| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mars | 8 | 1851,30 | 957 | 346 | 55,20% | 2352,18 | |||||
| BZ-176 | 8 | 1999,63 | 1052 | 306 | 57,19% | 2305,80 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 2696,43 | 791 | 298 | 53,69% | 2241,09 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 2036,21 | 994 | 253 | 55,34% | 2123,72 | |||||
| Forest Spirit | 8 | 1892,20 | 850 | 252 | 51,59% | 2062,70 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 3233,48 | 1083 | 203 | 63,55% | 2719,34 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 803,06 | 719 | 195 | 58,46% | 1614,50 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1866,59 | 956 | 188 | 55,85% | 2396,42 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 2387,69 | 759 | 186 | 53,23% | 2136,02 | |||||
| AMBT | 8 | 1977,61 | 1007 | 174 | 59,20% | 2582,36 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 2500,85 | 804 | 168 | 56,55% | 2194,83 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 2534,27 | 833 | 159 | 57,86% | 1956,87 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 2939,06 | 954 | 156 | 51,92% | 2423,73 | |||||
| T110E4 | 10 | 3020,87 | 892 | 155 | 51,61% | 2346,44 | |||||
| T110E5 | 10 | 2438,06 | 751 | 135 | 44,44% | 1956,30 | |||||
| T95/FV4201 Chieftain | 10 | 2847,74 | 1028 | 135 | 57,78% | 2097,60 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 2625,31 | 844 | 134 | 55,22% | 2099,42 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 2993,56 | 953 | 130 | 52,31% | 2625,48 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 2101,57 | 639 | 128 | 52,34% | 1983,02 | |||||
| FV215b | 10 | 2600,76 | 792 | 122 | 48,36% | 2418,58 | |||||
| LT-432 | 8 | 1079,68 | 769 | 120 | 50,00% | 2133,63 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 2657,31 | 849 | 119 | 51,26% | 2075,18 | |||||
| BZT-70 | 10 | 3071,60 | 873 | 111 | 42,34% | 1989,14 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 1724,83 | 902 | 108 | 52,78% | 2019,67 | |||||
| Grille 15 | 10 | 2450,44 | 738 | 108 | 50,93% | 1796,89 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 2571,00 | 894 | 107 | 48,60% | 2005,47 | |||||
| STB-1 | 10 | 2289,90 | 812 | 102 | 54,90% | 1974,08 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1451,40 | 661 | 102 | 50,00% | 1415,06 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 2575,47 | 826 | 96 | 47,92% | 1957,07 | |||||
| XM66F | 8 | 1654,02 | 883 | 94 | 53,19% | 1783,69 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2689,87 | 1005 | 89 | 60,67% | 2000,39 | |||||
| VK 72.01 (K) | 10 | 3169,63 | 981 | 82 | 54,88% | 2202,95 | |||||
| Chrysler K | 8 | 1766,55 | 932 | 78 | 50,00% | 2251,93 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 2556,45 | 920 | 73 | 58,90% | 2204,97 | |||||
| T-62A | 10 | 2151,87 | 850 | 71 | 54,93% | 1943,80 | |||||
| E 50 | 9 | 2253,03 | 664 | 68 | 52,94% | 2337,38 | |||||
| T803 | 11 | 2621,42 | 962 | 67 | 49,25% | 1913,89 | |||||
| M60 | 10 | 2457,18 | 769 | 66 | 62,12% | 2179,67 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 2705,95 | 875 | 65 | 50,77% | 2265,69 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 2426,97 | 1075 | 59 | 72,88% | 2886,24 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 2761,45 | 729 | 58 | 53,45% | 2246,69 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1997,71 | 944 | 58 | 60,34% | 2020,69 | |||||
| Object 252U | 8 | 1934,19 | 997 | 58 | 53,45% | 2319,72 | |||||
| T30 | 9 | 2638,62 | 1058 | 55 | 65,45% | 2564,44 | |||||
