2taille

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 19/12/2024

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3599126108314
Ortalama Seviye6,407,587,567,08
Galibiyetler1841851,17%934,62%5450,00%15950,64%
Yenilgiler1713747,61%1765,38%5349,07%15449,04%
Berabere4361,21%00,00%10,93%10,32%
Hayatta Kalınan Savaşlar999827,78%623,08%3330,56%10332,80%
İmha edilen Tanklar306490,85230,881251,163811,21
Yoketme Oranı1,181,151,671,81
Tespit edilen Tanklar411031,14331,271241,153641,16
Verilen Hasar837,051.470,771.676,701.526,02
Düşman üssü işgal puanı625141,7400,001401,306512,07
Üs savunma Puanı208410,5800,0000,001460,46
Deneyim506,80728,15828,03812,50
WN71114,741029,651436,691526,73
WN81341,601468,731848,201902,13
Toplam
Savaşlar35991
Ortalama Seviye6,40
Galibiyetler1841851,17%
Yenilgiler1713747,61%
Berabere4361,21%
Hayatta Kalınan Savaşlar999827,78%
İmha edilen Tanklar306490,85
Yoketme Oranı1,18
Tespit edilen Tanklar411031,14
Verilen Hasar837,05
Düşman üssü işgal puanı625141,74
Üs savunma Puanı208410,58
Deneyim506,80
WN71114,74
WN81341,60
Son 24 saat
Savaşlar26
Ortalama Seviye7,58
Galibiyetler934,62%
Yenilgiler1765,38%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar623,08%
İmha edilen Tanklar230,88
Yoketme Oranı1,15
Tespit edilen Tanklar331,27
Verilen Hasar1.470,77
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim728,15
WN71029,65
WN81468,73
Son 7 gün
Savaşlar108
Ortalama Seviye7,56
Galibiyetler5450,00%
Yenilgiler5349,07%
Berabere10,93%
Hayatta Kalınan Savaşlar3330,56%
İmha edilen Tanklar1251,16
Yoketme Oranı1,67
Tespit edilen Tanklar1241,15
Verilen Hasar1.676,70
Düşman üssü işgal puanı1401,30
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim828,03
WN71436,69
WN81848,20
Son 30 gün
Savaşlar314
Ortalama Seviye7,08
Galibiyetler15950,64%
Yenilgiler15449,04%
Berabere10,32%
Hayatta Kalınan Savaşlar10332,80%
İmha edilen Tanklar3811,21
Yoketme Oranı1,81
Tespit edilen Tanklar3641,16
Verilen Hasar1.526,02
Düşman üssü işgal puanı6512,07
Üs savunma Puanı1460,46
Deneyim812,50
WN71526,73
WN81902,13
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar157000
Galibiyetler5434,39%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9661,15%00,00%00,00%00,00%
Berabere74,46%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4025,48%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar980,6200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,840,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1160,7400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.709,100,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1130,7200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1390,8900,0000,0000,00
Deneyim525,010,000,000,00
Toplam
Savaşlar157
Galibiyetler5434,39%
Yenilgiler9661,15%
Berabere74,46%
Hayatta Kalınan Savaşlar4025,48%
İmha edilen Tanklar980,62
Yoketme Oranı0,84
Tespit edilen Tanklar1160,74
Verilen Hasar1.709,10
Düşman üssü işgal puanı1130,72
Üs savunma Puanı1390,89
Deneyim525,01
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar175000
Galibiyetler8045,71%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler8649,14%00,00%00,00%00,00%
Berabere95,14%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5933,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1210,6900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,040,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2281,3000,0000,0000,00
Verilen Hasar997,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5323,0400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6033,4500,0000,0000,00
Deneyim413,620,000,000,00
Toplam
Savaşlar175
Galibiyetler8045,71%
Yenilgiler8649,14%
Berabere95,14%
Hayatta Kalınan Savaşlar5933,71%
İmha edilen Tanklar1210,69
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar2281,30
Verilen Hasar997,75
Düşman üssü işgal puanı5323,04
Üs savunma Puanı6033,45
Deneyim413,62
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6000
Galibiyetler233,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler466,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar350,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar30,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar817,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim329,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar6
Galibiyetler233,33%
