0gi3r

clanlogo
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 06/09/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5573000
Ortalama Seviye7,220,000,000,00
Galibiyetler253645,51%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler298053,47%00,00%00,00%00,00%
Berabere571,02%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar97917,57%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar29580,5300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,640,000,000,00
Tespit edilen Tanklar44760,8000,0000,0000,00
Verilen Hasar775,810,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı34280,6200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10970,2000,0000,0000,00
Deneyim530,920,000,000,00
WN7694,000,000,000,00
WN8792,990,000,000,00
Toplam
Savaşlar5573
Ortalama Seviye7,22
Galibiyetler253645,51%
Yenilgiler298053,47%
Berabere571,02%
Hayatta Kalınan Savaşlar97917,57%
İmha edilen Tanklar29580,53
Yoketme Oranı0,64
Tespit edilen Tanklar44760,80
Verilen Hasar775,81
Düşman üssü işgal puanı34280,62
Üs savunma Puanı10970,20
Deneyim530,92
WN7694,00
WN8792,99
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar27000
Galibiyetler622,22%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2074,07%00,00%00,00%00,00%
Berabere13,70%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar414,81%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar130,4800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,570,000,000,00
Tespit edilen Tanklar250,9300,0000,0000,00
Verilen Hasar464,410,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı100,3700,0000,0000,00
Deneyim287,930,000,000,00
Toplam
Savaşlar27
Galibiyetler622,22%
Yenilgiler2074,07%
Berabere13,70%
Hayatta Kalınan Savaşlar414,81%
İmha edilen Tanklar130,48
Yoketme Oranı0,57
Tespit edilen Tanklar250,93
Verilen Hasar464,41
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı100,37
Deneyim287,93
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar10000
Galibiyetler440,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler660,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar220,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar80,8000,0000,0000,00
Verilen Hasar659,200,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı898,9000,0000,0000,00
Deneyim549,800,000,000,00
Toplam
Savaşlar10
Galibiyetler440,00%
Yenilgiler660,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar220,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar80,80
Verilen Hasar659,20
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı898,90
Deneyim549,80
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar174000
Galibiyetler7241,38%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9856,32%00,00%00,00%00,00%
Berabere42,30%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4727,01%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar950,5500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1230,7100,0000,0000,00
Verilen Hasar908,870,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1420,8200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2651,5200,0000,0000,00
Deneyim533,030,000,000,00
Toplam
Savaşlar174
Galibiyetler7241,38%
Yenilgiler9856,32%
Berabere42,30%
Hayatta Kalınan Savaşlar4727,01%
İmha edilen Tanklar950,55
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar1230,71
Verilen Hasar908,87
Düşman üssü işgal puanı1420,82
Üs savunma Puanı2651,52
Deneyim533,03
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (152)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Löwe 8867,0968950348,51%849,52
Jagdpanther7619,0239924842,34%640,56
Cromwell6453,3347023348,07%722,90
T26E4 SuperPershing 8640,2254922241,44%563,92
Jagdpanzer E 100101669,5568716849,40%1107,16
Leo7542,5150616641,57%608,47
Jagdpanzer IV6442,3541716448,17%623,56
Jagdtiger91111,6060415642,95%734,03
Emil I8666,6754215535,48%429,95
Progetto M35 mod. 46 8838,2659814841,22%718,94
Kranvagn101289,2561410837,04%766,54
FV4005 Stage II10928,5254010342,72%489,32
E 100101746,1971810146,53%1301,21
T110E5101515,607469949,49%976,75
Matilda4290,982549157,14%806,36
TNH 105/100081087,466508941,57%1076,43
Pz.Kpfw. T 25 5288,553808549,41%610,57
IS-7102007,427798145,68%1544,55
Tiger II81008,876327936,71%936,24
Strv 746506,864837146,48%815,91
Indien-Panzer8906,116727153,52%997,12
E 7591272,707347045,71%1006,96
STA-18807,716366852,94%933,35
Forest Spirit 81119,306196342,86%915,30
TNH T Vz. 5191553,487696149,18%1218,92
Pz.Kpfw. II Luchs4123,052336048,33%264,03
Type 5 Chi-Ri7573,075085945,76%681,97
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4164,862305940,68%257,84
Grille 15101585,176435949,15%1012,12
Comet7435,005285848,28%510,11
Type 4 Chi-To6437,964365540,00%573,15
StuG III Ausf. G5304,583685261,54%682,43
T803111675,947945149,02%949,31
Primo Victoria 8518,244934936,73%373,47
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4279,483524854,17%647,07
UDES 14 Alt 58541,264824731,91%337,73
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5262,433254740,43%446,43
