FazedReality

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 13/07/2024

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar14385941246
Ortalama Seviye7,739,788,939,57
Galibiyetler681847,40%333,33%1946,34%11847,97%
Yenilgiler732250,90%666,67%2151,22%12249,59%
Berabere2451,70%00,00%12,44%62,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar428929,82%222,22%1434,15%8735,37%
İmha edilen Tanklar104420,73111,22561,372511,02
Yoketme Oranı1,031,572,071,58
Tespit edilen Tanklar63690,4400,0040,10520,21
Verilen Hasar1.068,922.597,671.874,491.724,70
Düşman üssü işgal puanı52770,3700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı48370,3400,0000,00180,07
Deneyim592,48679,78766,39698,91
WN7866,651072,341221,36989,82
WN81056,141943,581674,531314,00
Toplam
Savaşlar14385
Ortalama Seviye7,73
Galibiyetler681847,40%
Yenilgiler732250,90%
Berabere2451,70%
Hayatta Kalınan Savaşlar428929,82%
İmha edilen Tanklar104420,73
Yoketme Oranı1,03
Tespit edilen Tanklar63690,44
Verilen Hasar1.068,92
Düşman üssü işgal puanı52770,37
Üs savunma Puanı48370,34
Deneyim592,48
WN7866,65
WN81056,14
Son 24 saat
Savaşlar9
Ortalama Seviye9,78
Galibiyetler333,33%
Yenilgiler666,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar222,22%
İmha edilen Tanklar111,22
Yoketme Oranı1,57
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar2.597,67
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim679,78
WN71072,34
WN81943,58
Son 7 gün
Savaşlar41
Ortalama Seviye8,93
Galibiyetler1946,34%
Yenilgiler2151,22%
Berabere12,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar1434,15%
İmha edilen Tanklar561,37
Yoketme Oranı2,07
Tespit edilen Tanklar40,10
Verilen Hasar1.874,49
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim766,39
WN71221,36
WN81674,53
Son 30 gün
Savaşlar246
Ortalama Seviye9,57
Galibiyetler11847,97%
Yenilgiler12249,59%
Berabere62,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar8735,37%
İmha edilen Tanklar2511,02
Yoketme Oranı1,58
Tespit edilen Tanklar520,21
Verilen Hasar1.724,70
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı180,07
Deneyim698,91
WN7989,82
WN81314,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar98000
Galibiyetler2727,55%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6768,37%00,00%00,00%00,00%
Berabere44,08%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2525,51%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar670,6800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,920,000,000,00
Tespit edilen Tanklar660,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar2.201,180,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı760,7800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1591,6200,0000,0000,00
Deneyim592,400,000,000,00
Toplam
Savaşlar98
Galibiyetler2727,55%
Yenilgiler6768,37%
Berabere44,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar2525,51%
İmha edilen Tanklar670,68
Yoketme Oranı0,92
Tespit edilen Tanklar660,67
Verilen Hasar2.201,18
Düşman üssü işgal puanı760,78
Üs savunma Puanı1591,62
Deneyim592,40
