| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MS-1 | 1 | 205,94 | 154 | 2506 | 52,43% | 1082,74 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1091,80 | 530 | 1985 | 47,41% | 1075,98 | |||||
| KV-1 | 5 | 642,01 | 390 | 1175 | 49,70% | 1369,37 | |||||
| MT-25 | 6 | 310,22 | 339 | 982 | 47,96% | 772,14 | |||||
| IS-3 | 8 | 864,10 | 480 | 818 | 47,68% | 818,16 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1110,52 | 518 | 625 | 44,80% | 805,11 | |||||
| T67 | 5 | 574,40 | 347 | 585 | 50,60% | 1293,98 | |||||
| T-28 | 4 | 446,31 | 289 | 556 | 52,16% | 1461,57 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1122,31 | 478 | 512 | 45,51% | 853,44 | |||||
| IS-7 | 10 | 1295,61 | 610 | 508 | 47,05% | 893,51 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 854,67 | 443 | 436 | 50,00% | 1143,12 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 417,84 | 332 | 425 | 53,41% | 2020,40 | |||||
| BT-2 | 2 | 368,15 | 297 | 416 | 50,96% | 1941,82 | |||||
| IS | 7 | 659,94 | 442 | 407 | 52,33% | 802,79 | |||||
| Object 257 | 9 | 1161,93 | 527 | 400 | 47,50% | 986,33 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 300,82 | 290 | 381 | 51,44% | 892,32 | |||||
| SU-8 | 6 | 591,80 | 340 | 357 | 48,18% | 725,96 | |||||
| AMR 35 | 2 | 305,07 | 311 | 350 | 52,29% | 1524,99 | |||||
| T-62A | 10 | 1280,47 | 521 | 309 | 50,49% | 946,67 | |||||
| Ares 85 | 9 | 1026,47 | 577 | 285 | 47,72% | 805,15 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 674,23 | 405 | 279 | 41,58% | 611,96 | |||||
| S-51 | 7 | 637,45 | 374 | 267 | 48,69% | 649,69 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 423,27 | 284 | 260 | 55,00% | 2069,44 | |||||
| Ho-Ri 3 | 10 | 1661,49 | 541 | 256 | 45,31% | 1012,81 | |||||
| T20 | 7 | 618,21 | 445 | 252 | 48,81% | 758,80 | |||||
| KV-85 | 6 | 653,61 | 373 | 248 | 50,40% | 1002,39 | |||||
| KR-1 | 11 | 1679,83 | 788 | 236 | 46,61% | 958,30 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 227,41 | 298 | 235 | 50,21% | 1117,91 | |||||
| SU-100 | 6 | 759,63 | 421 | 231 | 55,84% | 1409,88 | |||||
| Ares 75 | 8 | 981,72 | 536 | 223 | 45,29% | 1014,22 | |||||
| BZ-176 | 8 | 1010,96 | 539 | 214 | 44,39% | 777,11 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 984,03 | 483 | 200 | 47,50% | 901,18 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1069,14 | 650 | 197 | 42,64% | 714,61 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 688,71 | 412 | 194 | 50,52% | 1000,25 | |||||
| SU-101 | 8 | 695,48 | 394 | 192 | 44,27% | 563,44 | |||||
| BT-5 | 3 | 281,92 | 240 | 191 | 46,60% | 501,80 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 363,21 | 372 | 188 | 48,40% | 1095,41 | |||||
| LTTB | 8 | 418,71 | 468 | 187 | 44,39% | 555,95 | |||||
| KV-1S | 6 | 498,29 | 404 | 185 | 48,11% | 727,85 | |||||
| CS-59 | 9 | 1063,30 | 643 | 179 | 48,60% | 851,15 | |||||
| STA-1 | 8 | 840,57 | 526 | 178 | 44,94% | 889,27 | |||||
| T-34 | 5 | 357,91 | 262 | 174 | 49,43% | 846,81 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 928,16 | 575 | 167 | 49,10% | 951,93 | |||||
| BT-7 | 4 | 170,05 | 270 | 164 | 50,00% | 444,33 | |||||
| KV-1SA | 5 | 573,49 | 501 | 159 | 54,72% | 1238,01 | |||||
| StuG IV | 5 | 504,40 | 347 | 158 | 55,70% | 1217,12 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 651,65 | 438 | 153 | 44,44% | 623,20 | |||||
| Ho-Ri 1 | 9 | 1377,80 | 617 | 152 | 51,97% | 1087,34 | |||||
| CS-53 | 8 | 816,19 | 544 | 148 | 43,24% | 921,10 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1140,91 | 655 | 143 | 46,85% | 1017,64 | |||||