Yenilgiler466,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar350,00%
İmha edilen Tanklar40,67
Yoketme Oranı1,33
Tespit edilen Tanklar30,50
Verilen Hasar817,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim329,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar437000
Galibiyetler15134,55%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler27963,84%00,00%00,00%00,00%
Berabere71,60%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar10624,26%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2440,5600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,740,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5391,2300,0000,0000,00
Verilen Hasar488,420,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5431,2400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3400,7800,0000,0000,00
Deneyim258,860,000,000,00
Toplam
Savaşlar437
Galibiyetler15134,55%
Yenilgiler27963,84%
Berabere71,60%
Hayatta Kalınan Savaşlar10624,26%
İmha edilen Tanklar2440,56
Yoketme Oranı0,74
Tespit edilen Tanklar5391,23
Verilen Hasar488,42
Düşman üssü işgal puanı5431,24
Üs savunma Puanı3400,78
Deneyim258,86
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2460000
Galibiyetler124250,49%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler113846,26%00,00%00,00%00,00%
Berabere803,25%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar89036,18%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar15560,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,990,000,000,00
Tespit edilen Tanklar27961,1400,0000,0000,00
Verilen Hasar978,930,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı61942,5200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı94103,8300,0000,0000,00
Deneyim503,170,000,000,00
Toplam
Savaşlar2460
Galibiyetler124250,49%
Yenilgiler113846,26%
Berabere803,25%
Hayatta Kalınan Savaşlar89036,18%
İmha edilen Tanklar15560,63
Yoketme Oranı0,99
Tespit edilen Tanklar27961,14
Verilen Hasar978,93
Düşman üssü işgal puanı61942,52
Üs savunma Puanı94103,83
Deneyim503,17
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1447000
Galibiyetler66746,10%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler73450,73%00,00%00,00%00,00%
Berabere463,18%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar47232,62%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar9680,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,990,000,000,00
Tespit edilen Tanklar18391,2700,0000,0000,00
Verilen Hasar851,590,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı34862,4100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı21461,4800,0000,0000,00
Deneyim408,550,000,000,00
Toplam
Savaşlar1447
Galibiyetler66746,10%
Yenilgiler73450,73%
Berabere463,18%
Hayatta Kalınan Savaşlar47232,62%
İmha edilen Tanklar9680,67
Yoketme Oranı0,99
Tespit edilen Tanklar18391,27
Verilen Hasar851,59
Düşman üssü işgal puanı34862,41
Üs savunma Puanı21461,48
Deneyim408,55
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar242000
Galibiyetler11246,28%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12852,89%00,00%00,00%00,00%
Berabere20,83%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8033,06%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1870,7700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,150,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1450,6000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.812,710,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı920,3800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3141,3000,0000,0000,00
Deneyim606,900,000,000,00
Toplam
Savaşlar242
Galibiyetler11246,28%
Yenilgiler12852,89%
Berabere20,83%
Hayatta Kalınan Savaşlar8033,06%
İmha edilen Tanklar1870,77
Yoketme Oranı1,15
Tespit edilen Tanklar1450,60
Verilen Hasar1.812,71
Düşman üssü işgal puanı920,38
Üs savunma Puanı3141,30
Deneyim606,90
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (667)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Pz.Kpfw. II2329,0744552363,67%2060,16
VK 30.01 (H)5422,2830838244,24%862,98
KV-856604,5132934642,77%947,02
Leopard Prototyp A91177,4146033243,07%955,34
Panther7595,8140732449,69%822,42
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2448,1759930864,94%1857,79
WZ-111 model 1-491640,8262226851,49%1640,31
T-4481044,2157425555,29%1583,94
Indien-Panzer8669,2837925541,18%651,43
