7tyseven

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 22/05/2024

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar54601056413
Ortalama Seviye7,020,008,438,78
Galibiyetler2813151,52%00,00%2239,29%19046,00%
Yenilgiler2570147,07%00,00%3257,14%21451,82%
Berabere7691,41%00,00%23,57%92,18%
Hayatta Kalınan Savaşlar1906634,92%00,00%2137,50%14334,62%
İmha edilen Tanklar493230,9000,00691,233850,93
Yoketme Oranı1,390,001,971,43
Tespit edilen Tanklar593751,0900,00390,703340,81
Verilen Hasar986,020,001.936,361.689,37
Düşman üssü işgal puanı452230,8300,00761,364551,10
Üs savunma Puanı490710,9000,001172,091950,47
Deneyim529,770,00875,00823,98
WN71184,850,001431,961110,46
WN81447,880,002054,591519,03
Toplam
Savaşlar54601
Ortalama Seviye7,02
Galibiyetler2813151,52%
Yenilgiler2570147,07%
Berabere7691,41%
Hayatta Kalınan Savaşlar1906634,92%
İmha edilen Tanklar493230,90
Yoketme Oranı1,39
Tespit edilen Tanklar593751,09
Verilen Hasar986,02
Düşman üssü işgal puanı452230,83
Üs savunma Puanı490710,90
Deneyim529,77
WN71184,85
WN81447,88
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar56
Ortalama Seviye8,43
Galibiyetler2239,29%
Yenilgiler3257,14%
Berabere23,57%
Hayatta Kalınan Savaşlar2137,50%
İmha edilen Tanklar691,23
Yoketme Oranı1,97
Tespit edilen Tanklar390,70
Verilen Hasar1.936,36
Düşman üssü işgal puanı761,36
Üs savunma Puanı1172,09
Deneyim875,00
WN71431,96
WN82054,59
Son 30 gün
Savaşlar413
Ortalama Seviye8,78
Galibiyetler19046,00%
Yenilgiler21451,82%
Berabere92,18%
Hayatta Kalınan Savaşlar14334,62%
İmha edilen Tanklar3850,93
Yoketme Oranı1,43
Tespit edilen Tanklar3340,81
Verilen Hasar1.689,37
Düşman üssü işgal puanı4551,10
Üs savunma Puanı1950,47
Deneyim823,98
WN71110,46
WN81519,03
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8000
Galibiyetler787,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler112,50%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar562,50%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar50,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar40,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar484,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı243,0000,0000,0000,00
Deneyim629,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar8
Galibiyetler787,50%
Yenilgiler112,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar562,50%
İmha edilen Tanklar50,63
Yoketme Oranı1,67
Tespit edilen Tanklar40,50
Verilen Hasar484,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı243,00
Deneyim629,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar21000
Galibiyetler1361,90%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler838,10%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar942,86%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar180,8600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar311,4800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.197,570,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1738,2400,0000,0000,00
Deneyim488,950,000,000,00
Toplam
Savaşlar21
Galibiyetler1361,90%
Yenilgiler838,10%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar942,86%
İmha edilen Tanklar180,86
Yoketme Oranı1,50
Tespit edilen Tanklar311,48
Verilen Hasar1.197,57
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı1738,24
Deneyim488,95
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar33000
Galibiyetler1854,55%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1339,39%00,00%00,00%00,00%