| AMX 67 Imbattable | 11 | 3034,29 | 939 | 55 | 50,91% | 2072,83 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1607,04 | 717 | 54 | 50,00% | 1678,92 | |||||
| Type 63 | 8 | 1527,13 | 780 | 54 | 48,15% | 1724,10 | |||||
| Object 140 | 10 | 2199,67 | 704 | 51 | 39,22% | 1647,81 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 1829,85 | 975 | 47 | 53,19% | 2325,29 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 3174,48 | 1148 | 46 | 54,35% | 3572,59 | |||||
| M46 Patton | 9 | 2374,15 | 1162 | 46 | 80,43% | 2640,89 | |||||
| Jagdtiger Prototype | 8 | 1874,09 | 880 | 45 | 60,00% | 2411,11 | |||||
| Caernarvon | 8 | 2027,68 | 1068 | 44 | 54,55% | 2801,63 | |||||
| T-54 | 9 | 2898,05 | 1200 | 44 | 61,36% | 3967,49 | |||||
| Projet Louis | 9 | 1724,60 | 933 | 43 | 55,81% | 2669,12 | |||||
| M103 | 9 | 2613,63 | 1116 | 41 | 56,10% | 3108,43 | |||||
| Object 430U | 10 | 2853,80 | 915 | 41 | 51,22% | 2392,62 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 2283,60 | 1199 | 40 | 60,00% | 2535,74 | |||||
| SU-101 | 8 | 1959,90 | 1048 | 39 | 66,67% | 2766,15 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1835,59 | 796 | 39 | 53,85% | 1625,43 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 2709,33 | 829 | 36 | 55,56% | 2220,47 | |||||
| Hirschkäfer | 11 | 2330,91 | 754 | 34 | 50,00% | 1420,03 | |||||
| T32 | 8 | 2103,27 | 1118 | 33 | 54,55% | 3067,54 | |||||
| AE Phase I | 9 | 2220,09 | 950 | 33 | 54,55% | 2304,66 | |||||
| Durendal | 10 | 2571,91 | 770 | 33 | 45,45% | 1657,77 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 2055,00 | 806 | 31 | 32,26% | 1805,81 | |||||
| AMX 30 B | 10 | 2119,20 | 723 | 30 | 43,33% | 1720,90 | |||||
| Object 752 | 9 | 1762,87 | 883 | 30 | 46,67% | 1477,69 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 1548,03 | 946 | 29 | 62,07% | 1978,10 | |||||
| Object 263 | 9 | 2028,21 | 772 | 29 | 41,38% | 1663,75 | |||||
| XM57 | 8 | 2176,81 | 1027 | 27 | 66,67% | 2271,87 | |||||
| Bofors Tornvagn | 8 | 1453,36 | 764 | 25 | 44,00% | 1558,05 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 1142,04 | 629 | 25 | 52,00% | 1374,53 | |||||
| T-44 | 8 | 1394,13 | 866 | 24 | 50,00% | 2314,70 | |||||
| Object 430 | 9 | 1758,48 | 774 | 23 | 47,83% | 1574,98 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1963,77 | 860 | 22 | 40,91% | 2281,68 | |||||
| Ashbringer | 10 | 3489,14 | 1070 | 22 | 72,73% | 2610,51 | |||||
| 113 Beijing Opera | 10 | 2148,90 | 903 | 21 | 52,38% | 1756,77 | |||||
| KV-5 | 8 | 1456,55 | 783 | 20 | 40,00% | 1548,44 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 1652,74 | 1061 | 19 | 68,42% | 3565,93 | |||||
| Object 274a | 8 | 1651,16 | 909 | 19 | 57,89% | 2181,71 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 1646,56 | 809 | 18 | 38,89% | 2430,27 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 2139,44 | 1259 | 16 | 62,50% | 4709,62 | |||||
| T-43 | 7 | 2006,31 | 1135 | 16 | 50,00% | 4474,45 | |||||
| SU-100 | 6 | 1040,07 | 686 | 15 | 53,33% | 2230,32 | |||||
| T29 | 7 | 2378,07 | 1382 | 15 | 66,67% | 4709,33 | |||||
| Type 59 First Warrior | 8 | 1385,73 | 846 | 15 | 60,00% | 1669,49 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1977,57 | 1114 | 14 | 71,43% | 3143,00 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 2111,64 | 819 | 14 | 42,86% | 1672,76 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 2078,00 | 1276 | 13 | 61,54% | 4637,21 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 1548,23 | 955 | 13 | 76,92% | 3447,57 | |||||