| T69 | 8 | 781,50 | 552 | 140 | 42,14% | 750,10 | |||||
| IS-2-II | 8 | 1057,21 | 532 | 140 | 42,86% | 1117,14 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 1013,36 | 570 | 136 | 44,85% | 1008,83 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 663,59 | 388 | 133 | 45,11% | 1187,93 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 398,72 | 455 | 131 | 41,22% | 379,82 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 926,08 | 538 | 128 | 50,78% | 911,48 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1293,04 | 489 | 125 | 42,40% | 796,74 | |||||
| SU-122A | 5 | 297,26 | 207 | 125 | 47,20% | 484,49 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1508,60 | 621 | 122 | 50,82% | 1209,23 | |||||
| UDES 03 | 8 | 995,25 | 583 | 121 | 44,63% | 862,59 | |||||
| T54E1 | 9 | 1121,96 | 568 | 121 | 46,28% | 841,51 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 853,59 | 527 | 117 | 49,57% | 1048,60 | |||||
| Object 263 | 9 | 1256,13 | 471 | 117 | 40,17% | 827,65 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 483,99 | 453 | 115 | 46,96% | 841,97 | |||||
| Ho-Ri 2 | 8 | 791,61 | 599 | 111 | 51,35% | 788,88 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 939,45 | 553 | 110 | 52,73% | 1231,19 | |||||
| KV-4 | 8 | 811,30 | 484 | 110 | 48,18% | 761,66 | |||||
| IS-3-II | 9 | 1263,45 | 803 | 110 | 58,18% | 1143,37 | |||||
| SDP 60 Gonkiewicza | 9 | 1093,17 | 496 | 108 | 42,59% | 730,56 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 907,40 | 525 | 108 | 44,44% | 1021,98 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 539,49 | 388 | 106 | 40,57% | 872,63 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 606,27 | 479 | 105 | 52,38% | 1274,07 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 843,39 | 451 | 103 | 47,57% | 1030,17 | |||||
| IS-2 | 7 | 823,55 | 530 | 103 | 50,49% | 990,46 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 254,65 | 348 | 100 | 57,00% | 813,46 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 894,13 | 675 | 99 | 59,60% | 1271,93 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 802,18 | 544 | 98 | 59,18% | 1094,92 | |||||
| SU-76M | 4 | 431,91 | 222 | 96 | 52,08% | 1141,92 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 718,82 | 497 | 95 | 42,11% | 787,05 | |||||
| Vz. 71 Tesák | 10 | 556,51 | 512 | 94 | 43,62% | 374,38 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 455,64 | 415 | 94 | 38,30% | 769,18 | |||||
| LPT-67 Šelma | 9 | 533,46 | 489 | 93 | 37,63% | 453,65 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 583,15 | 418 | 92 | 52,17% | 1778,33 | |||||
| SU-85 | 5 | 604,10 | 275 | 89 | 46,07% | 1291,86 | |||||
| 110 | 8 | 556,02 | 416 | 89 | 44,94% | 403,86 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 1283,56 | 587 | 88 | 35,23% | 635,01 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 360,08 | 397 | 88 | 51,14% | 780,61 | |||||
| A-43 | 6 | 598,52 | 395 | 85 | 47,06% | 1094,66 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 408,52 | 491 | 84 | 41,67% | 463,76 | |||||
| Churchill VII | 6 | 650,52 | 406 | 82 | 48,78% | 1043,71 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 538,48 | 550 | 80 | 47,50% | 1066,61 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 612,40 | 532 | 80 | 46,25% | 775,39 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 730,15 | 601 | 78 | 50,00% | 727,36 | |||||
| Challenger | 7 | 904,62 | 521 | 77 | 44,16% | 1049,43 | |||||
| NC 70 Błyskawica | 10 | 1115,34 | 583 | 76 | 47,37% | 624,95 | |||||
