3jeka333

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 29/07/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar33848445201
Ortalama Seviye7,7810,009,409,16
Galibiyetler1704950,37%250,00%2146,67%10652,74%
Yenilgiler1639548,44%250,00%2453,33%9446,77%
Berabere4041,19%00,00%00,00%10,50%
Hayatta Kalınan Savaşlar733121,66%250,00%1124,44%5627,86%
İmha edilen Tanklar260450,7741,00360,801820,91
Yoketme Oranı0,982,001,061,26
Tespit edilen Tanklar480411,4261,50661,474352,16
Verilen Hasar1.093,493.229,752.157,641.990,04
Düşman üssü işgal puanı157140,4600,0050,1170,03
Üs savunma Puanı116320,3400,0000,0000,00
Deneyim521,42740,00558,33622,48
WN71063,091494,281155,831372,45
WN81374,822222,841759,561941,63
Toplam
Savaşlar33848
Ortalama Seviye7,78
Galibiyetler1704950,37%
Yenilgiler1639548,44%
Berabere4041,19%
Hayatta Kalınan Savaşlar733121,66%
İmha edilen Tanklar260450,77
Yoketme Oranı0,98
Tespit edilen Tanklar480411,42
Verilen Hasar1.093,49
Düşman üssü işgal puanı157140,46
Üs savunma Puanı116320,34
Deneyim521,42
WN71063,09
WN81374,82
Son 24 saat
Savaşlar4
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler250,00%
Yenilgiler250,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar250,00%
İmha edilen Tanklar41,00
Yoketme Oranı2,00
Tespit edilen Tanklar61,50
Verilen Hasar3.229,75
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim740,00
WN71494,28
WN82222,84
Son 7 gün
Savaşlar45
Ortalama Seviye9,40
Galibiyetler2146,67%
Yenilgiler2453,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1124,44%
İmha edilen Tanklar360,80
Yoketme Oranı1,06
Tespit edilen Tanklar661,47
Verilen Hasar2.157,64
Düşman üssü işgal puanı50,11
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim558,33
WN71155,83
WN81759,56
Son 30 gün
Savaşlar201
Ortalama Seviye9,16
Galibiyetler10652,74%
Yenilgiler9446,77%
Berabere10,50%
Hayatta Kalınan Savaşlar5627,86%
İmha edilen Tanklar1820,91
Yoketme Oranı1,26
Tespit edilen Tanklar4352,16
Verilen Hasar1.990,04
Düşman üssü işgal puanı70,03
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim622,48
WN71372,45
WN81941,63
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8000
Galibiyetler112,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler787,50%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar112,50%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,570,000,000,00
Tespit edilen Tanklar81,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar245,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı131,6300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim87,630,000,000,00
Toplam
Savaşlar8
Galibiyetler112,50%
Yenilgiler787,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar112,50%
İmha edilen Tanklar40,50
Yoketme Oranı0,57
Tespit edilen Tanklar81,00
Verilen Hasar245,50
Düşman üssü işgal puanı131,63
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim87,63
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar972000
Galibiyetler48049,38%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler49250,62%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar36637,65%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar6110,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,010,000,000,00
Tespit edilen Tanklar11221,1500,0000,0000,00
Verilen Hasar955,580,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı21372,2000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı41634,2800,0000,0000,00
Deneyim495,630,000,000,00
Toplam
Savaşlar972
Galibiyetler48049,38%
Yenilgiler49250,62%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar36637,65%
İmha edilen Tanklar6110,63
Yoketme Oranı1,01
