BryanCouso

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 19/01/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar14338000
Ortalama Seviye7,280,000,000,00
Galibiyetler750252,32%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler674247,02%00,00%00,00%00,00%
Berabere940,66%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar426629,75%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar150431,0500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,490,000,000,00
Tespit edilen Tanklar136320,9500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.226,970,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı116070,8100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı80460,5600,0000,0000,00
Deneyim592,730,000,000,00
WN71296,200,000,000,00
WN81855,550,000,000,00
Toplam
Savaşlar14338
Ortalama Seviye7,28
Galibiyetler750252,32%
Yenilgiler674247,02%
Berabere940,66%
Hayatta Kalınan Savaşlar426629,75%
İmha edilen Tanklar150431,05
Yoketme Oranı1,49
Tespit edilen Tanklar136320,95
Verilen Hasar1.226,97
Düşman üssü işgal puanı116070,81
Üs savunma Puanı80460,56
Deneyim592,73
WN71296,20
WN81855,55
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar31000
Galibiyetler1135,48%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1961,29%00,00%00,00%00,00%
Berabere13,23%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar722,58%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar260,8400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,080,000,000,00
Tespit edilen Tanklar431,3900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.553,450,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı421,3500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1886,0600,0000,0000,00
Deneyim466,260,000,000,00
Toplam
Savaşlar31
Galibiyetler1135,48%
Yenilgiler1961,29%
Berabere13,23%
Hayatta Kalınan Savaşlar722,58%
İmha edilen Tanklar260,84
Yoketme Oranı1,08
Tespit edilen Tanklar431,39
Verilen Hasar1.553,45
Düşman üssü işgal puanı421,35
Üs savunma Puanı1886,06
Deneyim466,26
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar107000
Galibiyetler3734,58%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6863,55%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,87%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3532,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar750,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,040,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1931,8000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.242,350,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı840,7900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2252,1000,0000,0000,00
Deneyim486,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar107
Galibiyetler3734,58%
Yenilgiler6863,55%
Berabere21,87%
Hayatta Kalınan Savaşlar3532,71%
İmha edilen Tanklar750,70
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar1931,80
Verilen Hasar1.242,35
Düşman üssü işgal puanı840,79
Üs savunma Puanı2252,10
Deneyim486,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar167000
Galibiyetler7243,11%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9154,49%00,00%00,00%00,00%
Berabere42,40%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5633,53%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1480,8900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2401,4400,0000,0000,00
Verilen Hasar862,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3432,0500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5933,5500,0000,0000,00
Deneyim453,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar167
Galibiyetler7243,11%
Yenilgiler9154,49%
Berabere42,40%
Hayatta Kalınan Savaşlar5633,53%
İmha edilen Tanklar1480,89
Yoketme Oranı1,33
Tespit edilen Tanklar2401,44
Verilen Hasar862,75
