77_10m

clanlogo
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 25/09/2022

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar532220852
Ortalama Seviye8,260,0010,009,71
Galibiyetler2630749,43%00,00%225,00%2242,31%
Yenilgiler2624749,32%00,00%562,50%2853,85%
Berabere6681,26%00,00%112,50%23,85%
Hayatta Kalınan Savaşlar1212422,78%00,00%112,50%917,31%
İmha edilen Tanklar394300,7400,0020,25210,40
Yoketme Oranı0,960,000,290,49
Tespit edilen Tanklar551621,0400,0091,13410,79
Verilen Hasar1.208,900,00537,751.246,38
Düşman üssü işgal puanı208540,3900,0000,00210,40
Üs savunma Puanı173130,3300,0000,0010,02
Deneyim634,090,00515,00664,67
WN7982,650,00184,75542,37
WN81266,400,0078,36812,32
Toplam
Savaşlar53222
Ortalama Seviye8,26
Galibiyetler2630749,43%
Yenilgiler2624749,32%
Berabere6681,26%
Hayatta Kalınan Savaşlar1212422,78%
İmha edilen Tanklar394300,74
Yoketme Oranı0,96
Tespit edilen Tanklar551621,04
Verilen Hasar1.208,90
Düşman üssü işgal puanı208540,39
Üs savunma Puanı173130,33
Deneyim634,09
WN7982,65
WN81266,40
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar8
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler225,00%
Yenilgiler562,50%
Berabere112,50%
Hayatta Kalınan Savaşlar112,50%
İmha edilen Tanklar20,25
Yoketme Oranı0,29
Tespit edilen Tanklar91,13
Verilen Hasar537,75
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim515,00
WN7184,75
WN878,36
Son 30 gün
Savaşlar52
Ortalama Seviye9,71
Galibiyetler2242,31%
Yenilgiler2853,85%
Berabere23,85%
Hayatta Kalınan Savaşlar917,31%
İmha edilen Tanklar210,40
Yoketme Oranı0,49
Tespit edilen Tanklar410,79
Verilen Hasar1.246,38
Düşman üssü işgal puanı210,40
Üs savunma Puanı10,02
Deneyim664,67
WN7542,37
WN8812,32
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2000
Galibiyetler150,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler150,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar31,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar883,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim714,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar2
Galibiyetler150,00%
Yenilgiler150,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,50
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar31,50
Verilen Hasar883,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim714,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6000
Galibiyetler350,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler350,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar233,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar61,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar61,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar2.029,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı203,3300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı7813,0000,0000,0000,00
Deneyim706,170,000,000,00
Toplam
Savaşlar6
Galibiyetler350,00%
Yenilgiler350,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar233,33%
İmha edilen Tanklar61,00
Yoketme Oranı1,50
Tespit edilen Tanklar61,00
Verilen Hasar2.029,33
Düşman üssü işgal puanı203,33
Üs savunma Puanı7813,00
Deneyim706,17
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar323000
Galibiyetler13842,72%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler17453,87%00,00%00,00%00,00%