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar21,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar149,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim73,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar2
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler2100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,50
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar21,00
Verilen Hasar149,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim73,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar813000
Galibiyetler24329,89%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler56169,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere91,11%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar20925,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4920,6100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,810,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6290,7700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.500,180,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı10461,2900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı30893,8000,0000,0000,00
Deneyim498,580,000,000,00
Toplam
Savaşlar813
Galibiyetler24329,89%
Yenilgiler56169,00%
Berabere91,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar20925,71%
İmha edilen Tanklar4920,61
Yoketme Oranı0,81
Tespit edilen Tanklar6290,77
Verilen Hasar1.500,18
Düşman üssü işgal puanı10461,29
Üs savunma Puanı30893,80
Deneyim498,58
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar498000
Galibiyetler17334,74%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler32164,46%00,00%00,00%00,00%
Berabere40,80%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar15731,53%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4160,8400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,220,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3480,7000,0000,0000,00
Verilen Hasar2.337,020,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5401,0800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6741,3500,0000,0000,00
Deneyim665,490,000,000,00
Toplam
Savaşlar498
Galibiyetler17334,74%
Yenilgiler32164,46%
Berabere40,80%
Hayatta Kalınan Savaşlar15731,53%
İmha edilen Tanklar4160,84
Yoketme Oranı1,22
Tespit edilen Tanklar3480,70
Verilen Hasar2.337,02
Düşman üssü işgal puanı5401,08
Üs savunma Puanı6741,35
Deneyim665,49
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (437)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
ISU-152K 81039,7556475945,59%1047,40
Rheinmetall Skorpion 81436,5273547147,98%1546,18
FV4005 Stage II101743,9365336947,70%1246,71
FV215b (183) 101800,3170035252,84%1267,84
T-1506595,9249634349,27%944,21
GSOR 1008 81395,2171433746,29%1301,06
Forest Spirit 81371,8973332248,14%1380,64
Grille 15101912,4270725349,41%1271,90
O-I6580,2547223646,61%889,64
T-103 81100,0958423348,50%1139,83
M446245,9123822843,42%168,85
Rhm.-Borsig Waffenträger81568,4870622548,00%1520,21
M40/M438877,3961918750,27%801,81
Strv 103B101667,5763518145,30%981,97
KV-37550,9751518042,78%478,94
Bat.-Châtillon 155 58101158,9669417648,86%889,34
KV-15365,0235216350,92%621,29
T92 HMC101449,5973314256,34%1305,01
M53/M5591109,9363714044,29%901,34
Jagdpanzer E 100101883,2868213642,65%1253,36