Düşman üssü işgal puanı3432,05
Üs savunma Puanı5933,55
Deneyim453,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar707000
Galibiyetler28540,31%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler42259,69%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar24534,65%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4230,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,920,000,000,00
Tespit edilen Tanklar7651,0800,0000,0000,00
Verilen Hasar991,490,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı9901,4000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı23573,3300,0000,0000,00
Deneyim514,670,000,000,00
Toplam
Savaşlar707
Galibiyetler28540,31%
Yenilgiler42259,69%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar24534,65%
İmha edilen Tanklar4230,60
Yoketme Oranı0,92
Tespit edilen Tanklar7651,08
Verilen Hasar991,49
Düşman üssü işgal puanı9901,40
Üs savunma Puanı23573,33
Deneyim514,67
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2869000
Galibiyetler142049,49%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler140649,01%00,00%00,00%00,00%
Berabere431,50%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar108637,85%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar25270,8800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,420,000,000,00
Tespit edilen Tanklar30031,0500,0000,0000,00
Verilen Hasar961,210,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı24020,8400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı40561,4100,0000,0000,00
Deneyim536,260,000,000,00
Toplam
Savaşlar2869
Galibiyetler142049,49%
Yenilgiler140649,01%
Berabere431,50%
Hayatta Kalınan Savaşlar108637,85%
İmha edilen Tanklar25270,88
Yoketme Oranı1,42
Tespit edilen Tanklar30031,05
Verilen Hasar961,21
Düşman üssü işgal puanı24020,84
Üs savunma Puanı40561,41
Deneyim536,26
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar283000
Galibiyetler13748,41%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler14049,47%00,00%00,00%00,00%
Berabere62,12%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar9433,22%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2470,8700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,310,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2520,8900,0000,0000,00
Verilen Hasar2.302,950,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2951,0400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4441,5700,0000,0000,00
Deneyim672,880,000,000,00
Toplam
Savaşlar283
Galibiyetler13748,41%
Yenilgiler14049,47%
Berabere62,12%
Hayatta Kalınan Savaşlar9433,22%
İmha edilen Tanklar2470,87
Yoketme Oranı1,31
Tespit edilen Tanklar2520,89
Verilen Hasar2.302,95
Düşman üssü işgal puanı2951,04
Üs savunma Puanı4441,57
Deneyim672,88
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (178)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
M46 Patton91644,5556557249,83%1675,52
M48A5 Patton102576,3866852646,39%2593,13
M46 Patton KR 81069,7659152153,36%1453,98
M41 Walker Bulldog8707,2448552050,96%1287,29
M26 Pershing81163,1653151550,29%1553,50
T207741,8840846643,99%978,56
T499752,7545441243,20%917,08
T-44-100 81815,4977640058,00%2720,21
M4A3E8 Sherman6505,4439939652,02%938,57
T26E4 SuperPershing 81376,8576834154,25%1870,89
T376465,9639432152,96%1216,52
Cromwell6730,2048826549,43%1592,20
T54E191927,2068626045,77%1925,60
IS-271029,3446924247,52%1364,39
11081613,1879622454,46%2271,60
Type 586694,7642421951,60%1448,08
Centurion Mk. I81396,5767820251,98%2003,82
Škoda T 40 61012,1366619557,95%2465,49
WZ-111 model 1-492335,2096918958,73%2714,98
Lorraine 155 mle. 507961,2641318552,97%1264,83
Progetto M35 mod. 46 82039,9292118461,96%3110,85
Comet7868,0947118254,40%1446,94
TVP T 50/51102804,2782217249,42%2631,01
M4A1 Sherman5300,4134317147,95%636,44
