0_s_c_a_R

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/01/2024

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar239060075
Ortalama Seviye7,730,000,009,79
Galibiyetler1238951,82%00,00%00,00%3445,33%
Yenilgiler1118046,77%00,00%00,00%3952,00%
Berabere3371,41%00,00%00,00%22,67%
Hayatta Kalınan Savaşlar680328,46%00,00%00,00%1925,33%
İmha edilen Tanklar213630,8900,0000,00520,69
Yoketme Oranı1,250,000,000,93
Tespit edilen Tanklar287871,2000,0000,001201,60
Verilen Hasar1.208,760,000,001.726,05
Düşman üssü işgal puanı316561,3200,0000,00100,13
Üs savunma Puanı146820,6100,0000,0080,11
Deneyim628,090,000,00817,64
WN71195,140,000,00950,67
WN81578,820,000,001436,93
Toplam
Savaşlar23906
Ortalama Seviye7,73
Galibiyetler1238951,82%
Yenilgiler1118046,77%
Berabere3371,41%
Hayatta Kalınan Savaşlar680328,46%
İmha edilen Tanklar213630,89
Yoketme Oranı1,25
Tespit edilen Tanklar287871,20
Verilen Hasar1.208,76
Düşman üssü işgal puanı316561,32
Üs savunma Puanı146820,61
Deneyim628,09
WN71195,14
WN81578,82
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar75
Ortalama Seviye9,79
Galibiyetler3445,33%
Yenilgiler3952,00%
Berabere22,67%
Hayatta Kalınan Savaşlar1925,33%
İmha edilen Tanklar520,69
Yoketme Oranı0,93
Tespit edilen Tanklar1201,60
Verilen Hasar1.726,05
Düşman üssü işgal puanı100,13
Üs savunma Puanı80,11
Deneyim817,64
WN7950,67
WN81436,93
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler125,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler375,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,2500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,250,000,000,00
Tespit edilen Tanklar51,2500,0000,0000,00
Verilen Hasar200,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim333,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler125,00%
Yenilgiler375,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,25
Yoketme Oranı0,25
Tespit edilen Tanklar51,25
Verilen Hasar200,25
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim333,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar17000
Galibiyetler529,41%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1164,71%00,00%00,00%00,00%
Berabere15,88%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar635,29%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar80,4700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,730,000,000,00
Tespit edilen Tanklar181,0600,0000,0000,00
Verilen Hasar525,060,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1005,8800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı110,6500,0000,0000,00
Deneyim277,530,000,000,00
Toplam
Savaşlar17
Galibiyetler529,41%
Yenilgiler1164,71%
Berabere15,88%
Hayatta Kalınan Savaşlar635,29%
İmha edilen Tanklar80,47
Yoketme Oranı0,73
Tespit edilen Tanklar181,06
Verilen Hasar525,06
Düşman üssü işgal puanı1005,88
Üs savunma Puanı110,65
Deneyim277,53
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar21000
Galibiyetler1361,90%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler838,10%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar628,57%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar170,8100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,130,000,000,00
Tespit edilen Tanklar170,8100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.203,290,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı612,9000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı371,7600,0000,0000,00
