kpfw. II257,201862050,00%109,44
XM551 Sheridan10967,635171931,58%598,60
Somua SAu 404484,595421770,59%1994,17
Pz.Kpfw. 35 (t)2103,751161656,25%437,57
T-34-17877,506041656,25%1256,35
Bat.-Châtillon 12 t8529,693851631,25%558,53
LTTB8727,086801275,00%1441,89
Pz.Kpfw. VII102146,008051241,67%1519,16
T1E6 291,502181258,33%471,85
Leichttraktor116,82751163,64%195,49
STB-1101772,825731136,36%1079,38
Leopard 1101850,367621154,55%1431,49
Lorraine 39L AM3267,802111040,00%790,15
Renault UE 573292,105201060,00%1010,51
Marder II3155,33192944,44%250,85
M48A5 Patton102493,33791944,44%2083,41
AMX 30 B101252,44627944,44%823,44
Super Conqueror102233,33767955,56%1595,26
Object 430101746,78741944,44%1223,47
FV217 Badger101717,50986887,50%1269,34
Pz.Sfl. IVc5537,88458850,00%1310,72
BT-22125,00115714,29%449,98
Sturmpanzer I Bison3142,14280771,43%521,92
AMX 404223,43322742,86%874,42
Type 89 I-Go/Chi-Ro2150,71199742,86%614,34
T2 Light Tank 278,43170728,57%182,94
LTP 3121,71291757,14%481,92
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4253,83345666,67%714,97
WZ-111 model 5A102317,50694633,33%1196,23
Strv fm/21184,40202560,00%437,67
Ikv 723193,00123520,00%408,96
AMX 50 B101864,40802580,00%1389,66
HWK 128416,20330520,00%356,46
T-28E with F-30 4504,00531540,00%1306,53
M3 Light 319,7581450,00%101,62
T7 Combat Car 253,75131425,00%66,45
T-45 2180,00249333,33%867,91
Strv m/382157,003962100,00%888,22
Strv m/40L322,50115250,00%83,37
Lago4419,00377250,00%1441,52
Hotchkiss H35235,00172250,00%71,40
Pvlvv fm/42230,50203250,00%67,80
Renault FT AC284,0013920,00%87,20
AMX 50 Foch B102624,00830250,00%1847,66
T-29 3324,50469250,00%1468,72
43 M. Toldi III 3352,50441250,00%2943,32
Kolohousenka139,001651100,00%261,00
LT vz. 35286,006310,00%207,19
Renault Otsu189,001731100,00%561,46
Sav m/434438,005941100,00%1451,03
MS-110,00310,00%0,00
Ikv 1035120,0015510,00%12,58
Panzerjäger I233,001591100,00%261,00
M37442,002461100,00%261,00
L-60 2154,0015110,00%665,73
Light Mk. VIC 2199,003981100,00%1471,02
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2109,005761100,00%605,79

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 03/12/2017
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 24/11/2014
Ayrıldı: 30/11/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 29/05/2014
Ayrıldı: 21/11/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 27/10/2013