cookie_text Daha fazla

TwoStepsFromHeIl

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 04/05/2018

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar25826093350
Ortalama Seviye7,340,007,747,51
Galibiyetler1266549,04%00,00%4346,24%17750,57%
Yenilgiler1280549,58%00,00%4750,54%17048,57%
Berabere3561,38%00,00%33,23%30,86%
Hayatta Kalınan Savaşlar711427,55%00,00%1920,43%8323,71%
İmha edilen Tanklar216740,8400,00900,973320,95
Yoketme Oranı1,160,001,221,24
Tespit edilen Tanklar285421,1100,001051,134281,22
Verilen Hasar958,310,00888,721.014,90
Düşman üssü işgal puanı617722,3900,00430,463250,93
Üs savunma Puanı166350,6400,001011,092090,60
Deneyim583,300,00615,08631,34
WN71048,690,001046,631143,68
WN81195,750,00961,901255,52
Toplam
Savaşlar25826
Ortalama Seviye7,34
Galibiyetler1266549,04%
Yenilgiler1280549,58%
Berabere3561,38%
Hayatta Kalınan Savaşlar711427,55%
İmha edilen Tanklar216740,84
Yoketme Oranı1,16
Tespit edilen Tanklar285421,11
Verilen Hasar958,31
Düşman üssü işgal puanı617722,39
Üs savunma Puanı166350,64
Deneyim583,30
WN71048,69
WN81195,75
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar93
Ortalama Seviye7,74
Galibiyetler4346,24%
Yenilgiler4750,54%
Berabere33,23%
Hayatta Kalınan Savaşlar1920,43%
İmha edilen Tanklar900,97
Yoketme Oranı1,22
Tespit edilen Tanklar1051,13
Verilen Hasar888,72
Düşman üssü işgal puanı430,46
Üs savunma Puanı1011,09
Deneyim615,08
WN71046,63
WN8961,90
Son 30 gün
Savaşlar350
Ortalama Seviye7,51
Galibiyetler17750,57%
Yenilgiler17048,57%
Berabere30,86%
Hayatta Kalınan Savaşlar8323,71%
İmha edilen Tanklar3320,95
Yoketme Oranı1,24
Tespit edilen Tanklar4281,22
Verilen Hasar1.014,90
Düşman üssü işgal puanı3250,93
Üs savunma Puanı2090,60
Deneyim631,34
WN71143,68
WN81255,52
Oluşturulduğu tarih: 17/04/2011 16:50
Son Savaş: 20/06/2018 22:56
Son Güncelleme: 22/06/2018 18:16

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar215009
Galibiyetler11553,49%00,00%00,00%444,44%
Yenilgiler9242,79%00,00%00,00%555,56%
Berabere83,72%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar10046,51%00,00%00,00%222,22%
İmha edilen Tanklar1170,5400,0000,0070,78
Yoketme Oranı1,020,000,001,00
Tespit edilen Tanklar1130,5300,0000,0030,33
Verilen Hasar1.451,240,000,001.399,89
Düşman üssü işgal puanı1820,8500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2000,9300,0000,0000,00
Deneyim668,830,000,00649,11
Toplam
Savaşlar215
Galibiyetler11553,49%
Yenilgiler9242,79%
Berabere83,72%
Hayatta Kalınan Savaşlar10046,51%
İmha edilen Tanklar1170,54
Yoketme Oranı1,02
Tespit edilen Tanklar1130,53
Verilen Hasar1.451,24
Düşman üssü işgal puanı1820,85
Üs savunma Puanı2000,93
Deneyim668,83
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar9
Galibiyetler444,44%
Yenilgiler555,56%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar222,22%
İmha edilen Tanklar70,78
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar30,33
Verilen Hasar1.399,89
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim649,11

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar27000
Galibiyetler1451,85%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1348,15%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1140,74%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar130,4800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,810,000,000,00
Tespit edilen Tanklar160,5900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.045,810,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1395,1500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı582,1500,0000,0000,00