Berabere113,41%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar10833,44%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2230,6900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,040,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2480,7700,0000,0000,00
Verilen Hasar840,950,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3060,9500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2650,8200,0000,0000,00
Deneyim423,330,000,000,00
Toplam
Savaşlar323
Galibiyetler13842,72%
Yenilgiler17453,87%
Berabere113,41%
Hayatta Kalınan Savaşlar10833,44%
İmha edilen Tanklar2230,69
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar2480,77
Verilen Hasar840,95
Düşman üssü işgal puanı3060,95
Üs savunma Puanı2650,82
Deneyim423,33
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar18000
Galibiyetler633,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1161,11%00,00%00,00%00,00%
Berabere15,56%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar316,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar120,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,800,000,000,00
Tespit edilen Tanklar160,8900,0000,0000,00
Verilen Hasar2.002,060,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı40,2200,0000,0000,00
Deneyim579,780,000,000,00
Toplam
Savaşlar18
Galibiyetler633,33%
Yenilgiler1161,11%
Berabere15,56%
Hayatta Kalınan Savaşlar316,67%
İmha edilen Tanklar120,67
Yoketme Oranı0,80
Tespit edilen Tanklar160,89
Verilen Hasar2.002,06
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı40,22
Deneyim579,78
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (383)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T-1091583,22640296851,45%1593,38
IS-381326,73679196551,60%1633,08
T-5491349,87683183849,89%1390,31
Rhm.-Borsig Waffenträger81336,91658183649,40%1419,96
S-517937,89509138049,49%1226,28
T25 Pilot Number 1 81023,81655131949,36%1346,49
Waffenträger auf Pz. IV91753,00659119253,44%1611,22
Grille 15101758,66593118946,59%1220,71
FV4202 81022,28652117050,60%1343,77
IS71047,65640106053,40%1543,99
Rheinmetall Skorpion G 81197,72594104449,14%1191,81
Object 140101594,67634101347,48%1264,89
T-34-856753,7054597553,03%1607,53
KV-26777,5153786552,14%1400,58
AMX 13 909722,1658466650,75%1001,66
IS-7101695,8066665848,48%1377,23
Bat.-Châtillon 155 5591062,7955961947,82%999,07
KV-856702,4554960556,03%1228,02
Strv 103B101749,5155556045,54%1230,17
Bat.-Châtillon Bourrasque 81024,2370854550,28%1078,57
FV4005 Stage II101457,2155854244,28%970,04
T-448817,5249252647,91%973,71
T28 Concept 7885,1063346851,07%1278,63
Škoda T 56 81350,3076245148,78%1190,09
GSOR 1008 81260,9967745051,33%1262,25
IS-M81133,2859144850,00%1353,22
Type 5 Heavy101415,1261743847,26%843,33
BZ-176 81483,9687542551,06%1502,16
WZ-120-1G FT 81157,8363838742,89%1123,84
AMX M4 mle. 49 8907,5158037951,45%995,99
Bat.-Châtillon 25 t AP91461,8559337846,56%1524,64
Type 4 Heavy91362,0556736349,31%1282,94
STB-1101353,5261236139,06%854,37
IS-6 B 81129,5072734248,25%1243,57
AMX 13 F3 AM6602,0241233449,40%847,94
AMX 13 757434,1255233349,25%781,84
Object 277101418,4559733245,48%948,94
M41 Walker Bulldog8681,0055832151,71%1256,77
Tiger 131 6653,5947331947,02%930,84
