[D_R_L] Defenders of the Red Line

Spartans! Ready your breakfast and eat hearty for tonight WE DINE IN HELL!!!!!

Tanım

Defenders of the Red Line - klan założony przez grupę przyjaciół, którzy są pasjonatami gier komputerowych. Nazwa powstała na skutek głębokiej kontemplacji na polach cyberprzestrzeni. Naszym symbolem jest hełm spartiatów, który w pełni oddaje nasze podejście do sprawy. Jesteśmy pokojowi i chętnie nawiązujemy współpracę z nowymi ludźmi. Zawsze trzymamy się razem i nigdy nie ustępujemy pola. Aby być jednym z nas musisz pokazać że jesteś godny. Wykaż się a docenimy twoje oddanie sprawie.
Zaczynamy rekrutację.
Co do tej pory zrobiliśmy:
Osiągnięcia w pierwszej kampanii jaką zagraliśmy - Narodziny Przemysłu 9 czołgów wygranych.
Co należy zrobić aby do nas dołączyć:
Wymagania:
Kulturę osobistą
Ts3
Czołgi X tieru podstawowe (140, 430U, 277 itp, sconq, ebr)
Wn8 - 3000 łączonego (wn8 z 30 dni + wn8 konta)
Zapraszamy na ts drl.net-speak.pl

Klan İstatistikleri

Üye Sayısı: 10

Toplam
Ortalama Savaş Sayısı11214
Ø WN81244,41
Ortalama Galibiyetler49,53%
Anzeigen

Klan üyeleri

#Oyuncu adı30D WN830D BattlesWN8Ortalama GalibiyetlerSavaşlarSon SavaşRütbeKatıldı
1BobbcioX0,0001775,8751,83%16983Yedek Subay
2Verahinek4355,5171576,1651,81%17789Komutan
3kuba131941318,64511463,9350,42%18582Yedek Subay
4szczupak0,0001451,8450,83%20569Acemi
5Tygrys1989_0,000849,6546,94%16650İkinci Komutan
6XDLOLEXE0,000661,9747,28%1730Acemi
7delta91020,000523,8745,20%6827Üye Alım Subayı
8Franek_Mucha0,000486,5547,22%3628Acemi
9Aliege_110,000426,6844,79%864Acemi
10Liqueur791376,162385,5645,58%8520Acemi

Çatışma istatistikleri

#Oyuncu adı7D Battles30D Battles
1szczupak00
2delta910200
3kuba1319400
4BobbcioX00
5Liqueur7900
6Verahinek00
7Tygrys1989_00
8Franek_Mucha00
9XDLOLEXE00
10Aliege_1100
Anzeigen

Klan Geçmişi

Oyuncu adıDeğişiklikTarih