AT 158999,0872613452,24%1009,42
UDES 038976,1057612650,79%894,99
ShPTK-TVP 100 81356,0271012647,62%1361,67
M127456,0646312544,80%361,19
Waffenträger auf Pz. IV91857,0975412548,80%1518,39
Ferdinand8937,3755312345,53%775,97
Waffenträger auf E 100101599,8064212352,03%939,59
KV-48686,2556811846,61%586,46
SU-1006665,5443610750,47%1100,01
Churchill I5332,8432210549,52%552,46
Hirschkäfer112041,4072310448,08%1303,53
IS-381045,1166910250,98%1119,57
IS-2-II8908,4263810049,00%920,99
FV4202 8544,695879942,42%502,10
AMX 50 Foch91508,676729441,49%1065,54
SU-1527592,063958547,06%621,85
WZ-113G FT102192,627518452,38%1384,80
KV-1S6315,773468356,63%445,87
KV-26679,174938143,21%980,39
ISU-15281788,307357444,59%1903,18
Bat.-Châtillon 155 559811,825507440,54%575,62
ST-I91038,936767353,42%822,55
ASTRON Rex 105 mm 81054,006967350,68%1014,21
Bisonte C45 81157,218087153,52%1226,70
IS-7101991,898417050,00%1584,90
O-Ni7626,845576852,94%661,50
Super Hellcat 7684,784946848,53%824,49
StuG III Ausf. G5303,553096555,38%594,61
T 54D 91266,336746440,63%1056,86
Cobra 91570,557356443,75%1284,10
Lorraine 155 mle. 518795,795246240,32%657,18
BZ-75101778,527886248,39%1157,29
T-34-2G FT7617,114686142,62%596,66
Turtle Mk. I 81342,988046147,54%1303,40
IS7705,275215950,85%817,20
FV20781094,476535945,76%1225,43
Type 95 Heavy4136,762025846,55%243,49
T-62A101143,745625834,48%630,69
Conqueror91585,138085642,86%1480,52
AMX AC mle. 4881320,246065534,55%1372,08
Gonsalo 81016,116275530,91%763,03
AT 25434,813555442,59%839,81
M18 Hellcat6353,152975442,59%358,48
Patton the Tank 91038,786015440,74%856,20
Ikv 1035304,922595339,62%464,82
SMV CC-678992,456995352,83%1050,60
TL-7 91529,088435356,60%1384,84
T-284161,732685244,23%270,74
SU-14-281077,756585250,00%1078,65
WZ-131G FT6544,314125257,69%857,22
T2881330,547715248,08%1387,41
SU-100M17681,524725246,15%713,08
Lorraine 40 t 81011,456355145,10%1026,46
M3 Lee4146,042645040,00%261,80
Caernarvon Action X 8828,556324934,69%698,14
T110E4102014,797294843,75%1363,42
IS-M8802,705934740,43%644,33
EMIL 1951 81263,557654751,06%1355,39
T1 Heavy5374,043544641,30%543,77
T297851,226944654,35%986,04
Škoda T 256796,336364557,78%1588,52
SMV CC-567726,986574557,78%976,67
O-I Experimental5410,334674548,89%677,79
Pz.Kpfw. II Luchs4189,603084546,67%537,54
WZ-111-1G FT81165,755464434,09%1035,02
Ares 8591294,057794447,73%1157,31
Churchill VII6394,214314351,16%522,46
AMX 30 1er prototype9815,306504358,14%700,32
Covenanter5152,103264242,86%270,04
Strv S1 8787,144434240,48%520,71
Löwe 8705,986044245,24%626,86
WZ-120-1G FT 8857,386154247,62%726,89
M415121,511344143,90%72,07
SU-1018941,905764141,46%819,95
T3091723,137034037,50%1194,02
SDP 58 Kilana81326,507084052,50%1278,36
FV217 Badger101881,656764037,50%1114,04
SFAC 105 81179,936064037,50%868,51
Controcarro 3 Minotauro102355,367303935,90%1459,52
G.W. Tiger (P)81034,085693935,90%948,81
M8A14186,132503836,84%223,52
Tortoise9972,266723847,37%594,96
ELC EVEN 90 8572,895853748,65%960,32
Jagdpanzer IV6474,723123644,44%630,04
60G FT5252,362093625,00%251,10
T9591171,506663650,00%759,06
Charioteer81567,227963655,56%1825,43
AMX 13 F3 AM6425,634613548,57%453,16