Deneyim692,710,000,000,00
Toplam
Savaşlar21
Galibiyetler1361,90%
Yenilgiler838,10%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar628,57%
İmha edilen Tanklar170,81
Yoketme Oranı1,13
Tespit edilen Tanklar170,81
Verilen Hasar1.203,29
Düşman üssü işgal puanı612,90
Üs savunma Puanı371,76
Deneyim692,71
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar20000
Galibiyetler1575,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler525,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar735,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar120,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,920,000,000,00
Tespit edilen Tanklar422,1000,0000,0000,00
Verilen Hasar791,600,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı30,1500,0000,0000,00
Deneyim567,050,000,000,00
Toplam
Savaşlar20
Galibiyetler1575,00%
Yenilgiler525,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar735,00%
İmha edilen Tanklar120,60
Yoketme Oranı0,92
Tespit edilen Tanklar422,10
Verilen Hasar791,60
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı30,15
Deneyim567,05
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (318)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
IS-7101895,8970976550,07%1606,68
Grille 15102339,3861370549,79%1832,10
MT-256312,9655060651,98%896,65
T-54 ltwt.91055,3161560251,83%1704,77
T34 81362,4663158749,40%1732,49
ELC EVEN 90 8624,3872556854,93%1177,89
T-1091630,9372954353,96%1847,63
Manticore101197,7582452656,84%1478,88
Conqueror Gun Carriage101487,1371148453,72%1231,97
Object 140101856,4760046143,60%1608,44
SU-1006766,2951345154,55%1560,39
Object 268102957,2471144054,77%2848,30
G.W. Tiger (P)81141,8547938050,26%1506,54
IS-381326,2876337752,79%1800,80
IS7558,3345237444,65%587,98
LTTB8646,5856935148,72%1154,03
T-4481169,8766332649,39%1755,43
T-5491760,8279531254,49%2109,55
KV-26949,6163529655,07%1832,40
Object 70492253,5867729152,23%2191,25
FV4005 Stage II101776,1867728949,13%1314,36
Lätt Stridsfordon 120 92021,7181328554,39%1863,62
ISU-15281629,9561427653,62%2022,33
Object 703 Version II 81479,6693727457,66%1697,09
T-34-856793,7059026061,92%1888,53
KV-15393,7637025861,24%845,92
T376587,0656625153,39%1764,22
SU-1527997,9854824849,19%1509,15
AMX ELC bis5394,3146023048,26%1337,92
E 100102061,2581821850,00%1557,47
Waffenträger auf Pz. IV92007,5356721652,31%1734,44
Cobra 91717,7582021355,40%1672,53
S-517889,6043821150,24%1056,61
Bat.-Châtillon 25 t AP91726,5361420456,37%1939,24
Type 64 6536,9459620354,19%1417,71
TVP T 50/51101759,7174220051,00%1393,28
Rhm.-Borsig Waffenträger81775,1171119651,02%2309,92
S35 CA5829,6554318860,64%2660,54
SU-54451,2924318748,66%1268,52
AMX 13 909879,7164816852,98%1345,46
Miel 81426,6381516352,15%1552,83
Škoda T 5091348,7671516047,50%1111,88
G.W. Panther71520,3361415945,91%2174,61
SU-855322,1026614451,39%631,19
Bat.-Châtillon 155 58101324,6878913961,15%1186,34
Cromwell6528,4141713247,73%995,31
Crusader 5.5-in. SP7914,9544513154,20%1547,31
Hummel61263,0547113049,23%2205,61
T-1506539,2837012944,19%788,55
50TP Tyszkiewicza91546,1175212443,55%1276,59
Panhard EBR 10510807,3766512343,90%731,53
FV380591260,1469512250,00%1119,11
Turtle Mk. I 81690,5496712159,50%1912,98
FV3046607,2936011741,88%987,96