Tespit edilen Tanklar11221,15
Verilen Hasar955,58
Düşman üssü işgal puanı21372,20
Üs savunma Puanı41634,28
Deneyim495,63
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar24150033
Galibiyetler109245,22%00,00%00,00%1648,48%
Yenilgiler131654,49%00,00%00,00%1751,52%
Berabere70,29%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar79332,84%00,00%00,00%1236,36%
İmha edilen Tanklar17450,7200,0000,00200,61
Yoketme Oranı1,080,000,000,95
Tespit edilen Tanklar20830,8600,0000,00290,88
Verilen Hasar1.649,710,000,001.549,36
Düşman üssü işgal puanı86783,5900,0000,002427,33
Üs savunma Puanı101564,2100,0000,00842,55
Deneyim651,810,000,00486,85
Toplam
Savaşlar2415
Galibiyetler109245,22%
Yenilgiler131654,49%
Berabere70,29%
Hayatta Kalınan Savaşlar79332,84%
İmha edilen Tanklar17450,72
Yoketme Oranı1,08
Tespit edilen Tanklar20830,86
Verilen Hasar1.649,71
Düşman üssü işgal puanı86783,59
Üs savunma Puanı101564,21
Deneyim651,81
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar33
Galibiyetler1648,48%
Yenilgiler1751,52%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1236,36%
İmha edilen Tanklar200,61
Yoketme Oranı0,95
Tespit edilen Tanklar290,88
Verilen Hasar1.549,36
Düşman üssü işgal puanı2427,33
Üs savunma Puanı842,55
Deneyim486,85

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar23000
Galibiyetler521,74%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1878,26%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar730,43%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar80,3500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar100,4300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.329,040,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı512,2200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10,0400,0000,0000,00
Deneyim415,830,000,000,00
Toplam
Savaşlar23
Galibiyetler521,74%
Yenilgiler1878,26%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar730,43%
İmha edilen Tanklar80,35
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar100,43
Verilen Hasar1.329,04
Düşman üssü işgal puanı512,22
Üs savunma Puanı10,04
Deneyim415,83
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (221)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T-34-856608,95398142450,42%1224,55
ISU-15281208,37455134652,30%1303,09
T-1091705,37585126653,87%1819,46
IS-381216,78501122148,98%1419,48
M41 Walker Bulldog8663,0047887449,31%1244,67
ELC EVEN 90 8627,0964985951,69%1292,36
T-54 ltwt.9851,7648982049,76%1275,83
T-5491210,4449877050,13%1231,52
Jagdpanzer E 100102057,0053369351,37%1528,66
T-62A101675,0151162345,75%1429,58
Panhard EBR 10510917,3662256349,91%995,85
AMX 13 9091049,1653854256,27%1756,86
LTTB8590,1645453852,97%1057,66
KV-26744,4242151350,88%1303,32
IS-7102029,5761649351,12%1740,27
T499976,9050147949,06%1444,02
Spähpanzer Ru 2519712,2444043846,12%1014,62
Tiger I7977,6348342652,35%1333,94
T-345213,5422042448,82%394,30
Strv 103B102082,4859941350,61%1420,48
Lorraine 40 t 81261,5471040850,49%1499,08
AMX 13 105101257,7465438253,40%1538,09
TVP T 50/51101722,9960037645,74%1300,07
T-103 81281,7873836949,86%1383,32
Jagdpanzer IV6683,3237836748,77%1272,71
Object 252U 81623,7282434257,89%1985,01
Type 586893,7455332160,44%1990,17
Churchill III 5451,2245931948,90%882,96
Strv 103-091575,2154430748,21%1349,45
Vz. 60S Dravec 102754,0179529756,23%2060,19
T3 HMC2155,3618029351,88%601,62
FV201 (A45) 7662,9542628948,10%824,55
MT-256144,4825927948,75%228,60
SU-1006618,4334327748,38%1040,28
T-100 LT10939,8145627746,21%1085,73
AMX 13 F3 AM6716,7241826847,76%1086,43
Jagdpanther II81328,4651726756,93%1449,68
Type T-345319,8728126251,15%806,90
