ATAisis

clanlogo
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 23/08/2015

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8417000
Ortalama Seviye5,720,000,000,00
Galibiyetler400047,52%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler433451,49%00,00%00,00%00,00%
Berabere830,99%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar194623,12%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar47850,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,740,000,000,00
Tespit edilen Tanklar95511,1300,0000,0000,00
Verilen Hasar444,720,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı97721,1600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı40780,4800,0000,0000,00
Deneyim380,000,000,000,00
WN7734,920,000,000,00
WN8667,870,000,000,00
Toplam
Savaşlar8417
Ortalama Seviye5,72
Galibiyetler400047,52%
Yenilgiler433451,49%
Berabere830,99%
Hayatta Kalınan Savaşlar194623,12%
İmha edilen Tanklar47850,57
Yoketme Oranı0,74
Tespit edilen Tanklar95511,13
Verilen Hasar444,72
Düşman üssü işgal puanı97721,16
Üs savunma Puanı40780,48
Deneyim380,00
WN7734,92
WN8667,87
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler250,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler250,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar250,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,2500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.056,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim773,750,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler250,00%
Yenilgiler250,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar250,00%
İmha edilen Tanklar30,75
Yoketme Oranı1,50
Tespit edilen Tanklar10,25
Verilen Hasar1.056,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim773,75
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar10000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler990,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere110,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar110,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,4000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,440,000,000,00
Tespit edilen Tanklar60,6000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.166,900,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim147,800,000,000,00
Toplam
Savaşlar10
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler990,00%
Berabere110,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar110,00%
İmha edilen Tanklar40,40
Yoketme Oranı0,44
Tespit edilen Tanklar60,60
Verilen Hasar1.166,90
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim147,80
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar45000
Galibiyetler1533,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3066,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar511,11%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar190,4200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,480,000,000,00
Tespit edilen Tanklar350,7800,0000,0000,00
Verilen Hasar492,910,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı60,1300,0000,0000,00
Deneyim293,130,000,000,00
Toplam
Savaşlar45
Galibiyetler1533,33%
Yenilgiler3066,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar511,11%
İmha edilen Tanklar190,42
Yoketme Oranı0,48
Tespit edilen Tanklar350,78
Verilen Hasar492,91
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı60,13
Deneyim293,13
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar99000
Galibiyetler3737,37%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6262,63%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2727,27%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar620,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,860,000,000,00
Tespit edilen Tanklar690,7000,0000,0000,00
Verilen Hasar486,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1591,6100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı710,7200,0000,0000,00
Deneyim367,570,000,000,00
Toplam
Savaşlar99
Galibiyetler3737,37%
Yenilgiler6262,63%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2727,27%
İmha edilen Tanklar620,63
Yoketme Oranı0,86
Tespit edilen Tanklar690,70
Verilen Hasar486,00
Düşman üssü işgal puanı1591,61
Üs savunma Puanı710,72
Deneyim367,57
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar520000
Galibiyetler21441,15%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler29857,31%00,00%00,00%00,00%
Berabere81,54%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar16631,92%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2700,5200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,760,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6011,1600,0000,0000,00
Verilen Hasar828,210,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı9421,8100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı11632,2400,0000,0000,00
Deneyim451,290,000,000,00
Toplam
Savaşlar520
Galibiyetler21441,15%
Yenilgiler29857,31%
Berabere81,54%
Hayatta Kalınan Savaşlar16631,92%
İmha edilen Tanklar2700,52
Yoketme Oranı0,76
Tespit edilen Tanklar6011,16
Verilen Hasar828,21
Düşman üssü işgal puanı9421,81
Üs savunma Puanı11632,24
Deneyim451,29
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar46000
Galibiyetler1532,61%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3167,39%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1123,91%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar210,4600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,600,000,000,00
Tespit edilen Tanklar300,6500,0000,0000,00
Verilen Hasar644,540,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı621,3500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı70,1500,0000,0000,00
Deneyim321,130,000,000,00
Toplam
Savaşlar46
Galibiyetler1532,61%
Yenilgiler3167,39%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1123,91%
İmha edilen Tanklar210,46
Yoketme Oranı0,60
Tespit edilen Tanklar300,65
Verilen Hasar644,54
Düşman üssü işgal puanı621,35
Üs savunma Puanı70,15
Deneyim321,13
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (124)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
KV-856580,7044458845,07%889,98
IS-38946,6151736848,91%1048,12
T-109793,4551934942,12%528,31
Pz.Kpfw. III/IV5334,4235431552,38%897,94
Löwe 8769,6552628043,21%729,16
Tiger I7716,3449027549,09%798,93
KV-26746,1541227150,18%1337,35
M18 Hellcat6545,2644323447,86%872,49
Pz.Kpfw. I Ausf. C383,8119423146,32%203,03
Panther7389,7937721345,07%405,50
Cromwell6415,1141817749,15%684,81
IS-7101133,2852317441,38%701,75
StuG III Ausf. G5309,0622516443,90%517,20
AMX 12 t6171,8530116243,83%218,61
IS7719,2759715552,26%936,22
T25/27637,1550815247,37%768,41
KV-15463,2839214757,14%1016,16
Churchill III 5394,1950913444,78%662,48
VK 30.01 (H)5393,1740613343,61%805,02
VK 36.01 (H)6582,1147413149,62%927,85
Type 3 Chi-Nu5271,1129312348,78%642,71
VK 30.01 (D)6410,5747711948,74%680,11
M5 Stuart4119,8129811855,93%221,90
VK 30.02 (D)7557,8459711662,07%912,62
Pz.Kpfw. II Luchs4110,5524011450,88%244,07
Tiger II8588,5046311239,29%394,07
Type 4 Chi-To6462,8645410842,59%761,23
Jagdpanzer IV6443,9443510550,48%680,54
Sherman Firefly6450,753679642,71%649,63
Crusader6200,592359551,58%471,24
Indien-Panzer8468,884469140,66%320,93
Comet7424,154678950,56%523,07
BDR G1 B5377,993648853,41%676,33
T-284186,471948544,71%401,21
Jagdpanther7444,254098542,35%357,33
M24 Chaffee5156,813628350,60%354,20
VK 16.02 Leopard596,792517851,28%144,66
T1 Cunningham1141,012387659,21%925,82
ARL 446479,804277640,79%637,98
Covenanter5122,201967542,67%169,05
T7 Combat Car 2107,452207152,11%422,97
Matilda4185,421856541,54%264,83
M10 Wolverine5340,433996147,54%663,11
Pz.Kpfw. III Ausf. J4129,222005453,70%209,99
VK 30.02 (M)6435,484125446,30%679,81
Type 5 Chi-Ri7485,094385341,51%538,20
O-I Experimental5468,083985349,06%822,32
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4223,352295164,71%606,81
Cruiser Mk. IV4102,711625158,82%227,36
Pz.Kpfw. III Ausf. E3152,402174560,00%449,61
Marder II3165,171674245,24%325,37
VK 28.016179,983964139,02%233,83
Pz.Kpfw. II289,901804035,00%136,13
Panzerjäger I2178,301964057,50%707,57
T-1506446,354154037,50%514,92
FV3046138,882144045,00%64,10
Heavy Tank No. VI 6399,183753946,15%478,88
SU-85B4292,633453847,37%578,62
T2 Light Tank 2124,143263554,29%456,78
43 M. Toldi III 351,311323542,86%79,87
T-463102,181703455,88%320,39
Type 1 Chi-He4229,943503351,52%624,41
Vickers Medium Mk. III387,301443342,42%95,13
Durchbruchswagen 24216,732953357,58%557,86
S-517645,874583151,61%663,04
Cruiser Mk. II2121,521823141,94%330,00
Škoda T 245297,073153033,33%629,42
Sav m/434110,072052842,86%53,13
Valentine3148,791522832,14%259,26
M374207,072062755,56%616,37
SU-855139,251712433,33%26,40
T404294,674312462,50%796,95
Chi-Ni294,911722360,87%402,63
KV-137163,812472114,29%2,44
M3 Stuart3163,471921942,11%497,07
Type 2597 Chi-Ha3110,261931952,63%260,20
Type 3 Chi-Nu Kai 5359,794251968,42%1051,50
B14128,171451838,89%87,85
Type 97 Chi-Ha3142,332481844,44%279,18
M415196,221901822,22%29,17
O-I6282,392211816,67%186,96
M2 Light286,351381747,06%156,69
Churchill I5175,942171637,50%87,10
SU-76M4152,132671681,25%422,66
T56 GMC3228,883181637,50%656,38
Pz.Kpfw. I248,691171637,50%0,00
D23142,471871546,67%381,54
M7 Priest379,731141546,67%117,58
Sexton II364,001281435,71%1,56
T-262148,501581442,86%578,86
AMX 38380,931921478,57%264,10
Type 95 Heavy4250,692451338,46%593,47
Cruiser Mk. I165,311041353,85%185,03
Sherman III5376,153381361,54%1000,40
L-60 228,621411338,46%0,61
T1 HMC2125,581431258,33%711,29
G.Pz. Mk. VI (e)242,18571118,18%1,38
M7582,701351030,00%0,95
Cruiser Mk. III3178,44189955,56%761,10
Vickers Medium Mk. I1110,86123742,86%399,11
Vickers Medium Mk. II2108,71218771,43%564,01
Hotchkiss H352115,14194757,14%430,07
Lorraine 39L AM3161,14167742,86%339,16
Type 91 Heavy3130,14189771,43%439,31
T3 HMC2100,43237771,43%451,04
BT-2293,67209666,67%415,32
Leichttraktor165,33192650,00%141,63
MS-1128,50101633,33%0,00
Loyd Gun Carriage254,17173683,33%338,37
Strv fm/21137,00118540,00%3,10
Vickers Mk. E Type B2142,80190560,00%609,05
Pz.Kpfw. 38 (t)380,80273580,00%284,57
D1299,25163450,00%289,55
M5A1 Stuart462,25277450,00%94,64
Renault FT 75 BS222,331430,00%0,00
AT-12172,33265366,67%722,21
M4 Improved 596,67283366,67%254,38
Type 89 I-Go/Chi-Ro20,003820,00%0,00
Birch Gun4178,50241250,00%459,83
Bishop551,50136250,00%99,55
Kolohousenka150,005110,00%0,00
Renault Otsu181,002461100,00%384,91
Wespe30,001321100,00%261,00
Light Mk. VIC 260,0017610,00%46,36

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 23/08/2015
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 23/08/2015
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/07/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 31/05/2014