mucif

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar21781000
Ortalama Seviye6,590,000,000,00
Galibiyetler1059048,62%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1097150,37%00,00%00,00%00,00%
Berabere2201,01%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar720133,06%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar162010,7400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,110,000,000,00
Tespit edilen Tanklar124430,5700,0000,0000,00
Verilen Hasar741,140,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı303101,3900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı153130,7000,0000,0000,00
Deneyim497,180,000,000,00
WN7897,070,000,000,00
WN8957,060,000,000,00
Toplam
Savaşlar21781
Ortalama Seviye6,59
Galibiyetler1059048,62%
Yenilgiler1097150,37%
Berabere2201,01%
Hayatta Kalınan Savaşlar720133,06%
İmha edilen Tanklar162010,74
Yoketme Oranı1,11
Tespit edilen Tanklar124430,57
Verilen Hasar741,14
Düşman üssü işgal puanı303101,39
Üs savunma Puanı153130,70
Deneyim497,18
WN7897,07
WN8957,06
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar120000
Galibiyetler5041,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6554,17%00,00%00,00%00,00%
Berabere54,17%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4335,83%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar650,5400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,840,000,000,00
Tespit edilen Tanklar660,5500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.474,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı680,5700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı160,1300,0000,0000,00
Deneyim504,820,000,000,00
Toplam
Savaşlar120
Galibiyetler5041,67%
Yenilgiler6554,17%
Berabere54,17%
Hayatta Kalınan Savaşlar4335,83%
İmha edilen Tanklar650,54
Yoketme Oranı0,84
Tespit edilen Tanklar660,55
Verilen Hasar1.474,75
Düşman üssü işgal puanı680,57
Üs savunma Puanı160,13
Deneyim504,82
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar21000
Galibiyetler1152,38%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler942,86%00,00%00,00%00,00%
Berabere14,76%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar314,29%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar60,2900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar50,2400,0000,0000,00
Verilen Hasar522,240,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı110,5200,0000,0000,00
Deneyim578,520,000,000,00
Toplam
Savaşlar21
Galibiyetler1152,38%
Yenilgiler942,86%
Berabere14,76%
Hayatta Kalınan Savaşlar314,29%
İmha edilen Tanklar60,29
Yoketme Oranı0,33
Tespit edilen Tanklar50,24
Verilen Hasar522,24
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı110,52
Deneyim578,52
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8000
Galibiyetler225,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler675,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar112,50%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,3800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,430,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,1300,0000,0000,00
Verilen Hasar327,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı617,6300,0000,0000,00
Deneyim148,630,000,000,00
Toplam
Savaşlar8
Galibiyetler225,00%
Yenilgiler675,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar112,50%
İmha edilen Tanklar30,38
Yoketme Oranı0,43
Tespit edilen Tanklar10,13
Verilen Hasar327,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı617,63
Deneyim148,63
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar96000