T28 Prototype81429,0357425450,39%1606,58
ARL 446545,9632524146,06%847,57
ISU-15281425,0856523252,59%1584,80
IS71036,8749821445,79%1493,29
WZ-1328756,0847220750,72%1272,57
Bat.-Châtillon 12 t8715,1455020453,43%1294,82
T-1091688,1063720247,52%1679,45
Lorraine 155 mle. 5181065,4856320050,00%1144,07
BT-7 artillery 3328,9940219860,10%1625,29
T1 Cunningham1140,4624519755,33%873,70
Type 586659,8248619652,55%1399,77
Tiger (P)71013,0652819652,04%1462,58
T-34-281098,3555619153,93%1691,60
STA-181220,4559718755,08%1683,39
KV-15411,6731218745,99%757,40
T2 Light Tank 2258,6347918454,89%1307,38
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4431,2348618053,89%1162,48
E 7591271,4853117750,85%1138,99
Caernarvon81086,9450917647,16%1242,78
Bat.-Châtillon 155 5591072,4556517545,71%927,56
VK 30.02 (D)7419,9931117033,53%383,52
T-437798,4855816855,95%1412,61
Cromwell6630,0744016657,83%1344,60
Type 5 Chi-Ri7990,6756316651,81%1845,54
Panther II81071,0854916652,41%1634,23
Pz.Kpfw. III/IV5222,3224616355,83%516,41
11081298,3755516251,85%1594,98
Lorraine 155 mle. 507830,1443516053,13%1137,69
AMX M4 mle. 4571083,6157315752,23%1696,31
T6981157,9655115649,36%1474,58
Churchill VII6496,8841015443,51%741,06
AMX 13 757560,1349715347,71%1092,39
WZ-1317604,8245115248,03%1149,82
AMX 13 9091002,9555415053,33%1664,51
M2 Light2905,6671314969,13%5562,23
KV-481331,0157814852,03%1731,90
T71 DA7710,4349314454,86%1516,33
WZ-132A9733,2861614356,64%1038,63
T-34-17984,2853014057,14%1658,66
BDR G1 B5317,9125513743,80%421,82
Churchill I5420,6233813652,21%820,47
Black Prince7908,4252013651,47%1307,83
Jagdpanther71284,1861313354,14%2111,67
AMX 12 t6214,0234013353,38%449,76
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3410,4951813360,15%1426,15
AMX ELC bis5207,8629713242,42%480,01
M53/M5591067,6768113249,24%921,09
Type T-345311,7827913146,56%739,85
T-1506513,8133512944,19%725,77
MT-256431,0538712952,71%1259,41
M41 Walker Bulldog8875,0154212951,94%1712,09
Konštrukta T-34/1007901,5562412755,12%1548,95
Leo71074,3964812762,99%2143,54
ARL V396689,9837912744,88%1229,07
Panhard AMD 178B6365,6332012646,03%912,27
T-54 ltwt.9952,4169612647,62%1349,76
Škoda T 256662,1745212552,80%1306,73
ST-I91513,8166112552,00%1456,46
T25/271118,8050512542,40%1701,04
AMX 50 10081286,5858012450,00%1440,28
T2971267,0458612458,87%1978,50
M10 Wolverine5345,4026212445,16%620,73
A-447990,3452512251,64%1629,43
M4A3E2 Sherman Jumbo6718,4547112152,89%1631,71
LTTB8703,7655012057,50%1404,29
Type 64 6577,4353212056,67%1609,71
O-Ho81316,2467811947,90%1576,06
KV-37972,9749311952,94%1223,31
T2071101,7360911852,54%1762,39
Challenger71001,3751011853,39%1421,53
SU-1006906,5947611758,12%1879,52
M5 Stuart4187,5332511653,45%435,37
FV3046662,8032911654,31%1235,90
Spähpanzer SP I C7653,3448011642,24%1324,78
S-5171107,3358111547,83%1505,23
T3091623,6954911548,70%1366,62
Comet7995,3056111555,65%1975,42
VK 30.01 (P)6579,0139111346,02%909,86
T-5491325,0557211348,67%1309,94
IS-271214,3259611257,14%1879,59
SU-100M171073,5650911153,15%1574,53
T3281316,3558011055,45%1692,57
AT 1581336,0470710966,97%1737,89
AMX 13 F3 AM6711,0234910847,22%1056,85
M446699,9444610849,07%1210,17
Matilda4356,3532810755,14%1059,01
G.W. Panther7819,7148310745,79%877,97
E 100101460,3653510747,66%1040,51
Sturer Emil7983,0547310749,53%1355,34
SU-15271129,1154610460,58%1836,35
M26 Pershing8894,7257110458,65%1163,22
BT-7497,2618610350,49%169,82
T499726,6857610247,06%932,85
WZ-12091283,1660510148,51%1267,84
VK 45.02 (P) Ausf. A81316,4159810152,48%1596,75
T14 5587,7752010053,00%1211,25
M18 Hellcat6499,7834110048,00%790,43
Cromwell B 6784,9360410061,00%1806,64
StuG III Ausf. G5319,762299943,43%523,11
T34 81370,327319957,58%1975,80
Type 6191454,337229949,49%1295,76
Ikv 90 Typ B7972,105149957,58%1537,71
KV-220-2 5742,086249850,00%1506,40
T-345329,673049755,67%887,50
M4A1 Sherman5413,603619764,95%1316,14
M75346,363369738,14%1178,54
T216395,324409751,55%1045,01
VK 100.01 (P)81287,886359744,33%1521,36
M3 Lee4189,072049653,13%570,64
T2881449,386339655,21%1700,14
AT 86682,615039656,25%1377,51
Type 4 Chi-To6674,925089550,53%1375,93
Rhm.-Borsig Waffenträger81557,746309452,13%1667,37
Object 43091587,187989443,62%1348,19
Heavy Tank No. VI 6926,566249453,19%1720,17
O-Ni71160,147299363,44%1787,90
LPT-67 Šelma9736,066989352,69%937,33
AT 771071,086009349,46%1377,81
