_TITOO_

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 16/11/2017

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar560180937
Ortalama Seviye8,320,0010,009,62
Galibiyetler3470261,95%00,00%777,78%2978,38%
Yenilgiler2061936,81%00,00%222,22%821,62%
Berabere6971,24%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2301841,09%00,00%555,56%2054,05%
İmha edilen Tanklar940051,6800,00131,44601,62
Yoketme Oranı2,850,003,253,53
Tespit edilen Tanklar881121,5700,0091,00431,16
Verilen Hasar2.473,320,003.990,223.495,19
Düşman üssü işgal puanı595591,0600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı772821,3800,0000,0000,00
Deneyim967,360,00847,441.142,35
WN72194,300,002031,792089,78
WN83608,710,005414,995500,65
Toplam
Savaşlar56018
Ortalama Seviye8,32
Galibiyetler3470261,95%
Yenilgiler2061936,81%
Berabere6971,24%
Hayatta Kalınan Savaşlar2301841,09%
İmha edilen Tanklar940051,68
Yoketme Oranı2,85
Tespit edilen Tanklar881121,57
Verilen Hasar2.473,32
Düşman üssü işgal puanı595591,06
Üs savunma Puanı772821,38
Deneyim967,36
WN72194,30
WN83608,71
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar9
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler777,78%
Yenilgiler222,22%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar555,56%
İmha edilen Tanklar131,44
Yoketme Oranı3,25
Tespit edilen Tanklar91,00
Verilen Hasar3.990,22
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim847,44
WN72031,79
WN85414,99
Son 30 gün
Savaşlar37
Ortalama Seviye9,62
Galibiyetler2978,38%
Yenilgiler821,62%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2054,05%
İmha edilen Tanklar601,62
Yoketme Oranı3,53
Tespit edilen Tanklar431,16
Verilen Hasar3.495,19
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim1.142,35
WN72089,78
WN85500,65
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar817000
Galibiyetler56769,40%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler20224,72%00,00%00,00%00,00%
Berabere485,88%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar42451,90%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar8201,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,090,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10751,3200,0000,0000,00
Verilen Hasar2.079,680,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı9421,1500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı9371,1500,0000,0000,00
Deneyim927,560,000,000,00
Toplam
Savaşlar817
Galibiyetler56769,40%
Yenilgiler20224,72%
Berabere485,88%
Hayatta Kalınan Savaşlar42451,90%
İmha edilen Tanklar8201,00
Yoketme Oranı2,09
Tespit edilen Tanklar10751,32
Verilen Hasar2.079,68
Düşman üssü işgal puanı9421,15
Üs savunma Puanı9371,15
Deneyim927,56
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar267000
Galibiyetler19372,28%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6524,34%00,00%00,00%00,00%
Berabere93,37%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar15256,93%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2480,9300,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,160,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2220,8300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.356,910,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4521,6900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2931,1000,0000,0000,00
Deneyim897,880,000,000,00
Toplam
Savaşlar267
Galibiyetler19372,28%
Yenilgiler6524,34%
Berabere93,37%
Hayatta Kalınan Savaşlar15256,93%
İmha edilen Tanklar2480,93
Yoketme Oranı2,16
Tespit edilen Tanklar2220,83
Verilen Hasar1.356,91
