jethrob66

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 13/10/2020

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4044208116
Ortalama Seviye7,040,009,259,44
Galibiyetler1955348,35%00,00%337,50%5244,83%
Yenilgiler2039650,43%00,00%562,50%6354,31%
Berabere4931,22%00,00%00,00%10,86%
Hayatta Kalınan Savaşlar1128827,91%00,00%225,00%3631,03%
İmha edilen Tanklar288640,7100,0030,38560,48
Yoketme Oranı0,990,000,500,70
Tespit edilen Tanklar386480,9600,0030,38770,66
Verilen Hasar871,270,001.147,381.207,39
Düşman üssü işgal puanı273220,6800,0000,00620,53
Üs savunma Puanı213110,5300,0000,0070,06
Deneyim550,880,00512,50653,03
WN7935,230,00423,57614,73
WN81106,450,00654,40772,40
Toplam
Savaşlar40442
Ortalama Seviye7,04
Galibiyetler1955348,35%
Yenilgiler2039650,43%
Berabere4931,22%
Hayatta Kalınan Savaşlar1128827,91%
İmha edilen Tanklar288640,71
Yoketme Oranı0,99
Tespit edilen Tanklar386480,96
Verilen Hasar871,27
Düşman üssü işgal puanı273220,68
Üs savunma Puanı213110,53
Deneyim550,88
WN7935,23
WN81106,45
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar8
Ortalama Seviye9,25
Galibiyetler337,50%
Yenilgiler562,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar225,00%
İmha edilen Tanklar30,38
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar30,38
Verilen Hasar1.147,38
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim512,50
WN7423,57
WN8654,40
Son 30 gün
Savaşlar116
Ortalama Seviye9,44
Galibiyetler5244,83%
Yenilgiler6354,31%
Berabere10,86%
Hayatta Kalınan Savaşlar3631,03%
İmha edilen Tanklar560,48
Yoketme Oranı0,70
Tespit edilen Tanklar770,66
Verilen Hasar1.207,39
Düşman üssü işgal puanı620,53
Üs savunma Puanı70,06
Deneyim653,03
WN7614,73
WN8772,40
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar90000
Galibiyetler4145,56%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4651,11%00,00%00,00%00,00%
Berabere33,33%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3437,78%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar350,3900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,630,000,000,00
Tespit edilen Tanklar500,5600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.411,710,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı360,4000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1842,0400,0000,0000,00
Deneyim622,610,000,000,00
Toplam
Savaşlar90
Galibiyetler4145,56%
Yenilgiler4651,11%
Berabere33,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar3437,78%
İmha edilen Tanklar350,39
Yoketme Oranı0,63
Tespit edilen Tanklar500,56
Verilen Hasar1.411,71
Düşman üssü işgal puanı360,40
Üs savunma Puanı1842,04
Deneyim622,61
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11000
Galibiyetler654,55%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler545,45%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar654,55%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar70,6400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,400,000,000,00
Tespit edilen Tanklar111,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar788,450,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı827,4500,0000,0000,00
Deneyim665,450,000,000,00
Toplam
Savaşlar11
Galibiyetler654,55%
Yenilgiler545,45%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar654,55%