G.W. Tiger (P)8972,236279344,09%1040,53
Panhard AML Lynx 6x68690,236339347,31%1283,33
Vz. 64 Blesk8587,326359250,00%919,82
M40/M4381097,955979254,35%1325,84
M-VI-Y91667,669039258,70%1701,66
Excelsior 5760,456029248,91%1712,29
Škoda T 245432,733059050,00%1195,29
T1 Heavy5520,033929046,67%1023,35
Progetto CC55 mod. 5481266,876169046,67%1364,95
M127880,346059054,44%1123,35
Pz.Sfl. IVc5556,923389044,44%1294,87
Ikv 65 Alt II6711,584198952,81%1362,20
Strv 103B102149,877798953,93%1488,47
Tortoise91457,116688943,82%1039,57
Löwe 81324,289128966,29%1680,92
T-34-2G FT71171,865588850,00%1858,20
M66784,554328748,28%1339,06
A-436635,494578760,92%1571,07
Ares 8591451,558428751,72%1287,17
Tiger II8937,914188637,21%910,52
VK 16.02 Leopard5272,442968650,00%835,96
Churchill III 5684,637558662,79%1669,61
VK 28.016485,414718549,41%1275,66
KV-26643,684798551,76%996,07
Valentine II 4429,285118561,18%1915,72
M374258,691738432,14%670,64
Ferdinand81125,605678445,24%1057,46
Pz.Kpfw. I Ausf. C3279,114048445,24%1508,09
SU-86615,063648351,81%770,32
E 5091599,876278345,78%1530,64
Nashorn6710,943728340,96%1115,32
Type 3 Chi-Nu Kai 5662,985218362,65%2244,43
Strv m/425400,192938146,91%1110,16
Sherman Firefly6772,284578051,25%1690,21
Pz.Kpfw. III Ausf. J4148,231898046,25%193,79
Charioteer81399,995628046,25%1528,38
SMV CC-6781158,387067945,57%1216,37
SU-855480,902997844,87%1005,55
T404298,642237847,44%700,82
Leopard 1101565,055807837,18%1001,60
Hummel6688,914207746,75%888,06
M7 Priest3331,511877738,96%725,01
Conqueror91731,047447643,42%1629,14
59-166443,784037644,74%1254,10
IS-7102141,648487650,00%1748,79
S35 CA5428,322727651,32%821,79
Crusader 5.5-in. SP7833,204967640,79%1170,42
CS-447898,285217554,67%1365,83
FV2078980,655277542,67%979,50
T7 Combat Car 2222,593727562,67%1338,58
O-I6884,975237456,76%1738,27
FV229 Contender91915,357677432,43%1546,40
TVP VTU Koncept8853,304797345,21%1007,64
45TP Habicha71204,036477347,95%1690,62
Grille5390,582697245,83%743,43
Ares 7581421,659087251,39%1934,60
T3 HMC2178,391867132,39%689,59
Bishop5527,302867143,66%1192,21
HWK 128668,275697150,70%1161,36
O-I Experimental5781,844607052,86%1750,09
Object 430 Version II91856,348787051,43%1898,44
Jagdpanzer IV6781,584336944,93%1614,39
P.43 ter71047,936226959,42%1892,04
Pz.Kpfw. II Luchs4365,074136956,52%1754,79
Waffenträger auf Pz. IV91741,946746947,83%1321,82
FV4202 81255,558436956,52%1904,72
Prototipo Standard B91775,068576860,29%1873,55
212A91247,877626857,35%1235,69
SU-122A5419,822836852,94%988,28
T376424,264426857,35%1217,33
LTP 3155,962166851,47%627,22
Type 3 Chi-Nu5381,493256758,21%1105,32
Crusader6225,872286746,27%463,58
Leichttraktor184,301656741,79%182,07
Ikv 1035476,153226755,22%1223,61
Object 70491932,586936756,72%1566,38
T9591875,347496747,76%1569,54
Staghound Mk. III6594,424636743,28%985,85
IS-M81070,317176758,21%1266,13
M415445,922766642,42%574,85
SMV CC-5671020,335566654,55%1528,65
Pz.Kpfw. III Ausf. E3310,303746660,61%1200,69
SDP 60 Gonkiewicza91845,298186648,48%1397,11
T-50562,551906648,48%88,78
Ares 90101761,557846645,45%1359,50
Pz.Kpfw. 5581624,808996643,94%1403,60
AMX Chasseur de chars 8891,716056645,45%1069,20
ST vz. 394289,622776553,85%997,77
Type 1 Chi-He4259,692316546,15%672,94
40TP Habicha6652,694456553,85%1291,27
AMX 404109,421706549,23%241,39
CS-538961,146886547,69%1285,13
Covenanter5149,401786538,46%239,42
SDP 58 Kilana81361,267256549,23%1431,09
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5236,692536552,31%511,04
B14130,421766448,44%180,48
50TP Tyszkiewicza91682,667606454,69%1738,54
Controcarro 1 Mk. 291908,068936453,13%1777,26
M10391661,697896460,94%1637,38
FV217 Badger102669,509616456,25%2056,03
GSOR 1006 Scheme 791878,928616453,13%1964,17
VK 45.02 (P) Ausf. B91604,687116350,79%1476,60
Progetto C50 mod. 6691827,388446152,46%1640,85
Ho-Ri 281352,347886157,38%1675,41
14TP4235,702916051,67%862,15
AMX 65 t81022,936866051,67%1127,26
LHMTV8508,286146046,67%713,42
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4253,392295954,24%609,66
P.44 Pantera81289,925935947,46%1793,41
SU-85B4326,322395947,46%761,05
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4135,032145949,15%295,88
Alecto4177,921865942,37%254,49
Bat.-Châtillon 25 t AP91350,666935855,17%1433,40
Object 41681070,906405841,38%1300,12
Type 1 Ho-Ni II 4672,796585853,45%1501,61