Düşman üssü işgal puanı4521,69
Üs savunma Puanı2931,10
Deneyim897,88
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar90000
Galibiyetler6774,44%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2224,44%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,11%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5055,56%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar931,0300,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar740,8200,0000,0000,00
Verilen Hasar585,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı240,2700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı780,8700,0000,0000,00
Deneyim577,570,000,000,00
Toplam
Savaşlar90
Galibiyetler6774,44%
Yenilgiler2224,44%
Berabere11,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar5055,56%
İmha edilen Tanklar931,03
Yoketme Oranı2,33
Tespit edilen Tanklar740,82
Verilen Hasar585,33
Düşman üssü işgal puanı240,27
Üs savunma Puanı780,87
Deneyim577,57
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar363000
Galibiyetler25068,87%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler10829,75%00,00%00,00%00,00%
Berabere51,38%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar17347,66%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4321,1900,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,270,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3701,0200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.620,600,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2250,6200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4871,3400,0000,0000,00
Deneyim900,570,000,000,00
Toplam
Savaşlar363
Galibiyetler25068,87%
Yenilgiler10829,75%
Berabere51,38%
Hayatta Kalınan Savaşlar17347,66%
İmha edilen Tanklar4321,19
Yoketme Oranı2,27
Tespit edilen Tanklar3701,02
Verilen Hasar1.620,60
Düşman üssü işgal puanı2250,62
Üs savunma Puanı4871,34
Deneyim900,57
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5398000
Galibiyetler434280,44%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler101518,80%00,00%00,00%00,00%
Berabere410,76%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar321259,50%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar50670,9400,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,320,000,000,00
Tespit edilen Tanklar61241,1300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.320,260,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı87461,6200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı183183,3900,0000,0000,00
Deneyim1.016,060,000,000,00
Toplam
Savaşlar5398
Galibiyetler434280,44%
Yenilgiler101518,80%
Berabere410,76%
Hayatta Kalınan Savaşlar321259,50%
İmha edilen Tanklar50670,94
Yoketme Oranı2,32
Tespit edilen Tanklar61241,13
Verilen Hasar1.320,26
Düşman üssü işgal puanı87461,62
Üs savunma Puanı183183,39
Deneyim1.016,06
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4620000
Galibiyetler364978,98%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler94520,45%00,00%00,00%00,00%
Berabere260,56%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar233750,58%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar39500,8500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,730,000,000,00
Tespit edilen Tanklar55311,2000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.472,370,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı49731,0800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı69171,5000,0000,0000,00
Deneyim962,970,000,000,00
Toplam
Savaşlar4620
Galibiyetler364978,98%
Yenilgiler94520,45%
Berabere260,56%
Hayatta Kalınan Savaşlar233750,58%
İmha edilen Tanklar39500,85
Yoketme Oranı1,73
Tespit edilen Tanklar55311,20
Verilen Hasar1.472,37
Düşman üssü işgal puanı49731,08
Üs savunma Puanı69171,50
Deneyim962,97
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar760044
Galibiyetler46661,32%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler29438,68%00,00%4100,00%4100,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar29638,95%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar5800,7600,0010,2510,25
Yoketme Oranı1,250,000,250,25
Tespit edilen Tanklar16542,1800,0082,0082,00
Verilen Hasar1.928,540,001.409,251.409,25
Düşman üssü işgal puanı7861,0300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6360,8400,0000,0000,00
Deneyim651,470,00144,00144,00
Toplam
Savaşlar760
Galibiyetler46661,32%
Yenilgiler29438,68%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar29638,95%
İmha edilen Tanklar5800,76
Yoketme Oranı1,25
Tespit edilen Tanklar16542,18
Verilen Hasar1.928,54
Düşman üssü işgal puanı7861,03
Üs savunma Puanı6360,84
Deneyim651,47
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar4
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler4100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,25
Yoketme Oranı0,25
Tespit edilen Tanklar82,00
Verilen Hasar1.409,25
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim144,00
Son 30 gün
Savaşlar4
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler4100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,25
Yoketme Oranı0,25
Tespit edilen Tanklar82,00
Verilen Hasar1.409,25
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim144,00
Anzeigen

Tanklar (317)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
TVP T 50/51103875,421110358464,62%4744,72
Bat.-Châtillon 25 t103600,751087327964,29%4469,40
IS-6 82386,661163198966,16%3844,19
FCM 50 t 82120,191155165863,81%3949,76
E 5093497,911234162067,28%5081,38
SU-122-44 71538,39841149659,89%2837,92
E 100103552,361021109464,90%3817,56
Bat.-Châtillon Bourrasque 82894,451356107867,25%4708,80
AMX 50 Foch (155) 103091,08869106359,36%3094,94
KV-856957,2355088153,23%1938,28
AMX 50 B103691,56104487662,79%4090,08
Progetto M40 mod. 65103738,5485783463,07%3900,35
T3 HMC2333,9943280063,13%2160,45
WZ-111 model 5A104029,48112976865,23%4387,16
T-62A102839,99102970964,32%3451,65
Jagdpanzer E 100102074,7063766650,90%1704,74
Object 268103849,8097866060,30%4195,56
T4991716,28101862260,61%3349,40
AMX 50 10082320,64111160262,46%3958,31
FV215b 103491,61105059065,76%3877,12
E 25 71901,32114555467,15%4301,47
T6981659,6892952055,77%2832,94
StuG III Ausf. G5682,5348051759,57%2024,27
E 50 Ausf. M103550,52107849164,36%4171,22
T-100 LT102431,1189148062,08%4110,92
IS-7103244,65107147470,04%3751,45
T57 Heavy Tank102499,4383447259,32%2296,46
T-5492257,26102447061,49%3293,95
Leopard 1103589,3297445361,81%3783,06
FV215b (183) 103344,3491544857,81%3329,99
Panhard EBR 105102493,66101344564,04%4234,21
IS-381452,7869042453,07%1910,11
Rheinmetall Skorpion G 82359,50103642161,76%3140,82
AMX 13 9091757,67108142066,90%3762,53
AMX 50 Foch91877,4674740852,94%1923,00
STB-1103566,64108740267,66%3922,34
Churchill III 5830,8097440257,96%2556,97
Jagdpanther II81384,0264139549,37%1601,02
Jagdtiger91643,2567038651,81%1473,94
T54E191772,1979238151,97%1982,32
AMX 13 105102907,6076537662,77%4354,87
Spähpanzer Ru 25191798,77102435859,22%4041,34
Object 430U103722,38113935368,56%4148,24
AMX AC mle. 4881378,7965034047,35%1686,85
KV-15541,6742733451,80%1195,62
M10392361,0297033057,58%3026,10
113103343,84102532960,49%3593,03