Prototipo Standard B91269,2953524542,86%986,92
Concept 1B 92041,0782324252,07%1867,11
Type 5 Heavy102775,1191023754,01%2145,11
Bat.-Châtillon 25 t101787,5761623246,55%1467,01
IS7658,9537022446,43%739,57
SU-1527653,3036522454,91%822,57
Tiger (P)71144,6559222354,26%1683,65
Jagdtiger91961,0765722250,00%1810,66
P.435660,1441422052,27%1976,12
Panhard AML Lynx 6x68545,1845921949,32%852,52
Spähpanzer SP I C7685,6946521553,49%1416,87
Object 277101784,2055921446,26%1370,77
CS-63101971,8867121249,06%1609,14
Škoda T 256644,6240820648,06%1244,41
Ikv 90 Typ B7894,7843620149,25%1323,94
TVP VTU Koncept8762,5344720049,00%883,89
Konštrukta T-34/1007914,8550818952,91%1518,08
Grille 15101881,2063018956,08%1328,47
AMX 13 757569,5054618660,75%1282,55
leKpz M 41 90 mm GF 8625,8543918245,05%968,72
VK 100.01 (P)81102,8260418047,78%1127,09
BZ-1668983,1954217643,75%966,48
Maus101996,0379717255,23%1598,70
T376396,5234817048,82%998,55
Jagdpanther71076,4348816352,15%1546,72
SU-130PM 81637,5277315752,23%1705,47
Škoda T 5091631,8154014947,65%1456,71
53TP Markowskiego81135,2560014644,52%1185,23
E 7591756,3776114151,06%1629,40
Bat.-Châtillon 25 t AP91098,0459213955,40%1064,28
AMX 13 57 GF 7921,4485613846,38%2172,42
VK 30.01 (H)5375,4428713447,01%841,35
CS-52 LIS 81507,2673513351,88%2058,43
P.44 Pantera81080,6756513246,97%1266,17
SU-855363,8525213052,31%737,36
VK 36.01 (H)6635,2836513047,69%976,41
Cobra 91960,2484812752,76%1917,55
60TP Lewandowskiego102113,9767112446,77%1547,74
FV230 Canopener102204,7573612344,72%1634,63
P.43 bis6781,7542011949,58%1522,43
Emil I81106,7348411741,03%1003,94
StuG IV 5429,7328811649,14%970,22
Lorraine 155 mle. 507694,9944710947,71%676,19
Leopard Prototyp A91572,4570210748,60%1343,98
AMX 50 Foch B102120,7573510757,01%1619,23
Löwe 8898,8540110639,62%842,44
Centurion Action X102098,5767210445,19%1793,06
AMX 12 t6471,0941610054,00%1353,19
Ikv 65 Alt II6690,224239752,58%1285,14
BT-7 artillery 3249,942929754,64%983,29
VK 28.016343,183739548,42%879,46
SDP 58 Kilana81278,597449361,29%1454,54
StuG III Ausf. G5415,673019248,91%914,42
BT-7455,861219041,11%23,58
KV-137484,343599052,22%685,39
T6981075,446699047,78%1315,59
VK 16.02 Leopard5279,533168749,43%828,74
AMX 13 105 AM mle. 505246,072308345,78%348,32
VK 30.01 (P)6661,785488254,88%1143,16
BZ-587914,764997953,16%1100,87
FV227 Conceiver81173,257617946,84%1337,19
A-20564,051567742,86%43,92
FV229 Contender91575,488237751,95%1272,72
UDES 0381436,615447660,53%1800,27
T57 Heavy102211,917507549,33%1754,10
AMX ELC bis5412,623657450,00%1423,06
CS-5381020,476727346,58%1303,05
Ikv 1035467,583297252,78%1296,69
Lorraine 155 mle. 518865,395367136,62%787,44
50TP Tyszkiewicza91573,536516844,12%1377,77
AE Phase I 91464,747316852,94%1245,08
M24 Chaffee5277,433286738,81%781,12
Sturer Emil7901,855576648,48%1097,82
Mäuschen91275,417556653,03%1110,26
Rhm.-Borsig Waffenträger81513,656976547,69%1586,73
Char Futur 4 91856,317836556,92%1697,35
SDP 60 Gonkiewicza91798,398406453,13%1504,03
Hotchkiss EBR7624,634006446,88%1378,08
SMV CC-6781178,706896344,44%1254,21
KV-15451,103156352,38%894,05
Waffenträger auf Pz. IV91735,246655944,07%1509,70
Marder II3181,741595841,38%344,10
AMX 105 AM mle. 474271,462315743,86%797,36
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5360,263465757,89%1003,62
T675518,983305444,44%1156,88
Škoda T 245430,213105349,06%1269,51
T3092156,778315349,06%1843,82
T28 Prototype81857,219435362,26%2534,21
Black Rock 112001,757445139,22%1168,75
Progetto M40 mod. 65101761,665455038,00%1281,44
AMX AC mle. 4881452,547545044,00%1675,03
40TP Habicha6669,735074944,90%1233,93
