_CrazyBrutal_

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 14/11/2016

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar23380000
Ortalama Seviye8,150,000,000,00
Galibiyetler1494963,94%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler810334,66%00,00%00,00%00,00%
Berabere3281,40%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1217652,08%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar457901,9600,0000,0000,00
Yoketme Oranı4,090,000,000,00
Tespit edilen Tanklar368291,5800,0000,0000,00
Verilen Hasar2.711,360,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı221140,9500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı378061,6200,0000,0000,00
Deneyim1.151,050,000,000,00
WN72484,740,000,000,00
WN84759,600,000,000,00
Toplam
Savaşlar23380
Ortalama Seviye8,15
Galibiyetler1494963,94%
Yenilgiler810334,66%
Berabere3281,40%
Hayatta Kalınan Savaşlar1217652,08%
İmha edilen Tanklar457901,96
Yoketme Oranı4,09
Tespit edilen Tanklar368291,58
Verilen Hasar2.711,36
Düşman üssü işgal puanı221140,95
Üs savunma Puanı378061,62
Deneyim1.151,05
WN72484,74
WN84759,60
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar494000
Galibiyetler40080,97%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7615,38%00,00%00,00%00,00%
Berabere183,64%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar31864,37%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar5091,0300,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,890,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4440,9000,0000,0000,00
Verilen Hasar2.045,820,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6111,2400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4250,8600,0000,0000,00
Deneyim1.080,490,000,000,00
Toplam
Savaşlar494
Galibiyetler40080,97%
Yenilgiler7615,38%
Berabere183,64%
Hayatta Kalınan Savaşlar31864,37%
İmha edilen Tanklar5091,03
Yoketme Oranı2,89
Tespit edilen Tanklar4440,90
Verilen Hasar2.045,82
Düşman üssü işgal puanı6111,24
Üs savunma Puanı4250,86
Deneyim1.080,49
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar79000
Galibiyetler5468,35%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1924,05%00,00%00,00%00,00%
Berabere67,59%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3746,84%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar640,8100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,520,000,000,00
Tespit edilen Tanklar801,0100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.182,990,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı620,7800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1011,2800,0000,0000,00
Deneyim865,960,000,000,00
Toplam
Savaşlar79
Galibiyetler5468,35%
Yenilgiler1924,05%
Berabere67,59%
Hayatta Kalınan Savaşlar3746,84%
İmha edilen Tanklar640,81
Yoketme Oranı1,52
Tespit edilen Tanklar801,01
Verilen Hasar1.182,99
Düşman üssü işgal puanı620,78
Üs savunma Puanı1011,28
Deneyim865,96
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar46000
Galibiyetler3269,57%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1430,43%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2350,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar360,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,570,000,000,00
Tespit edilen Tanklar440,9600,0000,0000,00
Verilen Hasar675,170,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı300,6500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı50,1100,0000,0000,00
Deneyim691,390,000,000,00
Toplam
Savaşlar46
Galibiyetler3269,57%
Yenilgiler1430,43%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2350,00%
İmha edilen Tanklar360,78
Yoketme Oranı1,57
Tespit edilen Tanklar440,96
Verilen Hasar675,17
Düşman üssü işgal puanı300,65
Üs savunma Puanı50,11
Deneyim691,39
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar195000
Galibiyetler13569,23%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6030,77%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar11760,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1951,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1790,9200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.665,020,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6353,2600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı7643,9200,0000,0000,00