AMX 30 1er prototype93386,55125632763,61%4876,17
M18 Hellcat61264,5790732466,36%3453,34
T-54 ltwt.92078,85114931666,14%4665,78
T3281655,3088530761,56%2501,17
FCM 36 Pak 40 3614,5756130665,36%2867,48
Vz. 55103943,84114730266,23%3846,96
AMX AC mle. 467813,6044628349,47%1177,73
M48A5 Patton103600,04106728163,70%4190,61
Object 70493363,61107525759,92%3863,00
Jagdpanther71109,6757022948,03%1562,28
M10 Wolverine5454,3326622150,68%997,20
T1 Cunningham1258,0257721863,30%2360,05
Škoda T 5093255,55120221468,22%4339,95
T-4481605,0595921360,56%3136,54
WZ-120-1G FT 82379,33114621367,14%3249,99
Tortoise93076,23114220863,46%3840,27
IS71073,7569520750,72%1566,04
Object 907 103460,25116920468,63%3649,00
T110E5102756,6292120257,92%2919,02
T-1092813,53111120269,31%3459,12
Super Conqueror103771,38112120259,41%3764,93
Object 140103344,01110020265,84%3781,73
Waffenträger auf Pz. IV93135,39115520072,00%3956,62
ARL 4461366,8691119862,12%3854,23
T71 DA7910,6474119348,19%2192,57
TS-5 82615,76125718966,14%3458,46
Cromwell61261,49104918864,36%3909,17
S35 CA5681,0149818755,61%1900,46
WZ-111 model 1-493132,76116518564,32%4105,68
60TP Lewandowskiego103544,46103718560,54%3219,18
T1 Heavy Tank5894,2481118462,50%2809,62
Kampfpanzer 50 t 93734,08137018066,67%4388,05
ISU-15282529,5199817860,67%3363,72
Type 4 Chi-To61257,8297817562,29%3798,43
Rhm.-Borsig Waffenträger82720,94116317263,95%4495,09
Leopard Prototyp A93501,31118916368,71%4604,71
Waffenträger auf E 100103694,8695216360,12%3480,33
T 55A 93009,95119116166,46%4177,34
Bat.-Châtillon 25 t AP92466,56107816066,88%3737,38
ARL V396981,4257116054,38%2346,77
T92 81586,92108915860,76%4508,79
CS-5993419,25135015567,74%5199,41
Prototipo Standard B93520,14122215362,09%4537,43
SU-10061128,3157615052,00%2693,51
T-4371379,1194215058,67%3366,44
Centurion Mk. 7/193169,28118614860,14%4547,33
E 7593233,86123314769,39%4542,88
SU-100M171281,8679914759,86%2365,66
AMX 50 12093062,82111814663,01%4346,91
Type 5861298,33103514470,14%4113,77
AT 1582092,90107414463,19%3180,00
VK 72.01 (K) 103387,6597314465,97%3169,43
SU-10181609,5481914359,44%2276,06
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2288,6541214260,56%1251,66
T110E4103429,7993714157,45%3361,81
T-284226,2123413850,00%630,82
Type 6192933,46111713867,39%3580,58
T2971492,4494113658,82%2516,10
Jagdpanzer IV6680,7048512556,00%1344,01
Panther II82008,42108512265,57%4097,44
Conqueror92766,03102411660,34%3391,30
M46 Patton93319,66131311475,44%4711,46
ST-I92799,82112511467,54%3844,51
TNH T Vz. 5193051,04117411361,06%3454,82
11082542,45125211271,43%4492,64
Kranvagn103464,10108510962,39%3201,11
M53/M5591817,6583010959,63%2012,92
HWK 30 81673,2599710757,01%3936,76
SU-54504,5928810543,81%1267,80
XM551 Sheridan102745,9398110566,67%4563,48
AMX Chasseur de chars 82000,54109610459,62%3565,15
Pz.Kpfw. T 25 5854,0682410252,94%3380,54
Type 5 Chi-Ri71495,1796410155,45%3314,93
IS-271838,12107410162,38%3602,17
Tiger I71872,93114310068,00%3905,50
Leichttraktor1227,173729954,55%1535,65
Pz.Kpfw. I Ausf. C3286,214109964,65%1936,71
Grille5478,823479656,25%980,02
Object 43093203,4912319661,46%4121,52
Panzer 58 Mutz 82187,9111939258,70%4216,62
P.44 Pantera81995,0310508966,29%3192,55
Grille 15103096,947288958,43%2608,20
T-50-2 61252,2810538871,59%4842,13
SU-263199,771788653,49%493,98
Panther71619,7911558569,41%3855,27
SU-15271735,989648570,59%3133,39
AMX 13 7571006,569718561,18%2746,80
TVP VTU Koncept81754,689758461,90%3448,86
50TP Tyszkiewicza93497,5713688480,95%4257,48
UDES 14 Alt 582664,7412788466,67%4614,51
STA-182208,9411398367,47%4097,70