Sturmpanzer II4204,821934951,02%580,31
M127729,694324930,61%663,45
Pz.Kpfw. II2266,813604862,50%1438,33
M10391830,988784845,83%1679,54
T54E191666,136754841,67%1440,44
Panhard AMD 178B6645,984534856,25%2297,95
M5A1 Stuart4176,112004727,66%367,27
14TP4353,832654654,35%1269,85
Lago4216,112774557,78%651,36
T-284261,332374557,78%772,34
UDES 14 Alt 581252,698034553,33%1658,45
Sav m/434210,952004434,09%331,38
AMX 50 Foch92187,739324452,27%2057,61
CS-4471075,027974365,12%1792,34
Kampfpanzer 50 t 91710,938084353,49%1425,92
P.43 ter7679,385124247,62%941,77
Semovente M43 Bassotto6703,074744141,46%992,47
ST-I91649,908714052,50%1585,15
FV4202 81007,735104050,00%1272,58
Strv 746817,903953933,33%1605,73
M5 Stuart4113,593073948,72%132,42
UDES 1691675,318883953,85%1895,54
Churchill VII61055,008163860,53%2188,52
KV-481626,669053855,26%2238,55
AMX 404174,702803754,05%577,29
T3281718,229373751,35%2200,95
E 100102034,928633655,56%1544,96
122 TM 81399,897013652,78%1677,26
SMV CC-567987,176513545,71%1317,88
CS-5991438,267343548,57%1318,54
Chrysler K GF 8883,654693438,24%704,60
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4323,362943351,52%1037,96
FV224 Chopper71060,277303348,48%1156,65
45TP Habicha71098,787903256,25%1596,36
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4261,232003151,61%532,30
Durchbruchswagen 24234,292943141,94%474,58
Panhard EBR 909575,976193141,94%650,81
KV-371312,288432951,72%1862,25
Taschenratte112140,769582958,62%1255,05
Controcarro 1 Mk. 291428,397802850,00%1165,20
25TP KSUST II5474,893982762,96%1257,61
Pz.Kpfw. II Luchs4314,243672560,00%1398,85
Caernarvon81589,388732445,83%1768,81
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8905,005662445,83%801,52
Pz.Kpfw. III Ausf. E3160,171972339,13%299,07
ARL V396962,617012360,87%2108,45
T28 Concept 7810,913622339,13%896,30
T2971646,689962254,55%2599,00
SDP 44 Burza6867,366402259,09%1512,62
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3120,771632240,91%160,97
BT-2261,761212157,14%175,01
Black Prince71512,6210182152,38%2642,53
B.U.G.I.6775,676212161,90%1387,78
Controcarro 3 Minotauro102166,336922147,62%1461,33
AMX AC mle. 4671277,297632152,38%1782,36
Tiger II8835,954912040,00%709,99
IS-6 8308,802592020,00%31,84
M446575,854782055,00%858,67
Strv m/40L3243,842321936,84%775,09
M8A14358,533231952,63%926,55
AMX 38377,061401838,89%2,99
T110E4101849,567151855,56%1212,53
Kolohousenka1111,471811560,00%522,33
DS PZInż5516,074531546,67%990,64
Strv m/425592,365031457,14%1688,59
M40/M438980,366731450,00%908,32
T 55A 91724,076791464,29%1914,77
Ikv 723202,543021369,23%660,03
T110E5102102,156811346,15%1459,41
Leo7860,924791266,67%1593,46
Lorraine 39L AM3129,502541258,33%382,20
Pz.Kpfw. II Ausf. G3198,502991275,00%878,77
Bat.-Châtillon 12 t8636,425111258,33%1256,70
T1 Cunningham1158,451951154,55%944,58
T-26253,36911163,64%201,26
T56 GMC3241,822281154,55%854,21
Bat.-Châtillon 155 559758,56683966,67%705,90
T-463131,86184742,86%350,57
MS-11117,408950,00%404,33
Strv fm/21194,50314475,00%535,15
Pvlvv fm/422191,00358450,00%793,47
SDP 57 Gowika71035,50706450,00%1282,57
T-45 2259,50318475,00%1747,95
EMIL 1951 81281,25584425,00%1107,70
Strv m/382252,67373333,33%1095,42
Carro da Combattimento 45 t 10981,67310333,33%371,87
TKS z n.k.m. 20 mm 2405,0029410,00%3323,16
Renault Otsu131,005010,00%0,00
L-60 20,002381100,00%261,00
Light Mk. VIC 218,005410,00%0,00
43 M. Toldi III 3180,0010410,00%550,89

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 29/07/2025
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 07/12/2024
Ayrıldı: 28/07/2025
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 07/12/2024