KR-1112525,94101511757,26%1827,63
AMX M4 mle. 54101906,7870011337,17%1215,87
Object 43091578,3886311257,14%1496,77
T-284298,7734711150,45%980,06
T-804478,3961611157,66%2489,21
AMX 13 757858,5971010852,78%2003,50
SU-263279,1121110845,37%740,25
Sturer Emil71218,6572310552,38%2241,99
T-505153,9939310343,69%319,92
O-Ni71198,0156910054,00%1727,69
Progetto C50 mod. 6691527,298309753,61%1432,03
Bat.-Châtillon 25 t101933,196489558,95%1856,37
Grille5781,633769557,89%2112,15
Bat.-Châtillon 155 559983,266929549,47%866,37
AMX 65 t8985,786988953,93%1086,53
Progetto CC55 mod. 5481230,808088658,14%1355,57
Bisonte C45 81429,219188659,30%1598,37
TVP VTU Koncept8766,256468551,76%935,37
M18 Hellcat6714,065328452,38%1404,36
E 7591506,797548241,46%1244,08
Konštrukta T-34/10071067,836448161,73%2093,21
Pz.Kpfw. 38 (t)3525,096008159,26%3123,36
K-2 81300,808398052,50%1523,19
A-20570,081867949,37%103,38
O-I Experimental5839,107077753,25%2048,81
ARL V396893,145507655,26%2050,23
FV20781047,765257652,63%1453,87
60TP Lewandowskiego101818,517727548,00%1246,89
TS-54 81054,537657550,67%1070,07
AMX M4 mle. 5191592,377987346,58%1312,95
Projet Louis 9877,086627341,10%997,99
T675328,753487138,03%522,18
Nashorn61041,356887153,52%2117,36
O-I6839,115577042,86%1430,07
Lorraine 155 mle. 5181032,816427040,00%1024,97
VK 30.02 (M)6856,645097054,29%1908,12
GSOR 1010 FB 81066,676466947,83%1100,81
T-4371029,567126847,06%1972,63
53TP Markowskiego81368,908236758,21%1608,76
59-166274,526226465,63%772,51
G.W. E 100101428,756506445,31%1209,01
E 77 92017,0210746475,00%2114,52
VK 45.02 (P) Ausf. A81282,148896357,14%1690,03
Kunze Panzer 91523,137356349,21%1387,27
SU-85B4243,082845954,24%529,27
AMX 12 t6458,475775863,79%1291,35
Ares 90102129,418815855,17%1704,26
T-345219,513355745,61%416,91
Ares 90 C112189,959795766,67%1753,38
Birch Gun4217,392775653,57%739,18
BZ-75102117,858265352,83%1667,51
FV4004 Conway91558,067175349,06%1305,69
Coccodrillo 102315,637485238,46%1547,84
Škoda T 256747,005275166,67%1761,35
BZT-70 102403,558255145,10%1444,50
Tiger II81282,727985056,00%1425,33
SU-86534,782345034,00%504,42
45TP Habicha7882,106914957,14%1083,76
AMX 404173,572854948,98%536,53
Škoda T 245536,563994862,50%1883,67
M5 Stuart4154,773444843,75%236,61
Charioteer81383,497384751,06%1484,97
Object 430U101460,797484755,32%1076,67
Jagdpanzer E 90 91722,097904751,06%1452,18
AMX 50 Foch (155) 101691,806304641,30%1064,44
Pz.Sfl. IVc5705,485684652,17%2085,14
Panhard EBR 909710,137654647,83%979,37
M41 Walker Bulldog8410,385294548,89%536,50
Vz. 68 Squall 8725,426284548,89%1111,70
VK 30.01 (H)5544,345544465,91%1471,82
M5A1 Stuart4322,163194360,47%1335,40
Type T-345415,864404355,81%1290,47
M8A14234,842104334,88%386,80
Tiger (P)71063,638214355,81%1474,81
40TP Habicha6567,574854247,62%864,23
UDES 14 Alt 581377,958394257,14%1848,96
Covenanter5214,073614151,22%615,64
G.W. Tiger91252,616934148,78%1103,50
Škoda T 56 81411,907284139,02%1140,53
BZ-6891514,337834052,50%1279,99
Challenger71253,036934045,00%1582,19
T803112321,789034042,50%1440,91
SU-182228,581963844,74%1669,99
Carro d'assalto P.887658,325983751,35%705,32
VK 16.02 Leopard5312,305883759,46%1001,38
VK 30.01 (P)6579,114903740,54%744,56
T57 Heavy102007,417643745,95%1399,01
UDES 1691894,449233661,11%2088,15
FV229 Contender91534,229183661,11%1406,56
T28 Concept 71147,255943666,67%1880,32