SDP 60 Gonkiewicza91672,837383542,86%1343,83
XM57 81620,298233548,57%1447,07
113101556,446073429,41%1004,48
Matilda4270,644043351,52%682,06
AMX 50 Foch B101951,917773354,55%1391,00
AT 86507,255563259,38%801,22
AT 77733,976183253,13%826,46
Object 277102203,197513234,38%1622,14
Ikv 65 Alt II6362,903183145,16%422,64
BZT-70 102293,328453141,94%1417,96
T110E3102397,358853151,61%1934,73
SMV CC-64 Vipera 81165,267983161,29%1173,83
Sav m/434157,232133053,33%279,99
Centurion Action X101683,038212962,07%1354,88
TOG II* 6686,215932944,83%938,50
Jagdpanther7593,893932842,86%569,91
FV3046206,542302860,71%277,76
T77 81167,967652850,00%1251,80
Controcarro 1 Mk. 291746,198582755,56%1425,67
T675194,372592733,33%143,36
Object 140101720,568252755,56%1358,09
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4272,423652653,85%645,50
Pz.Kpfw. III Ausf. E3135,852722653,85%315,33
Comet7774,157422669,23%1391,61
T-505185,503002634,62%392,37
VK 168.01 Mauerbrecher 8863,315682638,46%672,95
Škoda T 27 8859,586912653,85%1023,71
SDP wz 66 Grom 81621,509232665,38%1829,54
GSOR 1010 FB 81068,506382653,85%1205,99
AMX 50 B101439,246512540,00%802,47
Projekt ION 81606,369242556,00%1609,24
Challenger7995,565942540,00%1124,53
Ares 90101310,686372540,00%769,45
VK 75.01 (K) 8896,207122548,00%843,97
AMX 13 57 7923,489612584,00%2018,21
SU-86694,505562454,17%998,26
M-V-Y102246,589812466,67%1788,62
FV226 Contradictious 81669,678672450,00%1736,11
Type 5 Heavy102636,658552347,83%2085,30
Centurion Mk. I8915,577152356,52%1156,06
SU-76M4220,092362339,13%378,38
Cromwell6344,733722240,91%408,58
Caernarvon8998,956162236,36%850,90
Ikv 90 Typ B7545,503272227,27%446,83
M2 Medium Tank374,952372250,00%96,15
Jagdtiger9623,914482231,82%200,54
T110E5101652,007462240,91%1036,81
Super Conqueror101659,276542236,36%1045,15
Type 91 Heavy358,951582133,33%0,00
NC 70 Błyskawica101584,436982152,38%940,69
Leopard 1101960,387492147,62%1521,79
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5206,053122161,90%456,81
BT-42 Jatkosota HS 5424,905832161,90%1043,96
AMX M4 mle. 49 Liberté 8678,576562152,38%677,03
Black Prince7856,006402035,00%1035,46
A-436951,556622050,00%2002,40
AMX M4 mle. 54102112,558642055,00%1579,09
VK 45.03 7946,405732045,00%1028,10
M4A1 Sherman5392,214111952,63%942,56
M7 Priest338,001361947,37%121,54
O-Ho8660,325161926,32%467,71
Grille5257,842571947,37%355,53
Strv 746956,397161872,22%2089,53
T56 GMC3161,222271855,56%432,35
Durchbruchswagen 24250,502811827,78%465,53
Panhard AMD 178B6199,833491838,89%283,70
Object 430U101585,727651855,56%1258,53
Object 590 91878,229681855,56%2029,19
ISU-122-2 81080,566481844,44%962,05
WZ-111 Alpine Tiger 8847,006041850,00%818,12
Ikv 723195,591631741,18%394,43
T-448916,826571747,06%1097,13
M36 Jackson61043,296491752,94%1901,46
E 100101766,537871758,82%1307,35
SU-122A5393,243521741,18%693,68
Staghound Mk. III6925,765521729,41%1456,64
KJPZ TIII Jäger 91770,535931729,41%1129,57
Strv 81 8538,654731741,18%429,71
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8816,767641758,82%1012,56
M3 Stuart3132,752541650,00%349,01
50TP prototyp 81177,508891668,75%1459,51
Semovente M43 Bassotto6547,813651637,50%589,44