Deneyim586,440,000,000,00
Toplam
Savaşlar27
Galibiyetler1451,85%
Yenilgiler1348,15%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1140,74%
İmha edilen Tanklar130,48
Yoketme Oranı0,81
Tespit edilen Tanklar160,59
Verilen Hasar1.045,81
Düşman üssü işgal puanı1395,15
Üs savunma Puanı582,15
Deneyim586,44
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar144000
Galibiyetler6444,44%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7753,47%00,00%00,00%00,00%
Berabere32,08%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4531,25%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar670,4700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,680,000,000,00
Tespit edilen Tanklar940,6500,0000,0000,00
Verilen Hasar804,060,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1531,0600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı470,3300,0000,0000,00
Deneyim502,220,000,000,00
Toplam
Savaşlar144
Galibiyetler6444,44%
Yenilgiler7753,47%
Berabere32,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar4531,25%
İmha edilen Tanklar670,47
Yoketme Oranı0,68
Tespit edilen Tanklar940,65
Verilen Hasar804,06
Düşman üssü işgal puanı1531,06
Üs savunma Puanı470,33
Deneyim502,22
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar62000
Galibiyetler3353,23%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2845,16%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,61%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3150,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar671,0800,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,160,000,000,00
Tespit edilen Tanklar390,6300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.283,770,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2624,2300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1231,9800,0000,0000,00
Deneyim734,970,000,000,00
Toplam
Savaşlar62
Galibiyetler3353,23%
Yenilgiler2845,16%
Berabere11,61%
Hayatta Kalınan Savaşlar3150,00%
İmha edilen Tanklar671,08
Yoketme Oranı2,16
Tespit edilen Tanklar390,63
Verilen Hasar1.283,77
Düşman üssü işgal puanı2624,23
Üs savunma Puanı1231,98
Deneyim734,97
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar660000
Galibiyetler32449,09%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler32849,70%00,00%00,00%00,00%
Berabere81,21%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar24136,52%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3900,5900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,930,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5110,7700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.135,510,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı9691,4700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6891,0400,0000,0000,00
Deneyim592,200,000,000,00
Toplam
Savaşlar660
Galibiyetler32449,09%
Yenilgiler32849,70%
Berabere81,21%
Hayatta Kalınan Savaşlar24136,52%
İmha edilen Tanklar3900,59
Yoketme Oranı0,93
Tespit edilen Tanklar5110,77
Verilen Hasar1.135,51
Düşman üssü işgal puanı9691,47
Üs savunma Puanı6891,04
Deneyim592,20
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar10000
Galibiyetler330,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler770,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,3000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,300,000,000,00
Tespit edilen Tanklar80,8000,0000,0000,00
Verilen Hasar931,400,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı474,7000,0000,0000,00
