St4L1n1um

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/11/2020

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1869400153
Ortalama Seviye8,060,000,008,37
Galibiyetler1150961,57%00,00%00,00%9159,48%
Yenilgiler694637,16%00,00%00,00%5938,56%
Berabere2391,28%00,00%00,00%31,96%
Hayatta Kalınan Savaşlar767641,06%00,00%00,00%5334,64%
İmha edilen Tanklar300571,6100,0000,001721,12
Yoketme Oranı2,730,000,001,72
Tespit edilen Tanklar343581,8400,0000,004122,69
Verilen Hasar2.177,660,000,001.705,32
Düşman üssü işgal puanı94860,5100,0000,001010,66
Üs savunma Puanı171870,9200,0000,0040,03
Deneyim869,960,000,00872,27
WN72086,490,000,001640,11
WN83682,020,000,003465,18
Toplam
Savaşlar18694
Ortalama Seviye8,06
Galibiyetler1150961,57%
Yenilgiler694637,16%
Berabere2391,28%
Hayatta Kalınan Savaşlar767641,06%
İmha edilen Tanklar300571,61
Yoketme Oranı2,73
Tespit edilen Tanklar343581,84
Verilen Hasar2.177,66
Düşman üssü işgal puanı94860,51
Üs savunma Puanı171870,92
Deneyim869,96
WN72086,49
WN83682,02
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar153
Ortalama Seviye8,37
Galibiyetler9159,48%
Yenilgiler5938,56%
Berabere31,96%
Hayatta Kalınan Savaşlar5334,64%
İmha edilen Tanklar1721,12
Yoketme Oranı1,72
Tespit edilen Tanklar4122,69
Verilen Hasar1.705,32
Düşman üssü işgal puanı1010,66
Üs savunma Puanı40,03
Deneyim872,27
WN71640,11
WN83465,18
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar94000
Galibiyetler4750,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4446,81%00,00%00,00%00,00%
Berabere33,19%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2728,72%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar700,7400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,040,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1021,0900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.809,950,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı120,1300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı260,2800,0000,0000,00
Deneyim596,490,000,000,00
Toplam
Savaşlar94
Galibiyetler4750,00%
Yenilgiler4446,81%
Berabere33,19%
Hayatta Kalınan Savaşlar2728,72%
İmha edilen Tanklar700,74
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar1021,09
Verilen Hasar1.809,95
Düşman üssü işgal puanı120,13
Üs savunma Puanı260,28
Deneyim596,49
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar10000
Galibiyetler550,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler550,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar220,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar80,8000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar80,8000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.748,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı454,5000,0000,0000,00
Deneyim547,700,000,000,00
Toplam
Savaşlar10
Galibiyetler550,00%
Yenilgiler550,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar220,00%
İmha edilen Tanklar80,80
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar80,80
Verilen Hasar1.748,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı454,50
Deneyim547,70
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar230000
Galibiyetler15065,22%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler8034,78%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar11248,70%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2190,9500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,860,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1900,8300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.536,240,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1150,5000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı8953,8900,0000,0000,00
Deneyim743,050,000,000,00
Toplam
Savaşlar230
Galibiyetler15065,22%
Yenilgiler8034,78%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar11248,70%
İmha edilen Tanklar2190,95
Yoketme Oranı1,86
Tespit edilen Tanklar1900,83
Verilen Hasar1.536,24
Düşman üssü işgal puanı1150,50
Üs savunma Puanı8953,89
Deneyim743,05
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar290000