VK 30.01 (P)6437,504161643,75%516,12
Chieftain Mk. 6 101248,197741656,25%861,00
GSOR the TANK 91364,447971662,50%1414,13
VK 72.01 (K) 101946,068501650,00%1219,96
P.43 bis6682,206251566,67%1381,05
T-46399,672831553,33%277,79
SDP 44 Burza6641,734271540,00%826,27
SU-76G FT4352,332901553,33%744,96
E 77 92228,478511540,00%2167,89
Kunze Panzer 91178,536151546,67%950,86
Vz. 68 Squall 8766,006311553,33%1246,47
Hummel6701,364801442,86%932,17
WZ-111 8776,216231450,00%727,41
Bat.-Châtillon 25 t101503,148131464,29%1141,25
Crusader 5.5-in. SP7188,293301450,00%124,89
FSV Scheme A71286,298331457,14%2156,63
Object 705A101922,367331442,86%1585,09
Miel 8765,144961435,71%486,37
122 TM 81775,869421457,14%2434,44
Vickers Medium Mk. III3110,232651353,85%285,42
AMX 50 1008923,156291338,46%828,16
AMX 13 757638,696631353,85%1329,67
SZDV Vz. 50 81708,237721346,15%1635,87
Maus101967,697771338,46%1316,09
Kpz. 3 GST Turm 81479,776581323,08%1123,88
FV4201 Chieftain Proto 91367,777131338,46%1069,70
StuG IV 5477,084471346,15%974,81
M10 Wolverine5460,674221250,00%931,16
Cruiser Mk. IV4158,172441258,33%411,02
BZ-587677,837041275,00%875,63
T25/27714,584011225,00%677,74
Bishop5134,251611241,67%33,38
AMX ELC bis5147,252701241,67%248,75
VK 30.02 (M)6784,836991258,33%1635,28
FV230 Canopener101666,009911258,33%1259,64
ST-II102214,338091250,00%1446,96
Kpz. Erich Konzept I 91552,257511250,00%1284,82
TT-130M 91150,505141216,67%828,00
BT-7470,731831136,36%0,00
T1 HMC242,911391145,45%64,32
40TP Habicha6664,554201136,36%992,31
Type 2597 Chi-Ha3136,642151145,45%289,91
IS-4101123,916271154,55%705,48
Pz.Sfl. IVc5529,553531154,55%1215,83
Toro 91260,368221172,73%1116,18
WZ-111 model 6 81575,738401145,45%1838,21
T-345355,203351040,00%685,91
Crusader697,302141040,00%13,32
VK 36.01 (H)6563,304691030,00%667,74
Vz. 55101568,006021020,00%887,99
Lorraine 155 mle. 507676,806571070,00%926,23
SDP 57 Gowika71030,907021070,00%1482,60
Valentine AT4249,002731050,00%617,93
Tiger (P)7848,206831050,00%980,28
T28 Prototype81071,405341030,00%906,78
A-4471072,207551070,00%1707,01
AEC Armoured Car5601,204531040,00%1295,70
IS-3-II9747,905491040,00%384,93
KV-1SA 5462,906301060,00%913,07
H3 91196,605061020,00%703,13
Kame 91833,808231040,00%1608,60
T-22 medium 101498,907811040,00%1204,16
Lago4201,33285944,44%422,53
10TP3223,78240955,56%770,80
Felice 91266,00648944,44%1050,21
Pz.Kpfw. II Ausf. G354,67312955,56%139,27
Taschenratte112169,33951955,56%1248,15
CS-52 LIS 81211,22709944,44%1469,25
AE Phase I 92323,78822933,33%1917,70
AT-12168,50109812,50%508,98
T2 Medium Tank2121,88190812,50%377,13
Semovente M415249,88338862,50%483,33
SDT-58 Vlkodav 91778,50793850,00%1644,99
T-109676,38706875,00%581,85
Object 41681245,13668837,50%1281,10
K-91-PT 91769,13740825,00%1658,32
T-44-100 81282,13937887,50%1595,53
Stuart I-IV3136,43290757,14%430,11
7TP2107,86177771,43%414,60
Strv 107-12111619,00910771,43%972,94
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3172,71395785,71%649,64
TS-54 8734,43539728,57%532,01
Bofors Tornvagn 81166,57566714,29%1098,22
Char Futur 4 91094,57704742,86%710,80
DZT-159 91356,29558728,57%797,29
LT vz. 38393,83235666,67%365,99