İmha edilen Tanklar70,64
Yoketme Oranı1,40
Tespit edilen Tanklar111,00
Verilen Hasar788,45
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı827,45
Deneyim665,45
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar912000
Galibiyetler44148,36%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler45349,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere181,97%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar32435,53%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar5200,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,880,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5610,6200,0000,0000,00
Verilen Hasar541,620,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı9821,0800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı9401,0300,0000,0000,00
Deneyim463,070,000,000,00
Toplam
Savaşlar912
Galibiyetler44148,36%
Yenilgiler45349,67%
Berabere181,97%
Hayatta Kalınan Savaşlar32435,53%
İmha edilen Tanklar5200,57
Yoketme Oranı0,88
Tespit edilen Tanklar5610,62
Verilen Hasar541,62
Düşman üssü işgal puanı9821,08
Üs savunma Puanı9401,03
Deneyim463,07
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar9000
Galibiyetler111,11%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler888,89%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar222,22%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,3300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,430,000,000,00
Tespit edilen Tanklar101,1100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.592,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı788,6700,0000,0000,00
Deneyim311,560,000,000,00
Toplam
Savaşlar9
Galibiyetler111,11%
Yenilgiler888,89%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar222,22%
İmha edilen Tanklar30,33
Yoketme Oranı0,43
Tespit edilen Tanklar101,11
Verilen Hasar1.592,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı788,67
Deneyim311,56
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (433)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
M10 Wolverine5508,70501213851,78%1248,96
Strv 103B101943,42675161748,48%1430,14
Rheinmetall Skorpion G 81486,73743161151,77%1672,38
M446664,81484155450,19%1127,57
Type 59 81093,55763133149,21%1413,42
M18 Hellcat6720,61528123150,45%1274,51
T297648,43419121047,44%652,89
Krupp-Steyr Waffenträger 7752,57536114646,42%987,34
UDES 0381148,5364483046,87%1267,10
SU-130PM 81551,8076181150,43%1794,45
T328672,8242977444,32%556,15
T675638,1252963351,50%1504,06
M53/M5591356,1361359848,83%1367,76
Cromwell6424,0744957345,90%662,79
M4A3E2 Sherman Jumbo6323,0532152045,38%430,39
Super Hellcat 71060,7668250752,66%1636,74
M374320,7224950050,20%1089,41
Kanonenjagdpanzer 105 81413,3471745449,56%1636,33
Charioteer Nomad 81430,8772642351,54%1515,98
BT-7468,2416141946,06%68,81
M1039823,6547141145,26%569,47
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4254,9428640149,38%591,14
T-1506819,9764536751,23%1520,60
M415449,8225634244,74%630,66
Churchill III 5432,5264033349,85%840,74
M127748,5637832849,09%986,81
IS-38813,3361831348,56%762,78
Strv 107-12112056,2177530952,10%1246,05
T499585,9556430746,25%663,20
M4A1 Sherman5222,1520029044,14%359,83
Lorraine 40 t 81095,0563827945,16%1204,34
