77Devil77_4773519

clanlogo
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 07/04/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar310480080
Ortalama Seviye7,370,000,008,59
Galibiyetler1556750,14%00,00%00,00%3847,50%
Yenilgiler1507448,55%00,00%00,00%4252,50%
Berabere4071,31%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar568318,30%00,00%00,00%56,25%
İmha edilen Tanklar209010,6700,0000,00230,29
Yoketme Oranı0,820,000,000,31
Tespit edilen Tanklar360921,1600,0000,00991,24
Verilen Hasar845,470,000,00824,33
Düşman üssü işgal puanı222170,7200,0000,00250,31
Üs savunma Puanı140590,4500,0000,0000,00
Deneyim447,190,000,00621,73
WN7925,240,000,00573,68
WN81018,100,000,00664,64
Toplam
Savaşlar31048
Ortalama Seviye7,37
Galibiyetler1556750,14%
Yenilgiler1507448,55%
Berabere4071,31%
Hayatta Kalınan Savaşlar568318,30%
İmha edilen Tanklar209010,67
Yoketme Oranı0,82
Tespit edilen Tanklar360921,16
Verilen Hasar845,47
Düşman üssü işgal puanı222170,72
Üs savunma Puanı140590,45
Deneyim447,19
WN7925,24
WN81018,10
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar80
Ortalama Seviye8,59
Galibiyetler3847,50%
Yenilgiler4252,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar56,25%
İmha edilen Tanklar230,29
Yoketme Oranı0,31
Tespit edilen Tanklar991,24
Verilen Hasar824,33
Düşman üssü işgal puanı250,31
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim621,73
WN7573,68
WN8664,64
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar59000
Galibiyetler2033,90%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3661,02%00,00%00,00%00,00%
Berabere35,08%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1627,12%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar300,5100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,700,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1101,8600,0000,0000,00
Verilen Hasar949,220,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı340,5800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı90,1500,0000,0000,00
Deneyim330,020,000,000,00
Toplam
Savaşlar59
Galibiyetler2033,90%
Yenilgiler3661,02%
Berabere35,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar1627,12%
İmha edilen Tanklar300,51
Yoketme Oranı0,70
Tespit edilen Tanklar1101,86
Verilen Hasar949,22
Düşman üssü işgal puanı340,58
Üs savunma Puanı90,15
Deneyim330,02
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar9000
Galibiyetler222,22%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler555,56%00,00%00,00%00,00%
Berabere222,22%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar222,22%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,2200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,290,000,000,00
Tespit edilen Tanklar91,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar972,780,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim268,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar9
Galibiyetler222,22%
Yenilgiler555,56%
Berabere222,22%
Hayatta Kalınan Savaşlar222,22%
İmha edilen Tanklar20,22
Yoketme Oranı0,29
Tespit edilen Tanklar91,00
Verilen Hasar972,78
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim268,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8000
Galibiyetler562,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler337,50%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar112,50%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,3800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,430,000,000,00
Tespit edilen Tanklar111,3800,0000,0000,00
Verilen Hasar356,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı131,6300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim319,630,000,000,00
Toplam
Savaşlar8
Galibiyetler562,50%
Yenilgiler337,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar112,50%
İmha edilen Tanklar30,38
Yoketme Oranı0,43
Tespit edilen Tanklar111,38
Verilen Hasar356,00
Düşman üssü işgal puanı131,63
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim319,63
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar32000
Galibiyetler1340,63%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1959,38%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar618,75%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar150,4700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,580,000,000,00