UDES 0381551,2664831753,31%1914,89
Lorraine 155 mle. 5181036,6552530346,86%1179,22
T 55A 91217,2066530249,67%1079,66
60TP Lewandowskiego101846,8275430049,33%1282,72
Strv 103-091735,5867729650,68%1506,12
O-Ho81397,3466628152,67%1697,95
AMX 12 t6344,5843527853,60%832,03
Bat.-Châtillon 155 58101071,7451027442,70%776,51
CS-52 LIS 81057,0069726049,23%1134,88
Sturer Emil7768,8151425848,45%922,88
Progetto M40 mod. 65101719,1470724646,75%1264,80
T499733,3650124643,50%860,96
Object 705A101743,6672922845,18%1241,42
AE Phase I 91349,3870421941,10%1060,68
1108861,8456621249,53%862,45
Strv S1 81371,5468221052,38%1409,07
Bofors Tornvagn 81221,2275820649,51%1315,50
Cromwell6665,1542920448,53%1328,41
WZ-111 model 1-491149,8357520146,27%911,32
T-1506533,6250620045,00%729,80
Lorraine 155 mle. 507768,6451919547,69%879,44
WZ-111 model 5A101414,3263719348,19%933,95
Somua SM 81339,9680218151,38%1409,18
Jagdpanzer E 100101939,2876518059,44%1458,77
T376593,9354917243,02%1733,54
KV-15488,1050516149,69%923,17
FV4004 Conway91327,8659115948,43%1012,95
SMV CC-64 Vipera 81221,4276215855,06%1355,32
Kranvagn101572,2969415643,59%992,70
BZ-6891560,7080415552,26%1362,13
Panhard EBR 10510549,2563015549,03%455,50
Object 430U101629,2577815352,94%1224,50
Caliban 81115,1475715351,63%1191,77
Ikv 90 Typ B7894,7951115150,33%1331,21
Charioteer81227,0755415049,33%1420,05
WZ-111 Alpine Tiger 81121,5875114945,64%1200,64
SU-10181075,8861514544,14%1050,83
Controcarro 1 Mk. 291583,1176614247,89%1358,00
IS-271067,2063414149,65%1377,38
50TP Tyszkiewicza91014,5864113946,76%683,91
AMX 50 Foch91732,4981613855,80%1536,78
M54 Renegade 81117,3468913745,99%1008,94
T-34-3 81157,1874413648,53%1308,23
53TP Markowskiego8868,1060813548,15%797,42
Char Futur 4 91559,9075713551,11%1360,68
TVP T 50/51101429,4266713250,00%997,47
Bat.-Châtillon 25 t101240,1860713241,67%809,72
Type 6191037,1658513139,69%758,56
Nashorn6690,7538512344,72%1037,99
Challenger71111,3265912347,97%1547,59
T-437715,6158312251,64%1078,91
Object 703 Version II 81195,3980412146,28%1235,36
Emil II91591,0882611852,54%1427,03
Vz. 55101754,5668511739,32%1082,24
GSOR 1010 FB 8935,9761711745,30%903,52
Super Conqueror101809,9577811551,30%1354,73
122 TM 81251,5876111547,83%1316,74
AMX 50 12091386,7265811241,96%1137,90
KV-1S6507,0046611248,21%797,82
E 100101686,7374811148,65%1297,54
STG 81029,9264611150,45%1197,15
Object 43091468,0573411043,64%1193,10
Prototipo Standard B91377,4469510846,30%1106,68
M10391457,0377510850,00%1319,88
IS-3-II91507,7374510442,31%1209,96
M-VI-Y91517,5080310354,37%1459,33
SMV CC-6781184,3372810152,48%1260,95
Controcarro 3 Minotauro101869,1375610151,49%1221,36
Maus101700,427669942,42%1112,03
WZ-12091013,425929846,94%807,72
Type 586666,585579853,06%1313,23
Cobra 91512,697649750,52%1336,22
Conqueror91713,208909258,70%1669,25
T54E191711,768169254,35%1530,84
ShPTK-TVP 100 81179,326469243,48%1089,08
UDES 15/16101652,467399146,15%1297,64
Ho-Ri 281241,797069149,45%1360,71
BZ-16681054,167209151,65%1122,67
GSOR 1006 Scheme 791050,846229145,05%772,62
Char Mle. 75 9598,425539140,66%520,78
O-I6745,905438947,19%1244,40
T2881400,277808949,44%1485,95
AMX M4 mle. 54101681,646478938,20%1011,10
Caernarvon81348,557768846,59%1439,86
Centurion Action X101611,707348852,27%1233,85