Cromwell B 6652,4165627556,73%1258,81
M24 Chaffee5247,6241426749,44%689,11
T28 Concept 7936,9665925552,94%1351,28
M40/M4381007,2451425246,03%1069,48
O-I6490,6546125044,00%674,67
T-44-100 81142,8768824645,12%1309,67
FV215b (183) 101434,1857524045,00%935,39
M41 Walker Bulldog8446,2952723643,22%564,17
T1 Cunningham1101,7116023445,30%434,14
T376345,2944623144,59%729,71
Strv 103-091224,4757022740,53%887,80
Bat.-Châtillon 12 t8533,1049321735,02%729,20
A-20593,9319721247,64%120,34
T-345199,2625518748,13%344,75
BZ-176 81558,4291518554,59%1750,53
Object 261101339,9467618050,56%1166,81
T3091450,0062716741,32%1166,36
KV-26643,1456415953,46%1055,28
M4A3E8 Thunderbolt VII 6508,7355015951,57%858,79
WZ-111-1G FT8971,7753715836,71%820,77
XM551 Sheridan10777,9856715745,86%708,65
Lansen C 81124,9375115752,87%1306,09
T92 HMC101470,0362415547,74%1282,36
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4440,7757215357,52%1240,03
T-127 3413,7954115254,61%1819,63
WZ-111G FT91602,3065415145,03%1275,59
105 leFH18B2 5652,9752514962,42%1405,39
Emil II91310,1072314849,32%1073,92
WZ-1328587,8956314050,71%943,95
T404232,3120113745,99%420,17
Covenanter568,9414313545,93%59,83
VK 45.02 (P) Ausf. A8714,6458013545,19%658,83
T110E5101056,3667013550,37%694,17
IS7565,6552113450,00%610,57
T-34-85M 6833,3566613454,48%1402,52
T28 Prototype81036,6365813146,56%1104,65
Emil I8805,0663313046,15%697,06
Leo7649,1453912544,00%879,92
T-109935,7264312549,60%769,05
LT-432 8848,8271912256,56%1559,54
Type 5781258,3780312054,17%1320,94
ELC EVEN 90 8525,3356911648,28%844,54
CS-52 LIS 81217,2270611551,30%1372,76
Tiger (P)7413,1845211442,98%285,99
T25/27688,0755411146,85%861,49
AMX 13 57 GF 7668,6467611142,34%1249,57
Konštrukta T-34/1007556,4050011038,18%693,68
VK 45.02 (P) Ausf. B91147,5573110953,21%1088,06
SU-100Y 6469,4830310945,87%612,71
M3 Lee489,9213310740,19%47,96
T-34-856462,5545510441,35%721,10
STB-1101500,7969110350,49%1095,36
Ikv 65 Alt II6513,4842310245,10%834,35
AE Phase I 91475,7575110145,54%1249,29
AMX 13 757384,8451010048,00%605,49
O-Ni7544,6254010046,00%535,42
Ikv 90 Typ B7604,495209654,17%814,86
Comet7448,374759444,68%501,76
T110E4101691,236599251,09%1201,68
M4A3E8 Fury 6618,935909255,43%1249,57
TL-1 LPC 81075,367249253,26%1333,01
VK 30.01 (P)6314,253819141,76%290,26
Caernarvon Action X 81025,347619150,55%1182,02
Crusader6114,671658744,83%104,78
Conqueror91244,676848744,83%975,22
Conqueror Gun Carriage101492,606678654,65%1341,27
AMX 12 t6356,414808547,06%795,99
Caernarvon8796,676848453,57%845,21
Pz.Kpfw. I Ausf. C3286,885308457,14%1745,62
P.44 Pantera8990,166678350,60%1213,44
T-34-2G FT7788,655488345,78%1011,91
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5206,492138334,94%279,10
IS-3A 81204,168398356,63%1388,88
WZ-1317446,685498254,88%898,95
MT-256258,744098245,12%554,46
AT 158868,566018146,91%813,34
Dicker Max 6626,695058149,38%1085,85
IS-7101227,966808048,75%848,46
Object 268 Version 4101769,636878045,00%1118,69
Kunze Panzer 91454,966888046,25%1359,54
Bat.-Châtillon 25 t AP9965,976137949,37%835,67
Strv 746468,855257858,97%820,98
Object 140101456,177067850,00%1122,16
AT 77638,496367763,64%820,27
Waffenträger auf Pz. IV91719,356467740,26%1473,69
Progetto M35 mod. 46 81213,526917742,86%1221,96