Strv m/425674,50651650,00%2275,81
M5 Stuart4162,33282683,33%449,16
Marder II3149,50313683,33%488,19
T25 AT7558,33404633,33%486,62
AMX 30 B10776,67473633,33%322,79
T18 HMC335,33158666,67%262,50
Object 2579904,17679650,00%676,69
Windhund 81046,50602650,00%1082,53
Schwertwal 102309,33966650,00%1608,02
AltProto AMX 30 8718,33516633,33%519,19
MBT-B 102034,33913666,67%1513,48
AMBT 81076,67720650,00%1053,28
Object 777 Version II 91788,831002666,67%2026,49
Carro da Combattimento 45 t 101548,67936683,33%1184,71
Saryuda 91882,50891666,67%1572,69
121B 101738,17786650,00%1246,56
Object Kust 81271,17819683,33%1261,71
T803112284,50988650,00%1414,07
M2259,80246560,00%178,96
Strv m/40L3143,80344560,00%433,87
BT-22115,20254540,00%313,36
P26/404229,40276580,00%598,56
Pz.Kpfw. II278,604985100,00%336,64
T-34-856352,20341540,00%408,75
Leichttraktor1139,60276540,00%448,87
60TP Lewandowskiego102007,20638520,00%1182,48
Pz.Kpfw. III Ausf. J453,00264540,00%4,01
VK 16.02 Leopard5340,00276520,00%792,47
Bat.-Châtillon 25 t AP91467,20703540,00%1405,07
FV215b 101085,60735540,00%632,11
BDR G1 B5424,40566580,00%937,22
Universal Carrier 2-pdr263,20133520,00%0,00
BZ-1668772,2049550,00%618,74
ARL V396392,00371560,00%625,41
Achilles61255,40854580,00%2837,06
AMX M4 mle. 5191302,20584520,00%845,52
Object 268 Version 4102268,20731540,00%1398,38
K-91101975,40855560,00%1738,82
Jagdpanzer E 90 92330,60904540,00%2173,81
Object 283 9689,20553540,00%378,05
Jagdtiger Prototype 81691,20674540,00%1359,74
M24E2 Super Chaffee 6278,60397540,00%493,21
Heavy Tank No. VI 6844,80582540,00%1156,62
M22 Locust 372,20250560,00%185,79
Wz. 64GC Bzyg 102293,20775540,00%1469,36
Tetrarch 2148,40297560,00%677,36
T95/FV4201 Chieftain 102046,80931560,00%1347,62
T78 61250,6041450,00%1760,16
WZ-111 Qilin 102398,401137580,00%1891,84
Fantôme 9871,40847560,00%812,36
P.435258,75323450,00%471,84
Grant4159,00311475,00%490,21
VK 30.01 (H)5340,50348475,00%790,36
Panzerjäger I2182,25206425,00%482,80
DS PZInż5433,2520340,00%689,16
CC-46 Pancernik 92267,75923450,00%1823,96
AMX 12 t6789,25623475,00%1899,95
Type 3 Ho-Ni III5429,25312425,00%631,37
Cruiser Mk. III367,50261475,00%305,42
AMX AC mle. 467659,00637475,00%924,08
T-60258,75161450,00%71,62
Chieftain/T95 8442,50564450,00%418,50
AT-FV230 Breaker112310,25612425,00%1043,08
56TP 81154,0039640,00%811,65
UDES 03 Alt 3 91738,251045475,00%1769,74
Serpente 91849,50581425,00%980,43
Sentinelle 91807,75811450,00%1647,74
Vercingétorix 91472,75951475,00%1332,32
Rambo 91190,0051140,00%776,81
SPHT 92015,75933450,00%1481,37
D23229,67433366,67%1039,02
Vickers Medium Mk. II277,67278366,67%357,64
LT vz. 35280,33218366,67%355,57
Strv m/382257,00527333,33%1136,11
Renault FT1105,33296366,67%606,47
Renault Otsu1247,67677366,67%1454,83
B14197,33288366,67%517,47
S-517894,67652333,33%842,86
Vickers Mk. E Type B2197,67357333,33%799,22
ARL 446582,00491333,33%717,28
Pvlvv fm/42241,67240366,67%261,00
AMX 50 12091693,6747430,00%1445,19
Type 89 I-Go/Chi-Ro2289,67441333,33%1199,99
T3 HMC2155,33311366,67%738,98
Coccodrillo 102364,0060030,00%1884,72
SDP 40 Zadymka5302,33361366,67%576,65
Renault FT AC2113,00163333,33%189,40