T110E5101610,168218853,41%1159,75
UDES 1691110,546628748,28%902,80
Progetto C50 mod. 6691504,367668650,00%1336,59
Type T-345466,794378658,14%1375,65
Panhard EBR 909579,475878639,53%601,14
TVP VTU Koncept8756,806038549,41%799,34
Object 26391470,426848549,41%1174,30
Centurion Mk. I8953,156928450,00%1207,64
T3091468,867378351,81%1203,75
AMX 50 10081168,835058345,78%1245,22
WZ-1328469,585788349,40%639,48
T-345277,553848251,22%619,54
Mäuschen91544,267748146,91%1381,57
O-Ni71186,617887958,23%1821,80
Centurion Mk. 7/191513,238237956,96%1643,06
Pz.Sfl. IVc5512,654267948,10%1153,86
SDP 60 Gonkiewicza91599,217467850,00%1349,15
T110E3101839,217217846,15%1229,63
Object 70591214,046427850,00%1015,40
Rinoceronte101442,006527741,56%878,37
Concept No. 5101235,405577742,86%684,27
Jagdtiger91562,047207651,32%1227,93
Object 777 Version II 91565,327657644,74%1323,05
FV380591161,756767545,33%966,46
Škoda T 256660,145387440,54%1132,14
Emil I81151,206777436,49%1015,67
T9591982,009717365,75%1876,93
AMX 50 Foch (155) 101698,056567346,58%1118,88
M47 Iron Arnie 81087,747417354,79%1283,50
E 7591499,828147255,56%1393,77
ST-II101568,946567234,72%965,37
IS-2-II8915,656977255,56%993,76
Object 752 91710,338747252,78%1419,54
Tiger-Maus 91682,868077147,89%1550,48
Škoda T 5091429,577487052,86%1314,45
P.44 Pantera8986,636687052,86%1117,81
SU-14-28573,935207052,86%491,88
M46 Patton91247,006607042,86%978,40
Super Hellcat 7744,415266952,17%991,92
VK 100.01 (P)81123,556666735,82%1070,24
LT-432 8565,486246543,08%821,62
Chrysler K GF 81073,057296552,31%1196,47
TNH 105/100081108,336766341,27%1170,26
T-832 81177,987506350,79%1192,10
Crusader6324,613226152,46%904,23
T110E4101813,156906145,90%1270,82
P.43 ter7713,106346056,67%1042,24
Object 25791435,256466050,00%1391,20
Type 63 8994,137036046,67%892,53
Tiger II81302,788425957,63%1440,29
T-34-28899,146305843,10%970,75
Durchbruchswagen 24219,072775846,55%454,61
Type 5 Chi-Ri7645,044925735,09%777,39
AMX AC mle. 4881097,396285742,11%1100,57
M-V-Y101719,148355757,89%1309,84
FV226 Contradictious 81367,568175752,63%1343,20
BZ-75101565,387595651,79%1089,89
VK 45.02 (P) Ausf. A81236,527515650,00%1332,12
Gryphon 101517,896705642,86%903,35
UDES 14 Alt 581074,767515558,18%1316,67
BZ-58-2 91680,647915549,09%1509,04
Lansen C 8916,966245538,18%827,71
Ho-Ri 191672,787935459,26%1448,31
WZ-113G FT101472,395895435,19%679,24
XM57 81414,337625453,70%1256,77
Vz. 44-171103,407135347,17%1405,61
Hirschkäfer111118,646305347,17%535,85
T-34-17878,757095259,62%1399,79
SMV CC-5671016,427305257,69%1454,21
Leopard Prototyp A91432,197555259,62%1315,10
T71 DA7493,754185242,31%832,98
Toro 91281,317805259,62%1105,72
AMX ELC bis5116,674155152,94%238,09
Tortoise91943,828935152,94%1727,42
Type 6891513,567415044,00%1140,95
T-284256,223404948,98%699,49
Ikv 1035422,863204953,06%1077,56
Ho-Ri 3101728,617014955,10%1110,54
FV229 Contender91634,788874957,14%1666,23
Ikv 65 Alt II6554,524374837,50%907,17
Progetto CC55 mod. 5481185,797434850,00%1200,37
AMX M4 mle. 5191748,758054847,92%1492,63
AMX 50 B101831,987544753,19%1343,45
Charioteer Nomad 81138,896604748,94%1085,57
T57 Heavy101742,937624654,35%1233,90
T3281247,608704566,67%1450,23
Covenanter5218,824054557,78%701,20
Ferdinand81267,987224557,78%1330,14