T216476,276468155,56%1477,56
T3092985,7410888063,75%3655,35
KV-261686,4111508073,75%4461,72
Object 780 103793,8311148065,00%3586,70
Sturer Emil71717,329237862,82%3315,33
AMX 13 57 71753,5612657763,64%4834,55
M66968,517147656,58%2107,74
SU-855771,914567541,33%2259,98
AMX 12 t6886,578427561,33%2991,36
Strv 103-092896,6911227470,27%3640,22
Object 41682503,7311777462,16%4864,00
T2071802,1211967372,60%4040,07
M26 Pershing82182,1111367357,53%4052,51
AT 771958,5311407263,89%4150,72
IS-3A Peregrine 82701,0813167261,11%3294,75
VK 36.01 (H)61485,2810206864,71%3953,89
Comet71668,2511776866,18%4186,33
AMX M4 mle. 4571595,299306854,41%2989,64
AT 25943,467846753,73%3277,73
Object 277103464,1611096468,75%3619,85
Char Futur 4 92990,8111116258,06%2931,27
M75505,186006162,30%2336,58
T404275,572366157,38%664,59
T-34-3 82320,8012185967,80%3347,10
A-20543,161895841,38%20,85
VK 30.01 (H)51215,2310135770,18%4149,27
AT 861266,499005763,16%3249,03
UDES 0382212,009985660,71%3358,19
T-345389,243735455,56%1056,34
BT-7462,561365440,74%28,66
M40/M4381518,078445464,81%1787,63
Hummel6711,404055350,94%943,22
Somua SAu 404400,443645251,92%1292,38
M4A3E8 Sherman61460,9610935164,71%4714,92
Konštrukta T-34/10071910,3711015156,86%4330,48
T25/27874,945555052,00%1361,35
Object 260 103456,2810355062,00%3409,68
UDES 1693043,8111744864,58%4079,26
Emil II93122,1712234761,70%3148,26
Sturmpanzer II4436,742734753,19%1556,18
T26E4 SuperPershing 82236,3411904768,09%4562,46
VK 30.02 (M)61228,768994654,35%3297,48
T26E5 82086,3312304667,39%3233,28
Škoda T 2561373,0410114557,78%3914,89
53TP Markowskiego82489,4711514560,00%4058,49
MS-11143,933284546,67%765,17
T3761129,229584575,56%4661,90
Type 3 Chi-Nu5807,367984472,73%3498,64
Ikv 90 Typ B71597,279114456,82%3031,00
Panhard AML Lynx 6x681328,8010064468,18%3236,07
Centurion Mk. I81864,8610194360,47%3557,80
M446927,145844358,14%1678,19
M4A1 Sherman5684,867024261,90%2517,99
Maus103029,7910284261,90%2926,53
Sturmpanzer I Bison3293,542624151,22%1118,14
SU-18293,70914042,50%334,70
Type T-345783,707004052,50%3366,08
AMX ELC bis5460,496293958,97%1673,76
AMX M4 mle. 49 Liberté 82142,979423964,10%3762,50
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4299,322893855,26%791,65
M3 Lee4389,473863852,63%1695,09
Pz.Kpfw. II Luchs4322,053553860,53%1445,36
BDR G1 B51023,347343852,63%2879,97
T2882502,6811013756,76%3963,86
Centurion Action X102861,198623647,22%3207,65
M41 Walker Bulldog81160,899513644,44%2738,80
IS-4103257,2911023565,71%3380,22
KV-1371138,269623571,43%2474,03
KV-482379,2611273568,57%3667,94
T9593077,2411423464,71%3523,58
T25 AT72017,3510563452,94%3721,97
Nashorn61588,009363366,67%3984,21
UDES 15/16103233,948873246,88%3036,99
T28 Prototype82689,9412043259,38%3849,82
BT-22100,002153141,94%331,27
LTP 3363,715983174,19%2704,81
FV1066 Senlac 81487,8710883170,97%3802,25
A-4361616,2711363066,67%5420,14
Lorraine 40 t 82233,5312583083,33%3202,71
Panther mit 8,8 cm L/71 81683,598772944,83%2375,62
SU-85B4448,434012850,00%1377,89
AMX M4 mle. 5193060,6112072867,86%3334,71
Concept 1B 93313,6112662857,14%3227,75
Löwe 82477,1113732777,78%3890,91
Emil I82523,2811712560,00%3634,94
Panhard AMD 178B6964,249402568,00%3878,59
Chrysler K GF 82182,8010682556,00%3066,25
Strv 7461363,799712454,17%4187,47
M5 Stuart4130,083042450,00%413,09
T56 GMC3183,041572445,83%444,36
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61123,758072450,00%3080,42
Ram II 51055,229012369,57%4464,51
T110E3102999,958862157,14%2578,25
Crusader6809,458182085,00%3533,32
AMX 404368,905722055,00%2336,69
M36 Jackson61603,6510582075,00%4216,23
