RIAI

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 01/04/2015

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar20298000
Ortalama Seviye6,330,000,000,00
Galibiyetler1074652,94%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler928145,72%00,00%00,00%00,00%
Berabere2711,34%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar595229,32%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar191480,9400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar303421,4900,0000,0000,00
Verilen Hasar794,630,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı254971,2600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı214761,0600,0000,0000,00
Deneyim464,340,000,000,00
WN71260,040,000,000,00
WN81541,910,000,000,00
Toplam
Savaşlar20298
Ortalama Seviye6,33
Galibiyetler1074652,94%
Yenilgiler928145,72%
Berabere2711,34%
Hayatta Kalınan Savaşlar595229,32%
İmha edilen Tanklar191480,94
Yoketme Oranı1,33
Tespit edilen Tanklar303421,49
Verilen Hasar794,63
Düşman üssü işgal puanı254971,26
Üs savunma Puanı214761,06
Deneyim464,34
WN71260,04
WN81541,91
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,2500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,250,000,000,00
Tespit edilen Tanklar92,2500,0000,0000,00
Verilen Hasar157,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim99,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler4100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,25
Yoketme Oranı0,25
Tespit edilen Tanklar92,25
Verilen Hasar157,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim99,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar94000
Galibiyetler5154,26%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4042,55%00,00%00,00%00,00%
Berabere33,19%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4345,74%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar650,6900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,270,000,000,00
Tespit edilen Tanklar830,8800,0000,0000,00
Verilen Hasar484,950,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3463,6800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1611,7100,0000,0000,00
Deneyim361,850,000,000,00
Toplam
Savaşlar94
Galibiyetler5154,26%
Yenilgiler4042,55%
Berabere33,19%
Hayatta Kalınan Savaşlar4345,74%
İmha edilen Tanklar650,69
Yoketme Oranı1,27
Tespit edilen Tanklar830,88
Verilen Hasar484,95
Düşman üssü işgal puanı3463,68
Üs savunma Puanı1611,71
Deneyim361,85
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar38000
Galibiyetler2052,63%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1642,11%00,00%00,00%00,00%
Berabere25,26%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1950,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar250,6600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,320,000,000,00
Tespit edilen Tanklar661,7400,0000,0000,00
Verilen Hasar690,530,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1383,6300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı20,0500,0000,0000,00
Deneyim406,450,000,000,00
Toplam
Savaşlar38
Galibiyetler2052,63%
Yenilgiler1642,11%
Berabere25,26%
Hayatta Kalınan Savaşlar1950,00%
İmha edilen Tanklar250,66
Yoketme Oranı1,32
Tespit edilen Tanklar661,74
Verilen Hasar690,53
Düşman üssü işgal puanı1383,63
Üs savunma Puanı20,05
Deneyim406,45
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar278000
Galibiyetler15455,40%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12043,17%00,00%00,00%00,00%