Berabere26,06%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1751,52%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar220,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,380,000,000,00
Tespit edilen Tanklar441,3300,0000,0000,00
Verilen Hasar619,240,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı220,6700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1133,4200,0000,0000,00
Deneyim381,760,000,000,00
Toplam
Savaşlar33
Galibiyetler1854,55%
Yenilgiler1339,39%
Berabere26,06%
Hayatta Kalınan Savaşlar1751,52%
İmha edilen Tanklar220,67
Yoketme Oranı1,38
Tespit edilen Tanklar441,33
Verilen Hasar619,24
Düşman üssü işgal puanı220,67
Üs savunma Puanı1133,42
Deneyim381,76
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (227)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Spähpanzer Ru 2519930,71506120549,05%1430,64
STA-2 81065,90569119849,25%1471,03
Pz.Kpfw. III/IV5481,80410103454,74%1490,82
IS-3A 81440,0377399452,31%1661,44
Panther mit 8,8 cm L/71 8994,9252396148,07%1313,36
SU-130PM 81403,7966394148,99%1476,63
Dicker Max 6848,0543989851,00%1672,78
Škoda T 256885,2857189555,87%2069,65
Škoda T 40 6779,3650588553,56%1679,56
Rhm.-Borsig Waffenträger81298,0451386149,48%1415,10
E 7591341,7353884353,02%1286,32
Pz.Kpfw. II Luchs4332,7541081957,63%1413,59
Strv m/42-57 Alt A.2 6901,5157179752,82%1746,31
leKpz M 41 90 mm GF 8872,2056879052,15%1593,11
Tiger (P)7975,3851477953,79%1397,55
Hummel6718,5639876749,28%1040,06
Panther7866,8448576751,11%1456,00
Pz.Kpfw. III Ausf. J4355,9435976655,87%1119,95
GSOR 1008 81479,5070173152,39%1610,53
VK 36.01 (H)6740,9145570553,62%1431,40
VK 30.01 (P)6664,2341470554,04%1263,06
Pz.Kpfw. T 25 5602,8845470456,11%1880,25
Konštrukta T-34/1007926,3649568749,05%1574,17
G.W. E 100101466,9554568649,42%1247,84
VK 28.016522,4548366651,05%1645,85
Tiger II81175,1352365349,00%1374,48
Progetto M35 mod. 46 81263,6464663050,79%1537,36
Type 6191454,6551660648,18%1450,66
E 5091408,7353960445,36%1310,72
Škoda T 5091668,4064658646,42%1633,34
Type 3 Chi-Nu Kai 5530,8341358455,65%1664,45
Spähpanzer SP I C7859,6156158150,26%1862,57
STA-181137,1654656352,75%1654,60
Jagdtiger91575,8149555746,86%1350,68
VK 30.01 (H)5571,8336954652,20%1542,86
Jagdpanther71065,4954754052,78%1607,92
Strv 746805,4156750555,64%1778,42
Pz.Kpfw. III Ausf. E3258,3129548657,41%934,03
Škoda T 56 81512,3079648651,85%1494,02
T2971246,8378548558,35%1749,11
Ferdinand81320,6248648549,90%1454,38
Tiger 131 6891,5461648454,96%1604,06
Pz.Kpfw. T 15 3270,4936347860,46%1504,34
Type 4 Chi-To6729,1844647749,06%1506,78
Leopard Prototyp A91312,6951347548,63%1183,18
Škoda T 27 81230,1066647350,53%1680,09
Leichttraktor1228,9332045559,12%1455,34
T 55A 91371,9962845045,56%1257,25
Indien-Panzer81102,9050243145,48%1490,29
Panther II8820,3946342548,00%965,32
Pz.Kpfw. II2211,7434642360,28%1078,85
Primo Victoria 81021,1260141852,63%1491,27
Waffenträger auf Pz. IV91557,4950341245,39%1297,58
Leo7980,7158641153,28%1815,64
VK 100.01 (P)81094,7656540750,12%1238,41
G.W. Tiger (P)81148,4349040450,00%1383,89
StuG III Ausf. G5562,7435439751,13%1445,24
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4435,0432939655,30%1242,62
Panther/M10 7944,6167137452,94%1611,31
E 50 Ausf. M101582,4051036147,65%1220,68
STB-1101649,3953933746,29%1305,62
G.W. Tiger91312,7950832746,79%1121,86
Jagdpanzer IV6739,5244332453,40%1511,85