Deneyim301,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar10
Galibiyetler330,00%
Yenilgiler770,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar30,30
Yoketme Oranı0,30
Tespit edilen Tanklar80,80
Verilen Hasar931,40
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı474,70
Deneyim301,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (256)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Löwe 8912,47601113843,76%901,83
Object 140101763,8473582049,63%1466,40
Object 261101667,2158273949,93%1564,81
IS-7101498,6065471145,71%1175,02
S-5171189,9154870746,25%1579,31
T-1091162,5759668443,86%987,77
Bat.-Châtillon 25 t101550,9467562246,14%1219,13
AMX 13 909565,2759358746,85%675,23
M4A2E4 Sherman 5315,4543253150,28%830,40
Maus101512,8166952445,04%1002,36
T-62A101608,8171851949,90%1339,53
IS-381041,6863251648,84%1144,50
T34 81130,4068843150,81%1338,65
KV-15385,1640142745,67%697,57
T-5491057,5868440749,63%1060,69
FV215b (183) 101857,9964439945,36%1310,66
IS-4101520,4266737946,17%1191,16
Tiger (P)7890,9367736854,62%1205,38
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5315,8840434050,29%732,52
KV-26695,2855530448,03%1176,54
IS7637,6749229642,23%688,95
MT-256183,5048729550,85%363,02
212A91212,3649926738,95%940,19
Object 268101792,0961225341,90%1160,26
T-54 ltwt.91185,2171724852,82%1765,60
FV215b 101770,4368624644,31%1427,26
Jagdpanzer E 100101877,5263923544,68%1249,98
KV-220-2 5711,3678823562,55%1815,98
T57 Heavy Tank101805,5367723444,44%1344,17
T675629,0849822451,79%1451,72
T-1506501,0844722045,00%694,59
Conqueror91417,4470921048,10%1300,51
T-448441,7646620243,56%354,53
T-437527,0646519641,33%643,25
T3 HMC2261,6239719549,74%1349,69
Caernarvon8907,4861218843,62%825,45
Type T-345595,5354418752,41%1883,73
T-345247,0834918445,65%486,77
SU-1527529,4141918148,62%594,04
ISU-1528901,5451017647,16%801,29
Centurion Action X101582,6665417244,77%1164,26
AMX ELC bis5451,8153116758,08%1746,95
T71 DA7397,6351816643,37%556,80
Jagdtiger91633,2565416543,03%1303,09
Object 70491441,1363316248,15%1039,12
T54E191408,6170316045,00%1271,81
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3390,6968715868,99%1998,63
T-100 LT101182,4265215448,70%1209,24
T-34-856299,1236115341,18%313,75
T1 Cunningham1196,9442215158,28%1495,64
FV380591318,0157414850,00%1383,50
Cruiser Mk. III2291,1348614358,04%2084,06
T-50589,1337014354,55%154,88
Leichttraktor1123,4531614150,35%604,94
SU-1006363,5337014156,74%529,73
Tiger II81188,8673113952,52%1389,67
M18 Hellcat6698,1656613753,28%1289,20
Tetrarch 2237,7436613758,39%1457,64
Tortoise91473,8272113450,00%1241,92
T28 Prototype81090,3570113060,00%1198,68
AT 1581284,4671312650,00%1430,64
T2 Light Tank 2187,9544412155,37%1247,57
Ferdinand81104,9356411649,14%997,62
T-54 first prototype 81139,5178211650,86%1618,79
VK 28.016253,7141011338,94%429,27
Churchill III 5769,5296811365,49%2205,44
Leopard Prototyp A91333,4968711251,79%1205,43
SU-855247,9428810950,46%407,45
Cromwell6806,7978510874,07%1914,88
Lorraine 155 mle. 5181098,8356310545,71%1227,91
M22 Locust 3378,385539969,70%2322,32
AMX 13 757256,364099844,90%288,97
Cromwell B 6874,697679767,01%1898,34
M1271016,596049653,13%1409,77
T26E4 SuperPershing 81071,937989556,84%1479,67
Panther II8906,696279348,39%1084,57
E 7591404,637538754,02%1292,22
FV3046717,295308555,29%1368,53
Indien-Panzer8824,996348545,88%939,53
Panther/M10 7752,966468453,57%1123,97
Type 586673,725978250,00%1384,25
M4 Sherman5578,845508144,44%1642,87
E 25 7975,066918057,50%1553,23
FV20781288,156127949,37%1490,62