Berabere41,44%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar12946,40%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1960,7100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,320,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3531,2700,0000,0000,00
Verilen Hasar702,030,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3171,1400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı8172,9400,0000,0000,00
Deneyim474,730,000,000,00
Toplam
Savaşlar278
Galibiyetler15455,40%
Yenilgiler12043,17%
Berabere41,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar12946,40%
İmha edilen Tanklar1960,71
Yoketme Oranı1,32
Tespit edilen Tanklar3531,27
Verilen Hasar702,03
Düşman üssü işgal puanı3171,14
Üs savunma Puanı8172,94
Deneyim474,73
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (155)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5453,8131691951,69%1220,84
VK 16.02 Leopard5270,7935487253,67%905,32
AMX 13 909750,4356377453,49%1182,17
Löwe 81245,3357763947,89%1559,60
Pz.Kpfw. II Luchs4326,5342751157,53%1472,51
E 5091335,7452145747,26%1300,25
Tiger (P)7799,7644545649,56%1029,34
Leopard Prototyp A91563,3954345450,88%1620,04
VK 30.01 (P)6410,7728542647,18%545,49
VK 45.02 (P) Ausf. A8981,8645641043,66%1105,81
StuG III Ausf. G5655,4536038954,50%1770,44
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81452,3763635253,13%2001,94
WZ-1328839,0658535050,86%1678,65
Pz.Kpfw. I Ausf. C3239,4341233956,64%1442,29
Bat.-Châtillon 25 t AP91432,8152833451,50%1582,13
T26E4 SuperPershing 81255,8463232952,28%1831,05
Marder II3401,6935930859,74%1626,32
Bat.-Châtillon 25 t101893,3756430450,00%1824,91
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6865,2749529753,20%1974,45
VK 28.016453,5341528454,93%1431,99
M24 Chaffee5475,5546325754,47%2080,09
Panther II81023,2463524855,65%1534,18
T34 81437,0058624748,99%1942,72
VK 36.01 (H)6609,3040524654,47%1063,53
AMX 13 F3 AM61046,7745024357,61%1776,86
T376656,1951523155,41%2339,05
Indien-Panzer81233,5051923046,96%1735,94
AMX 13 757455,5141022547,11%883,07
Jagdpanther II81578,3364822259,01%2106,76
Tiger II81400,4162822154,30%1802,02
VK 45.02 (P) Ausf. B91500,2366522058,18%1514,93
Pz.Kpfw. T 25 5522,4248221455,61%1681,69
Panther7656,3642621252,83%1031,63
Type 5 Chi-Ri71004,1652320849,52%1726,97
AMX 12 t6297,8234020654,85%758,25
M4A3E8 Fury 6821,1360820459,31%2180,29
WZ-1317573,1752120050,50%1244,41
Jagdpanther71167,6743818346,45%1645,40
VK 30.02 (D)7542,3738918349,73%759,89
Hummel61013,5437717847,19%1584,47
Lorraine 155 mle. 5071220,8242217653,41%1643,63
M26 Pershing81526,1682317160,23%2716,07
T2971250,9963116357,67%1794,05
M41 Walker Bulldog8924,5764415255,26%2222,32
Type 64 6502,9345115049,33%1232,03
AMX M4 mle. 4571080,4855414860,81%1720,71
59-166306,9440714748,98%719,21
Grille5546,9527214748,98%1233,44
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4328,4424014047,14%760,76
Pz.Kpfw. T 15 3178,2334214060,71%822,55
T-34-856699,5845413953,24%1611,59
Tiger I71047,9963313559,26%1595,84
Dicker Max 61076,8752713256,06%2549,72
Spähpanzer Ru 25191065,0263613056,92%1917,36
Jagdpanzer IV6673,1740612851,56%1243,34
M4A1 Sherman5619,1648512657,14%2259,27
T-345606,9044512560,00%2267,31
E 25 71057,3258412552,80%1806,07
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.476,9916512333,33%2,13
T2071123,4463112161,16%2172,64
M10 Wolverine5657,2344311961,34%1902,58
AMX 13 105 AM mle. 505516,8032911649,14%1154,99
Leichttraktor1151,8323011457,89%760,76