| M-II-Y | 7 | 924,16 | 592 | 75 | 45,33% | 1071,91 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 388,31 | 567 | 75 | 49,33% | 992,64 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 582,99 | 390 | 74 | 52,70% | 1061,54 | |||||
| CS-44 | 7 | 727,76 | 507 | 74 | 39,19% | 882,43 | |||||
| AT 15 | 8 | 924,46 | 519 | 72 | 48,61% | 816,38 | |||||
| Cobra | 9 | 1097,65 | 658 | 72 | 45,83% | 793,04 | |||||
| KV-3 | 7 | 865,04 | 651 | 70 | 45,71% | 1057,99 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 893,07 | 622 | 70 | 51,43% | 1337,82 | |||||
| P.43 bis | 6 | 382,17 | 291 | 69 | 44,93% | 486,41 | |||||
| T29 | 7 | 1063,29 | 724 | 68 | 45,59% | 1268,75 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 769,09 | 484 | 68 | 45,59% | 903,04 | |||||
| K-91-PT | 9 | 991,13 | 434 | 68 | 44,12% | 659,08 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 637,99 | 547 | 67 | 61,19% | 1179,10 | |||||
| T25 AT | 7 | 701,38 | 386 | 66 | 45,45% | 749,36 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 777,71 | 475 | 65 | 60,00% | 1413,74 | |||||
| WZ-131 | 7 | 400,31 | 439 | 64 | 37,50% | 538,57 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 396,00 | 229 | 64 | 48,44% | 1281,66 | |||||
| T-50-2 | 6 | 329,89 | 419 | 63 | 41,27% | 684,51 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 562,58 | 394 | 62 | 40,32% | 485,51 | |||||
| SDP 40 Zadymka | 5 | 659,33 | 328 | 61 | 52,46% | 1438,62 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 418,03 | 353 | 61 | 59,02% | 1239,09 | |||||
| AMX AC mle. 46 | 7 | 839,15 | 505 | 61 | 59,02% | 1202,85 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 924,17 | 664 | 60 | 60,00% | 1038,10 | |||||
| Mitsu 108 | 5 | 681,78 | 361 | 60 | 53,33% | 1285,24 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 400,23 | 469 | 60 | 45,00% | 556,85 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 1049,12 | 561 | 59 | 32,20% | 448,89 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 641,71 | 392 | 58 | 58,62% | 1013,22 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1323,68 | 756 | 57 | 54,39% | 1166,66 | |||||
| P.43 ter | 7 | 647,82 | 399 | 56 | 35,71% | 750,52 | |||||
| Somua S35 | 3 | 427,05 | 294 | 55 | 50,91% | 1184,44 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1067,00 | 467 | 55 | 50,91% | 828,02 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 511,20 | 310 | 54 | 50,00% | 1153,33 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 847,22 | 569 | 54 | 38,89% | 753,83 | |||||
| Spähpanzer SP I C | 7 | 480,28 | 410 | 53 | 47,17% | 827,22 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 978,91 | 642 | 53 | 52,83% | 1229,20 | |||||
| Type 58 | 6 | 654,29 | 426 | 51 | 39,22% | 1056,92 | |||||
| T-43 | 7 | 611,51 | 398 | 51 | 33,33% | 731,84 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 334,80 | 319 | 51 | 45,10% | 1022,27 | |||||
| Crusader | 6 | 248,63 | 332 | 49 | 46,94% | 562,37 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 372,80 | 209 | 49 | 44,90% | 737,28 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 1021,04 | 510 | 48 | 45,83% | 707,32 | |||||
| Churchill Crocodile | 6 | 814,25 | 555 | 48 | 62,50% | 1395,47 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 562,28 | 344 | 47 | 55,32% | 1015,60 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 592,40 | 482 | 47 | 59,57% | 1043,74 | |||||
| T-70 | 3 | 450,38 | 278 | 47 | 57,45% | 1858,61 | |||||
| A25 Harry Hopkins I | 4 | 346,34 | 461 | 47 | 42,55% | 918,42 | |||||
| SU-152 | 7 | 759,24 | 533 | 46 | 52,17% | 981,61 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 745,22 | 611 | 46 | 52,17% | 809,35 | |||||