Valentine AT4394,404302040,00%1582,94
Alecto4572,756002050,00%2051,37
T675640,205582055,00%1757,34
Hotchkiss EBR71221,7010632080,00%3776,53
Object 274a 82064,3011692055,00%3073,73
WZ-13282108,3712811973,68%5322,52
Caernarvon Action X 81873,539841942,11%2627,97
Bretagne Panther 61464,8910721957,89%3595,71
CS-5382267,7811021861,11%4416,77
KV-371855,2810131861,11%2807,62
T-54 first prototype 81648,7810531872,22%2596,63
114 SP2 103169,118561861,11%2111,63
WZ-12093012,1210641758,82%3736,70
FV217 Badger102839,828161764,71%2173,41
IS-2 shielded 71902,888261747,06%2723,52
Pz.Sfl. IVc5857,257211668,75%2819,41
T2 Light Tank 2272,756171687,50%1877,22
T-262164,132171553,33%752,45
Strv 103B102431,007261546,67%1746,50
Convert. Medium Tank T3 3985,7311961566,67%4602,69
ELC EVEN 90 8974,2910631471,43%2135,74
T-46343,381381330,77%0,00
Tiger (P)71424,319631361,54%2321,12
121B 103523,009181346,15%3134,67
M3 Stuart3335,425371250,00%2071,65
AT-12285,503391241,67%1341,99
SU-76M4312,923271258,33%1224,08
A-4472718,9215231275,00%7100,43
Lansen C 82508,7511741258,33%2905,21
T95E6 103583,5810081258,33%3399,20
Marder 38T4398,274401145,45%1065,82
50TP prototyp 82208,1011901080,00%3133,05
M8A14983,9011481080,00%5420,69
Cromwell B 61626,708231070,00%4281,00
Somua SM 82669,9013661090,00%3478,47
M4A1 Revalorisé 82283,5013511090,00%4118,69
Caernarvon82363,331336977,78%3791,40
Cruiser Mk. III3345,89486955,56%2387,44
M60 103495,44985955,56%3538,13
Lorraine 39L AM3353,75310875,00%1373,85
AMX 50 Foch B102692,75768850,00%2385,51
Manticore102588,13749850,00%2783,15
BT-7 artillery 3331,25439875,00%1592,87
D23218,57338785,71%962,81
Renault FT 75 BS2172,14204785,71%1083,01
T1 HMC289,7181728,57%232,40
leKpz M 41 90 mm GF 81707,001340785,71%4562,01
Marder II3254,67288650,00%698,41
T-15061140,831093683,33%2630,17
IS-6 B 82015,331095683,33%2340,49
T1E6 2141,83371666,67%865,02
IS-5 (Object 730) 82506,401255580,00%3505,10
AMX 383233,75367475,00%1239,18
Cruiser Mk. IV4306,00522475,00%1508,03
Pz.Kpfw. II Ausf. G3166,25387425,00%452,61
T7 Combat Car 2353,50660475,00%2592,71
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61050,75738450,00%2301,83
Pz.Kpfw. 35 (t)272,004730,00%109,50
O-I6958,00804333,33%1525,27
M127453,6719030,00%273,21
Renault UE 57390,007930,00%32,91
T23E3 7833,33744366,67%1530,25
M10 RBFM 5823,00481366,67%2203,16
Type 1 Chi-He4222,5022920,00%452,01
Pz.Kpfw. III Ausf. E30,00163250,00%83,14
Kunze Panzer 91966,0049220,00%1655,64
Lago M38 3661,50769250,00%1812,60
T95E2 81437,00640250,00%1486,43
Tetrarch 2335,005412100,00%2044,47
King Tiger (Captured) 71934,501038250,00%2041,57
Renault FT10,00010,00%0,00
WZ-111 82321,0011511100,00%2354,33
B140,0014110,00%0,00
Renault NC-311154,0012010,00%594,76
P.43 bis6681,0033510,00%853,03
M2 Light Tank20,00610,00%0,00
Panzerjäger I20,001241100,00%261,00
Renault FT AC264,009310,00%3,10
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4154,0024610,00%266,29
Universal Carrier 2-pdr2125,0014710,00%311,63
VK 28.016904,0050110,00%3306,70
KV-5 8255,008410,00%0,00
Panther/M10 7935,008401100,00%1284,03

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 16/11/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 08/05/2017
Ayrıldı: 25/07/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 14/08/2013
Ayrıldı: 19/04/2016
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 19/04/2016
Ayrıldı: 26/04/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 27/07/2017
Ayrıldı: 14/08/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 09/09/2017
Ayrıldı: 07/11/2017