ZŤS Vz.63-1 Ogar 91552,00609333,33%940,94
AMX 105 AM mle. 474439,00308366,67%1496,63
T-70341,67179333,33%2,66
Renault R352116,33350333,33%285,64
Pz.Kpfw. VII101534,33528333,33%757,00
Kanonenjagdpanzer 2 8951,678203100,00%855,98
Char Mle. 75 9617,00574333,33%571,91
Object 703 Version II 81326,00650333,33%1022,03
Pz.Sfl. IC 4370,3327230,00%925,45
Vz. 58 Medvěd 91211,67685333,33%801,08
Vz. 62 Jasan 92461,67760333,33%1685,62
WZ-120G FT 92694,3312673100,00%2235,26
Vickers Medium Mk. I1160,50304250,00%823,17
Strv fm/21164,0013620,00%88,12
Renault NC-311213,50446250,00%1218,80
Konštrukta T-34/1007586,5038220,00%717,08
Emil I81175,0044420,00%993,19
SU-5429,006120,00%0,00
AMX 38393,50341250,00%131,05
212A9539,50505250,00%320,59
S35 CA5172,00206250,00%185,71
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6321,5022720,00%438,67
Pz.Kpfw. 5581042,00789250,00%800,84
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 51034,50880250,00%2369,53
KV-5 8560,00630250,00%421,63
Chrysler MTC 2TC 81179,0033920,00%843,82
Stridsyxa 81596,00748250,00%1602,87
Ambassador 92688,501007250,00%2430,14
Char de transition 61138,0049820,00%1720,19
T26E5 Patriot 8496,50569250,00%383,87
AMX Canon d'assaut 105 81208,0032720,00%859,99
Yong Bing 9964,5033620,00%476,94
VCS 6x6 TS 90 9131,507242100,00%261,00
Brennos 8892,00750250,00%936,91
Lorraine 120 Alby 82214,00855250,00%2217,31
OCP Peacekeeper 91430,5047820,00%977,21
Buryan 91198,50757250,00%737,06
Kolohousenka1239,006111100,00%1543,64
SU-855898,008131100,00%2623,81
TKS z n.k.m. 20 mm 2352,0053410,00%2462,90
T1 Cunningham1114,002751100,00%689,91
Škoda T 245106,0019210,00%0,00
4TP180,009410,00%123,83
M2 Light2161,005551100,00%768,29
14TP40,002011100,00%261,00
25TP KSUST II5707,007081100,00%2045,40
45TP Habicha7652,0032610,00%663,34
AMX 404113,004531100,00%395,29
MS-11164,004791100,00%1025,87
T-262291,006501100,00%1757,29
Vz. 60S Dravec 101740,0054010,00%864,93
BZ-6892159,0011631100,00%2352,88
BZ-58-2 92305,0047410,00%1870,10
MT-2560,0032610,00%0,00
AMX 13 105101607,007711100,00%1559,83
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4128,0014310,00%103,28
StuG III Ausf. B4342,0010810,00%567,33
Gabler’s Destroyer 5143,004161100,00%372,54
Leichter Kpz. 70 (K) 80,0029710,00%0,00
Tiger II Kuromorimine 7673,0036510,00%493,00
K-2 8787,0059110,00%499,03
HWK 30 8906,0043510,00%1135,64
Kanonenjagdpanzer 105 81500,009631100,00%1766,66
Tiger 131 6673,0026010,00%718,89
Lätt Stridsfordon 120 91225,008941100,00%1014,37
TBT 91598,0010131100,00%1135,34
Prototipo 6 8998,0026010,00%570,92
Husarz 83963,00155710,00%5507,75
AMX ELC 901 6758,005341100,00%1841,02
T92 8132,0026610,00%0,00
T-34-85M 6741,0036010,00%832,57
Projet Louis 91147,0010921100,00%1354,51
M3A3 Stuart 3247,005581100,00%656,70
Terrifiant 93744,0093910,00%3493,06

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 13/07/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 13/07/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 20/03/2024
Ayrıldı: 12/07/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/07/2020
Ayrıldı: 14/06/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 29/03/2017
Ayrıldı: 03/07/2017