| T-34-85M | 6 | 361,31 | 259 | 45 | 40,00% | 307,12 | |||||
| Leo | 7 | 616,57 | 560 | 44 | 50,00% | 766,54 | |||||
| T-150 | 6 | 772,14 | 595 | 44 | 45,45% | 1314,24 | |||||
| Lago M38 | 3 | 463,80 | 379 | 44 | 59,09% | 1368,47 | |||||
| T28 Concept | 7 | 756,02 | 561 | 44 | 54,55% | 1020,62 | |||||
| M15/42 | 3 | 406,49 | 288 | 43 | 62,79% | 1383,78 | |||||
| 14TP | 4 | 301,49 | 251 | 43 | 48,84% | 969,59 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 884,16 | 536 | 43 | 53,49% | 1201,36 | |||||
| Windhund | 8 | 1128,88 | 484 | 43 | 48,84% | 1044,85 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 515,57 | 349 | 42 | 52,38% | 699,24 | |||||
| Tiger I | 7 | 1070,17 | 784 | 41 | 51,22% | 1367,57 | |||||
| 59-16 | 6 | 514,44 | 558 | 39 | 56,41% | 1473,96 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 307,32 | 188 | 38 | 39,47% | 676,63 | |||||
| Achilles | 6 | 578,03 | 464 | 38 | 44,74% | 885,62 | |||||
| LTG | 7 | 457,84 | 408 | 37 | 51,35% | 818,62 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 845,44 | 632 | 36 | 52,78% | 1250,50 | |||||
| Type 95 Ji-Ro | 6 | 452,75 | 245 | 36 | 33,33% | 442,23 | |||||
| BZ-58 | 7 | 1006,75 | 676 | 36 | 44,44% | 1186,19 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 602,64 | 530 | 36 | 61,11% | 838,96 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 371,37 | 275 | 35 | 51,43% | 939,50 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 760,23 | 573 | 35 | 48,57% | 1085,55 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 752,15 | 447 | 33 | 72,73% | 1483,81 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 467,91 | 413 | 33 | 54,55% | 760,79 | |||||
| L6/40 | 2 | 427,88 | 283 | 32 | 43,75% | 1683,82 | |||||
| Nergal | 8 | 1095,31 | 504 | 32 | 40,63% | 893,39 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 851,23 | 435 | 31 | 45,16% | 1384,92 | |||||
| Nashorn | 6 | 571,97 | 364 | 31 | 54,84% | 838,04 | |||||
| DS PZInż | 5 | 396,47 | 423 | 30 | 60,00% | 931,90 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 895,07 | 330 | 30 | 36,67% | 1248,29 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 451,43 | 613 | 30 | 53,33% | 1300,78 | |||||
| T78 | 6 | 788,27 | 688 | 30 | 56,67% | 1154,68 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 319,34 | 218 | 29 | 37,93% | 507,89 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 203,11 | 182 | 27 | 44,44% | 467,19 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 648,63 | 492 | 27 | 40,74% | 929,01 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 603,08 | 329 | 26 | 38,46% | 851,19 | |||||
| A-20 | 5 | 117,54 | 207 | 26 | 26,92% | 109,51 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 538,65 | 484 | 26 | 50,00% | 796,81 | |||||
| ST-II | 10 | 1426,23 | 577 | 26 | 61,54% | 1003,46 | |||||
| Type T-34 | 5 | 310,88 | 246 | 25 | 48,00% | 669,17 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 469,21 | 380 | 24 | 62,50% | 1893,82 | |||||
| Type 61 | 9 | 738,75 | 399 | 24 | 25,00% | 396,76 | |||||
| Cavalier | 5 | 448,13 | 291 | 24 | 45,83% | 964,11 | |||||
| M3 Light | 3 | 312,79 | 311 | 24 | 54,17% | 1439,49 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 375,61 | 231 | 23 | 43,48% | 1010,60 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 309,83 | 211 | 23 | 47,83% | 981,12 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 335,96 | 262 | 23 | 47,83% | 1275,38 | |||||
| Char de transition | 6 | 837,48 | 557 | 23 | 60,87% | 1496,13 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 362,32 | 216 | 22 | 45,45% | 866,29 | |||||