Galibiyetler4748,96%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4850,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,04%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2222,92%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar310,3200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,420,000,000,00
Tespit edilen Tanklar890,9300,0000,0000,00
Verilen Hasar564,150,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı120,1300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı280,2900,0000,0000,00
Deneyim486,270,000,000,00
Toplam
Savaşlar96
Galibiyetler4748,96%
Yenilgiler4850,00%
Berabere11,04%
Hayatta Kalınan Savaşlar2222,92%
İmha edilen Tanklar310,32
Yoketme Oranı0,42
Tespit edilen Tanklar890,93
Verilen Hasar564,15
Düşman üssü işgal puanı120,13
Üs savunma Puanı280,29
Deneyim486,27
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar375000
Galibiyetler20855,47%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler16042,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere71,87%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar12834,13%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1450,3900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,590,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2640,7000,0000,0000,00
Verilen Hasar569,700,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı14633,9000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10322,7500,0000,0000,00
Deneyim545,090,000,000,00
Toplam
Savaşlar375
Galibiyetler20855,47%
Yenilgiler16042,67%
Berabere71,87%
Hayatta Kalınan Savaşlar12834,13%
İmha edilen Tanklar1450,39
Yoketme Oranı0,59
Tespit edilen Tanklar2640,70
Verilen Hasar569,70
Düşman üssü işgal puanı14633,90
Üs savunma Puanı10322,75
Deneyim545,09
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar786000
Galibiyetler38348,73%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler38849,36%00,00%00,00%00,00%
Berabere151,91%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar27234,61%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4600,5900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,890,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5170,6600,0000,0000,00
Verilen Hasar634,660,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı11991,5300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı8491,0800,0000,0000,00
Deneyim387,040,000,000,00
Toplam
Savaşlar786
Galibiyetler38348,73%
Yenilgiler38849,36%
Berabere151,91%
Hayatta Kalınan Savaşlar27234,61%
İmha edilen Tanklar4600,59
Yoketme Oranı0,89
Tespit edilen Tanklar5170,66
Verilen Hasar634,66
Düşman üssü işgal puanı11991,53
Üs savunma Puanı8491,08
Deneyim387,04
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (197)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
FV3046638,56486167752,30%1180,49
T34 8904,4962194650,21%939,24
KV-856676,5255293650,21%1142,33
SU-1006703,4753587850,23%1315,64
SU-1018789,2856576646,21%731,41
Rhm.-Borsig Waffenträger81122,9460767749,63%992,43
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4303,1733153449,06%802,33
T1 Cunningham1149,7235251852,12%993,44
Hummel6650,4546648951,53%980,30
IS-38889,5862446647,42%853,85
T28 Prototype81167,8764645147,23%1163,90
Lorraine 155 mle. 507737,5849744047,27%850,50
M446673,4347144046,82%1128,13
Jagdtiger91446,9264243144,32%998,61
AMX 13 F3 AM6737,6349342247,63%1114,31
T675557,5552940954,03%1339,96
Conqueror Gun Carriage101407,7249240241,29%1106,66
G.W. Tiger (P)8987,8854939151,92%1247,16
AMX 50 1008949,5164633851,48%954,50
M53/M5591225,0353832946,20%1113,27