Škoda T 5092791,59108916457,93%3489,50
Centurion Mk. 7/192479,7279816251,23%2883,23
AMX 12 t6754,2854016058,75%2336,05
T-1092309,0176215655,13%2566,63
Panzer 58 Mutz 8892,4743815545,16%995,87
Emil II92766,92103914752,38%3376,01
M18 Hellcat6917,0850014750,34%1814,50
TVP VTU Koncept81932,0599614559,31%3356,96
Lorraine 155 mle. 5181373,0964714546,90%1587,71
Type T-345430,6835314258,45%1327,58
T2971238,4558713857,97%1663,01
KV-15617,7340713855,07%1474,87
T-54 first prototype 8981,7857513844,93%1221,47
KV-26865,2548913447,01%1561,12
AMX Chasseur de chars 81407,1875013455,97%2113,84
T26E5 Patriot 82110,9498911260,71%3495,34
M24 Chaffee5269,0232810955,05%830,85
WZ-1317863,4363810555,24%1942,12
Object 252U 82414,76109110258,82%3552,48
Covenanter5149,4920010045,00%274,05
T-34-171143,546399863,27%1983,48
T675608,573879755,67%1557,31
59-166499,204699548,42%1452,85
Leo71394,019199451,06%2829,81
Emil I82391,2511549264,13%3601,61
T-345816,015929168,13%3076,33
IS71323,036568854,55%1991,29
Crusader6223,592138540,00%381,10
113102940,228118549,41%2929,09
KV-856913,845378349,40%1773,68
IS-382242,2811208361,45%3394,28
AMX ELC bis5380,143588353,01%1362,56
M3 Lee491,922027745,45%104,53
AMX 105 AM mle. 474231,082267751,95%685,76
AMX 13 105 AM mle. 505263,962107552,00%463,03
WZ-13281752,8610137368,49%3779,64
Konštrukta T-34/10071571,0010057160,56%3185,76
Pz.Kpfw. III/IV5394,092997051,43%1027,38
Centurion Action X102504,306136946,38%2289,09
leKpz M 41 90 mm GF 8889,294696842,65%1515,30
Leopard Prototyp A91880,317346753,73%1733,24
KV-1S6587,284766560,00%1121,68
Type 6192058,229106360,32%2289,94
AMX 13 F3 AM6853,454486261,29%1391,05
T57 Heavy102635,318026248,39%2219,92
M4A3E2 Sherman Jumbo6792,985286163,93%1851,95
Type 62 71066,497345747,37%2550,64
Rheinmetall Skorpion G 81190,644815550,91%1172,98
STA-181585,749015459,26%2308,95
M5 Stuart458,762305149,02%83,46
M5A1 Stuart4183,742415046,00%451,09
Heavy Tank No. VI 6937,965065050,00%1672,68
STA-2 81678,428804850,00%2482,45
Type 4 Chi-To61065,026924564,44%2378,55
P.43 bis61252,487264463,64%2985,27
M2 Medium Tank370,561214334,88%2,37
Panther mit 8,8 cm L/71 8963,604204346,51%1144,21
Type 3 Chi-Nu5572,634054055,00%1870,14
T-284315,782834050,00%942,71
Škoda T 27 81718,089854065,00%2660,96
FV4202 81339,039013762,16%1909,51
Pz.Kpfw. III Ausf. J4280,692813655,56%771,84
Škoda T 245584,436113557,14%2106,26
Type 1 Chi-He4327,203373551,43%1001,24
VK 30.02 (D)71719,6410103360,61%3887,43
IS-3A 81112,855233354,55%1148,38
M3 Stuart3205,033793259,38%867,19
VK 30.01 (D)61132,788303275,00%2904,26
T26E5 81967,3110473259,38%3059,92
Indien-Panzer81333,588523151,61%1787,96
WZ-111 8832,004063043,33%754,84
Cruiser Mk. IV4215,933052975,86%795,75
P.435803,964562850,00%2751,38
T14 5649,085392642,31%1372,39
AMX 13 7571279,048942568,00%3266,44
Strv m/425897,797122450,00%3065,63
M8A14420,883132450,00%1144,08
LT vz. 38347,651382339,13%12,77
SU-100Y 6683,823532245,45%1195,36
Panther/M10 71066,365432245,45%1715,40
Strv 7461087,257722055,00%2568,39
M2 Light2222,254022065,00%1040,30
Pz.Kpfw. II286,351522050,00%190,22
Kranvagn102414,207702060,00%2314,63
T-46364,851842045,00%51,14
T-22 medium 101794,856442035,00%1397,13
Type 5 Chi-Ri71185,219521973,68%2247,03
T56 GMC3156,681711963,16%485,66
AMX 50 Foch (155) 101369,374821936,84%704,76
122 TM 81911,0010471978,95%2213,67
WZ-132A91285,287551855,56%1843,80
Škoda T 2561035,826791764,71%2887,06
T-34-8561490,299621764,71%3716,62
Caernarvon Action X 81879,127851770,59%2517,65
Strv S1 81866,137011637,50%1814,68
AMX 50 10081456,207041540,00%1502,04
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8714,672931526,67%525,53
T2 Medium Tank289,501771478,57%487,07
Lago4737,857971369,23%3561,11
Type 97 Chi-Ha3139,311601346,15%271,09
Object 277102021,775421338,46%1573,90
Pz.Kpfw. III Ausf. E332,921381233,33%0,00