Centurion Mk. I8849,226997657,89%1131,46
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4105,631897652,63%201,98
KV-137640,655977452,70%951,17
LTG7524,045307454,05%1008,61
BT-7 artillery 3108,271517443,24%185,70
T71 DA7642,065957254,17%1375,57
Object 252U 81275,247767250,00%1391,55
TVP VTU Koncept8474,265087048,57%441,04
Object 705A101730,117177050,00%1257,29
Type T-345307,723656940,58%657,03
59-166234,094276844,12%411,34
WZ-113G FT101513,335216732,84%724,66
Black Prince7616,096116550,77%737,22
Škoda T 256473,315136448,44%796,16
E 25 71070,086586334,92%1570,27
FV4005 Stage II101608,816276246,77%1103,56
WZ-111 Alpine Tiger 81042,007026243,55%1070,33
DBV-152 101525,215906142,62%797,98
XM66F 81372,958026066,67%1467,40
T-5491284,447445950,85%1303,73
AT 86471,804875952,54%743,58
Triumphant 101274,145915935,59%681,95
P.43 ter7787,695865547,27%1211,45
M7 Priest3152,111795552,73%326,65
FV20781000,386585549,09%1050,09
Object 277101479,056935549,09%982,39
Cruiser Mk. III342,11885440,74%0,00
Rhm.-Borsig Waffenträger81681,916915444,44%1764,78
Versuchspanzer 5791328,598145455,56%1079,72
Type 95 Heavy4119,451445335,85%115,29
WZ-131G FT6508,364185343,40%761,29
Škoda T 245278,442975225,00%499,41
Type 586514,294615244,23%808,37
Grille 15101431,066345248,08%909,77
AMX ELC bis5211,803055137,25%418,32
Leopard 1101695,286525048,00%1137,83
Prototipo Standard B91536,126544942,86%1198,96
AMX 404174,223314953,06%568,81
Lion 101556,906454845,83%1061,23
M47 Iron Arnie 81105,947884757,45%1428,04
UDES 14 Alt 58757,616034652,17%838,55
KV-15387,674554652,17%706,14
FV217 Badger101406,205994443,18%770,73
Object 26391697,118064463,64%1689,02
Object 703 Version II 81044,097594452,27%1026,89
LTTB8472,475704348,84%745,07
Object 430U101582,986644339,53%1069,74
StuG IV 5405,573804247,62%905,14
M2 Medium Tank381,241344143,90%67,06
SMV CC-64 Vipera 81161,136584042,50%1065,18
T26E5 8817,056884047,50%814,21
Strv m/425286,673613943,59%564,60
Sav m/434305,333943953,85%825,30
Ikv 1035263,033143941,03%439,51
Pz.Kpfw. 38 (t)353,341213850,00%82,23
Bat.-Châtillon 25 t101001,744883823,68%505,05
T1 HMC268,271063740,54%140,08
FV3046423,004003759,46%725,94
Super Conqueror101486,847603754,05%1076,45
Pz.Kpfw. VII101653,058033762,16%1274,65
Object 252U Defender 81032,386073729,73%894,78
Strv S1 81368,417113748,65%1627,68
Type 64 6549,115483754,05%1438,41
Churchill VII6588,476123661,11%1098,49
O-I Experimental5397,503523630,56%526,22
M56 Scorpion 7771,315583652,78%955,53
P.43 bis6650,265453545,71%1276,59
IS-27849,465883542,86%975,63
T2 Medium Tank2104,571413551,43%393,61
Leopard Prototyp A91934,407503548,57%1818,93
CS-5381119,535873432,35%1322,55
Cruiser Mk. IV462,361933351,52%102,51
Crusader 5.5-in. SP7677,705203345,45%867,66
MKA 2515,307353360,61%2436,38
M4A1 Revalorisé 81104,067053351,52%1321,77
50TP Tyszkiewicza91511,316893240,63%1207,71
Lorraine 50 t 91153,536533237,50%871,75
Panhard EBR 75 (FL 10) 8560,696103253,13%860,87
M2 Light2158,873023148,39%570,12
Centurion Action X101615,746383141,94%1035,45
StuG III Ausf. G5218,002193043,33%286,44
Centurion Mk. 7/19759,735643036,67%431,08
60G FT5390,233573050,00%732,56
45TP Habicha71117,667072944,83%1642,08
Churchill I5318,553952951,72%498,78
