Sparky666

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/07/2019

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar22148000
Ortalama Seviye6,710,000,000,00
Galibiyetler959943,34%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1229755,52%00,00%00,00%00,00%
Berabere2521,14%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar365516,50%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar109010,4900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,590,000,000,00
Tespit edilen Tanklar203100,9200,0000,0000,00
Verilen Hasar602,370,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı221681,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı49990,2300,0000,0000,00
Deneyim392,750,000,000,00
WN7611,940,000,000,00
WN8641,050,000,000,00
Toplam
Savaşlar22148
Ortalama Seviye6,71
Galibiyetler959943,34%
Yenilgiler1229755,52%
Berabere2521,14%
Hayatta Kalınan Savaşlar365516,50%
İmha edilen Tanklar109010,49
Yoketme Oranı0,59
Tespit edilen Tanklar203100,92
Verilen Hasar602,37
Düşman üssü işgal puanı221681,00
Üs savunma Puanı49990,23
Deneyim392,75
WN7611,94
WN8641,05
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar143000
Galibiyetler4531,47%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9062,94%00,00%00,00%00,00%
Berabere85,59%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3323,08%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar550,3800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar880,6200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.370,030,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1320,9200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1000,7000,0000,0000,00
Deneyim354,380,000,000,00
Toplam
Savaşlar143
Galibiyetler4531,47%
Yenilgiler9062,94%
Berabere85,59%
Hayatta Kalınan Savaşlar3323,08%
İmha edilen Tanklar550,38
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar880,62
Verilen Hasar1.370,03
Düşman üssü işgal puanı1320,92
Üs savunma Puanı1000,70
Deneyim354,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar37000
Galibiyetler924,32%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2875,68%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1129,73%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar80,2200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,310,000,000,00
Tespit edilen Tanklar280,7600,0000,0000,00
Verilen Hasar797,410,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı150,4100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı862,3200,0000,0000,00
Deneyim294,810,000,000,00
Toplam
Savaşlar37
Galibiyetler924,32%
Yenilgiler2875,68%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1129,73%
İmha edilen Tanklar80,22
Yoketme Oranı0,31
Tespit edilen Tanklar280,76
Verilen Hasar797,41
Düşman üssü işgal puanı150,41
Üs savunma Puanı862,32
Deneyim294,81
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar77000
Galibiyetler2127,27%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5672,73%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1823,38%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar320,4200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,540,000,000,00
Tespit edilen Tanklar650,8400,0000,0000,00
Verilen Hasar490,140,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı730,9500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı320,4200,0000,0000,00
Deneyim274,700,000,000,00
Toplam
Savaşlar77
Galibiyetler2127,27%
Yenilgiler5672,73%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1823,38%
İmha edilen Tanklar320,42
Yoketme Oranı0,54
Tespit edilen Tanklar650,84
Verilen Hasar490,14
Düşman üssü işgal puanı730,95
Üs savunma Puanı320,42
Deneyim274,70
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11000
Galibiyetler218,18%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler981,82%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar19,09%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,0900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,100,000,000,00
Tespit edilen Tanklar30,2700,0000,0000,00
Verilen Hasar241,550,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı262,3600,0000,0000,00
Deneyim130,450,000,000,00
Toplam
Savaşlar11
Galibiyetler218,18%
Yenilgiler981,82%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar19,09%
İmha edilen Tanklar10,09
Yoketme Oranı0,10
Tespit edilen Tanklar30,27
Verilen Hasar241,55
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı262,36
Deneyim130,45
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8000