AMX AC mle. 4881230,637385761,40%1429,70
AC 1 Sentinel 4514,045995740,35%1979,84
E 25 7930,936465757,89%1438,42
A25 Harry Hopkins I 4589,076915747,37%1776,02
FCM 36 Pak 40 3464,894095641,07%1213,06
SU-14-281065,207335658,93%1130,71
WZ-131G FT61088,617455655,36%2271,04
Archer5517,073085644,64%1117,24
P.43 bis6804,845405558,18%1726,15
Emil I8984,026085549,09%977,04
SU-263147,821305541,82%203,81
AT 25476,243545545,45%1072,02
Somua SAu 404167,801835554,55%339,92
Hotchkiss EBR7437,624505545,45%793,35
Mäuschen91057,026645547,27%833,89
T-127 3305,293645550,91%1230,63
Vz. 44-17850,946025444,44%965,05
BZ-587971,767505453,70%1254,82
Birch Gun4263,071875442,59%844,70
TOG II* 6779,265415453,70%1255,62
Type 62 7441,004365343,40%715,85
Strv 746809,645245349,06%1677,51
M5A1 Stuart4128,042095339,62%184,70
UDES 14 Alt 581137,576935349,06%1419,83
Centurion Mk. 7/191223,987065345,28%1070,97
Tetrarch 2386,194445345,28%2203,08
AMX 13 105 AM mle. 505364,962605242,31%648,64
Maus101942,697745242,31%1387,70
CS-5991505,467565248,08%1305,67
AMX AC mle. 467931,084665257,69%1447,35
GSR 3301 Setter7575,565975261,54%1522,79
Tiger I71086,206695150,98%1435,76
Type 4 Heavy91124,786355143,14%832,16
Panhard EBR 10510394,083485139,22%168,36
FV601 Saladin8789,186785154,90%895,94
WZ-111-1G FT81197,087165066,00%1381,90
BZ-1668911,826675046,00%923,89
M24 Chaffee5325,363975052,00%969,46
AMX M4 mle. 5191671,208165042,00%1269,97
Light Mk. VIC 2134,042475050,00%659,00
VK 36.01 (H)6914,495654951,02%1897,80
Sherman III5494,084274959,18%1485,74
T54E191416,636764948,98%1224,59
P.435478,563504858,33%1455,82
T-284232,582304847,92%592,78
B.U.G.I.6814,564644852,08%1508,11
Type 4 Ju-To71062,817134852,08%1290,74
Object 268 Version 4102019,505794854,17%1451,59
112 81008,507144843,75%1056,65
AMX 50 12091259,536334742,55%999,93
SDP 44 Burza6943,835374746,81%1718,58
Type 6892309,3010424757,45%2366,53
KV-137648,664584761,70%1154,98
IS-2-II81099,307254656,52%1239,30
Valentine3324,112764553,33%1317,98
Wespe3289,931844551,11%1097,21
FV224 Chopper71030,807934557,78%1316,99
P26/404371,253004438,64%923,78
Škoda T 177482,896754459,09%1039,12
105 leFH18B2 5838,915994358,14%1747,63
IS-2 71229,236174360,47%1952,06
Lago4338,292954257,14%1091,91
Emil II91822,408834252,38%1675,16
IS-381314,955534252,38%1577,93
Gabler’s Destroyer 5413,485214250,00%1165,34
T1E6 2234,143214257,14%1189,80
TNH T Vz. 5191548,348574151,22%1489,61
M36 Jackson6932,885004163,41%1845,78
M8A14271,762644158,54%711,31
IS-3-II91822,009154156,10%1689,76
AC 4 Experimental 6918,416594156,10%1960,67
Hotchkiss H352156,232034052,50%619,08
WZ-113G FT102214,858384055,00%1699,24
G.W. Tiger91102,408174065,00%1040,39
AMX 105 AM mle. 474333,552644057,50%1268,90
UDES 0381442,956373943,59%1585,08
T56 GMC3141,231633948,72%334,17
Ho-Ri 192346,8210443971,79%2352,58
Type 3 Ho-Ni III5431,822833958,97%840,94
60G FT5518,264733948,72%1128,38
Marder 38T4319,692583948,72%730,54
FV4004 Conway91727,107763951,28%1485,65
Matilda Black Prince 5655,774993948,72%2015,45
SU-54245,052303844,74%411,06
Škoda T 40 6847,716323863,16%1928,01
25TP KSUST II5524,383953762,16%1447,84
Jagdtiger91869,198323756,76%1605,23
Pz.Kpfw. T 25 5710,165933743,24%2140,52
VK 30.01 (D)6509,833943641,67%836,08
A-205137,201853548,57%280,77
FSV Scheme A7643,947633565,71%1071,20
Type 2597 Chi-Ha3188,212193452,94%614,89
Type 95 Ji-Ro6794,124863461,76%1351,01
E 50 Ausf. M101394,765433447,06%1032,79
Excalibur 61048,747053441,18%1833,44
Renault FT1134,582223357,58%794,98
Type 95 Heavy4385,303463351,52%1481,25
AEC Armoured Car5458,153383339,39%763,67
Versuchspanzer 5791695,187763333,33%1329,76
SU-130PM 81487,066213345,45%1651,69
T-45 2315,883803345,45%1797,17
T-28E with F-30 4799,487643357,58%2419,43
Renault FT 75 BS274,221093250,00%263,10
SDP 40 Zadymka5747,223853243,75%1679,04
FV215b (183) 10475,253843243,75%112,71
Object 14010699,223873240,63%291,43
M-III-Y81223,258483256,25%1560,35
Pz.Kpfw. 38 (K) 5890,298253164,52%2055,83
Matilda IV 5529,615893161,29%1398,08
Strv S1 81429,426583151,61%1436,01
UDES 1691752,309783060,00%1906,34
Semovente M415626,473503043,33%1221,86
T26E4 SuperPershing 8727,705373043,33%672,19
Object 70592050,7010273066,67%2173,39
Sturmpanzer I Bison364,281102948,28%77,60
Renault UE 573107,861372955,17%217,01
M46 Patton91632,837412944,83%1412,17
Valiant 5677,697432962,07%1649,20