Deneyim1.100,970,000,000,00
Toplam
Savaşlar195
Galibiyetler13569,23%
Yenilgiler6030,77%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar11760,00%
İmha edilen Tanklar1951,00
Yoketme Oranı2,50
Tespit edilen Tanklar1790,92
Verilen Hasar1.665,02
Düşman üssü işgal puanı6353,26
Üs savunma Puanı7643,92
Deneyim1.100,97
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5570000
Galibiyetler428676,95%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler123022,08%00,00%00,00%00,00%
Berabere540,97%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar318557,18%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar53340,9600,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,240,000,000,00
Tespit edilen Tanklar44650,8000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.391,320,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı50790,9100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı43700,7800,0000,0000,00
Deneyim934,940,000,000,00
Toplam
Savaşlar5570
Galibiyetler428676,95%
Yenilgiler123022,08%
Berabere540,97%
Hayatta Kalınan Savaşlar318557,18%
İmha edilen Tanklar53340,96
Yoketme Oranı2,24
Tespit edilen Tanklar44650,80
Verilen Hasar1.391,32
Düşman üssü işgal puanı50790,91
Üs savunma Puanı43700,78
Deneyim934,94
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1360000
Galibiyetler77957,28%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler57442,21%00,00%00,00%00,00%
Berabere70,51%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar52438,53%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar11350,8300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,360,000,000,00
Tespit edilen Tanklar16501,2100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.839,680,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı14321,0500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5730,4200,0000,0000,00
Deneyim803,440,000,000,00
Toplam
Savaşlar1360
Galibiyetler77957,28%
Yenilgiler57442,21%
Berabere70,51%
Hayatta Kalınan Savaşlar52438,53%
İmha edilen Tanklar11350,83
Yoketme Oranı1,36
Tespit edilen Tanklar16501,21
Verilen Hasar1.839,68
Düşman üssü işgal puanı14321,05
Üs savunma Puanı5730,42
Deneyim803,44
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (135)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Kranvagn103709,74108285361,66%4018,87
Object 907 103693,25112682662,35%3833,17
Leopard Prototyp A93883,17127272165,05%5375,61
Rheinmetall Skorpion G 82944,10122266366,06%4829,95
WZ-132-1102919,2595465957,51%4849,26
AMX 13 9092246,91114565663,26%4805,24
T-54 ltwt.92279,99111854360,22%4933,23
TVP T 50/51103922,55104349460,93%4509,55
M46 Patton93655,07129848368,12%5434,51
AMX ELC bis51245,36102046565,59%7007,50
Bat.-Châtillon 25 t103829,75112046364,58%4498,28
T3761435,00113342961,31%6282,72
Type 62 71885,94126941967,54%7384,52
Concept 1B 93686,36132140263,93%3953,38
VK 72.01 (K) 103769,06104933861,54%3787,63
Object 252U Defender 82796,34130233366,37%4355,85
IS-3A 82641,05122732861,28%3773,76
Emil II93115,16117231463,38%3943,54
WZ-13171820,02125129662,16%5693,12
Type 64 61651,89117229066,21%6924,20
Object 430U103881,83108827962,01%4576,97
FV4005 Stage II103170,2987927858,27%3307,80
T-5493054,64122927069,63%4620,73
Char Futur 4 93471,54120626766,29%4058,37
Panhard EBR 75 (FL 10) 82117,71112924959,84%5484,39
WZ-111 model 1-493341,43117724865,32%4613,16
STB-1103754,85105424659,76%4051,53
AMX 13 105103376,60100724360,49%5481,73
59-1661086,7795224155,60%4218,70
M41 Walker Bulldog81950,31116323061,74%5340,92
Bat.-Châtillon Bourrasque 82926,26125822862,28%4575,49
Spähpanzer Ru 25192625,62110821559,07%6225,40
M54 Renegade 82912,94129021064,76%4446,30
Waffenträger auf Pz. IV93825,14114920760,39%4748,73
leKpz M 41 90 mm GF 81922,02103519956,28%4992,09
Škoda T 2561599,24109419862,63%5128,05
Super Conqueror104056,38110018958,73%4612,36
Škoda T 5093832,76126018466,85%5568,43
Conqueror93637,02120518456,52%4737,98
SU-130PM 82882,93123118266,48%4289,20
M24 Chaffee51120,7697718061,67%6343,03
Object 703 Version II 82745,84127417864,04%4330,75
Lansen C 82711,81128517766,67%4423,72
E 5093510,11118517458,62%5142,17
Bat.-Châtillon 25 t AP93099,96124317073,53%4821,52
T92 81414,8294417051,76%3464,61
Emil I82888,51133716667,47%5147,41
SU-10061541,1795816064,38%3946,26
Object 43093539,86125114763,27%4976,63
Bisonte C45 82864,73131314759,86%4585,80
LTTB81730,85107814661,64%4602,84
WZ-13282419,24129714572,41%6848,15
CS-52 LIS 83005,15132714567,59%5322,26
Grille 15103511,9990714465,97%3149,59
T4992970,09126814066,43%7712,86
VK 100.01 (P)82486,21116114067,86%3875,40
M4A1 Sherman51117,1996913966,19%4963,61
Spähpanzer SP I C72155,67125213758,39%6312,68
AMX 13 57 GF 71842,99129113771,53%5508,58
IS-7104074,75121213470,90%5234,94
IS-382631,91121413065,38%4349,51
Type 59 G 82568,37126412861,72%4082,40
Cromwell61665,15126412663,49%5494,18
T2972340,87126912268,03%4433,75
Tiger (P)72078,82115812168,60%4061,78
WZ-132A92837,31122212071,67%6960,65
IS-272038,79117611869,49%4126,28
SU-8551151,5278711560,00%3840,40
HWK 1282279,13124611070,91%5996,58
Progetto M35 mod. 46 82950,85135810971,56%5391,26
Type T-3451177,5893310761,68%5531,32
T-1093822,38130710764,49%6114,03
M26 Pershing82546,82131110568,57%4668,10
MT-2561275,2598110360,19%5887,44
AMX 13 7571645,06103310251,96%4712,61
Lorraine 40 t 82905,01121610155,45%5200,63
ISU-15282563,8810639869,39%3669,77
Bat.-Châtillon 12 t82055,3211569767,01%5921,61
E 75 TS 83279,4614079772,16%5686,16
Prototipo Standard B93707,3412539664,58%4819,20
Centurion Mk. 7/193386,4912469668,75%5056,76
T54E193768,8112519664,58%5514,47
Type 6193379,6212459468,09%4581,52
VK 16.02 Leopard5803,747499353,76%3815,30
Type 5 Chi-Ri72018,6411039264,13%4794,94
STA-182384,4811059263,04%4536,46
Vz. 44-172348,1412638660,47%4498,19
T-4482629,3012838665,12%6094,79
Panther72044,9812188567,06%5262,15
AMX 12 t61469,7910978568,24%6440,83
Light Mk. VIC 2355,456778459,52%3310,24
B.U.G.I.61829,6311118171,60%4645,36
Object 41682813,6211318159,26%5237,21
A-4472052,2111897871,79%4533,39
P.44 Pantera82793,2612947775,32%5012,19
T6751456,3111157774,03%5367,16
T2072344,9713847671,05%5622,01
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51161,639217667,11%4904,91
Hotchkiss EBR71935,2611237664,47%6777,59
Škoda T 56 82918,4612647458,11%3886,13
Centurion Mk. I82348,9211767364,38%4667,90
Type 5861699,9010567258,33%5037,69
IS72078,4211367166,20%3675,49
Caernarvon83044,9013927164,79%5391,21
T-3451060,348657067,14%4637,49
Type 4 Chi-To61759,4310387060,00%5586,60
BDR G1 B51434,9610867078,57%4599,74
KV-151210,599477072,86%3719,67
KV-8561565,449866860,29%3601,60
Comet72107,2812866870,59%5267,25
P.43 ter72317,5612186665,15%4957,72
Crusader61058,259226578,46%5213,89
M4A3E2 Sherman Jumbo61568,5711566575,38%4792,09
Leo72336,9212356363,49%5608,63
P.43 bis61919,3212076264,52%6428,57
Panther II82463,9811736259,68%5009,89
VK 30.01 (H)51279,3210575976,27%4009,63
P.4351180,219725771,93%5320,65
VK 30.02 (M)61851,4412715768,42%5746,34
T-100 LT102301,7510005768,42%3413,07
AMX M4 mle. 4572644,9312835558,18%5758,86
Object 274a 82774,3112945560,00%4463,99
VK 30.01 (P)61834,3911945475,93%5502,95
Type 3 Chi-Nu51507,799665367,92%6345,53
ARL 4461792,2611465375,47%5249,28
DS PZInż51576,2810295367,92%5506,98
Panhard AMD 178B61676,6710915257,69%8698,99
KV-1S61526,5212164678,26%5861,24
A-4361957,3612454571,11%6346,20
M-II-Y72321,4113014165,85%4611,10
CS-4472023,1312242378,26%4468,68
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2509,429391984,21%4690,98
AltProto AMX 30 82763,82150511100,00%4115,55
Chieftain/T95 82134,751338875,00%4046,22
XM551 Sheridan108040,0018741100,00%26168,99

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 14/11/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 21/11/2015
Ayrıldı: 28/10/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 16/10/2015
Ayrıldı: 19/11/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 15/10/2014
Ayrıldı: 06/07/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 15/10/2014
Ayrıldı: 25/10/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 10/02/2014
Ayrıldı: 13/10/2014