Tiger II8969,5567731553,97%1076,70
T3091432,5362626241,60%1064,54
Indien-Panzer8717,7256324843,95%718,35
T328839,4560123544,26%758,12
Pz.Kpfw. T 25 5426,5651823456,41%1124,20
Pz.Kpfw. III/IV5220,0224122253,60%489,49
Pz.Kpfw. 38 (t)3213,2732721553,02%814,36
G.W. Panther7878,0355420855,29%1091,14
M56 Scorpion 7926,3061620547,80%1194,59
Object 263101248,3154618338,80%661,12
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8839,7351616835,12%676,50
VK 30.02 (D)7489,3249416643,37%548,47
T2881302,4864416541,21%1211,83
SU-100M17654,3551916549,09%765,17
Grille5367,8120816145,96%683,99
IS-7101245,3266415651,28%874,90
VK 30.01 (D)6401,8244015644,87%592,93
E 7591071,6364715448,05%844,52
FV380591319,7558815151,66%1394,67
T25/27775,2959114447,92%991,27
SU-855330,4932514348,95%616,35
Ferdinand81071,5261613946,04%954,43
Bat.-Châtillon 155 58101315,2353213645,59%1056,01
Jagdpanzer IV6351,4838812850,00%474,65
IS7685,2756812454,03%838,73
Pz.Kpfw. III Ausf. J4133,4716712339,84%216,29
FV20781032,4554511948,74%1259,25
Cromwell6540,7555511747,86%1078,93
Rheinmetall Skorpion G 81322,1970911748,72%1304,19
AMX 50 12091105,9158311638,79%777,05
M10391030,0462211446,49%773,16
StuG III Ausf. G5308,5427911241,07%467,03
SU-122-549922,5056011048,18%689,17
Vickers Medium Mk. I1105,5022810653,77%510,98
Bat.-Châtillon 155 5591260,9857010449,04%1181,79
Leopard Prototyp A9795,2652510338,83%463,28
Ikv 65 Alt II6588,5949610052,00%989,71
E 25 7627,794629738,14%624,15
G.W. Tiger91162,015789653,13%1198,66
SU-76M3225,422159558,95%741,98
Jagdpanzer E 100101350,555329545,26%765,59
Sturmpanzer II4185,781458543,53%389,25
SU-85B4263,212668547,06%521,84
G.W. E 100101175,404858442,86%858,37
Pz.Kpfw. II Luchs4114,831878051,25%248,49
T110E5101174,056228045,00%795,48
Object 252U Defender 81128,046988047,50%984,70
Marder II3182,481697950,63%454,18
T92 HMC101272,365127745,45%1040,78
Pz.Kpfw. I Ausf. C3170,293407254,17%785,61
T1 Heavy Tank5377,944306952,17%736,44
T9591546,776866950,72%1181,84
Wespe3227,551516746,27%691,92
Pz.Kpfw. II2100,531716046,67%342,26
M41 HMC5349,533355750,88%437,27
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4191,612725749,12%612,91
Pz.Kpfw. III Ausf. E3127,751645641,07%332,51
KV-15375,564125446,30%628,87
T376399,045295442,59%893,63
T3 HMC2112,112105356,60%392,60
M3 Lee4264,633045242,31%746,46
M18 Hellcat6479,224605154,90%754,01
E 100101382,425335038,00%810,61
T-804144,202445052,00%401,61
AMX 50 B101301,886214948,98%898,83
M40/M438947,865104942,86%880,86
Pz.Kpfw. II Ausf. G384,491494940,82%108,74
Leopard 1101290,115504740,43%801,23
Waffenträger auf Pz. IV9970,285344740,43%573,74
Lorraine 155 mle. 518736,714234540,00%580,54
Jagdpanther7413,983894339,53%253,45
Birch Gun4237,582674341,86%744,11
Pz.Kpfw. 35 (t)2124,611554151,22%547,42
Crusader 5.5-in. SP7526,684064042,50%576,02
AMX 13 105 AM mle. 505264,823143860,53%492,75
M24 Chaffee5247,194603759,46%819,85
M127765,034923652,78%923,27
Renault UE 573252,863643551,43%882,74
SU-86508,714563452,94%652,29
Krupp-Steyr Waffenträger 7625,185163348,48%657,71
Renault Otsu1158,284553268,75%1323,49
M2 Light Tank290,782183268,75%441,12
AMX 13 909473,165213231,25%399,34
SU-26388,871343158,06%189,03
T-109834,035873154,84%655,57
Strv fm/211156,173163046,67%937,41
T110E4101496,875803036,67%810,19
T-345198,592912958,62%429,32
Renault FT138,86892951,72%91,13
VK 36.01 (H)6562,834782941,38%809,14
ARL 446568,034272937,93%833,61
Type 586425,415162955,17%829,54
Sav m/434179,792652846,43%323,66
AMX 13 757496,526352762,96%921,91
M41 Walker Bulldog8419,964652733,33%484,65