Cruiser Mk. III3118,752051241,67%306,10
StuG IV 5575,923501250,00%1529,87
M7 Priest355,451091127,27%0,00
Pz.Kpfw. I Ausf. C375,552101163,64%307,36
T1 Cunningham180,701531050,00%303,13
Schwarzpanzer 58 81084,705761060,00%1552,43
Cromwell B 61445,3011731080,00%3510,52
Vickers Mk. E Type B295,67153944,44%211,12
L-60 2253,78627966,67%1895,40
VK 45.03 7936,78454955,56%1144,48
LT vz. 352105,50151812,50%237,22
IS-6 82121,50944837,50%3151,03
Pz.Kpfw. I268,38166850,00%139,91
Object 430U102238,38945862,50%1752,04
Strv m/40L3230,57327742,86%652,09
Renault FT 75 BS2116,71127742,86%509,95
MT-256167,43295728,57%176,39
T-34-85M 6992,14633785,71%1789,56
T-45 298,33189650,00%315,92
TOG II* 6852,33336616,67%1178,74
Lorraine 39L AM30,0049520,00%0,00
Tetrarch 2100,80261560,00%447,08
Vickers Medium Mk. II292,75100425,00%187,09
Renault NC-31196,00112450,00%391,94
T1 HMC220,00139450,00%106,25
STB-1101166,75749475,00%854,15
Type 2597 Chi-Ha3113,75174450,00%236,18
T3 HMC250,25133475,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G3122,75190450,00%316,10
Strv m/42-57 Alt A.2 61143,00609475,00%2494,74
M56 Scorpion 7754,75366425,00%715,40
43 M. Toldi III 397,50166425,00%186,43
Vickers Medium Mk. I146,0077333,33%0,00
Strv m/382255,00527366,67%1457,24
Renault Otsu1141,33136333,33%394,00
Leichttraktor127,3391366,67%228,77
Light Mk. VIC 2309,00447333,33%1935,42
LTP 316,33144366,67%242,37
AMX M4 mle. 49 81138,338963100,00%1308,06
Turán III prototípus 51446,331051366,67%5427,67
Chi-Ni2167,50257250,00%677,33
Renault FT1139,00164250,00%706,80
Type 3 Chi-Nu Kai 5792,50833250,00%2408,27
Super Hellcat 7624,0020920,00%552,28
Type 64 6308,504092100,00%671,37
ARL 446746,007651100,00%1177,82
AltProto AMX 30 83057,0016201100,00%4824,38
Dicker Max 61529,0011721100,00%3488,25
Gonsalo 8655,0045910,00%322,92
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5283,002791100,00%711,39
M4A1 Revalorisé 8838,0040710,00%620,30
T-34-3 8799,005741100,00%997,06

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 19/01/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 06/10/2022
Ayrıldı: 08/01/2023
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 13/02/2021
Ayrıldı: 11/02/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 29/07/2019
Ayrıldı: 20/02/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 23/01/2019
Ayrıldı: 29/01/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 28/12/2018
Ayrıldı: 07/01/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 09/01/2019
Ayrıldı: 15/01/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 23/12/2018
Ayrıldı: 24/12/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 13/06/2019
Ayrıldı: 16/07/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 01/02/2021
Ayrıldı: 11/02/2021
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 15/02/2019
Ayrıldı: 04/06/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 03/12/2018
Ayrıldı: 21/12/2018
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 05/07/2018
Ayrıldı: 02/12/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 13/06/2019
Ayrıldı: 16/07/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 24/03/2018
Ayrıldı: 25/05/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 23/11/2017
Ayrıldı: 23/03/2018
Rütbe: Levazım Subayı
Katıldı: 02/09/2017
Ayrıldı: 01/11/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 18/08/2017
Ayrıldı: 31/08/2017
Rütbe: Levazım Subayı
Katıldı: 01/07/2017
Ayrıldı: 15/08/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 01/06/2017
Ayrıldı: 29/06/2017
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 05/05/2016
Ayrıldı: 28/05/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 20/04/2016
Ayrıldı: 04/05/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 17/12/2015
Ayrıldı: 17/04/2016