Super Conqueror101802,577463545,71%1233,59
Hotchkiss EBR7493,345013537,14%798,85
Type 5 Heavy102422,068703447,06%1648,61
SMV CC-64 Vipera 81040,125793441,18%796,51
Sexton II3246,302193363,64%1111,10
Conqueror91611,457613339,39%1441,16
Somua SAu 404295,563403265,63%880,54
Marder 38T4557,284033259,38%1713,42
Crusader6443,395683167,74%1733,97
Alecto4345,773493053,33%1001,00
Bishop5662,835413056,67%1498,82
AT 25633,905592944,83%1701,95
Char Futur 4 92246,419292948,28%2171,06
Type 4 Heavy91748,718452850,00%1656,97
Pz.Kpfw. 35 (t)2218,813512665,38%1391,43
Lago4347,735142669,23%1423,89
Leo7880,276552646,15%1301,30
AT-12114,081602653,85%352,49
M75146,382882638,46%251,99
Lorraine 155 mle. 507748,815902638,46%844,99
M24 Chaffee5288,656342661,54%1023,79
M3 Stuart390,642172540,00%103,13
KV-856698,366212556,00%1380,98
AMX 38355,721592548,00%75,73
BZ-5871191,447942548,00%1614,44
ST vz. 394320,923082441,67%968,61
T-463149,462572462,50%646,44
Comet7958,295562462,50%1830,14
T-100 LT101253,838612450,00%1642,21
MBT-B 102489,928492450,00%1744,20
Mitsu 1085676,784582334,78%1070,69
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5530,484492339,13%1159,85
VK 36.01 (H)6820,415852236,36%1429,97
Type 5 Ke-Ho4432,644902259,09%1587,39
Vz. 71 Tesák101263,007572245,45%1493,65
Pz.Kpfw. II2123,952202152,38%396,02
SU-76M4203,952102152,38%468,15
T110E5101923,149582161,90%1481,95
Durchbruchswagen 24218,523332161,90%619,07
FV217 Badger101939,108112152,38%1371,57
LPT-67 Šelma91099,057342050,00%1560,05
FV224 Chopper71251,058942055,00%1669,80
GSOR 1008 81255,206772045,00%1091,10
Tiger I71344,1110011957,89%1965,80
Caernarvon81229,588301963,16%1371,97
Type 95 Heavy4427,473211942,11%1600,42
Toro 91542,796661921,05%1202,76
MS-1166,281861861,11%273,06
WZ-1317359,395131838,89%471,07
Type 2597 Chi-Ha3125,501421833,33%207,99
T6981642,228001838,89%2112,42
Panhard AML Lynx 6x68463,225801838,89%570,75
Terrifiant 92366,8911511866,67%2072,94
BT-7474,061221735,29%3,10
Black Prince71140,828881752,94%1732,30
Pz.Kpfw. 5581847,7110181752,94%1849,62
Ares 8591568,658351747,06%1461,42
T56 GMC3157,311601643,75%333,47
T25/27813,444301650,00%1209,94
Achilles6904,066841668,75%1776,67
StuG III Ausf. B4420,883151643,75%1063,60
FV230 Canopener101630,507671650,00%1054,64
Strv m/425609,734511540,00%1647,21
AMX 13 F3 AM6587,004871540,00%686,93
Churchill VII6808,676731560,00%1569,52
Object 752 92103,938461540,00%1602,54
T-262101,001801428,57%297,76
AE Phase I 91960,299191450,00%2087,53
LT vz. 383339,543361346,15%1703,55
P.43 bis6438,386211369,23%804,27
25TP KSUST II5534,465331361,54%1356,03
Sturmpanzer II4569,464181369,23%2839,51
Pawlack Tank6893,856851376,92%1461,00
Wz. 64GC Bzyg 101784,085101315,38%939,10
UDES 15/16102406,008181250,00%1857,41
BZ-16681280,178141241,67%1533,91
T-45 2174,172891233,33%718,52
DZT-159 92166,0810621275,00%2308,90
Rambo 91623,428891258,33%1781,96
P26/404360,274131163,64%1042,46
ARL 446887,917081172,73%1822,98
Churchill I5584,274671136,36%1149,77
Vz. 60S Dravec 102427,0910321163,64%1847,51
AT 86464,643881172,73%819,85
VK 28.016169,00292119,09%166,89
Patton the Tank 9841,556691154,55%747,53
Charioteer Nomad 81211,826611145,45%1071,16
14TP4222,303631060,00%702,43
Sturmpanzer I Bison3229,902901070,00%980,41
Sav m/434305,303751060,00%822,31
Semovente M43 Bassotto6633,105101050,00%933,39