Škoda T 5091812,436312842,86%1755,84
Sav m/434278,932902864,29%792,25
Škoda T 15A 4796,049062864,29%1816,48
Rheinmetall Panzerwagen10848,256362842,86%744,32
T-463122,001892751,85%393,19
Type 97 Te-Ke 2184,932422755,56%992,95
SDP 57 Gowika71472,488372748,15%2314,45
SU-10181081,965182737,04%1157,47
Somua S353257,853092766,67%835,39
WZ-120-1G FT 81807,679482766,67%2196,80
53TP Markowskiego81168,088602673,08%1386,37
Centurion Mk. I81129,967752653,85%1537,13
Marder II3209,732302673,08%741,74
Universal Carrier 2-pdr2251,731942642,31%888,88
SARL 424371,273372646,15%1307,19
Ares 90 C111799,888922657,69%1208,27
Rheinmetall Skorpion G 81393,628522676,92%1474,50
Progetto M35 mod. 46 81203,317522657,69%1540,29
43 M. Toldi III 3170,002262642,31%722,58
Lorraine 39L AM3149,401362548,00%355,82
DS PZInż5687,523002540,00%1371,16
Semovente M43 Bassotto6772,923622544,00%1079,53
SU-76G FT4342,443022564,00%840,83
Cruiser Mk. IV4366,242592568,00%1212,25
Cruiser Mk. III3101,641652544,00%245,59
Conqueror Gun Carriage10842,203732528,00%419,13
Ram II 5676,527062556,00%1899,85
AMX 38385,961802450,00%109,77
Type 89 I-Go/Chi-Ro2192,752862441,67%642,92
BZ-75101922,337762445,83%1270,20
T110E4101954,216792437,50%1273,68
Achilles6505,462972429,17%767,69
AMX 30 1er prototype91077,177052454,17%951,50
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5869,337712437,50%2400,95
KV-1 shielded 5856,679102458,33%1858,68
T-29 3465,004772450,00%1772,50
Grant4547,704332369,57%2426,17
Vickers Medium Mk. III3121,961302343,48%252,33
Ikv 723282,912662352,17%903,89
SU-182108,301142347,83%498,23
Renault G15332,702662334,78%609,92
Type 5781278,137582339,13%1253,38
FV227 Conceiver81206,488312356,52%1489,83
ARMT 5726,226872356,52%1823,87
LT-432 8903,484682347,83%1788,50
Churchill Crocodile 61366,0010542356,52%2522,90
Pz.Kpfw. 35 (t)288,501462250,00%291,13
BT-2277,091262240,91%122,61
Sexton II3164,091872254,55%615,00
TNH 105/10008994,327292250,00%1059,71
Type 91 Heavy3176,091772236,36%386,45
113101243,004972227,27%710,44
Chi-To SP71159,826912250,00%1190,43
M4 Improved 5883,598692268,18%2873,24
Object 703 Version II 8801,005452250,00%698,10
Sexton I 3460,643542263,64%1782,48
Dicker Max 6890,505732250,00%1917,26
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5619,457042263,64%1773,85
Panzerjäger I2279,002462157,14%1133,26
Panzerwagen 39 3408,765332142,86%2131,68
M48A5 Patton101539,105802128,57%966,72
T-50-2 6564,575682152,38%1612,94
Matilda LVT 4684,107422166,67%1740,57
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5713,676752147,62%1624,10
Turán III prototípus 5733,717162152,38%1962,21
LT vz. 383268,603272075,00%1305,18
T1 HMC224,35932055,00%152,38
M2 Medium Tank3113,651992060,00%357,62
T18 HMC3113,701272040,00%263,00
MTLS-1G14 3556,506652050,00%3161,17
T-115 51220,2010972070,00%2527,83
Pudel 61034,849131963,16%2042,45
Vickers Medium Mk. II2448,633841968,42%2777,23
Pz.Kpfw. 38 (t)3196,582331957,89%724,01
SU-76M4146,261801957,89%324,53
Type 3 Ju-Nu6521,846101968,42%717,35
T-703309,262581926,32%1220,91
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6701,055611952,63%2084,14
Strv m/42-57 Alt A.2 61059,956921952,63%2141,63
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2165,632991957,89%826,77
Fiat 30001251,283351861,11%1770,95
T-34-856579,894021855,56%1178,72
Carro d'assalto P.8871136,837171861,11%1744,75
T-26265,83851827,78%71,10
AT-12159,891301833,33%470,63
Cruiser Mk. II2125,721501850,00%406,06
Mitsu 1085587,395211861,11%1124,23
VK 20.01 (D)4120,501821844,44%143,77
Cromwell Applique 5888,619101877,78%2084,53
ELC EVEN 90 8429,066881855,56%769,97
Straussler V–4/40 3643,396331833,33%2955,96
D23169,532041758,82%568,39
10TP3186,652201747,06%673,13
Type 98 Ke-Ni3237,062871770,59%1083,52
IS-4101398,945611741,18%944,42
Valentine AT4241,182601770,59%784,08
Pz.Kpfw. II Ausf. G3178,712431764,71%757,82
T110E3101560,715681741,18%989,61
M-II-Y71596,7110571758,82%2943,32
Taschenratte112247,189781752,94%1262,88
MKA 2502,295861758,82%2729,39
T25 Pilot Number 1 8895,945031735,29%1027,12
VK 45.03 71359,829411758,82%2165,97
4TP1158,192121662,50%793,89
Strv 103-091867,567431643,75%1662,35
Cruiser Mk. I1157,061781637,50%629,76
M3G FT3280,132271656,25%853,17
T675489,194061656,25%1177,57
AMX 50 Foch (155) 10768,943391637,50%248,08
StuG IV 5527,814271643,75%1278,28