Tespit edilen Tanklar411,2800,0000,0000,00
Verilen Hasar643,190,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı772,4100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı511,5900,0000,0000,00
Deneyim400,060,000,000,00
Toplam
Savaşlar32
Galibiyetler1340,63%
Yenilgiler1959,38%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar618,75%
İmha edilen Tanklar150,47
Yoketme Oranı0,58
Tespit edilen Tanklar411,28
Verilen Hasar643,19
Düşman üssü işgal puanı772,41
Üs savunma Puanı511,59
Deneyim400,06
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar178000
Galibiyetler10257,30%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7240,45%00,00%00,00%00,00%
Berabere42,25%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5832,58%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1200,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1831,0300,0000,0000,00
Verilen Hasar787,960,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3511,9700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4592,5800,0000,0000,00
Deneyim488,590,000,000,00
Toplam
Savaşlar178
Galibiyetler10257,30%
Yenilgiler7240,45%
Berabere42,25%
Hayatta Kalınan Savaşlar5832,58%
İmha edilen Tanklar1200,67
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar1831,03
Verilen Hasar787,96
Düşman üssü işgal puanı3511,97
Üs savunma Puanı4592,58
Deneyim488,59
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar103000
Galibiyetler4543,69%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5654,37%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,94%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3130,10%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar450,4400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,630,000,000,00
Tespit edilen Tanklar930,9000,0000,0000,00
Verilen Hasar595,440,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1661,6100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1931,8700,0000,0000,00
Deneyim212,450,000,000,00
Toplam
Savaşlar103
Galibiyetler4543,69%
Yenilgiler5654,37%
Berabere21,94%
Hayatta Kalınan Savaşlar3130,10%
İmha edilen Tanklar450,44
Yoketme Oranı0,63
Tespit edilen Tanklar930,90
Verilen Hasar595,44
Düşman üssü işgal puanı1661,61
Üs savunma Puanı1931,87
Deneyim212,45
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (167)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
SU-122-44 7966,64487456854,93%1386,85
IS-381188,9053294953,85%1453,66
T-549998,6353076449,35%933,77
T-34-856519,7736564353,65%949,52
FV4202 8782,7352664145,71%908,71
IS-7101328,4351455448,01%947,96
Centurion Mk. 7/191210,4551152149,52%1129,52
M40/M4381390,3445550049,00%1775,43
Churchill III 5447,4847747952,61%908,52
M10391243,1650547248,73%1126,75
SU-1006629,1332845053,33%1117,26
T54E191196,0850144949,67%1028,62
ISU-15281172,9344843445,39%1198,69
Bat.-Châtillon 25 t AP9960,0450343044,19%756,66
AMX 50 10081086,3455642651,64%1225,46
AMX 50 12091349,3549241246,36%1187,01
FV201 (A45) 7749,6646240451,98%1014,73
T3091310,7346140249,25%1103,93
T-1091184,6048339246,68%1042,64
T-448706,9541838847,16%839,69
AMX 13 909474,4442537948,28%515,63
KV-15561,2838937657,71%1191,67
Object 70491690,8450437052,43%1424,25
Centurion Mk. I8887,0844336849,46%1062,56
M1271188,7940635049,71%1690,32
KV-481009,0152835052,86%1197,39
M41 Walker Bulldog8497,0640034846,26%737,35
T698842,2948233845,56%972,90
SU-1527730,4034633352,85%1019,07
FV380591068,3644132547,69%1035,22
M18 Hellcat6624,4035932452,78%1062,92
FV20781027,9238731948,59%1265,46
IS7647,7337330346,53%731,12
T28 Prototype81029,0442229846,31%1026,91
SU-855369,1222828251,06%750,74
Type 586448,4136126346,77%698,31
1108893,6948226252,29%979,42
WZ-111 model 1-49921,1154225649,22%707,80
ST-I91313,2949325554,90%1233,55
T3281002,4150625348,62%1034,18
Bat.-Châtillon 25 t101421,2548625244,44%1036,97
T2971036,7455524252,07%1384,12
T-1506522,7233023850,84%766,29
T-62A101577,7251923850,42%1408,00
Crusader 5.5-in. SP7765,8433923249,57%1066,85
T499375,8250323242,67%272,25
Comet7598,2739922643,81%780,69
Object 268101548,8445222643,36%955,95
IS-27780,9541522047,27%898,86