AT 25326,484162962,07%750,18
T56 GMC382,751342842,86%31,90
FV4201 Chieftain Proto 91692,716992832,14%1356,93
Char Futur 4 91670,757062842,86%1433,94
WZ-111 Qilin 101644,796182828,57%998,97
Progetto C50 mod. 6691530,227792744,44%1361,79
UDES 1691241,855652737,04%859,49
FV380591023,816322744,44%798,63
T-28E with F-30 4375,564042748,15%867,97
SU-10181209,277042661,54%1376,00
Panhard AMD 178B6369,084562657,69%1009,97
ISU-152K 81364,506792650,00%1557,77
T-29 3247,773422650,00%843,78
Stridsyxa 81239,858262673,08%1260,97
Manticore10862,926002638,46%808,48
T-284148,202402548,00%257,36
56TP 81314,288792568,00%1489,59
Progetto CC55 mod. 5481558,717352433,33%1786,05
T110E3102342,467642450,00%1696,08
DZT-159 91389,716602437,50%971,03
Lago4159,832692330,43%225,08
Kranvagn101505,097652356,52%1092,55
STA-18878,095422339,13%812,36
Charioteer81506,437982360,87%1820,39
M22 Locust 3206,433032339,13%636,55
TOG II* 6919,876672343,48%1543,11
ST vz. 394182,002662231,82%320,52
M5 Stuart4169,003122240,91%262,92
Tiger I7936,526072133,33%1024,21
Leichttraktor168,621632147,62%143,61
Type 6191290,146532152,38%1230,63
E 100101840,298082152,38%1557,98
T-100 LT10887,625602128,57%763,60
E 75 TS 81423,528072138,10%1757,23
Type 4 Chi-To6501,204842050,00%846,24
Maus101478,757512050,00%907,01
Aufklärungspanzer Panther 7691,506422055,00%1693,52
T803111692,508602055,00%1126,96
Tiger II8875,954731915,79%676,55
Pz.Kpfw. 5581561,749681968,42%1480,11
Object 283 91135,686451947,37%1018,05
T-45 2165,372611936,84%572,59
Excalibur 61102,688231963,16%2272,56
WZ-114 91608,477781942,11%1380,76
1108572,005281838,89%378,08
SMV CC-6781114,505881838,89%973,48
GSOR 1008 81331,896061838,89%1375,63
Matilda4200,353031741,18%309,53
SMV CC-5671017,416011735,29%1252,30
UDES 15/16101316,475521735,29%772,48
M26 Pershing8708,655551747,06%665,79
Ho-Ri 191957,477331747,06%1710,62
E 50 Ausf. M101573,006761747,06%988,14
M-III-Y81059,188091758,82%1269,09
MTLS-1G14 3253,244171758,82%1078,71
AC 1 Sentinel 4239,654241764,71%758,16
Ikv 723178,502561643,75%342,84
Ho-Ri 3101889,566431643,75%1147,78
E 7591208,258871668,75%1210,77
M8A14328,063881650,00%738,49
Panther7706,406681566,67%1220,95
Type 3 Chi-Nu5403,404881560,00%1242,17
53TP Markowskiego81012,677031553,33%996,31
CS-63101785,476281540,00%1244,18
SU-76G FT4266,132591540,00%344,86
T-50-2 6366,004341533,33%672,20
Type 63 81117,077741546,67%1158,55
XM57 81551,937991464,29%1323,06
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3155,574371450,00%207,15
T7 Combat Car 277,861351442,86%165,76
M46 Patton KR 8600,294091442,86%496,14
Pz.Kpfw. 35 (t)267,691371346,15%131,27
M5A1 Stuart4167,693561346,15%372,49
CS-4471024,466121338,46%1357,56
O-Ho8476,624871338,46%210,39
KV-37922,156091346,15%975,09
Ho-Ri 281214,625341323,08%1257,96
BZT-70 101870,387011338,46%927,72
E 77 91239,776521346,15%960,90
M-IV-Y 81271,238041361,54%1450,92
FV4202 8709,086121346,15%690,72
TKS z n.k.m. 20 mm 2134,253961266,67%795,09
Progetto M40 mod. 65101117,255211233,33%548,49
TNH 105/100081226,258181258,33%1479,28
SU-1006817,255691250,00%1366,53
Controcarro 3 Minotauro101600,676251241,67%859,12
Semovente M415668,253611216,67%1332,17
AMX 383123,172001216,67%152,24
BZ-75101691,086341241,67%1002,57
M48A5 Patton101453,256621241,67%925,76
