CheekiJetto

clanlogo
Rütbe: Komutan
Katıldı: 31/12/2017

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar24154000
Ortalama Seviye7,740,000,000,00
Galibiyetler1329355,03%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1059443,86%00,00%00,00%00,00%
Berabere2671,11%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar647326,80%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar239910,9900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,360,000,000,00
Tespit edilen Tanklar339341,4000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.312,120,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı390751,6200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı167840,6900,0000,0000,00
Deneyim673,180,000,000,00
WN71362,880,000,000,00
WN81834,490,000,000,00
Toplam
Savaşlar24154
Ortalama Seviye7,74
Galibiyetler1329355,03%
Yenilgiler1059443,86%
Berabere2671,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar647326,80%
İmha edilen Tanklar239910,99
Yoketme Oranı1,36
Tespit edilen Tanklar339341,40
Verilen Hasar1.312,12
Düşman üssü işgal puanı390751,62
Üs savunma Puanı167840,69
Deneyim673,18
WN71362,88
WN81834,49
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar474000
Galibiyetler27558,02%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler18438,82%00,00%00,00%00,00%
Berabere153,16%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar18438,82%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3600,7600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,240,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4440,9400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.685,720,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı7351,5500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6841,4400,0000,0000,00
Deneyim770,380,000,000,00
Toplam
Savaşlar474
Galibiyetler27558,02%
Yenilgiler18438,82%
Berabere153,16%
Hayatta Kalınan Savaşlar18438,82%
İmha edilen Tanklar3600,76
Yoketme Oranı1,24
Tespit edilen Tanklar4440,94
Verilen Hasar1.685,72
Düşman üssü işgal puanı7351,55
Üs savunma Puanı6841,44
Deneyim770,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar131000
Galibiyetler8161,83%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5038,17%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5541,98%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1150,8800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,510,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1871,4300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.189,460,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2832,1600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1671,2700,0000,0000,00
Deneyim785,220,000,000,00
Toplam
Savaşlar131
Galibiyetler8161,83%
Yenilgiler5038,17%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5541,98%
İmha edilen Tanklar1150,88
Yoketme Oranı1,51
Tespit edilen Tanklar1871,43
Verilen Hasar1.189,46
Düşman üssü işgal puanı2832,16
Üs savunma Puanı1671,27
Deneyim785,22
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar41000
Galibiyetler2663,41%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1434,15%00,00%00,00%00,00%
Berabere12,44%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2048,78%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar280,6800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar190,4600,0000,0000,00
Verilen Hasar280,780,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı952,3200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1243,0200,0000,0000,00
Deneyim288,440,000,000,00
Toplam
Savaşlar41
Galibiyetler2663,41%
Yenilgiler1434,15%
Berabere12,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar2048,78%
İmha edilen Tanklar280,68
Yoketme Oranı1,33
Tespit edilen Tanklar190,46
Verilen Hasar280,78
