kjcenco

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/04/2018

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar7800000
Ortalama Seviye7,650,000,000,00
Galibiyetler462259,26%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler313040,13%00,00%00,00%00,00%
Berabere480,62%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar339643,54%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar120221,5400,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,730,000,000,00
Tespit edilen Tanklar102521,3100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.776,210,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı38230,4900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı97721,2500,0000,0000,00
Deneyim926,610,000,000,00
WN71913,900,000,000,00
WN82799,440,000,000,00
Toplam
Savaşlar7800
Ortalama Seviye7,65
Galibiyetler462259,26%
Yenilgiler313040,13%
Berabere480,62%
Hayatta Kalınan Savaşlar339643,54%
İmha edilen Tanklar120221,54
Yoketme Oranı2,73
Tespit edilen Tanklar102521,31
Verilen Hasar1.776,21
Düşman üssü işgal puanı38230,49
Üs savunma Puanı97721,25
Deneyim926,61
WN71913,90
WN82799,44
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar15000
Galibiyetler640,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler960,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar426,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar80,5300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,730,000,000,00
Tespit edilen Tanklar60,4000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.304,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı80,5300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim446,870,000,000,00
Toplam
Savaşlar15
Galibiyetler640,00%
Yenilgiler960,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar426,67%
İmha edilen Tanklar80,53
Yoketme Oranı0,73
Tespit edilen Tanklar60,40
Verilen Hasar1.304,33
Düşman üssü işgal puanı80,53
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim446,87
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar19000
Galibiyetler1263,16%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler736,84%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar947,37%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar170,8900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,700,000,000,00
Tespit edilen Tanklar160,8400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.439,470,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı23312,2600,0000,0000,00
Deneyim1.032,370,000,000,00
Toplam
Savaşlar19
Galibiyetler1263,16%
Yenilgiler736,84%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar947,37%
İmha edilen Tanklar170,89
Yoketme Oranı1,70
Tespit edilen Tanklar160,84
Verilen Hasar1.439,47
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı23312,26
Deneyim1.032,37
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar101000
Galibiyetler5756,44%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4443,56%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4948,51%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar770,7600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,480,000,000,00
Tespit edilen Tanklar420,4200,0000,0000,00
Verilen Hasar860,420,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı820,8100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı590,5800,0000,0000,00
Deneyim605,340,000,000,00
Toplam
Savaşlar101
Galibiyetler5756,44%
Yenilgiler4443,56%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4948,51%
İmha edilen Tanklar770,76
Yoketme Oranı1,48
Tespit edilen Tanklar420,42
Verilen Hasar860,42
Düşman üssü işgal puanı820,81
Üs savunma Puanı590,58
Deneyim605,34
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6000
Galibiyetler350,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler350,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar233,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar61,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,1700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.694,830,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim810,830,000,000,00
Toplam
Savaşlar6
Galibiyetler350,00%
Yenilgiler350,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar233,33%
İmha edilen Tanklar61,00
Yoketme Oranı1,50
Tespit edilen Tanklar10,17
Verilen Hasar1.694,83
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim810,83
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (112)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Centurion Action X102671,3090945252,65%2700,16