Galibiyetler112,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler787,50%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar112,50%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar60,7500,0000,0000,00
Verilen Hasar611,380,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı131,6300,0000,0000,00
Deneyim289,380,000,000,00
Toplam
Savaşlar8
Galibiyetler112,50%
Yenilgiler787,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar112,50%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar60,75
Verilen Hasar611,38
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı131,63
Deneyim289,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar771000
Galibiyetler24531,78%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler51466,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere121,56%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar16721,66%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3110,4000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,510,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6180,8000,0000,0000,00
Verilen Hasar589,490,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6860,8900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6310,8200,0000,0000,00
Deneyim322,160,000,000,00
Toplam
Savaşlar771
Galibiyetler24531,78%
Yenilgiler51466,67%
Berabere121,56%
Hayatta Kalınan Savaşlar16721,66%
İmha edilen Tanklar3110,40
Yoketme Oranı0,51
Tespit edilen Tanklar6180,80
Verilen Hasar589,49
Düşman üssü işgal puanı6860,89
Üs savunma Puanı6310,82
Deneyim322,16
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar51000
Galibiyetler2141,18%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2854,90%00,00%00,00%00,00%
Berabere23,92%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1631,37%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar250,4900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,710,000,000,00
Tespit edilen Tanklar370,7300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.386,760,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı681,3300,0000,0000,00
Deneyim561,570,000,000,00
Toplam
Savaşlar51
Galibiyetler2141,18%
Yenilgiler2854,90%
Berabere23,92%
Hayatta Kalınan Savaşlar1631,37%
İmha edilen Tanklar250,49
Yoketme Oranı0,71
Tespit edilen Tanklar370,73
Verilen Hasar1.386,76
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı681,33
Deneyim561,57
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (171)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Type 59 8790,26492363641,75%823,61
T14 5392,74381178948,35%700,37
T34 8867,41454149740,68%776,36
M4A3E8 Sherman6303,0630388145,97%364,68
Panther mit 8,8 cm L/71 8684,4852180943,14%676,10
M10391138,9256076142,05%870,96
SU-855147,4317771742,68%84,40
Object 70491347,5046268643,73%917,37
Object 268101365,8543668639,80%744,42
ISU-1528942,3841545540,66%754,03
SU-1527553,5032542246,92%585,02
M4A1 Sherman5159,3921837844,44%174,09
T110E5101280,0651437837,04%716,64
T1 Cunningham166,1315037746,42%188,17
T328713,9935834535,65%571,47
SU-100Y 6563,6840633244,28%809,99
T26E5 Patriot 8729,7857230747,88%734,91
M18 Hellcat6401,4532328543,16%470,96
SU-85B484,1418126844,78%44,91
M2 Medium Tank3102,6216525146,22%176,50
T207432,7035023544,26%419,79
T297518,5940121745,62%415,68
M36 Jackson6366,7129421646,76%426,05
T-34-28443,8938019538,46%274,28
VK 45.02 (P) Ausf. A8669,5148219046,84%593,27
T26E4 SuperPershing 8867,5457218550,27%992,83
T2 Medium Tank244,0112218343,17%23,55
Heavy Tank No. VI 6575,1243318144,75%782,90
IS-6 8678,4157417040,00%480,31
T1 Heavy599,7624016937,28%0,00
M3 Lee479,7315816842,26%29,31
SU-1006332,6124816538,18%295,93
SU-122-44 7529,1347916543,64%464,85
Type 586424,2942915545,16%630,60
Primo Victoria 8618,7750914941,61%577,14
Tiger (P)7669,3058514554,48%783,79
VK 30.01 (P)6354,5929013336,84%327,85
T-34-17474,2147213045,38%511,88
KV-26569,6048912852,34%852,43
M26 Pershing8420,4348412537,60%215,45
M46 Patton9703,7949612540,00%376,73
M10 Wolverine5250,8620912247,54%360,59
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5233,9226512244,26%396,37
M4A3E8 Fury 6428,5945612154,55%740,72
T404231,0721511846,61%430,96
SU-76M437,3011410539,05%0,00
Pz.Kpfw. I Ausf. C369,9322110549,52%154,45
M7 Priest3285,8718810441,35%656,82
M374151,6918610442,31%275,56
Type T-345237,9830910342,72%421,63
T3 HMC2143,951899344,09%444,73
Turán III prototípus 5354,423659142,86%668,45
TOG II* 6482,484158740,23%543,11
50TP prototyp 8845,125338438,10%650,25
M5A1 Stuart4115,482298435,71%127,60
M48A2 Räumpanzer 8857,705658237,80%732,51
Chrysler K GF 8642,834558245,12%511,61
M66320,842847940,51%227,49