Düşman üssü işgal puanı952,32
Üs savunma Puanı1243,02
Deneyim288,44
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar351000
Galibiyetler24770,37%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9827,92%00,00%00,00%00,00%
Berabere61,71%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar14340,74%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3160,9000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,520,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3961,1300,0000,0000,00
Verilen Hasar823,610,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5711,6300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3320,9500,0000,0000,00
Deneyim503,090,000,000,00
Toplam
Savaşlar351
Galibiyetler24770,37%
Yenilgiler9827,92%
Berabere61,71%
Hayatta Kalınan Savaşlar14340,74%
İmha edilen Tanklar3160,90
Yoketme Oranı1,52
Tespit edilen Tanklar3961,13
Verilen Hasar823,61
Düşman üssü işgal puanı5711,63
Üs savunma Puanı3320,95
Deneyim503,09
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar41000
Galibiyetler3278,05%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler819,51%00,00%00,00%00,00%
Berabere12,44%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2356,10%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar310,7600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,720,000,000,00
Tespit edilen Tanklar411,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar927,730,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1433,4900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1613,9300,0000,0000,00
Deneyim831,440,000,000,00
Toplam
Savaşlar41
Galibiyetler3278,05%
Yenilgiler819,51%
Berabere12,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar2356,10%
İmha edilen Tanklar310,76
Yoketme Oranı1,72
Tespit edilen Tanklar411,00
Verilen Hasar927,73
Düşman üssü işgal puanı1433,49
Üs savunma Puanı1613,93
Deneyim831,44
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1004000
Galibiyetler59359,06%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler40240,04%00,00%00,00%00,00%
Berabere90,90%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar36336,16%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar7500,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,170,000,000,00
Tespit edilen Tanklar15301,5200,0000,0000,00
Verilen Hasar736,100,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı13601,3500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı11021,1000,0000,0000,00
Deneyim561,240,000,000,00
Toplam
Savaşlar1004
Galibiyetler59359,06%
Yenilgiler40240,04%
Berabere90,90%
Hayatta Kalınan Savaşlar36336,16%
İmha edilen Tanklar7500,75
Yoketme Oranı1,17
Tespit edilen Tanklar15301,52
Verilen Hasar736,10
Düşman üssü işgal puanı13601,35
Üs savunma Puanı11021,10
Deneyim561,24
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar594000
Galibiyetler27045,45%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler32053,87%00,00%00,00%00,00%
Berabere40,67%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar16026,94%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3590,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,830,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6521,1000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.450,050,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5941,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4000,6700,0000,0000,00
Deneyim668,320,000,000,00
Toplam
Savaşlar594
Galibiyetler27045,45%
Yenilgiler32053,87%
Berabere40,67%
Hayatta Kalınan Savaşlar16026,94%
İmha edilen Tanklar3590,60
Yoketme Oranı0,83
Tespit edilen Tanklar6521,10
Verilen Hasar1.450,05
Düşman üssü işgal puanı5941,00
Üs savunma Puanı4000,67
Deneyim668,32