| M6 | 6 | 453,95 | 318 | 21 | 57,14% | 588,97 | |||||
| Strv 74 | 6 | 498,57 | 330 | 21 | 52,38% | 792,03 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 421,05 | 300 | 21 | 66,67% | 1508,96 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 301,20 | 286 | 20 | 60,00% | 1069,44 | |||||
| T37 | 6 | 371,60 | 386 | 20 | 45,00% | 803,33 | |||||
| Fantôme | 9 | 1395,90 | 554 | 20 | 60,00% | 1229,92 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 315,50 | 173 | 18 | 38,89% | 1258,80 | |||||
| ARL 44 | 6 | 423,22 | 458 | 18 | 44,44% | 487,73 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 901,67 | 574 | 18 | 44,44% | 1522,02 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 636,83 | 359 | 18 | 44,44% | 357,09 | |||||
| M14/41 | 2 | 499,00 | 320 | 17 | 58,82% | 2184,01 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 207,59 | 170 | 17 | 35,29% | 708,88 | |||||
| M8A1 | 4 | 386,41 | 251 | 17 | 47,06% | 886,53 | |||||
| 7TP | 2 | 360,81 | 230 | 16 | 50,00% | 1350,38 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1314,69 | 682 | 16 | 43,75% | 698,46 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 358,50 | 484 | 16 | 50,00% | 961,53 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 490,88 | 405 | 16 | 50,00% | 1156,20 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 630,94 | 312 | 16 | 25,00% | 346,30 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 403,56 | 469 | 16 | 50,00% | 1001,16 | |||||
| Marder 38T | 4 | 512,07 | 258 | 15 | 53,33% | 1348,66 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 870,73 | 648 | 15 | 53,33% | 1515,60 | |||||
| Lorraine 50 t | 9 | 947,33 | 609 | 15 | 53,33% | 737,34 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 134,29 | 133 | 14 | 35,71% | 345,50 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 296,64 | 184 | 14 | 35,71% | 576,66 | |||||
| T6 Medium | 4 | 296,50 | 188 | 14 | 35,71% | 489,19 | |||||
| Matilda | 4 | 464,54 | 267 | 13 | 53,85% | 1236,25 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 344,69 | 264 | 13 | 46,15% | 698,80 | |||||
| T-46 | 3 | 143,46 | 142 | 13 | 61,54% | 527,50 | |||||
| T-60 | 2 | 304,00 | 213 | 13 | 46,15% | 1302,41 | |||||
| T-26 | 2 | 41,25 | 112 | 12 | 75,00% | 261,00 | |||||
| 10TP | 3 | 208,73 | 158 | 11 | 45,45% | 605,39 | |||||
| Valentine AT | 4 | 507,82 | 225 | 11 | 45,45% | 1358,71 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 1382,27 | 562 | 11 | 45,45% | 717,96 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1235,73 | 482 | 11 | 63,64% | 1217,04 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 511,30 | 495 | 10 | 40,00% | 524,77 | |||||
| M2 Light | 2 | 168,20 | 153 | 10 | 60,00% | 616,08 | |||||
| AT 7 | 7 | 661,60 | 592 | 10 | 50,00% | 685,90 | |||||
| Strv S1 | 8 | 813,60 | 374 | 10 | 60,00% | 738,84 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 1165,20 | 628 | 10 | 80,00% | 2292,41 | |||||
| SU-100Y | 6 | 1093,90 | 495 | 10 | 50,00% | 2104,59 | |||||
| Cromwell B | 6 | 629,60 | 442 | 10 | 60,00% | 1008,29 | |||||
| Dicker Max | 6 | 651,40 | 361 | 10 | 40,00% | 806,10 | |||||
| Hummel | 6 | 353,67 | 269 | 9 | 11,11% | 219,36 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 187,67 | 206 | 9 | 44,44% | 607,41 | |||||
| Archer | 5 | 623,44 | 243 | 9 | 22,22% | 1255,81 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1188,67 | 392 | 9 | 33,33% | 877,82 | |||||
| A7E3 | 3 | 328,44 | 453 | 9 | 88,89% | 1366,78 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 203,25 | 244 | 8 | 62,50% | 832,99 | |||||
