ALEXX88

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar76827025185
Ortalama Seviye8,900,0010,1210,31
Galibiyetler3922851,06%00,00%1352,00%9149,19%
Yenilgiler3617947,09%00,00%1248,00%8646,49%
Berabere14201,85%00,00%00,00%84,32%
Hayatta Kalınan Savaşlar2495532,48%00,00%624,00%6736,22%
İmha edilen Tanklar751500,9800,00170,681270,69
Yoketme Oranı1,450,000,891,08
Tespit edilen Tanklar588840,7700,0090,36460,25
Verilen Hasar1.541,340,001.399,761.395,30
Düşman üssü işgal puanı960151,2500,0000,00210,11
Üs savunma Puanı447160,5800,0000,0060,03
Deneyim613,840,00476,04650,24
WN71158,130,00776,13708,27
WN81544,300,001318,891071,55
Toplam
Savaşlar76827
Ortalama Seviye8,90
Galibiyetler3922851,06%
Yenilgiler3617947,09%
Berabere14201,85%
Hayatta Kalınan Savaşlar2495532,48%
İmha edilen Tanklar751500,98
Yoketme Oranı1,45
Tespit edilen Tanklar588840,77
Verilen Hasar1.541,34
Düşman üssü işgal puanı960151,25
Üs savunma Puanı447160,58
Deneyim613,84
WN71158,13
WN81544,30
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar25
Ortalama Seviye10,12
Galibiyetler1352,00%
Yenilgiler1248,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar624,00%
İmha edilen Tanklar170,68
Yoketme Oranı0,89
Tespit edilen Tanklar90,36
Verilen Hasar1.399,76
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim476,04
WN7776,13
WN81318,89
Son 30 gün
Savaşlar185
Ortalama Seviye10,31
Galibiyetler9149,19%
Yenilgiler8646,49%
Berabere84,32%
Hayatta Kalınan Savaşlar6736,22%
İmha edilen Tanklar1270,69
Yoketme Oranı1,08
Tespit edilen Tanklar460,25
Verilen Hasar1.395,30
Düşman üssü işgal puanı210,11
Üs savunma Puanı60,03
Deneyim650,24
WN7708,27
WN81071,55
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar928000
Galibiyetler49353,13%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler39042,03%00,00%00,00%00,00%
Berabere454,85%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar39042,03%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar6890,7400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,280,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5880,6300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.685,820,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı8870,9600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6790,7300,0000,0000,00
Deneyim670,470,000,000,00
Toplam
Savaşlar928
Galibiyetler49353,13%
Yenilgiler39042,03%
Berabere454,85%
Hayatta Kalınan Savaşlar39042,03%
İmha edilen Tanklar6890,74
Yoketme Oranı1,28
Tespit edilen Tanklar5880,63
Verilen Hasar1.685,82
Düşman üssü işgal puanı8870,96
Üs savunma Puanı6790,73
Deneyim670,47
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar119000
Galibiyetler7361,34%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4235,29%00,00%00,00%00,00%
Berabere43,36%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5546,22%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar810,6800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,270,000,000,00
Tespit edilen Tanklar890,7500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.138,550,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2131,7900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1491,2500,0000,0000,00
Deneyim742,220,000,000,00
Toplam
Savaşlar119
Galibiyetler7361,34%
Yenilgiler4235,29%
Berabere43,36%
Hayatta Kalınan Savaşlar5546,22%
İmha edilen Tanklar810,68
Yoketme Oranı1,27
Tespit edilen Tanklar890,75
Verilen Hasar1.138,55
Düşman üssü işgal puanı2131,79
Üs savunma Puanı1491,25
Deneyim742,22
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar49000
Galibiyetler2857,14%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1836,73%00,00%00,00%00,00%
Berabere36,12%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2448,98%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar601,2200,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,400,000,000,00
Tespit edilen Tanklar350,7100,0000,0000,00