Achilles6730,915394546,67%1452,93
Object 268 Version 4101589,786974548,89%1003,99
Ares 7581094,337144542,22%1139,37
Object 283 91319,918154557,78%1398,00
M-IV-Y 81312,167424546,67%1405,56
Strv m/425354,614044450,00%857,83
Chi-To SP71105,526794452,27%1303,58
AMX 65 t81106,106954247,62%1175,61
Panhard AML Lynx 6x68535,866754261,90%931,00
VK 45.02 (P) Ausf. B91481,058474156,10%1375,37
Object 452K 101472,567464148,78%976,13
M40/M4381064,606224050,00%1101,02
SU-100M17910,886964057,50%1366,47
M-III-Y81305,888194055,00%1492,32
AMBT 81179,757514060,00%1279,45
VCS 6x6 TS 90 9496,255424037,50%365,96
Tiger I71098,037783958,97%1479,64
STA-18638,646393966,67%756,74
Marder 38T4260,442923943,59%508,87
Obsidian 81154,928153956,41%1434,06
DZT-159 91461,217533948,72%1178,17
O-I Experimental5437,974473842,11%639,17
212A91192,426683847,37%990,80
M24 Chaffee5259,554383860,53%830,17
FV227 Conceiver81266,588513865,79%1605,81
King Tiger (Captured) 7986,977703852,63%1256,00
FV215b (183) 101607,817213754,05%1198,71
MBT-B 101485,436673743,24%787,85
Churchill III 5473,466303751,35%863,21
E 5091221,587243655,56%1035,10
Conqueror Gun Carriage101088,616753661,11%875,39
T6981008,926403641,67%1015,10
AMX 30 1er prototype9497,583233630,56%150,09
Pz.Kpfw. VII102025,178723666,67%1603,07
IS-3A 81030,617793658,33%1006,68
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 8916,806333554,29%971,51
Black Prince7911,127653452,94%1239,49
Forest Spirit 81495,096993444,12%1395,75
XM66F 81100,686453438,24%1036,20
AMX 404140,452833345,45%339,68
Type 5781128,397703348,48%1121,95
FV217 Badger101215,126143336,36%572,82
Strv m/42-57 Alt A.2 6592,974273348,48%868,89
ST-I91500,588713158,06%1449,49
Kpz. 3 GST Turm 81409,586893145,16%1251,90
P.43 bis6588,975573060,00%1048,93
Kunze Panzer 91018,676283043,33%683,46
121B 101455,806903043,33%999,00
Strv 746614,934692948,28%1174,69
Jagdpanther71262,317372955,17%1899,63
CC-46 Pancernik 91038,147222958,62%856,28
56TP 81014,216612846,43%883,14
M10 RBFM 5473,823632846,43%776,63
T-463105,812442748,15%275,43
SU-1006760,155062740,74%1100,66
WZ-111G FT91888,568792762,96%1641,74
Object 261101024,115912748,15%781,38
T-505129,703132737,04%169,21
Taschenratte111484,197372737,04%618,84
BZ-72-1 10988,675232733,33%428,23
Konštrukta T-34/1007931,156112638,46%1372,40
IS-4101604,587582650,00%1128,63
Alembic 81161,857052650,00%1129,12
TNH T Vz. 5191174,126502540,00%782,58
SDP 57 Gowika71120,806452548,00%1458,99
Carro d'assalto P.887972,547452462,50%1471,67
Marder II3273,082682429,17%699,79
SFAC 105 81498,217762458,33%1528,43
P.435225,262702343,48%339,63
BZ-587749,785802347,83%765,36
BZ-79111440,578102352,17%695,59
KPz 3 Projekt 07 HK 9944,434802330,43%543,30
Vz. 58 Medvěd 91527,527342347,83%1113,55
StuG IV 5295,703092330,43%468,69
Sav m/434248,732572245,45%496,08
ISU-122-2 81187,687792259,09%1211,13
Churchill VII6818,955372128,57%1178,36
AMX M4 mle. 457824,006562142,86%955,75
FV230 Canopener101064,526612138,10%431,75
Pz.Kpfw. III Ausf. E3107,053252090,00%340,89
SDP 58 Kilana81012,305562045,00%896,57
Kpz. Erich Konzept I 91218,106402040,00%869,80
Object 590 91258,107462045,00%1034,34
T2071229,119151968,42%2022,29
TS-54 81127,958091952,63%1150,51
T-29 3229,262281936,84%681,74