Chi-Ni2126,001911526,67%417,22
Vickers Mk. E Type B274,131321540,00%63,88
MS-11131,271871546,67%615,09
Sturmpanzer II4300,331431526,67%838,57
G.W. E 100101413,807571566,67%1175,21
M16/43 Sahariano 3623,537671560,00%2310,67
Turtle Mk. I 81148,005641540,00%878,86
IS-3A 81225,407721546,67%1107,98
Bretagne Panther 6704,006231546,67%1194,88
M3A3 Stuart 3658,606981546,67%1944,74
Strv m/40L3317,572731421,43%1188,74
Renault FT AC253,141091457,14%137,61
Churchill Gun Carrier6663,294971457,14%1135,59
Durchbruchswagen 24145,212141457,14%305,36
E 75 TS 81080,717451457,14%1262,91
Sherman VC Firefly 61003,646361442,86%1738,85
L6/402237,002631330,77%763,96
T-804183,852201353,85%576,03
Convert. Medium Tank T3 3436,386631353,85%1397,43
AMR 35 2223,543921353,85%1000,82
Char de transition 61202,238581353,85%2254,63
M15/423331,083331275,00%1237,53
T2 Medium Tank273,001431250,00%197,69
FCM 362141,751681241,67%432,80
T-34 with L-11 4433,675651250,00%1538,28
Pz.Sfl. IC 4662,256301258,33%2409,63
M4A3(76)W Sherman 61138,7510361275,00%2351,42
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6862,336701241,67%1723,98
Pz.Kpfw. KW I (r) 51004,839321258,33%2134,63
Renault NC-311176,552351163,64%1176,70
D12130,361991163,64%599,12
Type 97 Chi-Ha3276,272881154,55%1060,52
WZ-111 model 5A101035,733191118,18%415,28
Pawlack Tank6925,275651181,82%1811,71
Gorilla112203,368901154,55%1429,15
KV-1SA 5847,277551154,55%1987,49
T28 Concept 7927,914621136,36%1104,25
T-34-85M 6798,556051145,45%1382,50
Vickers Medium Mk. I1133,101811040,00%547,47
Strv fm/211175,102621050,00%910,02
TKS z n.k.m. 20 mm 2217,304221050,00%1345,47
M4A3E8 Sherman6414,203001040,00%577,80
WZ-132-1101337,406551030,00%1525,91
Super Conqueror101656,606431040,00%949,45
T-116 3333,705321060,00%1437,59
VK 168.01 Mauerbrecher 8932,605811060,00%1082,54
FCM 2C 3515,306071050,00%1933,41
TS-5 81782,7010501070,00%2151,71
M10 RBFM 5697,806021060,00%1656,64
AMX Canon d'assaut 105 81359,104861050,00%1303,76
M60 101379,56637944,44%888,82
Windhund 81716,44891977,78%1780,55
XM57 81339,56630922,22%974,79
AM 39 Gendron-Somua 2460,33737955,56%2637,87
M48A2 Räumpanzer 8638,33410922,22%482,97
Stridsyxa 81562,33920955,56%1527,80
M56 Scorpion 71098,67819966,67%1658,94
SU-100I 5774,00587944,44%1401,01
Renault Otsu1163,13280837,50%660,00
Type 5 Ke-Ho4283,63255837,50%854,20
Bat.-Châtillon 25 t102065,63905850,00%1975,02
T-26G FT280,13147875,00%277,84
Pz.Kpfw. I281,50191837,50%91,24
T3E2 Medium Tank 3437,50530850,00%1974,38
M-IV-Y 81309,25807862,50%1381,29
T-34 shielded 5779,88784862,50%2220,73
Object 268 Version V 101182,00529825,00%572,88
L-60 2237,00357837,50%1294,63
SU-100Y 6771,50545837,50%1098,45
Brennos 8762,75579850,00%609,01
M3 Stuart3137,00208771,43%533,06
Progetto M40 mod. 65101024,57594757,14%731,35
Chieftain/T95 8820,43637742,86%910,89
M24 Chaffee No. 594 5533,57642742,86%1343,27
Škoda T 45 71307,43960757,14%1839,22
Strv 81 8933,71727757,14%1106,55
M4A3E8 Thunderbolt VII 61082,71976771,43%2425,41
T26E3 Eagle 7 7850,43640742,86%946,35
AMR P.103 2319,29499742,86%1224,20
60TP Lewandowskiego101632,00380616,67%893,48
Concept No. 5101568,33452616,67%766,40
Rheinmetall Begleitwagen 3648,83815666,67%1381,91
Object 274a 81121,17871683,33%1576,43
SDP wz 66 Grom 81795,171039683,33%1962,94
T78 61486,501067683,33%2690,64
A7E3 3366,67468650,00%1270,10
M41D 8685,17508616,67%1074,99
Kolohousenka1159,00271560,00%813,11
LT vz. 352157,202605100,00%809,97
M22163,40283580,00%859,90
Stuart I-IV3186,40310560,00%778,15
7TP2139,20193540,00%303,80
Loyd Gun Carriage2179,60241580,00%1545,43
T-602120,20161560,00%463,21
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4307,40232520,00%737,70
LTG7623,208185100,00%1279,65
Black Prince II 7912,00923580,00%1277,27
Kanonenjagdpanzer 105 8998,6038150,00%804,66
AMX 13 (FL 11) 5460,60631540,00%1499,73
Chaffee Camouflaged 5488,60553560,00%1341,92
Strv m/382201,75273450,00%835,83
Type 95 Ha-Go2119,25269450,00%408,97
AMX 50 B101452,50710450,00%1078,19
Bat.-Châtillon 155 58101882,75770450,00%1626,39
Tiger 131 61330,251000475,00%2481,38
Object 252U 81220,00956475,00%1321,61
SU-85I 5652,507324100,00%1326,01
Panther/M10 7902,00676450,00%1491,07
T 55A 92083,509064100,00%2306,53
Super Hellcat 71112,75515425,00%1427,57
CS-6310825,33646333,33%329,75
BZT-70 102546,67872333,33%1648,98
Object 268101455,67798366,67%1002,61