IS-27693,414647950,63%858,60
T25 AT7450,603267847,44%387,77
KV-1S6345,933287245,83%432,59
T-127 3184,813196858,82%634,00
Pz.Kpfw. II Luchs486,062216741,79%58,59
M3 Stuart379,401595848,28%128,08
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4199,581725536,36%258,66
Renault UE 573144,851675440,74%227,00
Churchill III 5339,924925332,08%432,61
WZ-1209662,204995131,37%337,44
Object 252U Defender 8926,655524652,17%871,22
KV-15343,323124443,18%505,80
M2 Light2111,342174156,10%364,87
M4A3E8 Thunderbolt VII 6393,564844148,78%577,30
Sav m/434221,052843737,84%385,08
Škoda T 27 8617,564273636,11%479,91
AT-12110,371363560,00%355,70
T1 HMC245,791083435,29%2,30
BT-2232,391563167,74%241,32
O-I Experimental5356,683643138,71%396,87
Somua SAu 404119,751742842,86%82,68
Caernarvon Action X 8613,505042842,86%469,80
Marder II3168,701412729,63%316,17
E 75 TS 8844,265232737,04%610,54
Strv S1 8802,153152630,77%500,87
KV-856471,833272339,13%487,62
BT-741,501362245,45%61,25
A-20547,141462236,36%0,00
M6A2E1 8736,595142268,18%830,63
M415269,322171963,16%417,03
Object 283 9951,684871926,32%636,44
Tiger 131 6441,333471827,78%427,30
VK 16.02 Leopard5128,383021643,75%170,16
LTP 3130,001981637,50%344,42
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 8698,673821533,33%446,18
Ikv 1035133,002191428,57%34,56
Löwe 8906,715141428,57%796,14
Super Hellcat 7338,572761442,86%218,72
59-166153,623491330,77%119,90
T25/27819,083881346,15%1056,44
Patton the Tank 9717,175121250,00%534,41
Tetrarch 265,751771258,33%221,84
Cruiser Mk. III330,00961136,36%0,00
T-284136,202161060,00%321,04
Type 95 Heavy4358,204231060,00%1224,74
Sturmpanzer II4168,501631040,00%302,79
Vickers Medium Mk. II297,78109955,56%359,08
Leichttraktor128,2274944,44%34,18
MS-1126,0064825,00%0,00
Pz.Kpfw. 38 (t)3132,88168850,00%337,96
M24E2 Super Chaffee 6257,75261825,00%412,58
Matilda4230,57164714,29%352,21
Panzerjäger I269,71129742,86%19,24
Pudel 6618,83522650,00%939,81
SU-76G FT4264,83163633,33%352,51
T-50-2 6198,67298666,67%486,22
L-60 246,83204650,00%105,40
FV4202 8954,83679666,67%1179,33
Pz.Kpfw. I263,00101520,00%4,64
T-29 3111,40139520,00%102,63
Pz.Kpfw. II2166,75340475,00%797,52
Renault FT AC2214,50143425,00%692,67
T-34-3 8534,50348425,00%345,24
Vickers Medium Mk. I132,0060366,67%221,70
Kolohousenka179,33104333,33%135,69
D230,0086366,67%216,76
Tiger I71087,67587366,67%1683,84
S-517259,33260366,67%278,06
14TP454,3312730,00%0,00
SU-18274,334030,00%168,21
121101048,33510333,33%515,14
Pz.Kpfw. III Ausf. E3107,33242333,33%70,32
Marder 38T4261,002723100,00%658,65
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3188,333273100,00%658,00
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8402,6732230,00%136,78
T-44-100 8302,33301366,67%310,57
T-345120,50133250,00%132,99
LT vz. 35268,009020,00%59,36
Pz.Kpfw. 35 (t)20,0076250,00%82,83
ST vz. 394355,00283250,00%1125,51
Vickers Mk. E Type B294,00195250,00%244,40
Sturmpanzer I Bison30,0070250,00%89,84
Type 91 Heavy3350,00378250,00%1409,93
O-I6138,0016820,00%0,00
M4A3E2 Sherman Jumbo6723,50412250,00%1428,13
S35 CA5410,0030120,00%660,13
StuG III Ausf. B457,001412100,00%261,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6255,0019820,00%346,63
Rheinmetall Skorpion G 8717,00426250,00%531,19
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5491,50418250,00%1020,25
BT-7 artillery 3118,00174250,00%268,29
M10 RBFM 5281,50382250,00%407,36
M54 Renegade 8522,005882100,00%466,85
Strv fm/2110,00910,00%0,00
Renault FT116,001201100,00%261,00
Renault NC-3110,00710,00%0,00
Covenanter5178,0012910,00%294,14
VK 45.02 (P) Ausf. B9907,009651100,00%737,34
Durchbruchswagen 24213,0015210,00%310,87
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5216,003561100,00%454,49
SU-2-122 5145,0016810,00%24,38
KV-1SA 5758,0010741100,00%1685,01
Pz.Sfl. IC 4196,003921100,00%548,97
leKpz M 41 90 mm GF 8784,009051100,00%1449,91
Škoda T 40 6276,003981100,00%493,71
Strv m/42-57 Alt A.2 61613,007941100,00%4653,72
T1E6 223,005310,00%3,10
M46 Patton KR 8716,0022110,00%545,10
Pz.Kpfw. KW I (r) 5779,004561100,00%1253,14
T26E3 Eagle 7 7744,007771100,00%918,77
IS-3A 8800,0030910,00%474,30
WZ-120-1G FT 8883,0020610,00%565,26
43 M. Toldi III 368,0012910,00%43,76

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/07/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/07/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 24/12/2014
Ayrıldı: 20/12/2016
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 15/12/2014
Ayrıldı: 22/12/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 23/12/2016
Ayrıldı: 16/06/2019