Hotchkiss H352142,462782657,69%731,80
Panzerjäger I2141,621432646,15%395,66
AMX M4 mle. 457521,354132634,62%383,35
Universal Carrier 2-pdr261,27932642,31%12,12
AMX 105 AM mle. 474308,193602661,54%1238,04
T2 Light Tank 283,233092653,85%336,60
Sturmpanzer I Bison3105,161362568,00%344,43
T-463147,161972548,00%571,76
BDR G1 B5507,005392568,00%1226,64
T-703218,611772330,43%878,04
AMX 12 t6283,594792250,00%556,91
SU-14-28549,244392157,14%504,05
SU-182166,351132025,00%906,78
Ikv 90 Typ B7548,755232050,00%592,23
Type 2597 Chi-Ha3213,151922035,00%680,00
Sturer Emil7511,303722040,00%411,61
Nashorn6790,906012060,00%1385,15
M75249,953641942,11%665,36
Renault FT 75 BS2108,221631838,89%402,31
VK 20.01 (D)4114,671351838,89%111,68
M5A1 Stuart4178,823401747,06%498,91
Type T-345206,383581656,25%459,58
Leichttraktor1111,272651546,67%446,16
Tiger I7856,506731464,29%1154,06
Vickers Mk. E Type B291,791041428,57%200,55
Lago4256,853891361,54%865,66
D1277,311221330,77%153,34
Type 98 Ke-Ni3174,923481361,54%776,84
Type 95 Ha-Go2105,582641266,67%553,41
T1 HMC299,171241225,00%310,80
Lorraine 39L AM387,251421225,00%7,61
M7 Priest3116,271881163,64%294,10
AT-1299,641581163,64%364,06
VK 16.02 Leopard593,451781127,27%22,77
SU-14-17427,554441154,55%443,04
Strv m/40L3265,44326944,44%850,13
T-28471,33164922,22%1,76
Ikv 723144,67271966,67%483,02
Sexton II3231,89173911,11%824,24
T2 Medium Tank271,67151966,67%327,99
AMX ELC bis578,22240933,33%0,00
T-60275,1199933,33%135,82
Pz.Sfl. IVc5401,33279933,33%727,92
Pz.Kpfw. II Ausf. D 267,22262955,56%232,56
BT-2266,00283862,50%293,60
MS-11211,38273862,50%1447,95
Loyd Gun Carriage288,50183850,00%440,26
Vickers Medium Mk. II2102,43181742,86%293,52
VK 30.01 (H)5367,57313742,86%522,80
Pz.Kpfw. I267,71244785,71%391,03
SU-122A5345,43360757,14%716,95
D23266,17327633,33%1045,29
Strv m/382193,33438683,33%1147,33
M66286,50486683,33%435,62
B14134,33298683,33%439,65
Renault NC-311126,00172650,00%577,56
Ikv 1035195,83320666,67%457,11
Renault FT AC2167,00225666,67%659,29
Pvlvv fm/422139,60303560,00%694,97
M5 Stuart456,40283560,00%178,47
Bishop5297,40281540,00%393,19
Marder 38T4306,40321540,00%607,29
Durchbruchswagen 24148,00191540,00%184,01
G.Pz. Mk. VI (e)241,40188580,00%261,00
StuG IV 5225,40184520,00%258,21
T-262139,00165450,00%580,54
SU-54132,00146425,00%28,31
Cruiser Mk. I2328,50455450,00%1842,19
Light Mk. VIC 255,25227450,00%158,12
Kolohousenka1142,673533100,00%923,79
M2 Medium Tank354,3372333,33%0,00
Cruiser Mk. II3103,33223333,33%173,66
Cruiser Mk. III2184,00280366,67%941,25
Somua SAu 404174,67170333,33%248,06
LTP 3240,33409366,67%1415,05
Type 97 Chi-Ha373,0011620,00%4,70
M374199,00310250,00%507,28
Valentine AT3220,50187250,00%607,60
M4A3E2 Sherman Jumbo661,50318250,00%104,31
SU-15270,003691100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 2130,0023810,00%468,62
T7 Combat Car 20,001861100,00%261,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 30/01/2017
Ayrıldı: 30/07/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/12/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 05/11/2016
Ayrıldı: 10/12/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 11/02/2015
Ayrıldı: 11/12/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 01/02/2015
Ayrıldı: 09/02/2015
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 09/10/2014
Ayrıldı: 30/01/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/10/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 17/09/2013
Ayrıldı: 04/10/2014
Cookies help delivering this services. Daha fazla  Close