_TITOO_

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 16/11/2017

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar545440020
Ortalama Seviye8,300,000,009,80
Galibiyetler3378661,94%00,00%00,00%1470,00%
Yenilgiler2008136,82%00,00%00,00%525,00%
Berabere6771,24%00,00%00,00%15,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2236040,99%00,00%00,00%945,00%
İmha edilen Tanklar918101,6800,0000,00351,75
Yoketme Oranı2,850,000,003,18
Tespit edilen Tanklar857711,5700,0000,00371,85
Verilen Hasar2.455,580,000,003.425,45
Düşman üssü işgal puanı583201,0700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı763231,4000,0000,0060,30
Deneyim962,440,000,001.194,80
WN72195,850,000,002194,18
WN83581,420,000,0024964,35
Toplam
Savaşlar54544
Ortalama Seviye8,30
Galibiyetler3378661,94%
Yenilgiler2008136,82%
Berabere6771,24%
Hayatta Kalınan Savaşlar2236040,99%
İmha edilen Tanklar918101,68
Yoketme Oranı2,85
Tespit edilen Tanklar857711,57
Verilen Hasar2.455,58
Düşman üssü işgal puanı583201,07
Üs savunma Puanı763231,40
Deneyim962,44
WN72195,85
WN83581,42
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar20
Ortalama Seviye9,80
Galibiyetler1470,00%
Yenilgiler525,00%
Berabere15,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar945,00%
İmha edilen Tanklar351,75
Yoketme Oranı3,18
Tespit edilen Tanklar371,85
Verilen Hasar3.425,45
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı60,30
Deneyim1.194,80
WN72194,18
WN824964,35
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar816000
Galibiyetler56769,49%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler20124,63%00,00%00,00%00,00%
Berabere485,88%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar42451,96%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar8191,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,090,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10671,3100,0000,0000,00
Verilen Hasar2.081,270,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı9421,1500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı9371,1500,0000,0000,00
Deneyim928,550,000,000,00
Toplam
Savaşlar816
Galibiyetler56769,49%
Yenilgiler20124,63%
Berabere485,88%
Hayatta Kalınan Savaşlar42451,96%
İmha edilen Tanklar8191,00
Yoketme Oranı2,09
Tespit edilen Tanklar10671,31
Verilen Hasar2.081,27
Düşman üssü işgal puanı9421,15
Üs savunma Puanı9371,15
Deneyim928,55
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar267000
Galibiyetler19372,28%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6524,34%00,00%00,00%00,00%
Berabere93,37%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar15256,93%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2480,9300,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,160,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2220,8300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.356,910,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4521,6900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2931,1000,0000,0000,00
Deneyim897,880,000,000,00
Toplam
Savaşlar267
Galibiyetler19372,28%
Yenilgiler6524,34%
Berabere93,37%
Hayatta Kalınan Savaşlar15256,93%
İmha edilen Tanklar2480,93
Yoketme Oranı2,16
Tespit edilen Tanklar2220,83
Verilen Hasar1.356,91
Düşman üssü işgal puanı4521,69
Üs savunma Puanı2931,10
Deneyim897,88
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar90000
Galibiyetler6774,44%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2224,44%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,11%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5055,56%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar931,0300,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar740,8200,0000,0000,00
Verilen Hasar585,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı240,2700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı780,8700,0000,0000,00
Deneyim577,570,000,000,00
Toplam
Savaşlar90
Galibiyetler6774,44%
Yenilgiler2224,44%