Verilen Hasar512,820,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı711,4500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı541,1000,0000,0000,00
Deneyim430,370,000,000,00
Toplam
Savaşlar49
Galibiyetler2857,14%
Yenilgiler1836,73%
Berabere36,12%
Hayatta Kalınan Savaşlar2448,98%
İmha edilen Tanklar601,22
Yoketme Oranı2,40
Tespit edilen Tanklar350,71
Verilen Hasar512,82
Düşman üssü işgal puanı711,45
Üs savunma Puanı541,10
Deneyim430,37
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar482000
Galibiyetler20943,36%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler26254,36%00,00%00,00%00,00%
Berabere112,28%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar14930,91%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2980,6200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,890,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3660,7600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.064,290,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4290,8900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2990,6200,0000,0000,00
Deneyim485,110,000,000,00
Toplam
Savaşlar482
Galibiyetler20943,36%
Yenilgiler26254,36%
Berabere112,28%
Hayatta Kalınan Savaşlar14930,91%
İmha edilen Tanklar2980,62
Yoketme Oranı0,89
Tespit edilen Tanklar3660,76
Verilen Hasar1.064,29
Düşman üssü işgal puanı4290,89
Üs savunma Puanı2990,62
Deneyim485,11
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar164000
Galibiyetler8853,66%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7143,29%00,00%00,00%00,00%
Berabere53,05%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8250,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1370,8400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar890,5400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.420,870,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2991,8200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2961,8000,0000,0000,00
Deneyim725,010,000,000,00
Toplam
Savaşlar164
Galibiyetler8853,66%
Yenilgiler7143,29%
Berabere53,05%
Hayatta Kalınan Savaşlar8250,00%
İmha edilen Tanklar1370,84
Yoketme Oranı1,67
Tespit edilen Tanklar890,54
Verilen Hasar1.420,87
Düşman üssü işgal puanı2991,82
Üs savunma Puanı2961,80
Deneyim725,01
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar581000
Galibiyetler32355,59%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler25043,03%00,00%00,00%00,00%
Berabere81,38%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar22638,90%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3870,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,090,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3680,6300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.080,800,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4160,7200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6751,1600,0000,0000,00
Deneyim617,720,000,000,00
Toplam
Savaşlar581
Galibiyetler32355,59%
Yenilgiler25043,03%
Berabere81,38%
Hayatta Kalınan Savaşlar22638,90%
İmha edilen Tanklar3870,67
Yoketme Oranı1,09
Tespit edilen Tanklar3680,63
Verilen Hasar1.080,80
Düşman üssü işgal puanı4160,72
Üs savunma Puanı6751,16
Deneyim617,72
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar314000
Galibiyetler18859,87%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12539,81%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,32%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar14044,59%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1850,5900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,060,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1970,6300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.285,480,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3000,9600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2510,8000,0000,0000,00
Deneyim512,830,000,000,00
Toplam
Savaşlar314
Galibiyetler18859,87%
Yenilgiler12539,81%
Berabere10,32%
Hayatta Kalınan Savaşlar14044,59%
İmha edilen Tanklar1850,59
Yoketme Oranı1,06
Tespit edilen Tanklar1970,63