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (283)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Type 59 81345,75766140857,53%2127,34
KV-5 81706,87814124158,74%2540,14
T-5491615,8464371657,68%1976,07
T-1091583,3459648650,82%1646,95
E 100102174,6877142158,19%1977,40
T26E5 81452,7293242158,67%1976,77
SU-122-5491731,8466641053,41%1945,15
IS-7101868,6765135856,15%1646,75
T-448941,6853134648,55%1322,37
KV-15514,8138133651,79%1027,22
IS-381411,7466329152,23%1844,13
Bat.-Châtillon 25 t101910,0771528555,09%1798,58
SU-10181300,9657027455,11%1820,03
T-62A101875,4259427160,15%1873,39
Object 263102396,3763326951,30%1953,81
M18 Hellcat6885,2248726864,55%1951,37
leKpz M 41 90 mm GF 8888,9456626252,29%1697,53
Leopard Prototyp A91940,4064926056,15%2045,82
AMX 13 909779,1263225754,86%1209,22
VK 45.02 (P) Ausf. B91704,7680624253,72%1752,52
Object 430 Version II91795,3587124255,79%2061,12
Bat.-Châtillon 25 t AP91689,3080323952,72%1883,36
Progetto M35 mod. 46 81640,9892622758,15%2371,22
IS7874,8359222245,95%1196,08
Indien-Panzer81367,0560021661,11%2153,39
Conqueror92018,4080921561,86%2215,71
T-1506603,8636620153,73%929,61
T-100 LT101087,6076720057,50%1492,97
E 7591960,6079119961,81%2099,74
SU-1006843,0144218857,45%1734,70
VK 30.02 (D)7966,8054018654,84%1637,57
T-345201,2524518247,80%346,18
Strv 103-091977,0581017752,54%2006,07
AMX 13 757382,7241417448,28%641,63
Tiger II81608,8589116959,76%2217,13
T54E192289,0799116761,68%2629,47
T2971250,2666316661,45%1816,00
M10 Wolverine5382,2527716250,00%778,79
SU-100M17889,4145016155,28%1319,49
Caernarvon81240,5865415845,57%1345,42
T-34-856489,2536515548,39%857,81
Lorraine 40 t 81530,3585315555,48%2093,06
T57 Heavy102650,0087215451,95%2465,93
AMX 13 57 71067,4894015361,44%2762,60
Škoda T 5091804,0588215256,58%2002,65
E 25 71153,7878514656,16%1967,52
T-437984,0261714552,41%1861,71
AMX ELC bis5306,2736514357,34%1080,85
T-505267,7641313962,59%1047,77
T6981399,5275613756,20%1862,21
KV-261044,1762413567,41%2436,11
T499911,1168713353,38%1306,87
Object 252U Defender 81580,1688813262,88%1963,38
Cromwell6677,4448213153,44%1475,82
AMX 50 12091633,8476913053,08%1658,93
M10392045,7886012951,16%2092,14
Spähpanzer Ru 2519980,4469412748,82%1458,93
T-54 ltwt.91275,6978612454,03%2210,27
Type 4 Heavy91888,8885512052,50%1860,27
Prototipo Standard B92549,6294511951,26%2911,47
Type 64 6627,5955011952,10%1843,07
AMX 50 B102046,2976111850,85%1550,27
T3281585,9577311655,17%1964,75
T25/27990,6057411650,86%1562,79
Churchill VII6848,7554911559,13%1900,75
VK 45.02 (P) Ausf. A81277,8780811461,40%1577,59
T71 DA7794,7563411452,63%1909,10
Ares 90 C112818,3990411352,21%2192,15
Rheinmetall Skorpion G 81324,8266711343,36%1397,29
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5381,8737911155,86%976,65
LTTB8833,3179110958,72%1965,50
Jagdtiger92227,8684710856,48%2249,55
Panhard EBR 909923,0776110653,77%1553,51
Object 268 Version 4102809,999019755,67%2498,83
Black Prince71063,927659563,16%1804,74
Type 2597 Chi-Ha3307,913339464,89%1415,90
Bat.-Châtillon Bourrasque 81383,748359452,13%1649,00
M75405,254309353,76%1890,18
CS-63101612,207789152,75%1178,14
UDES 0381426,887278952,81%1738,59
A-20545,821788851,14%120,29
AT 1581081,517518854,55%1130,92
GSOR 3301 AVR FS9630,487478846,59%860,57
AMX 12 t6215,002958648,84%409,02
Ares 90102590,389828654,65%2349,97
Object 430U102871,749868565,88%2978,74
VK 36.01 (H)6670,455648451,19%1115,32
Progetto M40 mod. 65102708,698538445,24%2914,80
Maus102161,779498260,98%1906,37
T28 Prototype81780,048748156,79%2326,36
Manticore10814,818058149,38%865,05
KR-1112969,0410707951,90%2324,11
BT-22156,822207855,13%752,56
Spähpanzer SP I C7801,777347750,65%1721,56
SU-855466,133947648,68%1107,31
Object 41681200,667867652,63%1694,17
MT-256293,584657460,81%874,41
Pz.Sfl. IVc5542,504127248,61%1296,66
AMX 67 Imbattable112768,829677153,52%2221,76