Berabere11,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar5055,56%
İmha edilen Tanklar931,03
Yoketme Oranı2,33
Tespit edilen Tanklar740,82
Verilen Hasar585,33
Düşman üssü işgal puanı240,27
Üs savunma Puanı780,87
Deneyim577,57
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar363000
Galibiyetler25068,87%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler10829,75%00,00%00,00%00,00%
Berabere51,38%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar17347,66%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4321,1900,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,270,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3701,0200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.620,600,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2250,6200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4871,3400,0000,0000,00
Deneyim900,570,000,000,00
Toplam
Savaşlar363
Galibiyetler25068,87%
Yenilgiler10829,75%
Berabere51,38%
Hayatta Kalınan Savaşlar17347,66%
İmha edilen Tanklar4321,19
Yoketme Oranı2,27
Tespit edilen Tanklar3701,02
Verilen Hasar1.620,60
Düşman üssü işgal puanı2250,62
Üs savunma Puanı4871,34
Deneyim900,57
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5398000
Galibiyetler434280,44%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler101518,80%00,00%00,00%00,00%
Berabere410,76%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar321259,50%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar50670,9400,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,320,000,000,00
Tespit edilen Tanklar61241,1300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.320,260,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı87461,6200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı183183,3900,0000,0000,00
Deneyim1.016,060,000,000,00
Toplam
Savaşlar5398
Galibiyetler434280,44%
Yenilgiler101518,80%
Berabere410,76%
Hayatta Kalınan Savaşlar321259,50%
İmha edilen Tanklar50670,94
Yoketme Oranı2,32
Tespit edilen Tanklar61241,13
Verilen Hasar1.320,26
Düşman üssü işgal puanı87461,62
Üs savunma Puanı183183,39
Deneyim1.016,06
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4620000
Galibiyetler364978,98%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler94520,45%00,00%00,00%00,00%
Berabere260,56%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar233750,58%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar39500,8500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,730,000,000,00
Tespit edilen Tanklar55311,2000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.472,370,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı49731,0800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı69171,5000,0000,0000,00
Deneyim962,970,000,000,00
Toplam
Savaşlar4620
Galibiyetler364978,98%
Yenilgiler94520,45%
Berabere260,56%
Hayatta Kalınan Savaşlar233750,58%
İmha edilen Tanklar39500,85
Yoketme Oranı1,73
Tespit edilen Tanklar55311,20
Verilen Hasar1.472,37
Düşman üssü işgal puanı49731,08
Üs savunma Puanı69171,50
Deneyim962,97
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar751000
Galibiyetler46261,52%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler28938,48%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar29238,88%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar5760,7700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,250,000,000,00
Tespit edilen Tanklar16402,1800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.932,320,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı7861,0500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6360,8500,0000,0000,00
Deneyim651,010,000,000,00
Toplam
Savaşlar751
Galibiyetler46261,52%
Yenilgiler28938,48%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar29238,88%
İmha edilen Tanklar5760,77
Yoketme Oranı1,25
Tespit edilen Tanklar16402,18
Verilen Hasar1.932,32
Düşman üssü işgal puanı7861,05
Üs savunma Puanı6360,85
Deneyim651,01