Verilen Hasar1.285,48
Düşman üssü işgal puanı3000,96
Üs savunma Puanı2510,80
Deneyim512,83
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (203)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Grille 15101855,46591797649,92%1396,32
T57 Heavy101924,78686348650,43%1494,52
T92 HMC101794,43566326750,60%1994,83
T110E4102306,14672303551,96%2064,47
Bat.-Châtillon 25 t101686,96682251049,76%1456,51
Bat.-Châtillon 155 58101553,05597248453,78%1570,84
T110E5102075,70694228949,45%1807,44
Object 907 101706,20745223850,98%1332,38
Type 59 81152,59688193656,04%1691,67
Jagdpanzer E 100101794,91631191950,13%1318,20
T-62A101835,61712189854,11%1735,76
Object 268102555,42653186851,77%2264,31
FV4005 Stage II101355,62527171645,45%859,29
M40/M4381622,94514165652,90%2354,12
Waffenträger auf E 100102253,07683151049,14%1612,16
AMX 13 909769,55633114252,45%1133,11
E 25 7949,09587109652,46%1486,69
TVP T 50/51101442,45599108245,19%1029,13
T499905,41668104949,38%1306,34
Object 261101520,36575100749,95%1490,71
Rhm.-Borsig Waffenträger81536,7068398654,26%1850,79
IS-381326,1656297452,57%1671,41
KV-15651,7138096953,25%1486,26
T34 81408,2669394951,95%1854,26
M10391793,9670688148,01%1946,95
Hirschkäfer111760,5869582047,20%1074,37
T297973,6044580650,99%1317,00
T-1091757,9261978751,46%1974,79
Object 268 Version 4101662,0363676949,93%1116,21
AMX 50 Foch (155) 101597,2866275949,80%1079,60
Conqueror Gun Carriage101452,1353860248,67%1238,77
212A91678,3765256950,97%1877,60
T-5491617,8877954751,55%1936,46
Bat.-Châtillon 155 5591522,7152754450,00%1817,47
IS-4101956,1172853251,88%1593,73
Object 70492254,0282751454,86%2203,15
Lorraine 155 mle. 5181488,6457149052,86%2097,79
Bat.-Châtillon 25 t AP91447,9265646546,45%1381,13
T3091788,2967046153,15%1799,84
ISU-15281667,5467645450,88%2175,68
G.W. Panther71071,7754942349,88%1390,81
IS-7101650,2966941147,69%1348,32
M415851,8630839946,62%1619,61
M1271245,3238639948,87%1940,33
Waffenträger auf Pz. IV91910,1561439557,97%1946,49
T54E191813,6381239450,51%1933,30
S-5171375,2354336048,61%1986,75
IS7787,6042535850,28%1091,34
M41 Walker Bulldog8752,6567235650,84%1464,25
Centurion Mk. 7/191378,4674634752,74%1326,41
Jagdtiger91672,4867833850,89%1419,39
FV380591430,5961133653,57%1540,23
T-1506681,1638532250,62%1152,67
FV20781166,6658430852,27%1583,71
T3281160,4157929947,16%1347,01
M7 Priest3485,1125228050,36%1719,69
Object 26391506,8665628052,86%1284,21
SU-1006920,4555927455,11%2051,09
M4A1 Sherman5400,8231727150,92%987,58
T6981344,3064727057,04%2010,45
Crusader 5.5-in. SP7920,6946026847,39%1377,06
Hummel61170,7454825753,31%2035,68
T-4481062,6774425253,57%1593,39
AMX 50 10081379,0873123149,78%1621,40
AMX 50 B101630,3762522445,09%1086,90
Jagdpanther II81233,7170422454,02%1358,15
AMX 50 12091801,7379122253,15%1856,92
SU-10181166,8466921946,58%1355,73
T71 DA7544,9458821855,05%1102,22
Jagdpanther71331,8971921155,92%2226,69
Charioteer81071,0458119745,69%1064,40
T1 Heavy5398,4929019644,90%613,75
Centurion Mk. I81084,1169618754,01%1570,37
Type 4 Chi-To6816,5065618554,05%1694,35
M66571,7235018347,54%815,45
FV215b (183) 101439,4963018345,90%875,59
M26 Pershing81282,5171417755,37%1897,58
IS-6 8890,1854217741,81%727,16
Lorraine 155 mle. 5071094,7051317553,71%1647,86
Sturer Emil71002,9954017547,43%1383,18
121B 101383,2561116744,91%961,24
M18 Hellcat6902,5954916459,76%1865,60
Marder II3426,1333815666,67%1762,51
Strv 103B101521,7564115349,67%951,66
Jagdpanzer IV6943,6356614653,42%1955,68
SU-15271179,7964214660,27%2071,57
Centurion Action X101621,3767014547,59%1231,31
M3 Lee4175,2319914351,05%499,45
LTTB8735,1468513251,52%1374,18
A-447782,6962813151,91%1175,54
Ikv 65 Alt II6803,0648512548,80%1554,04
T-34-171095,2577611853,39%2082,90
KV-856654,9352111855,93%1126,06
T216492,3660611851,69%1514,78
AMX 13 F3 AM6966,5559111656,03%1652,84
Type 586756,5764611555,65%1765,51
T1 Cunningham1124,4324911443,86%602,85
SU-100M17883,4867511453,51%1165,12
AT 1581116,2964411155,86%1177,26
M374344,2722210650,94%1308,58