BZ-176 81266,197864748,94%1065,78
IS7903,046604643,48%1127,67
Tiger I7775,985674636,96%767,70
Jagdpanther II8489,564174334,88%217,61
Grille5404,243454252,38%765,41
AE Phase I 91294,406974242,86%1060,84
Vz. 44-17986,416504141,46%1131,34
IS-38834,415494134,15%621,94
Strv m/425370,874193956,41%979,18
Caernarvon Action X 8751,386303946,15%684,24
T6 Medium4382,033403850,00%807,92
KV-1S6627,215283444,12%927,88
VK 30.02 (D)7677,245813339,39%908,33
Centurion Mk. I8325,884633339,39%135,06
Vz. 55101691,536453040,00%1012,74
VK 30.02 (M)6586,695652948,28%922,62
Marder II3155,292032846,43%293,57
T-463110,311972634,62%215,52
T-34-85M 6532,206172564,00%858,70
Lago4355,953802245,45%1047,00
Coccodrillo 101166,826722254,55%730,16
Kpz. 3 GST Turm 81078,095392231,82%876,24
Cruiser Mk. IV4153,861922157,14%387,17
Hummel6309,202772030,00%159,08
Škoda T 256737,806192055,00%1363,50
P.43 bis6648,155992055,00%1122,77
Covenanter5121,052122045,00%161,68
Leopard 1101401,956152045,00%955,59
Pz.Kpfw. III Ausf. E3137,112601957,89%355,23
Type 3 Chi-Nu5386,003691850,00%1013,92
Type 1 Chi-He4500,284391861,11%1747,71
M2 Medium Tank381,471351758,82%198,65
Cruiser Mk. III3178,712011752,94%738,27
M18 Hellcat6307,063251741,18%247,72
Pz.Kpfw. IV Ausf. A393,001821747,06%100,72
FV4004 Conway91095,696171643,75%808,76
Taschenratte111540,817721650,00%751,30
VK 36.01 (H)6579,136211573,33%1093,91
Vickers Medium Mk. III3123,531541553,33%348,22
T2 Medium Tank289,131621546,67%261,75
M48A5 Patton101560,676971540,00%1088,34
T-26273,50871421,43%106,83
KV-15655,715881457,14%1452,20
ShPTK-TVP 100 8767,796631464,29%751,85
Vickers Medium Mk. II270,311331353,85%216,06
Strv m/382402,083781361,54%1979,16
Strv m/40L3429,463841361,54%1618,07
T-284115,922241353,85%205,75
T26E5 8561,254911225,00%374,17
Strv fm/211188,642401136,36%889,78
VK 30.01 (H)5377,503581030,00%613,41
Type 619778,706361040,00%513,95
Pz.Kpfw. III Ausf. J499,302111040,00%1,94
Dicker Max 6243,402511020,00%112,43
Škoda T 245472,89483944,44%1272,78
Pz.Kpfw. II2115,67356977,78%532,91
Type 97 Chi-Ha3268,22301944,44%697,68
Churchill I5123,22236944,44%47,06
Leopard Prototyp A9246,11402933,33%0,00
T-50-2 6305,33374933,33%554,39
Fiat 3000173,63196887,50%368,54
Crusader6109,38182825,00%27,73
VK 16.02 Leopard5148,50324850,00%295,07
Cromwell B 6407,88552862,50%667,69
A25 Harry Hopkins I 4208,50346837,50%285,46
ST vz. 394511,71497757,14%1761,24
Pz.Kpfw. II Ausf. G345,86158728,57%0,00
Char Mle. 75 9512,43543742,86%437,45
KV-1SA 5289,57371742,86%319,92
SMV CC-64 Vipera 8769,00468728,57%538,93
M16/43 Sahariano 3525,43603757,14%1559,45
T1 Heavy5515,67486650,00%867,39
Object 25791318,83883650,00%1271,93
M24E2 Super Chaffee 621,17325633,33%0,00
Super Hellcat 7420,0020460,00%281,22
Kampfpanzer 07 P(E) 10824,00592540,00%343,65
SU-2-122 5235,00289540,00%249,43
Mars 8765,40707580,00%823,56
Vickers Medium Mk. I197,50104425,00%292,29
4TP176,50226475,00%385,41
Leichttraktor139,75210425,00%0,54
Type 89 I-Go/Chi-Ro2152,25261475,00%673,33
BZT-70 101921,50816450,00%1099,16
Ares 758991,00546425,00%873,02
T3E2 Medium Tank 3289,50441450,00%1227,24
Object 777 Version II 9900,75573450,00%565,44
KR-1111615,501037475,00%931,36
T1 Cunningham156,67144333,33%78,77
M66422,33550366,67%669,12
Type 95 Ha-Go2339,333973100,00%1543,97
Panzerjäger I2228,33339333,33%842,02
G.Pz. Mk. VI (e)20,00124366,67%261,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6509,33505333,33%1113,62
Lorraine 50 t 91576,6746330,00%1375,89
Lion 102140,0045630,00%1558,80
Pz.Kpfw. KW I (r) 5524,00507366,67%815,83
Renault NC-31116,0069250,00%84,37
10TP3395,50359250,00%1577,98
14TP4469,005002100,00%1838,81
MS-11131,00255250,00%595,96
Maus101952,0011852100,00%1487,82
Gabler’s Destroyer 50,009320,00%0,00
M47 Iron Arnie 81056,0010112100,00%1229,52
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,00179250,00%88,26
Kolohousenka1155,0010410,00%524,57
Renault FT127,004610,00%0,00
Renault Otsu10,001321100,00%261,00
T1 HMC20,00861100,00%261,00
Panzerwagen 39 3239,0022410,00%689,30
M8A14205,0020910,00%251,30
Object 274a 80,0012910,00%0,00
TS-54 8521,0036610,00%236,19
T-832 8925,0026910,00%564,24
Charioteer Nomad 80,0012310,00%0,00
Straussler V–4/40 3241,007861100,00%825,18

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 06/09/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/02/2025
Ayrıldı: 10/04/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 25/01/2025
Ayrıldı: 14/02/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/01/2024
Ayrıldı: 10/12/2024
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 08/05/2022
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 10/02/2022
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 17/06/2022
Ayrıldı: 28/12/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 29/12/2014
Ayrıldı: 28/05/2016
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 30/05/2016
Ayrıldı: 17/07/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 09/02/2022
Ayrıldı: 09/02/2022
Rütbe: Acemi
Katıldı: 29/12/2014
Ayrıldı: 29/05/2016