| Strv m/31 | 3 | 481,38 | 429 | 8 | 37,50% | 1184,85 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 262,63 | 414 | 8 | 62,50% | 1067,02 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 195,86 | 196 | 7 | 57,14% | 700,02 | |||||
| T-34-85 | 6 | 148,57 | 181 | 7 | 14,29% | 2,27 | |||||
| AT 8 | 6 | 298,86 | 310 | 7 | 42,86% | 278,87 | |||||
| FCM 36 | 2 | 135,00 | 202 | 7 | 71,43% | 625,97 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 131,57 | 336 | 7 | 57,14% | 287,77 | |||||
| FCM 2C | 3 | 398,57 | 409 | 7 | 57,14% | 1226,36 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 83,67 | 154 | 6 | 66,67% | 261,52 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 426,00 | 244 | 6 | 66,67% | 930,12 | |||||
| AMX 38 | 3 | 259,00 | 245 | 6 | 66,67% | 949,84 | |||||
| M44 | 6 | 420,67 | 344 | 6 | 33,33% | 393,52 | |||||
| Valentine II | 4 | 405,67 | 333 | 6 | 50,00% | 1168,97 | |||||
| Straussler V–4/40 | 3 | 355,67 | 295 | 6 | 50,00% | 1273,65 | |||||
| P26/40 | 4 | 359,20 | 190 | 5 | 60,00% | 919,00 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 163,00 | 232 | 5 | 60,00% | 490,58 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 334,20 | 623 | 5 | 80,00% | 1669,45 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 16,75 | 128 | 4 | 50,00% | 78,28 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 1128,00 | 766 | 4 | 75,00% | 3433,70 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 0,00 | 57 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| XM551 Sheridan | 10 | 912,00 | 891 | 3 | 100,00% | 874,84 | |||||
| Black Prince II | 7 | 702,00 | 656 | 3 | 33,33% | 664,97 | |||||
| ARMT | 5 | 564,33 | 493 | 3 | 33,33% | 1051,96 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 770,67 | 499 | 3 | 66,67% | 1008,10 | |||||
| Lago | 4 | 59,50 | 134 | 2 | 50,00% | 100,37 | |||||
| Valentine | 3 | 201,50 | 143 | 2 | 0,00% | 504,10 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 0,00 | 79 | 2 | 50,00% | 82,83 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 128,50 | 167 | 2 | 100,00% | 591,84 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 637,00 | 286 | 2 | 0,00% | 438,30 | |||||
| Rheinmetall Panzerwagen | 10 | 500,50 | 514 | 2 | 50,00% | 359,03 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 450,00 | 311 | 1 | 100,00% | 1633,09 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 0,00 | 62 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 115,00 | 66 | 1 | 0,00% | 65,58 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 0,00 | 18 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 87,00 | 128 | 1 | 100,00% | 436,51 | |||||
| Object 283 | 9 | 396,00 | 619 | 1 | 100,00% | 338,35 | |||||
| Primo Victoria | 8 | 492,00 | 264 | 1 | 0,00% | 304,49 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 1200,00 | 510 | 1 | 0,00% | 1229,93 |
AID_Of_Death
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 29978 | 21 | 194 | 444 | ||||
| Ortalama Seviye | 6,21 | 7,57 | 7,45 | 6,82 | ||||
| Galibiyetler | 14607 | 48,73% | 12 | 57,14% | 100 | 51,55% | 222 | 50,00% |
| Yenilgiler | 14924 | 49,78% | 8 | 38,10% | 91 | 46,91% | 211 | 47,52% |
| Berabere | 447 | 1,49% | 1 | 4,76% | 3 | 1,55% | 11 | 2,48% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 8433 | 28,13% | 9 | 42,86% | 66 | 34,02% | 151 | 34,01% |
| İmha edilen Tanklar | 19365 | 0,65 | 20 | 0,95 | 143 | 0,74 | 361 | 0,81 |
| Yoketme Oranı | 0,90 | 1,67 | 1,12 | 1,23 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 27190 | 0,91 | 19 | 0,90 | 216 | 1,11 | 410 | 0,92 |