AMX 50 10081534,0958811350,44%2101,27
Sturmpanzer II4320,7718811346,90%1135,58
KV-15351,2128711249,11%595,38
Comet71092,0461510659,43%2325,91
Panzerjäger I2361,603689955,56%2037,67
M22 Locust 3336,804329868,37%1895,17
Aufklärungspanzer Panther 7799,285469453,19%1975,04
G.W. Panther71267,704319245,65%1817,51
M8A14645,405639162,64%2527,26
M4A3E8 Sherman6842,465058956,18%2060,67
S35 CA5576,453398948,31%1403,57
T404114,661368733,33%20,19
ARL 446838,164508655,81%1688,55
Churchill I5633,214158262,20%1594,79
M4A3E2 Sherman Jumbo6794,665208256,10%1786,18
Type T-345505,053827853,85%1541,53
T-284268,742617467,57%882,43
T3281245,395727153,52%1469,73
M5A1 Stuart4304,943766959,42%1277,36
M18 Hellcat6749,524466960,87%1542,67
Pz.Sfl. IVc5850,344896869,12%2903,32
ARL V396757,933696753,73%1386,49
T14 5665,275196251,61%1552,00
AMX 404180,582105944,07%559,86
Nashorn61041,595005966,10%2185,63
Renault UE 573382,204395671,43%1624,42
Ram II 5625,465735667,86%2012,71
Type 3 Chi-Nu5496,293595558,18%1543,72
MT-256419,164875550,91%1396,50
Type 4 Chi-To6869,837135251,92%2141,76
Pz.Kpfw. 35 (t)2100,351444940,82%279,67
Pz.Kpfw. 38 (t)3132,761814654,35%358,49
Panther/M10 71162,297444553,33%2465,46
STA-181100,055714254,76%1640,30
Type 3 Chi-Nu Kai 5574,716024156,10%1867,38
Cromwell6750,457214050,00%1831,43
BDR G1 B5706,734144052,50%1515,36
WZ-12091056,134903850,00%900,38
Pz.Kpfw. III Ausf. J4235,372693847,37%511,48
Matilda4402,303413740,54%1183,32
105 leFH18B2 5464,972443740,54%650,99
M3 Lee4429,504183650,00%1835,08
B14414,033433256,25%1383,57
Cruiser Mk. III3120,752133250,00%405,14
T-505283,903543148,39%1017,67
Somua SAu 404273,812313148,39%590,40
Cromwell B 6913,266353158,06%2175,68
Covenanter5451,534373053,33%1970,18
Pz.Kpfw. II2138,962332748,15%467,89
Sturmpanzer I Bison3149,701412744,44%329,82
Type 586823,785662751,85%1878,71
Marder 38T4667,634652759,26%2478,55
Pz.Kpfw. III/IV5408,562932540,00%896,55
M5 Stuart4174,673072462,50%484,21
Crusader6677,877042352,17%3051,09
T56 GMC3120,591192245,45%189,86
Cruiser Mk. II2157,211981952,63%575,90
FCM 36 Pak 40 3290,393701866,67%890,14
T-46384,941681872,22%350,31
Pz.Kpfw. III Ausf. E3173,331841850,00%424,14
Lorraine 155 mle. 5181047,173751827,78%1018,05
M2 Medium Tank3139,002041457,14%424,31
D23131,621561346,15%317,11
Vickers Medium Mk. III3216,461801346,15%821,17
Type 5 Ke-Ho4307,083831369,23%1240,26
Wespe3560,502481258,33%2692,77
E 7591572,427611275,00%1571,00
Vickers Medium Mk. II297,702151070,00%494,64
AMX AC mle. 467698,303591030,00%726,17
T-262165,56169933,33%637,87
Cruiser Mk. I198,89222955,56%404,58
D1286,63139850,00%227,93
T3 HMC288,88131862,50%318,77
Tetrarch 293,63153850,00%313,58
T1 Cunningham114,40122540,00%0,00
T2 Medium Tank2161,60231580,00%967,39
Cruiser Mk. IV4243,20416580,00%931,94
T-1506768,40712580,00%1378,74
StuG IV 5484,20366560,00%1462,79
M2 Light236,75150425,00%0,00
Valentine3385,25308475,00%1695,55
Churchill III 5540,25768450,00%1175,56
Vickers Medium Mk. I1202,67221333,33%1031,63
MS-1110,0068333,33%0,00
AMX ELC bis5298,67299333,33%883,18
T1E6 2130,002843100,00%701,72
T2 Light Tank 258,50159250,00%101,82
Excelsior 5574,505012100,00%1330,21
Light Mk. VIC 2254,00302250,00%1534,76
Renault FT145,0017910,00%3,10
Jagdtiger93201,0015061100,00%4037,45
TOG II* 6163,0016010,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 01/04/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 01/04/2015
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 20/09/2014
Ayrıldı: 30/03/2015