Semovente M415515,614551861,11%1173,78
Type 71101322,448061866,67%853,35
T28 Prototype81414,118571861,11%1517,79
M5A1 Stuart4375,655041752,94%1465,50
WZ-111-1G FT81219,187211752,94%1333,11
Leopard 1101190,945211729,41%587,15
Vz. 68 Squall 8315,884311729,41%236,90
GSOR the TANK 9890,135491631,25%561,93
Lorraine 50 t 91031,005951637,50%656,69
K-91-PT 91238,336901546,67%977,10
Miel 81173,206831540,00%1061,07
SDP 44 Burza6742,645211450,00%1142,32
Patton the Tank 91191,936511442,86%1012,51
AAT60 81212,716501435,71%1073,98
Semovente M43 Bassotto6904,775631346,15%1510,50
Cruiser Mk. IV4157,922911369,23%499,48
T25 AT71065,857231369,23%1446,61
AMX 50 Foch B101299,544941330,77%597,74
Vercingétorix 91336,386541338,46%963,57
Bat.-Châtillon 12 t8685,254271258,33%1270,35
M5 Stuart494,912031145,45%52,66
Archer5285,452161145,45%442,40
Chieftain/T95 8641,644871136,36%495,99
AS-XX 40 t111516,648011163,64%1038,82
UDES 03 Alt 3 91572,826801136,36%1293,07
Fantôme 91174,456141136,36%762,68
M3 Stuart3231,602911050,00%965,76
XM551 Sheridan10652,104671030,00%364,05
Kanonenjagdpanzer 2 81400,805401030,00%1007,37
SDP wz 66 Grom 8994,404391020,00%689,82
Panther II8480,11574966,67%552,84
TS-6 91416,33675944,44%996,06
L-60 279,56287955,56%345,42
IS-3A Peregrine 81721,561040977,78%1912,59
T803111271,4438590,00%454,47
Cruiser Mk. III3237,13392862,50%1258,07
Jagdtiger Prototype 81415,88800850,00%1294,76
Sentinelle 91663,88841862,50%1285,07
Pz.Kpfw. II2123,71330771,43%552,62
CS-63101665,29583728,57%940,99
P26/404486,83387666,67%1316,41
Ikv 723268,00394666,67%903,02
Panzerjäger I2211,17379666,67%878,09
Waffenträger auf E 10010894,83556633,33%301,31
Lago4209,00359560,00%625,96
10TP3110,40160560,00%360,01
T-262109,60127540,00%320,51
AMX 383224,20491580,00%881,36
MTLS-1G14 3309,80293540,00%1172,65
Primo Victoria 8725,00666560,00%911,75
Tetrarch 2267,80380580,00%1609,86
Excalibur 6793,60632560,00%1223,18
25TP KSUST II5414,25251450,00%839,22
Valentine3169,75189450,00%468,76
SZDV Vz. 50 81101,25737450,00%1061,53
E 77 91437,50819450,00%1178,42
Großtraktor - Krupp 3160,75193425,00%362,94
Gonsalo 81368,25881475,00%1288,20
Yong Bing 91688,00738450,00%1392,43
MS-11155,00259333,33%764,14
AT 1581055,00656333,33%874,76
Pz.Kpfw. IV Ausf. A380,677730,00%3,75
T-50-2 6119,33528366,67%280,84
Buryan 9703,33555333,33%194,78
Vickers Medium Mk. II230,504620,00%0,00
Somua S35336,001712100,00%261,00
Lago M38 3746,009932100,00%2619,88
M24E2 Super Chaffee 6170,00296250,00%266,28
Sexton I 3173,503212100,00%571,02
Valiant 5117,50241250,00%98,72
M4A1 FL 10 6529,00379250,00%724,17
BT-74212,004851100,00%828,64
4TP1196,003371100,00%1160,81
14TP474,003351100,00%261,00
Pvlvv fm/42227,003301100,00%261,00
Leichttraktor1330,008341100,00%2111,88
Renault R352369,009711100,00%2588,34
Black Prince II 71017,0057810,00%957,35
Windhund 8974,0026010,00%629,04
KV-1SA 51262,0011331100,00%3390,43
T-116 30,009510,00%0,00
Pz.Sfl. IC 470,008910,00%0,00
Cromwell B 6689,0035910,00%889,14
BT-7 artillery 30,001701100,00%261,00
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5302,0015110,00%443,87

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 25/09/2022
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 25/09/2022
Ayrıldı: 24/12/2024