Škoda T 56 81573,257261233,33%1322,09
Type 5 Chi-Ri7566,004571136,36%557,76
P26/404382,913881127,27%1018,63
T698962,096521145,45%1086,24
Object 25791060,456671136,36%722,64
Fantôme 91442,097381145,45%1270,95
Strv m/40L3149,003781070,00%551,62
P.435443,504571030,00%1153,25
M46 Patton9716,605871060,00%616,90
Waffenträger auf E 100101387,405791050,00%745,44
M-VI-Y91337,907461040,00%1010,17
Husarz 8712,104461030,00%381,03
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8140,80233100,00%0,00
LTP 3127,002221030,00%367,62
King Tiger (Captured) 71113,408881080,00%1580,14
Panzer 58 Mutz 8620,203641030,00%500,88
Vickers Medium Mk. I119,4469944,44%29,47
LT vz. 383125,78197944,44%281,36
14TP467,56299977,78%261,00
VK 36.01 (H)61503,33802933,33%2936,81
Type 2597 Chi-Ha3108,00203933,33%137,70
Type 91 Heavy395,89124944,44%107,09
CC-46 Pancernik 9914,11438911,11%463,17
M36 Jackson61052,00743966,67%2315,84
Panhard EBR 10510883,11493933,33%644,82
Object 780 101300,78628933,33%673,64
T-34 shielded 5456,11483955,56%1105,41
KV-220-2 5557,11630944,44%904,56
113 Beijing Opera 101468,56597933,33%955,29
T-463201,63274837,50%705,17
Ferdinand81232,63537837,50%955,01
SU-100M17788,63474825,00%868,52
Indien-Panzer8706,00519837,50%577,37
Panhard AML Lynx 6x68775,63681862,50%1241,98
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6475,50464825,00%1078,20
T 54D 9993,75586837,50%607,31
White Dragon 8656,25556837,50%524,42
Kampfpanzer 67101104,88471825,00%447,95
Schwarzpanzer 58 8583,63708875,00%701,91
Bisonte C45 8755,63588837,50%492,51
M54 Renegade 8811,13692862,50%788,20
T14 5582,00720771,43%1247,05
M3 Stuart3152,43282742,86%431,26
40TP Habicha61035,29677728,57%2658,33
VK 30.01 (H)5779,71701771,43%2482,43
T3 HMC2135,86244771,43%643,87
M3G FT3171,29218742,86%300,66
T-832 81156,00798742,86%1007,71
Ram II 5182,86203757,14%327,59
Bofors Tornvagn 8607,71559742,86%430,46
Bat.-Châtillon Bourrasque 8952,00502728,57%813,99
Pz.Kpfw. II Ausf. D 291,14238742,86%205,44
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5197,43311757,14%412,28
10TP3187,00219616,67%563,14
60TP Lewandowskiego101920,33867666,67%1525,11
Vz. 44-17539,50318616,67%355,74
Semovente M43 Bassotto6347,33253616,67%275,44
Coccodrillo 101629,00726633,33%864,96
Type 3 Ho-Ni III5887,50407616,67%1940,43
Type 95 Ji-Ro61287,00626633,33%2264,82
M-II-Y71181,50649633,33%1145,98
Ares 7581627,001029666,67%2184,41
Object 752 91277,50759666,67%941,59
43 M. Toldi III 368,83141666,67%301,11
Type 62 7568,40722580,00%1069,73
WZ-111 8557,807495100,00%575,53
Jagdpanzer IV6891,00599540,00%1474,86
Rinoceronte101453,00730560,00%956,29
WZ-111 model 5A101546,20675540,00%831,92
Jagdpanzer E 100101160,00690560,00%787,09
VK 45.03 7642,60406520,00%509,44
M15/423338,005464100,00%1293,68
Type 97 Chi-Ha3175,50277475,00%609,06
Type 97 Te-Ke 2130,00298450,00%507,75
Type 89 I-Go/Chi-Ro2177,00214450,00%654,66
VK 30.02 (M)6915,50712475,00%2068,29
Panhard EBR 909620,00510450,00%714,15
Staghound Mk. III61015,50917475,00%2561,65
M-V-Y10979,5045140,00%395,84
Object 274a 81136,75706450,00%1245,42
leKpz M 41 90 mm GF 8447,00610475,00%728,17
Panther/M10 7187,50482475,00%263,39
122 TM 81347,25545425,00%1345,31
Yong Bing 91116,50706450,00%668,74