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (297)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
TVP T 50/51103875,421110358464,62%4645,61
Bat.-Châtillon 25 t103600,751087327964,29%4414,70
IS-6 82386,661163198966,16%3827,96
FCM 50 t 82120,191155165863,81%3943,88
E 5093515,121238154567,64%5098,06
SU-122-44 71538,39841149659,89%2826,91
E 100103552,361021109464,90%3810,81
AMX 50 Foch (155) 103091,08869106359,36%3023,05
Bat.-Châtillon Bourrasque 82927,81136590467,70%4674,32
KV-856957,2355088153,23%1932,27
AMX 50 B103694,82104587062,76%4051,10
Progetto M40 mod. 65103738,5485783463,07%3784,05
T3 HMC2333,9943280063,13%2153,45
WZ-111 model 5A104029,48112976865,23%4317,02
T-62A102839,99102970964,32%3434,86
Jagdpanzer E 100102074,7063766650,90%1692,26
Object 268103849,8097866060,30%4153,86
T4991716,28101862260,61%3304,17
AMX 50 10082320,64111160262,46%3934,28
FV215b 103491,61105059065,76%3830,70
E 25 71902,38114655367,27%4276,04
T6981659,6892952055,77%2815,08
StuG III Ausf. G5682,5348051759,57%2019,48
E 50 Ausf. M103550,52107849164,36%4151,42
T-100 LT102431,1189148062,08%4051,68
IS-7103244,65107147470,04%3739,81
T57 Heavy Tank102499,4383447259,32%2272,70
T-5492257,26102447061,49%3280,47
Leopard 1103589,3297445361,81%3753,07
FV215b (183) 103344,3491544857,81%3307,85
Panhard EBR 105102505,26101444264,03%4141,58
IS-381452,7869042453,07%1893,70
AMX 13 9091757,67108142066,90%3745,25
AMX 50 Foch91877,4674740852,94%1929,88
Churchill III 5830,8097440257,96%2611,67
Rheinmetall Skorpion G 82346,32102839961,40%3090,68
Jagdpanther II81384,0264139549,37%1589,20
STB-1103591,10109338968,12%3912,38
Jagdtiger91643,2567038651,81%1464,22
T54E191772,1979238151,97%1969,57
AMX 13 105102907,6076537662,77%4242,19
Spähpanzer Ru 25191798,77102435859,22%4030,14
Object 430U103722,38113935368,56%4053,40
AMX AC mle. 4881378,7965034047,35%1678,76
KV-15541,6742733451,80%1200,96
M10392361,0297033057,58%3020,85
113103343,84102532960,49%3558,54
AMX 30 1er prototype93386,55125632763,61%4852,59
M18 Hellcat61264,5790732466,36%3443,69
T-54 ltwt.92078,85114931666,14%4640,21
T3281655,3088530761,56%2499,37
FCM 36 Pak 40 3614,5756130665,36%3007,31
AMX AC mle. 467813,6044628349,47%1176,65
M48A5 Patton103600,04106728163,70%4124,27
Object 70493363,61107525759,92%3837,74
Jagdpanther71109,6757022948,03%1554,67
M10 Wolverine5454,3326622150,68%998,24
T1 Cunningham1258,0257721863,30%2359,81
Škoda T 5093255,55120221468,22%4279,93
T-4481605,0595921360,56%3109,20
Tortoise93076,23114220863,46%3897,94
IS71073,7569520750,72%1556,37
T110E5102756,6292120257,92%2912,17
T-1092813,53111120269,31%3445,77
Object 140103344,01110020265,84%3740,17
WZ-120-1G FT 82390,66116320269,31%3245,28
Waffenträger auf Pz. IV93135,39115520072,00%3942,62
Object 907 103484,39116919968,34%3643,36
ARL 4461366,8691119862,12%3864,24
T71 DA7910,6474119348,19%2168,57
TS-5 82615,76125718966,14%3396,98
Cromwell61261,49104918864,36%3905,38
S35 CA5681,0149818755,61%1892,18
WZ-111 model 1-493132,76116518564,32%4056,20
T1 Heavy Tank5894,2481118462,50%2821,89
Kampfpanzer 50 t 93734,08137018066,67%4295,86
ISU-15282529,5199817860,67%3347,10
Type 4 Chi-To61257,8297817562,29%3796,84
Rhm.-Borsig Waffenträger82720,94116317263,95%4431,90
Leopard Prototyp A93501,31118916368,71%4574,61
Waffenträger auf E 100103694,8695216360,12%3477,34
T 55A 93009,95119116166,46%4146,22
Bat.-Châtillon 25 t AP92466,56107816066,88%3715,50
ARL V396981,4257116054,38%2348,56
T92 81586,92108915860,76%4458,17
60TP Lewandowskiego103606,14106215763,06%3237,34
CS-5993419,25135015567,74%5103,83
Prototipo Standard B93520,14122215362,09%4459,32
SU-10061128,3157615052,00%2700,38
T-4371379,1194215058,67%3374,08
Centurion Mk. 7/193169,28118614860,14%4527,74
E 7593233,86123314769,39%4556,00
SU-100M171281,8679914759,86%2357,29
AMX 50 12093062,82111814663,01%4300,58
Type 5861298,33103514470,14%4121,16
AT 1582092,90107414463,19%3166,96
VK 72.01 (K) 103387,6597314465,97%3265,58