Fantôme 9835,4758721843,12%582,56
M415828,5842921654,63%1409,56
AMX 13 757321,6837821346,01%458,57
T25 Pilot Number 1 8704,5453820843,75%735,30
AMX ELC bis5218,5331420655,34%624,78
T-437625,9646420452,94%980,61
T1 Heavy5417,3435020160,20%879,52
ARL 446531,6834419846,97%803,30
Centurion Action X101546,6248518844,15%1197,20
SU-100M17670,0941516850,60%808,84
SU-130PM 8886,7358816845,83%657,00
T-505128,7328616752,10%290,84
T71 DA7392,3849716750,90%641,07
Type 7110961,8461416639,76%415,95
FV3046466,2727716550,30%759,25
BZ-689938,0565316446,34%604,53
T25/27833,2142916353,99%1169,14
AMX M4 mle. 457715,7250715852,53%905,21
FV4005 Stage II10663,6753614944,97%272,63
Cromwell6381,7236414648,63%587,26
Ares 859764,1864614645,89%495,87
M7 Priest3450,1323513944,60%1291,16
T376328,5232513746,72%672,39
T110E5101047,8565713639,71%515,67
SU-85B4186,7920213157,25%386,10
M4A1 Sherman5448,4642412758,27%1323,86
SU-76M494,1113012646,03%61,45
T216237,4530812249,18%461,91
M66481,7042111942,86%548,09
BZ-1668765,8163011848,31%694,60
Object 268 Version V 101135,2767711755,56%708,88
FV227 Conceiver8582,9952111243,75%397,90
T-345201,4122311150,45%373,55
T-284157,7717311140,54%234,84
KV-26645,3234811145,05%929,84
Churchill VII6435,3638110954,13%662,50
FV229 Contender9810,5764210150,50%512,48
BZ-587663,525679945,45%629,88
AMX 12 t6195,173079844,90%315,90
Ares 758600,716509554,74%553,61
KV-37678,304489254,35%781,29
T92 HMC101174,574759147,25%971,79
T1 Cunningham1110,012129053,33%595,48
M3 Lee4200,782088854,55%638,26
BDR G1 B5533,733628053,75%1149,44
T675307,462697651,32%575,74
BT-2233,19857541,33%8,22
Bishop5373,362777447,30%717,31
Type T-345303,432687254,17%776,53
Škoda T 177466,255287245,83%796,93
SU-54642,563067050,00%1796,97
M75219,812696844,12%629,03
Crusader6211,962816758,21%541,10
T-46381,111456549,23%160,87
M24 Chaffee5261,953325752,63%828,64
M5 Stuart4123,512264946,94%149,94
T207533,735374847,92%614,38
A-20550,231994761,70%217,38
T1 HMC2114,041124740,43%453,73
M374166,191604757,45%512,98
Churchill I5409,022984641,30%631,01
Covenanter5222,312694548,89%663,13
Staghound Mk. III6412,493704339,53%444,55
Škoda T 256429,934374139,02%537,10
Birch Gun4282,502304042,50%969,63
BT-74102,292033860,53%284,72
AMX 50 B101073,176493652,78%662,57
FV224 Chopper7713,615833647,22%628,17
SU-263429,261903542,86%1234,60
Vz. 64 Blesk8422,416253458,82%579,51
Matilda4201,502903256,25%468,68
Škoda T 245448,384563259,38%1226,98
Löwe 8557,503073231,25%315,16
LTP 3169,472143046,67%672,38
Patton the Tank 9626,175932951,72%496,27
AT-1265,361052846,43%43,87
ST vz. 394185,192712665,38%603,93
MT-25686,562272532,00%0,98
M5A1 Stuart4248,672662458,33%856,86
MS-1110,08642441,67%5,44
Sexton II3128,862092236,36%283,69
M8A14181,762102147,62%279,43
Char Futur 4 9824,005532040,00%445,29
B14288,002611747,06%721,02
AMX 404154,292211770,59%595,21
LT vz. 38374,381311650,00%131,14
Super Hellcat 7533,215521450,00%593,99
KV-856468,153381361,54%754,03
Cruiser Mk. IV4113,671681258,33%255,15
IS-6 8518,553691154,55%454,16
Pz.Kpfw. II Ausf. D 289,552311163,64%389,04
113 Beijing Opera 10710,56759944,44%341,90
Vickers Medium Mk. I159,33124650,00%130,87
Type 97 Te-Ke 2103,67157650,00%337,50
Type 2597 Chi-Ha3107,17160650,00%212,04
T-26255,50107650,00%92,37
STK-2111025,00600633,33%297,90
Renault NC-311139,00188520,00%610,52
Vickers Mk. E Type B241,00120560,00%169,62
FV230 Canopener10580,20491520,00%82,43
Leichttraktor10,004340,00%0,00
Tiger 131 6918,00630450,00%1492,10
T26E3 Eagle 7 71000,25578450,00%1258,79
Cruiser Mk. I195,6791333,33%233,09
AMX 38317,67131366,67%243,10
Vickers Medium Mk. II2133,502512100,00%724,10
Black Prince II 7826,00715250,00%979,53
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6173,00304250,00%234,95
StuG IV 546,50185250,00%120,29
Kolohousenka175,006910,00%108,52
14TP4348,003151100,00%1492,69
FV4004 Conway90,0026410,00%0,00
Achilles6422,0016710,00%419,77
Pawlack Tank61190,009661100,00%2361,64
T1E6 2213,005941100,00%1252,64
Tetrarch 216,007910,00%0,00
T28 Concept 71413,009621100,00%1780,21
Chi-Go 71110,0050410,00%986,33

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 07/04/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 06/02/2026
Ayrıldı: 07/04/2026