Strv m/382104,00218333,33%201,47
Renault Otsu154,00121333,33%3,10
BT-2282,67170333,33%151,30
Vickers Mk. E Type B2315,6725730,00%1372,57
MS-11172,00242333,33%786,85
Jagdpanther71125,67704366,67%1891,53
T-26G FT225,3371333,33%0,00
Type 4 Ju-To71399,6755430,00%1682,72
M4 Improved 5282,0026430,00%447,06
Rheinmetall Panzerwagen10671,33754366,67%707,76
FV227 Conceiver8316,6726330,00%42,87
KPz 3 Projekt 07 HK 91074,33722366,67%1038,49
KV-5 8437,004953100,00%431,85
Vz. 68 Squall 8679,67408333,33%795,36
FV201 (A45) 7730,67822366,67%1148,87
Object 452K 10869,00517333,33%282,11
Rambo 9719,339643100,00%626,88
Kolohousenka1177,0010520,00%690,41
LT vz. 35297,00173250,00%306,17
Type 1 Chi-He4680,507642100,00%3335,95
25TP KSUST II524,508020,00%0,00
Pvlvv fm/42287,50157250,00%237,35
Vz. 5510382,0028220,00%0,00
T57 Heavy10579,0027420,00%99,05
Caliban 8396,5033920,00%118,85
Strv m/42-57 Alt A.2 6231,50399250,00%206,17
L-60 259,502172100,00%308,28
Mars 81500,00841250,00%1637,49
T1E6 273,0011420,00%77,25
A46 6639,009212100,00%2244,27
Projet Louis 9560,00731250,00%626,17
Valiant 5349,0026220,00%482,16
AMX M4 mle. 49 8313,50519250,00%177,83
Chi-Go 7403,0024620,00%182,40
Strv fm/211136,0020410,00%549,51
Fiat 3000156,0013710,00%11,01
Chi-Ni2288,0021310,00%1160,28
L6/40253,003961100,00%264,10
4TP147,0015010,00%0,00
Renault NC-311139,009510,00%495,13
T34 8421,0030910,00%152,34
VK 30.02 (D)71839,0014011100,00%2607,80
Tiger-Maus 93476,0015741100,00%3927,97
Char Mle. 75 91732,0010711100,00%2608,67
T-116 3339,005271100,00%1359,55
Pz.Sfl. IC 4378,006001100,00%1252,41
Object 268 Version V 103195,0012981100,00%3389,80
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3244,0021010,00%489,55
STA-2 8222,0023010,00%0,00
M3 Light 3155,0013710,00%421,13
Prototipo 6 8778,009651100,00%739,06
VK 75.01 (K) 8521,0039010,00%245,08
AMX ELC 901 6454,0033810,00%835,02
Chrysler K 8282,006961100,00%269,64
Cobra 91893,009771100,00%1689,36
M4A1 FL 10 61697,0019081100,00%4058,77
Durendal 10329,0021510,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 13/10/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 13/10/2020
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 24/08/2018
Ayrıldı: 04/12/2018
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 03/06/2020
Ayrıldı: 02/07/2020
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 15/08/2020
Ayrıldı: 12/10/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/06/2019
Ayrıldı: 08/07/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 18/07/2019
Ayrıldı: 07/01/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 16/03/2020
Ayrıldı: 02/06/2020
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 03/07/2020
Ayrıldı: 03/08/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/12/2018
Ayrıldı: 12/06/2019
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 09/07/2019
Ayrıldı: 17/07/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 08/01/2020
Ayrıldı: 13/03/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 17/07/2018
Ayrıldı: 22/08/2018
Rütbe: Komutan
Katıldı: 19/04/2018
Ayrıldı: 15/07/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 24/02/2018
Ayrıldı: 17/04/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 08/01/2016
Ayrıldı: 22/02/2018