G.Pz. Mk. VI (e)2108,00164366,67%717,27
Pz.Sfl. IVb4460,33236333,33%1544,93
KV-1S6661,338433100,00%1486,34
Pz.Kpfw. VII10556,00493333,33%81,56
AT-FV230 Breaker111454,67910366,67%928,87
Pz.Kpfw. M 15 3375,33539366,67%1576,88
Lago M38 3836,00941366,67%2972,78
M24E2 Super Chaffee 61479,6767330,00%5018,10
Pz.Kpfw. T 15 3366,33445366,67%1666,05
FV201 (A45) 71294,0011063100,00%1989,97
AMX ELC 901 6627,33805366,67%1975,08
Chrysler K GF 81373,00989366,67%1830,11
Lorraine 40 t 82348,67763333,33%2761,94
KR-1112305,3312443100,00%1635,44
M14/412301,003222100,00%1176,37
121101678,50970250,00%1224,27
UDES 15/16101985,00805250,00%1504,32
Strv 107-12113318,5062220,00%2105,17
FV215b 101776,50781250,00%1106,70
Centurion Action X102950,0011332100,00%3032,84
Object 263103755,0013282100,00%3265,55
AMX 13 105101000,00688250,00%1005,27
T82 HMC4398,00294250,00%1307,24
XM551 Sheridan10184,008720,00%0,00
Object 430U102835,001051250,00%2093,99
Kpz. Erich Konzept I 91192,50724250,00%868,41
M4-85 5556,008902100,00%1382,10
Kampfpanzer 07 RH 81442,509752100,00%1606,97
TBT 9606,50664250,00%316,22
A46 6825,5013232100,00%3903,25
T92 8735,00725250,00%1361,16
114 SP2 103151,0011322100,00%2169,18
M4A1 FL 10 6608,00589250,00%862,02
King Tiger (Captured) 71193,50841250,00%1846,26
AMX 13 57 7434,5019520,00%468,23
122 TM 81384,0011702100,00%1940,67
Rambo 93298,001298250,00%4209,98
Chi-Go 71810,5014122100,00%3427,31
50TP prototyp 81080,008071100,00%1030,36
TVP T 50/5110960,0010711100,00%708,22
Pvlvv fm/422334,005711100,00%1657,78
Vz. 55102122,0034710,00%1060,67
Type 5 Heavy101841,0034210,00%1023,56
Strv m/31 3980,0083910,00%2750,00
Vz. 60S Dravec 103582,0067710,00%1776,12
Ho-Ri 310500,008631100,00%292,35
BZ-6891605,0012051100,00%1697,79
T110E5100,0010401100,00%261,00
PTZ-78112233,0042610,00%1210,69
AMX 50 Foch91680,0012241100,00%1615,40
T-62A10302,007110,00%0,00
T57 Heavy101674,0041710,00%809,15
AMX 30 B100,006891100,00%261,00
Renault R35295,004331100,00%435,27
AMX M4 mle. 5410861,0035610,00%334,30
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3310,005111100,00%1222,73
AMX 50 Foch B10462,0060210,00%19,72
StuG III Ausf. B4147,003281100,00%361,02
Grille 15102842,0011541100,00%2369,51
Object 25792132,008811100,00%2326,50
T6 Medium4282,004591100,00%738,48
Object 26392168,007791100,00%2179,97
GSOR the TANK 91718,0054010,00%1868,78
FV230 Canopener103167,0071610,00%2133,97
Object 27710976,0035110,00%385,06
BT-53517,003561100,00%1518,75
AS-XX 40 t112047,0010191100,00%1310,68
Kunze Panzer 92524,0014701100,00%2862,38
TS-6 9815,009301100,00%653,59
Patton the Tank 9809,005061100,00%718,42
Carro da Combattimento 45 t 103435,0014781100,00%3473,74
Prototipo 6 82375,0015511100,00%2737,84
AT 15A 7733,0032710,00%676,07
SU-122-44 71005,008391100,00%1444,31
Char Futur 4 91192,0010341100,00%906,77
Cobra 91798,0011011100,00%1386,47
AE Phase I 9667,0023110,00%302,31
Somua SM 81436,0012381100,00%1573,51
Concept 1B 91968,0062010,00%1534,80
WZ-120G FT 90,007321100,00%261,00
Renault R35/FCM 36 2368,006711100,00%1042,81
Fantôme 92334,0078510,00%2445,58
OCP Peacekeeper 92463,0056110,00%2001,25
Eclipse 91824,0072510,00%1732,65

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 19/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 19/12/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 13/11/2024
Ayrıldı: 17/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/07/2024
Ayrıldı: 08/11/2024
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 31/12/2016
Ayrıldı: 09/05/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 18/09/2019
Ayrıldı: 11/10/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 19/10/2019
Ayrıldı: 29/02/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 20/09/2014
Ayrıldı: 16/12/2015
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 10/05/2019
Ayrıldı: 17/09/2019
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 02/01/2016
Ayrıldı: 29/12/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 12/10/2019
Ayrıldı: 18/10/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 02/03/2020
Ayrıldı: 15/04/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 14/12/2020
Ayrıldı: 22/02/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 12/04/2023
Ayrıldı: 06/09/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 17/08/2014
Ayrıldı: 17/12/2015