Type 5 Chi-Ri7634,625077748,05%805,10
STA-181017,886987650,00%1362,05
LTP 3264,154187458,11%1444,75
T14 5646,366507347,95%1603,68
WZ-1317748,487287356,16%1635,21
Lorraine 155 mle. 507615,714667251,39%702,10
VK 36.01 (H)6448,844886950,72%727,67
M4A3E2 Sherman Jumbo6705,255946949,28%1442,42
Sturer Emil7684,095306953,62%816,54
T1E6 287,522136952,17%371,50
Matilda IV 5657,757116857,35%2064,63
T-262205,742866650,00%1103,90
Churchill VII6454,974666341,27%633,46
T2881288,566966254,84%1381,99
Conqueror Gun Carriage101459,444646232,26%997,30
M2 Medium Tank3154,103016154,10%585,04
T3281446,498485750,88%1798,03
SU-85B4147,602285742,11%126,73
FCM 36 Pak 40 3430,144955648,21%1533,73
LTTB8838,937555648,21%1607,33
M4A3E8 Fury 6822,606315543,64%1949,13
AMX M4 mle. 457847,916505455,56%1188,03
Aufklärungspanzer Panther7439,256115358,49%911,36
Sexton I 3269,892995343,40%1070,25
Pz.Kpfw. 35 (t)2251,834515251,92%1621,20
VK 16.02 Leopard5123,753735150,98%256,38
IS-6 81543,928875162,75%1978,24
Light Mk. VIC 2194,823805150,98%1415,05
Black Prince7571,705465050,00%588,75
MS-11119,562235052,00%593,30
AMX Chasseur de chars 81220,507565052,00%1644,97
O-I Experimental5691,886114955,10%1384,84
BT-SV 3337,204844957,14%1679,78
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2238,694884948,98%1611,01
T-463130,352134852,08%460,89
BT-7394,342404751,06%304,26
T207945,066754753,19%1312,20
T-34-85M 6828,097314751,06%1483,91
T376714,577084658,70%2129,97
Spähpanzer SP I C7833,486594652,17%1486,67
Centurion Mk. 7/191177,096524544,44%1055,94
SU-122-44 71353,517564544,44%1986,61
T-28E with F-30 4614,136104553,33%2024,49
105 leFH18B2 5671,095774367,44%1688,25
SU-85I 5660,295394254,76%1658,77
AMX 13 F3 AM6763,305374055,00%1236,29
59-166297,684774045,00%628,93
M40/M4381098,515823946,15%1060,39
Škoda T 40 6719,005043933,33%1154,29
T-284119,052493850,00%219,80
AMX 30 1er prototype91017,455803834,21%656,32
AT 15A 71085,617943857,89%1759,40
IS-27901,735873737,84%920,61
AT 86409,324093740,54%485,85
T25/27699,465653756,76%937,21
Matilda Black Prince 5618,655983754,05%1940,10
M5A1 Stuart4346,535183650,00%1493,45
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81351,007433641,67%1654,01
Panther71112,068013557,14%1986,00
Type 4 Chi-To6365,064173551,43%534,87
SU-263231,062793560,00%637,36
Type 3 Chi-Nu Kai 5545,315543545,71%1542,77
Panther mit 8,8 cm L/71 81080,177103545,71%1452,12
T2 Medium Tank287,152253450,00%298,92
M56 Scorpion 7828,945993354,55%1157,06
Großtraktor - Krupp 3268,644583360,61%1156,61
STA-2 81197,657523141,94%1678,02
Heavy Tank No. VI 61021,267073145,16%2032,68
Pz.Kpfw. 38 (t)3250,774163060,00%1198,61
M26 Pershing8922,376253043,33%1004,60
Pz.Kpfw. I Ausf. C3292,475603050,00%1662,69
M10 Wolverine5478,244632948,28%1094,21
SU-100Y 6935,796262955,17%1729,70
Pz.Kpfw. T 25 5528,795652839,29%1453,99
M24 Chaffee5558,816762755,56%2545,22
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3409,526022762,96%1935,08
KV-37439,964512650,00%370,03
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2365,815732661,54%1806,88
Type 64 6411,355322657,69%879,79
BT-22133,842562552,00%625,08
Ikv 65 Alt II6397,083792540,00%437,87
Crusader 5.5-in. SP7700,884082536,00%860,47
WZ-111 81310,928342462,50%1674,53
T3091019,335742441,67%593,35
ST vz. 394326,874162352,17%1120,09
SU-182123,002142352,17%631,96
Object 252U Defender 81256,878142365,22%1289,42
StuG IV 5308,173672365,22%787,72
VK 45.03 71099,917382343,48%1414,72
T2971010,057322254,55%1240,27
AT 77743,456072240,91%759,48
Dicker Max 6715,275512259,09%1302,73