Pz.Kpfw. III Ausf. E3223,802451060,00%677,67
T2 Medium Tank232,101111040,00%0,00
Marder II3263,602201040,00%663,08
AMX M4 mle. 4571082,707811060,00%1558,31
Renault UE 573226,203061070,00%803,69
Waffenträger auf E 100102053,706721050,00%1289,45
FV227 Conceiver8915,507551060,00%935,31
ShPTK-TVP 100 8900,006451050,00%879,73
BT-22109,56134933,33%300,58
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4224,33279944,44%580,78
121B 101301,33597933,33%640,49
Rinoceronte101418,88693850,00%962,61
M2 Medium Tank327,75109850,00%87,48
Pz.Kpfw. II Luchs4264,25335862,50%1056,13
SDP 40 Zadymka5302,25349850,00%484,36
Panhard AMD 178B6297,38325812,50%509,38
Versuchspanzer 5792032,001009875,00%1647,46
T1E6 2154,00166837,50%543,31
Hotchkiss H352108,71146757,14%396,14
Strv 7461113,86643742,86%2240,94
M2 Light2166,86198728,57%467,57
Type 98 Ke-Ni3412,57521742,86%2242,42
Renault FT AC2246,29276757,14%1125,10
ARMT 5598,57505742,86%1120,22
AMX M4 mle. 49 81043,57756757,14%1025,18
Type 3 Chi-Nu5247,83352650,00%550,88
Type 91 Heavy3109,50200683,33%365,94
Type 586504,67432650,00%738,00
XM57 81736,17982650,00%1504,14
IS-2M 71148,50632633,33%1298,45
Type 1 Chi-He4511,80553580,00%2061,53
10TP3202,00220520,00%572,84
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5466,00616560,00%1134,70
Type 5 Ka-Ri 81044,60582540,00%750,76
Fantôme 91626,60838560,00%1475,97
StuG III Ausf. G5795,25456450,00%1918,32
P.435461,25630475,00%1301,40
Type 89 I-Go/Chi-Ro2182,502514100,00%786,10
Loyd Gun Carriage298,50142450,00%498,74
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6620,75520450,00%1540,74
M-IV-Y 8407,50593475,00%397,15
Dicker Max 61324,25765450,00%2648,64
Gonsalo 81232,00683425,00%999,31
Super Hellcat 7377,75321425,00%233,59
LT vz. 352147,00206366,67%711,95
M15/423489,00502333,33%1276,56
7TP243,33135366,67%217,74
Panzerjäger I2310,00290333,33%1309,91
AMX 13 105 AM mle. 505449,33376333,33%667,21
T3 HMC2256,67462366,67%1330,10
Valentine AT4335,005173100,00%1048,39
SU-100M17429,33228333,33%316,43
KJPZ TIII Jäger 91471,00730366,67%1146,85
WZ-120G FT 92104,33722333,33%1379,64
SFAC 105 81490,33817366,67%1490,50
Fiat 30001128,509920,00%400,62
M14/412208,00217250,00%616,79
Type 95 Ha-Go2150,00229250,00%542,58
Vickers Mk. E Type B2365,003772100,00%2057,18
Leichttraktor197,50134250,00%304,60
Bat.-Châtillon 12 t8366,0023420,00%316,83
Object 274a 81346,50932250,00%1434,50
KV-5 8670,00597250,00%583,99
T7 Combat Car 244,50210250,00%114,52
AMX ELC 901 6364,50810250,00%927,57
SPHT 91642,0049720,00%957,65
Vickers Medium Mk. I1186,004981100,00%1302,81
Kolohousenka1312,004141100,00%1891,14
Renault Otsu1235,009161100,00%1501,32
4TP1532,008671100,00%4022,10
Renault NC-31133,001741100,00%261,00
Panzerwagen 39 361,0016410,00%0,00
Kpz. Erich Konzept I 91724,0050110,00%997,87
Object 590 94034,0087310,00%5182,71
KV-1SA 50,0014610,00%0,00
T-50-2 6843,0010051100,00%2625,04
Jagdtiger Prototype 81259,0010611100,00%1440,68
M24E2 Super Chaffee 60,004041100,00%261,00
M3 Light 3161,0015910,00%448,23
Tetrarch 247,001010,00%0,00
StuG IV 50,001510,00%0,00
FV226 Contradictious 81885,0012291100,00%2107,42
SU-100I 5261,0014410,00%147,79

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/01/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/01/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 27/12/2023
Ayrıldı: 27/01/2024