| Verilen Hasar | 705,69 | 1.124,33 | 889,95 | 861,98 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 32608 | 1,09 | 40 | 1,90 | 224 | 1,15 | 424 | 0,95 |
| Üs savunma Puanı | 14216 | 0,47 | 0 | 0,00 | 111 | 0,57 | 188 | 0,42 |
| Deneyim | 424,44 | 547,86 | 563,78 | 599,19 | ||||
| WN7 | 884,48 | 1178,73 | 995,70 | 1009,32 | ||||
| WN8 | 950,44 | 1348,47 | 1075,65 | 1133,70 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 29978 | |
| Ortalama Seviye | 6,21 | |
| Galibiyetler | 14607 | 48,73% |
| Yenilgiler | 14924 | 49,78% |
| Berabere | 447 | 1,49% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 8433 | 28,13% |
| İmha edilen Tanklar | 19365 | 0,65 |
| Yoketme Oranı | 0,90 | |
| Tespit edilen Tanklar | 27190 | 0,91 |
| Verilen Hasar | 705,69 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 32608 | 1,09 |
| Üs savunma Puanı | 14216 | 0,47 |
| Deneyim | 424,44 | |
| WN7 | 884,48 | |
| WN8 | 950,44 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 21 | |
| Ortalama Seviye | 7,57 | |
| Galibiyetler | 12 | 57,14% |
| Yenilgiler | 8 | 38,10% |
| Berabere | 1 | 4,76% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 9 | 42,86% |
| İmha edilen Tanklar | 20 | 0,95 |
| Yoketme Oranı | 1,67 | |
| Tespit edilen Tanklar | 19 | 0,90 |
| Verilen Hasar | 1.124,33 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 40 | 1,90 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 547,86 | |
| WN7 | 1178,73 | |
| WN8 | 1348,47 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 194 | |
| Ortalama Seviye | 7,45 | |
| Galibiyetler | 100 | 51,55% |
| Yenilgiler | 91 | 46,91% |
| Berabere | 3 | 1,55% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 66 | 34,02% |
| İmha edilen Tanklar | 143 | 0,74 |
| Yoketme Oranı | 1,12 | |
| Tespit edilen Tanklar | 216 | 1,11 |
| Verilen Hasar | 889,95 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 224 | 1,15 |
| Üs savunma Puanı | 111 | 0,57 |
| Deneyim | 563,78 | |
| WN7 | 995,70 | |
| WN8 | 1075,65 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 444 | |
| Ortalama Seviye | 6,82 | |
| Galibiyetler | 222 | 50,00% |
| Yenilgiler | 211 | 47,52% |
| Berabere | 11 | 2,48% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 151 | 34,01% |
| İmha edilen Tanklar | 361 | 0,81 |
| Yoketme Oranı | 1,23 | |
| Tespit edilen Tanklar | 410 | 0,92 |
| Verilen Hasar | 861,98 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 424 | 0,95 |
| Üs savunma Puanı | 188 | 0,42 |
| Deneyim | 599,19 | |
| WN7 | 1009,32 | |
| WN8 | 1133,70 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 16 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 5 | 31,25% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 10 | 62,50% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 1 | 6,25% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 2 | 12,50% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 7 | 0,44 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 27 | 1,69 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 508,25 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 263,38 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 16 | |
| Galibiyetler | 5 | 31,25% |
| Yenilgiler | 10 | 62,50% |
| Berabere | 1 | 6,25% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 2 | 12,50% |
| İmha edilen Tanklar | 7 | 0,44 |
| Yoketme Oranı | 0,50 | |
| Tespit edilen Tanklar | 27 | 1,69 |
| Verilen Hasar | 508,25 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 263,38 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen