5arPP

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 21/08/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1024804175
Ortalama Seviye7,870,008,009,50
Galibiyetler525351,26%00,00%375,00%9353,14%
Yenilgiler482347,06%00,00%125,00%8045,71%
Berabere1721,68%00,00%00,00%21,14%
Hayatta Kalınan Savaşlar394238,47%00,00%375,00%7844,57%
İmha edilen Tanklar107741,0500,0020,501941,11
Yoketme Oranı1,710,002,002,00
Tespit edilen Tanklar62370,6100,0010,25650,37
Verilen Hasar1.453,090,00698,002.156,32
Düşman üssü işgal puanı127391,2400,0000,00570,33
Üs savunma Puanı48390,4700,0000,00150,09
Deneyim652,930,00414,00619,68
WN71252,380,00782,271260,88
WN81705,110,00626,551611,66
Toplam
Savaşlar10248
Ortalama Seviye7,87
Galibiyetler525351,26%
Yenilgiler482347,06%
Berabere1721,68%
Hayatta Kalınan Savaşlar394238,47%
İmha edilen Tanklar107741,05
Yoketme Oranı1,71
Tespit edilen Tanklar62370,61
Verilen Hasar1.453,09
Düşman üssü işgal puanı127391,24
Üs savunma Puanı48390,47
Deneyim652,93
WN71252,38
WN81705,11
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar4
Ortalama Seviye8,00
Galibiyetler375,00%
Yenilgiler125,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar375,00%
İmha edilen Tanklar20,50
Yoketme Oranı2,00
Tespit edilen Tanklar10,25
Verilen Hasar698,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim414,00
WN7782,27
WN8626,55
Son 30 gün
Savaşlar175
Ortalama Seviye9,50
Galibiyetler9353,14%
Yenilgiler8045,71%
Berabere21,14%
Hayatta Kalınan Savaşlar7844,57%
İmha edilen Tanklar1941,11
Yoketme Oranı2,00
Tespit edilen Tanklar650,37
Verilen Hasar2.156,32
Düşman üssü işgal puanı570,33
Üs savunma Puanı150,09
Deneyim619,68
WN71260,88
WN81611,66
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar41000
Galibiyetler1741,46%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2356,10%00,00%00,00%00,00%
Berabere12,44%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1741,46%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar380,9300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,580,000,000,00
Tespit edilen Tanklar220,5400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.572,490,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı852,0700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı531,2900,0000,0000,00
Deneyim599,170,000,000,00
Toplam
Savaşlar41
Galibiyetler1741,46%
Yenilgiler2356,10%
Berabere12,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar1741,46%
İmha edilen Tanklar380,93
Yoketme Oranı1,58
Tespit edilen Tanklar220,54
Verilen Hasar1.572,49
Düşman üssü işgal puanı852,07
Üs savunma Puanı531,29
Deneyim599,17
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar74000
Galibiyetler3547,30%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3952,70%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2939,19%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar510,6900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,130,000,000,00
Tespit edilen Tanklar390,5300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.420,240,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1191,6100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı891,2000,0000,0000,00
Deneyim787,930,000,000,00
Toplam
Savaşlar74
Galibiyetler3547,30%
Yenilgiler3952,70%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2939,19%
İmha edilen Tanklar510,69
Yoketme Oranı1,13
Tespit edilen Tanklar390,53
Verilen Hasar1.420,24
Düşman üssü işgal puanı1191,61
Üs savunma Puanı891,20
Deneyim787,93
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar605000
Galibiyetler26744,13%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler31051,24%00,00%00,00%00,00%
Berabere284,63%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar25341,82%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar5600,9300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,590,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4260,7000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.443,880,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı8561,4100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı12152,0100,0000,0000,00
Deneyim572,020,000,000,00
Toplam
Savaşlar605
Galibiyetler26744,13%
Yenilgiler31051,24%
Berabere284,63%
Hayatta Kalınan Savaşlar25341,82%
İmha edilen Tanklar5600,93
Yoketme Oranı1,59
Tespit edilen Tanklar4260,70
Verilen Hasar1.443,88
Düşman üssü işgal puanı8561,41
Üs savunma Puanı12152,01
Deneyim572,02
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar44000
Galibiyetler2147,73%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2352,27%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1534,09%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar300,6800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,030,000,000,00
Tespit edilen Tanklar320,7300,0000,0000,00
Verilen Hasar2.219,800,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1302,9500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim526,590,000,000,00
Toplam
Savaşlar44
Galibiyetler2147,73%
Yenilgiler2352,27%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1534,09%
İmha edilen Tanklar300,68
Yoketme Oranı1,03
Tespit edilen Tanklar320,73
Verilen Hasar2.219,80
Düşman üssü işgal puanı1302,95
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim526,59
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (140)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
SU-130PM 81727,19686131051,53%1903,63
WZ-120-1G FT 81563,7268268751,97%1864,70
Jagdtiger91934,7864037955,67%1852,87
M4A1 Revalorisé 81525,3471132450,31%2032,89
Ferdinand81256,2658030653,27%1267,42
50TP Tyszkiewicza91945,3883122146,61%1890,42
Jagdpanzer E 100102320,0359822146,61%1659,03
Prototipo Standard B92137,4275820957,89%2352,41
AMX Chasseur de chars 81149,3564220349,26%1452,53
VK 30.01 (P)6847,5756119955,78%1561,57
Tiger (P)7916,9749619550,26%1149,91
WZ-113G FT102389,3966618749,73%1575,99
T26E4 SuperPershing 81361,9675116553,33%1804,51
AMX Canon d'assaut 105 81810,9463416046,88%2037,65
Concept No. 5102092,8873715148,34%1635,12
O-I6893,3551513948,20%1568,38
Executor112484,7261312746,46%1722,01
53TP Markowskiego81377,8176512449,19%1518,75
GSOR 1006 Scheme 791996,3278812147,11%1867,91
O-Ho81305,5674311850,85%1388,76
P.44 Pantera81518,3574511552,17%2292,96
Leopard Prototyp A91805,5485411258,93%1840,59
SU-100Y 6950,9158711258,04%1648,68
CS-5381122,0162210649,06%1460,74
Controcarro 1 Mk. 291804,9975110641,51%1560,67
O-Ni71207,5563010461,54%1916,80
FV601 Saladin81373,3784510355,34%1802,54
WZ-111G FT92268,6884410149,50%1898,69
TVP VTU Koncept81139,986399749,48%1441,05
Leopard 1102169,797389756,70%1917,83
Object 252U 81533,408499655,21%1700,40
leKpz M 41 90 mm 8912,905649651,04%1763,64
Hotchkiss EBR7841,456079454,26%2150,26
45TP Habicha71317,466669052,22%2120,57
M127927,705878653,49%1164,93
TVP T 50/51102002,196968551,76%1730,25
Mäuschen91529,856428237,80%1142,95
SMV CC-6781455,356828043,75%1532,97
P.43 ter71201,247777848,72%2077,25
Panhard AMD 178B6651,224777456,76%2145,88
25TP KSUST II5424,193627361,64%1117,99
Semovente M43 Bassotto6980,635297143,66%1603,40
Object 41681203,247157050,00%1454,33
40TP Habicha6861,544736858,82%1881,66
M53/M5591096,064896750,75%942,79
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5548,675326746,27%1424,40
AMX 50 Foch (155) 101809,025596651,52%1290,22
CS-63101986,985326538,46%1493,08
Type 4 Ju-To71324,167126457,81%1805,42
Panhard EBR 9091098,717976357,14%1821,71
Panhard EBR 105101077,024756338,10%1132,23
K-91102004,105966344,44%1488,63
Škoda T 256963,316826261,29%2142,64
Semovente M415643,363226154,10%1395,82
Indien-Panzer81359,437786149,18%1795,25
SMV CC-5671141,396325950,85%1479,78
O-I Experimental5574,055715756,14%1067,58
FSV Scheme A71192,288475752,63%2115,63
VK 100.01 (P)81427,558025644,64%1652,20
Škoda T 5091360,206705541,82%1099,51