Galibiyetler16055,17%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12743,79%00,00%00,00%00,00%
Berabere31,03%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar12442,76%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2280,7900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,370,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2520,8700,0000,0000,00
Verilen Hasar2.201,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı870,3000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2941,0100,0000,0000,00
Deneyim722,310,000,000,00
Toplam
Savaşlar290
Galibiyetler16055,17%
Yenilgiler12743,79%
Berabere31,03%
Hayatta Kalınan Savaşlar12442,76%
İmha edilen Tanklar2280,79
Yoketme Oranı1,37
Tespit edilen Tanklar2520,87
Verilen Hasar2.201,67
Düşman üssü işgal puanı870,30
Üs savunma Puanı2941,01
Deneyim722,31
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar35000
Galibiyetler2057,14%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1542,86%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1234,29%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar280,8000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,220,000,000,00
Tespit edilen Tanklar491,4000,0000,0000,00
Verilen Hasar2.241,030,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı40,1100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim767,490,000,000,00
Toplam
Savaşlar35
Galibiyetler2057,14%
Yenilgiler1542,86%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1234,29%
İmha edilen Tanklar280,80
Yoketme Oranı1,22
Tespit edilen Tanklar491,40
Verilen Hasar2.241,03
Düşman üssü işgal puanı40,11
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim767,49
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (142)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Panhard EBR 105102541,10771103660,91%4346,79
LT-432 81737,8687582761,79%4240,90
SU-130PM 82512,9681365062,15%3367,09
FV4005 Stage II103012,8466657057,19%2795,34
Panhard EBR 75 (FL 10) 82081,64105555164,07%5473,05
MT-256850,1056844057,27%3576,45
Caernarvon Action X 81961,7280139056,92%3088,32
Object 260 103626,3097938159,06%3606,03
XM551 Sheridan102536,3389234461,63%3846,67
T4991933,5475831458,92%3954,07
Object 279 early 103921,88111329468,71%3122,08
FV4004 Conway92692,2580727955,20%3116,21
Object 140103064,80102827966,31%3419,24
Bat.-Châtillon 12 t81589,8183125648,44%3837,79
EMIL 1951 82604,95114225663,28%3812,72
Panhard EBR 9091954,5498725266,27%4060,52
Bat.-Châtillon Bourrasque 82811,96108724965,46%4403,56
T92 81570,63115024863,71%4799,33
leKpz M 41 90 mm 81743,10102823960,67%4783,95
Bat.-Châtillon 25 t103072,3272923762,87%3317,96
Panhard AML Lynx 6x681949,2999422162,90%5338,13
IS-382051,4389221562,33%2879,07
T71 CMCD71401,2884721560,47%4443,45
T-5492584,58109220858,65%3618,68
LTG71327,4774019760,91%3482,71
M54 Renegade 82796,08129919764,47%3807,81
T-345776,8845319455,67%2797,91
T-4482007,5677819359,07%3462,77
AE Phase I 93191,30116018964,02%4043,58
Object 25792969,9386318264,84%3941,09
M41 Walker Bulldog81516,1672717663,07%4249,33
IS-M82008,4071317663,07%3264,22
Maus103406,90111017562,86%3537,69
Chrysler K GF 82361,11103517267,44%3622,62
IS71604,7365017062,35%2876,11
Mäuschen92887,76102816860,12%3516,62
Challenger71582,6056916656,02%2678,79
T376991,7258416365,64%3872,83
T-1092693,4477716155,90%3331,59
Object 70592830,5684716162,11%3524,48
WZ-13171475,3673515963,52%4758,34
AMX 12 t61109,2062115759,87%4896,33
VK 100.01 (P)82187,2492315461,04%3096,72
CS-52 LIS 82736,76119815462,99%4358,95
TS-5 82483,04121115465,58%3300,41
AMX 13 7571401,2868815362,75%4536,15
Object 277103391,4685415261,18%3554,94
Charioteer82342,5677214755,10%3542,14
Tiger (P)71711,0779113459,70%3009,47
T110E5103284,18104612958,91%3476,81
FV4202 81982,40108912959,69%3493,82
AMX 30 1er prototype92994,1184812863,28%3980,02
AMX M4 mle. 5193192,32121112565,60%3846,62
Char Futur 4 93083,59101612565,60%3563,52
M4A1 Sherman5974,7461612263,93%3811,35
KV-15913,9473112155,37%2505,21
Hotchkiss EBR71757,75110112066,67%6126,04