Type 5 Heavy102712,179617054,29%2226,43
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4138,902037038,57%231,56
Tetrarch 2150,542507064,29%826,80
UDES 1691665,498336750,75%1767,92
Konštrukta T-34/10071040,367696648,48%1864,84
AT 86670,476246657,58%1263,58
Tortoise92022,688846659,09%1819,99
T404116,911576538,46%24,51
LHMTV8545,927136547,69%902,39
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4558,984146454,69%1882,42
AMX 404133,751976454,69%397,63
Tiger I71531,928926347,62%2274,07
AT 77938,327026357,14%1145,82
P.43 ter71180,368466155,74%2327,34
Type 5 Chi-Ri7985,317115945,76%1610,47
T-284208,642055945,76%505,11
50TP Tyszkiewicza92085,809335959,32%2081,72
WZ-1317704,287635756,14%1714,47
Nashorn6802,354455745,61%1360,09
Panhard EBR 105101339,687475655,36%1788,77
Type T-345495,654675565,45%1635,59
Hotchkiss EBR7761,577505453,70%2121,13
Churchill I5638,134245349,06%1585,59
O-Ho81404,348335349,06%1709,21
T2 Light Tank 2173,583205360,38%857,63
O-Ni71194,788615158,82%1745,78
M46 Patton92036,499615158,82%2084,94
Tiger (P)71291,719015164,71%2108,89
T216453,985765149,02%1310,77
Crusader6535,125565060,00%1918,96
STA-181257,287905052,00%1781,94
KV-371437,927735054,00%2436,17
M4A3E2 Sherman Jumbo6692,756154847,92%1521,15
A-447992,757774862,50%1770,41
T376498,156414856,25%1419,57
M41 Walker Bulldog8668,326524740,43%1017,60
FV230 Canopener102441,009074748,94%1730,81
Leo7705,576684658,70%1100,43
M5A1 Stuart4367,613584656,52%1583,13
AMX 50 10081697,858994654,35%2248,19
Valentine AT4357,592694665,22%1289,80
Object 277102171,358644656,52%1895,77
Schwarzpanzer 58 81440,728244647,83%1875,03
Type 3 Chi-Nu5551,785384551,11%1722,51
Ikv 90 Typ B71141,166924560,00%2053,35
Taschenratte112584,3810344553,33%1583,86
ARL 446831,186264445,45%1484,35
Alecto4487,683074440,91%1502,90
GSR 3301 Setter7421,505794440,91%729,85
BT-7479,491274346,51%71,68
T2071345,708754355,81%2352,78
AT 25537,654644367,44%1585,88
O-I61034,907974269,05%2045,30
UDES 14 Alt 581618,159084156,10%2330,00
Sturer Emil7798,295434139,02%875,37
Leopard 1102105,486724050,00%1878,80
T14 5642,377303868,42%1680,57
60TP Lewandowskiego101831,006513834,21%1105,23
TVP T 50/51101598,956163743,24%1177,95
Jagdpanther7882,384833737,84%974,43
Super Conqueror102240,768673764,86%1894,71
FV217 Badger101735,597673751,35%1238,60
KV-1S6814,545423770,27%1912,42
LT-432 8706,037233748,65%1097,98
Type 62 7705,867923661,11%1792,13
Strv 103B102879,407733548,57%2647,27
AMX M4 mle. 457913,766483452,94%1174,32
Ikv 65 Alt II6825,005743354,55%1501,18
VK 28.016493,125993339,39%1478,24
Ares 8592136,5510793354,55%2509,56
M4A1 Sherman5627,504893253,13%1936,01
P.43 bis61151,199373271,88%2984,30
T-463157,092313268,75%726,23
T56 GMC383,501583268,75%259,53
FV215b (183) 101530,696423246,88%1016,53
Somua SAu 404258,582463151,61%624,61
Object 907 102549,199323151,61%2255,13
Object 140102031,458623154,84%2003,81
Ares 7581937,1310893151,61%2646,18
Object 780 101898,408043056,67%1454,90
B14280,073112941,38%583,77
Type 4 Chi-To6774,075322972,41%1864,95
M3 Lee4385,173252962,07%1792,57
FV215b 102145,217182941,38%1819,24
VK 16.02 Leopard5243,894882850,00%651,63
Bat.-Châtillon 12 t8535,186422850,00%906,97
M5 Stuart4233,372802744,44%501,30
Strv m/425484,314892642,31%1218,08
Jagdpanzer IV6844,126052650,00%1524,60
45TP Habicha71587,819732653,85%2398,35
KV-856911,427052653,85%1728,07
M26 Pershing81924,1911032665,38%2918,33
Pz.Kpfw. I Ausf. C3279,924472657,69%1605,29
Panhard EBR 75 (FL 10) 8958,048292657,69%2006,87
Type 1 Chi-He4460,365292548,00%1669,70
53TP Markowskiego81587,768472552,00%1819,31
Pz.Kpfw. 38 (t)387,161382552,00%149,21
BDR G1 B5669,966702564,00%1686,84
121B 101787,448402564,00%1586,23
VK 30.01 (P)6605,925462450,00%953,47
CS-67 Szakal111992,427972445,83%1302,60