P26/404428,873335453,70%1246,35
P.435465,913495354,72%1244,88
CS-5991750,388105352,83%1886,17
P.43 bis6737,835855251,92%1425,77
WZ-111-1G FT81628,196955244,23%1788,53
M10 RBFM 5873,046005152,94%1973,14
14TP4302,412724948,98%1072,80
TNH T Vz. 5191518,867354946,94%1296,99
Konštrukta T-34/1007956,114904751,06%1593,73
60TP Lewandowskiego102007,467744656,52%1436,36
Type 5781503,706754351,16%1600,84
SFAC 105 81650,745834264,29%1731,91
B.U.G.I.6864,936074158,54%1489,97
VK 30.02 (D)71087,458684062,50%2111,82
Type 4 Heavy91357,455464045,00%1084,86
M40/M4381168,365593948,72%1169,43
Škoda T 245588,205903560,00%1811,16
Type 95 Heavy4334,854433455,88%1167,54
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4328,154653458,82%1281,04
Type 3 Ju-Nu6947,204673050,00%1355,45
A-4471063,277523056,67%1801,14
AEC Armoured Car5889,536333050,00%2191,78
Staghound Mk. III6822,437333056,67%1812,68
AMX ELC bis5550,414742955,17%2424,41
Löwe 81290,897542839,29%1309,40
Object 430 Version II91626,747592740,74%1497,92
Lorraine 40 t 81681,267002733,33%2032,71
VK 30.02 (M)6879,196032626,92%1588,32
Excalibur 61355,207862548,00%2695,59
M446712,226092360,87%1230,72
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6629,576312356,52%1567,19
Vz. 44-17987,455262227,27%1084,87
Panhard AML Lynx 6x68863,145352142,86%1427,17
Controcarro 3 Minotauro102208,107002045,00%1357,96
Chrysler K GF 81242,406482050,00%1250,77
LT-432 81124,686021931,58%1763,36
Progetto M40 mod. 65101734,505901650,00%1316,92
M415324,503761450,00%386,91
M22269,384141361,54%1820,89
Lago4346,083301361,54%1276,12
Type 6891370,926201353,85%1025,02
M374149,421691233,33%232,07
M7 Priest3212,183311172,73%588,86
CS-4471098,006961163,64%1757,88
Excelsior 5360,604241050,00%568,63
Somua SM 81112,00667955,56%1130,39
DS PZInż5969,75684875,00%2688,03
Type 91 Heavy3269,88396862,50%1040,47
FV215b 101565,25883850,00%1227,81
SU-76G FT4838,75356812,50%2233,35
T-34-2G FT71552,25769850,00%2309,66
ST vz. 394572,86494771,43%2575,55
T28 Concept 71023,83430650,00%1478,47
TKS z n.k.m. 20 mm 2121,00140540,00%423,56
VK 30.01 (H)5524,40555560,00%1343,89
Mitsu 10851067,80510540,00%2600,24
T92 HMC10869,8017750,00%475,35
TS-54 81250,00782560,00%1217,86
Pz.Kpfw. 38 (t)3370,25429425,00%1529,60
Maus103087,50624425,00%2228,40
PTZ-78112674,25572450,00%1542,70
AMX 404703,33569366,67%4722,07
T-463152,33214366,67%608,45
T-34 shielded 5545,33463366,67%1406,24
BT-74366,00428250,00%1444,43
D1256,502132100,00%262,50
T1 HMC20,00105250,00%106,25
Panzerwagen 39 3453,00597250,00%2273,37
T-804269,00275250,00%1030,55
T-29 3174,00174250,00%440,14
Renault FT194,001551100,00%539,54
Renault Otsu1278,0027510,00%1307,31
4TP176,005310,00%103,82
Type 89 I-Go/Chi-Ro2742,0057610,00%4152,95
IS-7101972,0012291100,00%1340,65
Rheinmetall Skorpion G 8429,0035610,00%132,33
M24E2 Super Chaffee 6443,0022210,00%831,55
Caliban 8584,0031110,00%305,78
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6282,005661100,00%454,29
Super Hellcat 71487,0050110,00%1698,59

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 21/08/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 26/01/2025
Ayrıldı: 10/08/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/11/2021
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 01/03/2023
Ayrıldı: 31/01/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/11/2018
Ayrıldı: 24/11/2018
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 25/11/2018
Ayrıldı: 30/05/2019
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 15/02/2018
Ayrıldı: 03/11/2018
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 31/05/2019
Ayrıldı: 09/01/2020
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 08/02/2020
Ayrıldı: 12/02/2020
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 17/02/2020
Ayrıldı: 22/06/2020
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 24/10/2020
Ayrıldı: 11/03/2021