| Churchill VII | 6 | 1789,54 | 1130 | 13 | 53,85% | 4716,74 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 1753,92 | 997 | 13 | 38,46% | 5731,29 | |||||
| M47 Iron Arnie | 8 | 1754,08 | 887 | 13 | 61,54% | 2150,70 | |||||
| M6 | 6 | 1603,33 | 991 | 12 | 58,33% | 3578,46 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 2525,58 | 1420 | 12 | 75,00% | 5946,05 | |||||
| T-34-85 | 6 | 1772,90 | 1301 | 10 | 90,00% | 5604,67 | |||||
| TBT | 9 | 2083,00 | 895 | 10 | 60,00% | 1660,26 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 1866,00 | 1365 | 9 | 55,56% | 6293,47 | |||||
| FV4201 Chieftain Proto | 9 | 1458,44 | 782 | 9 | 66,67% | 1435,45 | |||||
| SU-85 | 5 | 1681,38 | 959 | 8 | 62,50% | 5387,73 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 1495,75 | 850 | 8 | 50,00% | 5769,54 | |||||
| KJPZ TIII Jäger | 9 | 1326,13 | 717 | 8 | 62,50% | 1051,05 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 1488,38 | 917 | 8 | 50,00% | 2084,78 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 1898,71 | 1276 | 7 | 71,43% | 4973,44 | |||||
| Black Prince | 7 | 2006,83 | 1462 | 6 | 100,00% | 4524,21 | |||||
| T-34 | 5 | 1935,00 | 1207 | 4 | 75,00% | 8633,02 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 2152,25 | 1479 | 4 | 75,00% | 9862,49 | |||||
| Churchill I | 5 | 2226,00 | 1587 | 4 | 75,00% | 8633,37 | |||||
| SU-76M | 4 | 1089,75 | 594 | 4 | 75,00% | 3885,79 | |||||
| Chieftain/T95 | 8 | 2065,00 | 1072 | 4 | 50,00% | 2745,68 | |||||
| T 55A | 9 | 2239,00 | 556 | 3 | 0,00% | 1887,27 | |||||
| P26/40 | 4 | 2165,50 | 1573 | 2 | 100,00% | 14443,46 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 1219,50 | 984 | 2 | 100,00% | 1615,82 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 876,50 | 382 | 2 | 50,00% | 713,01 | |||||
| STA-2 | 8 | 209,00 | 221 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 649,00 | 378 | 1 | 0,00% | 1507,18 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 561,00 | 641 | 1 | 100,00% | 2690,43 | |||||
| Cobra | 9 | 1244,00 | 513 | 1 | 0,00% | 824,90 |
_MEHT_
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 7459 | 2 | 62 | 135 | ||||
| Ortalama Seviye | 9,02 | 9,00 | 9,24 | 9,10 | ||||
| Galibiyetler | 4064 | 54,48% | 2 | 100,00% | 33 | 53,23% | 69 | 51,11% |
| Yenilgiler | 3269 | 43,83% | 0 | 0,00% | 26 | 41,94% | 62 | 45,93% |
| Berabere | 126 | 1,69% | 0 | 0,00% | 3 | 4,84% | 4 | 2,96% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1887 | 25,30% | 1 | 50,00% | 11 | 17,74% | 25 | 18,52% |
| İmha edilen Tanklar | 7569 | 1,01 | 0 | 0,00 | 53 | 0,85 | 119 | 0,88 |
| Yoketme Oranı | 1,36 | 0,00 | 1,04 | 1,08 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 9133 | 1,22 | 0 | 0,00 | 56 | 0,90 | 131 | 0,97 |
| Verilen Hasar | 2.247,92 | 2.697,50 | 2.569,44 | 2.423,83 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 7705 | 1,03 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 2118 | 0,28 | 0 | 0,00 | 5 | 0,08 | 5 | 0,04 |
| Deneyim | 897,07 | 1.239,00 | 927,02 | 951,85 | ||||
| WN7 | 1457,22 | 1092,79 | 1365,15 | 1328,90 | ||||
| WN8 | 2228,70 | 2508,17 | 2207,67 | 2230,49 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 7459 | |
| Ortalama Seviye | 9,02 | |
| Galibiyetler | 4064 | 54,48% |
| Yenilgiler | 3269 | 43,83% |
| Berabere | 126 | 1,69% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1887 | 25,30% |
| İmha edilen Tanklar | 7569 | 1,01 |
| Yoketme Oranı | 1,36 | |
| Tespit edilen Tanklar | 9133 | 1,22 |
| Verilen Hasar | 2.247,92 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 7705 | 1,03 |