M4A3E8 Sherman6483,4348210252,94%916,26
AMX 13 757492,8264510257,84%1018,91
T-34-2G FT7967,6655710055,00%1505,61
T-284255,122499955,56%766,70
Grille5732,784629960,61%1927,32
Progetto M40 mod. 65101443,816629844,90%938,20
StuG III Ausf. G5413,813529647,92%903,42
ARL 446848,256449160,44%1653,20
Type T-345532,605179057,78%1619,94
Object 140101199,116318947,19%826,12
T-437876,007018855,68%1633,70
AMX M4 mle. 4571027,336868855,68%1495,91
FV3046749,495518756,32%1462,55
Ikv 90 Typ B7892,415298658,14%1457,11
Comet7957,017558654,65%1613,05
T-54 ltwt.9699,655368345,78%772,05
Cromwell6622,375128259,76%1194,41
FV4004 Conway91371,215498146,91%1070,84
Konštrukta T-34/1007909,516887958,23%1479,10
UDES 038650,994457844,87%486,89
WZ-131G FT6676,955147855,13%1321,35
IS-M8879,265657852,56%953,15
SU-263541,534517462,16%2343,26
M46 Patton9977,035917447,30%772,74
T376511,186337357,53%1518,67
BDR G1 B5568,784577252,78%1131,12
Birch Gun4320,572787055,71%1228,05
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4235,912156956,52%553,30
TVP VTU Koncept8687,074896839,71%610,37
Ikv 1035490,934886764,18%1350,89
Bishop5568,664276752,24%1392,65
M2 Medium Tank3144,192056350,79%433,11
AMX 13 105 AM mle. 505806,314725862,07%2043,68
AT 86675,556105846,55%1158,65
T 55A 9983,875505438,89%696,62
KV-137640,095895352,83%991,45
MT-256387,756495267,31%1184,50
MS-1178,251235145,10%210,22
M3 Stuart3109,571594938,78%181,56
T2071126,197634763,83%2031,48
T-463158,981784445,45%522,60
Universal Carrier 2-pdr2222,332834346,51%949,67
T-34-28664,505974047,50%667,91
IS-27917,747413961,54%1187,33
SU-182236,583823857,89%1924,91
Sturmpanzer II4420,263373852,63%1667,47
Nashorn6891,786383756,76%1604,90
M36 Jackson6840,756313655,56%1779,09
Char Futur 4 91281,895963644,44%927,93
FV215b 101466,036853348,48%1046,94
Controcarro 3 Minotauro101511,167103253,13%950,75
AMX 12 t6339,975233268,75%905,59
FV4202 81075,008453151,61%1559,29
T1 HMC2194,231623043,33%1116,53
SU-855345,043182839,29%558,67
Archer5461,294442860,71%1141,48
M2 Light2135,782072755,56%491,62
KV-26547,634592748,15%779,91
Type 62 7462,775322657,69%843,72
XM551 Sheridan10918,465372441,67%757,23
T675521,653052347,83%1126,86
M5A1 Stuart4205,143262236,36%444,65
T56 GMC3282,323382240,91%933,10
Type 3 Chi-Nu5394,433402138,10%888,71
WZ-113G FT101137,715582138,10%471,81
Leichttraktor182,951572065,00%369,49
Lorraine 39L AM3300,282841850,00%1076,85
Sexton II3152,292531747,06%504,24
Panzerjäger I2123,121621752,94%350,24
T-262165,131911650,00%762,11
FV201 (A45) 7847,446921656,25%1218,46
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4544,806941560,00%2474,20
TS-54 8689,876341546,67%574,76
T26E5 Patriot 8681,675441553,33%633,91
CS-6310905,217001450,00%510,98
M60 101020,504611442,86%597,33
Renault FT 75 BS2210,752531258,33%1453,30
Sturmpanzer I Bison3164,832461258,33%558,30
StuG IV 5362,673881250,00%764,91
AMX 383247,602941070,00%961,18
AMX 404105,22213955,56%269,96
Object 268 Version V 101747,67726944,44%1187,93
Achilles6366,50274850,00%508,00
LTP 3136,71257771,43%635,82
Vickers Medium Mk. I187,00135633,33%234,99
Hotchkiss H352159,33217666,67%812,33
Valentine AT4176,50206616,67%270,79
AE Phase I 91122,67815650,00%944,86
T1E6 264,40143520,00%32,70
Renault FT171,25142475,00%404,65
Renault NC-31199,67199366,67%515,76
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5719,33678366,67%2423,79
Tetrarch 285,506920,00%158,95
BT-7 artillery 3208,50297250,00%642,53
P.44 Pantera8529,0024210,00%307,01
Vickers Mk. E Type B20,001241100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 247,001151100,00%261,00
T-45 272,003571100,00%330,37
M3 Light 3180,003551100,00%878,49
Löwe 8647,007811100,00%642,12
Light Mk. VIC 20,002731100,00%261,00
T7 Combat Car 20,003910,00%0,00
Super Hellcat 7481,0028110,00%362,41

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 27/03/2026
Ayrıldı: 02/08/2026
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 20/02/2023
Ayrıldı: 12/05/2024