Leichttraktor156,701222360,87%185,93
Ferdinand81518,228632360,87%1760,92
Marder 38T4442,914502352,17%1276,35
Churchill III 5461,786852365,22%1015,10
Panzer 58 Mutz 81859,6210462166,67%2844,48
Škoda T 245550,106222055,00%1914,09
Škoda T 256704,846341957,89%1413,14
Panther/M10 7966,116521963,16%1828,04
T95/FV4201 Chieftain 102147,538951963,16%1516,47
Strv 746758,176131850,00%1385,36
UDES 15/16101859,787721850,00%1533,32
AMX 383108,672011861,11%290,45
LT vz. 383170,691861637,50%445,55
StuG III Ausf. G5593,755901662,50%1670,15
40TP Habicha6878,636321650,00%1991,19
M2 Medium Tank3181,501991650,00%541,51
O-I Experimental5568,135451650,00%972,85
M24 Chaffee5397,194421650,00%1403,50
Panhard AML Lynx 6x681084,759871668,75%2671,18
DBV-152 102738,409041566,67%1984,22
KV-137667,136331553,33%1050,97
Type 586876,799031485,71%2260,31
Jagdpanzer E 100101968,717541457,14%1392,14
Covenanter5383,384581353,85%1405,23
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81200,926991346,15%1265,32
Sav m/434398,423791241,67%1012,68
Pz.Kpfw. II Luchs449,251491258,33%172,43
Renault FT AC2117,921201258,33%370,14
59-166462,185061163,64%1464,45
Universal Carrier 2-pdr2193,732411163,64%943,97
Lago4302,704151040,00%899,73
Pz.Kpfw. II290,302081070,00%388,23
Ikv 723282,102611010,00%694,21
Type 95 Heavy4408,704201040,00%1414,50
Type 97 Chi-Ha3258,33438966,67%996,96
Valentine3402,56425955,56%1599,48
Renault UE 573188,78264955,56%551,24
VK 45.03 71460,33882955,56%2305,28
Cruiser Mk. II2326,88386875,00%1622,34
L-60 2184,13335825,00%824,42
StuG IV 5603,86370728,57%1673,52
T3 HMC261,00118616,67%0,83
Marder II3173,00233650,00%412,05
T-50-2 6379,00486666,67%998,70
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4531,67594650,00%1528,60
leKpz M 41 90 mm 8904,17637650,00%1549,87
M3 Stuart3185,60317560,00%717,45
ST vz. 394422,40601580,00%1723,20
Vickers Mk. E Type B2210,60267560,00%1014,60
Cruiser Mk. III3175,20299560,00%886,63
TOG II* 6657,60391540,00%750,52
T25 Pilot Number 1 8588,40502540,00%442,59
T1 Cunningham111,00113425,00%0,00
Pz.Kpfw. 35 (t)290,25168475,00%491,39
Pvlvv fm/42267,25144425,00%0,00
Cruiser Mk. IV4264,75385425,00%734,41
Type 3 Ju-Nu61756,7513014100,00%3823,84
Object 752 92149,25864450,00%1657,80
Panther mit 8,8 cm L/71 81717,00986450,00%2243,36
T-34-3 81994,0061340,00%2382,35
Vickers Medium Mk. I1152,3311530,00%743,49
Hotchkiss H35295,673473100,00%452,62
M56 Scorpion 7525,004793100,00%745,91
King Tiger (Captured) 71363,33743366,67%2139,71
P.44 Pantera82862,5013352100,00%4509,05
MS-1131,0077250,00%77,53
T-262168,50172250,00%676,45
SDP 44 Burza61010,50634250,00%1408,32
Pz.Kpfw. I2339,50355250,00%1803,96
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6541,00559250,00%1255,77
Dicker Max 61465,506442100,00%3206,36
T34 B 81221,00634250,00%1293,13
Kolohousenka1103,002751100,00%575,72
Strv fm/211311,0044010,00%2175,21
LT vz. 352242,004241100,00%1354,76
Renault NC-31148,001291100,00%261,00
Ikv 10350,002691100,00%261,00
T-45 246,005610,00%0,00
Vz. 58 Medvěd 91774,0010341100,00%1273,78
T1E6 2116,001881100,00%539,60
Light Mk. VIC 220,006010,00%0,00
LTP 3271,0021410,00%1218,16
Char Futur 4 92682,0015511100,00%3453,94

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Komutan
Katıldı: 31/12/2017
Rütbe: Komutan
Katıldı: 31/12/2017
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 11/08/2016
Ayrıldı: 14/08/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 29/11/2017
Ayrıldı: 29/12/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/11/2016
Ayrıldı: 03/11/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 09/03/2016
Ayrıldı: 07/08/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 03/03/2016
Ayrıldı: 03/03/2016
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 05/11/2016
Ayrıldı: 27/11/2017