| Üs savunma Puanı | 2118 | 0,28 |
| Deneyim | 897,07 | |
| WN7 | 1457,22 | |
| WN8 | 2228,70 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 2 | |
| Ortalama Seviye | 9,00 | |
| Galibiyetler | 2 | 100,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1 | 50,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 2.697,50 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 1.239,00 | |
| WN7 | 1092,79 | |
| WN8 | 2508,17 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 62 | |
| Ortalama Seviye | 9,24 | |
| Galibiyetler | 33 | 53,23% |
| Yenilgiler | 26 | 41,94% |
| Berabere | 3 | 4,84% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 11 | 17,74% |
| İmha edilen Tanklar | 53 | 0,85 |
| Yoketme Oranı | 1,04 | |
| Tespit edilen Tanklar | 56 | 0,90 |
| Verilen Hasar | 2.569,44 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 5 | 0,08 |
| Deneyim | 927,02 | |
| WN7 | 1365,15 | |
| WN8 | 2207,67 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 135 | |
| Ortalama Seviye | 9,10 | |
| Galibiyetler | 69 | 51,11% |
| Yenilgiler | 62 | 45,93% |
| Berabere | 4 | 2,96% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 25 | 18,52% |
| İmha edilen Tanklar | 119 | 0,88 |
| Yoketme Oranı | 1,08 | |
| Tespit edilen Tanklar | 131 | 0,97 |
| Verilen Hasar | 2.423,83 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 5 | 0,04 |
| Deneyim | 951,85 | |
| WN7 | 1328,90 | |
| WN8 | 2230,49 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 313 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 217 | 69,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 96 | 30,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 158 | 50,48% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 182 | 0,58 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 1,17 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 216 | 0,69 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.943,19 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 1021 | 3,26 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 1031 | 3,29 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 958,63 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 313 | |
| Galibiyetler | 217 | 69,33% |
| Yenilgiler | 96 | 30,67% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 158 | 50,48% |
| İmha edilen Tanklar | 182 | 0,58 |
| Yoketme Oranı | 1,17 | |
| Tespit edilen Tanklar | 216 | 0,69 |
| Verilen Hasar | 1.943,19 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 1021 | 3,26 |
| Üs savunma Puanı | 1031 | 3,29 |
| Deneyim | 958,63 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 4 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 4 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1 | 25,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 1 | 0,25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 2 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 913,25 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 19 | 4,75 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 146,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 4 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 4 | 100,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1 | 25,00% |
| İmha edilen Tanklar | 1 | 0,25 |
| Yoketme Oranı | 0,33 | |
| Tespit edilen Tanklar | 2 | 0,50 |
| Verilen Hasar | 913,25 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 19 | 4,75 |
| Deneyim | 146,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen