_Altero_

clanlogo
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 03/04/2020

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar26906000
Ortalama Seviye8,400,000,000,00
Galibiyetler1555257,80%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1098440,82%00,00%00,00%00,00%
Berabere3701,38%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1049539,01%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar304531,1300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,860,000,000,00
Tespit edilen Tanklar313601,1700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.740,510,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı315111,1700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı163050,6100,0000,0000,00
Deneyim826,500,000,000,00
WN71500,510,000,000,00
WN82144,910,000,000,00
Toplam
Savaşlar26906
Ortalama Seviye8,40
Galibiyetler1555257,80%
Yenilgiler1098440,82%
Berabere3701,38%
Hayatta Kalınan Savaşlar1049539,01%
İmha edilen Tanklar304531,13
Yoketme Oranı1,86
Tespit edilen Tanklar313601,17
Verilen Hasar1.740,51
Düşman üssü işgal puanı315111,17
Üs savunma Puanı163050,61
Deneyim826,50
WN71500,51
WN82144,91
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1171000
Galibiyetler62553,37%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler47740,73%00,00%00,00%00,00%
Berabere695,89%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar45038,43%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar7730,6600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,070,000,000,00
Tespit edilen Tanklar12481,0700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.583,590,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı11330,9700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı7330,6300,0000,0000,00
Deneyim761,710,000,000,00
Toplam
Savaşlar1171
Galibiyetler62553,37%
Yenilgiler47740,73%
Berabere695,89%
Hayatta Kalınan Savaşlar45038,43%
İmha edilen Tanklar7730,66
Yoketme Oranı1,07
Tespit edilen Tanklar12481,07
Verilen Hasar1.583,59
Düşman üssü işgal puanı11330,97
Üs savunma Puanı7330,63
Deneyim761,71
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar238000
Galibiyetler14159,24%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9037,82%00,00%00,00%00,00%
Berabere72,94%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar10042,02%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1850,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,340,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2501,0500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.202,800,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3631,5300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2100,8800,0000,0000,00
Deneyim788,280,000,000,00
Toplam
Savaşlar238
Galibiyetler14159,24%
Yenilgiler9037,82%
Berabere72,94%
Hayatta Kalınan Savaşlar10042,02%
İmha edilen Tanklar1850,78
Yoketme Oranı1,34
Tespit edilen Tanklar2501,05
Verilen Hasar1.202,80
Düşman üssü işgal puanı3631,53
Üs savunma Puanı2100,88
Deneyim788,28
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar67000
Galibiyetler4770,15%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1928,36%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,49%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3247,76%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar460,6900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,310,000,000,00
Tespit edilen Tanklar410,6100,0000,0000,00
Verilen Hasar537,960,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı620,9300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı130,1900,0000,0000,00
Deneyim606,900,000,000,00
Toplam
Savaşlar67
Galibiyetler4770,15%
Yenilgiler1928,36%
Berabere11,49%
Hayatta Kalınan Savaşlar3247,76%
İmha edilen Tanklar460,69
Yoketme Oranı1,31
Tespit edilen Tanklar410,61
Verilen Hasar537,96
Düşman üssü işgal puanı620,93
Üs savunma Puanı130,19
Deneyim606,90
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar285000
Galibiyetler17059,65%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler11239,30%00,00%00,00%00,00%
Berabere31,05%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar11941,75%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2170,7600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,310,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2971,0400,0000,0000,00
Verilen Hasar972,390,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5972,0900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3671,2900,0000,0000,00
Deneyim659,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar285
Galibiyetler17059,65%
Yenilgiler11239,30%
Berabere31,05%
Hayatta Kalınan Savaşlar11941,75%
İmha edilen Tanklar2170,76
Yoketme Oranı1,31
Tespit edilen Tanklar2971,04
Verilen Hasar972,39
Düşman üssü işgal puanı5972,09
Üs savunma Puanı3671,29
Deneyim659,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar193000
Galibiyetler10554,40%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler8242,49%00,00%00,00%00,00%
Berabere63,11%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8544,04%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1410,7300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,310,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1510,7800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.205,450,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3601,8700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5552,8800,0000,0000,00
Deneyim774,660,000,000,00
Toplam
Savaşlar193
Galibiyetler10554,40%
Yenilgiler8242,49%
Berabere63,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar8544,04%
İmha edilen Tanklar1410,73
Yoketme Oranı1,31
Tespit edilen Tanklar1510,78
Verilen Hasar1.205,45
Düşman üssü işgal puanı3601,87
Üs savunma Puanı5552,88
Deneyim774,66
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6826000
Galibiyetler438664,25%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler235034,43%00,00%00,00%00,00%
Berabere901,32%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar293242,95%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar50760,7400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,300,000,000,00
Tespit edilen Tanklar77861,1400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.321,360,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı74001,0800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı71511,0500,0000,0000,00
Deneyim814,930,000,000,00
Toplam
Savaşlar6826
Galibiyetler438664,25%
Yenilgiler235034,43%
Berabere901,32%
Hayatta Kalınan Savaşlar293242,95%
İmha edilen Tanklar50760,74
Yoketme Oranı1,30
Tespit edilen Tanklar77861,14
Verilen Hasar1.321,36
Düşman üssü işgal puanı74001,08
Üs savunma Puanı71511,05
Deneyim814,93
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar973000
Galibiyetler45847,07%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler50852,21%00,00%00,00%00,00%
Berabere70,72%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar28829,60%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar6900,7100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,010,000,000,00
Tespit edilen Tanklar9731,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.643,930,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6190,6400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5940,6100,0000,0000,00
Deneyim681,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar973
Galibiyetler45847,07%
Yenilgiler50852,21%
Berabere70,72%
Hayatta Kalınan Savaşlar28829,60%
İmha edilen Tanklar6900,71
Yoketme Oranı1,01
Tespit edilen Tanklar9731,00
Verilen Hasar1.643,93
Düşman üssü işgal puanı6190,64
Üs savunma Puanı5940,61
Deneyim681,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (234)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Löwe 81447,9987495556,75%1895,91
Object 140102262,3689779157,90%2339,64
T34 81545,2281366954,26%1965,63
Bat.-Châtillon 25 t102573,1494456861,62%3030,25
T92 HMC101884,0862153354,60%1767,50
Leopard 1102368,2589052462,02%2313,59
IS-381272,1878349155,60%1548,73
T-62A102448,2893446962,47%2593,38
T110E5102379,0990945861,79%2297,22
T-5491884,0195943259,49%2527,39
T-1091466,7071839249,49%1391,48
M18 Hellcat6669,0952938852,06%1228,02
E 7591485,1276537851,85%1439,74
121102397,8788937362,20%2418,90
T57 Heavy Tank102897,1097734366,76%2857,48
M53/M5591629,6965234353,06%1732,20
WZ-12091882,4990632857,62%2388,51
SU-122-5491871,5085831658,86%2153,60
Leopard Prototyp A91817,6682431552,70%1892,36
Object 268102503,7581431058,39%2073,85
Object 263102584,0386830961,49%2275,21
E 50 Ausf. M102713,5798030465,13%2876,98
Object 907 102661,48102930464,80%2415,99
M40/M4381568,1073230157,14%1935,88
T110E4102911,1090329963,55%2798,73
Centurion Action X102468,7889929462,93%2534,40
T26E4 SuperPershing 8766,1669029351,88%868,31
E 100102154,6378628755,75%1764,30
KV-37688,9152428644,76%703,67
IS7853,0065027851,08%1163,38
Tiger II81444,8084827555,27%1976,53
T3092200,6883126453,79%2106,57
M10391988,8789526355,51%2223,36
KV-481310,9781026056,92%1667,31
T-4481053,7075025954,44%1533,38
T28 Prototype81763,7186025058,40%2341,97
IS-4102429,4890924258,26%2233,28
T-34-281457,2791324057,08%2556,16
IS-7101899,9475823651,69%1698,30
Indien-Panzer81328,0180323251,29%1983,44
T-54 ltwt.91441,0393423163,20%2553,96
Object 70492516,9089722856,58%2482,34
KV-856773,1764522658,85%1472,00
T25/27872,1657021646,30%1190,39
AMX 13 9091276,6089820664,56%2421,37
T-1506471,9844920645,15%630,82
ST-I91945,2088820357,64%1972,75
VK 45.02 (P) Ausf. B91935,2491119357,51%2152,82
T54E192349,01101019064,74%2730,02
Bat.-Châtillon 25 t AP91988,3489418556,76%2478,61
Tiger I71034,2373218456,52%1446,56
ISU-15281750,7573318345,36%1900,53
VK 45.02 (P) Ausf. A81717,8092918356,28%2621,38
T3281656,1794417955,31%2261,11
113102473,2891917960,89%2517,69
T-437825,8069617650,00%1433,84
FV215b 102647,8894117561,14%2682,47
M41 HMC5995,3055316950,89%1653,12
Object 430 Version II92080,87106616767,07%2799,39
Conqueror92167,2092416660,84%2275,46
Super Conqueror103090,97109216569,09%3269,03
WZ-111 model 1-492282,26105416470,12%2454,46
AMX 50 B102798,3892216462,20%2806,40
T2881662,4078116348,47%1915,04
M1271281,8065015855,06%1731,37
E 5092299,21103515863,92%3070,69
Maus102153,5679515548,39%1943,41
KV-15359,9340814946,31%611,41
FV4005 Stage II102728,3585014759,18%2427,86
T95E6 102690,97100514765,99%2522,49
Type 586873,3975714654,11%2149,37
SU-10181771,9590114256,34%2664,95
T6981726,6599013364,66%2740,47
Panther II81428,7785112957,36%2132,74
Spähpanzer Ru 25191665,28100212867,19%3287,03
AMX Chasseur de chars 81610,0793912158,68%2709,49
121B 102428,5295911964,71%2394,73
Lorraine 40 t 82104,15112411866,10%3207,48
T9592308,6897511764,96%2176,55
AMX 13 105102222,6295511765,81%3188,32
SU-100M171337,0884411059,09%2364,09
T71 DA71102,4093211054,55%2998,10
T-34-171487,8894210860,19%2934,92
IS-271624,2999510863,89%3010,83
SU-15271501,7980310758,88%2647,01
Centurion Mk. 7/192016,0897710671,70%2379,27
M7 Priest3532,4440010345,63%1482,96
T2971589,9897410367,96%2426,28
VK 36.01 (H)6759,4768610258,82%1532,34
T-50568,4439710250,98%110,03
T675288,6435110260,78%601,55
AMX 50 12092072,8990210162,38%2223,99
Churchill III 5849,1499810164,36%2512,77
Caernarvon81712,429579258,70%2438,70
Pz.Kpfw. III/IV5424,984798852,27%1355,10
Centurion Mk. I81577,549758565,88%2556,52
AMX 13 757821,827568345,78%1797,53
Emil II92362,5810758179,01%2665,89
VK 16.02 Leopard5175,594798150,62%426,96
Emil I82010,0610567963,29%2969,44
SU-10061052,977507956,96%2259,07
AMX 12 t6413,406067744,16%931,50
VK 28.016242,434727742,86%462,75
T95/FV4201 Chieftain 103027,2810267660,53%2540,63
VK 30.02 (M)6942,618037564,00%2478,15
SU-855581,084777356,16%1383,06
M46 Patton KR 81629,459847161,97%2464,45
T-28484,322096936,23%0,18
FV4004 Conway92039,189586767,16%2261,53
11081989,6210596563,08%2951,55
A-4471225,778916464,06%2303,81
Black Prince71313,109666368,25%2218,11
Rheinmetall Panzerwagen101609,947856353,97%2078,65
UDES 1692426,6610386262,90%3087,70
Object 430102420,479656259,68%2476,37
O-I61169,648445961,02%2276,22
Panther71237,988555862,07%2377,96
Kranvagn102550,179735867,24%2334,30
Challenger71563,679155863,79%2703,31
KV-137457,055675754,39%610,41
Škoda T 27 81957,469975657,14%2731,51
Object 41681832,029615362,26%2801,08
AMX 50 Foch (155) 102655,068745362,26%2265,39
Tiger (P)71528,169625158,82%2499,16
Charioteer81600,438095145,10%2001,46
M661185,488135056,00%2700,10
M8A14277,383305046,00%643,44
T216737,167485066,00%2398,60
Spähpanzer SP I C71020,249184967,35%2215,34
WZ-120-1G FT 82323,9610574858,33%2650,58
WZ-111 model 5A102839,7010474768,09%2783,31
S35 CA5626,284704636,96%1307,27
A-436995,168254447,73%2390,92
Comet71540,5111024374,42%3507,91
AMX 50 10082265,7411044264,29%3600,36
LTTB81229,489914261,90%2662,66
T-44-100 81576,7910984285,71%2398,56
AMX 50 Foch91617,058674160,98%1515,56
FV3046681,445824163,41%1340,45
Strv S1 81892,789254168,29%2091,11
M3 Lee4239,133314062,50%876,01
T-46373,151943933,33%54,47
Somua SAu 404278,002993946,15%618,26
Pz.Kpfw. III Ausf. J4217,083643850,00%683,43
T1 Heavy Tank5639,546483754,05%1562,59
AMX M4 mle. 49 Liberté 82041,8611473759,46%3367,07
AMX AC mle. 4881531,038903661,11%2045,97
K-91102484,0910263464,71%2458,65
T1 Cunningham1119,153293354,55%713,00
Pz.Kpfw. II Luchs480,854663354,55%146,30
Object 268 Version 4103401,6710473357,58%2818,09
P.44 Pantera81911,239273145,16%2525,25
M374411,003563141,94%1274,28
UDES 15/16102685,849693170,97%2229,09
FV215b (183) 102622,357563145,16%2149,73
ARL V396774,135653148,39%1509,33
Object 430U102801,8610192875,00%2467,84
Churchill VII61145,889302673,08%2888,24
FCM 50 t 81699,2910612462,50%2688,25
Rheinmetall Skorpion G 81526,328842272,73%1659,93
Object 277102105,8110292176,19%1958,54
Cromwell61123,689401963,16%3275,04
Škoda T 245593,286001850,00%2222,05
Panhard EBR 75 (FL 10) 81413,4411321687,50%2880,53
Škoda T 5092563,7310821566,67%2891,87
T-26258,671371540,00%33,19
T 55A 92465,2911131464,29%2771,00
BT-74154,463581376,92%849,90
SU-86768,235581353,85%981,48
T28 Concept 71378,008021353,85%2156,79
Pz.Kpfw. I Ausf. C381,584161266,67%355,85
Churchill I5598,006171172,73%1469,21
T26E5 Patriot 81960,4511741154,55%3031,94
Renault NC-3110,00931040,00%0,00
MS-1132,50771030,00%0,59
SU-122A5511,704231060,00%1087,07
Pz.Kpfw. II241,78265955,56%129,10
Prototipo Standard B92682,00905933,33%2713,98
Pz.Kpfw. III Ausf. E385,56223966,67%280,48
KV-26862,44722955,56%1344,99
AMX 105 AM mle. 474353,33407944,44%1188,77
HWK 30 81618,001017955,56%3738,83
SU-100Y 6983,44708955,56%1816,81
BT-2279,25216837,50%180,02
M2 Medium Tank330,38139837,50%0,00
SU-76M4245,00312862,50%835,18
T56 GMC3264,00396887,50%1104,64
LT-432 81077,88986862,50%2013,11
Progetto M35 mod. 46 81369,13931850,00%1616,43
IS-5 (Object 730) 81858,131008862,50%2669,70
Panzer 58 Mutz 81731,381099862,50%2943,01
VK 30.01 (D)6434,43407728,57%541,66
AMX 50 Foch B101571,29792771,43%1021,09
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5450,14492757,14%1338,87
Vickers Mk. E Type B222,8341633,33%0,00
O-Ho81556,501008683,33%1797,06
T110E3102271,171012683,33%1649,09
LTP 3109,83217650,00%320,34
Vickers Medium Mk. I119,6071540,00%0,00
B14321,20374560,00%1135,79
O-Ni71262,60805580,00%1690,64
T3 HMC2278,20378560,00%1390,84
Type 59 81868,001184475,00%2859,24
AT-1269,00113450,00%91,20
T2 Medium Tank2256,25391450,00%1452,80
Marder II3215,50417475,00%760,21
SU-85B4149,00251450,00%198,34
T-100 LT101119,50617450,00%1172,69
leKpz M 41 90 mm GF 8684,75732450,00%1110,43
Renault FT10,00463100,00%261,00
50TP prototyp 82159,6713003100,00%3006,78
Leichttraktor136,0088333,33%0,00
Panzerjäger I269,677030,00%17,54
59-166462,33752366,67%1353,12
Cruiser Mk. I1210,00305366,67%1160,66
T23E3 7601,33624366,67%989,97
Aufklärungspanzer Panther 725,6729630,00%0,00
T376716,67768366,67%2269,85
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82387,001224366,67%4151,21
Rheinmetall Skorpion 81458,6747430,00%1198,04
BDR G1 B5340,50330250,00%489,15
Strv m/42-57 Alt A.2 6790,50625250,00%1559,94
D23183,002941100,00%819,77
Renault Otsu186,003751100,00%582,06
D12293,007241100,00%1895,44
A-2050,002131100,00%261,00
SU-1820,0001100,00%261,00
AMX 38380,00551100,00%343,78
Cruiser Mk. II2136,002201100,00%563,86
Renault FT AC20,00010,00%0,00
Universal Carrier 2-pdr2182,003571100,00%898,84
M446350,003841100,00%519,21
Object 252U Defender 81532,0065110,00%1602,83
M6A2E1 82516,0015661100,00%3737,08

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 03/04/2020
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 20/10/2019
Ayrıldı: 07/03/2020
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 04/01/2014
Ayrıldı: 19/10/2019