Rheinmetall Skorpion G 81891,5590641555,42%2433,51
Strv S1 82105,2894838860,05%2768,05
T110E5102587,2294835861,45%2710,22
T26E5 Patriot 81899,62114632561,85%3074,27
AMX M4 mle. 49 Liberté 81577,1295828757,49%2225,26
Object 140102754,1198024456,15%2843,86
Type 64 61031,6391222761,67%3888,75
Object 252U 81946,14102022165,16%2518,48
M10392128,0296019958,29%2588,45
Type 4 Heavy92301,2896719457,73%2536,46
E 25 71486,3494418661,29%2940,10
WZ-111 model 1-492585,91105516959,17%3261,90
Conqueror92707,10106114061,43%3010,65
Bat.-Châtillon 25 t102451,8692613857,97%2542,14
T-5492324,7298713758,39%2976,17
Bat.-Châtillon 12 t81448,8396912959,69%3824,67
M2 Light Tank2449,3882712867,19%4024,75
Centurion Mk. 7/192309,68107012866,41%2985,86
Centurion Mk. I81564,2097112361,79%2619,67
Type 5 Heavy102860,98100112261,48%2531,78
Super Conqueror102572,5584112145,45%2032,81
T2971422,4789111552,17%2054,97
Bat.-Châtillon 25 t AP92088,11101010762,62%2958,46
O-Ho81677,2094110555,24%2016,63
T3281779,8210149959,60%2373,27
M4A3E2 Sherman Jumbo6754,717029556,84%1722,77
Cromwell B 61016,999119359,14%2578,48
SU-122-44 71387,178709261,96%2333,23
Konštrukta T-34/10071338,239428160,49%2653,01
AMX 13 7571554,2511568073,75%5489,11
Comet71274,739517761,04%2595,14
WZ-111 model 5A102978,079147552,00%2731,94
AMX 13 57 71262,4610237462,16%3232,51
O-Ni71655,6810396960,87%2874,80
O-I61131,589176768,66%2498,58
FV215b 102653,339066753,73%2472,39
Škoda T 40 6845,357386560,00%1941,34
Škoda T 5092240,449006152,46%2433,05
Type 59 81782,0311026065,00%3087,48
T-4371447,979295846,55%2930,18
M4A1 Sherman5638,866735759,65%2091,22
Škoda T 2561148,099185657,14%3064,41
Black Prince71298,619575664,29%2262,54
AMX ELC bis5738,797755664,29%3249,87
AMX 12 t6836,168325563,64%3383,60
M4A1 Revalorisé 81722,259445556,36%2357,90
IS-271659,639365250,00%2987,97
O-I Experimental51342,1910204866,67%3417,74
T675844,007464862,50%2591,34
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4682,478504772,34%2483,28
T-4481622,919384351,16%2506,19
T-34-8561170,459614266,67%3309,67
Churchill VII6968,438194266,67%1933,51
T-345706,036983762,16%2508,18
Renault Otsu1378,637723554,29%4183,62
Strv 7461157,409293560,00%3077,40
Churchill I5695,417083262,50%2027,47
Progetto M35 mod. 46 81890,849713253,13%2217,99
Type T-345753,506973050,00%2882,44
Cromwell61131,5510302972,41%3223,28
WZ-120-1G FT 81426,838422958,62%1569,97
Lorraine 40 t 81810,509532661,54%2331,54
Covenanter5419,566172572,00%2503,20
T1 Cunningham1371,617732365,22%4223,21
Strv m/425662,655952356,52%2240,90
Strv fm/211306,365862236,36%2691,64
Crusader6731,337512171,43%2875,27
Type 586773,297922161,90%1826,08
Renault FT1441,259222085,00%5308,47
Škoda T 245718,897641855,56%3047,75
FCM 362320,564841838,89%2250,17
VK 30.02 (M)61105,178641855,56%2861,61
T2 Light Tank 2216,594301735,29%1162,38
Kolohousenka1420,798241485,71%4452,76
L-60 2336,936301450,00%3221,80
Pz.Kpfw. II2439,086951361,54%3384,34
LT vz. 383409,424781233,33%2133,85
M3 Lee4347,334661258,33%1560,42
M2 Medium Tank3113,822381136,36%195,32
Matilda4642,706641060,00%2691,21
T3 HMC2240,803411040,00%1046,93
M8A14533,006511080,00%1993,99
Lago4648,56792966,67%3900,49
Vickers Medium Mk. II2269,13376837,50%1535,43
AMX 383211,13419850,00%984,56
Durchbruchswagen 24670,88685850,00%2711,72
StuG IV 5682,75699862,50%2526,55
Strv m/40L3321,86462771,43%1485,35
Pz.Kpfw. 35 (t)2283,29587771,43%2068,39
Vickers Mk. E Type B2404,00724771,43%3142,83
AMX 404336,57471771,43%2069,98
T-262269,71439757,14%1638,52
Cruiser Mk. IV4364,14646757,14%1940,83
ST vz. 394541,83803683,33%2994,75
Renault NC-311368,83781683,33%3679,15
VK 30.01 (H)5552,50398616,67%951,58
T56 GMC3331,83464666,67%1479,18
Cruiser Mk. III3155,33341666,67%886,23
Pz.Kpfw. III Ausf. E3314,80676580,00%2050,97
Tetrarch 2269,60361540,00%1468,31
Vickers Medium Mk. III3270,25358450,00%1062,36
Type 2597 Chi-Ha3255,00385450,00%920,53
T2 Medium Tank2240,00423475,00%1451,09
Type 89 I-Go/Chi-Ro2249,50419475,00%1586,52
Vickers Medium Mk. I1192,33297333,33%1005,31
LT vz. 352263,00536366,67%2067,53
T-463453,00606366,67%2915,33
MS-11618,00907366,67%6485,23
Pvlvv fm/422377,007742100,00%2764,06
Strv m/382607,0011071100,00%5407,28
Leichttraktor1914,0017511100,00%13720,75

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/04/2018
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 25/08/2017
Ayrıldı: 12/11/2017
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 02/02/2017
Ayrıldı: 30/04/2017
Cookies help delivering this services. Daha fazla  Close