Pz.Kpfw. II Ausf. G3266,4533432465,12%1344,54
Progetto C50 mod. 6691651,1370030451,97%1624,41
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3329,5533730457,24%1389,22
Emil II91483,3760530351,16%1372,86
Grille 15101548,9858430149,17%1056,22
LT vz. 383286,4631529552,20%1424,65
Panzerjäger I2279,6028427958,06%1334,95
Marder II3317,3829526558,11%1175,86
XM57 81410,5975526448,11%1294,48
King Tiger (Captured) 7926,2854626450,00%1215,72
Emil I81306,0260926353,99%1547,76
TVP T 50/51101850,9555526350,19%1584,33
Leopard 1101553,9951024740,08%1134,12
122 TM 81190,2869724747,77%1310,04
UDES 1691394,2860523148,48%1312,70
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4444,7435121250,47%1614,93
Char Futur 4 91598,9369321145,50%1366,83
Mäuschen91205,2148720645,63%997,87
StuG IV 5506,1834020652,91%1403,74
TNH T Vz. 5191513,9174220449,02%1369,28
Object 777 Version II 91460,8770420256,44%1413,29
Type 97 Te-Ke 2254,6031720159,20%1700,94
VK 45.02 (P) Ausf. B91273,9143419940,20%1036,36
E 100101434,0657419651,02%1033,76
Prototipo Standard B91636,1661719447,94%1526,24
Heavy Tank No. VI 6835,0452319252,60%1568,48
TVP VTU Koncept8884,4144818952,91%1222,74
Schwarzpanzer 58 81011,3868718951,85%1398,06
Sturer Emil71069,7349618155,80%1686,90
HWK 30 8774,1364818053,89%1429,16
Škoda T 177775,2672617850,00%1743,20
Type 5 Chi-Ri7838,3344217746,89%1378,37
Crusader 5.5-in. SP7758,5153517746,89%958,87
Type 5 Ke-Ho4501,5548217060,59%2384,69
Maus101440,5471717046,47%934,73
Vz. 55101780,8969016941,42%1162,59
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2208,6334816855,95%1179,49
G.W. Panther7935,9140716355,83%1212,23
VK 30.02 (D)7896,3245716047,50%1560,49
Strv m/40L3371,4935115862,03%1758,91
P.43 bis6657,9237915542,58%1220,32
P.44 Pantera81095,1550315547,10%1326,67
AMX 13 9091081,9369315248,68%1575,73
Rheinmetall Panzerwagen10969,5759214842,57%902,16
Kranvagn101620,2158812240,98%1050,46
Bat.-Châtillon 12 t8781,6262312139,67%1363,57
L-60 2183,5030811957,98%1220,13
Controcarro 3 Minotauro101558,2471411847,46%1034,31
Aufklärungspanzer Panther 7575,3047911850,85%1239,65
Strv 103B101625,0667211645,69%981,32
Jagdpanzer E 90 91465,2275211552,17%1104,87
VK 45.02 (P) Ausf. A81159,3254711455,26%1393,20
Ares 8591411,6482211349,56%1375,89
Chimera 81230,2772311342,48%1145,91
SMV CC-6781036,0562311250,00%1120,33
50TP Tyszkiewicza91109,1470710948,62%951,13
HWK 128948,9952210853,70%1825,74
FV230 Canopener101652,0576610548,57%1041,51
Grille5538,6527910248,04%1126,50
Object 430U101480,5775510148,51%1086,45
T-448883,0965510047,00%1003,08
Controcarro 1 Mk. 291521,8072410057,00%1382,11
Vz. 64 Blesk8633,786989746,39%1054,25
UDES 14 Alt 581187,585769655,21%1548,33
Taschenratte111956,228629642,71%1022,95
P.43 ter7909,295329451,06%1512,43
UDES 15/16101388,626879252,17%988,57
Progetto M40 mod. 65101768,977488853,41%1470,08
T3091335,547608551,76%1136,69
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5313,422538442,86%658,96
60TP Lewandowskiego101728,397538344,58%1130,61
Ikv 65 Alt II6633,303647943,04%1014,17
Nashorn6918,794177746,75%1931,51
AMX 13 105101279,257287350,68%1469,40
Type 3 Chi-Nu5552,543897159,15%1942,35
VK 30.01 (D)6679,044957142,25%1351,59
VK 16.02 Leopard5296,143636965,22%1071,85
Type 5781038,547276953,62%1003,61
Ares 90 C111517,998176950,72%992,39
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4452,524236956,52%1309,38
P.435462,133566855,88%1393,86
UDES 0381106,796486851,47%1318,92
Object 260 101956,858156749,25%1293,81
43 M. Toldi III 3245,112516535,38%1239,24
53TP Markowskiego81045,557046446,88%1099,92
Stridsyxa 81461,928146443,75%1406,51
T-5491043,607076250,00%927,02
Vz. 63P112176,698736147,54%1337,27
T26E3 Eagle 7 71310,448226149,18%2073,03
Škoda T 245613,774376060,00%2314,12
Object 43091176,177396048,33%988,06
IS-381398,287995846,55%1549,08
SU-100I 5776,026085651,79%1441,15
ST vz. 394273,092545540,00%778,05
Centurion Mk. 7/191480,157915345,28%1403,33
Sturmpanzer II4214,841995158,82%635,51
AMX ELC 901 6581,486825054,00%1636,02
Ares 7581401,868584948,98%1636,90
Strv m/425647,254364850,00%2149,95
Vz. 60S Dravec 102053,278864858,33%1400,71
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4193,652474852,08%573,39
Semovente M43 Bassotto6656,943654759,57%1029,35
O-Ni7901,947214753,19%1191,59
LTTB8600,604874731,91%766,23
ISU-152K 81199,335644557,78%1401,46
T-345641,706024358,14%2127,23
T2071242,628744254,76%2404,35
Ikv 1035457,743474240,48%974,75
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5641,025994153,66%1587,37
Pz.Kpfw. 38 (K) 5524,206054156,10%988,14
Pz.Sfl. IVc5637,335313953,85%1877,74
Type 1 Chi-He4264,762853863,16%870,81
T28 Prototype8837,656783759,46%852,03
AMX 13 757956,756973647,22%2380,43
Type 5861031,867553551,43%2241,88
KV-371189,457893351,52%1528,44
Marder 38T4536,063283345,45%1710,72
T-437848,356453141,94%1198,69
Type 4 Ju-To7859,607073063,33%1043,99
TNH 105/100081214,528402962,07%1535,38
Lago4365,793752875,00%1448,67
Tiger I71321,787772744,44%1727,51
Sav m/434408,563422755,56%1302,59
O-I6789,706902759,26%1561,29
Type 3 Ju-Nu6995,486362744,44%1468,56
Cromwell6895,357022653,85%1810,26
A-436922,008192560,00%2194,92
Achilles6828,835712445,83%1476,17
KV-1S61264,489432365,22%2783,54
O-Ho8859,736082245,45%761,85
Type 97 Chi-Ha3251,952882161,90%967,75
Pz.Kpfw. I Ausf. C365,951932171,43%308,10
Centurion Mk. I8811,357372060,00%1020,73
MKA 2280,454102070,00%1406,77
P26/404329,163071968,42%991,51
T25/27792,116921973,68%1227,26
Pz.Kpfw. 38 (t)3249,562441855,56%998,89
IS-2M 7784,786591850,00%876,30
AMX ELC bis5585,766101758,82%2535,81
Black Prince71510,259381656,25%2060,02
SMV CC-567840,676891560,00%1200,33
Staghound Mk. III6914,647081457,14%1653,44
Strv 103-091647,006711353,85%1497,51
Ares 90101131,836651241,67%594,69
Chi-Ni2191,452841181,82%1155,25
Churchill VII6708,006541154,55%1169,27
50TP prototyp 81144,706751040,00%1029,29
VK 168.01 Mauerbrecher 81383,505391050,00%1514,85
Löwe 8992,004581050,00%1063,88
Cromwell B 6762,104581050,00%1610,38
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6815,503671040,00%1544,53
T-54 first prototype 8639,407351070,00%791,31
Type 98 Ke-Ni3343,00301933,33%1686,46
LT vz. 35296,50115837,50%206,22
AMX 12 t6977,38858875,00%3001,71
SDP 44 Burza6933,13681862,50%2058,28
Pz.Kpfw. I269,14212771,43%296,46
T-34-856492,83688650,00%819,83
Pz.Kpfw. 35 (t)238,2072560,00%170,39
T3761183,601041560,00%5169,94
Kolohousenka1244,00241250,00%1284,49
Renault Otsu1219,50344250,00%1187,77
FV3046916,504732100,00%1886,23
Pz.Sfl. IC 4454,505922100,00%1519,37

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 22/05/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 22/05/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Komutan
Katıldı: 09/12/2018
Ayrıldı: 21/05/2024
Rütbe: Levazım Subayı
Katıldı: 15/08/2014
Ayrıldı: 01/12/2018