Adrian_psy

clanlogo
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 06/12/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar151391559150
Ortalama Seviye6,868,608,768,97
Galibiyetler690045,58%640,00%2542,37%6845,33%
Yenilgiler809553,47%853,33%3254,24%8053,33%
Berabere1440,95%16,67%23,39%21,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar300819,87%320,00%1525,42%3624,00%
İmha edilen Tanklar70050,4650,33180,31600,40
Yoketme Oranı0,580,420,410,53
Tespit edilen Tanklar100760,67100,67250,42580,39
Verilen Hasar608,35691,80773,29932,03
Düşman üssü işgal puanı116300,7700,0000,00140,09
Üs savunma Puanı43510,2900,0000,00160,11
Deneyim395,66488,27512,00554,99
WN7600,88367,53373,61505,92
WN8603,54384,69424,34583,69
Toplam
Savaşlar15139
Ortalama Seviye6,86
Galibiyetler690045,58%
Yenilgiler809553,47%
Berabere1440,95%
Hayatta Kalınan Savaşlar300819,87%
İmha edilen Tanklar70050,46
Yoketme Oranı0,58
Tespit edilen Tanklar100760,67
Verilen Hasar608,35
Düşman üssü işgal puanı116300,77
Üs savunma Puanı43510,29
Deneyim395,66
WN7600,88
WN8603,54
Son 24 saat
Savaşlar15
Ortalama Seviye8,60
Galibiyetler640,00%
Yenilgiler853,33%
Berabere16,67%
Hayatta Kalınan Savaşlar320,00%
İmha edilen Tanklar50,33
Yoketme Oranı0,42
Tespit edilen Tanklar100,67
Verilen Hasar691,80
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim488,27
WN7367,53
WN8384,69
Son 7 gün
Savaşlar59
Ortalama Seviye8,76
Galibiyetler2542,37%
Yenilgiler3254,24%
Berabere23,39%
Hayatta Kalınan Savaşlar1525,42%
İmha edilen Tanklar180,31
Yoketme Oranı0,41
Tespit edilen Tanklar250,42
Verilen Hasar773,29
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim512,00
WN7373,61
WN8424,34
Son 30 gün
Savaşlar150
Ortalama Seviye8,97
Galibiyetler6845,33%
Yenilgiler8053,33%
Berabere21,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar3624,00%
İmha edilen Tanklar600,40
Yoketme Oranı0,53
Tespit edilen Tanklar580,39
Verilen Hasar932,03
Düşman üssü işgal puanı140,09
Üs savunma Puanı160,11
Deneyim554,99
WN7505,92
WN8583,69
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar12000
Galibiyetler325,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler975,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar18,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,0800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,090,000,000,00
Tespit edilen Tanklar141,1700,0000,0000,00
Verilen Hasar998,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim461,830,000,000,00
Toplam
Savaşlar12
Galibiyetler325,00%
Yenilgiler975,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar18,33%
İmha edilen Tanklar10,08
Yoketme Oranı0,09
Tespit edilen Tanklar141,17
Verilen Hasar998,25
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim461,83
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim15,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler3100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim15,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar128000
Galibiyetler4938,28%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7961,72%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5039,06%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar490,3800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,630,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1230,9600,0000,0000,00
Verilen Hasar893,560,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4503,5200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4593,5900,0000,0000,00
Deneyim518,450,000,000,00
Toplam
Savaşlar128
Galibiyetler4938,28%
Yenilgiler7961,72%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5039,06%
İmha edilen Tanklar490,38
Yoketme Oranı0,63
Tespit edilen Tanklar1230,96
Verilen Hasar893,56
Düşman üssü işgal puanı4503,52
Üs savunma Puanı4593,59
Deneyim518,45
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar45150012
Galibiyetler201144,54%00,00%00,00%325,00%
Yenilgiler239553,05%00,00%00,00%975,00%
Berabere1092,41%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar116425,78%00,00%00,00%18,33%
İmha edilen Tanklar17870,4000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,530,000,000,00
Tespit edilen Tanklar40660,9000,0000,00131,08
Verilen Hasar777,150,000,00624,42
Düşman üssü işgal puanı84131,8600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı42810,9500,0000,0000,00
Deneyim446,840,000,00377,75
Toplam
Savaşlar4515
Galibiyetler201144,54%
Yenilgiler239553,05%
Berabere1092,41%
Hayatta Kalınan Savaşlar116425,78%
İmha edilen Tanklar17870,40
Yoketme Oranı0,53
Tespit edilen Tanklar40660,90
Verilen Hasar777,15
Düşman üssü işgal puanı84131,86
Üs savunma Puanı42810,95
Deneyim446,84
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar12
Galibiyetler325,00%
Yenilgiler975,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar18,33%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar131,08
Verilen Hasar624,42
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim377,75

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar270000
Galibiyetler9535,19%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler17263,70%00,00%00,00%00,00%
Berabere31,11%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4115,19%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar950,3500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,410,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2190,8100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.116,550,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı760,2800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı940,3500,0000,0000,00
Deneyim544,390,000,000,00
Toplam
Savaşlar270
Galibiyetler9535,19%
Yenilgiler17263,70%
Berabere31,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar4115,19%
İmha edilen Tanklar950,35
Yoketme Oranı0,41
Tespit edilen Tanklar2190,81
Verilen Hasar1.116,55
Düşman üssü işgal puanı760,28
Üs savunma Puanı940,35
Deneyim544,39
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (252)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Strv S1 81143,77584159746,59%1133,36
IS7576,3836672147,43%608,24
IS-38619,6240657040,18%433,00
Caernarvon8673,7142651544,47%558,59
SU-1006519,8330942746,84%748,96
Löwe 8807,0655940747,42%773,19
KV-856481,1331440346,15%636,91
T-109814,8945730240,73%535,12
Black Prince7520,1834528444,37%485,73
KV-15382,9427925144,62%653,24
Churchill I5302,6425224445,49%453,70
Churchill VII6368,0228923149,78%476,26
Strv 103B101419,9363721948,86%844,06
Object 2579982,6845220840,87%686,43
VK 30.01 (H)5217,5723320745,89%328,14
SU-855258,6120718942,33%354,86
T-1506367,1829416549,70%464,06
FV226 Contradictious 8956,3268316450,00%748,19
60TP Lewandowskiego101406,4967516046,88%873,66
IS-710984,4064714846,62%562,06
VK 36.01 (H)6365,5727914641,78%365,76
Matilda4150,8618814444,44%196,72
KV-37463,2031614453,47%434,83
T675261,4721014444,44%386,19
KV-1S6299,9725114246,48%337,95
Nashorn6431,6025513645,59%561,32
Waffenträger auf Pz. IV9935,7757113647,79%593,54
SU-86511,7331213249,24%568,60
SU-1018636,5247012540,80%453,79
SU-122A5230,2120212344,72%306,41
Cromwell6293,2028212247,54%382,22
SU-100M17697,8845212153,72%836,29
Covenanter592,2015611643,10%56,57
T110E510919,4661311440,35%408,73
FV230 Canopener10939,7563011441,23%369,59
Alecto4165,2716011341,59%217,32
AT 25295,1625011148,65%546,68
Crusader6134,1716310939,45%112,12
FV227 Conceiver8666,2149910728,97%450,58
UDES 038731,0247510546,67%587,41
IS-M8489,7539110250,00%370,42
Rhm.-Borsig Waffenträger8826,4751910139,60%553,85
Durchbruchswagen 24162,062069951,52%308,03
Object 277101170,715569635,42%598,02
AT 86272,252539147,25%270,91
Jagdpanzer E 90 91105,666579153,85%803,62
SU-14-28668,745158950,56%578,72
Object 7059947,376228752,87%701,20
T-284217,392318455,95%600,75
SU-54187,092038243,90%270,39
SU-85B4256,112358154,32%545,16
AMX AC mle. 488759,865488145,68%639,01
Cruiser Mk. IV465,091218046,25%56,10
Pz.Sfl. IVc5331,321967741,56%522,61
53TP Markowskiego8728,855517540,00%571,75
E 759630,005727345,21%344,04
M18 Hellcat6294,082657353,42%356,31
Ikv 90 Typ B7586,694047241,67%605,60
FV229 Contender9930,856897153,52%663,39
Birch Gun4158,831477047,14%396,31
SU-263110,211696842,65%81,83
Vickers Medium Mk. III3105,021496550,77%245,60
T288722,825116235,48%468,76
M5 Stuart454,231306136,07%0,00
Maus101489,937186041,67%895,83
Bat.-Châtillon 12 t8150,394335942,37%57,99
FV215b (183) 10703,076085750,88%349,33
T-463102,711445651,79%284,50
M8A14223,821875648,21%412,55
A-205105,981775545,45%138,96
T-804154,261845350,94%420,72
FV224 Chopper7580,644935343,40%430,62
Sexton II3116,181415147,06%310,08
Conqueror9639,654245150,98%382,83
Sturer Emil7500,903965052,00%540,62
Marder 38T4265,381915048,00%520,95
SMV CC-567708,064864854,17%880,10
Strv 103-091032,005024738,30%592,66
AMX 13 F3 AM6447,643764736,17%415,48
M3 Stuart3120,111314533,33%219,33
M415263,512914553,33%310,13
Pz.Kpfw. III Ausf. E394,621314551,11%142,81
SU-76M4167,801644540,00%211,16
AMX 50 Foch (155) 101209,114734546,67%647,53
Object 705A101082,316894555,56%701,40
Sav m/434116,501394429,55%39,20
Strv 107-12111336,435344431,82%498,81
M2 Medium Tank357,07974131,71%0,00
P26/404260,033154062,50%748,84
Valentine AT4162,281674052,50%337,34
TS-54 8666,086374050,00%543,29
T-34-85M 6414,904344042,50%417,95
Grille 1510961,775333938,46%375,12
Taschenratte111019,877433847,37%380,64
Tiger II8550,435223548,57%431,75
Jagdtiger91008,496273545,71%631,35
T-505143,892413560,00%418,58
Bofors Tornvagn 8853,775893540,00%649,20
T92 8179,293423540,00%57,00
KR-1111156,296673540,00%421,71
SU-14-17443,163413256,25%537,39
SU-1527308,322343132,26%113,41
AMX 50 Foch9722,484692937,93%289,01
Škoda T 256253,142852832,14%180,97
P.435348,072792846,43%797,42
M7 Priest3157,811452748,15%289,99
SU-182137,191552744,44%665,08
Coccodrillo 101134,785612740,74%521,95
AMX AC mle. 467829,855392740,74%988,22
Bishop5169,261442740,74%96,53
Pz.Kpfw. II2144,732202642,31%441,74
45TP Habicha7559,645322544,00%478,63
FV215b 10797,525912552,00%450,40
T56 GMC3131,161402540,00%191,66
BZT-70 101476,447662548,00%691,28
T110E310943,204922532,00%350,16
StuG III Ausf. G5325,882562429,17%494,27
Super Conqueror10821,294482425,00%270,57
Jagdpanzer IV6288,172682347,83%319,47
ARL V396625,185302268,18%1160,61
Tiger I7684,386092157,14%805,53
Semovente M415333,522752161,90%663,00
KV-137446,522962138,10%448,79
IS-2-II8457,434722138,10%206,82
Windhund 8853,485522157,14%769,69
Ikv 723124,651842070,00%361,43
E 100101069,456212045,00%581,22
AMX 105 AM mle. 474135,901252045,00%237,03
Type 63 8514,655462050,00%351,47
BT-7499,001751957,89%245,12
M2 Light251,84921947,37%65,68
M374236,371751952,63%683,24
Cruiser Mk. III359,58921942,11%13,82
T-29 3202,632331947,37%594,95
Patton the Tank 9851,426741952,63%721,23
GSOR 1010 FB 8673,793961926,32%420,62
Wespe368,891241861,11%229,53
Ferdinand8416,393781844,44%190,94
Toro 9878,066181747,06%582,75
50TP prototyp 8716,195481637,50%452,50
M36 Jackson6589,064971650,00%895,99
M127507,195041656,25%532,31
S35 CA5487,002881637,50%777,00
M446605,064171643,75%837,89
Rheinmetall Skorpion G 8838,943981656,25%772,38
Vickers Medium Mk. II254,80881546,67%60,92
Marder II3201,671881566,67%627,46
Lorraine 155 mle. 507248,133221533,33%13,69
50TP Tyszkiewicza9654,795511435,71%255,34
Ikv 1035271,712151464,29%590,76
Comet7152,291881421,43%3,10
KV-26163,211471428,57%0,98
Projet Louis 9397,715091442,86%266,04
Strv 746443,854861361,54%758,01
M3 Lee4236,231791338,46%615,23
Jagdpanther7378,693371346,15%307,54
AMX 38360,621181330,77%0,18
43 M. Toldi III 356,54801315,38%3,10
D23167,582221258,33%569,23
LT vz. 383103,251511250,00%262,44
BT-2267,17941225,00%53,96
MT-256147,753891250,00%258,81
StuG III Ausf. B4200,253071258,33%415,96
FV4025 Contriver111366,006351233,33%549,44
XM66F 81031,755941250,00%864,88
T-345255,912211145,45%482,84
Škoda T 245193,093381163,64%488,06
T2 Medium Tank279,821521154,55%285,07
Object 252U 8835,457441154,55%812,18
SMV CC-678476,105041050,00%337,17
AT-1293,301601080,00%382,54
212A91067,807941060,00%936,27
Sherman VC Firefly 6305,203631050,00%327,41
WZ-120-1G FT 8261,402591040,00%32,08
Strv m/40L389,22220988,89%297,42
Universal Carrier 2-pdr2119,22181955,56%394,20
Loyd Gun Carriage2115,44127955,56%671,64
Object 752 9874,11535922,22%384,41
T-50-2 6230,00300966,67%559,97
King Tiger (Captured) 71114,67640944,44%1483,80
Vickers Medium Mk. I126,7549825,00%0,00
40TP Habicha6202,13295837,50%82,34
AMX 40458,13167862,50%219,45
T25 AT7444,25259812,50%282,52
Pz.Sfl. IVb4165,38156850,00%351,25
Ikv 65 Alt II6659,43442742,86%1061,78
T-262163,57259757,14%835,61
Type 89 I-Go/Chi-Ro2131,00129728,57%293,60
T3 HMC2148,29184742,86%493,31
IS-6 8224,2918670,00%0,00
AMX ELC bis5157,71195728,57%238,26
T803111561,00656728,57%679,65
B1455,00148666,67%248,86
D1243,40116560,00%178,70
Semovente M43 Bassotto6250,00268540,00%124,11
T-703207,40244560,00%743,03
TBT 9695,80442520,00%224,48
M10 RBFM 5960,40817560,00%2270,49
LT vz. 352105,00189475,00%493,44
T1 Cunningham162,5087450,00%186,84
Renault FT127,2587475,00%261,00
Pvlvv fm/42248,00134425,00%0,00
Somua SAu 404212,00200450,00%413,13
G.Pz. Mk. VI (e)295,75175475,00%605,31
FCM 362105,00193475,00%500,73
XM57 8476,75447450,00%230,06
AM 39 Gendron-Somua 299,00166425,00%121,20
MKA 2164,75172450,00%474,84
Caernarvon Action X 8665,75640450,00%599,14
Pz.Kpfw. II Ausf. D 236,75125425,00%0,00
Fiat 3000167,331513100,00%333,86
M4A1 Sherman5268,33336333,33%386,68
M4A3E8 Sherman6187,67327366,67%319,19
P.43 bis6291,67216366,67%497,72
Vickers Mk. E Type B24,3369333,33%0,00
AT 77742,004543100,00%887,52
Jagdpanzer E 10010339,00420333,33%0,00
M24E2 Super Chaffee 6179,3317430,00%201,94
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8756,6729330,00%662,60
Fantôme 9723,00636366,67%597,03
Strv m/382148,00215250,00%562,65
Lorraine 39L AM364,005820,00%0,00
Panzerjäger I2192,50201250,00%585,82
ISU-15280,0019520,00%0,00
T-62A10308,5026220,00%0,00
T-60220,503920,00%0,00
Gabler’s Destroyer 5114,5011420,00%34,23
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,0011620,00%0,00
KV-1SA 5171,5013420,00%49,02
T-116 3136,00262250,00%443,46
L-60 259,508720,00%47,28
M16/43 Sahariano 3412,506142100,00%1120,24
Valentine II 425,0012720,00%0,00
Stridsyxa 8188,50355250,00%124,85
Großtraktor - Krupp 3107,0013120,00%123,48
Valiant 50,008320,00%0,00
Super Hellcat 70,00226250,00%112,29
Strv fm/21138,005410,00%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 287,006210,00%180,74
M14/4120,002710,00%0,00
Renault NC-31130,003010,00%0,00
Leichttraktor173,001501100,00%350,32
MS-1139,002291100,00%264,10
Object 283 90,006921100,00%261,00
Object 703 Version II 80,0010410,00%0,00
M4A3(76)W Sherman 6237,0022110,00%86,41
MTLS-1G14 3295,0017810,00%849,92
T1E6 2178,0019210,00%575,24
AC 4 Experimental 6314,004711100,00%508,73
Bretagne Panther 6446,0027010,00%435,69
BT-7 artillery 373,0010010,00%0,00
Renault R35/FCM 36 2170,0021610,00%168,51

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 06/12/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 12/11/2023
Ayrıldı: 25/11/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 12/11/2023
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 17/08/2019
Ayrıldı: 24/08/2019
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 12/03/2015
Ayrıldı: 26/10/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 28/10/2017
Ayrıldı: 04/01/2018
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 06/01/2018
Ayrıldı: 05/05/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 26/08/2019
Ayrıldı: 29/08/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 18/06/2022
Ayrıldı: 28/12/2022
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 06/05/2019
Ayrıldı: 15/08/2019
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 30/12/2022
Ayrıldı: 19/03/2023