T-34-8561052,8457511952,94%2582,47
IS-7103534,2275411866,95%4373,20
Schwarzpanzer 58 82233,69107411760,68%4098,23
KV-1S6838,0850411649,14%2218,24
112 82315,46123211565,22%3697,36
AMX M4 mle. 49 82218,38110411464,04%3766,30
Pz.Kpfw. VII103484,9396311157,66%3684,55
M4A3E2 Sherman Jumbo61149,6663910757,01%2930,25
UDES 14 Alt 582490,8878310464,42%4001,73
M60 103171,0676910464,42%3437,58
AMX ELC bis5891,5055110265,69%5081,84
Panhard AMD 178B61167,1889110254,90%4715,32
59-1661124,4465710062,00%4561,78
T-4371425,8671010065,00%3295,11
Sherman Firefly6983,974859654,17%2114,99
M46 Patton93209,419929667,71%4489,37
T3093471,3311799567,37%4441,43
IS-2-II82440,1210099356,99%3849,91
T26E4 SuperPershing 82317,9311779264,13%4189,34
ELC EVEN 90 81432,849729256,52%3134,57
AMX 65 t81996,678259152,75%3047,93
VK 45.02 (P) Ausf. A82317,1810488762,07%3560,32
T 55A 92980,8610018563,53%4095,95
Bat.-Châtillon 25 t AP92667,9511998466,67%4070,15
M10392765,6511358464,29%3432,56
KV-8561226,308158365,06%2513,52
M26 Pershing82183,6610918257,32%3661,11
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5952,065818262,20%3809,89
Type T-345925,316188154,32%3636,79
Leo71858,0611487866,67%4432,93
VK 30.01 (P)61354,796977871,79%3534,51
VK 45.02 (P) Ausf. B93347,0912777867,95%4434,59
T2972318,0512377582,67%4134,63
T-15061702,269117470,27%4327,88
M4461049,214897347,95%1728,87
T2071859,908067173,24%3888,83
Strv 7461505,0710817067,14%4697,66
M24 Chaffee5881,435886962,32%5112,85
AMX M4 mle. 4572201,639886773,13%4979,24
BDR G1 B51487,929506470,31%4615,19
Strv m/4251086,138266274,19%4612,58
T3282292,028536262,90%3371,31
Sherman III5810,545355966,10%2944,23
Tetrarch 2358,804495966,10%2739,41
VK 36.01 (H)61093,455985669,64%2587,53
ARL 4461931,7312415567,27%5686,17
FV215b 102810,646305356,60%2728,13
Emil I82205,697814854,17%2825,90
M1271052,556624751,06%1342,20
IS-3-II93558,529644676,09%4744,60
UDES 1693074,339753964,10%4670,67
LTTB81608,868423652,78%3772,40
T-45 2582,768403363,64%3949,08
T-284556,046602864,29%2430,45
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4449,743562751,85%1777,75
Valiant 51282,0811692479,17%3863,55
KV-220-2 51304,619742378,26%4312,26
A-205289,632551936,84%1111,76
BT-74295,282671855,56%1724,81
SU-14-281223,25643837,50%1024,92
T6751168,25841887,50%3325,30
Chimera 82726,501110875,00%3481,00
AMX 404703,86586771,43%6084,81
BT-22338,50243650,00%1977,03
Stuart I-IV3166,83435666,67%762,32
Pz.Kpfw. III Ausf. E3180,80243540,00%470,81
Panther/M10 71726,80943580,00%4181,60
Pz.Kpfw. II2370,50478425,00%2533,95
T-463334,50458450,00%1877,73
AT-1281,0095450,00%144,86
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3313,50248425,00%1074,86
T-116 3486,25494450,00%2626,94
Bretagne Panther 61141,75625475,00%2451,34
Vickers Medium Mk. I1225,0014930,00%1392,09
L6/402133,00131333,33%335,21
Fiat 30001141,00164250,00%610,54
T-262245,00411250,00%1359,80
Object 274a 82412,001133250,00%3646,65
Type 64 61646,50949250,00%6948,76
M22278,006831100,00%2001,15
Leichttraktor1377,006011100,00%2940,87
MS-11379,004621100,00%3566,15
VK 16.02 Leopard51578,0010391100,00%11207,47
Object 261102701,0012591100,00%2055,84
T-34-85M 62440,009541100,00%5671,34

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/11/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 30/05/2019
Ayrıldı: 13/06/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 15/06/2019
Ayrıldı: 07/11/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 29/04/2019
Ayrıldı: 28/05/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 09/10/2018
Ayrıldı: 26/11/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 08/11/2019
Ayrıldı: 05/04/2020
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 10/04/2020
Ayrıldı: 10/11/2020
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 20/01/2019
Ayrıldı: 28/04/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 15/09/2018
Ayrıldı: 07/10/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 09/12/2018
Ayrıldı: 15/01/2019
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 10/04/2020
Ayrıldı: 11/11/2020