SU-10181609,5481914359,44%2260,74
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2288,6541214260,56%1290,97
T110E4103429,7993714157,45%3328,66
T-284226,2123413850,00%642,02
Type 6192933,46111713867,39%3558,57
T2971492,4494113658,82%2501,98
Jagdpanzer IV6680,7048512556,00%1342,42
Panther II82008,42108512265,57%4093,72
Conqueror92766,03102411660,34%3375,97
M46 Patton93319,66131311475,44%4685,65
ST-I92799,82112511467,54%3830,98
11082542,45125211271,43%4487,22
M53/M5591817,6583010959,63%1984,62
SU-54504,5928810543,81%1259,10
XM551 Sheridan102745,9398110566,67%4521,95
AMX Chasseur de chars 82000,54109610459,62%3551,37
Pz.Kpfw. T 25 5854,0682410252,94%3370,14
Type 5 Chi-Ri71495,1796410155,45%3301,07
IS-271838,12107410162,38%3604,29
Tiger I71872,93114310068,00%3898,28
HWK 30 81721,19101510058,00%3923,62
Leichttraktor1227,173729954,55%1576,18
Pz.Kpfw. I Ausf. C3286,214109964,65%1930,22
Super Conqueror103765,1510979761,86%3818,78
Grille5478,823479656,25%975,21
Object 43093203,4912319661,46%4023,75
Panzer 58 Mutz 82187,9111939258,70%4159,51
P.44 Pantera81995,0310508966,29%3152,30
Grille 15103096,947288958,43%2581,42
T-50-2 61252,2810538871,59%4791,73
SU-263199,771788653,49%491,65
Panther71619,7911558569,41%3840,32
SU-15271735,989648570,59%3125,15
AMX 13 7571006,569718561,18%2722,44
TVP VTU Koncept81754,689758461,90%3440,50
50TP Tyszkiewicza93497,5713688480,95%4195,21
UDES 14 Alt 582664,7412788466,67%4551,13
STA-182208,9411398367,47%4058,64
T216476,276468155,56%1471,08
T3092985,7410888063,75%3627,20
KV-261686,4111508073,75%4462,40
Sturer Emil71717,329237862,82%3308,21
AMX 13 57 71753,5612657763,64%4666,14
M66968,517147656,58%2110,81
SU-855771,914567541,33%2258,04
AMX 12 t6886,578427561,33%2997,80
Strv 103-092896,6911227470,27%3591,38
Object 41682503,7311777462,16%4841,79
T2071802,1211967372,60%4017,27
M26 Pershing82182,1111367357,53%4046,59
AT 771958,5311407263,89%4123,94
VK 36.01 (H)61485,2810206864,71%3993,33
Comet71668,2511776866,18%4179,43
AMX M4 mle. 4571595,299306854,41%2991,96
AT 25943,467846753,73%3275,79
Object 277103464,1611096468,75%3563,56
M75505,186006162,30%2327,61
T404275,572366157,38%664,86
A-20543,161895841,38%18,47
VK 30.01 (H)51215,2310135770,18%4150,17
AT 861266,499005763,16%3269,94
UDES 0382212,009985660,71%3317,80
T-345389,243735455,56%1056,54
BT-7462,561365440,74%31,13
M40/M4381518,078445464,81%1766,90
Hummel6711,404055350,94%939,78
Somua SAu 404400,443645251,92%1298,73
M4A3E8 Sherman61460,9610935164,71%4712,34
Konštrukta T-34/10071910,3711015156,86%4307,54
T25/27874,945555052,00%1357,36
UDES 1693043,8111744864,58%4029,36
Sturmpanzer II4436,742734753,19%1545,88
VK 30.02 (M)61228,768994654,35%3308,15
T26E5 82086,3312304667,39%3184,21
Škoda T 2561373,0410114557,78%3927,24
53TP Markowskiego82489,4711514560,00%4004,83
MS-11143,933284546,67%768,74
T3761129,229584575,56%4635,83
Type 3 Chi-Nu5807,367984472,73%3514,36
Ikv 90 Typ B71597,279114456,82%3021,19
Panhard AML Lynx 6x681328,8010064468,18%3168,56
Centurion Mk. I81864,8610194360,47%3547,14
M446927,145844358,14%1636,31
M4A1 Sherman5684,867024261,90%2497,25
Maus103029,7910284261,90%2899,44
Sturmpanzer I Bison3293,542624151,22%1118,14
Object 260 103589,6311124168,29%3630,96
Char Futur 4 93014,2410834160,98%2852,69
SU-18293,70914042,50%333,57
Type T-345783,707004052,50%3367,68
AMX ELC bis5460,496293958,97%1672,30
AMX M4 mle. 49 Liberté 82142,979423964,10%3707,40
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4299,322893855,26%803,74
M3 Lee4389,473863852,63%1697,71
Pz.Kpfw. II Luchs4322,053553860,53%1442,18
BDR G1 B51023,347343852,63%2906,95
T26E4 SuperPershing 82220,1811903868,42%4724,86
T2882502,6811013756,76%3947,34
Centurion Action X102861,198623647,22%3169,31
M41 Walker Bulldog81160,899513644,44%2728,82
KV-1371138,269623571,43%2468,93
KV-482379,2611273568,57%3686,40
T9593077,2411423464,71%3522,10
T25 AT72017,3510563452,94%3714,45
Nashorn61588,009363366,67%3987,40