T-34-85 Rudy 6944,557802259,09%1920,18
T-34-3 8849,366342245,45%871,87
FCM 50 t 81195,337742152,38%1407,89
KV-2 (R) 6557,385312142,86%693,28
M46 Patton KR 81296,108112050,00%1669,72
M3 Lee480,742231957,89%172,60
Comet7778,116201952,63%1118,47
Pz.Kpfw. T 15 3235,684301952,63%1257,64
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6803,165821947,37%1504,64
M4A1 Revalorisé 81123,166481936,84%1156,19
SU-76M381,672231855,56%128,18
VK 45.02 (P) Ausf. A8242,004011838,89%18,68
A-20448,182971752,94%118,66
ARL 446575,124791747,06%927,53
VK 45.02 (P) Ausf. B91207,185781729,41%922,12
IS-2 71084,197721668,75%1570,83
112 81548,949101662,50%2318,47
Pz.Kpfw. II Luchs4198,003691553,33%704,82
T56 GMC375,731861560,00%162,05
Renault FT1151,793711457,14%1042,14
Nashorn6804,796291457,14%1504,55
Super Conqueror101887,438841464,29%1306,67
leKpz M 41 90 mm GF 8698,006351450,00%970,57
KV-5 81401,938171435,71%1779,56
Type 3 Chi-Nu5273,082601338,46%470,67
Excelsior 5834,317851353,85%2101,10
FV4202 81201,317951353,85%1512,07
Panzer 58 Mutz 8856,856131346,15%839,97
M4 Improved 5411,255081266,67%1177,82
Progetto M35 mod. 46 8780,007321258,33%750,63
ISU-122S 71161,176421250,00%1475,94
Type 98 Ke-Ni3220,363901163,64%1052,36
Centurion Mk. I8831,365841145,45%945,36
VK 30.01 (P)6192,272791136,36%57,80
T404147,643081154,55%242,98
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5538,645711163,64%1593,38
59-Patton 8603,826251163,64%678,29
BDR G1 B5458,104331050,00%825,11
Somua SAu 404314,603591060,00%963,13
Object 277101769,007351060,00%1188,46
Ram II 5413,104561040,00%1031,98
Valentine II 4495,307011060,00%2107,24
T7 Combat Car 272,802441050,00%269,96
Type 95 Ha-Go2123,00319955,56%595,41
P.43 bis6745,89675977,78%1419,18
FV217 Badger101216,44633944,44%606,94
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4542,89669944,44%1394,04
T-127 3288,11401944,44%1067,69
IS-3A 81640,44705922,22%2102,28
M41 HMC5256,75324837,50%141,04
M41 Walker Bulldog8579,38425837,50%714,93
HWK 128301,25536862,50%405,89
AC 1 Sentinel 4383,00525850,00%1396,79
TOG II* 6999,25674837,50%1952,72
BT-7 artillery 3317,88407850,00%1698,61
43 M. Toldi III 3118,3812780,00%405,55
Object 252U 81590,71891757,14%1973,27
Lago4439,50416650,00%1668,19
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4179,00327650,00%541,80
Kolohousenka1186,80430560,00%1389,56
Pvlvv fm/42282,20138540,00%151,28
Ikv 723190,00172540,00%421,08
Type 97 Te-Ke 2165,80271560,00%1005,93
Type 95 Heavy4387,20511560,00%1681,89
FV201 (A45) 7570,40558540,00%570,06
Lorraine 40 t 81494,00837560,00%1558,28
Strv m/38258,25149425,00%28,63
Type 5 Ke-Ho4148,75407475,00%547,84
AT-1290,50145450,00%184,86
Strv S1 8678,00403425,00%327,06
T28 Concept 71975,001134475,00%3671,69
MTLS-1G14 3217,3319330,00%721,04
Fiat 30001106,5012520,00%397,43
Strv m/40L3895,00713250,00%5776,55
AC 4 Experimental 6820,5026720,00%1039,89
Strv fm/211110,008610,00%472,14
LT vz. 352473,009781100,00%5004,78
Renault Otsu1150,004571100,00%1118,61
M7 Priest30,002321100,00%261,00
M4A3E8 Thunderbolt VII 6709,007461100,00%1352,21

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 04/05/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 25/03/2018
Ayrıldı: 02/05/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 10/03/2016
Ayrıldı: 23/03/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 26/05/2015
Ayrıldı: 19/02/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 01/06/2014
Ayrıldı: 25/05/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 10/04/2014