UDES 15/16103233,948873246,88%2993,76
T28 Prototype82689,9412043259,38%3829,33
BT-22100,002153141,94%341,38
LTP 3363,715983174,19%2701,17
FV1066 Senlac 81487,8710883170,97%3768,49
A-4361616,2711363066,67%5418,92
Lorraine 40 t 82233,5312583083,33%3140,56
Panther mit 8,8 cm L/71 81683,598772944,83%2368,37
SU-85B4448,434012850,00%1382,45
Concept 1B 93313,6112662857,14%3086,99
Löwe 82477,1113732777,78%3873,82
Panhard AMD 178B6964,249402568,00%3845,53
Chrysler K GF 82182,8010682556,00%3016,02
Strv 7461363,799712454,17%4174,25
M5 Stuart4130,083042450,00%412,27
T56 GMC3183,041572445,83%444,27
Ram II 51055,229012369,57%4465,32
IS-4103298,9511542277,27%3624,05
T110E3102999,958862157,14%2584,81
Crusader6809,458182085,00%3541,31
AMX 404368,905722055,00%2357,10
M36 Jackson61603,6510582075,00%4215,79
Valentine AT4394,404302040,00%1595,02
Alecto4572,756002050,00%2063,17
T675640,205582055,00%1755,85
Hotchkiss EBR71221,7010632080,00%3700,64
WZ-13282108,3712811973,68%5281,42
Caernarvon Action X 81873,539841942,11%2603,58
CS-5382267,7811021861,11%4360,64
KV-371855,2810131861,11%2796,84
T-54 first prototype 81648,7810531872,22%2571,92
WZ-12093012,1210641758,82%3734,55
FV217 Badger102839,828161764,71%2169,12
IS-2 shielded 71902,888261747,06%2673,88
Pz.Sfl. IVc5857,257211668,75%2824,12
T2 Light Tank 2272,756171687,50%1955,68
T-262164,132171553,33%753,87
Strv 103B102431,007261546,67%1715,07
ELC EVEN 90 8974,2910631471,43%2059,33
T-46343,381381330,77%0,00
Tiger (P)71424,319631361,54%2312,87
M3 Stuart3335,425371250,00%2149,21
AT-12285,503391241,67%1344,50
SU-76M4312,923271258,33%1241,93
A-4472718,9215231275,00%7082,32
Lansen C 82508,7511741258,33%2841,03
T95E6 103583,5810081258,33%3387,87
Marder 38T4398,274401145,45%1062,28
50TP prototyp 82208,1011901080,00%3102,71
M8A14983,9011481080,00%5498,04
Somua SM 82669,9013661090,00%3401,92
Caernarvon82363,331336977,78%3766,60
Cruiser Mk. III3345,89486955,56%2382,23
M60 103495,44985955,56%3478,27
Lorraine 39L AM3353,75310875,00%1371,36
AMX 50 Foch B102692,75768850,00%2370,26
Manticore102588,13749850,00%2741,18
BT-7 artillery 3331,25439875,00%1621,55
D23218,57338785,71%982,00
Renault FT 75 BS2172,14204785,71%1078,85
T1 HMC289,7181728,57%230,21
Object 274a 82075,001120757,14%2883,05
Marder II3254,67288650,00%698,95
T-15061140,831093683,33%2631,52
T1E6 2141,83371666,67%891,75
IS-5 (Object 730) 82506,401255580,00%3480,42
AMX 383233,75367475,00%1235,92
Cruiser Mk. IV4306,00522475,00%1551,10
Pz.Kpfw. II Ausf. G3166,25387425,00%469,76
T7 Combat Car 2353,50660475,00%2699,63
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61050,75738450,00%2331,79
Pz.Kpfw. 35 (t)272,004730,00%110,24
Emil I81375,6748330,00%1242,05
O-I6958,00804333,33%1514,49
M127453,6719030,00%270,36
Renault UE 57390,007930,00%38,52
T23E3 7833,33744366,67%1528,09
M10 RBFM 5823,00481366,67%2210,93
Type 1 Chi-He4222,5022920,00%458,79
Pz.Kpfw. III Ausf. E30,00163250,00%81,07
T95E2 81437,00640250,00%1474,83
Tetrarch 2335,005412100,00%2062,54
King Tiger (Captured) 71934,501038250,00%2104,90
Renault FT10,00010,00%0,00
WZ-111 82321,0011511100,00%2343,38
B140,0014110,00%0,00
Renault NC-311154,0012010,00%597,20
P.43 bis6681,0033510,00%848,70
M2 Light Tank20,00610,00%0,00
Panzerjäger I20,001241100,00%261,00
Renault FT AC264,009310,00%3,10
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4154,0024610,00%279,99
Universal Carrier 2-pdr2125,0014710,00%318,35
VK 28.016904,0050110,00%3283,87
Panther/M10 7935,008401100,00%1276,44

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 16/11/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 08/05/2017
Ayrıldı: 25/07/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 14/08/2013
Ayrıldı: 19/04/2016
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 19/04/2016
Ayrıldı: 26/04/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 27/07/2017
Ayrıldı: 14/08/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 09/09/2017
Ayrıldı: 07/11/2017